Új privát üzeneted érkezett!

Nem, mindig az "internetes ár" az irányadó. A gyerekkönyveknél a legtöbbre ez az ár igaz, ha megnézed.... tehát 1 ezrest kell fizetni, nem csalás, nem ámítás (Natasa ma élőben ki is próbálta...)

Kép Kép
coolasa
 
 


Szegény Danci, szegény Sasha! jobbulást!

Gabi, ti Zolival valahogy úgy kezdtétek a kapcsolatotokat, mint ahogy Liviét és Beniét próbáljátok egyengetni? Mert az iwiwen az a '93-as felvétel... :roll:

Mamac, Nurofen gyulladáscsökkentő is, Julcsi ilyen köhögésre, taknyosságra, kicsit piros torokra Panadolt (majdnem ua.) szedett kb 3 napig és gyógyult tőle.
jumam
 
 


A pacsker nekem is papucs. :wink:

Jumam,
eztet kérdés hogy kell érteni? :shock:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Hello!
Mamac, a kötős könyv 2000 /3990 helyett/ a gyerekkönyvek tényleg 1000-ért mennek!
Sasha, ez a gennyes fül elég rosszul hangzik :( Reméljük sikerül mielőbb meggyógyulnia Dancinak. De sz.r is a fülfájás.
Pacsker= cipő, pacsni, lábtyű,...
Ilba, azt hiszem Beni tagadhatatlanul az üveges korszakát éli. Nyugi, a tinédzser lazázós, bulizós rosszabb lesz :wink:

Mondtam már, Szonjec 1x kelt az este. De jó is lenne,...ha ma is így tenne :roll:

Jut eszembe Vuka, ennyire lestrapált téged örökmosolyú Petrocelli? Se Antivagyok, se Vuka,.... :shock: Gyerekek, ugye biztonságos helyről volt az a gomba?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


A játék kötős könyvet hogy lehet a kosárba tenni...
Ezeket személyesen is át lehet venni?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Natasa köszi


azóta megtaláltam a gyerekkönyveket... egy kicsit béna vagyok de ráfogok a betegségre... :)

Engem a játékkötős érdekelne...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Pacsker nálam is cipő, de a pacsnit én inkább eszem. :D
Mancsok, Ti is esztek pacsnit?

Ja! Natasáról nekem a hal ugrik be. :wink:

Cool, Winnetou?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac, én azért mentem el személyesen, mert nem lehet kosárba tenni. Elbénáztak vmit a gépen szerintem. Ha telefonálsz nekik akkor a többi rendelésedhez írják.

Én már belekuksiztam,....nincs hozzá anyagmennyiség feltüntetve :twisted: Vannak benne szép állatok /pl a maci/. DE a babák,...most mondjam azt, hogy ilyet tudok könyv nélkül is :roll:
Ma nem, mert zajos, de ha gondolod holnap elküldök neked mondjuk egy oldalt szkennelve,...vagy többet :wink:
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ezek a halas receptek,....kellett nekem ígérni :roll:
Vagy nyálkásnak tartasz, he?
Esetleg tátogok?

Átmegyek rájába aztán lehet sikoltozni :twisted:

Nekem Ilbáról a franyesz 3 kerekű babakocsi jut eszembe, a 38-as konfekciJó, a teli Aventes poharak,.....meg hogy nem tud főzni :twisted: /Ezt az utolsót se lehetett kihagyni :) /

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mi? Coolról Winnetou ugrik be? Cool, legközelebb tessék bőrnaciba jönni! De barnába /ne pirosba/, mert Winnetou helyett Anettka lesz belőled :!:

Kép Kép
natasa1975
 
 


...esküszöm nem ittam semmit!
:oops: :oops: :oops: ,...csak egy kis bort.

Megyek aludni, mielőtt Jumam jön és elzavar :P

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Húúú, nehezet kérdezel Anya!
Kép

Tudtad a választ, gratulálok Livicsek!
Kép

Csapj bele! De melyikbe is?
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, valahogy úgy, hogy már pelenkás korotokban kézenfogva jártatok? :D :)
jumam
 
 


Natasa,
:D :D :D
Te becsiccsentettél. :lol:
Csak kérdezted délután, hogy Fanninak Rólad semmi kaja nem ugrik be? Erre írtam, hogy nekem a hal.
És kaján kívül amúgy a lila satyeszok (milyen az új???), az egérboncolás és az egészséges életmód.

Cool meg idézett Karl bácsitól. Legalábbis asszem tőle.

