Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Vagyok....

Kincsecske!
Ott két csík van, akkor is ha leveszem a szemüvegem Kép
Komolyan. Szerintem a tegnapi a jó! Minden esetre ne hagyjátok ki a lehetőséget :)

Kriszta!
Babód :) Nos én nem teljesen látom azon a képen, hogy mi micsoda, de az biztos, hogy ufocska kinézetü :lol: Tök aranyos :)
A "kislány" :) Szerintem is lány lesz. :wink:

Kell a kislány, mert Csakegynek , Babancsnak , Gabikának is fiút érzek :) Kell a kislány :) (bár Csakegynél van némi sugallat, hogy esetleg kislány, de azért inkább fiú :) )

Nekem ikreim??? :roll: Húha! Egyszerre egy!!! :)

Lara!
Ugyan csökkent a hőd, de még mindig magas! Nagyon szorítok, hogy nehogy tovább csökkenjen!!! :)
Minden esetre tankönyvi a görbéd :)

Bonyus!
Addig amig mindent nem látnék tisztán, addig nem csökkenteném a metformin adagomat. Szerintem ez is nagyon sokat segít.
Legfeljebb leépíted a teherbeesésed követően :)
De úgy csináld, ahogy érzed :) Gondolod :)

Mniki!
Nahát, nálad is egy tankönyvi görbicsek :)
Megse jöjjön!!!!! :)

Dimet, Nóra!
Jó kis érdekes tüneteket meséltek és ha még Gabikát is beveszem a képbe :roll:

Norka!
Abszolut egyetértek a babavállalás ügyben.
Egymás után!!! Ha érzed most ezt az elhivatottságot a babák iránt, akkor nem szabad abbahagyni ezt a folyamatot :wink:

Apa miért nem akar hallani róla??? Nem értem :)
Miért kell neki tudni??? :wink: (most csúnya vagyok). Te szeded a Adimetet, néha egy kis Clostyt (bár lehet, hogy ez nem is kell ).
De szerintem megbeszéled vele és ügyes női fogásokkal meggyőzhető.
Tudnia kell róla, mégiscsak ő a másik szereplő :)

Rejoka!
Van olyan, hogy anyabarát szoptatás??? :D

Babancs!
Itt mindenki azonnal akarja a második gyerekét??? Én is így érzek. Ha megadja az ÚR, akkor egymás után a kettő hármat bevállalom. Minimális korkülönbséggel. (persze ha az első nem készíti ki az idegrendszerem :lol: :lol: -erre van esély- ti. gyenge idegzetű vagyok, csak rám kell nézni :roll: , de majd hízok vagy 20 kilót a terhesség alatt és totál kipárnázott lesz az idegrendszerem :lol: :lol: )

Gabika!
Húhh, megnyugodtam :)
Rendben vagy :)
Ez nagyon jó hír :)

Zsizsik!
Az a fránya mensi!!!
Egyelőre ne foglalkozz azzal, hogy hány naposak a ciklusaid.
A lényeg hogy szedd a gyógyszert. Lesz ez sokkal jobb!!!! Meglátod.
Egykis Clostyt be kéne esetleg válallni :) (ha még van egyáltalán a patikákban!)

Mamint!
Ezekből a labor beutalókból mindig sok gond van, nemcsak a nőgyógyászat területén. Sajnos legtöbbször nem szakmai, hanem finanszírozási okai vannak.

Kéva!
Üdv a metforminosok klubjában :)
Nem akarsz bekerülni a táblázatba??? Küld ez az adataid és nagyon szívesen látunk.
Sőt mindenkit aki PCOs és ebbe a topikba ír :)

Gina!
4 nap. Legyen ez a TE ciklusod!!! :) Azért ez érdekes, hogy valamikor hormonokkal alig birtak kipréselni belőled egy igazi érett jó minőségű PÉt és mostmár "csak" Closty!

Rambóka, Kandika!
Itt röhögünk a párommal a sz.ros történeten. :lol: :lol:
Uramisten!

Rambóka!
Jó nagy sz.rban lehetettek :lol: :lol: Vizuális tipus vagyok. :lol: :lol:


Ahányszor végignézem a táblázatot, mindig elgondolkodok. Szinte mindenki ciklus és PÉ nélküli PCOS volt. Hormonokra rezisztens, stb.
Mostmár mensizünk, van PÉ, hát nem is tudom. Hihetetlen....
Lassan már publikálni lehetne...

Én nem tudom, hogy alakul a csütörtökig a tüszőm, de eddig meg sem moccant Clostyra. És most igen!!!!
OK.
November 1-én lesz 5 hónap, hogy a 3x850mg metformint szedem. És azóta javulok.... :)


...vagyok...

