Új privát üzeneted érkezett!

Helló Lányok!

Köszi a biztatást, nagyon közel állok, hogy feladom. Talán azért mert most is ott volt a két tűszöm és az egyik csodálatos méretű volt és még sem lett semmi sem. Nem értem, hogy miért büntett a sors. Világ életemben rettegtem a szűléstől és tessék most még az sem sikerül hogy kisbabánk legyen. A párom szeretné ha végig csinálnám a 6 inszemet mert ő szerinte is mindegyik egy plusz lehetőség. A döntésemnél figyelembe kell venni őt is!

Ha végig gondolom az egész évem a babánk körül forgott és még sincs sehol sem. Jó itt lenni veletek! Köszönök mindent.

Orsi! én lennék a legboldogabb ha veled együtt kismamáskodhatnánk!
málna79
 
 


Sziasztok!

Nem is tudom mit írjak, de magyarázkodni nem akarok.... :oops:

Olvasni szoktalak Titeket és GRATULÁLOK a két Új Kismaminak!!!
Az újjakat üdvözlöm és minél hamarabb legyetek Ti is Kismamik!


Én regeteget dolgozom és ez így is lesz Januárig. Ennek is meg van a jó és a rossz oldala. :shock:
Mi most nem járunk dokihoz, így az otthoni probálkozásnál maradunk. Nem nagyon bízok benne, de vannak csodák. Most belekezdtünk egy olyan nagy dolgba, amitől kijelentettem, hogy a baba kérdés 1 évre halasztani fogom. Így is gondolom , érzem, de lehet hogy pár hónap múlva ásként látom a világot. Csalodott vagyok, de minden reményem megmaradt!!!! Ez a fontos.
Hiszem, hogy majd jönni fog magától. :wink:
Útját nem álljuk, de nem görcsölünk és számolunk....
Bár, most a múlt héten pont úgy jött ki, hogy a kedvesem is itthon volt napokig, így tornáztunk minden nap., :oops: :lol:


Babszi!
Szörnyű!!! Én jól segbe rúgnám a sogornődet.
Én is dohányos vagyok/voltam :roll: Amikor elkezdődtek az inszemek letettem és mint már Mágnes is írta, csak azokon a napokon szívtam 1-2 szálat, sajnos. Most is kávéhoz, vagy esetenként, de csak is az első 2 hétben, hisz a többiben reménykedem és ez a két dolog nem férne össze ( nekem ) Igaz ez az én véleményem és nem akarok vele senkit se megbántani.
Remélem Ti is jól vagytok! Mikor mész inszemre??
?

Kicsiboris!
Nagyon jó a kép!!! Ari vagy és bocsika, hogy nem jövök minden nap, mint az elött, de.... Mindjárt itt van karácsony! Puszi!

Coca! Zel! Málna! És mindenkinek!!!! Kép

Bocsika, hogy nem írtam mindenkinek külön- külön, de VELETEK VAGYOK!!!

Puszi! Odry Kép
odry
 
 


Málna!
Bocs, hogy beleszólok így ismeretlenül!
De nem szabad feladni! Csináld végig az inszem-eket.
Bízz és sikerülni fog!

Odry! :wink:
Lehet, hogy így lesz jó! Mármint, hogy nem számoltok, görcsöltök a dolgon. A baba tudni fogja, mikor van itt az idő és jönni fog.
Én nagyon drukkolok ezért!
zsazsóka73
 
 

 
 

odry drága, megkérdezhetem tőled, hogy mibe fogtatok bele ami miatt (is) 1 évet kihagysz? ez csupán kiváncsiság a részemről :lol:
mert hát a ti döntésetek a pároddal ez, de nagyon sajnálnám, ha lemondtál volna a dologról... :roll: szóval ha gondolod írd le, hogy mi is van most :?: :!: puszi, kitartást, és remélem, hogy spontán fog összejönni a babuka!! sok sikert odrybaba :P

málna, teljesen értem a dolgot, mi is 2004 szept.-óta próbáljuk 'összeboronálni a babut és eddig nekünk is csak a sikertelenség jutott...ráadásul ez az endós dolog is gátja lehet mindennek, de ne add fel, a párod s segíteni fog neked, én hiszem,
mert neki is olyan fontos a baba, te is hidd el :!: és a 6 inszemet ki kell használni!!!! a barátnőmnek is endója volt, utána a spontán dolog nem jött össze aztán a az 1. inszeme sem, és a doki lombikra akarta küldeni, de ő ragaszkodott még egy inszemhez :roll: a doki belement....és sikerült :P :P azóta már kétgyermekes családanya :!: :!: szóval tovább-tovább!!! olyan hamar itt lesz az újabb lehetőség, meglásd :lol:

zel, zöldi, nektek is kitartást!!

