Új privát üzeneted érkezett!

Jó reggelt mindenkinek!!!

Torkom szar, orrom folyik, köhögök, szorozva kettővel, mert Livi is. :(

Ráadásul a 2 órai fekvés után fél nyolckor keltett a nacsasszony.

Eszti,
a ivás miatt aggódtam én is. Livicsek baromi kevesett ivott még a nyár elején is, aztán belejött. Egy bánatom van csak, hogy a vizen kívül nem iszik meg mást...

Ki kéne agyalni valami étket a 2 napra a családnak.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, igen, közben megtaláltam a katalógust (eddig is megvolt, csak nem kockáztattam meg a megnyitást, mert a pdf fájlokat nem mindig kedveli a tűzfalbeállításunk), és persze regisztráltam, be vagyok jelentkezve, a kosárba hagyja berakni, utána viszont se előre se hátra.

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus
Jobbulást nektek! Mi is ugyanígy dögrováson vagyunk...
Miért baj, hogy csak vizet iszik? Örülj neki! Tudja mi a jó neki, nem fog rászokni buta cukros löttyökre...


Milyen vad könyvvásárlás folyik itt?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Gabus
Jobbulást nektek! Mi is ugyanígy dögrováson vagyunk...
Miért baj, hogy csak vizet iszik? Örülj neki! Tudja mi a jó neki, nem fog rászokni buta cukros löttyökre...


Milyen vad könyvvásárlás folyik itt?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ma egyek, vagy ne egyek?
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac, Ilba feltett egy honlapcímet /www.arena2000.hu/, ahol még mai nap befutó rendeléseknél többek közt gyerekkönyvek 1000ftért kaphatók.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamac,
igazad van, de azért az túlzás, hogy csak vizet. Télen például jól jönne, ha a séta után/alatt elfogadna egy kis meleg teát. Ne adj Isten, mézzel...

Jobbulást nektek is!

Beni,
hogy döntöttél? :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, persze, mindjárt fel is hívom a lányt, és lezsírozom vele. :)
Csak majd mondd meg, hogy milyen könyvek kellenek. :)

Gabi, más meg azon izgulna, hogy minden cukros lötyit iszik a gyerek, csak vizet nem.. :wink:
Vendég
 


Ilba :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Cool, a finn csávó...szóval az úgy volt, hogy az uram nemcsak a szájbalzsamokban szereti azt, amit itthon nem lehet kapni :evil: :evil: , hanem a kéz és lábkrémekben is, ez most egy finn készítmény, amit 2 éve lehetett utoljára itthon kapni, azóta sem.
Dehát mit ér az élet finn kéz és lábkrém nélkül, most azt kutatom az éterben, hogy hogyan legyen nekünk ilyen cucc.
Nem eccerűűűűűű :roll:
Vendég
 


Ilba :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok,

Gabi,
még nem üzemeltük be a sálat, de lehet, hogy én is hülyét kapok a pompontól???? :lol:
Jobbulást nektek.

Zsófinak is folyik az orra már 3X megtöröltem.

Mamac,
kell a liberós nyulam-bulam?
ha küldesz címet elpostázom.

Jajj asszonyok!!!
2 db pampers kódra lenne szükségem.
Ha esetleg lenne valakinek felesleges.......
De lehet, hogy veszek 2 pelust aztán le van tudva.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
Köhöm, Vuka csak a sajnálatomnak köszönheted, hogy nem csapok le egy igen perverz mondatodra :lol: Látom a párod nem engedi, hogy éhenhaljatok és ez nagyon szép tőle. A nokedlit csak nagy N-nel szeretem /Cool, érted, ugye?/ de egyébként a ideg ráz tőle. Viszont bekeverni én is csak kézzel tudom elképzelni. Azt viszont be kell, hogy valljam, hogy a patent-ív kifogott rajtam :?
Mamac, jobbulást nektek is!
Livicsek + Gabus párosnak is!
Ilba, nagyon tetszik az elgondolkodó Benis kép!
Sajt, Zsófi élvezi az új ülését vagy csak a fénykép kedvéért vág olyan aranyos képet? Jó az a nyak bisz-basz!
No, én is gyorsan megnézem azt a könyves oldalt.

Értem én, értem, de Szonja tükrös képében az a pláne, hogy ÁLL! Egyik szemem sír, a másik nevet. Reméltem, hogy költözésig csak bokamagasságban nyúkál és közlekedik.