15cn.
Vendég
 


Kavicska,

jajj, nagyon jó a stílus, nagyon jó... :lol: :lol: :lol:

"Tudnia kell róla, mégiscsak ő a másik szereplő "

Naná!!!! :lol: :lol:

Tudod, hogy kezdődik a "Barátnőim a terhességről" c. könyv? Van egy olyan fejezet, hogy "Hogyan mondjuk meg a férjünknek?" :lol:
Mármint a zebrás tesztet.
A szerzőnő a 4.gyerekét (asszem) egy vacsi közben nyögte be a férjnek. Erre a férj elszörnyedve:
- Hogy tehetted ezt velem???
- Drágám, tudtommal TE tetted ezt énvelem....!

Na, ezt fogom én is mondani a páromnak. 8)


Szaros történetem nekem is van ám!
Bár lehet hogy már mondtam... :roll:
Bogit úsztattam a nagykádban kb. 3 hete, Kiskacsa fürdik, satöbbi, satöbbi, Bogi tekintete nagyon réved. Ilyenkor azért már elég álmi szokott lenni. És akkor hirtelen a könyököm mellett seperc alatt felbukkant valami barna. Először nem is kapcsoltam, azt hittem, hogy Félix könyökölt fel a kád szélére, és az ő bundájáról esett be egy falevél. Csakhogy aztán lett még egy barna, még egy barna, még egy... ordítottam a páromért, hogy AZZZZONNAL, de azzzonnal jöjjön a kifogóval Bogiért mert baj van!! Mire kijutottam a kádból én is, már a bokámon is babaszar volt... :oops:

Kavicska, neked szerintem szombat táján pé lesz. Figyeld meg!

Okr-Kriszta, gratula a "kislányhoz"! :wink:
Vendég
 


Norka!
Azt a könyvet nem olvastam! De már sokat hivatkoztatok rá. Egyszer megveszem. :roll:

Szombat!
Én utoljára pénteken ugrok be dokihoz. Beszerzek egy LH tesztet.
Hétvégén anyóséknál leszünk.

Apát megfűzöd és jöhet a második :wink:
Szegény férfiak! Sok mindenbe nem tudnak beleszólni! :shock: :?

Láttátok a Vészhelyzet ma esti részét???
Béranyaságról volt szó.
Döbbenet, hogy milyen veszélyt rejt! :(

Jó éjt mindenkinek! Kép

15cn.
Vendég
 

 
 

Kavicska: ki kell, hogy ábrándítsalak... a mai UH-n a doki sehol sem látott fütyit, ő majdnem biztosra lányt ígért... (aztán a végén finomított a dolgon és 70-ra módosította az ígéretét:) :) )
Vendég
 


70 %-ra...
Vendég
 


Dimet!

Remélem utánavetődtél!!!!! :wink:

Kavics!

Újra optimistán!!!!!!! :D Aztán rámoccani ám arra a PÉ-re!!!!!! :wink:
Ahogy anno mondtuk "lőjétek körbe"!!!!!! :oops: :wink:

Norka féle könyvet tudom ajánlani!!!! Én is megvettem. Szerintem a legjobb a témában és minden szava igaz!!!!!!

A másik, amit nagyon tudok ajánlani, az "A suttogó titkai". Ez már nem feltétlenül szó szerint követendő (sőt egy csomó minden nálunk megvalósíthatatlan belőle: pl. nálunk nincs olyan, h. "vegyük fel a dedet, nyugtassuk meg, majd tegyük le", mert a ded, ha felveszem, ahelyett, h. megnyugodna, még rátesz egy lapáttal, ha éppen hisztibe hergeli magát. :twisted: Ilyenkor csak a csendes távolságtartás működik!)!
De azok a részei, amik a csecsemő testbeszédéről szólnak, nagyon jók, mert így már kb. tudom, h. mikor miért sír!!!! Mert nem mindig éhes!!!!!! :!:
A másik alaptétele, az "Úgy kezdd, ahogy később folytatni akarod!", pedig nagyon jó arra, h. az ember még időben lemondjon a baba folyamatos cipeléséről, mint babanyugtató megoldásról!!!!! :lol:

Norka!