tiza, úgy várom, hogy már a doki megvizsizzen téged és minden okés legyen :lol:

tényleg...úgy ltűntek a többiek....
gyöngyike, hogy vagytok? minden ok?

szép napot nektek!!!!
kicsiboris
 
 


ilona, orsika, gréti nektek is minden jót/szépet!!
kicsiboris
 
 


Zel :)
Nagyon drukkolok, hogy most sikerüljön. Ügyesek legyetek. Az andrológián nem voltam, de Dóri biztos rólam beszélt, mert olyan 9 előtt hívtam és tényleg nagyon aranyos volt és örült. Melyik doki volt bent?

Málna :)
Most mégegyszer azt kell írjam, hogy ne add fel. Tudom milyen nehéz ez az egész. Már én is kezdtem ott tartani, hogy essünk már túl az összesen, aztán irány a lombik. Viszont csináltam fejben a 3. inszem előtt egy statisztikát itt a babaneten, hogy kinek hányadik inszem sikerült és azt vettem észre, hogy a 3. és a 4. sikerül leggyakrabban, úgyhogy még sikerülhet a következő és mindig bent leszel a nagy átlagban. Fel a fejjel. Kezdj el sportolni (persze csak ha eddig nem tetted), az nagyon sokat segít. Kiviszi a stresszt, endorfint termel és fitten tart.

Odry :)
Lehet, hogy pont az fogja meghozni a várvavárt babót, hogy nem akarjátok annyira. A torna nagyon jó, csak így tovább! A dohányzásban egyetértek. Valamikor én is dohányos voltam, igaz nem sokat szívtam, de nagyon szerettem, ezt be kell ismernem. Viszont mielőtt elkezdtük a babaprojectet én letettem és nem is volt olyan nehéz. Hát a leggusztustalanabb amit el tudok képzelni, hogy a terhes menyasszony bagózik.
tiza
 
 


Coca :)
Ugye nem sértődtél meg, hogy más a véleményem a vitaminokról? Remélem nem, csak úgy eltűntél azóta. Ettől szép a világ, hogy nem gondolkodunk egyformán, a tudományt is ez viszi előre.
tiza
 
 


Sziasztok!
Gréti!
Röviden írok, mert tanulnom, kell! Ha gondolod, írj a kacicca@citromail. hu-ra és bővebben leírom mi is volt.
Nekem van egy 28 hónapos lányom, ő is inszemmel fogant(4. re sikerült, Fekete volt az ügyeske ebben!), MOst ismét elkezdtük Feketéhez jártam, de a sikeres inszem ellenére probléma adódott, így megműtöttek. Most lábadozom, lassan a 6 hét is eltelik, majd utána lehet ismét próbálkozni!Tömören ennyi!Írj nyugodtan!Debreceni vagy? Mióta jársz Feketéhez?

Odry!
Örülök, hogy írtál, szerintem a többiek nevében is írhatom, hogy hiányoltunk téged! A lényeg, hogy ne add fel, és próbálkozzatok!Tudod, a JÓ ISTEN ÚTJAI KIFŰRKÉSZHETETLENEK!
Jó egészséget, kitartást kivánok!

Szép napot mindenkinek!
sapé
 
 


kedves sapé,és ZEl! :D

NE haragúdjatok rám,de jelenleg az idegaim kötélen táncolnak.Erős vagyok,de ami velem történik az már nekem is sok!
megszünt a munkaviszonyom,a múltkori vizsgálaton találtak rengeteg apró és nagyobb cisztát.Az orvos nyugtatott,hogy el fognak tűnni,de sajnos nem! Ki hagytunk egy hónapot az inszem után hátha valami csoda történik,de sajnos nem történt!Most tegnap újra láttak két cisztát,ami valószínű endometríózis!Valószínű újra meg kell operálni! 3év folyamatos küzdés ,és harc a gyermekért teljesen kimerít! Lehet,hogy nekem nem azt rendelte a sors,hogy gyermekem legyen!!!Eszméletlenül nehéz borzasztóan elfáradtam!!Úgy érzem magam mint egy genetikai selejt!! A férjecskémet is nagyon megviseli,szegény próbál támogatni,de nem sikerül semivel örömet okozni nekem!! Nagyon szégyellem magam hiszen mindennál jobban szeretem :D


Zel! :D NAGYON ERŐS ,és RENDKIVÜL POZÍTÍV VAGY!!KÍVÁNOM TELJES SZÍVEMBŐL !
HOGY SIKERÜLJÖN!!!!!


