Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Fejfájós jóreggelt mindenkinek. :( Sajna én így ébredtem, és amennyire hasogat, félő hogy ez egész nap így is marad.
Ayse! Remélem Te megúszod.

Ma megvolt az első medencéből kiesésünk, igazából csak kis esés volt, inkább kicsusszant Bendegúz, viszont fejre érkezett, tőlem kb. 1 méterre, volt nagy sírás-rívás. Az a baj, ha mezítláb van, fel tud kapaszkodni a kis tappancsaival a gumin, és egyszer csak átlendült.
Szóval már nem tuti biztonságos a medence sem. :roll:

Viszont jó rá a tavalyi kék overál szerencsére, a lábrésze nem túl hosszú ugyan, de azért megteszi. Azért beszerzünk egy cseredarabot is, átázás esetére. Én is turira gondolok első körben, aztán meglátjuk találok-e valami elfogadhatót.

Engem anyának hív Bendegúz, apát meg apának. Mama, papa a nagyszülők. És olyan cuki, fényképről is felismeri az apját is meg a nagypapáját is, az én fényképemre viszont még sosem mondta, hogy anya, lehet hogy azért mert én mutogattam neki, és én ott voltam élőben is. :roll: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Kriszta, amikor a Brendonban voltam hálózsákért, akkor benéztem a Benefitbe is, és volt egy olyan overall, ami nagyon tetszett, persze 86-os nem volt belőle, és azt mondták, hogy tél végéig már nem is kapnak új árut :( . Én olyat szeretnék, aminek a lábrésze is thermoval bélelt, mivel megyünk síelni is, és ott bizony nagyon hideg lesz. A legtöbb overallnak pedig csak a felső része bélelt thermo anyaggal :( .
Ja és a Blaha turi, az ugyanaz szerintem, ahol Timi volt, csak mi Rákóczi útinak nevezzük :D .

Tünde, apa akkor is sokat fog utazni, amikor meglesz a kistesó? Az azért nem lesz könnyű, két kicsivel egyedül.

Szombaton lemegyünk Jackkel a szüleimhez, még nem tudom meddig maradunk, szerintem kb. egy hétig.

Márti, ezek szerint leeresztitek a medencét?
Én azt hittem eddig, hogy nálunk milyen jó bababiztos a lakás, Jack jöhet-mehet mindenhová, de ahogy ügyesedik-okosodik, egyre több olyan dolgot ér el, amit nem szabadna. Már egy hete ki tudja nyitni a hűtőajtót, kiveszi belőle a sonkát, és nekiáll lakmározni. A szekrényajtókat és kukát is ki tudja nyitni, tegnapelőtt, amíg elmentem a WC-re, a krumplikat kihordta a szekrényből és beledobálta őket a kukába.

Réka, Timi, Ti merre jártok?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, emlékszel, pár hónapja arról írtál sokat, hogy Jack alig eszik. :D:D:D Most meg önkiszolgáló, tök jóóó! :wink:
Nálunk a wc-zés nyitott ajtónál megy, különben sírás van, és jön be hozzám, szerencse, hogy viszonylag nagyobb a helyiség, így mire odaér, végzek. :? :roll:
Mindig eszembe jut, amikor Jucc berakott még az őszibe egy irományt, hogy milyen, amikor az embernek gyereke van, és abban volt egy olyan, hogy fátyolos tekintettel néz ránk, miközben tojik.
Nna, nálunk fordult a kocka, nekem fátyolos a tekintetem, de továbbra is Zita vigyorog rám közben. :D:D:D:D:D
Vendég
 

 
 

Manka!
Azért nem eresztjük még le, mert amúgy jól játszik benne Bendegúz, most is éppen, és amíg én mosogatok biztos ellesz benne. Csak ha nagyon kiabál és kepeszt kifele, rá kell nézni, és inkább kivenni, semmint kiessen.

Nálatok mennyire esznek kultúráltan a gyerekek? Bendegúz így néz ki egy túrórudi közben és utána. Viszont egyedül ette meg! :lol:

Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jó napot!

Chandler a kifutón :lol: :lol: :lol: nagyon jó duma.
Egyébként nagyon helyes gyerekek.Szeretek képeket nézegetni, mindegy kié.