A sz.ráshoz révedő tekintetet már mi is figyeljük, mióta a múltkor éjnek évadján a Tomot kényszerítette fürdésre a kis szaros!!!! :lol: :lol: :lol:
Ez egyébként egy érdekes dolog, egészen addig megy a fejvörösödés, tekergés, feszítés, gyürkőzés, aztán elsimulnak a vonások, elréved a tekintet, megáll a kapálózás, és egyszercsak rotyog! Nyom, de közben teljesen laza!!!!! :shock: Hogy csinálja?????
Na mára ennyit a kakáról!!!! :lol: :lol: :lol:


Meg még egy kicsit:
Most nincs energiám visszaolvasni, de vki írta az aranyerét.
DETRALEX!!!!!
Nem olcsó, sőt nagyon drága, de 2 nap alatt rendbeteszi teljesen és utána, ha szükséges napi 1 szem (esetenként 2!)karbantartja!!!!!
Terhesség alatt nyugodtan szedhető, de szopi alatt sajnos nem!!!!
Ja és egyébként visszerekre is jó!!!!!!!
rambóka
 
 


Rambóka
Múltkor írtam a gyerek fejéig szaros sztorit ,gyorsan megvalósult! :shock:
A világítós cumi témában:sajna csak pár óráig marad feltötött állapotban,aztán kihúny.Pont amikor nagyon kéne. :evil:

Kavicska
Lehet hétvégén mi is megyünk anyósékhoz!Apának mehetnékje támadt!
Tüszőt dolgozzátok meg rendesen! :D

Andika
Köszike,hogy máris átjavítottál a táblázatban! :)

Ella
Úgy örülök,hogy nincs semmi baj!!!!!Hurrá!!!

Zsizsik
Nem tudom emlékeztek-e még,de nálam a takarítás végkimerülésig mindig mensi előjele volt.1-2 napon belül megjött.
Július óta kicsit gyűlik a kosz. :oops:

Dimet
Szuper gyors a posta! :D


Rólam még befejezésül:
:oops: november 15-n kezdek dolgozni,12 órásban.Előre utálom. :twisted:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem csatlakozom a hasmenésesek táborába. Írtátok, hogy ettől a gyógyszertől lehet hasmenés, hááát van nekem is.
Indulok nemsokára dolgozni, ja és a vérzésem is megjött, szóval a hasam is fáj, remek!
Egyébként 32. napra megjött, szuper!
Vendég
 


Okr,
gratulálok a kis pocaklakódhoz!
Vigyázz nagyon rá, jó egészséget kívánok nektek.

Kavicska,
annyira édes vagy neked mindenkihez van pár jó szavad.
Köszike a tanácsot.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Jó reggelt!!!!


Csakegy!
Te vagy a hibaszázalékom!
De hidd el valahányszor rád gondolok, mindig vegyes érzésekkel voltam, hogy kislány vagy kisfiú :wink:
Ha téged veszlek kisfiú, ha a párodat: kislány. Ki érti ezt!

Egyébként még csak annyi, hogy kb 2 éve "lottozom" hogy kinek milyen nemű lesz a gyereke. Eddig 100%kos voltam. Nem tudom, hogyan csináltam, szerintem ez csak puszta véletlen :lol: (mert semmilyen médiumi képességekkel nem rendelkezem)
De mivel te vagy az első hibám ezért többet nem bocsátkozok találgatásba!
Vagy mégis??? :lol: :lol:
Olyan jó "fogadást" kötni, találgatni! :lol: :lol: Tényleg!!! :)

(a párom szerint nekünk három fiúnk lesz :shock: )

Lehet lesz három lányunk és ránk is azt fogják mondnai: Hogy ezek is csak egy fiút akartak! :lol:

Zsizsik!
Az a barátnőd, aki ilyen pozítiv dolgokról beszél, hogy jön a sok pozitív energia felénk! Én érzem :lol: Komolyan, állandóan jó a kedvem. És nagyon optimistán nézek (nem révedő tekintet :lol: ) a nagyvilágba!!! :)

Estrella!
32cn. :D Nohát, ehez gratulálok! Jók vagyunk. Lassan már csak a topik dallama lesz PCO-s, más semmi! :lol: :lol:

Bonya!
:) :) :) :)

Rambóka, Kriszta!
Hazahoztuk tegnap az andrológiához szükséges kis köcsögöt.
Azt mondta az Uram a tegnapi UH eredmény után, hogy esze ágában sincs absztinenciázni. Rá kell gyúrni!!!
Úgyhogy ezen a héten nem adjuk le a cuccost :lol:

Anyóséknál jó rágyúrunk :)
Van jó nagy ágy, külön szoba! Menni fog. (még egy gyertyát kell beszerezni! :lol: :lol: )

Norka!
Más csak jár a kakiban, ti fürödtetek is benne :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Pusssz.
Jó melózást mindenkinek!

16cn.
Vendég
 


Jó reggelt!

Kavicsnak remélem jók a megérzései :) Ő a 3. aki fiút jósolt nekem. Na ezek után meglepődnék, ha lány lenne. :lol:

Kavics!

Remélem lesz egy szép kövér pé-d, amit sikeresen elkaptok!

Okr!

Nagyon édes a kis Ufo! Remélem az enyém is ilyen lesz. Nagyon szeretnék egy kis marslakót. :lol:

Csakegy!