LÁNYOK! MINDENKINEK MIELŐBBI BABÁSODÁST KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


kedves sapé,és ZEl! :D

NE haragúdjatok rám,de jelenleg az idegaim kötélen táncolnak.Erős vagyok,de ami velem történik az már nekem is sok!
megszünt a munkaviszonyom,a múltkori vizsgálaton találtak rengeteg apró és nagyobb cisztát.Az orvos nyugtatott,hogy el fognak tűnni,de sajnos nem! Ki hagytunk egy hónapot az inszem után hátha valami csoda történik,de sajnos nem történt!Most tegnap újra láttak két cisztát,ami valószínű endometríózis!Valószínű újra meg kell operálni! 3év folyamatos küzdés ,és harc a gyermekért teljesen kimerít! Lehet,hogy nekem nem azt rendelte a sors,hogy gyermekem legyen!!!Eszméletlenül nehéz borzasztóan elfáradtam!!Úgy érzem magam mint egy genetikai selejt!! A férjecskémet is nagyon megviseli,szegény próbál támogatni,de nem sikerül semivel örömet okozni nekem!! Nagyon szégyellem magam hiszen mindennál jobban szeretem :D


Zel! :D NAGYON ERŐS ,és RENDKIVÜL POZÍTÍV VAGY!!KÍVÁNOM TELJES SZÍVEMBŐL !
HOGY SIKERÜLJÖN!!!!!


LÁNYOK! MINDENKINEK MIELŐBBI BABÁSODÁST KÍVÁNOK!!!!!!!!!!!!!!
m. reni
 
 


Málna!

Ha tényleg örülnél neki, ha együtt babásodnánk, akkor tényleg ne add fel, mert akkor nem várlak meg... :lol: !
Szívesen írnék neked e-mailt is, csak nem tudom a címedet!
Úgy érzem rokon lelkek vagyunk! :oops:

Kicsiboris!

Köszi a drukkot, rám is fér.
Úgy döntöttem megcsinálom a tesztet talán holnap...!

Kata!

Hol vagy? Nincs táblánk! Nagyon vissza kell menni, hogy megtaláljam! Kérünk újat!!!

Lányok, ti hisztek a jóslatokban? Volt már valaki?
Mert anyukám elment, és elég furcsa történettel tért haza.
Szívesen megosztanám veletek, talán segíthetnétek, hogy higyjek vagy ne?

Kép
orsika0
 
 


Reni :)
Sajnálom, hogy így alakultak a dolgaid. Keresel új munkát? Persze legjobb lenne, ha most teherbe esnél, de hát tudjuk az élet néha másképp hozza a dolgokat. Azt nem értem, hogy a ciszta az hogy lehet endometriózis? Azt ne gondold, hogy neked nem lehet gyereked. Mindannyiónknak lesz, csak a sors valamiért megnehezíti, de majd annál jobban tudjuk értékelni. Az én dokim azt mondta mikor belekezdtünk az egészbe, hogy szinte mindenkinek tudnak segíteni, csak nem szabad besokallni és feladni. Én hallgattam rá, és úgy tűnik meglesz az eredmény.

Orsika :)
Én speciel nem hiszek a jóslatokban, de van aki állítja, hogy a múltból és a jövőről is sok valóságos dolgot állított a jósnő. A történetet azért szívesen hallanám. Várjuk a tesztet.
tiza
 
 



Sziasztok!

Tiza!
Gratulálok!

Málna!
Irgum burgum! Nem szabad feladni! AZ én orvosom is azt mondta, hogy általában a 3.-ak a sikeresek!

Zel!
Szorítok nagyon! Nekem is most nehezen mentek fel, de amint látod meglett az eredménye! Remélem nálad is jüt jelent majd!

Odry!
Ezzel az egy évvel negem is kíváncsivá tettél!

