Új privát üzeneted érkezett!

Most meg miért nincs vonalzó a képemen :lol: :evil: :?:

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Most meg megvan mind a kettő :shock: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Erre az oldalra még csak én írtam 8) .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Naaaa, mi lesz már :? :) ?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Már nem is. :D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Manka, a Józsefvárosi piacon nem szoktatok vásárolni? Vagy az már nincsen? Ott olyan potom áron voltak régebben a ruhák, és lehetett jó minőségűeket is kapni.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Már én is írtam!!

Nekem nincsenek ilyen emlékeim az evésről, valószínűleg mert jóétvágyú gyerek voltam. Csak a hússal gyűlt meg a bajom.

Tünde, Ayse!
Szerintem is kiszúrás ez a tejallergia, Nektek is megnehezíti a dolgokat, meg a gyerekeket is sajnálom, hogy nem kaphatják a sok finomságot. Én nagyon tejtermékbarát vagyok, rengeteg joghurtot, túrókrémet, kefírt, sajtot eszem, nem is tudom mit ennék helyette. Úgy drukkolok, hogy mihamarabb kinőjék a gyerkőcök.

Bendegúznak is kellene még egy jó vastag overál, bár a nagyi turkizott neki valamit Keszthelyen, (ha nem tetszik visszaviheti alapon), talán a hétvégén meglátogatnak minket.

Manka!
A kezem messze nem a régi, talán soha nem is lesz már az, de talán javul valamit, Viszont a heg tényleg néha hasogat ebben a hidegben. :(

Most már számolni kell azzal, hogy lassabban híznak a gyerkőcök. Bár Bendegúz egyenlőre tartja az iramot és 400-at hízott a szülinapja óta. Viszont még így is ő a sereghajtó szerintem. :lol:
Náthája már jobb, és olyan ügyesen kiporszívóztam kétszer. És talán ez a homeos bogyó tényleg gyorsítja a gyógyulást. Mindenesetre olyan aktív volt ma délután meg este, alig bírtam követni. Vacsi után teljesen felpörgött, itt sikongatott az apjának folyamatosan.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Én megyek is aludni, mert holnap hosszú napunk lesz, megyünk le Békésbe, Laci családja onnan származik, és gyújtunk gyertyát a dédnagypapinak meg a másik nagypapának.
Remélem Bendegúz jól fogja bírni az utat, és nem lesz betegebb.

Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Jó utat és vigyázzatok magatokra!

ayse
 
 


Nézzétek meg, önbizalomnövelő!

http://vicclap.hu/movie/2093/

ayse
 
 


Szisztok!

Ayse!
Bár Tünde már írta,de sajnos én is rengeteg olyan beteggel találkoztam már,aki beadatta magának a védőoltást,és annak ellenére megbetegedett...
Mivel az oltóanyag egy legyengített ú.n "elölt" vírus,okozhat influenzás tüneteket...
Ráadásul minden évben ismételni kell az oltást,mert a vírusok mutálódnak,és amire az idén "hatásos" volt,az már a jövőre előforduló vírus ellen nem véd....

Manka!

Írtam privit!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziastok, csak benézek, Jack csak most aludt el, eddig üvöltött, a cici sem kellett neki, remélem a foga és nem lesz megint beteg.

Kriszta, úgy néz ki, hogy a holnapi nap mégsem jön össze, de majd kitalálunk valamit :D .

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziszatok!

Manka!

Semmi gond!
Majd szólj ha aktuális,megbeszéljük!

Remélem hogy Jacket csak a foga bántja,és tényleg nem lesz megint beteg!
Pusz!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!
Túléltük a tegnapi gyertyagyújtástúrát, jó hideg volt, remélem Bendegúz nem fázott meg még jobban. Én lehet, mert nagyon fáj a torkom.

Mindenesetre megmutatom a dokinéninek, kicsit köhécsel, nehogy pont hétvégére legyen még betegebb. Jobb inkább, ha fölöslegesen meghallgatja, meg megnézi a torkát, mint ha később megbánom, hogy nem mutattam meg.

Képzeljétek Jack felhívott az előbb, annyira cuki volt, mondtam neki hogy halló halló, ő meg hogy ajjajjjja meg ajdajdajdaj. Végül fájó szívvel, de leraktam a telefont. :D

Tünde!
Sajnálom, hogy Zita pöttyös lett, talán tényleg csak a polársapitól.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Szerintem Jack Bendegúzzal szeretett volna beszélni :lol: .