NA. :D

Gabi,
Livi új frizkóval is csodaaranyos, és szerencsére nem látszik, hogy beteg. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Akkor nem nagyon éri meg?

Kiváncsi lennék rá ha nemnagy gond be szkenelni...


megyek aludni mert szét estem...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, bingo! Pont tőled nem számítottam erre a brilliáns megoldásra, mert ebben általában a fiúk illetékesebbek.....

Kép Kép
coolasa
 
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hahó!

Csak tájékoztatásul: a gomba jó volt, még élünk. Részletek holnap.

Jó éjt.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Sziasztok!

Gabival cseréltünk, most Ő dőlt ki, és én vagyok itt a neten.
Szegénykém, már fájt a mellkasa is, úgyhogy miután a munkából :cry: hazaértem :D , szaladt is hamar a körzetijéhez... :cry: , jópár órát elidőzött ott + gyógyszertár, este nyolc után ért haza. (cserébe egy mosolygós, megfürcsizett Livicsek várta ... akinek aztán fekvés előtt kellett szippantani az orrából :cry: )
Úgyhogy ma már ilyen korán szuszókálnak a lányok.

Jumam, :D ..nem tudom, szerencse vagy nem, de azért annyira régóta nem ismertük egymást Gabival (ami egyébként lehet hogy szerencse, mert elég különböző természetűek voltunk /vagyunk/, és tizenX éves korban ez még hátrány tud lenni - de azért megnézném, mondjuk milyen osztálytársak lettünk volna :) ...) '93-ban (amikor az a kép készült) még csak fél éve ismertük egymást (aztán persze egy-két héttel az említett kép elkészülte után már annyira egymásbagabalyodtunk, hogy azóta boldogítjuk egymást :D )

Mamacka, felhős képek?
(bocs, csak gyógyíthatatlan képfüggőségben szenvedek :) )

Na, közben én is kidőlök, jó éjt!

Zoli
liviapu
 
 


Sziasztok!
Ilba!
Mi már voltunk ott többször is nagyon jóóóóóó. :wink:
Csak a Hipp kaják mennek?Tud élni ez a gyerkőc..... :lol: :lol: :lol:

Gabi!
Ok,jövőhéten Domiapu átveszi a könyvet. :wink: De csak 1 van???Mert hát én kettőt rendeltem. :roll: Vagy a 2 kerül 2100ft-ba :?: :shock:

Betegeskedőknek jobbulást :!:

Van 5ös 64db-os pelus kódom :!: Kell valakinek :?: :?:

Mindenkinek pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!
Ilba, ezt kikérem magamnak! NEM csiccsentettem be :!: Majd Mancsbá koktéljaitól leszek egyszer becsiccs :lol:
Bár, jelenleg elég másnaposan érzem magam, mert Szonja sokszor ébredt :twisted: meg ütögetett amikor mellénk vettem, mert több hely kellett neki,...
Mamac, azt nem mondom, hogy nem éri meg,....nagyon ritkán látok ilyen tematikájú könyveket és bár a Fürge Ujjakban olyko-olykor vannak gyerek cuccok meg játékok, nem ez a jellemző. Ha megdobsz egy mail címmel akkor átküldök neked pár oldalt. Ha gondolod le is fénymásolhatom a könyv egy részét :!: A babásakat kihagynám, de a macit, egeret, kígyót stb szívesen.
Most elmegyünk Veresre, de amikor hazajöttünk ha kell, megy a levélke.

Gabus, jobbulást! Nehogy nekünk tüdőgyuszit v valami komolyabbat szedjél össze! Annyira édes, de szokatlan Livicsek csatok nélkül :)

Éljenek a Petra-szülők! És a kalaposok is! /Cool, a gombára céloztam :wink: /

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok,

Bubi
nagyon jó volt, szétröhögtem az arcom :lol:
nálam maradt az aventes pohár, pedig vittem az ikejába

Natasa
:lol: mókázol? :lol:

Gabi,
nagyon édi a kis Livi
olyan jó képeket csináltok Róla
én olyan béna vagyok :oops:

IIdicsi
sajnos nem jó az 5-ös kód
csak 4-es 3-as

Novum
Fanninak ajánlom a fogkihúzó szakmát
tegnap voltam fogorvosnál
a jobb felső bölcsesség fogam letört
mondta a doki, hogy be lehet tömni, de úgyis az lesz a vége, hogy kihúzzák, mert szuvasodik
jó mondom akkor húzzuk ki most
mennyivel tartozom?
10 E Ft.
nem győztem pillázni :roll:
Jó persze ez magán rendelő, d ehát akkor is.