Overall: nekünk van egy tavaly kapott 74-es, de jó nagy méret, úgyhogy az talán novemberben még jó lesz, majd felpróbálom rá.
Viszont apósom nagynénje él-hal a gyerekért és most hoz neki valami jó kis ovearallt.80-asat kértem.
De van itt egy jó kis turi is, ha esetleg nem hozna.
Sapkatémát ne is említsük, szabályosan tépi le a fejéről ha olyanja van.És toporzékol hozzá.Pedig két cuki sapit is vettünk neki, majd lefotózom.

WCzés: Fincs is folyton besétál, felkéredzkedik az ölembe és tépkedi szét a wc papírtekercset.........

Tényleg mi újség Bendegúz bilizésével?????????????

Anya, apa:
Fanni rám áná-t, apjára ápá-t mond.Anyukám a mama, anyósomék nagymama, nagypapa.

Evés: Fanni is kb úgy néz ki mint Bendegúz.És a múltkor a krumplifőzeléket a hajába kente, volt ahol nem vettem észre és úgy száradt meg :lol: a gondatlan anyuka.....ugye?

Most sütöttem muffint, almás-csokisat elég jó lett.Ez a hideg azt hozza ki belőlem, h délutánonként a konyhában nyomulok: fokhagymakrém leves, tejbegríz, pásztortarhonya, muffin ezek az elmúlt két nap termései.


Ayse talijára jöhet velünk valaki, csak hozzon plusz gyerekülést és tudja is átszerelni, mert nálunk ez a Tomi dolga.Én még nem vettem a fáradtságot, h egyszer is megnézzem hogy működik.
Lilinek jobbulást!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Egyenlőre nem küszködök a bili kérdéssel, nézegetjük a fürdőszobában, néha játszik vele Bendegúz, szóval ismerkedik vele.. :lol:
Igazából kényelmesebb ez a pelusba kakilás dolog, meg attól tartok, ha egyszer elkezd bilibe kakilni, hanetalántán tényleg sikerül elcsípni valamikor a jó pillanatot, na szóval, hogy onnantól majd mindig vinnünk kell a bilit, és esetleg majd nem lesz hajéandó a pelusba kakilni, aztán nehogy viszatartsa ha kell neki és nincs lehetőség bilizni. Persze mindez később is igaz lesz, de a lényeg még nem kezdtem el a bilivel hajkurászást.. :lol:

Jók ezek a kaják amiket írtál. Én bezzeg ma egy órán keresztül spenótot pucoltam, tegnap anyóspajti meglepett vele, és küldött egy határ spenótot, most majd lefagyasztom a megturmixolt anyagot, bár nem éri meg a sok munkát, mert Bendegúz ma se ette túl nagy élvezettel.

Mi nagyon szívesen mennénk Veletek ha lehet, már ha túlélem ezt a mai migrénemet, iszonyatosan fáj a fejem még mindig. :(
És én be tudom csatolni a gyerekülésünket is! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti!
Bendegúz nagyon édi a képeken! :lol:
Ha jól látom túrórudi volt! :lol:

Timi!
Az én Bencém is szokta "kezelni" a haját,hol túrókrémmel,hol spenóttal,vagy ami éppen van. :lol: :lol: :lol:
A sapkák azok nálunk is röpködnek...

Manka!
Ott a Blahánál 2 turi is van,az egyik az angol,meg van egy másik,állítólag az igényesebb,és nagyobb a választék..
Mindegy,ha lesz időm,megnézem mind a kettőt.. :D

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Márti, akkor majd egyeztetünk. :lol:
Spenótpucolás elég uncsi, de gondolom Bendegúz szereti és miatta megéri.Én ezzel szoktam magam noszogatni ilyen esetekben.


Nincs valamelyikőtöknek burkoló ismerőse, aki szépen és viszonylag jó áron dolgozik és megbízható??
Le akarunk végre kövezni.

Ja és a Findli tud sziszegni ha kérdezzük mit csinál a kígyó és vigyorog hozzá és közben jön a nyál is a foga miatt.Tök cuki.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
OK!! Köszi!! :)

Lányok, mi holnap reggel elhúzunk Pécsre évfolyamtalira, majd vasárnap jövök.

