Új privát üzeneted érkezett!

A Batthyány teret nekünk is mindig hibátlanul kellett írni, mert a sulink nem messze volt tőle és minden helyesírási dogába ezt a szót belerakták.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, ez ötletes :lol:

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool figyelnünk se kell, mi anélkül is tudjuk, hogy hol hibázol. Pl: fényképezéskor, minden 2. IKEÁ-s talinál ... és még sorolhatnánk :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

Na csináltam valami hasznosat (nem bírtam magam rávenni a vasalásra) :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!
Nem jelent meg egy hsz-om :twisted:
Bubek szupi a séród, de a csíkokat nem látom :cry:
Tücsi,...lehet Gergő négykézlábazik majd a nagykorusági buliján, de hidd el, az nem azért lesz, mert nem tanult meg járni :wink: Költözéshez kitartás,...egy kicsit lenni írígy :P
Az úgy volt, hogy amíg ti ettetek addig én sportoltam várandósan is :lol: Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na. A mai napra 2 jó hír is jutott. :D

1. a hülye Euroweb szolgáltatónkat lecseréljük, kb. havi 6 ezret spórolunk.
2. van csillag!!!!! Elég volt az emilekből, telefonhoz nyúltam és voálá! És már nem is csillag, hanem valami tartósabb kúp alakú bizbasz. 900Ft/db :shock:

Ja és a 3. jó hír, hogy a segítőkész Brendonos, Kengurus, DM-es stb eladókat nem küldöm el melegebb éghajlatra. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, semmilyen levél nem jött tőled :cry:
Cool, te nem tudsz főzni én meg nem tudom egyenesíteni a hajam. 1-1! Azt áruljátok már el göndörek és hullámosak, hogy hogy nem lesztek madárijesztők a haj beszárításakor? nekem max a fodrásznál lesz normális. itthon akkora lesz a fejem mint ha kazalba nyomtam volna :x
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba pontosabb részleteket kérek, végülis hol sikerült szerezned, postázzák ...???

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja, ma délelőtt 11-kor tudatosult bennem, hogy péntek van! Így ma az én hibámból nem mentünk zenebölcsibe :oops: Helyette voltunk az Auchan-ban ahol vettem zenélő csigátmiután eddig a bödönnel szemeztem /2599 píz/ meg a Dechatlonban szonjánka egy sapit. Miután minden normális ruciból hiányzott a mérete vagy nagyon fiús volt.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vuka, szerintem neked jól áll a rövid haj, mert vékony az arcod! Antivagyok bibíííííí :P

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa köszi, köszi, köszi :!:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, hogyhogy minden 2, ikeás talinál hibázok? Mit csinálok a páratlan ikeás talikon?

Natasa, hajcsavarózni nem próbáltál még? Vagy tőled távol álló mágia az ilyesmi?

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool hol volt a telefonod?
Amúgy meg minden IKEÁ-s taliról késel. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, szerintem meg a keskeny arcnak pont a hosszú dús haj is előnyös lehet..... amennyiben nem ilyen vékonyszálúnak és gyárilag egyenesnek tűnik elsőre, mint a téid. Szóval a végső ítéletem: tataaaam.....szerintem is a rövid a nyerő.

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka, ja, tényleg, és örülök, hogy csak ennyi. Hogy késem, meg ilyesmi, mert azért mégsem azzal szembesítettél, hogy a szemem helyett a fülemet festettem ki a múltkor, vagy beleültem észrevétlen egy hatalmas habos tortába.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, én még sohanem próbáltam csavarozni :roll: DE, kb egy éve vettem egy óriáscsavaros csomagot /amit álítólag nem kell gumizni meg semmi/ lehet ki kellene próbálnom?
Egyébként elég lusta vagyok és a megmosom, megtörölgetem és kicsit szárítgatom majd megyek frizurát szeretem 8) Lehet azért, mert kislányként se frizuráztam a babáim :?:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


No, bosszúból a tegnapi tejbegríz miatt ma sültkolbász lesz vacsira :lol: Mancs, neket meg utolsó esélyed, hogy a "Natasáról egészséges táplálkozás" témájú mondatod visszaszívd. Igaz vettem csíráztatni való magokat, de attól még pokolba járatom a gyomrom,....de már várom a vacsit 8)

