Új privát üzeneted érkezett!

Nade Manscbá, hát ki gondolta volna, hogy van itt tejbegríz nevű felhasználó, mi nem vagyunk itt olyanok..

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Áduszt bedugtam aludni az ágyába, kétszer vacsorázott. Remélem alszik sokáig. Ma próbáltam felszámolni a másfél hetes káoszt a lakásban. Még sajna nem vagyok kész. :cry:

Nekem lettek csíkjaim a combomon, de csak szülés után jelent meg. De írígy vagyok a csíkmentesekre. :oops:

Timi nagyon gáz a kulcskariak sztori. Kijött? Amúgy jók a képek. Én sajna nem találtam jó fodrászt a környéken. Mind marha drága. Anyuéknál járok fodrászhoz tutti jó Hajas tanítvány és fele annyiba kerül mint Pesten.
Szombaton jöttök babaruha börzébe?

Mancs cuki lehetett a Brendonos párka. Én is ilyen partit akartam vón kifogni, csak hát nem vót hozzá gyomrom. :lol:
Amúgy nem tudom a csövi Metróba mi kárt tudna tenni egy hordozóban figyelő gyerek.

Cool a képeket nézve a hónapok múlásával a lelkesedésed kezd alább hagyni. :lol:
Én hat hónaposan is úgy néztem ki, mint egy bálna. A helyzet nem változott. :cry:

Kép
vanília
 
 


Cool,
én sejtettem, hogy valami jó lesz, ha Sajtinétól jött. :wink:
Én is élből kitörlöm a forwardokat, mert FELNŐTT EMBEREKTŐL százával kapom a "küldd tovább 52398232 ismerősödnek..." kezdetű sz@rokat. Már belefáradtam, hogy megnyitok :arrow: törlök.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Natasa, pofon egyszerű: úgy vetődtem el a konyhába, hogy egybe van nyitva az étkezővel...

Kép Kép
coolasa
 
 


Ádusz fotókat akarok!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én meg lottóötöst akarok!

Kép Kép
coolasa
 
 


Fanni figyelem! Tuti, hogy az életben ennyi ember nem volt és nem lesz /hacsak nem nyelsz újabb karikát/ kíváncsi az ürítési frekvenciádra és annak tartalmára :D De, ne gondolj semmi rosszra, mert mi csak agódunk érted mert szeretünk :!:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Tejbegríz,
írj magadról valamit! :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi,
úgy röhögtem, hogy kiesett a cickó Beni szájából. :D Még jó, hogy már bealudt a drágám.

Sztori: én első nap mentem tanítani és sehogyse találtam a német termet. Megkérdeztem 2 lányt, ők úgy mondták el, mintha diák lennék. Aztán becsöngetés után szemben álltak velem. Összemosolyogtunk, azt ennyi volt. :D

Metro: én úgy tudom, hogy hétköznap a rakodóautók (vagy mik azok) miatt nem mehet be gyerek. Állítólag volt 1 baleset ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Metron én is ki vagyok akadva. És erre még rátett annak a b...atlan hápének a stílusa is :evil:
Sajtiné levélkéjét én is továbbítottam pár embernek, pedig az ilyen fw fw fw... leveleket megnyitás nélkül törlöm.

Kép
mancs
 
 


:oops: :oops: :oops: a mostani csillagomnak még 1 napot adok. :( Szétszakadt ez is. :shock: Méééééééééééééééééééééééééééééér????????????????? :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsbá, legalább bográcsban főztétek? Mert nekünk tiszatúrán sikerült. Igaz az előző napi babgulyást nem sikerült teljesen kimosni, de senki sem panaszkodott, hogy babhéj ragadt a fogára :)

Cool, most már tudom milyen pasi naív ötlete lehetett az amerikai típusú konyha :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, csak szépen kell nyomkodni a mellszívó karocskát. Ütemesen ahogy Beni csinálja! Mondom én, akinke soha nem sikerült normális mennyiséget fejni, de legalább volt csillagom :lol:
Azért megkapom a fodrászod paramétereit, ugye?