Manka!
Nektek jó pihenést a Szüleidnél!! :)

Mindenkinek jó hétvégét!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Jobbulást a fejednek, már csak azért is, hogy eljöhessetek!

Egyik anyukaismerősömnek hármasikrei vannak. Ők is szeretik nézni, amint anyukájuk alkot a lakás legkisebb helyiségében. Sőt, még a papírt is letekerik neki!!!! :lol:

ayse
 
 


Lehet, hogy én is átállok, erre a nyitott ajtós dologra, ma Jack szétlocsolt fél liter tejet, amíg én a WC-n voltam. Nagyon rendes volt, mert nem mászott bele a tócsába, csak a kezeivel tapickolt benne nagy boldogan :lol: :x .

Timi, aranyos lehet a nyálas kígyó :lol: .

Megyek pakolászni, holnap délelőtt indulunk.

Legyetek jók!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Márti, tudom, már elmentetek, de jó mulatást kívánok!

Manka, Nektek is jó pihenést, és Jack-től tényleg rendes, hogy csak a kezeivel pancsolt a tejben. :D:D:D

Zita nem bírja, ha változik nálunk a létszám. A múltkor sem aludt, amikor Brigiék itt voltak, Anyu itt van, most is bulizott, és amikor előzőleg itt volt, akkor is. Ha Apa nincs, akkor is bulizik. Holnap elvileg 3-an leszünk, Apa megy, Anyum marad... elvileg ideális lesz a létszám. :shock:

Timi, :D:D:D akkor nekem még tök jó, hogy Zita csak vigyorog a wc-ben, amikor elkezd csurogni, nagyon tetszik neki!
Fúú, nem tudnám elképzelni, hogy még ölbe is vegyem. :D:D:D
Vendég
 


Réka!

Nagyon boldog szülinapot kívánunk!

Tünde&Zita
Vendég
 


Réka, mi is-mi is:)

Tünde, én sem akartam ölbe venni, de nyafog.Viszont ha végeztem akkor kitessékelem.Persze azt nagyon szeretné nézni, hogy húzom le a wc-t. :lol:

Manka, Márti jó bulit, pihit nektek!

Képzeljétek ma 3 és 1/2 órát voltunk lent a téren, ebből legalább 1-et hintázott folyamatosan.Még jó, h volt felnőtt társaságom is.Amúgy tök jó volt, mert finom meleg napocska volt és most nagyon jó fej anyukák-apukák voltak lent.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, hinta! :D :D :D
Nekem nem lenne türelmem 1 órát hintáztatni... :(
Zitát se lehet földönfetrengős hiszti nélkül kiszedni. Ha meg itthon beharangozom, hogy hintapalintázzunk, annyira beizgul, hogy nem bírja kivárni, amíg felakasztom a hintát, és elkezd sírni. :) Olyan kis makika. :D

Kép
Vendég
 


Hahó Lányok!

Nálatok mi a helyzet? Remélem jó messze laktok a veszélyes zónától, és nyugi van felétek.
Manka? Tudom, nem vagy otthon, de remélem Nálatok is ok minden.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! Aranyosak vagytok!
Egész hétvégén ünnepeltek is. Hol itt, hol ott, így nekem nem is kellett készülnöm.

Annyira régen írtam már, hogy nem is tudom mire reagáljak.
Overall: mi szinte minden ruhát a tesóméktól öröklünk. Overallból is van vagy 3-4.
Wc- zés nálunk is nyitott ajtónál megy. (persze csak, ha kettesben vagyunk Ágostonnal itthon.)
Beszéd: hát Ágoston nem nagyon akar beszélni. Általában mindenre azt mondja, hogy bá. Néha kicsit cifrázza és akkor jönnek ki hasonló szavak, mint laba, bda... De ezek is sokféle dolgot jelentenek. Pl.: lába, lámpa, labda. Mi mamának és papának szólíttatnánk magunkat, de nem akarja mondani. Mamát, mammamát szokott mondani, de nem kifejezetten nekem.
Érdekes, mert amikor megszületett és sokiág nem akarta hasonfekve emelgetni a fejét, viszont nagyon figyelt mindenre azt gondoltam, hogy hamar fog beszélni, viszont mozgásfejlődésben le fog maradni. De fordítva történt.
Márti! Tök jó lett Bendegúz haja! Mi is levágtuk Ágostonnak. Így azért sokkal sötétebbnek tűnik a haja.