Mamac, a multkor említetted az örsi piacot. Voltunk. A piac továbbra sem teteszik, de a biobolt nagyon szupi!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, amúgy én is ki nem állhatom azt a fajta nokedlit, ami nem a kiságyában alszik..

Kép Kép
coolasa
 
 


Peszti, emailben letámadtalak a könyvlistámmal, ehe...

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, próbálom hívni a csajt, de nem vette még fel.
Egyébként én is rendeltem az oldalról, és nekem is sikerült. Esetleg, ha nem veszi fel, és nem tudom neked máshogy elintézni, megrendelem helyetted, aztán majd szállítmányozom.
Próbáld még meg az internetes rendelést, hátha. :)
Vendég
 


Natasa
Mi nagyon szeretjük azt a piacot... a környéken nincs is más hasonló, itt legalább lehet friss egészséges zöldség-gyümölcsöt kapni és mindig beszélgetünk az eladókkal. Van egy szerszámos bácsi, Áron ha meghallja a hangját hangosan kacag... összecsődül az egész piac... :) :lol:


Sajtine
Köszi
Írtam pü-t... nekem nincs pampers kódom sajnos...


Lehet jobb lenne tökivel berobogni dokinénihez... olyan rekedt szegényem és köhög is...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Natasa,

nagyon édi Szoni ahogy áll a kis mintás harisnyájában a tükör előtt :P
Zsófi ugyan ez. Hát nőből van :lol:
Nagyon tetszett neki az ülés. Egész este azzal szórakozott, hogy beleült. Még azt is tűrte, hogy becsatoljuk az övet.
mikor költöztök?

Gabi,
az tök jő, hogy hajas babám van
csak az a baj vele, hogy nem engedi, hogy birizgáljam a haját.
Ha nagy nehezen begumizom kiszedi :twisted:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mamac,
küldöm
legkésőbb csütörtökön postázom
ja, és hány db kell?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mamac, akkor ti a Bosnyákon levő piacra nem jártok? Az nagyobb /a zölséges rész/. Bár, nekem a Csarnok a legtutibb /halas kínálat miatt/.
Sajt, beszélek majd Zsófival,...egy kis hajbirizgáért mindent!
Cool, Eszti, én beszéltem a könyvkiadónál egy csajszival kb 2 perce. Ma megyünk személyesen ha minden igaz, mert azt javasolta /az egyik könyvet nem tudtam kosárba tenni/ és így a postaköltség leficcen. És azt mondta, hogy a kedvezmény az Angol utcában is érvényes. Azt meg legalább tudom hol van,...nincs is tőlünk olyan messze :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ha valaki rábök,...szívesen megveszem neki. Csak ne legyen tonnányi könyv, mert azt nem bírom el :!:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, én már megrendeltem, szóval már mindegy, ma meg jön a barinőm a kisfiával, így nem tudnánk elmenni személyesen. :) Neked hajrá, azért nézz körbe jól, sok más nagyon jó könyvük van. :)
Vendég
 


Eszti, akkor számíthatok arra, hogy a helyszinen más könyvek is lesznek? Akkor ebéd után megyünk, hogy Szonja elaludjon a kendőben :wink: Akkor tudok majd bogarászni :D

Kinéztem a játékbaba kötős könyvet! Nekem csak egy mintám van és eddig összesen 4 babát kötöttem ezekből azóta mindegyik világot látott az az kirepültek az USA-ba 8) Az egyiket meg Szonja szedte szét,...az apájé volt :oops:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, huuu, az remek volna és postaköltség nuku, hm, egyre vonzóbb. Küldöm neked a listámat neten, preferenciák alapján és majd eldöntöd, mennyi könyv a tűréshatárod, mert én 12db-ot jelöltem be (bár ezek közül a legtöbb úgy látom 8 oldalas...).

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, megjött a listád. Kimásoltam,....
Ha valami zűr van majd telefonálok. Aztán majd az átadás-átvétel egy klikkesedés alkalmával az Ikeában vagy nálunk, de ezt másnak ne mondd el :wink:

A DM-be is el kellene mennem ha nem akarok elherdálni az 50%-os kedvezményem erre a hónapra :roll:
Ilyenekben nagyon nem vagyok elővigyázatos.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, Nokipapának 10e ftos cipővásárlási utalványa van, amit 1 év alatt (októbertől októberig az üzleti év miatt) kell levásárolni. Hát, ez idén nem sikerült. :?

