Új privát üzeneted érkezett!

Ilba, itt a 36 hetesen már látszik az arcodon, hogy nemsoká szülni fogsz!! Hányadik héten született Beni?
jumam
 
 


Na, tényleg jó éjt! 8)

Kép
mancs
 
 


Miazhogysanyi?!?!?!?! Senki nem megy sehova! Végre értelmes Kép-as téma van, erre elmentek csicsikálni? Naaaaaaaaaaaaaaaa!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

5 hetes terhesen (még nem tudtam):
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, de kinek a kezét fogod :shock: ? Ő nem a férjed úgy nézem!!! :?:
jumam
 
 


Mancsi,
ja, mindenki aszitte ikres vagyok.

Jumam,
39+5 és nem volt nagy 3060g.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nem a ross doki?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, 5 hetes? Na akkor nesze!

Itt még nem tudtam, hogy terhes leszek 2 hónap múlva
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


figyeld, Gabus, azért nem árulja el!!

Váuuu! rájöttem!!!!
Panoptikum és antonio Banderaaaaaaaaaas!!
jumam
 
 


bibííííí, a szkájpon most írta, hogy ross doki! nyertem!!!
Bár nem gondoltam komolyan, csak hasonlított. de akkor is nyertem. na.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam,
csak a fele nyert. :D
George Clouny.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs: „mert tudnék mesélni”… na ilyesmikre alapozom én a rólad alkotott képet, aztán meg persze tiltakozol!

Gabus: folytatva a sormintádat: itt még nem tudtam, hogy egyáltalán lesz valaha gyermekem. Viszont homályosan fotózni már képes voltam. (És amúgy férfi alsónadrágban feszítek, Natasa-Mancs ugye milyen könnyű erkölcsű??)
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool,
a hátad mögött a kék ágyon az milyen testrész?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Itt az Anyukám még nem tudta, hogy megszületek, így még én sem tudtam, hogy terhesen leszek 29 év múlva
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa ezt a képet most csináltam a kölni állatkertben. Éppen egy szép madarat fényképeztem volna, de az a bestia rámtámadt, azért én fotóztam tovább lelkesen és íme az eredmény:
Kép
Remélem látod milyen éles képet tudok akkor is csinálni, miközben egy madárral harcolok.

Ja apa mindezt videóra vette, azt mondta beküldi a Vidiótákba. :twisted:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabus, szerintem az egy férfi alsó lábszár!
jumam
 
 


Na megvolt az esti gyógyszeradagom (elolvastalak Titeket), most már nyugodtabban hajtom álomra a szemem.
Jó éjt mindenkinek!

Ui.: apjuk üzeni, hogy várja a tejbegríz receptjét. (bár én közöltem vele, hogy nem szeretem, de Ő csak a saját hasára gondol :x )

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


az előbb eldőlt egy üres sörösüveg a koynhában. Senki nem volt ott. vagy igen? a kisegér???!!! Leköltözött a gyerekszobából, remélvén, hogy itt több ennivalót talál...


nyöszörög Julcsi, megyek, mára ennyi voltam, joccakát!
jumam
 
 


Ja akartam mondani, hogy Ilba sokkal jobb így röviden a hajad :!:
Szólj ha csillagra van szükséged :wink:

Egyébként most én is növesztem a hajam, mert anno tettem apának egy hülye fogadalmat: majd ha a gyerekkel otthon leszek és nem megyek sehova, akkor megnövesztem a kedvéért a hajam, legalább senki nem látja. Szerintem sokkal jobb a rövid frizura, de most a kedvéért erőt vettem magamon, bár már tök ideg vagyok, hogy semmit nem tudok csinálni a loboncommal, arról meg nem is beszélve, hogy igencsak ki szoktam itthonról mozdulni. Miért szeretik a férfiak a hosszú hajat?

Na most már tényleg jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok,
most jöttem, de csak egy bekukk, mert álmos vagyok nagyon, majd holnap Marci de alvásánál megpróbálok jönni. :wink:

Nagyon megy az ilyen voltam....hehe, tök jókat mosolygok rajtatok.

Ilba, neked sokkal-sokkal jobban áll a rövid haj.