Lakásfelújítás befejezve. A hétvégén még összetakarítunk, a másik nap meg itthon pakolászunk, és a jövő héten végre költözünk. Vagy hétközben, vagy a hétvégén, addig még eldől.
Erről jut eszembe: TIMI! mindjárt elküldöm mailben a burkolónk elérhetőségét. Nagyon szépen dolgozott és megbízható is. Ő volt talán az egyetlen mesterember, akire tényleg nem kellett soha várniés mindig ott volt a megbeszélt időpontban.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Tünde, ez az egy óra hintázás azért úgy működik, h más anyukákkal beszélgetek közben :lol: :lol: .
Azért van olyan is, h 5 perc után ki kell venni.
Egyébként itthon is van hintánk, egészen múlt hét péntekig bele se nagyon akart ülni, de akkor a Tomi meg a barátja felváltva szórakoztatták benne és azóta állandóan mutogat a szekrény tetejére, hogy vegyük le.És mondja, hogy "ta".
Ma esett le, hogy ez a hinta.

Tegnapi események:

Szánalmas, ismét bebizonyítottuk, h ez itt tényleg a Balkán.
Az nekem magas, h a bababkocsis család mi a frászt keresett a tüntetők között kint az utcán :?:
Miért nem inkább zöld területre viszik a gyerekeket :?:

Réka, köszi :lol:
Költözésnél Ágostont kire bízzátok?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk már vasárnap Pécsről, de tegnap folyamatosan csináltunk valamit itthon, terasz téliesítés, pincébe lepakoltunk egy csomó útban lévő dolgot, meg ki is dobáltunk sok mindent, felfúrtuk végre a hálószobába a lámpánkat, eddig egy villanykörte lógott ott szomorkásan, de most olyan szép az új lámpával! Meg voltunk sétálni itt a környéken estefele, aztán sütöttünk tököt, de sajna nem lett kész csak mire Bendegúzt megfürdettük, úgyhogy ő nem evett belőle, pedig mézédes volt, de majd ma megmelegítek neki belőle, kíváncsi vagyok ezt is úgy szereti-e mint az üvegest.
Az évfolyamtali jó volt, bár kicsit lapos volt a hangulat a vacsin, de azért jót dumáltunk. Érdekes volt 10 év után találkozni, az emberek zömének már 7-8 éves gyerekei vannak, én meg ott büszkélkedtem a kis 13 hónapossal. :lol:
Laci meg szuperül elátta este Bendegúzt, szegény most ő volt a bébiszitter, vacsiztatott fürdetett, tápit csinált, altatott, de úgy láttam élvezte a dolgot. Szerencsére úgy néz ki Bendegúz már elalszik nélkülem is.

A tegnap esti történésekhez nincs sok mindent hozzáfűzni, tényleg siralmas hogy ennyi hülye él ebben az országban, és hogy most még a csőcseléket sajnáljam mert szegényeket megvízágyúzták.. :roll:
A nővérem újságíró, és bent volt az irodaházukban az Astoriánál, mert ügyeletes volt, ők ki se tudtak menni hajnali egyig, és akkor is folyt a könnyük olyan tömény volt még a könnygáz a levegőben.
Mi szerencsére jó messze lakunk, Mankáék meg jó érzékkel elmentek a nagyikhoz!

A műtött kezem viszont sajnos elég szar, baromira fáj, még egy szivacsot is alig tudok kicsavarni vele, viszont nem zsibbad. De azt nem gondoltam, hogy így fog fájni mozgatáskor, meg erőkifejtéskor. :(

Ma eddig takarítottam, lepakoltam a polcokat és lemostam, letöröltem mindent, meg felmostam, de mára elég. Ugyan vasalni is kellene még..

Réka!
Klassz érzés lehet, hogy végre készen vagytok! A költözéshez kitartás, sok erőt kívánok Nektek! Én részemről annyira utálom az iylen dobozolós manővert, ki meg bepakolni, jujj! Viszont szép lesz az új helyen Nektek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


!!!TALI!!! !!!!TALI!!! !!!!TALI!!!! !!!TALI!!!