Orsika!
Nekem még nem jósoltak, nem is jósoltatnék, mert félek a rossztól. Mert tudom, hogy a gondolatok hatalmas csodára képesek. Szóval egy jóslat sz.tem csak azért töténik meg vagy éppen nem, hogy ki mennyire hisz benne vagy az ellenkezőjében! De azért megoszthatod velünk.

moni
 
 


Kedves Tiza! :D köszönöm a bíztatást! Az a ciszta úgy lehet endómetríózis,hogy tavaly ezzel műtőttek,és három hónapos kezelést kaptam a műtét után! De úgy látszik,hogy nem sok haszna volt a kezelésnek!!
m. reni
 
 


Sziasztok!

tiza: mostmár nagyon kíváncsi vagyok, hogy mikor tudod már meg a hírt!!!
Rakok fel én is egy képecskét Pannámról, már ha sikerül..
Egyébként a külső méhszájam nyitva van, remélem azért bírunk még egy hónapot...

Kép

[/img]

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


m.reni, szia
hol vannak a csomók? nem lehet, hogy ez nem endó? vagy már biztosra mondták, hogy az? és milyen műtét lesz?
azért érdeklődöm, mert nekm endóm van és laparoszkópiában égették le a látható csomókat aztán 3 hónapos injekciókúrával elvileg a többi is elsorvadt. szóval ha endód van akkor sincs akkora nagy baj, hogy ennyire elkeseredj :!: :!: van gyógymód, igaz én is néha kiakadok, 2,5év alatt az ember néha feladja, de van újrakezdés!!!!! higgyj benne :!:
kicsiboris
 
 


mágnes de édi ez a kép :lol: köszi, hogy láthattam, és kitartást, erőt kívánok majd a szüléshez is :lol:

reni, most már értem, kiújult ezek szerint? ez tuti??
kicsiboris
 
 


Mágnes :)
Szép nagy babód van és mindenét ki lehet venni. Hétfőn megyek uh-ra, akkor már látszani kell a petezsáknak, mert 5 hetes és 3 napos leszek.

Móni :)
Köszönöm a gratulációt. Szerintem is beteljesíthetik önmagukat a jóslatok, mert lehet, hogy az ember önkéntelenül is úgy irányítja az életét.
tiza
 
 


Sziasztok!

Kicsit el vagyok havazva, de azért olvaslak benneteket.
Tiza, gratula!
Málna, NE ADD FEL! Hidd el meg lesz az eredmény, csak nekünk valahogy nehezebben megy. De meggyőződésem, aki nem adja fel, annak sikere lesz! Kitarás és hajrá a következő inszem!

Mindjárt rakok fel táblát. Szóljatok légyszi, ha valamit nem frissítettem. És újak is, ha be akartok kerülni.

Pusszancs!
katata
 
 


Tiza,nálad szándékosan maradt el a zebra, babinából. :wink: Majd ha láttunk valamit beírom. Oké?




Kép
katata
 
 


Teljesen igazatok van a jóslatokkal kapcsolatban!
Én már tényleg elgondolkodtam, hogy a rosszat miért nem hiszem, és a jót miért igen?
Mert ha igazán hinnék, akkor rosszat is hinnem kellene.
Na, lehet ez elég bonyolult lett... :lol:
Szóval azt mondta a "jósnő" hogy már nagyon régen szeretnék babát, és nem kell sokáig várni, mert "hamarosan" megérkezik.
Nem tudja hogy egyszerre lesz-e, de két gyermeket lát, egy kisfiút és egy kislányt. Csak azt is hozzátette még, hogy csak a kislányt látja velünk. A kisfiú meg fog halni....! :(
Ennél szörnyűbbet el sem tudok képzelni!
Ezért nem akarok hinni neki! Ugye ne tegyem?
Elég kegyetlen lenne az élettől, hogy ahogy adja, úgy el is veszi tőlem.
Na, ezt azért írtam le, mert hátha így nem teljesül!
(Mint az álmoknál!)

Orsi
orsika0
 
 


Mit szólnátok egy új oszlophoz, amiben a babásaink heteit írnánk? Azt is tudnánk akkor követni. Na? Legyen?
katata
 
 


Kata!

Örülök, hogy újra itt vagy!
Légyszíves nálam javítsd ki az 1-et 2-re! És törölheted a dátumot.
Amint megtudok valamit jelzek!

Orsi
orsika0
 
 


Orsi! Ne hidd!! Semmi esetre se, nehogy már egy hülye jóslás miatt idegesíts magad!
Én ezért nem is megyek,mert még a végén annyira befolyásolna, hogy el is hinném és azért lenne úgy,nem azért, mert ő azt jósolta.
Amúgy hogy vagy Orsi? Fájdogálások vannak?
Nekem néha szurkál a hasam, a barnázásom is végre elmaradt. Hol van még a jövő hét vége???? :roll:
katata
 
 


Kata!