Ilba,
nekem is 38 -as méret kell
régen 36 vagy 34
:oops:
csülök pékné módra lettem :lol: :lol: :lol:
a játszóházról én is azt hallottam, hogy tök jó

Ez a halloween tök hülyeség itthon.
Ez olyan mintha az amcsik átvennék tőlünk a március 15-ét :lol:

Mamac, Sasha
jobbulást

Sasha
sajnos ez a magyar eü.
Én ezért becsülök meg minden jó orvost.
A fogdokim is drága, de legalább tudom, hogy jól dolgozik.
Voltam régebben SZTK-ban, hát soha többé.
Inkább fizetek.
Igy vagyok a nőgyógyásszal is.


Szép idő virradt Zamundára :lol:
esik, hogy rothadjon meg szatyorban

Kép

Kép
sajtine
 
 


vicc:

honnan lehet megismerni a mérges gombát?
földhöz vágja a kalpját :lol:

bocsi :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Jó reggelt!

Aludtunk negyed10-ig. És már volt az órás kelésekben egy 3 óra is. Na. :D

Dia,
Ha az 1000 szót kérted az sajna nincsen. Lehet, hogy ezért van csak 1 könyv.
Az állatkerti játszóház 1 éveseknek is jó? Azt írják igen, de mi a tapasztalat? :roll:
Eddig csak elképzeltem, hogy „úristenmitcsinálokagyerekkeltélen”, de most már tapasztalom is. :lol:

Sajti,
Nem jó az 5ös????!!!! :shock: Mi már azt használunk. Akkor nekem sose nem lesz már ajándékom? :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Reggelizem a tegnapi tojásos lecsó maradékot. Beni nekiesett a járókának :arrow: sír. Vigasztalásképp addig mutogatott a kaja felé, míg villával evett tojásos lecsót. :shock:
De nem kapott sokat, mert akkor nekem nem maradt volna. :lol:
Pedig nem is Hipp volt. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Dia, igen, csak 1 könyv van, a Suttogó, a másik nem kapható. Bocs, hogy nem reagáltam előbb a kérdéseidre :oops:
gabuska jobbulást!!!!!!!! Antibiotikumoznak?

Sajti, én is maszek fogorvoshoz járok, már 15 éve ugyanahhoz, csak benne bízom! De ő nem kér pénzt húzásért (gondolom, mert az kudarc), amit lehet megment. Most épp egy korona alatti bölcsességfog gyökérkezeléssel való megmentésén vagyunk túl. Csak sajnos, most, hogy még nem tudok Julcsitól hosszabb időre elszakadni, nagy szervezkedést+egy embert igényel a hozzá eljutás, így ha ezt a kezelést befejeztük, itt fogok keresni valakit aki megcsinálja a többi problémást.
jumam
 
 


Ilba!
Akkor még se olyan uribendőjű ez a gyerek. :lol: :lol:
Igen,1 éves babucik is tudnak mókázni abban a játszóházban. :wink: Több korosztályos.Van csúzda,hinták,homokozó,"hempergő"bébiknek,kis házikó,csocsó,társasjátékok,vizijátékok(pancsoló),motor,lábbal hajthatós autó,jelmezbe lehet bújni,trambulin stb.....ja és büfé is van. :wink: :lol:Köszi a könyv infót,akkor azt megveszem itt a könyvesnél.

Sajtine!
Sajna,Domeszom már kisebb nem lesz. :cry: Pedig olyan szorgosan gyűjtögettem eddig Nektek a nyuszikat és vonalkódokat. :lol:

MARIANN!
Nagyon boldog névnapot kivánok!
Kép

Mindenkinek cupp!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jumam!
Nem baj,kitartó vagyok. :lol: :lol: Köszi szépen a könyvet,Gabinak odaadom a pénzt.Ő mégiscsak többet találkozik veled. :twisted: De ha gondolod személyesen is feladom Neked ha küldesz egy címet emailben. :wink: Pusssz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztokkkkk!

Azért megmaradok :wink: , csak kaptam egy lórúgás antibiotokumot meg köptetőt. Ma már jelentősen jobban érzem magam. De az naggggyon durvaaaaa, hogy elmentem 3/4-ed hatkor a rendelőbe és fél kilenc előtt értem haza. :evil:

Köszönjük a bókokat :D , bár nincsen új frizkója Livinek, csak egy picit le lett vágva a fufrujából (de hogy...). De a csatt meg a hajgumi még mindig játszik nappal. Mer azé a haját megnövesztjük.