Pompos lesz meg víz, meg kölesgolyó.

Aki BKV-val jön azt felmentem mindenfajta étel-ital jellegű tárgy cipelése alól.

A többiek hozzanak olyasmit, amire még gusztusuk van!

ayse
 
 


Manka.

Talán itt hamarabb olvasod!!
Képzeld sikerült a klipp!! :D
Mégegyszer nagyon-nagyon köszi!!!
Az őszibe fel is tettem! :wink:

ancsi26
 
 


Ayse, kérek szépen címet: coooh kukac freemail pont hu-ra.
Eddig úgy néz ki, hogy megyünk :lol:

Márti, biztosan fog még jó darabig fájni a műtét helye.Ha csak a császáros sebre gondolok..........kb hat hét telt el mire normálisan tudtam járni, úgy, h nem szúrt a seb.A műtét után 3 héttel a babakocsit feltoltam a kocsifeljárón.Azt hittem be..rok.És akkor már ezerszer jobb volt mint mikor hazajöttem a kórházból.
Legyen elötted, h napról napra jobb lesz és kevésbé fog fájni.

Pénteki tali: ha jöttök, mikor menjünk?A délelötti alvás után, vagy a kocsiban alszanak?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Márti, sajnálom, hogy fáj a kezed, sajnos egy darabig frontérzékeny lesz. :( Azért próbáld meg kímélni Magad!

Timi, miért volt császárod? Tudom, hogy már írtad, de lusta vagyok visszakeresni. :oops:

Réka, de jó, hogy végre költöztök! Személyes dolgokat visztek, vagy bútorok is költöznek Veletek?
Vendég
 


Tünde, középsúlyos preeclampsia-remélem jól írom-(toxémia)miatt.

Zita nagyon mókás a térdenjárással, de a hózentrógere se kutya :lol: :lol: :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Te hogy szeretnél menni? Nem tudom mennyi idő az út Nagykovácsiba, már hogy mennyit tudnak aludni a kocsiban? Bendegúz mostanában egyszer alszik kb. fél11 vagy 11-től 1 / fél2ig. De lehet hogy előbb is el tudom altatni, ha úgy döntünk hogy itthon aludjanak egyet délelőtt, és akkor korábban tudnánk indulni. Max visszafele úton is alszanak egyet.

Ayse!
Én viszek túrókrémes málnás muffint, jó?! Olvastam a töki pompi receptedet és "tökire" fel vagyok csigázva!! Én is fogok csinálni ilyet itthon!

Bendegúzzal csütörtökön megyünk dokinénihez (elcsúsztattuk az egyéves felmérést a műtétem miatt) , és megkapja a meningitis oltást is, remélem nem lesz nagy nyüszítés.

A kezem azért aggaszt, mert nem csak a műtét helye fáj, hanem az inak a kezemben, meg még az alkarom is. Most tényleg úgy érzem, mintha ínhüvelygyulladásom lenne. Amúgy nekem a császáros hegem nem fájt sokáig, amikor hazajöttem a kórházból már tök jól mozogtam vele, és utána sem fájt.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Kezed :(
Azzal a muffinnal meg engem csigáztál fel, tök jó!

Az útvonalat holnap küldöm.

ayse
 
 


Egy nagyon fontos dolgot kifelejtettem a levélből!

Mivel az utcánkban főleg hobbitelkek vannak, oda lehet parkolni, ahol helyet láttok!!! Ha nem menne, akkor kimegyek és segítek!

ayse
 
 


Sziasztok!

Márti, vigyázz a kezedre!!!! Mikor mész kontrollra?

Timi, köszi! :) A hózentrógert az ősziben olvastam, még jó, hogy And írta, nekem nem jutott volmna eszembe, pedig annyira kézenfekvő megoldás. Eddig szenvedtem a lecsúszó nacikkal. Sőt, magamnak is vettem, :D mert ezek a kismamanacik is vagy lecsúsznak, vagy ha szorosabbra állítom, szorítja a pocakom.
Vendég
 


Szép napot!

Van köztetek valaki, akinek a babája eszi a Milupa HA-s tejpépet(sima és vaníliás)? Nekem van 4 dobozom, ajiba kaptam és bárkinek odadaom szintén ajiba, mert csak foglalja a helyet.