Rendi, rád hallgatok,és nem hiszek neki! :lol:
Egyébként elvagyok. A hasam már nem igazán szúrkál, viszont abban a két napban erősen próbára tette a tűrőképességemet...!
Mást sajna nem érzek. :cry:
Szerinted kellene?
Jövő 7végén tesztelsz? Én talán most....talán... :roll:

Sok szerencsét neked, nekünk, mindenkinek!
orsika0
 
 


Orsika, én nem akarok tesztelni csak a ciklusom 28.napján (nekem 27-28 naposak a ciklusaim). Szóval belőttem magamnak a 10-ét. De, hogy kibírom-e? :roll:
Nem érzek semmi extrát, és sztem nem is nagyon kéne még. Ilyenkor vánszorognak a napok.

Szorítok mindenkinek, hogy babásonjunk már végre!!!
katata
 
 


Sziasztok!

Köszönöm, hogy hiányoltok, jól esett!!! :P

Az igazság az, hogy nagyon régóta játszadozunk a lakáscsere dolgon és házikót szeretnénk. Nézegetünk már lassan 1 éve, csak mindig arra a következtetésre jutunk, hogy építeni jobb lenne.
Júliusban meg is dőlt ez a kérdés, így jövöre elkezdődnek ezek a dolgok..... :roll: Nagyon nehéz lesz, mert már az.

Sokszor játszadoztam az inszemek során azzal, hogy mi lesz, ha most teherbe esek és stb..... Persze a szívem mélyen nagyon akarom, de az ész mást diktál. Mivel nem jött a babó, én ezt egy jelnek vettem, hogy ne akarjam annyira ebben a helyzetben, mert nehézségeink lesznek. Persze vagyunk olyan ügyesek és megoldanánk ezt is, sőt , de Ő még okosabb!

Tehát várjuk és már nagyon szertjük és hisszük, hogy Ő tudja mikor kell jönnie.

Most itt van nállunk a keresztfiúnk, így nem írok többet, de jövök!


Puszi MINDENKINEK!!

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Köszi Kicsiboris a hiányolást. Köszönöm jól vagyunk, de már a menés sem megy a legjobban. Csak nagyon lassan. 35. hétben vagyunk még elvileg van 5 hetünk, de nem biztos hogy kibirjuk. Már a méhnyak nagyon meg van rövidülve. Sokat kell pihennem.
Úgy néz ki, hogy már mindent megvettünk a kiscsajnak. ma egy adag ruhát ki is vasaltam.
Málna ahogy a többiek is mondják NEHOGY FELADD!
Odry jó hogy jelentkeztél. Az jó ha egy kicsit kikapcsolódtok és másra koncentráltok. Lehet, hogy erre vár a ti babótok és máris jönni fog.
Tiza, Móni!
GRATULÁLOK NEKTEK A BABÁHOZ!!! Vigyázzatok magatokra.
Kata szerintem jó ötlet a táblába egy új oszlop.
Gyöngyi 34+5 hét
bgyöngyi
 
 


Kata+
Ugyanaz lenne a javítás, mint Orsikánál! Köszi!

Tiza!
Ne butáskodj, csak el vagyok havazva.

Lányok, bocsi hogy nem írok, de vendégek vannak.

Kép
zölddisznó
 
 


Na, Kata, én már "!" helyett "+"-t írtam neked ...ez jelent valamit!

Kép
zölddisznó
 
 


katata, köszi, hogy így vezeted a táblázatot, nagyon jó ötletnek tartom, gogy a kismamik is bent legyenek hónap szerint, köszi :!: :!: és szorítok a 1.-éig, kitartást :!:

odry, hát mi is lakásból 'élpítkezésre váltottunk, nagyon nehéz része volt az életünknek, stresszeltünk folyamatosan és még a végeredmény sem lett 100%-os, de nem akarlak ezzel elkeseríteni csak azt szerettem volna neked sugallni, hogy nagyon igénybe fog venni az építkezés. de persze érdemes és utána tuti jó lesz a gyerkőcöknek :!: sok sikert, legyetek nagyon ügyesek és kitartóak :lol:

gyöngyike, pihizz sokat, bár gondolom nagyon klassz érzés lehet már neked a kis babaholmikat vasalgatni, készítgetni :lol: tarts még ki és már most leírom: nagyon sok erőt majd a nagy pillanathoz :!: puszika

húúú orsika, ez durva, azt hiszem aki ilyet mondana nekem (tök mindegy, hogy jóból, jóslásból vagy rosszmájúságból) elküldeném valahova és nem hallgatnám meg többször. szerintem sok csaló van akik nagyon veszélyesek az olyan érzékeny emberekre, minta milyenek most itt mindannyian vagyunk, vigyázz magadra és szerintem ezt hagyd a jóistenre :lol: persze ez az én véleményem, bocsi, ha nem egyezne a tieddel :cry:
kicsiboris
 
 


Sziasztok Lányok!