Jack egész jól aludt a tegnap esti tortúra után, lehet, hogy csak a hidegfonti hatást érezte. A szüleim mondták, hogy náluk szállingózik a hó :shock: .

Lemondtam a varsói utat is, nem hagyom itthon Jacket, az elmúlt néhány napban nagyon anyás lett, meg persze még mindig szopival alszik el.

Kriszta, jövő héten összehozzuk :) .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na, szerencsére nem kell antibiotikum, csak piros a torka, de azt mondta a dokinéni sima vírusos torokgyuszinak néz ki, náthával. Úgyhogy szívjam csak tovább, meg Cebion, meg ha nem tudom szívni nyákoldó.

És ki akart küldeni minket sétálni. :roll: Mondtam, hogy én ma nem megyek ki Bendegúzzal ebbe a szélbe. Mondta hogy de csak menjek. Én meg hogy nem megyek, mert nem viszem ki az amúgy is náthás gyerekemet még jobban megfázni. Mondta jó, de akkor holnap menjünk ki. :roll: :lol: Ebben megegyeztünk.

Felébredtünk.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, mi voltunk kint egy nyúlfarknyit, tényleg nagyon fúj a szél. De jó, hogy nem kell anibiotikum.
Hogy van ez a torokgyulladás? Ha vírusos, akkor nem kell antibigyó, ha pedig nem vírus okozza, akkor kell? Vagy ez hülyeség? És ha nem vírusos, akkor mi okozza?

Mostanában csak akkor tudok jönni, ha Jack alszik, utálja, ha leülök a számítógéphez, bömbölve csimpazkodik fel az ölembe :? .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Ez úgy van, hogy ezzel a vírusossal indul a torokgyuszi, és rossz esetben ráfertőződhet bacival és akkor kell az antibiotikum. Mondta is a dokinéni, hogy jelen pillanatban ez a helyzet, de persze nincs garancia, hogy két nap múlva nem lesz lázas, és nem kezd el rendesen köhögni, vagy begyullad a torka úgy, hogy már kell antibiotikum. De amíg nem kell, addig minek adjuk, mikor kapott eleget szerencsétlen a nyáron. És lehet hogy simán meggyógyul a hétvégére.

Úgy örültem, ma tejfölös krumplilevest főztem sok répával, és Bendegúz megevett egy akkora tányérral, és rendesen, nem szedett ki minden falatot a szájából, hanem szépen elrágcsálta amit adtam neki a kanálban és lenyelte. Ez nálunk nagy szó, mert mindent kétszer vesz be a szájába, és szétkeni magán a biztonság kedvéért. De ma nagyon aranyosan evett. És utána még egy csomó szőlőt is. És jutalmul kapott egy darabka csokiskekszet. :D

Most meg jól bekakkantott érzem... :roll: :? :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Mert az antibiotikumok nem hatnak a vírusokra, hanem szelektíven csak a baktériumokra. Meggátolják a szaporodásukat (bakteriosztatkius szerek) vagy elölik őket (baktericid). Befejeztem. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti, Benedgúznak jobbulást kívánunk!
Én is remélem, hogy csak a polásraspi, reggel adtam neki szójás kaját, nem lett jobban pöttyös. De mostanában olyan döntésképtelen lettem, szóval most pár napig polársapi és szójamegvonáson van Zita, és ha nem lesz egy pötty sem, akkor tesztelek egy igazit.

Nem tudom, mi van a levegőben, de Zita ma a 3. este nem kért cumisüvegből tápit. :?: :shock: De eddig nem ébredt fel éjjel, hogy éhes lenne.

Lányok, itt ma esett a hó! :)/:(

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Manka!
Rendben,majd írj,vagy csörögj hogy mikor lenne jó! :lol:
Bence is csimpaszkodik..mostanában ha apa ül a gép előtt,akkor van hüppögés...amíg fel nem veszi :lol:

Márti!
Bendegúznak jobbulást!
Ismerős a "kiveszem,megnézem,szétkenem" evészet..
Ma apa gulyáslevest evett volna,ha a kisfia nem kunyerált volna félpercenként.. :lol: :lol:
Hol egy kis répa vizsgálat,hol meg krumpli analizálás volt.. :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Tünde, Kriszti!
Köszi a jobbulástkivánást, még taknyolunk, de javulgat. Mindenesetre sokkal jobban aludtunk ma, csak fél 6kor volt egy kis ivászat, aztán fél 8ig alvás.
Viszont nekem úgy fáj a torkom. :( És borzongok, és nem akarok beteg lenni. Iszom is egy jó forró teácskát mézzel. Ma már a harmadikat.