Apropó nóni! Én hiszek a növényekben és tuti ez is jó valamire, de kicsit túlpörgetetnek érzem az aloé, nóni, homoktövis és társai dumát. Ja, tudtátok, hogy a fokhagymának nagyon sok jó hatása van sütve és főzve is? Csak a kis büdösről nem beszél senki, mert ő mindenhol kapható :wink:
Gyereknek meg max C vitamint adnék ha muszáj valamit.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
de már igen! :wink: Bocsi! :oops:
Én hajamat is csak a fodrász tudja beszárítani, én totál béna vagyok ilyen téren. :oops:
Szonjának hány sapija van? :D

Vuka,
Végül itt sikerült: http://www.pro-mama.hu/fomenu_elemei/index1.htm
Nem, 900Ft, erre jönne még a postaköltség, de inkább elmegyek érte.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Végre valaki! Igen, én is a fokhagymára és a vöröshagymára esküszöm. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ma elmentünk a Tescóba,mert mától hirdetnek egy pár akciós dolgot,de csalódottan állapitottam meg,hogy délelőtt fél 11-kor már több mindenből hiánycikk volt a polcokon.Nem tudom mi a fenének hirdetik akkor a mai időpontot,
Akartam venni gumislepedőket,de ki van irva a polcra,hogy ez hiánycikk és elnézést.Pedig a prosijukban mától lehet kapni.Nagggggggyon mérges vagyok!! :twisted:

Mancs:

Zenélő csigát már nem kaptam ilyen olcsóért,de 4500-ért megvehettem volna.Úgy látszik inkább az Auchanba kellett volna mennem,mint Natasának.

Azért nem jöttünk el üres kézzel,mert vettem fürdőszobai játékot,és egy fadobozt amiben nyolcféle játék is van.És egy vödröt,amibe formákat kell dobálni a tetején keresztül és épiteni is lehet a kockákkal.Közben Szilvink megtetszett egy plüssállatka,nem tudott szabadulni tőle,igy az is bekerült a kosárba :D

És karácsonyfadiszeket is vettünk,Fannival kitaláltuk milyen szinü lesz idén a fa.Megtetszett a bronzos disz,igy ilyeneket vettünk.

Köszönom,hogy aggódtok Fanni karikája miatt,de még nem vette észre,hogy távozott-e szerencsésen :D Nem tudom mennyi idő egy fémkarika megemésztése. :D

Bubek:
Tényleg jó a hajad és rólatok is a kép!

Tücsi:

Kitartást a költözéshez!

Ilba:

Az nem az ágynemű a képen,hanem az ágy huzata ilyen. :D

Kép

Kép
novum
 
 


Ilba,...köszi megkaptam a mailt. Most már szabadon gonoszkodhatom :evil: :D
Szonjának 3 sapija van és még pár olyan, ami már hideg vagy nem megy rá a fejére :) Sok? Kesztyűje még nincs. Sálja sincs /de a tokájától nyaka sincs :) / A mostani sapi viszont alul tépőzáras és amolyan sálas típus,...majd egyszer ilusztrálom :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Novum, szerintem 3 nap alatt /ha nem érik meglepetések/ kijön a karika :wink: Elhiszem, hogy bosszant a Tesco.

Apropó fenyődíszek,....én eddig minden évben mézeskalács díszeket csináltam. Most viszont játszom a gondolattal, hogy flíz-ből /így írják?/ varrok díszeket :roll:
A másik, hogy én mindig ragaszkodtam a cserepes visszaváltható fenyőhöz. Most viszont azt szeretném majd bevezetni, hogy a ház kertjében levő fenyőt díszítsük /ekkor már nem mézeskaláccsal, mert hó esetén lemálik/ és a házba meg fenyőág vagy asztali dekoráció,...

Jajjj, most úgy várom a karit! Hallod Gabus? :lol:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Én is! De csak azért, hogy Beni mit fog szólni.
Gabiék Nagymamiznak, de estére jönni fog és velünk örül. :lol:
Már csak 52 nap! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Yesssss! :D

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa:

Köszi a 3 napos infót,ezek szerint már túl lehet rajta csak nem vette észre, :D ?

Én már várom a karácsonyt!

Kép

Kép
novum
 
 


utálom a karácsonyt és titeket is! :evil: :evil: :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Pontosítok:
utálom a karácsonyi hercehurcát, titeket meg még jobban!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, miért utálsz minket?
Gabuska, utál minket.
Gabuska még jobban utál minket :cry:

S mindezt a karácsonyért?!