Rég jártam erre!

Zel,Tiza,Kicsiboris hogy vagytok?

Odry,jó nagy fába vágjátok a fejszét! Sok sikert hozzá! Múlt hét csütörtökön elkisértem tesókámat az eredményeiért! Semmi baja,makk egészséges tetötöl talpig! Mi jól vagyunk. Neked kitartást és sok eröt,energiát kívánok!

Pusszancs nektek! :)

Réka
réka86
 
 


Sziasztok!

Odry! Jó nagy tényleg a fa, amibe a fejszét vágtátok! Viszont egy családi ház megéri! Nagyon jó. kívánom, hogy minden terveitek szerint alakuljon és mihamarabb legyen lakója a babaszobának!

Reni! Biztos, hogy az endó? Elég kicsi az esélye, hogy egy sikeres kezelés után ilyen hamar visszajöjjön! Nem lehet, hogy a stimu csinált cisztát? Mert képes rá!

Tiza, Kicsiboris, Moni, Zölddi Réka és kedves többiek!!
A mai akció is sikerült. Srácok megint rendben voltak, csak a katéterrel akadtak nehézségek. A tegnapiakból okulva, már másik katétert készítettek, hátha az könnyebben felmegy, de tévedtünk. Vissza kellett cserélni az eredeti verzióra. Az már megtalálta az utat, de most kicsit megkínoztak. Nem vészes, de éreztem. Ennek örömére egész délután feküdtem, aludtam. Szedem az E vitamint, és az Utrogestan is begurul.

Legyetek jók és türelmesek! Pusszantás..
zel
 
 


Kicsiboris!
Köszönöm, nagyon jol esik! :D

Lanyok! :D

Kepzeljetek ma reggel felhivott az asszisztensnö, at kellet tenniük az idöpontot 3.arol 8.-ara.
Ugyhogy meg egy het varakozas..

Nagyon szoritok mindenkinek lanyok!

Judit

Kép
Kép
jucmuc
 
 


halihó mindenkinek!!! sziasztok, húúú de üres még a topikunk :cry:

jucmuc :!: tarts még ki 8.-áig, az már mindjárt itt is lesz :lol:
de mondjuk azért jó, hogy így tologatják az időpontokat..
de neked minden szépet, jót kívánok, addig is fel a fejjel :!: :!:

zelecske :shock: miért nem ment fel az a katéter? hát elég vacak lehetett neked ott 'kiterítve feküdni amikor próbálják felrakni a cuccost, nem irigyellek érte...de te nagyon jól viselsz mindent, nagyon ügyi vagy, talizzunk már, hogy önts belém egy kis erőt:-)
rám férne, mert tizus is már révbe ér, én maradok lassan egyedül a nyavajámmal 8)

réka, köszi én elvagyok, várom, hogy teljesen megszűnjön az endós kezelés hatása és újra indulhassanak a srácok a napocskára :wink: ez egy kicsit elkeserít néha, a várakozás benne a legrosszabb..
és veled? hogy vagy?

zöldi, hogy viseled a vendégsereget?

puszi mindenkinek
kb
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Kicsibors!

Te mikor kaptad azutolsó injekciót?

Én szeptember 05.-én kaptam az utolsót és bár a doki azt mondta, hogy 2-3 hónap is eltelhet mire megjön a mensi, de már én is annyira várom, hogy megjöjjön és kezdődhessen az inszemináció.

Mindenkinek szép napot, kitartást, és persze mielőbbi zebrás tesztet :!: kívánok!
greti
 
 


Boris!
Csak a barátném jött át pletyózni, úgyhogy jó volt. Ma is jön egy másik. Tök jó napom lesz, kreatívkodok, abroszt varrok, b.nőzök, pihenek. Apa dolgoz.
Meddig kell várnod, hogy ficánkolhassanak a petéd felé a srácok?

Gréti!
Aviva tornával 15-20 perc alatt meg lehet "hozatni" a mensit. És teljesen természetes úton.

