Új privát üzeneted érkezett!

Mancs, mindenki maga alakítja az imidzsét, mi csak annyit tudunk itt bárkiről, amit enged látni magából. A kisbetűs hszeid, meg egyebek okán pl kialakult már bennem az a kép, hogyha egyszer valaha ez a gárda elmegy bulizni, akkor nélküled akár el se induljunk, mert - meggyőződésem, hogy Bubek mellett - te volnál a társaság lelke és a jó hangulat záloga, ha pedig még koktélok is szerepelnek a napirenden, akkor Natasa bukéjára is méltán számíthatnánk.

Kép Kép
coolasa
 
 


Bubek, Mancsi,
merre volt ez a golyós játék? Kép

:lol:

Szóval. Anyut megkérném, hogy hozzon el egyet, ő közel lakik ikejához, csak nemtom melyik irányba kell elindulnia. Mármint az áruházon belül. :wink:

Fakopáncs boltot én is sokat nézegettem, mikor még egyben voltam Livivel. Közel volt a doktornőm rendelőjéhez. Nagyon klassz dolgok vannak ott.
Sütifalós infókat is köszönöm!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


m >@&. j>; jmh ,ov vc * x

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

 
 

Marci játszik...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi,
szinte a legvégén, már a majdnem az étteremnél...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi,
golyós játék.... :twisted: Na, inkább erre nem mondok semmit. :twisted: Az ikeában az emeleten van a játék, a legvégén, mielőtt kiérünk az étteremhez. Ott vannak a gyerekholmik.

Coolasa,
koktélból nemám engem kihagyni! Nagyon odavagyok értük... P.E. (Petike előtt) Mbá sokszor csinált, rengeteg hozzávaló van itthon. Különböző italok, kókusztej, kókusszirup, eperszirup, koktércseresznye (nyami) miegymás... De én szimplán a tequilát is szeretem :D
Most hogy így felhergeltem az ízlelőbimbóimat lehet, hogy lecsapok 1-2 koktélcserkóra... :lol:

Kép
mancs
 
 


Kellő mennyiségű koktél után lehet, hogy Natasával rázendítenénk a Sing Hallelujah-ra :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Bubek,
köszi! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancsusz neked is! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hellóbelló :)

Bubek :) :), a kép tényleg vámpíros, most, hogy mondod. Jót röhögtem azért. :) :)

Cool, azé hidd el, ha elmennénk csajosbulizósra, én sem lennék csendes megfigyelő, lehet, Natasával együtt énekelnénk. :wink:

Cool, engem érdekel a házikókép, küldj nyugaton. :)

Mancs, köszi az infot, majd megnézem az interneten is. :)

Csákány (i Eszter)
Vendég
 


Kinőtte a kiskádat
Kép Kép

Ezeket meg csak úgy :D
Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Most hogy írtam a Sing Hallelujah-t, belelkesültem és beraktam a dr. Alban Best Of-ot :D Hello Africa :D

Eszti,
tényleg jó lenne már egy csajbuli... De ahhoz Petikének át kéne aludnia az éjszakákat :roll:

Bubek,
ha már felhívtad rá a figyelmemet, tüzetesebben megnéztem a fogadat a képen és tényleg... :lol: Nem is olyan, mint egy vámpírfog, hanem mintha nem lenne fogad, csak az az egy :lol: Már ha meg nem sértelek :wink: :lol:

Kép
mancs
 
 


Eszti, szóval te is dajdajoznál...hát akkor én kilógnék a sorból, és Gabusnak muszáj volna elhoznia azurát is a buliba, mert különben kivel tudok nemalkoholizálni? Ugyanis nekem is kb ez a hozzáállásom az italokhoz, mint Liviapué, a féktelenül vad és romlott előéletet leszámítva.. :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Nálam is volt féktelen és igen vad előélet... Ezért ma már csak mértékkel megy a dolog. Mindig eszembe jut az a fránya másnap... És ez is visszatart :wink:

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!
Gabi!
No,úgy látom nem is kell válaszolnom a játék infóra megkaptad a válaszokat. :wink: de azért mégis annyit hozzáteszek,hogy a sütifalót anno az Intersparban vettük a golyóst pedig az Ikeából kapta kerianyutól.
Konyha:Amint láttad mi is vettünk anno játékkonyhát Dominak amit kb:2 hét múlva el is adtunk. :roll: Mert rájöttünk,hogy egy sima lábassal és egy fakanállal többet játszik mint a konyhával.Persze az az ötlet,hogy konyhát vegyünk onnan jött,hogy a bölcsiben mindig főzőcskézett.De hát az a konyha szupibb is volt...... :?

Coolasa!
Köszi az infót. :wink: Várom a képeket(persze emailben).