Utálom a karácsonyt! :evil:

/Ilyenkor./

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus, de engem ugye nem utálsz? Én meg sem említettem a karácsonyt, nehogy fölhecceljek egy ilyen kicsit, aki ki sem látszik a földből... nade hol is tartottam? Ja, hogy ugye engem szeretsz?

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, látod, mindenki Neked puncsol! Te meg tuti jót röhögsz magadban :twisted:

Megyek, mert Szonja bolond pormacskát nyelhetett,...pörög és nem lehet megállítani :shock: Csak már jönne az apja!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Oooooooooooooooooooooooooooolyan aljasok vagytok! Csak az vígasztal, hogy én sem maradok el mögöttetek e téren. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Karácsony,

khm. Alapvetően, jó dolog, leszámítva a 13 fogásos menüt, amit végig kell főznöm. Nem elírás, tavaly tizenhárom volt :).

De egyesek miatt a tejbegríz idén se lesz közötte. :twisted:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Mancsi,
láttad? Most volt a TV-ben a Bochkor-Várkonyi páros.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Antivagyok,
ezen ne múljon. Legyen 14 fogás. :D

Végy egy duplafalú tejforralót, s abban kevés cukorral tedd fel a tűzre a tej bő kétharmadát. Ha forrni kezd, lazán szórd bele az egész grízt, s közben keverd, hogy ne csomósodjon. (A teljes tejmennyiség minden félliterjére körülbelül 4 púpozott evőkanálnyi darát számolj.) Amikor a gríz megfőtt - vagyis a szemcséi áttetszővé váltak - a maradék tejet lassan keverd hozzá; így állíthatod be, hogy se túl sűrű, se túl híg ne legyen.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!


Ma kiderult, hogy kisfiunk lesz, Gergo-Almos (Almos, mert 3szor almodtam meg, hogy varandos vagyok)

Eldontottem, hogy fogadok szulesznot, de csak akkor,ha a 36.het elott felvehetem vele a kapcsolatot.

Ertem csajok amit irtatok, hogy a szuleszno arra kell, hogy a szulesen ott legyen, de ha pl baj adodik, es nincs a doki, akkor megis jo, ha van a korhazban egy ember akihez fordulhatsz. Annak idejen, az elso babaval kb 2-3szor kellett ugyeletre menni. A doki nem volt elerheto, igy a szulesznomet hivtam. O telefonon odaszolt, beszelt az ugyeletessel, es mar vartak minket.
Ezzel szemben a mult heten a dokim nem volt a korhazban. Kaptam egy szep kis fertozest. A korhazba nem mehettunk, mert meg nem volt ugyelet, hat elmentunk a helyi SZTK-ba. Hat ne tudjatok meg. Annyira arogans, bunko volt a doki. Azzal kezdte, hogy menjen az orvosahoz. Na mindegy. Iszonyat sajnalom, hogy az akkori szulesznom szulni fog. Teljesen maskepp elem meg az egesz terhesseget. Tiszta bizonytalansag. Rettegek nehogy valami baj legyen, mert nem tudom kihez fordulhatok, ha a doki nincs Magyarorszagon.

Amugy ami a vegso lokest adta az-az, hogy ma annyira unszimpatikus szulesznok voltak bent, hogy kicsit megijedtem :)

Tudnatok abban segiteni, hogy egy szulesznonek mennyit szoktak mostanaban adni? Vagy ez teljesen tolem fugg? Esetleg a zsamboki.judit@gmail.com ha valaki irna megkoszonnem.

Tudom, hogy multkor irtatok neveket, de nem irtatok milyen a szuleszno. En egy fiatalabb, baratsagos, kedves szulesznot keresek, akit esetleg mar hivhatnek a 36.het elott is.

Halas koszonet, es elnezest, amiert ilyen hosszu voltam!

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Köszönöm, ILBA ISTTENNŐ!

Asszem, neved mostantól csak csupa nagy betűvel tudom leírni.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Most én is úgy várom a karit :lol:

Mindenkinek nagyxon jó a haja csak az enyém nem.
Vékony és nem áll sehogy.