Kép
zölddisznó
 
 


Köszi a tanácsot zölddisznó!

Látod erre nem is gondoltam, pedig nekem is meg vannak az Aviva-s könyvek. :oops:
greti
 
 


gréti, halika :lol:
ne haragudj, hogy most ezt írom, de annyira jó végre valakivel az endóról beszélni aki ugyan úgy van mint én...de persze ez nagyon rossz is :oops: szóval én szept. 22-én kaptam meg a 3.-at, és már iszonyatosan türelmetlen vagyok...bár még nem beszéltem azóta a dokimmal, szerinted kéne? beszéljem meg vele a továbbiakat?
neked kapásból inszemet mondtak az endós kezelés utánra?
várom válaszkád nagyon :lol:

hát zöldi, sajnos nem tudom mikor lehetek újra leendő és reménykedő kismami...borzasztó ez az egész..
neked kívánok jó dimcsi-dumcsizást :lol:
kicsiboris
 
 


ja és mi az az aviva? tuti meghozza a menzit?
kicsiboris
 
 


Kicsibors!

Én is három injekciót kaptam és amikor az utolsó injekciót beadta a doki, akkor mondta- magától-, hogy ha megjön a mensi, akkor belevágunk az inszeminációba.

Én azt javaslom, hogy beszélj te is a dokival, mert ha belemegy az inszeminációba akkor ha megjön, már ti is kezdhetitek az inszemet.

Az Aviva módszer olyan gyakorlatsorozat, mellyel nőgyógyásazti problémákat lehet orvosolni, mint pl. a mensest lehet meghozni rendezni, de alkalmazható meddőség, ovulációhiány esetén, petevezeték összetapadás esetén, vetelés után a méh megerősítésére, de vannak benne kismamáknak végezhető gyakorlatok és szülés után végezhető gyakorlatok is.

A gyakorlatokat egy két kötetes könyv tartalmazza, én a könyveket interneten, az Alexandra Könyvesbolt honlapján rendeltem meg és a két könyv azt hiszem 5.000 Ft körül volt.

Az az igazság, hogy én kb. egy hónapig csináltam a gyakorlatokat, -közvetlenül azelőtt mielőtt elmentem a meddőségibe - de türelmetlen voltam mert már egy hónap után vártam az eredményt- hogy összejöjjön a baba - és mivel nem jött össze, meg elkezdtünk a meddőségibe járni azóta nem is csináltam a gyakorlatokat.

Arra viszont én is kíváncsi lennék, hogy valakinek azzal kapcsolatban van-e tapasztalata, hogy az Aviva tornával tényleg meg lehet hozni a mensit?
greti
 
 


gréti, köszi az infókat!
akkor nálad nem lesz 1-2 hónap spontán próbálkozás sem?
mert azért az lenne a tuti ha így összejönne nem? bár néha én is azon vagyok, hogy mindegy hogy hogyan csak sikerüljön már..

te hogy viseled a szurik hatását? még vannak hőhullámaid?
nekem még napi 4-5 ször annyira elönt a forróság...
meg ami rossz, hogy egyáltalán nem kívánkozom 'ágybabújni :cry:
nálad is így van?
kicsiboris
 
 


Helló mindenkinek!


Tegnap este beadtam az első szurimat. Meglátom mi lesz.

Orsika küldtem neked pü.

Mágnes! Gyönyörű a fotód!!! Szorítok, hogy minden rendben legyen.

MIndenkinek szép estét!!!!!
málna79
 
 



Odry!
Mi is ahsonló cipőben járunk Mi is építkezni szeretnénk. Annyi kp-nk van, hogy az aapozást meg tudjuk csináltatni, de atöbbihez a lakás eladása kell. Én is úgy voltam, hogy először baba, majd párhuzamosan baba-építkezés, és amikor gondolatban már csak az építkezés járt a fejemben, akkor jött a pocaklakó! Szurkolok, hogy veletek is ahsonló tröténjen!

Zel!
Továbbra is szorítok!

Katata!
Sz.tem jó ötlet a kismamik heteinek a nyilvántartása, így az enyém: ma 6 hét 0 nap. Ez a vonalzóm szerint van így, Uh szerint egy héttel idősebb. De írjad csak ezt be nyugodtan, aztán majd módosítok ha kell.

Orika!
ne higgy neki! Magadban higgy!

Coca!
Egy hét múlva teszt ha jól emlékszem uyge? Vannak valami jelek?

Gyöngyi!
Köszi a gratulát!