Jedimester, te is nagyon feszítesz abban a gatyában!!! Csak aztt nem tudom, hogy az most jó vagy rossz, hogy nem olyan nagyon nagy rád az a gatya... :lol:

Natasa, te meg tök jó fej vagy a képeken! a markolós nagyon vagesz! :wink:

Jumam, te már akkor is szép voltál...

Meg mindenki! jó kis képek...

Képzeljétek, Marci rekordja 7 lépés!! Olyan cuki volt, hogy majdnem megzabáltam. Lépegetett, és közben dumált, hogy ete-ete, dej-dej...aztán egyszer csak lecsücsült. hajáli volt. Úgy sajnáltam, hogy nem videóztam.....! :cry:

A másik nagy hír: ma eljutottam most este fodrászhoz. Levágattam, végre, és életemben először vannak festett csíkok (vörösek) a fejemen.
csináltattam apával egy képet, hogy megmutizzam:
Kép

Ja Ilba neked akartam még:
Marci zokni+ vastag zokniban van itthon, és 1-2 órára ráadom a szandiját, hogy szokja a lába a cipőt is. A játszóházban szintén csak szandiban van.
Csillag: állítólag - már nem tudom honnan van az infó - akkor szakad könnyebben, ha teljesen lenyomod a kart. Ha nem nyomod teljesen le, akkor tovább bírja. Én is fejek minden reggel de még csak a 2. csillagot nyűvöm, és sokszor nem nyomom le teljesen. Nem tudom, vagy igaz, vagy nem. Azért te sokkal-sokkal többet használtad edig is, mint itt bármelyikünk....

Na jól van, majd holnap folytköv.
jóéjt, pussz!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Halló!!

Megnéztem a képeket és mindegyik szuper!!!!

Coolasa!
De jó, hogy neked ilyen kis pocid volt végig. Én majd megszakadtam a Gabival...


Gabus!
A Metro áruház mint olyan viszonteladóknak van, kiskereskedőknek. Csak úgy az utcáról nem lehet bemenni, csak metro kártyával. A metro áruház feltételezi ezek után, hogy oda nem mennek egyedülálló anyukák kisgyerekekkel, arra ott van a többi. Egyéként meg amíg hordozóban van a baba, addig pl simán bemehetnének, a gond a nagyobbacska gyerekekkel adódhat. A miértje meg az, hogy őrült módon targoncáznak odabent szinte mindenhol. A targoncáról meg nem látni egy szaladó 4 évest, simán átmegy rajta és az teljes mértékben a szülő hibája lenne!
A metroba csak hétvégén engednek be gyerekeket, mert hétvégén nincs targoncázás. Ha megyünk, mi olyankor szoktunk!

Találtam egy érdekes olvasmányt, betegeskedőknek ajánlom. Én kipróbálom a Dancin, hiszen ártani nem árthat, mert csak egy gyümölcs, de az antibiotikumokból elegem van! Megy tőle a hasa és vörös tőle a feneke. Mellesleg még mindig éjjel alig tud aludni, most is hajnla 3-kor kapott nurofent.
Ha egy gyümölcs tud valamennyit segíteni, az nagyon jó lenne.
A gyümi neve noni:)))

itt a link
http://noniinfo.uw.hu/Hogymegerthessuk.htm
www.lap.noni.hu

Kép
sasha
 
 


nálunk esik a hóóóóóóóóóóóóóó!! :(
jumam
 
 


Akkor én vagyok az egyedüli, akinek Ilba hosszú hajjal is tecc?
:roll: A ross dokis képen is tök jó sztem. :wink:

Vuka,
Zoli is hosszú haj mániás. Ezért is kínlódunk, pontosabban kínlódok Livi hajával.

Bubek,
nagyon nagyon jó a közös kép Marcival! Viszont a csíkok nem látszanak. :( Vaku nélküli fotót kérünk! :wink:

Sasha,
a Metro áruház ezennel rehabilitálva! :) Bár azt még mindig nem értem, hogy a 7 hónapos Petya miért nem mehetett be...