Kép Kép
coolasa
 
 


Nokipapával kezetrázhatunk :wink:
No, megnézzük ma hogy csúszik a spenót?! Ha sehogy akkor konzultálunk Benivel :lol:
Aztán utnak indulunk,...csak ki kell deríteni mennyire van kinn hideg :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Már jó régen nem voltam,de látom Gabi irta,hogy nem volt netünk és azért nem jöttem.Most úgy néz ki sikerült a t-commosoknak megcsinálni,remélem többet jövök.

Szóval csütörtök óta nem irtam,de megnéztem az ikeás talis képeket meg Gabus is mesélt róla,biztos jó lehetett.Mi addig Fannival megnéztünk egy fodrászos-kozmetikus sulit.Sajnos ügyvéd és orvos nem lehet ,ezért valami jó szakmát szeretnénk neki :D Háááát ez annyira nem tetszett neki,igy tovább keresgélünk.

Péntekre Szilvi betaknyosodott,de ahogy olvasom másnál is ez a helyzet,most meg már én is vacakul vagyok,torkom,fejem, orrom.Ráadásul a kedvem is rossz,be kellet látnom,hogy ide is elért már a tél,a sötét és ezt nem szeretem.

Szombaton vettünk végre porszivót a saturn-ba.Állati jól sziv,Fanni egész hétvégén porszivózott :D

Azért arra jó vplt,hogy nem volt net,hogy Fanni végre felfedezte,hogy könyv is van a világon!Persze nem kötelező olvasmányt vett elő,hanem az én könyvemet olvasgatta,ami krimi :D Ja és kártyázni éis próbálkozott.

Coolasa:

Ha nem haragszol én is leirom,hogy Fanninak is a nokedli jut eszébe a kislányodról.Amikor néha ő olvassa fel nekem a babanetet és irsz valamit Nokiról mindig felkiált,hogy tényleg anya már régen csináltál nokedlit! :lol:

Bár a többiekről is ezsembe jut néha kaja:Gabusról a rakott krumpli,Mancsékról görög ételek és a jóóó kis kakaóscsiga,Sasháról a pizza,Esztiről a sütőzacsiskaják,Ilbáról pedig az anyatej. :D

A képek a gyerkőcökről szupik!Zsófinak milyen nagy haja van már!
Szonja arcai is csúcsok!

Na most ennyi,mert Szilvi felkelt!
Majd teszek fel képeket is !

Kép

Kép
novum
 
 


Timi, ha valami jó szakmát akarsz Fanninak, akkor javaslom, mindenképp az építőiparban helyezkedjen el, de minimum fűtésszerelő legyen. Asszem Tücsinek nem kell kifejtenem, mért... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Na megvolnék.
Gazdagabb lettem 1 kord gatyóval (38as!!! :lol: ) és 2 hosszú ujjú pólóval. Meg Beni is kapott 1 pulcsit. C&A-ban 1390Ft-ért megint vannak, szerintem tök jó.

A-nak mondtam fél 1 körül jövök. Felhív, kérdi mikor jössz? Mondom kb. fél1-kor indulok. Erre ő: na neee, arról volt szó, hogy félre itthon vagyok. :D Az út kb. 5 perc. :D Azért jól elvoltak. :wink:

Gabi,
Én úgy tudom mézet még nem kaphatnak, nagyon allergizál. :roll:
Beni megint Hipp bácsi mellett döntött, a paradicsomos-cukkinis-tésztás csoda mellett.
Lehet, hogy szarul főzök? :shock: :shock: :shock:

Eszti,
Na Neked is van 1 eccerű pasid! :lol:

Timi,
Csókoltatom Fannit :D , hát akkorát röhögtem!
És neki milyen suli tetszene?
Vagy most még erre a semmilyen a válasz? :D
Milyen porszívót vettetek végül?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
az ikejában üveges volt, ami nem kellett Beninek. :wink: Amúgy nagyon sok helyen olvastam anyukáktól, hogy a gyerekük csak a Hipp kajákat eszi meg. Mintha Eszti is írt volna ilyesmit még nyáron.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Mancsusz, nagyon sajnálom :cry: , de csak hazaérkezésem után olvastam a leveled.
Cool, nem szemrehányásként /mert elbírtam/ csak felvilágosításképp,...ezek a 8-9 oldalas "könyvecskék" NEM olyan minikönyvek mint a mi időnkből! BAZI NEHEZEK! És nagyok! Az autóig még elcipeltem őket, de a 2-ra már két kört tettem, Szonja is velem volt és egyszerűen nem bírtam felcipelni csak a postaládákig. Pedig nem vagyok annyira gyengécske. Ezt azért is írom, hogy az átadásnál ha BKV-vel gondolod akkor Noki is cipekedhet vag ha a megállótól messze laktok akkor segítek felszállni, de Nokipapa segítsen leszállni, mert lehet hazáig bokáig érő végtagokat szerzel :lol:
Novum, Natasáról semmi sem jut eszedbe? :twisted:

No, megvendégeltem magam egy Lush szappannal meg Szonját egy HM-s sapi+pacskerral :wink:
Közben pelenkát vettem az 50%-os kuponon :roll: A csajszi meg nem levonta hanem, kétszer blokkolta a pellust és nem tetszett neki, hogy reklamálni merek amiért csupán 4000Ft-vel kért többet! Köszi! Szerencsére a főnöke pironkodott helyette! Még jó, hogy észrevettem!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Bubek!

Nem jelentkeztél a holnappal kapcsolatban. Hogy vagy? Mert ha nem jöttök, akkor elmennénk Anyuhoz.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


sziasztok, 1 gyors bejelentkezés.
Julcsi megkapta a szurit és azért nem hallottátok sírni, mert nem sírt! Meg se nyekkent, csak kicsit kikerekedett a szeme.
A szeme, amire azt mondta a védő- és a dokinéni is, hogy széles az orrnyerge azért tűnhet kancsinak, majd néhány hónap múlva beszéljünk újra róla.

A hozzátáplálást mi papírral folytatjuk, úgy döntött a drágám. most is azt rágja itt az ölemben és nyafog mikor elveszem a kezében lévőt, ha már elázott, hogy kicseréljem. egyébként teljesen be tud remegni ha papírt lát!!

Antivagy, tartsd a lelket az asszonyban, Vuka mi a baj, hogy ilyen nagyon magad alatt vagy? Szimplán csak fáradtság? hagyjátok ott egy napra Petrát Nagymamánál, és mozizzatok, pihenjetek kettesben! szerintem

most ennyi, majd még jövök
pussz
jumam
 
 


a babaneten még mindig nyár van :wink:


nyári időszámítás :)
jumam
 
 


Ilba, nem nagyon tudok sem írni sem olvasni, mert most épp mellettünk újítják fel a lakást, és sajna MArci nem túl sokat alszik, (ha ébren van és ideülök a gép elé, akkor meg hisztizik, ha nem ő számítógépezik :evil: ) viszont már rendesen tüsszög, folyik a nózija velem egyetemben, akinek már valamelyest múlik, de elég szarul vagyok, és esténként hőemelkedésem is van. Szóval tuti nem tudunk menni.. :cry: :cry: :cry: És apa sem megy dolgozni, szóval biztos maradunk a fenekünkön. Remélem nem tart örökké ez a nátha.... :?

Még visszaolvasni sem nagyontudok, mert este már hulla vagyok, Marci is, de nem tudok 0h után még ébren maradni, hogy írjak....Most is kiszöktem a másik szobából, de már dünnyög....
Na pussz...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


ezt nemrég kaptam, ezt is csak gyorsan. És csak azért, hogy vidámkodjunk megint, és mert kiegészítették egy éves kor feletti időszakkal is. :lol:

De most már rohanok télleg...

Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked…

Az első 6 hónap
az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.
- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.
- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.
- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.
- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.
- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.
- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.
- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.
- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.
- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.
- minden babazokninak szűk a szára és bevág.
- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.
- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.
- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...
- már nem szereted a vendégeket.
- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.
- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.
- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.
- egész nap várod, hogy este legyen és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.
- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.
- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.
- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.
- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.
- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.
- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).
- anyósod még annyit sem.
- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.
- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.
- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.
- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.
- van 70 dekás teli pelenka!!
- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.
- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.
- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.
- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.
- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.
- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között

- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
-a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
- a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.
- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel…
- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal…na ez innentől csak ábránd marad.
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
- lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.
- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
- vetkőzni öröm, öltözni kín.
- a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat
- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.