Márti, hát lehet, h egy rövidebb, mondjuk egy órás délelötti alvás után kéne indulni.
Innen tőlünk legalább 1 órát számolok az útra.
A kocsiban alvás vagy sikerül vagy nem, könnyen lehet, ha Fanni látja, h van társasága eszébe sem jut aludni.Aztán majd a fáradtságtól ordítva elalszik Aysék háza elött.
Volt már erre példa.
Mi lenne ha 12-1/2 1 körül indulnánk?
Idejöttök, vagy vegyelek fel titeket valahol?
Én úgy mennék innen, h ki az Üllőin a Ferenc körútig, onnan végig Moszkva tér-Hűvösvölgy-Nagykovácsi.

Ayse, mi asszem kókuszgolyót meg egy kis almás sütit viszünk.Meg ücsit.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Hahó!

Timi!
OK, akkor megpróbálom én is korábban elaltatni kicsit Bendegúzt, hogy azért valamicskét aludjanak. Szerintem a kocsiban már nem lesz alvás, ha itthon aludtak, majd elbeszélgetnek egymással.. :lol:
Hát én Bendegúzzal meg a dögnehéz autósüléssel nem nagyon tudok elmenni bárhova is. Az egyetlen megoldás, hogy hívok majd egy taxit, és elmegyünk Hozzátok. Megpróbálunk fél1-körülre odaérni majd.

Ayse!
Már nagyon kíváncsi vagyok erre a Nagykovácsira, azok után hogy Annamami ódákat zengett róla az ősziben, meg pláne!! :) Szerintem ne aggódj, ilyen ragyogó napos idő lesz pénteken, mint ma, és gyönyörű lesz a környék a színes falevelekkel. Elvégre is szerintem Timi sem akar ködben vezetni?? :roll: :roll: :shock: :?:

Tünde!
Én még nem tudtam megnézni a videókat, de majd ma megnyitom a windowsos virtuális gépet (csak az játsza le a videókat :evil: :roll: ).
Nem kell mennem kontrollra, igazából csak a szövettan eredményéért kell majd visszamennem, de lehet hogy felhívom a dokit aki műtött, hogy ez normális-e, hogy így fáj. Még a redőnyt se tudom fehúzni vele. Bár ma mintha kicsit jobb lenne. Szerintem csak ki kell várni és helyreáll az alkotmányos rend az inak között mancsomban. Egyébként nyugalomban minden OK, csak igazán erőt nem tudok kifejteni vele.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Basszus, Márti, de bunkó vagyok, elmegyünk mi értetek, valahogy ez a gyerekülés téma meg sem járta most az agyamat.Ezer bocs, de én ilyen vagyok :cry: :cry: A kezedről nem is beszélve. Komolyan, mintha nem is a földön lennék.
Küldjél mélt a címetekkel.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Dehogyis, ne hülyéskedj, miért lett volna egyértelmű, hogy eljöttök értünk. Amúgy bárhova elmegyek babakocsival, de autósüléssel tényleg csak taxival menne.
De tényleg csak akkor gyertek erre felénk, ha nem nagy gond Neked átvezetni az Élessarok-Örs-Nagy Lajos útvonalon, nyugodtan írd meg, és akkor marad a fentebb említett megoldás.
A címemet mindenesetre megírom mailben, ha Bendegúz elaludt, amúgy nagyon egyszerű megtalálni a házunkat.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Sajnos nem megyünk Ayséékhez :( :( :cry: :cry: , pedig úúúúgy szerettem volna. Apa kitalálta, hogy maradjunk itt hétvégére, és ő is csatlakozik hozzánk, majd hétfőn, vagz kedden megyünk haza együtt. Örülök, hogy eljön, jó is lesz majd, de a talit nagyon sajnálom.

Márti, az a fránya fájós kéz :( , remélem hamarosan jobb lesz.

Mi jól vagyunk, Jack nagyon élvezi a vidéki életet, átalussza az éjszakát (koppkoppkopp), játszik a kutyával, diót/gesztenyét szed, és minden estére olllllyan koszos, mint valami kis ördögfióka :twisted: .