Csak egy ötlet, ha nem tetszik, akkor szóljatok.
Nézegettem a táblát, és hát elég sok oylan név van benne, akik mostanában nem nagyon irogatnak ide? Mi lenne ha kivennénk őket? Mert elég sokan vagyunk, és talán úgy könnyebb lenne az áttekinthetőség. Vagy a tábla alájára tenni őket más halvány színnel. Vélemények?

moni
 
 


Sziasztok!
Gréti!
Az Avivás könyv címét elküldenéd? Engem érdekelne ez a könyv!Ja, és írtam emailt is!Remélem megkapod! :roll:

Ez a tanulás most elszívja minden erőmet, ráadásul Ágota em hagy, allandóan én kellenék neki. :lol: Pedig apuci megpróbálja lefoglalni.... Napok óta fájdogál a hasam, de nem akar megjönni, pedig már annyira várom, lehet hogy megvárja amíg a 6 hét letelik.
Remélem a mostani kismamik jól vannak, vigyázzatok magatokra!
Mindenkinek továbbra is 10000000-el szorítok!!!
sapé
 
 


Sziasztok!

Aviva tornáról annyit, hogy endós fórumon elég sokszor szóba került és pozitív visszhangja van. Ott voltak, akik rendbe tették magukat vele. Csak ahogy olvastam őket nem könnyűek a gyakorlatok. Egy próbát viszont megér.

Kicsiboris! Napi 4-5 hőhullám? Nagyon jó úton haladsz a mensi felé.
Emlékszem nekem "csúcsidőben" 1 1/2 óra alatt volt 6. Majd megőrültem tőle, de a vége felé már csak esténként kapott el és teljesen a Norcolut szedése alatt múlt el. Norcolutot azért szedtem, hogy megjöjjön. Érdekes, hogy Te is és Reni is erősnek tartotok. Én néha nem így érzem. Van, hogy legszívesebben kiszállnék. Ez mondjuk a mensikor és a szurizáskor jelentkezik. Utána tök jó, amíg várakozom, hogy megtörtént-e a csoda, addig elég rózsaszínben látok mindent. Remélem, sikerül valamennyit átadni a jókedvemből! De szerintem hamarosan tudunk talizni, és akkor majd még jól feltöltelek erővel!.

Zölddi! Tudom, hogy kérdeztem már, de akkor az E-vitaminból, ami 400-as elég napi egy szem? Hogy vagy? Néztem a görbéd. Az enyém még mindig hasonló, csak a mai napra már 37,1-re ugrottam fel. De gondolom ezt az Utrora lehet fogni.

Málna! Te mit böksz? nekem már rutinból megy. Pedig először azt hittem, nem fog sikerülni.

Moni! Köszönöm! Neked és a többieknek is! Rám fér a szorítás.

Tiza! Mindjárt hétfő! Hogy vagy? Alig várom, mit mond majd a doki! De ahogy ismerem, nagyon fog örülni!

Hú de utálom, hogy holnap meló. A háziorvosom felajánlotta, hogy kiír megint. De nem akartam itthon maradni. Hogy fogom én ezt holnap bánni.

Puszi mindenkinek. Most gyűjtök egy kis erőt. Holnapra.
zel
 
 


Benne vagyok, hogy vegyünk ki neveket,már nekem is eszmbe jutott. Szóval szerintetek kiket vegyek ki?



Jó éjt!
katata
 
 


Mármint a táblából. :roll: Kicsit fáradt vagyok...
katata
 
 


Móni!
Jövő héten pénteken tesztelek. Ha kibírom...

Zel!
Elég a 400 mg, én azért szedek 2-t, mert 183 cm vagyok, és nem sovány :wink:

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok!

Greti !

Nekem van egy barátnőm, akinek tini korában a pattanásos bőre miatt erős fogamzásgátlókat írtak fel idejekorán, és gyakorlatilag nem menstruált. Neki teljesen rendbe hozte az Aviva a mensiét rövid idő alatt, 28 napos ciklusa lett. Szóval valamit tud.

Végig olvastalak némán titeket, de több esetben nem engedett hozzászólni, így minden téma lecsengett. Kivel izgulok egyszerre? Zöldi, te utánam vagy, de valakivel majdnem egyszerre voltam insemen. Én vasárnap a 11. nap tesztelek. De már alig bírom. Füstölővel nyugtatom magam, csakhát nem hiszek benne, de legalább megy az idő.

Mindenkinek sok sikert : Tamar
tamaranna
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?