Mancsi
Te egy nagyon rendes lány vagy!!! Csak az esküvő után volt szex.
:lol: :lol: :lol: :lol:

Ilba,
én nem láttam a tv-ben a Bochkorékat, de hallottam.
Szegény csajszi hogy örülhet, mert azt mondta neki a doki, hogy nem is lehet gyereke.
Bochkor mit nyilatkozott?

Antikvagyok
mi volt az a 13 fogás?
előétel előtti előétel előtti előétel előtti előétel :?: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na jó, kicsit csúsztattam, nem fogás, csak elkészíteni való volt 13 féle.

Előétel (tatár beafsteak), húsleves, kb. 4 féle főétel, ugyanennyi köret, saláta, 1-2 desszert. Így jött össze ez a rettenetes szám.

Ezt 2 napig készítem (24 -25) és 3 család eszi kb. 4 napig. Nálunk így zajlik a karácsony itthon. Majd 27-28-án mi megyünk anyuhoz meg anyóshoz, nehogy véletlenül valaki éhes maradjon. :shock:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


nekem csak egy kajás képem van a tortám :lol:
Kép

Kép

itt még nem is sejtettem, hogy terhes vagyok, pedig de :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Na helló!

Bejelentkezem, kezdődhet a móka! :lol:

Ezvicc,
Gratula a kisfiúhoz, szép neveket választottatok.
Az én szülésznőm nem fiatal volt, középkorú. De a Hajdú Barbi fiatal, páran szültek is nála.
Ahogy hallottam 15-30 között szoktak adni.

Sajti,
Bocsi nem nyilatkozott. Szóval nem tudom. Állítólag örül. :D
Én egyébként már azt hittem rég nincsenek együtt. :roll:
Tök szép tortád volt.

Antivagy,
Amúgy ha nem éppen szakács vagy, akkor mi vagy? :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajt,
olyan kicsit a terhesnacid mintha bepisiltél volna. :lol: Csak picit felcsúszott. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok,

akkor itt van nesztek nektek csíkok (délelőtt az ablak előtt Marci az egyik kezemben, a másikban a gép, és ez jött ki belőle... :lol: ):
Kép

Amúgy nekem is hullámos alapból a hajam, és ha megmosom, akkor egy oroszlánra jobban hasonlítok, mint a máskori magamra. De én sosenem szárítom, hanem vizes hajjal szoktam lefeküdni, és reggelre száraz. na, olyankor vagyok igencsak oroszlános. :oops:

Gabi, te meg 50 évesen fogsz 30-nak kinézni, az tuti. :wink:

Ilba, én is a 2. mellszívót használom, az első nem bírta a sterilizálásokat, és ott ahol a nyomokart rá kell tenni, ott eltörött. :cry: Aztán vettem a teszveszen egy alighasználtat 7e-ért.
Nekem akkor is a rövid tetszik.

És én is a fok- és a lilahagymára esküszöm!!! :wink: Nálunk az a szerencse, hogy apa is imádja mindakettőt, így szerintem Marci is fogja. MArci különben is mostmár szinte mindenben kapja a fokhagymát! Tejciben is, kajában is.

Timi,
én lemaradtam egy hsz-odról... :oops: milyen karikát evett meg Fanni?????
Egyébként hogy áltok alvással? Mi sehogy... :oops: A nagy terv, hogy majd most november környékén már átjön MArci a kisszobába.....hááááááát....nem nagyon akaródzik belevágni.... :?
Nem tudom miért. Valahogy jobban érzem magam, ha ott van. Ez tök gáz. Pedig jobb lenne neki is, tudom, vagy inkább tudni akarom, de nem megy.... :oops: :?

Sajtiné,
jövő héten jöttök majd játszóba ugye?

Jaj erről jut eszembe, csajok csináltam névsort a KLUBhoz, küldöm mailen, majd egészítsétek ki, meg javítsatok, ha kell. Köszi.

Cool, Mancs, Ilba - micsoda szokások....! Én enm hordtam sose férfiboxert pedig apának is csak az van. Egyébként Collasa, velem tuti hogy nem eteted meg, hogy az egy simulós naci....az nem ilyen...meg az a lábszár ott a háttérben sem arról árulkodik, hogy valami bazi-bazi-bazinagy lenne Nokipapa. :wink: Egyszerűen csak be kéne vallani, hogy.....mit is? őőőőőőőőőő..... na tudod mit!... :wink:

Natasa, te igenis egészségesen táplálkozol! A kóóóóóbász, meg a csülök az nagyon is egészséges, és hasznos! Egészséges, mert jól megmozgatja a beleket :wink: , és hasznos, mert csinál jó sok tejcit a sok szénhidrát!!! :wink: :lol:
Én is ilyen egészségesen táplálkozom.... :lol:

Én is akarok sütisbödönt Marcinak! Tuti megőrülne érte! Na majd lehet vasárnap elszaladunk a metróba.