Lányok, jó talizást holnapra, csináljatok sok-sok fényképet!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Csak egy pár szó:

A babakocsis anyukák nem tüntetők, hanem ünneplők voltak.. :!: és azért keveredtek bele a rendőri "intézkedésbe", mert valami relytélyes oknál fogva a többszáz álig felfegyverkezett rendőr nem bírt el a Madách téren valóban csürhe módjára viselkedő emberekkel és elkezdte szorítani őket a Fidesz naggyűlés felé... :?:
Az én szüleim is kint voltak az öcsémmel és Ők nem csürhe :!: :!: mintahogy az a százezeres tömeg sem volt az :!:
És igen ez valóban a balkán, de nem az emberek miatt, hanem a jelenlegi hatalom és annak brutális rendőrsége miatt!!
Arról kéne beszélni mi váltotta ki ezt az állapotot és hogy jutottunk ide, de arról már senki nem beszél...
Egy kis gondolat ébresztő, ajánlom figyelmetekbe: www.matula.hu
Energiamezők Magyo-on.
Elnézést ha megzavartam a társalgást!
M
mzille
 
 


Manka!
Sajnálom, hogy nem jöttök, de biztos jó lesz a hétvégétek otthon! Majd hamarosan talizunk ha visszajöttök Pestre, jó?!

Gondolom, hogy Jack mennyire élvezi, és biztos a jó levegő miatt is alszik nagyokat, Keszthelyen Bendegúzt is mintha agyonütötték volna. Mondjuk lekopogom azóta se nagyon rossz a helyzet..

Voltunk egy éves mérésen (kicsit megcsúszva), 8960 gramm, 77 cm, és jól megkapta a meningococcus vakcinát szegénykém. Hősiesen sírt. :lol:

Mzille!
Szerintem fölösleges ebbe a fórumba ilyen hozzászólásokat írogatnod, amúgy meg ha már kérdezted, engem zavar. Ez nem erről szól, nem fogunk itt Veled politikai vitákba bonyolódni, még ha mi el is mondjuk egész röviden a véleményünket, Neked semmi közöd hozzá, szóval szerintem ne írj többet. Köszi!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Remélem nem leszel beteg, de kabalából mondtam apának, ne vegye ki még este az autósülést majd csak reggel. Rádcsöröghetek 8 és fél 9 között, hogy hogy vagy, és biztosan megyünk-e Ayseékhez?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, én is remélem, már megsütöttem az almás sütit!!!
Hívjál csak nyugodtan reggel.Olyan szarul nem vagyok, mert még felmostam, és mindjárt kivasalom a Fanni ruháit :lol:


Manka, így igaz, ha hazajöttök talizunk itt Pesten.De jó, h Jack ilyen jókat alszik, remélem Te is ki tudod pihenni magad!

Kedves Mzille!

A férjem lebeszélt arról, h leírjam mi a véleményem a fentiekkel kapcsolatban.
Kb 10 perc kellett hozzá, h belássam: igaza van.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Jó vasalást!! :)
Akkor csörgök reggel, reméljük deb leszel dátházs. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Helló Lányok!

Ti belenéztetek abba a belinkelt oldalba?
Hát, vhogy nem az én világom ez a stílus...

Márti, Timi, jó talizást holnapra, vigyetek fotóapparátot, és tegyetek fel képeket! :)
Vendég
 


Sziasztok, Jack elaludt, én meg gondoltam jövök egz kicsit kikapcsolódni, erre itt is ez a rohadt politika :( :( :( . Összeszorul a gyomrom ha a magyarországi helyzetre gondolok, már nem nézem a híradót sem, sőt már arról is beszéltünk Johnnal, hogy lelépünk innen a francba.

Szörnyű ami itt folyik. a csőcselék disznóólat csinálnak a városból, megy a zászlólengetés, a hazaárulózás, a mocskolódás meg a sárdobálás, ahelyett, hogy a kormány és az ellenzék összefogna, hogy a lehető legtöbbet hozzák ki az EU-s csatlakozásból. Mert ez az ország érdeke, nem az uszítás, meg az anarchia .

Arról meg megvan a véleményem, aki kiviszi a gyerekét egy politikai nagygyűlésre "ünnepelni", főleg a mostani helyzetben.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Helló Manka!