Itt is esett ma a hó, de csak éppen mutatóba. Most meg süt a nap.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Lányok!
Segítsetek!
Nem tud véletlenül valaki olyan cipőkészítőt/Budapesten/
aki magánszemélynek is készítene méretre babacipőt?
A barátnőm kislányának 17-es a lába,és égen-földön nem kap rá téli cipőt! Sad
Már a létező összes boltot bejártuk,de szinte mindenhol 19es a legkisebb cipő..
Ha valakinek van ötlete,tippje,esetleg ismerőse,nagyon hálás lennék!!!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Jack már harmadik napja nem akar elaludni, tegnap és tegnapelőtt 1 órás altatás-üvöltés után ájult csak be, ma meg már 15 perce megy a műsor :( . Fogalmam sincs mit csináljak, semmi nem jó neki.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Nem lehet hogy jön a foga?
Bencének alul most jön kettő!
Ma este is csak Panadol baby/fél adag/-vel aludt el...
Szerintem próbálj neki adni valami fájdalomcsillapítót...
Hencsiék jól vannak,Ajsa egy tündérbogár!!! :lol:
9 kiló,76 cm,és van 8 foga..
A menéssel most próbálkozik.Majd küldök pár képet ha kell,e-mailben!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Ahogy elküldtem az előbbi üzit, Jack elhallgatott, és elaludt, annyira jó lenne, ha viszzaállna a rend.

Kriszta, én sajnos nem tudom hol lehetne pici cipőt szerezni a pici lábacskára. Lilikének kellene?

tegnap meglátogattak Cleóék, és Jack akkora hisztit vágott le, mint még soha, csúnyán kikarmolta a nyakam is :evil: .

Ma reggel is folytatta a tombolást, aztán a délelőtti alvás után olyan lett mint egy kisangyal. Apával fociztak, gitározott, zsírkrétával "rajzolt", épített, nyugodtam főzőcskézhettem, kitakarítottam a konyhát, csak néha jött ki megnézni, hogy mit csinálok, olyankor közölte, hogy "golya" :?: :? :D , és ment vissza játszani.

A főzit viszont nem bírom belediktálni :( .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Kriszta, nem tudom, már ideje lenne, hogy kibújjon a 8. foga, tegnap adtam neki én is Panadolt.

Szívesen megnézném Ajsát, küldd lécci a manka7kukacyahoo.co.uk-ra!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Igen,a cipő Lilikének kellene...Sildike írt,hogy van ott náluk készítő,mad megkérdezi..
Szegény Kata sík ideg,hogy nem lesz cipő...tényleg már annyi helyen néztük....
Bencének is 20ast tudtam venni,ez picit nagy ugyan,de a 19-esbe meg nehezen ment bele a lába...

Nekem Bence a pofozkodásra szokott rá,és közben röhög....
Mondtam neki ha nem szokik le róla,kiporolom a pelusát
:lol:
Ha kicsit határozottbban szólok rá,akkor fenyeget az irgum-burgummal: "urgu-burgu".... :lol: :lol: :lol: és otthagy...

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Küldöm a mailt! :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Urgu-burgu :lol: :lol:

Én is erősen megfogom a két kezét, és artikulálva, szigorú arcot vágva elmondom neki többször, hogy "Nem szabad anyát bántani", erre ő ráncolja az orrát, és akkorát ordít, hogy majd megsüketülök :evil: .

A hét elején az apját verte rumbatökkel :o ( :lol: ), de amikor elmagyaráztam neki, hogy nem szabad, hanem "ciróka-maróka" akkor aranyosan simizte az apa fejét :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Na igen...
Én türelmes lennék..valahányszor rosszat csinál,mindig megpróbálom az ölembe ültetni,és szépen elmagyarázni hogy mit miért nem szabad..
végighallgatja a mit mondok,utána kitekeri magát az ölemből,és szalad mást rosszalkodni.. :lol: :lol: :lol:

Az "urgu-burgu-hoz,még szigorú fejet is vág,felhúzza a száját az orráig,akkor "mérges"
Imádom olyankor!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Küldtem képeket!
Megkaptad?
Köztük van az orrfelhúzós,mérges is! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Manka!
Örülök, hogy Jack elaludt! :) Drukkolok, hogy jó nagyot aludjon!
Szerintem ha ilyen anyás mostanában, jó hogy lemondtad a varsói utat, nagyon mély víz lett volna neki hirtelen.