1 év után
- még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég, csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
- már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha, amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár üres flakon, amit kiszadett a kukából és odavitt neked a nappaliba. A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra az 5 percre.
- a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de „csodálatos" lakásdíszektől, vázáktól, tálaktól, kaspóktól.
- eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez utóbbi elég sokat nyüszít közben).
-eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja végig. Mindezt fülig érő szájjal.
- az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is érdekes elfoglaltság. Már akinek....
- nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet menni, a vágyak netovábbja.
- eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
- megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben és mereven néz téged.
- az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a fiókhúzogatástól.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás k. anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból…
- rájössz, hogy finom a pötidanon (Danoninó).
- a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
- úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
- ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van, akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
- a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem lesz természetbarát.
- a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az anyád nem engedi…"
- ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb húzható játék.
- nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a parton a gyerek után.
- a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as cipőért.
- mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
- a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik még nincs gyerekük.
- mindennek jó hangja van, ha elég magasról ejtik le.
-a leejtett játékot mindig visszaadja a földről egy hülye.
- a kutyának a legérdekesebb része a lihegő nyelv. Pláne akkor érdekes, ha elkezdi húzni és a kutya fura hangot ad ki.
- ahová a feje befér egy gyereknek, oda be fog jutni.
- minden általunk használt bevásárlókocsi lánca és tolókarja tiszta a vásárlás végére.
A későbbiek folyamán
- a tapadókorongos puskával legjobb a tv-re és apa homlokára lőni. Mindkét helyen ott marad.
- ha maszatos a gyerek szája, és nyúlnál felé a tömött buszmegállóban, az a kezeit a feje fölé rántva jajveszékel, hogy anya ne üss meg. . . mindezt úgy, hogy soha egy taslit sem kapott.
- csak akkor hagyd abba a telefonálást, ha a gyerek esését látva a vér is folyik.
- le lehet dobni a csillárt egy párnával…
- a legjobb móka a sütőbe bemászni.
- márpedig a pókember jelmezben kell bölcsibe menni 3 napon át. És fürödni is abban kell!!
- egyedül menni 2 gyerekkel a közértbe: mindkettő a bevásárlókocsi ülésében akar utazni.
- a parkolóban, amíg az egyiket kiveszed és átmész a másik oldalra, hogy kiszedjed a másikat is a gyerekülésből, a már szabad gyerek eltűnik az autók közt.
- mielőtt a kasszához mész, pakold ki a kotongumikat, a konzervnyitót, a műanyag vájlingot, az Action Man babát, a kisautókat egy félreeső helyen, meg mindazt, amit nem te tettél a kosárba.
- 2 gyerek a kosárban olyan, mint 2 polip. Amit a karjuk elér, azt megragadják.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül.
- nem tudod megmondani, mikor volt utoljára leengedve a hajad.

-2 év után azon gondolkodsz, hol az emberi türelem határa.

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi,
ja, az nem Hipp volt. Holnap kap Kecskemétit abból úgy ahogy ette eddig a gyümölcsös csirkéseket. Próba cseresznye. De holnap akarok neki sült csirkét adni krumplival. Majd meglátjuk.

Most uzsira gyártok én valamit. Ha nem megy van Hipp gyümi.

Natasa,
vettél hangos könyveket? Jók? Mert olyanokat rendeltem Beninek. A kutyust, cicát, lovacskát, meg a hogyan ébresszük fel Apát vagy mit.
És még milyen könyvet vettél?

Jumam,
Julcsi a hős!!! :)

Bubek,
:(
jobbulást!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
Tudom, de azt írtad, hogy nem jól főzöl és az ikejában se a te főztödet utasította vissza. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, ez nagyszerű /hogy nem volt sírás/! A papírevés nálunk is nagyon menő :evil: De nem én találtam betűket a pelenkában, ugye Tücsimami? :lol:
Ilba, én anno kevertem a sajátot az üvegessel és mára már mind a kettő csúszik. Ma pl fokhagymás spenót volt tojással és lecsúszott!
Egen, vettem két hangos könyvet (birka, ló). Szonja élvezte, hogy az elején lehet simizni a szőrét :) Meg le is tépte az egyik oldalon a birka fejét :? Valójában mindegyik könyv jó, interaktívak. Kell huzogatni vagy kis darabot lapozgatni, vagy zenél, hangot ad,.... Én valójában akötögetősért mentem el, így meg tudtam venni. Az a legkönnyebb /súlyra/ könyv :D
Az ébresztős könyv is nagyon jó. Olyat nem akartam, de miután láttam, megvettem! Csak szerintem muszáj együtt nézni a gyerekkel, mert könnyen a kezükben maradnak a darabok és akkor annyi a könyvnek. A Mimi sorozat is jó /Coolnak felvásároltam/. Csak nekem nem tetszenek a rajzok benne.
Bubek, jobbulást! Azért az "apa otthon"-ért kicsit írígykedem. Bár, csendben reménykedem, hogy a miénk is itthon lesz :roll: Ezt az írást szeretjük, a párom is fetreng tőle, csak ő meg is jegyzi és idézni szokta,....