Na most írtam tök sokat. (Marci alszik, apa meg a távirányítót forrasztja itt mellettem a földön, mert Marci a földhöz csapkodja állandóan, és egy kcsit megviselődött....kíváncsi vagyok meddig bírja...)

Jaj, tudom mit akartam még újságolni!

Képzeljétek el, hogy ha hasra vagy hanyatt fekszünk a földön vagy az ágyon, akkor MArci azonnal ott terem, és lovagló ülésben ráül a hasunkra (hanatyyfekvésél) vagy a derekunkra (hasonfekvésnél) és belekapaszkodik a pólónkba, és ráncigálja, hogy akkor most azonnal gyiapacizzunk! Beszarás volt amikor először csinálta! És nem tudom honnan jött ez neki, mert nem szoktunk lovacskázni így. Csak aha a térdünkön ült. Szóval ezt ő találta ki, és most már követeli is a játékot. Nagyon édes. Meg Apja szokott vele a Másik rádióra denszelni időnként esténként, és most már tőlem is követeli napközben. Ül az ölemben, mutogat a rádió (vagy inkább a tv???) felé, és köben rázza a pólómat, és ugrál a kezemben. Édespofa. Imádom.
Most szinte mindenre azt mondja hogy "eb", meg azt "be". Kiváve az apját, mert neki mondja hogy apa... :lol:

Na jól van akkor mostmár tényleg dugulok...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja, Vuka,
írtam, hogy van mág pár pohár tejci a mélyhűtőben 5-600 mili max, június, július, augusztus elejéről valók), szívesen odaadnám, hogy ne öntsem ki őket. Kellenek?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
Ahhhha, tényleg vannak csíkok … :wink:
Lovaglós kép?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, nincsen... :( még... :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, akkor is kedvellek, ha molesztálsz folyton ezzel a boxeres dologgal. Kövér vagyok, de vidám.
Tegnap - nem is újságoltam - voltam fogfehérítésen, bezony! Az eredmény szerintem jó lett, csak az a baj, hogy most 1 hétig nem nagyon ihatok olyan színező italokat, mint vörösbor, kóla, kávé, és a céklaevéstől is eltiltottak. Össze sem foglalhatták volna jobban, mely ételeket-italokat ki nem állhatom amúgy sem, így kész idegroncs lettem ettől a korlátozástól, képzelhetitek.

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubeknek új avatar. Míííly meglepő. :lol:

Cool,
és ez fájdalmas? És hogyé adnak egy ilyen kezelést?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


[quote="ilba"]P írta:ilbaE-i képek: :lol: :lol: :lol:

Ez nekem szólt? Nem értem... :roll:

Sajtiné,
látod, mindenki közül Te ismersz engem igazán :lol: Én ilyen kis szűzike vagyok :lol:

Coolasa,
fogfehérítés? Húúú, de jó! Elárulod mennyi volt? :roll:

Bubek,
nagyon jó lett a hajad!

Megyek alukálni. A botrányos éjszaka után a nappal se volt sokkal jobb. Semmi se volt jó Petikének, tök nyűgös volt. Énmeg egész nap takarítottam, szekrényt kipakoltam, rendet raktam, mostam (na jó, a gép), teregettem meg minden. Hulla vagyok.

Szép álmokat!

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
PE = Petike előtt
NEKED MAGYARÁZZAM???? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Megkaptam ma a mobilszámlámat. Vodafone. Aszongyák, 181 db SMS-t küldtem el szept. 24. és okt. 07. között :shock: :shock: :shock: :shock: Na ennek nagyon komolyan utána fogok járni, mert ez NEM IGAZ!!! Remélem, utána lehet keresni, hogy pontosan mikor, hova küldtem SMS-eket. Ráadásul hálózaton kívülit, úgyhogy csak ezek több mint 4000 Ft-ba vannak :shock: :shock: :shock:

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?