Komolyan elmennétek innen? Írországba, vagy máshova?
Áááh, tényleg hagyjuk a poilitikát, de azért még egy mondat: a Dávid I-nak van igaza, hogy az lenne a legjobb, ha OV és GyF is távozna a politikából, akkor nyugi lenne.
Talán...

Timi, gyógyulj meg hamar!
Vendég
 


Jaj Réka, én nem is köszöntöttelek :oops: , de most bepótolom:

Nagyon sok boldog születésnapot!!

(Majd teszek fel neked virágot, az otthoni gépemről :) )

Márti, remélem helyettem is eszel töki pompost :D !

Timi, Te meg gyógyulj meg hamar!

Tünde, hogy vagy? Voltál mostanában ultrahangon?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, Írországban béke van, a gazdaság szárnyal (mert ők összefogtak annak idején, amikor csatlakoztak az EU-hoz) csak mindig esik az eső, meg persze itt van a család meg a barátok, szóval nehéz kérdés, de 4 évenként áltatlában előjön :roll: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, köszi mostanában egészen jól vagyok, uh sztem kb 1 hónap múlva lesz.
Néha mi is beszélünk róla, hogy jó lenne dobbantani, de aztán mégis maraunk. :)
Vendég
 


Ha Ti itt időröl-időre politizáltok, akkor számolnotok kell azzal, hogy a passzív látogatók közt(gondolom nem én vagyok az egyetlen) lesz olyan aki szóba hozza a "rohadt politikát"! Persze jó lenne elhalgattatni azokat akiknek más a véleményük...(Fletó is ezt szertené) , tett is érte eleget 23-án is...
Egyébként "lelépni a francba" a legkönnyebb, igaz megmondta F, hogy:" Akinek nem tetszik el lehet menni.." de talán ez ismerősen cseng: "itt élned, halnod kell!" :!:

Szebb napokat!


Jaa, és szegfű szagú ibolyától se várjatok semmi jót!!
mzille
 
 


Húúúú... a Timi férjére hallgatok én is :D .

Jack eteti a kutyát nagyival, én meg elkezdem főzni a vacsit, sőt, lehet, hogy megcsinálom a Márti túrókrémes muffinját.

Márti, Jacknek bevált a hálózsák, te vettél már Bendegúznak?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Csatlakozom én is Timi férjéhez.
Csináljunk "Timi férje" fun klubot. :D:D:D:D
Vendég
 


Férj most örül magának :lol:

Különben is:

"-Politikáról csak egy üveg bor mellet.
-Én fröccs." :lol:
(a Csapd le csacsi! c. főkedvenc filmemből-Ti ismeritek?Én egy-két ismerősömmel kívülről fújom.)

Köszi a jókívánságokat, asszem jobban tettem, h itthon maradtam, most már sokkal jobban folyik az orrom. :cry:
Ez az én formám.

A szüleim holnap repülnek Coloradoba a tesómékhoz, erre ma akkora hóvihar tombol, h lezárták a denveri repülőteret.
Remélem nem lesz gáz.Anya mindenesetre nem adja fel a télikabátját a böröndben.

Márti, várjuk ám a képeket!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Réka, remélem jól halad a költözködés!

Tünde, Ákos mikorra várható hivatalosan? Bocsi, de lusta vagyok kiszámolni.

Manka, mi kezdettől fogva hálózsákot használunk, és nagyon szeretjük.
Csak az áraktól vagyok elájulva.A mostanit az Europarkban vettem egy bababoltban, 5300.- Ft körül volt, 90-es, mert a 86-os elég kicsinek tűnt.
Valami Álomszuszi márkanevet visel. Jó az anyaga és meleg is.És sárga alapon kiskacsák üldögélnek rajta, Fanni próbálja leszedni őket.
Ugyanezt csinálja a pizsmagatyámmal is, azon sárga kispipik vannak.De csak azért mert a felső részén is van 1 odaragasztott kispipi, és azt már régóta birizgálja a reggeli cici közben.

Na mentem aludni, jó éjszakát!

KépKép
tibicsoki75
 
 


mellett-bocsika

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, pizsiben alszol? :) Tök jó. :)
Papírforma szerint Ákos jan. 24-én bújik ki.
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?