Bendegúz is üt néha minket, de ő mostanánban inkább saját maga ellen fordul, mérgében már nem csak a fejét veri bele mindenbe, hanem üti a fejét a kis kezével. Ilyenkor én is mindig mondom hogy nem szabad mert fáj, de talán rájön maga is előbb utóbb. A múltkor is volt egy kis lila folt a homlokán, amit ilyen mérgességi rohamban szerzett a parkettán. Más gyereke is csinál ilyent, vagy csak ő ilyen kis méregzsák.
Amúgy ő is egyre huncutabb, de ő leginkább bújócskázni szeret, meg fogócskázni, na meg persze be meg kikapcsolni a DVDt. :roll:
És képzeljétek mivel mi minden reggel beszélünk a mamával meg a papával telefonon, együtt Bendegúzzal, már tudja hogy a telefon = mama. És napközben többször amikor elmegy a telefon mellett leemeli a kagylót és közli, hogy mamma. Meg kell zabálni ilyenkor.
És ha meg éneklem neki azt a halandzsadalt, amit mindig a nagypapa énekel neki, akkor meg vigyorog és mondja hogy papa.
De még mindig nem megy egyedül, csak kapaszkodva.

Tünde!
Mégiscsak jobb, hogy a polár a bűnös Zitánál, ezentúl nem adod rá maximum.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Úgy látom, máshol is zajlik az élet! :D:D:D
Az urgu-burgu naggyon tetszik!

Zita már nagyon jól tudja, hogy mit mond az oroszlán, jó nagyra nyitott szájjal mondja, hogy ááááááá, olyan morgósan. A múltkor a pelenkázón öltöztettem, állt, a nyakamba kapaszkodott, és én balga közben kérdeztem, hogy mit mond az oroszlán. Zita okos kislány módjára mondta, és megharapta az orrom. :? :shock: :lol: :lol:
Most az a legújabb heppje, hogy bemászik a zuhanytálcába. Ami még nem is lenne akkora gáz, csak ma éppen reggel zuhanyoztam, Őkelme pedig rá fél órájára már ott fetrengett. És ugye azt nem kell mondanom, hogy nem szoktam szárazra törölni magam után...
A fürdőajtót meg hiába csukom be rendesen kilincsre, nem zár jól, és simán kinyitja, kulcs meg nincs hozzá. :? :roll:

Kép Kép

Azt ne nézzétek, hogy az ajtó milyen vízköves. :oops: :cry:

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Amiket látni a polcon kencéket, azokat vagy a zuhanytálcából, vagy a mosógépből szoktam esténként kibányászni, de hurcolászni is nagyon szereti ezeket.
Nálatok nem féltékenyek a cuccaikra a gyerekek?
Én tegnap ráálttam a mosdó előtti lépcsőjére, hát ne tudjátok meg, milyen patáliát csapott a Kisasszonyka! :D

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Sziasztok!

Manka!
Rumbatök... :lol: :lol: :lol:
Apa nálunk a tv-távirányítóval kapott már,meg ami épp a kezébe kerül a pici fiunknak....

Márti!
Bence is két kézzel pofozza saját magát! :lol: :lol:
Nálunk is a mama ha telefonál,akkor: allo-allo-allo,mama van :lol: :lol:
Bence legújabb szokása az,hogy minden ajtót magára akar zárni....
Most kaptunk apósomtól egy kis kaput a konyhára,hogy ne tudjon manó bejönni,mert a múlt héten is segített nekem hagymát pucolni... :roll: meg nyitogatja a szekrényeket..addig, amíg oda nem zárja az ujját...
Na megyek főzőcskézek tovább.....

Jó 7végét mindenkinek!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Kriszta!
Akkor jó, megnyugodtam, hogy nem csak Bendegúz üti magát. :lol:
Egyébként ő is csapkodja az ajtókat, aztán várja az ajtó mögött, hogy megkeressem.

Nálunk ma Laci főz, én csak kuktáskodtam, hagymát pucoltam, meg sütöttem egy túrós pogit. Ma lesz nagy hancúrozás, jönnek a nagyik! :D

Jó hétvégét Nektek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szép estét!