Mamac,
Áronbabának boldog hófordulót!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, én is asszem, hogy az ott a háttérben egy kósza lábszár. (És nekem is tetszik Ilba hosszú beatkorszakos sörénnyel)

Bubek, el kell keserítselek , de ez az az alsónadrág fazon, aminke teljesen rá kell tapadnia a konkrét úriember popójára (satöbbi), így le se kell hogy érjen combig.. (remekül áll neked a rövidebb frizura, biztos cak azért kekeckedsz, mert nem lehet mindenkinek ilyen!)

Gabus, világos a leírásból, Petike mért nem mehetett be a Metróba, mert kituggya, talán épp ott talál megtanulni járni, mit járni, szaladni, és akkor fickándozik ott a targoncák előtt. Hát ezért.

Nem minden férfi hosszúhajmániás, jelentem. Nokipapa pl többször javasolta, hogy vágassam kopaszra, mert milyen helyes volnék úgy. Szóval nálunk én vagyok hosszúhaj mániás, ezt akkor tudtam meg, mikor érettségi után próbaképp levágattam, na az sokkos volt, nem állt rosszul, majd keresek fotót, csak én hosszúhajos karakter vagyok és kész. Viszont hasznos volt így utólag az a korszak, mert nem lehet elbújni a fürtök mögé, így az ember megtanulja „viselni” az arcát..

Ádusz, boldogot!

Kép Kép
coolasa
 
 


Jelentem, az unokatestvérem (még eladó, fiú - részletekért nálam pü-n :wink: ) kifejezetten rövidhaj mániás. :)
Vendég
 


Na én is itt vagyok, pedig pakolnom kellene a holnapi költözéshez, de kölökecske alszik én meg nem merek zajongani.

jelentem elég beteg lett gyerök, úgyhogy megy ezerrel a gyógyítás...imádja :twisted:

Sajtine:
pontosan ugyanilyen az autósülésünk :D , nektek bevált? az a baj, hogy Gergő egyszerűen kiborul mindenféle korlátozástól, így van hogy egy-egy hosszab utat végigüvölt :evil: ellenben a dokinénik meg az idegenek megzabálják :D

én nem rakok fel pocakos képeket, mert szerintem én voltam a legkövérebb :D Őszintén megmondom irígykedtem amikor a képeiteket néztem, mind nagyon csinik voltatok. Nekem baromi nagy volt a hasam, középen lett egy csík, de szülés után egy pár hónappal elmúlt. Szerencsém volt, mert amúgy a combom meg a fenekem elég csíkos, de hát ezt tudjuk ugyebár a hízáskor reped szét. :twisted:

Bubek, Novum-család:
mindenkinek nagyon klassz a frizkója :D
Bubeknek gratula az önálló lépésekért, mi még sehol nem tartunk, igaz nem is bánom annyira. Viszont azt észrevettem, amióta újra nem eszik szinte semmit az anyatejen kívül és nem fejlődik a súlya, a mozgásban sincs már olyan gyors fejlődés. Ici-picikkel lesz csak ügyesebb :oops: Hát ez van, gondolom nem marad örökre négykézláb :D

Képzeljétek én meg most tudtam meg, hogy a mi homeopatiás körzeti dokinéninket mennyien utálják, meg fel akarták jelenteni stb. Úgy látszik pofára megy nagyon mert minket eléggé csíp, én eddig meg voltam elégedve, de azért most elgondolkodtam... a szomszéd kislányának nem akart beutalót adni a Dévény alapítványhoz, ő meg anélkül elvitte és kiderült igen nagy a baj :oops: Nekünk meg szó nélkül adott. Szóval a fene érti.

Mellesleg még ez a szomszéd csaj elmondta, hogy az előző babája 38 ( :!: :!: ) hetesen halt meg. És egy 3,5 kilós, 55 cm-es halott babát kellett megszülnie. Megfulladt a köldökzsinórban. 3 hónap múlva újra terhes lett, az pedig 32 hetesen koraszülött lett. Szóval vannak sorsok, úgy sajnáltam. Én meg jobb lesz ha visszafogom magam amikor önsajnálatba kezdek :oops:

Sasha:
én a nonival úgy vagyok, hogy biztos jó, de mivel teleshopon keresztül árulják, gyanús :wink: Amúgy drukkolok, hogy Dani gyógyuljon meg. Ez is milyen fura, olyan kis vasgyúró, ki gondolná róla, hogy ennyire hajlamos lebetegedni :roll:
Vendég
 


Tücsi, végre itt! Remélem rendben lesz a költözés, bár ugye ez nem úgy megy, hogy 1 nap, és azalatt minden helyreáll, legalábbis barátnőméknek bár nagyon kevés cuccuk volt, és gyerekük egy sem, mégis hónapok után lett csak a lakásuk teljességgel dobozmentes övezet. Bár szerintem az a doboz, amit az ember 1-2 hónapig ráér kicsomagolni, és nem érzi a tartalmának hiányát, az nem is igazán fontos...

Kép Kép
coolasa
 
 


Képzeljétek nem tudom bekapcsolni a nappaliban a TV-t, mert PIN kódot kér. :shock: Nem is tudtam, hogy a TV-knél is van ilyen?! Tuti, hogy Petra keze van a dologban. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka :) :) :)
Vendég
 


Gabus!
Írtam, hogy nem értem, hogy a hordozóban miért nem engedik...

Tücsi!
Nem nézek teleshoppot!!! A neten találtam, ráadásul sejtekig menő tudományos magyarázattal és egy egész lap.hu van róla...
Egyébként mennyiért árulják a teleshoppban??????

Kép
sasha
 
 


sziasztok,

Natasa,
nagyon ott van a kép :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Igazán rendes Tőletek, hogy elolvastátok az ímélemet :lol:
De hát nem vettétek még észre milyen sziporkázó humorom van?? :lol: :lol: :lol: :lol:

Tücsimami,
nekünk bejött az ülés
végre kilát az ablakon, állandóan magyaráz
szal jól el van

na később jövök

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!

Itt is esett a hó!

Beni ma Dédinél lépett kettőt!!! :D

Ti már rontottatok el tésztát? Mármint hogy a főzését?
Oké, nem kell, hogy nem csodáljátok, hogy Beni üvegeset eszik :lol: , de tényleg, tésztafőzéssel eddig még nem volt gondom. :D Csak nem volt itthon krumplistésztának való, valami Márton tésztát sikerült vennem, botrányos lett. Az egész egy nagy csuszpájz. :shock:

Gabi,
Ez nagyon szép kép Anyukádról. :wink:

Csajok! Azért nyugtassatok meg, kb. 25 évig nem valami szőrnyként közlekedtem, ugye???? :shock: :shock: :shock:

Vuka,
Csillagra ezek szerint mindig szükségem van. :wink:
De hogy csináljátok? Tőled és Bubektól is tuti kaptam már, lehet, hogy nem is 1x. Nektek honnan van? :roll:
Én akartam is mondani az Ikejában, hogy szerintem jó Neked a hosszú haj! Hajrá Antivagyok! :D

Bubek,
Gratula Marcinak! Hú de sok foga van! :D
Beszarás, még 1 avatar kép! :wink:
Jó a hajad, de a csíkok tényleg nem nagyon látszanak. Tessék kimenni a kertbe és ott fényképeztesd le magad! :lol:

Áron! Boldog hetediket!

Tücsi,
Jobbulást Görgőnek!
Lesz ott netetek?
Egy kalappal a költözéshez!
Pedig szívesen néznénk Rólad is pocós képeket! :wink:
Hú, szomszéd nem semmi. Olyan szomorú, hogy lehet ilyenen túltenni magát az embernek????

Petra: :D :D :D :D :D :D :D :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, nem közlekedtél szörnyként (mondjuk ugyebár én pont az a tábor vagyok, akinek tetszett a félhosszú hajad), csak épp a rövid hajlamso jobban/könnyebben valamilyen karakteres irányba beállni ("tisztelet a kivételnek"), míg a hosszúval (ha csak nem olyan szerencsésen göndör, mint Natasáé, aki bezzeg emiatt folyton nyafog) muszáj valamit szárítással is mahinálni. Az enyém pl hullámos, amit eléggé lehúz a súlya, de ha nem szárítom ki egyenesre, akkor a hullámos hosszúhaj tűnhet szimplán kócosnak, rendezetlennek is. És csak ritkán van türelmem kihúzni, pedig van olyan hajkreppelőm aminek van hajlapító rátéte is, de úgy érzem magam, mikor használom, mint azok a hüjjje amerikai kislányok, akik azon lelkesednek, hogy wow, szeretünk barbie.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
férfiboxert én is szeretem. Magamon is. Nyáron abban alszom, meg napközben is szoktam benne lenni. :wink:

Vuka,
pin kódot kérhetnek a tv-k, ezt általában gyerekzárnak hívják. Szerencsére a miénknek nincs. Vagy nem tudok róla :roll:

Olyan éjszakánk volt... 11-kor már ébredt, aztán fél 1, fél 2, fél 3. És fél 3-tól fél 4-ig nyűglődött, ordított. Soha nem volt még ilyen. Teljesen kész voltam, már ilyeneket mondtam Petikének, hoygha ezt sokáig csinálja, kidobom az ablakon :oops: :lol:

Kép
mancs
 
 


Ezen a napon még nem tudtam, hogy másnap este teherbe ejt az uram :lol:
Kép

Még itt sem sejtettem, hogy aznap este mi lesz... :lol:
Kép

Kép
mancs
 
 


Cooala,
hajsimító van nekem is, csak türelmem nincs hozzá, hogy minden mosás után nekiálljak lapítgatni. Mióta Petike van, elő se vettem. Örülök, ha a hajmosásig eljutok :(

Kép
mancs
 
 


Látod Cool, már át is kerszetellek holmi Koalának :lol:

Kép
mancs
 
 


Cool,
köszi! :wink:

Mancs,
szólj Petrának, megnézi a TV-teket. :D
Nyáron én is A. gatyáiban lejtek itthon. Nincsen kényelmesebb.
Sajna ismerem az ilyen éjszakákat. :( Biztos a havat érzik. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nekem van saját, különbejáratú boxerem. :wink:

Kép
mancs
 
 


PE-i képek: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba felesleges csillagom onnan van és volt, hogy én már a 2. mellszívómat fogyasztom, szóval Te sokkal jobban csinálod, mert csak a csillagokat használod el, amit ingyen még pótolni is tudsz. :wink:
Egyébként a hosszú haj is jól állt, csak a rövidebb még jobb, így kell értelmezni a hsz-emet és nem úgy, hogy egy Szörnyella voltál. Egyébként min. azt vártam Tőletek, hogy közlitek a férjurammal, hogy a rövid haj volt a jobb számomra és lebeszélitek a hosszú haj imádatról, erre tessék milyen hülyeségeket irkálsz. :roll:

Mancs azt tudom, hogy van gyerekzár, mert otthon a videónkon volt, amit én tudtam miként működik, míg a szüleimnek foggalmuk sem volt róla, szóval inkább szülőzárnak hívtam. :lol: De ezek ált. valami billentyűkombinációk, nem Pin kódok. Azért azt hiszem elő kell halásznom azt a bizonyos használati utasítást. :evil:
Az éjszakát nem részletezném, csak annyit, hogy Petra mellettem kötött ki, azt hiszem ez mindent elárul. (viszont a fél 8-as reggeli után fél 11-ig aludtunk)

Na megyek, mert valami hasznosat is kellene tennem míg Petra alszik.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancs, engedd meg, hogy reagáljak az "Ezen a napon még nem tudtam, hogy másnap este... " kezdetű mondatodra. Tehát nem tudtad. Értem. És mit gondoltál, mégis mért hajtogatja a ruhádat? Mit kereshetett alatta, a Batthiány teret???

Kép Kép
coolasa
 
 


"i" nélkül

Kép Kép
coolasa
 
 


viszont y-nal. Nem csoda, hogy mbá sem találta..

Kép Kép
coolasa
 
 


(mindegy, úgyse figyel senki, hihi)

Kép Kép
coolasa
 
 


de "y"-nal. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hi-hi én figyelek! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Persze csak azért mert kb. 20 évig minden reggel a Batthyány térre érkeztem be a HÉV-vel. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


meg amúgy is figyelnéd, hogy hol hibázom, hihi...

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?