Én is kislányt érzek neked. Írtad is, hogy nem a pé. napján fogant. Akkor meg pláne nagyobb az esély csajszira. Te mit szeretnél jobban?

Kép
babancs
 
 


Jó reggelt :)

Tegnap este irtam egy husszú üzit,de elszállt...utána az agyam is..nem volt kedvem újra irni!! :evil:

Zsizsik :)
Lehet h kicsi megboritja a gyógyszer a ciklusodat,de biztos használ..jövöre kisbabát és kutyust kivánok! :wink:

Niki :)
Úgy izgulok érted..minél hamarabb jelentkezni ám!!!!! :)
Nem kell semmit szednem+csinálni,nincs baj hiszek a dokimnak! :)

Okrisz :)
Nem is ufó :D ....gratula a 12. héthez!!Adának mikor mondjátok el?
Muszály dolgoznod...főleg 12 órában?????? :shock:

Kavicska :)
Húúú de szuper,ebből lesz ám szép pé :wink: ,húzatok bele apával! :D Teljes igaza van férjednek nem ilyenkor kell leadni anyagot!!! :D :wink:
Láttam a vészhelyzetet..sztem meg full nem normális volt a csaj,mért nem engedte h megcsaszizzák?!?!?? :shock: Apa mellettem szörnyülködöt h mért nézek ilyeneket...én persze fel se vettem,mert bármi lenne, egyből csaszi!

Lara :)
MAi hőd??????Küldöm a drukkokat,mert nagyon szép a görbéd!!!!!Estleg vmi tünet?

Kéva :)
Hajrá Metformin!!! :wink:

Rambóka :)
Nem semmi mennyi kaki fér Gergő babába! :lol: :lol: :shock:

Andika :)
....már rég beszéltünk...este leszek..osk? :)

Csakegy :)

Akkor 70%-ban grat a kiscsajhoz! :lol: :wink:
Nevek vannak?????Képet tudsz felrakni???

Estrella
Sajna az elején előferdül a hasmanés..ki kell birni,próbálj édességet nem enni és sokat inni!!!Viszont a 32. nap az tök jó...persz egy pozitiv teszt jobb lett volna..majd most!!!

Ginuska
Örülök h sűrűbben jössz!!!


Csók
Vendég
 


Mindenki:
energiadús szép jó reggelt mindenkinek!!!!
dimet
 
 


okr, tényleg gyors votl a posta. tudták, hogy sürgős a dolog :D
ja, 5 vagy 10 napig kell szednem? bezavarodtam :) és nem emlékszem.
dimet
 
 


Dimet :)
Sztem 10 napig,,,főleg ha 20 szem van benne és 2*1 szedsz! :wink:
Vendég
 


igen, közben rájöttem :)
igazából 2szer 20 szemem van, amit okr küldött. de napi 2 szem elég. max. megmarad egy dobozzal.
dimet
 
 


Dimet
Elég a 2*1!(javitsatok ha mégsem)!!!!
Egy doboz progi gyógyszer mindig jó ha van kéznél!!!!
Vendég
 


ja, ja . tudom. mármitn a 2*1et:) de otthonfelejtettem, így csak délután meg késő este veszem be. béna vagyok ma reggel....és MUNKAUNDOROM VAN. na, megyek,mert sok a meló. brühü.
dimet
 
 


Dimet
Nekem fogalmam sincs róla,mennyit kell szedni.Sosem szedtem :oops: ,ez volt az első ilyen receptem.Mások majd felvilágosítanak ezügyben!

Kavicska
Akkor hajrá!Ráér az a vizsgálat,és külömben is van egy érzésem,hogy úgy jártok vele ,mint mi! :D :D :D
A nemekkel kapcsolatban:Én mindig úgy gondoltam nekem 3 fiam lesz.Hát ugye max 3 lány lehet belőle! :D


Ella
Sajnos muszály!Sőtt ma voltam érdeklődni,és hogy a táppénzt ne a minimálbérből számítsák ki még február elejéig dolgoznom kéne.Hát nem tudom,ezt apával át kell beszéljük.Mondjuk jövőre is lesz 23 nap szabim,de ugye annak csak a negyedével rendelkezem én :?
Hogy vagy ma?

Babancs
De hiszen neked is van UFOcskád! :D
Nekem Adánál mindenki fiút jósolt.Szülés előtt pár nappal még egy cigányasszony is.Rámnézett,és azt mondja:magának akkora nagy fia lesz.Gratulálok hozzá. :D
Ezzel csak azt akarom mondani,ne éld bele magad nagyon,nehogy csalódj. :)
Mikor mész a 12 hetesre?

Bonya
Köszönöm,és azt kívánom,neked is mielőbb legyen egy ilyen kis UFO-d!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szép napot mindenkinek :)

Koszonom a h.sz kat.