Mancs!
A kari bevásárlást Dominak a fakopácsban és abban a füstös :roll: játékboltban akarom megejteni.Az oviba is mindig ott veszik meg a játékokat és tök jó dolgokat vettek(eddig). :wink: Attól,hogy még Petike nem tud sütifalózni stb.. nyugottan vehettek(kérhettek)ilyen játékokat.Elteszitek vagy addig Ti játszottok vele. :lol: Hisz úgyis csak drágább lesz......
Én a kádas képen először nem azt vettem észre,hogy kinőtte a kádat,hanem azt,hogy megtalálta a szerszámot Petike.
:lol: :lol:

Gabi!
Olyan golyós izé a centrumba is van.Most jut eszembe. :oops:

Mindenkinek további szép estét!Cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Coolasa!
Csatlakozom hozzád és Liviapuhoz a bulin. :lol: :lol: Hasonló okok miatt mint Ti. :oops: :lol: 8) :roll: :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


jól van lányok-fiúk, legalább a józanabb fele a társaságnak tud gyerekekkel foglalkozni :)
az alkoholizálós előéletről nem merek írni :oops: :oops: :shock:
de nagy visszatartó erő számomra is az (is) amit mancs írt, a másnap. Mert időnként beugrik 1-1 dajdaj (pl. tejfakasztó, meg remélhetőleg a nov 13-i héten egy diplomaünnep), de kutyáúl érzem magam utána 1-2 napig :) (most akkor ez hogy is van??? macskajaj és kutyáúl érzem magam??? majd cool kibogózza :wink:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Dia,
bizony megtalálta! Kb. 2 hete. Akárhányszor kicsomagolom a pelusból, máris fogdossa. Férfi. :lol:
Én is ezen gondolkoztam, hogy oké, most még nem tud ezekkel játszani, de pár hónap és akkor már igen. Decemberben már 8 hónapos lesz, azaz karácsonykor már majdnem 9...

Csodás az idő odakünn :evil: És már most utálom, hogy este 6 van, és koromsötét van.

Most megy a Sing Hallelujah :lol:

Kép
mancs
 
 


Mikortól tudják funkciójának megfelelően használni a gyerekek a formaegyeztetős játékokat? Pl. FP csiga, sütifaló és egyebek. Mert persze 6+ van mindre írva, aztán ki tudja...

Kép
mancs
 
 


Én is szívesen felajánlom a Kismamában található ingyenes belépőmet a Babaruhabörzére! Szóljon akinek kell!
Mi tavaly kint voltunk, még pocakkal. Egyetlen pozitív élményem ezzel kapcsolatban a helyben sütött tejfölös-szalonnás-hagymás kemencés lángos volt. Még most is folyik a nyálam utána Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
Livi még csak a kör alakú formát tudja bedobni a megfelelő helyre. A többire még nem jött rá. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Cool, nekem a csajosbulizós elsősorban nem a mértéktelen ivással lenne egyenlő, hiszen 1. szopi van :) 2. fúj alkohol :oops: 3. az előző nem igaz 4. szeretem, de csak keveset (már) 5. egy pohár búzasört sosem tudok visszautasítani :wink:

Nahát én így, attól még ha jó koncertre megyünk, szívesen énekelek Natasával. :wink:

Mancs, amúgy még azt akartam írni, hogy az Ázsiában én is voltam a játékboltban a múltkor, és tényleg szuper kínálat van. Sajna az áruk nem sokkal olcsóbb, mint máshol, de legalább itt van minden egyben!

Petike szuper aranyos a kisKISkádban. :)
Vendég
 


Szasztok Skacok,

éppen, hogy kitesszük a lábunkat egy kis anyós- (izé, anyuci) látogatásra, itt máris beindul az élet, meg a szervezkedés.

Mancsbá, Liviapu,

a klikkesedéssel messzemenőkig egyetértek, szerintem Liviapu söradagjával meg majd valahogy megbírkózunk. :roll:

Gabuska,

golyós játék... khm. Az ikea akkor nyitott, mikor öcsém még játszó korban volt, és a gyerekmegőrzőjéről csak golyós áruháznak hívtuk. :)

Mióta hazajöttünk nagypapitól, Petra rendszeres hisztirohamokba tör ki. SEGÍTSÉG!!!! :twisted:

IHM van a TV-ben: Kép

Na pá, Petr'anyu majd beszámol a többiről.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Sziasztok, nálatok hogy van, nekem valahogy idekerült Eszti egy szept 11-i üzenete :) . Ezt onnan másoltam:

esztipeszti
Régi felhasználó


Csatlakozott: 2005.04.08.
Üzenetek: 2402
Tartózkodási hely: Budapest
Elküldve: 2006 Szeptember 11 Hétfő - 7:10

nnéha csinál ilyeneket a bnet. :shock: Biztos Livi kondenzátora lépett működésbe megint :D :lol:
jumam
 
 


most meg már jól van a dátum. köszöni szépen.
jumam
 
 


Antivagy,
Mi az az IHM?
jumam
 
 


Jumam,

IHM- Irígy HónlajMirígy :lol:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Jumam,

IHM- Irígy HónlajMirígy :lol:

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


Mostanában mindent kétszermondok kétszermondok.