Sajt, csak hogy tudd /!/ mákod van! Olvastam a leveled! Pedig nálam is az ilyenek spontán kuka :!:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba,
min röhögtél ennyire?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba,
de hogy szakadhat el? Nem lehet, hogy a sok sterilizálás, a forró gőz vagy mi... A múltkor írtad, hogy felveszed velük a kapcsolatot ezügyben. Jutottál vmire?

Natasa,
tök jó, hogy Neked is vannak ilyen ereszdelahajamos emlékeid :wink:

Kép
mancs
 
 


TEJBEGRÍÍÍÍÍZ???!!!

Életem egyik legkedvencebb kajája, főleg, ahogy az ált. suliban a menzán adták. Felülmúlhatatlan (persze azzal a kakaóporral). Csak sajnos azóta nem ettem.

Ennek oka, hogy nem tudok tejbegrízt FŐZNI. :oops:

Gabuska, HELP.

Thx

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Anti,
nem mondoooood! Ezt még Coolasa is meg tudja CSINÁLNI! :twisted:

Kép
mancs
 
 


Antivagy,
én hánytam a menzástól. A tetejéről leettem a kakaóport, a többi ment a cicáknak a suliudvaron.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Az oviban azt utáltam, hogy mi baracklekvárral kaptuk, az óvónénik meg kakaóporral. Lekvárral nem szeretem, csak kakaóval. Folyt a nyálam, miközben az óvónénik vígan lakmározták a kakajósat. :cry:

Kép
mancs
 
 


Minden pasi szereti a tejbegrízt? Ez olyan mint a gyömbér. Azt is szeretik :roll: Akkor már inkább a tejberizs!

Mancsusz, nem nézted volna ki belőlem, mi?! Pedig ha tudnád :lol:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nem tudom láttátok e már?! De most külön Mancsnak :
N. Oslóban:
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
DE. Kinéztem volna. Ugye nem baj? És Te belőlem? Mert tunék mesélni... :oops: :lol:
A tejberizst nem csípem, csak a boltit.

Kép
mancs
 
 


Natasa,
kösziiiiiii! Ez tök jóóóóóó! Büszke vagyok Rád :wink: :lol:
Coolasa biztos pironkodva nézi a képet :twisted:

Kép
mancs
 
 


Cool,
Azért ez nagyon gáz a kórháznak. :shock: Gratula a lánynak!

Natasa,
A fodrászom a Kiscelli utcában dolgozik, itt Óbudán.
Ha kell elérhetőség emilben szívesen. :wink:

Off: Brendonos párocskáról jut eszembe, mutogatták ma vagy tegnap a Faludyt a TV-ben. Hát én nem tudom, hogy hogyan tudott hozzá egy huszon éves nő közeledni. :shock: Szerelemmel! :shock:

Tejbegrízt én is szeretem, ezért most kimegyek és megeszem a tejpép maradékot kakaóporral. Beni úgysem kap ilyesmit, 3 doboz volt itthon, mind a hármat kivégeztem. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kedves csíkosok és nemcsíkosok :twisted: ,
esküszöm néhány napja, hogy eszembe jutott, mutassátok magatokat pocakosan! de mindig elfelejtettem a gépnél. Most meg megelőztetek.! Tök jók a pociképek!!!
Mi ilyenek voltunk:
hathósan Kép
én kb 7 hósan, öntestkép a fürdőszobában: Kép
tíz nappal gyermekienk születése előtt (ez a pocak is ugyanaznap alakult át gyerekké, mint az enyém :) )
Kép
6 órával előtte, 4-5 percesekkel
Kép
Kép
Nem vész el, csak átalakul (1 naposan):
Kép

Nyugi Natasa, nekem is vannak csíkjaim, Zsóval kezdődött, Danitól lett még néhány, Julcsitól 1 újat sem kaptam. Lehet, hogy vele kellett volna kezdeni?? :roll:
jumam
 
 


Natasa,
:lol: :D :lol: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


natasa, DE MIÉRT FORDULSZ EL :?: :?: :?:
jumam
 
 


Ilba,
én elhiszem neki, hogy szerette. De biztosan nem úgy, ahogy mi szeretjük férjünket, párunkat. Sztem inkább tisztelte.
Apropó, amikor összeházasodtak, megjelent egy könyv (album?) amiben Faludy György versei voltak és képek róluk. A csaj meztelen volt, F.GY.-re nem emlékszem, de ő is rajta volt a képeken. Gusztustalan volt.