Képzeljétek, tegnap hivott a dokinéni a meddoségi centrumból (ahol a januári sikertelen beultetés ota nem voltam), hogy mi van velem, hogyan alakulnak a dolgaim és hogy idén sor kerulhet-e még a 2. lombikra (eg. biztositó miatt). Nagyon meglepodott a fertozeseimen, de mondja jo hogy kezelnek. Ja és lombik idopontjat áttoltuk 2007-re :) PPersze 2007re már szeretné=k terhes lenni :lol:

Kincs...remélem most is hat a closty, juniusban és májusban hatott...igaz már elotte is volt 2 PÉ. (spontán). De most félek, mert szerintem az elozo ciklusom azért volt ilyen hosszú, mert nem volt PÉ. Talán ezért is dontottem CLOSTY mellett...hátha... Igaz kicsid izgulok, hogy a doki nem is tud róla :roll:


Gabi!
Orulok ám nektek, és megnyugtató hogy nincs nagy baj...jól vagytok :)

Csakegy..grat a kiscsajhoz :)
Vendég
 


Okrisz :)
Értem...nem mindegy mennyit fogsz majd kapni,ahhoz meg dolgozni kell...azért akartam én is dolgozni,kb most mennék el táppénzre,igy meg egy fillért nem kapok.Bosszantó de mit csináljak,álljak fejen?! :?
Köszi jól vagyunk,kicsi többet pisilek...világéletembe nagy pisilős voltam igy azt nem nézném tünetnek!Hogy mitől görcsöltem..passz...elmúlt! :lol: :lol:
Sztem minden első babás kismaminak fiút jósolnak....nekem is mindenki fiút mond+álmodnak..férjem is anyós is fiúval álmodot :shock: :lol: +azt is szeretnének,anyám is....én egy nunissal is kiegyeznék(nekik is muszály lesz)! :lol: :lol: :lol:

Ginuska
De figyelmesek,tök jó.....arra a beültire már nem lesz szükség!!!!!! :wink:
Vendég
 


Kép

Cicusom nincs..de bemutatom a mi "kicsi" kutyususnkat, Nérót :)
Hobbijai: futás, labdakergetés, macskakergetés, túrák a gazdival, olembe ulés :D
Vendég
 


szép kutyus!!!! de az egyik hobbija nem szimpi (lsd.: macskakergetés) :D

Backával mi van? csak én nem vettem észre az írásait, vagy eltünt teljesen.
dimet
 
 


Jó reggelt !

Kéva :)
Gratulálok a metforminhoz ! Mennyit szedsz belőle ?

Rambóka, olyan jót nevettem a kakis sztorin, én is vizuális típus vagyok..

Kandika, aranyos vagy, de nem valószínű, hogy most én mutatom meg milyen is az a zebrás teszt :?
Sajnos a hőm lejebb ment és ma már rózsaszín is jött. Hmm, azért pár napot még várhatna a mensi, legalább hétvégééig ne jöjjön meg.. és akkor boldog leszek a 28 napos ciklusommal.

Zsizsik, úgy tűnik rám ellentétesen hatnak az energiák. Napok óta olyan fáradt vagyok, rég volt ennyire alacsony az energiaszintem. Mondjuk Rák lévén elég érzékeny vagyok a frontokra, holdállásokra.. Rám is mindig mensi előtt jön a takarítási mánia :)

Húha, Kavicska nálad kell lobbizni a baba nemét illetően ?? Majd ha aktuális súgok ám :wink: :lol:
Teljesen igazad van, olyan szépen alakul mindenkinél a helyzet. Tudom, hogy sokszor közhelynek tűnik, de igenis, előbb-utóbb mindenkinél be fog köszönteni a gólya !!!!

Fúúúú, Bogi kakis sztorija viszi a pálmát :shock: :lol:
hogy az ember mire nem képes a gyerekéért.. :lol:

Okr :lol:
Mi lenne, ha felváltva menne hozzád takarítani az, akiben tombol az energia ? Havonta 2x legalább ki tudnánk takarítani :lol: de lehet, hogy hetente többször is :lol: :lol:

No, akkor a tegnapi estéről :)
Tűű doki nagyon örült az eredményeimnek, mondta, h a 3. napi vérvétel azért jó, mert ebből következtetést lehet levonni a korábbi ciklusra.
Mivel a progim 1 volt és az ösztradiol is alacsony, így már az előző ciklusban is peteérhettem, de még nem volt tökéletes, viszont a 30 napos ciklus is azt támasztja alá, hogy megindult a szervezetem.
A mostani ciklust tekintve - nagyon jó, hogy mérem a hőmet, ezt KÉRI is - szerinte egy nagyon erős ovulációm lehetett - azt mondta, hogy biztosan éreztem is :lol: - a barnázásra meg annyit reagált, hogy ilyen erős ovulációknál nem ritka, hogy az LH esése több fázison megy át és ezáltal barnázást indukál még a mensi előtt.
Ja, ilyenkor nem ritka a többes pe sem :lol:

Az Adimetből csak annyit szedjek, amit még jól tolerálok, csak nézett nagyokat hogy szedem (750-750-850), de rendes volt és kétféle kiszerelésben írta fel :):)

Visszatérve a hormonszintekre, elmagyarázta, hogy ha a progi 1 alatt van, az NEM jó, mert akkor az előző ciklusban nem volt pé. Nekem "könnyű" a dolgom, mert csak az FSH/LH aránynak kell beállnia. Ja, az, hogy ilyen magas az LH-m, nem jelenti azt, hogy nem lehetne peteérésem :lol: :lol: :lol:

Javasolta, hogy a következő ciklusban a 16-23 nap között nézzünk progit, tesztoszteront, ösztradiolt.
Most a progit nem forszírozta, de mivel a hőm lejjebb ment engem sem érdekel annyira és nem mentem vérvételre a Kaáliba...
Várom a mensit :wink:

Ja, és 2 nlc-s lányzóval jó kis minitalit tartottunk, Tűű doki meg is jegyezte, hogy jól összegyűltünk :lol:
mniki
 
 


Táppénz: én is most azon filózok, hogy ha most a szülés előtt rosszul megyek el táppénzre, a 2. gyereknél esetleg gyönyörűen bebukom a dolgot... márpedig mi is elhatároztuk, hogy ha összejön akkor a 2 gyereket egymás után próbáljuk majd lezavarni... (hja... karrier vagymi... meg hát pénz szempontjából így rövid távon nagyobb a szívás viszont később már nem kell majd kieséssel kalkulálni ami nagyon nem mindegy...)

Úgyhogy szegény Szakbarbárt nyúzom az indexen... asszem kezd tele lenni a hócipője, de én még mindig nem tudom, hogy mi az ideális megoldás...
Vendég
 


egyujjas

kavicska ez nagyon szép eredmény! ügyes vagy!aztán most mindent bele!!
leírnád mi volt a vészhelyzet taertalma? most minden ilyen téma érdekel. akár priviben, ne offoljuk a topicot.

okr, gratula a kicsihez. nagyon édes!

backa nekem is hiányzol.

meg espero is régen írt.

Kép

Kép
rejo
 
 


mniki: tééényleg. mámint erre:
"Ja, az, hogy ilyen magas az LH-m, nem jelenti azt, hogy nem lehetne peteérésem"

te mióta is szeded az adimetet:
dimet
 
 


:=?
dimet
 
 


Sziasztok!

Most nincs időm visszaolvasni.

A Pampersnek végképp kitelt a becsülete!!! Ezt már el sem mesélem, legyen elég annyi, h. a gyerek már tiszta!!! :evil:

Kavits!

Szerintem a Vészhelyzetben a szülést levezető doktornő hibázott, hiszen az, h. egy adott szituáció mennyire veszélyes azt egyedül ő képes mérlegelni, az meg, h. az anyát hogyan befolyásolja a döntés meghozatalában, szintén az ő felelőssége!!! Nem lehet azt mondani, h. az anya rosszul döntött, hiszen ő nem volt tisztában a következményekkel, mert, ha az ember fél a műtéttől, akkor annak a negatívumait sokkal jobban felnagyítja, mint a pozitívumait, ráadásul a baba kockázatairól fel sem világosították, csak az anyai kockázatokról!!!!!
Szóval kissé hülyén volt beállítva ez az egész!!!!
Mintha szerencsétlen anya rossz döntése vezetett volna a tragédiához!!!! :evil:

(Egyébként szerintem ilyen szituban, h. béranyaság, ahol ekkora pénzek forognak kockán, nem beszélve a kártérítési per összegéről, nincs az a doki, aki bekockáztatja a gyerek életét v. egészségét!!!!! Nem beszélve arról, h. nem aszalják lenn a sürgősségin, hanem egyből megy fel osztályra, már csak a felelősség áthárítása miatt is!!!!! :wink: )
rambóka
 
 


Rambóka, én anno írtam neked e-mailben, hogy NE vegyél Pamperst...! :? Én ki se próbáltam, annyi rosszat hallottam róla.

Kezdettől fogva Liberózunk, 2szer volt kaka-, 1szer pisikifolyás, az ok mindannyiszor az volt, hogy Bogira már szűkös volt a méret. Mióta még a kilóshatár elérése előtt váltunk a nagyobbra, azóta, lekopogom, soha semmi baleset nem volt. Én nagyon elégedett vagyok a Liberóval.
Nem tudom, Gergő most mennyit nyomhat, de lassan megveheted neki a Libero Discoveryt, nem hinném, hogy így jártok, mint most.