Az elmúlt napokban csak olvastam, nem nagyon volt időm semmire, mivel hazajött apósom nagynénje Németországból, és mivel meg van őrülve Fanniért elég sokat van-volt-lesz nálunk.Hozott neki két nagy szemeteszsáknyi ruhát, de ez nem az első alkalom és már nem is tudom mivel viszonozni a kedvességét. Csináltattunk gravírozott képkeretet, mindig kap képeket, só-lisztből a gyerek kéz és láblenyomata kifestve, most meghívtam ebédelni, jövő héten vacsorázni, és amíg itt van a férjem fuvarozza ide-oda.Ennyit tudunk tenni, mert egyébként mindene megvan és nem is fogad el se egy kölnit, se egy táskát stb...
Na mindegy.

Ma meg kimentünk a bababörzére, vettünk popsitörlőt, őszi-téli meleg cipőt, térdzoknit, előfizettünk a Kismamára, adtak hozzá egy régebbi fecsegő telefont, nekem annyira tetszik, hogy rendesen kell tárcsázni.
Fannira a nagyik vigyáztak a cukiban, persze nem nagyon tudtak haladni tőle.
:wink:

Manka, Jack nehezen alszik továbbra is el?És ha kifárasztod még egy esti 10 perces sétával?Jól bebugyolálva?Utána vacsi, cici és tenti?

Zita tök édi a zuhanytálcában.

Márti, remélem Bendegúz gyógyulófélben van.
Fanni is egyre huncutabb, tudja, hogy nem szabad a szájába venni a pici haptapi részeket, el is van téve, de ha valahonnan mégis megszerzi, vigyorogva jön és mutatja a száját, majd szalad is tovább.
(persze jobban el kéne tenni a kis darabokat).
Nálunk hisztirohamok vannak és ilyenkor levágja magát a földre. Ott szoktuk hagyni és akkor hirtelen csendben marad és csak néz......

Cristi! Ha jól emlékszem a Heim Pál Gyermekkórházban az első emeleten van egy cipőárusító részleg az orthopediánál és ott mintha azt olvastam volna, hogy méretre is készítenek csukákat.

.

Csütörtökön beadattam az agyhártya gyull. elleni oltást, a mérlegelésnél zokogott, az oltásnál már csak hüppögött. Ki érti ezt?
Hazafelé nem indult a kocsim, még jó, hogy a kisbabakocsi a csomagtartóban volt, és így haza tudtunk jönni.Délben hazajött a Tomi, és így vissza tudtunk menni érte, betolta és azóta megy........
Itthon aztán eltörtem a gyerek orrszívóját és odaégettem a vacsoráját is a kedvenc lábosomban, úgyhogy a csütörtök nem az én napom volt.

Ja és itt esik a hó.......én örülök neki.Szeretem a havat.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Bencém már alszik,így gyorsan írok.....

Tünde!

Zitus nagyon ari a zuhanytálcában!
Bence a konyhába szokott letelepedni,a hűtő elé :lol: :lol: :lol:
Bence is harap!!!!!!!!!:roll:
Az "urguburgu"ba néha belegabajodik,és akkor van minden belgául!:lol: :lol: :lol:

Timi!

Köszi szépen,utána érdeklődöm!!!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Ayse, megnéztem az ősziben a két gyerkőc videóját, óriási gratuláció, szerintem nagyon megható lett, jól el is érzékenyültem. :lol:
Jók a zeneválasztások és én is szívesen hallgatom a TNT-t akármilyen nyálas zene :lol: .Legalább jól lehet énekelgetni ha már uncsi a Süss fel nap és társai.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Ma is negyedórás üvöltés volt az elalvásnál :cry: , pedig ma csak egyszer aludt Jack, akkor is kevesebb, mint másfél órát, és jól ki is fárasztottuk. A tegnapi 40 perces altatáshoz képest nem is olyan rossz :( .

Tünde, a legjobb játszóház a fürdőszoba :D ! Én a hűtőben szoktam oda nem illő dolgokat találni :roll: .
Nem semmi az a polar-allergia :(.

Timi, nálunk is ugyanaz megy, Jack előjön, megmutatja, hogy valami kis darab "izé" van a szájában (sokszor fogalmam sincs honnan halássza elő őket :shock: ), és vigyorogva iszkol, sőt még nagyokat kacarászik, ez egy jó kis játék neki.

Márti, milyen lett a túrós pogi? Én piskótát sütöttem, nagyon fincsi lett.