Üdv.
Antivagyok

Kép
Kép
antivagyok
 
 


[quote="antivagyok"]J írta:antivagyokumam,

IHM- Irígy HónlajMirígy :lol:


Ki kell javítsam Kedves Apuka :twisted: Irígy HónaljMirígy! :twisted:

Kép
mancs
 
 


Zsódajumam,
mi az az IHM???????????? :shock: Ezt főben járó bűn nem tudni! Ezentúl felváltva járunk talira, mert én veled nem.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Juhéééé! Sikerült idézetet beszúrnom! Mindezt csak azért tettem, nehogy szegény Jumam félre legyen informálva... :wink:

Kép
mancs
 
 


Ki kell javítanom, kedves anyuka: Irígy Hónaljmirigy... :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Viszont idézet ügyben fejet hajtok előtted Mancsi, nekem még nem sikerült... :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kijelölöd az idézni kívánt szöveget, klikk az idézet ikonra és annyi. Asszem így csináltam. :wink: Büszke is vagyokmagamra piszkosul!

Kép
mancs
 
 


Éjszakára 100 km/h erősségű szelet mondtak. Szép lesz. :evil:

Kép
mancs
 
 


Átállíthatnák igazán a bneten is az időt, mert most is beijedtem, hogy atyagatya már mindjárt 10 óra, aztán nem is. Csak 9. :roll:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
ahaaaaa! Én pont fordítva próbáltam. Köszi!!!!

Hát én aztán igazán utálom a szelet. Főleg a vihart. Nagyn f@sok, hogy betörik az ablak. :? Tudom, hülyeség, de akkor is. Olyan félemeletes. (Ez most a félelmetes volt, csak Zoli nyelvül. :twisted:)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


[quote="gabuska"]M írta:gabuskaancsi,
ahaaaaa! Én pont fordítva próbáltam. Köszi!!!!

Hát én aztán igazán utálom a szelet. Főleg a vihart. Nagyn f@sok, hogy betörik az ablak. :? Tudom, hülyeség, de akkor is. Olyan félemeletes. (Ez most a félelmetes volt, csak Zoli nyelvül. :twisted:)



oihzéklnhjbhélsydkn-

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sikerült!!!!!!!

Csak annyi nem stimmel, hogy az első mondatot kijelöltem, de az egész hsz-t bemásolta. Sebaj. Majd legközelebb...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Még Mirigyékhez annyi, hogy sztem a tévés műsoraik elég gyengék. A dalaikhoz képest legalábbis. Mert a Gálvölgyi sót még nem múlta alul senki. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Az IHM nekem is nagy kedvencem, de inkább a régiek. Az első pár albumuk, amikor még nem oltak annyira ismertek. A miskolci Bahnhof megnyitóján ők koncerteztek. Épphogy befejeződött a koncertjük, még hangszereiket se pakolták le, én már fent táncoltam a színpadon a dobok és egyebek mellett :lol:
A tv műsoraikat nem nézem. Direkt. A régebbiek esetleg még csakcsak, de ezek az újak... Sztem is egyre gyengébbek. A Gálvölgyi is gáz, egyedül a "gyúrunk, vazze?" párbeszédek voltak jók. Természetesen ebből is inkább a régebbiek :lol:

Kép
mancs
 
 


Jó estét!

Jön a tél. :shock:

Jó sokat írtatok.

Képzeljétek miket csinál a fiam. :D Tegnap a sütifaló két kockáját bedobta a pelenkák közé. A zacsit az ágy alatt tartom amúgy és mindig csak pár db van elől. Tegnap elől volt pont a zacsi, így tudta beletenni. Azóta A-val össze-vissza0kerestük a kockát és a háromszöget. A. kérdi végső elkeseredésünkben Benit: "hol vannak a sütikék?" Erre mutogat az ágy alá. Mi mondjuk, hogy ott nincsen, mert már néztük. De csak néz be az ágy alá. Hát kivettük a Pampers zacsit, kinyitja A. és ott voltak. :shock: :D

Visszaolvasok.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi,
kezet foghatunk IHM témában. :wink:

Ki hiszi el nekem ezek után, hogy 7 foga van? :roll:
Kép

Ilba,
Beni szeme láttára ezentúl semmit ne rejtsetek el egymás elől A-val.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


IHM műsorokkal + Gálvölgyivel úgy vagyok, mint a magyar focival. Mindog megnézem, hátha ez most jó lesz...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam,
Te ezt érted úgyis, szóval majd akkor mi együtt járunk talikra. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ne mond már, hogy Te sem tudtad az IHM-et?!
Eláááááááááááááááááájulok! :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


:oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Én csak az IM-et ismerem, kamaszként azt olvastam. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, Jumam, csatlakozhatok majd én is ezekhez a talikhoz? A hiányos ismeret is lehet klikkesedési alap...

Gabus, még soha nem láttam Liviről ilyen vegytiszta mosolygós fotót, Petra szokott ilyeneket produkálni... (persze a szeme most is komoly, csak hogy árnyalja a képet)

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?