Niki, kár, hogy megjön... ha mégis 13.napi pé-d volt, akkor 27 napos ciklus lesz...

Ginuska, fog hatni a Closty szerintem. Miért kellene lombik...? Ilyen szuper adottságokkal már, amit elértél?
Vendég
 


Rambóka
Nagyon pontosan leírtad a vészhelyzet tartalmát,és lényegét!
A gyerkőcöd nem semmi kiskrapek,jól próbára tesz! :lol:

Ella
Hát remélem bírom erővel,és tudok még dolgozni.Bár igazából úgy látom a "minél jobban csesszünk ki vele" hozzáállás van.De csakazértis jófofát vágok hozzá!
Egyébként ha nem bírom,abbahagyom.Sajnos nem mindig tervszerint mennek a dolgok. :(
azt hogy érted,hogy fillért sem kapsz?Nem kapsz táppénzt? :shock:
Örülök,hogy fájdalom megszűnt!Lehet csak a méhed nyomott össze egy-két képletet átmenetileg?!

Andika
Mi újság a cicussal?Ugye még él?!

Ginuska
Nagyon szép kutyus!Felkészít a gyerekcipelésre is az ölbenüléssel! :D

Csakegy
Igazából nekem azt mondta a TÁKISZ-ban a nőci,hogy rengeteg jogszabály át kell ahhoz nyálazni,hogy meg tudja nekem mondani pontosan mikor mennyi a juttatásom.
A szakbarbár mit tanácsolt?
Neked legalább már megvan a 180 nap biztosítási viszonyod! :wink:
Grat a punishoz!

Rejo
Johanna tréningeztet?
Köszi a gratut! :)

Niki
Ezek nagyon jó hírek!!!!!!!!!!Gratula!!!
A takarítás O.K!Majd mindig beosztjuk. :D
Ma épp falat festettem,de jelentem a festéknyomok már csak a kezemen vannak(meg a hajamon)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Dimet február óta szedem, de az emelt adagot csak augusztus vége óta.

Alice is régen jelentkezett !!!

Rambóka teljesen egyetértek veled.
Ha csak azt nézzük, hogy a BMC-s "saját" pácienseket is előszeretettel császározzák... pedig ott "csak" inszemről/lombikról van szó :?
Én nagyon kiakadtam a Vészhelyzeten, jól felzaklatott az, hogy a kisbabára mi várhat ilyen szitu után.. :(

Csajok, a jobb oldali petefészkem majd leszakad, olyanokat nyillal :shock: és alig barnázok. Hmmmmmm Larával együtt érdekesen alakulunk :lol:
mniki
 
 


Niki
Lehet neked meg sem jön! :) Nekem is fájt az a petefészkem,amiben a sárgatest volt,méghozzá heteig,és nagyon!

Norka
Nekünk mindenből kifolyt anno! :(

KépKép

KépKép
okr
 
 


Niki áruld már el a hődet, na!

Lara?????

Ginuska, egy Uh-ra azért majd tessék elfáradni középidő előtt!!!! (Ujjal való fenyegetés) :wink: Majd mondod azt, hogy úgy érzed pé-d van, nézzék meg.
Vendég
 


okr: Szakbarbár állandóan valami fizetős szolgáltatást emleget amivel minimális befektetéssel max. gyedet tud kihozni... szerintem rá kéne kérdezned!!!
Vendég
 


Norka!

Nem vettük, kaptuk!!! Ráadásul egyből két csomaggal, egy 70 valahány, meg egy 90 darabosat!!!! És még csak a 70-es felénél tartunk!!! :evil:
De ma visszatértem a Babylovehoz, mert meguntam a csap alatti popómosást! (Bár a ded láthatólag élvezi! Kezd is gyanús lenni a kis piszok!!! Lehet, h. direkt csinálja???? :wink: )
rambóka
 
 


Csakegy, vigyázzál Szakbarbárral... :roll: Ismerem, nekem megvolt kavarva a PhD ösztöndíj miatt a fizetés dolog, ő írt nekem mindenfélét (kétségtelen, kisujjában van sokminden), DE aztán a könyvelőmmel utánanyomoztunk, és hát... nem biztos, hogy jól jártam volna, ha igénybe veszem az ajánlatát.
Vendég
 


Csakegy
Hát a GYED-n nem tud sztem variálni,mert minden fillérem bevallós,és papíron sem tudnak többet adni,max.ha éjszakáznék egy csomót.
Abból különben már nem lesz baj,csak a táppénz......Lehet túl igényes vagyok,de nem mindegy fél évig mennyit kapok.Nem azért,hogy duplája lenne,de vmivel több. :oops:
Külömben hol lehet hozzáférni fizetős szolgáltatásához?Te már próbáltad?

