Új privát üzeneted érkezett!

Kép Nézzétek át légyszi,mert össze -vissza javitgattam....lehet,csak az Én cn-on stimmel!?
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!
Én teljesen rendben vagyok a táblázatban! :)


Kikka!
Nagyon jó, hogy hozzájutottál a gyógyszerhez.
Ahogy Kandika is írta, az elején teljesen természetes ez a tünet.
Amíg nem érzed maximálisan jól magad, addig ne is emeld az adagot.
Ha emeled, akkor csak negyedekkel. Úgy is lehet!
Hozzá fogsz szokni! :)

Ez a fél tabletta hány mgos???

Mesélj egy picit magadról.
Tünetek, vizsgálatok, hogyan jutottál el a Metforminig :)

Sziasztok

14cn.
Vendég
 


Jesszus túl vagyok 1000 üzeneten. :roll: :?

Sok beszédnek sok az alja :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Kép
Kép
Ha nem bánjátok,még 2 kép! :roll:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavicska!
Én meg 2x annyit dumálok már.....szóljatok rám! :wink:
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm,
szerinted mennyi idő alatt lehet megszokni? (Nekem 3 * 500 mg-ig kellene eljutni)
kikka
 
 


2003 óta szeretnénk gyerkőcöt.... azóta minden létező dolgon átestünk (hiszteroszkópia + laparoszkópia, 5 inszem, egy megkezdett, majd félbehagyott lombik, ezt megelőzően 2 vetélés, MRI, és még sorolhatnám)
eddig azt hittük, van peteérésem, ezzel nincs baj... mivel
30-40 közötti cnapos menstruációim vannak, DE
kiderült, hogy valóban, NÉHA van pé, de legtöbbször valószínűleg NINCS, vagy ha van, nem jó minőségű a petesejt,
mivel az LH/FSH arány majdnem minden ciklusban eltolódott + a petefészkek képe általában policisztás...
Ezt követően csináltattam terheléses cukor + inzulinvizsgálatot, ahol ami kiderült: NAGYON alacsony a cukrom, főleg a 60, 90 és 120 perces (határérték alatti) - így bár az inzulinértékek jók lettek, de a tünetegyüttest együtt nézve az orvos megállapította a PCO szindrómát (bár objektíve nem TŰNIK magasnak az inzulin, nálam mégis relatíve sok, ezért nyomja le nagyon a cukrot)
Hát ez a helyzet nálam...
Remélem, a metformin segít végre...
Azért jelentkeztem be Hozzátok, mert valószínűleg sok olyan apró kérdésem lesz, amiben tudtok majd segíteni, ezt előre is köszönöm Nektek
kikka
 
 


Kikka!
Köszi a történeted! :) Olyan ismerős, van itt még néhány nő tökre hasonló történettel.

Valóban, a tudomány mai állása szerint inzulin rezisztencia (IR) áll a PCOS hátterében. (állhat még: pajzsmirigy túl vagy alulmüködés, cortizol, prolaktin.
Nálad ez utóbbiak mind rendben vannak? MRI negativ?
Átjárható vagy?

Miért hagyták abba a lombikot?

A metformin a legjobb gyógyi.
A hozzászokás időtartama változó: van aki azonnal maximummal kezd: pl. Espero, de a többség csak fokozatosan tudja felépíteni.
Nem számít, hogy mennyi idő, a lényeg, hogy szedd!!!!

Ha most úgy érzed, hogy nagyon kiüt ez a dózis vedd vissza negyeddel, a reggelit és estit is.
És fokozatosan építsd negyedekkel.
Egyszercsak beáll a maximális adag :D
Vendég
 


Én meg már 3000 hsz-n is túl :oops: Igaz,több topikban is szájmenésem van! :oops:

Kavicska,Andika
MEGTALÁLTAM!Nem voltam rest kutakodni!
"Vércsoport- összeférhetetlenség nem csak az RH rendszeren,hanem az ABO- vércsoporton belül is lehetséges.Leggyakoribb az anya szenzibilizálódása 0-A inkompatibilitás esetén (amikor az anya 0 ,magzata A vércsoportú).A magzat és az újszülött haemolytikus megbetegedésének mechanizmusa hasonló az RH- rendszeren belül kialakulóhoz,azonban hydrops soha nem alakul ki,súlyos sárgaság pedig ritkán."

Andika,veled erről egy másik topikban már beszélgettünk,de akkor nem találtam meg ezt a könyvet!

Még kismamiknak:napi Mg igény 500 mg,calciumból pedig 1200 mg

Ella
Nagyon sajnálom!Remélem holnap megoldódik a probléma!
Drukkolok++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta, Andika!

Holtáig tanul a buta, vagy a jópap? :roll:

Lehet, hogy erről tanultunk anno, de már nem emlékeztem. Valószínű ha említették volna emlékeznék, mivel én is lehetettem volna "áldozat" :roll:
Na majd a transzfúziológia tanfolyáson megtanulom. :)


Savanyú káposztát eszegetek. :)
Milyen finom :) Nattyon finom :)

Rambóka, ma még nem jelentkeztél!
Zombi léted szűnni látszik, vagy inkább jobban zombultok??? :shock:


14 cn.
Vendég
 


Kikka!
Elfelejtettem írni.

Ezt honlapot olvasd át, ha van kedved és szabad időd! És természetesen ha még nem ismernéd. :)

www.pcos.hu
Vendég
 


Sziasztok!

Csajok!