Réka, remélem jól vagytok. Nem baj, ha nem tudsz írni, azért mi gondolunk Rátok :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Kriszta, látom Nálatok is bejön a hűtő előtti ücsörgés :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Timi!
Köszi :)

Manka!
Hú, Jack nem adja könnyen magát!
És legalább az átalvás megy?

Nálunk is a fürdőszoba a főfőfő-kalandhely.

ayse
 
 


Ayse, arra gondoltam, hogy ez az "anyás korszakkal" függhet össze, talán éjszakára sem akar tőlem "elválni".
Reggel 5-6 között ébred (ma, és tegnap hajnalban is pontosan 5.39-kor ébredt :? ), akkor kap szopit és utána még együtt alszunk 7-8-ig. Szóval nem rossz, csak majd megszakad a szívem érte esténként, látom rajta, hogy nagyon fáradt, de mégis küzd az elevás ellen :( .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka, igen, tényleg elég gáz a polár (vagy inkább műszál) allergia, mert szinte minden meleg cuccnak polár bélése van. Most éppen téli sapit hajtok, aminek NEM polár a belseje, kesztyűt, aminek NEM polár a belseje...
A két overall közül az egyiknek polár a kapucnija, de azt hiszem majd vhogy úgy öltöztetem Zitát, hogy ne érjen hozzá a bőréhez.
Sajnálom, hogy ennyit küzdötök az alvással, de azért már jobb a helyzet, ha elalszik, nem?
Én ma máklepényt sütöttem. :)

Timi, én is szeretném a havat, de itt a Kisalföldön még szánkózni se lehet egy jót. :( (nincs is szánkónk)

Zita akkor jön ki a konyhába és ül le a fölre, ha éhes.

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Manka!
Valahol olyastam, hogy a gyerekeknek az elalvás az olyan, mint egy "kis halál". El kell tudniuk engedni ezt a világot és belesüppedni az álomba, átadni magukat az alvásnak, ami nem könnyű, mert számukra az létezik, ami jelenvaló. Ha becsukják a szemüket, akkor megszünik ez a biztonságot adó, megszokott környezet, és megijedhetnek emiatt. Hát elég vacak lehet. De azért az 5:39 nem rossz, sőt!

ayse
 
 


Ayse segítségével végre Zitának is van videója:

http://s114.photobucket.com/albums/n275 ... nt=Ita.flv

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 


Tünde, vegyél Zitának kötött sapit.Vagy pl Asti márkában láttam iszonyú jót, nagyon meleg, nagyon puha, bolyhos anyagból volt-na persze az anyag nevét nem tudom de nem polár az tutkó.
Sajnos nem volt a méretünkben, de annyira aranyos volt.Tűzpiros és a tetején két hosszú szarvszerű bojt.Nem volt egyáltalán idétlen, úgy sajnálom, h csak 68-asban lehetett kapni.Olyan édes volt benne, csak szorult a fején.
Egyébként van egy HundM-es sapink ami 62-es!!!!!!!!!!!!! és tökéletes a gyerek fejére.
Azt hittem rosszul látok.Bár Fanninak sose volt nagy feje.

Bontják az állványokat a házról, végre lehet ablakot pucolni, függönyöket visszarakni stb...

Zita videója is ari.

Ti milyen karácsonyi ajikban gondolkodtok a gyerekeknek?

Mi tegnapelött vettünk egy kiskonyhát, 75,5 cm magas, 2990.-Ft volt az Auchanban.A méreteiből ítélve ez pont most lesz neki jó, pl egy 3 éves gyerek ott görnyedne fölötte.Eléülni meg kicsit kényelmetlen.
Azért választottuk, mert a Sugárban lévő játszóházban van 3-is, és elég jól eljátszogatott velük, plusz szeret molyolni a kis kanalakkal, lábosokkal.

Manka, Jack szereti a szülinapjára kapott terepasztalt?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!
A konyha tök jó. Lili is kapott anno ekkorát és még mindig játszik vele. Igaz eléül, de jól szórakozik.

ayse
 
 


Timi!

Lefotóznád a konyhát, hogy hogy néz ki? Elég a dobozát is.
Már nekem is eszembe jutott a konyha, de eddig 10E alatt nem is láttam.
A kötött sapik nem vmi vastagok. Ma nézegettem, mondjuk volt egy, ami dupla volt, 4500Ft-ért... majd találok olcsóbban is, addig max két sapit adok Zitára, most még nem zavarja. :)

Tünde

KépKép
KépKép
KépKép
zitaanyu
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?