Kép
mancs
 
 


Mancs, de kinéztem volna! Tudod, 180 körül nem lehet eltünni a tömegben :wink:
Jumam, nagyon szép vagy ezeken a kismamás képeken. Most nem hozom fel az ikertesód, őt úgy is fotózzák eleget :wink:
Ilba, köszi! Kérem a címet. Aztán majd eldöntöm, hogy Cool vagy a te fodrászod nyer. Ha egyre hosszabb lesz a hajam, akkor egyik sem :roll:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Akkor most kicsit borzolom a kedélyeket: Natasa, mi nem teszett Neked a fotón? Túl nagy volt?Túl kemény volt? Lógott? Vagy mi? :lol:

Ugye nem kell hozzátennem, hogy eme hsz csak és kizárólag Coolasa kedvéért jött létre? :twisted:

Kép
mancs
 
 


Jumam, csak azért, hogy a férjem azt gondolja, hogy van bennem egy kis szemérem. Egyébként itt 6-7 hetes várandós voltam :oops: És kb 5 perccel a fotó után park kedves kis WC-jében f....m szét az agyam! No, most már ezt is tudjátok :lol:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sztem Natasa nem is tuggya mit markolászik. Csukva van a szeme...

Natasa,
nincs arról is kép, mikor kinyitod a szemed? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
WC :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


natasa, így már nem annyira mókás :(
jumam
 
 


Gabus, erre gondolsz:
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


és a f...sásról? :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ki is emlegette, hogy kancsalul is lehet szép az ember? Mintha egy kicsit rosszul állnának a szemeim most, hogy elnézem :shock:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus, találtam egy nagyon jót, de ide inkább mégsem. Tudom mire megy ki a dolog! Ki akarsz tiltatni a bnetről :twisted:

Más: Úgy volt, hogy ma nyílik a Játékfutá XVI keri üzlete. Erre nem módosították 14-re? :twisted:

Mancsusz, mennyi volt a bödön?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
ma is borozgatunk-borozgatunk? :lol: :lol: :lol:
Emil megy.

Jumam,
nagyon szép képek! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa,
aha! Rulez!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


5 hósan browniest eszegetek. A kényelem mindenelőtt :lol:
Kép

Kép
mancs
 
 


Natasa,
felőlem jöhetnek a képek, én nem tiltalak ki, sőt! :wink: A bödön 4200 vagy 4300 vmennyi volt. Nem emlékszem pontosan, a számla meg kint van a konhában énmeg lusta vagyok :D A legolcsóbb amit eddig láttam 5000 vmennyi volt, úgyhogy tutira ez a legjobb ár!

FP zenélő formaegyeztetős csiga holnaptól a Tescoban 2490 vagy 2590 (erre sem emlékszem :oops: ) lesz!

Kép
mancs
 
 


Ilba, mit te gondolsz?! Tejbegrízre bor? :shock: :shock:
No, lépek aludni. Ennyi volt TV-maci tűréshatára :P

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Az előző képen nem látszik annyira, a mellkasomon egy tányér van.
Kép

Kép
mancs
 
 


29 hetesen esküvőn:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én meg 7 hósan barackot ebből a már kiürült edényből. Hú, de érdekes. :lol:
Kép

Rakjon fel mindenki valahány hósan valamit evő képet, tök jó. :lol:
(Szegény Galla Miki.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Látod, Natasa, ugye milyen érdekes a babanet 10után :) ?? Kicsit korhatáros... (gabus, dobj légyszi egy 18as karikaát!)
Érdemes volt fennmaradni?
jumam
 
 


és 36 hetesen: Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Lépek én is. Jó éjszakát mindenkinek!
Szugeráljátok Petikét a távolból, hogy holnap reggel próbáljon meg 7-ig aludni... Lécciiiiii!

Pá!

Kép
mancs
 
 


Ilba,
mindig mondták nekem, hogy mekkora hasam van. Óriási is volt. Csak has voltam. De a Tiéd! Még hatalmasabb!

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?