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


No, azt hiszem én majd csak este jövök, mert Szonja ha nem vagyok mellette sír. A cipőfűző sem köti már le :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
én is keverem-kutyulom, hol csak üveges, hol csak én, hol vegyesen. Nyár óta a saját volt a sláger, ez volt amit aszondom evett rendesen. De most mióta csak szopizni akar ez se megy. :roll:

Ma őszihez raktam banánt és szőlőt :arrow: megyegetett valahogy, leraktam a kanalat, hogy az utolsó pár kanál az enyém, erre egy böff és kijött az egész. :shock:
Elő egy őszi-alma Hipp :arrow: megette. :shock:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Natasa, te egy hős vagy, és tényleg nem gondoltam hogy ilyen nehezek lesznek, aszittem amolyan gyerekkönyves-lájtos 8 oldalas irományok ezek…. De hogy a révai nagylexikont „gyerekönyv” álnéven sózzák rád, azt még csak nem is sejthettem….:)
Már csak 1 kérdésem maradt: mi az a pacsker?

Jumam, Noki is felajzottan zihál, ha papírt lát, mint Sam Hawkins Mary nevű öszvére, ha idegent szimatolt (na, mely világirodalmi alkotásból a szereplők?), ma pl a masszázspapíromat, amiről puskáztam, emésztgette csendesen, mire észrevettem a lapok számában bekövetkező hiányt.

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek :lol: :lol: :lol:
3 részletben, de elolvastam:)))))

Coolasa!
Pacsker= végtag lábacska, v. kezecske. Én mindkettőre használom

Daninak több mint 24 órája folyamatosan ömlik a füléből a genny :shock: azt hiszem most már örülök, hogy inkább felszúrták.... mire ez magától távozott volna, addig megbolondultunk volna mindannyian. Én pl a folyamatos hisztisnyávogástól.... szeeegényke.



megyek, mert geri már a kezemben van, várja a kajcsit, de itt már nem tudom szoptatni. Egyrészt mert nem fér és nem kényelmes neki, másrészt itt minden más érdekeseb....

Kép
sasha
 
 


Bubek, ezt már ismertem, de újfent jókat röhögtem. Minden sora igaz! :)

Sasha, nekem a pacsker = papucs :) :)
Vendég
 


Coolasa
De jó!
Megnéztem az oldalt, de nemlátom, hogy hol írja hogy a mai nap beérkezett megrendelések csak 1000 Ft
A kötős könyv nagyon jó... de tuti, hogy háromezer helyett csak egy ezrest gombolnak le?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...vagy valamit nagyon félreértettem... :oops: ?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Voltuk doktornéninél... a rendelőből majdnem visszafordultunk annyian voltak...
Képzeljétek azt mondták, hogy a Germicid C kúpot már nem írják fel babáknak túl sok benne a kábító anyag... többek között bölcsőhalált okozhat... ...mondjuk elolvasva a mellékhatásokat magamtól is átfutott az agyamon ugyanis légzésnehézségek adódhatnak...
Mi még azt kaptunk újszülöttként, most is abból adtam be neki...
Nurofenre meg azt mondta, hogy adhatom napi háromszor még egy-két napig akkor is ha nincs láza...
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, azt a sort kell nézni a könyveknél, hogy "internetes ár". A "bolti ár" kifejezés arra való, hogy az ember örüljön, hogy mások annyiért veszik meg, bezzeg ő milyen szemfüles. És amúgy nem a mai nap az utsó lehetőség, mert bár nov 1ig tart hivatalosan az akció, megkérdeztem őket emailben, és azt állítják, amíg ki nem jön az új katalógusuk (nov kozepe) addig ezekkel az árakkal dolgoznak.

Kép Kép
coolasa
 
 


ja értem de akkor mi az ezer forintos ár? vagy úgy értetted, hogy annyival olcsóbb?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?