Natasa,
dehogynem csíptél be tegnap!!! Én is észleltem a hsz-eiden, hogy mintha jobban fel lennél dobódva a megszokotthoz képest! :wink: :twisted: :lol: De jól áll!!!

Na, itt van a mai képadag :oops: , hogyan múlatta Livi az időt reggel (még hálózsákban :roll:), amíg várt a reggelire

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nagyon szeretem a mesekönyvem
Kép

Na, ezt kiolvastam, megyek megnézem mozgóképen is
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztokkkkk!

Azért megmaradok :wink: , csak kaptam egy lórúgás antibiotokumot meg köptetőt. Ma már jelentősen jobban érzem magam. De az naggggyon durvaaaaa, hogy elmentem 3/4-ed hatkor a rendelőbe és fél kilenc előtt értem haza. :evil:

Köszönjük a bókokat :D , bár nincsen új frizkója Livinek, csak egy picit le lett vágva a fufrujából (de hogy...). De a csatt meg a hajgumi még mindig játszik nappal. Mer azé a haját megnövesztjük.

Natasa,
dehogynem csíptél be tegnap!!! Én is észleltem a hsz-eiden, hogy mintha jobban fel lennél dobódva a megszokotthoz képest! :wink: :twisted: :lol: De jól áll!!!

Na, itt van a mai képadag :oops: , hogyan múlatta Livi az időt reggel (még hálózsákban :roll:), amíg várt a reggelire

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Nagyon szeretem a mesekönyvem
Kép

Na, ezt kiolvastam, megyek megnézem mozgóképen is
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bocsesz a dupláért!

Dia, írtam mailt!

Mariann! Boldog Vanília napot! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen, tényleg, hol van Vanília??? Kisujjszállás túszulejtette?

Kép Kép
coolasa
 
 


Aszonta, nov. 1-ig lesznek ott. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ezt az origón olvastam. Juj.

"Késő estére az egész országot eléri a nagy lehűlést hozó hidegfront. 11 órakor Prágában már dühöngött a szél, sőt Bécsben is erős széllökéseket mértek. Délután a Kisalföldre, estére az egész Dunántúlra, a nap végére az ország minden vidékére kiterjed a szélerősödés. Orkán erejű lökések várhatók az éjszaka."

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Az lemaradt, hogy csütörtökön egész napra is vonatkozik. MIKOR LESZ MÁR NYÁR???????????????

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mostantól hívjatok egyszerűen csak H. Bóna Gabuskának. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, akkor életképek a nagy csend ellen.

Kép

Kép

Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Noki nagyon teccc!

Milyen az első kép? Ja, megvan: homályos!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


A másodikon meg belóg valami ismerős csíkos izé. :lol:

Sztem Noki fejformája Nokipapa, az arcvonásai viszont a tieid. Tiéd? Beszél valaki magyarul? Az segíccccsen! :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, ezt tőled, pont tőled igazán nem vártam... mélyen le vagyok taglózva.

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja, ez a letaglózottság még az első kritikai megjegyzésre irányult. És igen, a csíkos háttérre gondotam, hgoy lecsapsz. A harmadikon a lilaruci meg az, amit Jumamtól kapott, cserébe hogy megvédte segítségemmel az ágya rácsait. (de ezt most lehet, hogy csak ő fogja érteni)

Kép Kép
coolasa
 
 


:?: :?: :?:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Most beszúrhatnám idézetként, hogy

"... ezt tőled, pont tőled igazán nem vártam... mélyen le vagyok taglózva."
(Be is szúrtam, he-he!),

hogy nem nézed ki belőlem/belőlünk, hogy tudom/tudjuk, mi az a RÁCSVÉDŐ :?: :!: :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


jó, de arra scak nem kell mindenkinek emlékezni, hogy volt ez a barterüzlet 375773 éve.. Érted..

Kép Kép
coolasa
 
 


Szerintem Noki tiszta Apja. :lol: :lol: :lol: Na jó,a haja az Anyjáé. :lol: :lol: :lol: Cupp

Kép
Kép
lldicsi
 
 


És ezen a Dia kijelentésen mindenki nagyon elgondolkodott, mely azóta is tart..

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Asszem erre mondják, hogy két vállra fektetés. :D

Kép

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?