KépKép

KépKép
okr
 
 


Itt a görbém
(még a végén a hasamba beszélitek a gyereket :lol: )

Kép
mniki
 
 


Okr!

November 9-én megyek a 12. heti UH-ra. Előtte héten meg terheléses vércukorvizsgálatra az egykori PCO-m miatt..
Azért én próbálom beleélni magam, hogy fiú lesz. Nagyon szeretném. :)

Rambóka!

Sógornőm sokat panaszkodott a Pampers-re. Kipróbálták, de mondta hogy fiúbabánál nem nyerő. Kifolyt a cucc, meg bele sem fértek normálisan a zacsik. :lol: Inkább lányoknak lehet jó. Úgyhogy átváltottak Libero Mini-re. Az állítólag igen jó. Hát nekünk Liberóra nem igen lesz pénzünk..nem tudjátok a DM-es pelenka is jó?

Kép
babancs
 
 


Babancs!

A Babylove a DM-es!!!! :D
Eddig az a legjobb mind közül, bár a Huggies-t még nem próbáltuk (nem is fogjuk, nagyon drága!).
rambóka
 
 


Köszi Rambóka! Én elvagyok a DM-es termékekkel. Egész jók. A Huggiesról azt hallottam, hogy ugyanolyan jó, mint a Liberó. De ezek szerint az ára miatt kevésbé népszerű. :)

Kép
babancs
 
 


Babancs
A DM-s tényleg jó!Libero minőség!A Roosmannban is van jó,a saját márkából,de csak a bordó csomagos. :!: A sárga nylon borítású :?
Mi próbáltuk a Huggiest.Nagyon jó!Időnkét szuper akciósan lehet beszerezni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Rambóka, Rejóka,

titeket is boldogít a védőnő??????

Nekünk hetente itt dekkolt az elején, azóta 4 hetente jön, holnapra már megint bejelentkezett!! :evil:

Azt inkább el sem mesélem, mit művelt itt a múltkor!

:( :( :( :( :( :(
Vendég
 


mniki!
2x1 kell szednem majd a 850 mg-osból, de egyenlőre csak fél szemmel kezdem, mert félek a hasmenéstől!
kéva
 
 


Kedves lányok,

ne haragudjatok, hogy csak akkor írok Nektek, ha problémám van, de mint új Adimet-szedő egyelőre csak az van....
Szóval ma reggel rosszul lettem az autóban -reszketés, homályos látás, hideg verejtékezés...- félreálltam, és egy jó nagy adag szőlőcukor után lettem jobban...
Most délutánra pedig úgy érzem, meghalok szomjan - a vércukormérő szerint kissé felment a cukorszintem (6,9) - szóval azt kérdezem Tőletek, hogy Nektek is voltak az elején ilyen borzalmak? Ez már jó pár napja tart.
Hányás, hasmenés nincsen. Most visszavettem a 2* fél (500 mg) Adimet-et, illetve beszéltem az orvossal is - ő azt mondta, hogy az elején ez az ingadozás elképzelhető. Nektek volt ilyen?
Köszönöm a tanácsokat előre is
- ha majd jobban leszek, jövök beszélgetni, hogy ki hogy került ide, stb.
kikka
 
 


Sziasztok,

lányok, egy nagyon gyors segítséget kérek tőletek: holnap lenne a 3. cn és el kellene menjek vérvételre, de ez úgy néz ki, lehetetlen. A 4. napi vérvétel ér még valamit szerintetek ? Vagy veszett fejsze nyele ?
zsizsik
 
 


kikka:
én rosszul nem vagyok tőle, de volt 1-1,5 hetem, amikor gyötört a szomjúság, és folyamatosan ittam. dr tűű azt mondta, ez el fog múlni. elmúlt. már annyira nem vészes a dolog :)
dimet
 
 


Sziasztok!

Bocs, de én mindig csak ilyen későn tudok jönni. A munkahelyen van net, de mindenki egymás seggében ül, ezért kénytelen vagyok itthonról irogatni.

Mai hőm 37.2. semmi tünettel.

Pelus témához nem tudok hozzászólni, nem értem, h mernek ilyen silány minőséget kiadni! Persze nem nagy kunszt, hiszen a babák akik ezeknek a termékeknek a használói a sírásom kívül nem tudják közölni, h gagyi pelust kaptak. Esetleg ha anyuka körültekintő, akkor a baba megússza ép bőrrel.

Kép
lara26
 
 


Zsizsik
a ciklus 2-4 napja között kell levetetni a vért, szóval semmi gond a 4. napival !! (ahh, a BMC legalább valamire jó volt, ezt a fejembe vésték :? :twisted: )
mniki
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?