Ennyi ablak nincs is, amennyit ti pucoltok!!! :lol: :lol: :lol:


Asszem el kéne kezdeni egy hivatalos felmérést a PCO-macska összefüggésben!!!! :shock:


Dimet!

A Drazsé nem a Ferenc Jóska egyenesági leszármazottja véletlenül??? Ilyen pofaszakállal… :lol:
A felső képen lévő cicátoknak viszont igen feminin vonásai vannak (bocs, ha tévedtem!), bár mintha kissé sértődött lenne!
Gratulálok a fogyáshoz!!!!

Norka!

Egy ilyen cicusnak igazán vehettetek volna nagyobb radiátort, hiszen lelóg róla!!! :lol:
Luca hány kilós????

Csak a bemenet szűk v. a teljes hossz??? Mert az utóbbi esetben lehet, h. inkább száraz vagy! Az előbbi esetet, meg szerintem simán meg tudják oldani! ( mintha említettem volna annó, h. apuci méreteiről fel kellene világosítani a gátmetszést varró orvost!!! :wink: )

Zsizsik!

Azért jobb a cumi, mert, ha miatta kissé kifelé állóak is lesznek a gyerek fogai, van egy jó kis kütyü a fogszabályozásban, amivel rendbe lehet tenni és egyben a cumizást is helyettesíti: pitvarlemeznek hívják. Lényegében egy domború akril lapka, ami az ajkak és a fogak közt helyezkedik el, ugyanolyan nyele van, mint a cumiknak, csak éppen visszatolja a kifelé álló fogakat. Akár egész nap a szájában lehet, sőt vannak gyakorlatok, amikkel lehet tornáztatni a száját és egyengetni a fogakat!!!
Leszoktatáshoz nem tudok mit szólni, ha a meggyőzés nem használ, vegyetek igénybe külső segítséget ( ez akár egy példaképnek választott óvónéni v. családtag is lehet)! Csak ne ba..ogassátok 5 percenként és ne kenjétek mindenféle sz.rral a kezét!!! Legalábbis ezek nálam nem váltak be! :twisted:
A jó öreg fogszabis tanárnénink a mesekesztyűt javasolta. Ez egy olyan gyerek kesztyű, aminek állat- v. mesefigurák vannak az ujjain. Este lefekvéskor először a gyerek mond mesét a kesztyűvel anyának, ezáltal lehetőség nyílik arra, h. a nap folyamán felgyűlt feszültséget le tudja vezetni! Így az ujjszopáshoz vezető leggyakoribb ok megszűnik! Hát én még nem próbáltam!

Okriszta!

Az Avent éjszakai cumija fluoreszkál a sötétben, hogy könnyebb legyen megtalálni! Eddig azt hittem, h. hülyeség, de immár látom a jelentőségét!!!! :D

Kavits!

Azért meg kell hagyni a Sumi is nagyot ment, én nem kedvelem a beképzelt német fejét, de most derekasan küzdött!!!!! Már kezdtem sajnálni!!!!! :lol:
UH-ra mikor mégy??? Nem ám ellébecolni!!!!!
Gergőnek megfelelt a 19. napi PÉ is!!! Szerintem neked is jó lenne, nem? :wink:

Szijjja Pogiii!!!!!

Látom Dani mélyen a szemedbe nézett!!!! :wink:
Neked is gratula a mínuszokhoz (mármint a kilókhoz) és a mensihez is!!!! :D

Mniki!

Én még reménykedek, h. hátha!!!
Az Rh összeférhetetlenség miatt ne aggódj, a 6. hét előtti vetélések nem indukálnak ellenanyag termelést! :!:

Gabika!

Nincs vesekő hajlam a családban??? De az is lehet, h. a méhed szorítja el az elfolyást!!!
Figyelj oda nagyon, ha belázasodnál azonnal ügyelet!!!!! Remélem, csak átmeneti probléma lesz!!!

Kikka!

Nem tudsz kölcsönkérni egy vércukorszint mérőt??? Mert szerintem azért vagy fáradt, mert alacsony a cukrod!!!! Vannak patikák, ahol 200 Ft-ért meg tudod nézetni !!!!
Hasmenésed, hányingered nincs???
Kortizolt néztek??? Endokrinológussal pajzsmirigy és mellékvese irányba is körül kéne nézni!!!
rambóka
 
 


Kavicska csurog a nyálam a káposzta után :shock: már elfogyott? nyitom az ablakot....


Ella tőlem is mennek a drukokk+++++++++++++++++++++
A dokid biztosan alaposan megnéz majd éás nem lesz gond!

Kikka üdv a fedélzeten!! :P
Kitartást és babásodást!

Lányok mi nem is tudjuk a vércsoportunkat :?
Lehet kérni,hogy nézzék meg?
Vendég
 


Igen, a mostani dokim is azzal bíztatott, hogy ha spontán nem jönne össze majd a baba, egy kis segítséggel tuti sikerül, mert a pcos és a terhesség nem ellentétei egymásnak! Ő se találkozott még örökké gyermektelen pcos nővel. Előbb-utóbb mindenkinek összejött :D Ahogy látom, ezt a topik is igazolja!

Azt én se értem, miért ijesztegetnek az orvosok. Az én esetemben viszont biztos azért, mert utálom a gyógyszereket. A hormontól pedig egyenesen írtóztam (még most is). És máshogy nem tudtak rávenni, hogy beszedjem a gyógyikat. :x

Pcos-állatbarát párhuzam. Lehet benne valami :)
mamint
 
 


nem szeretem a macskákat... kutyapárti vagyok...

a férjem macskás... neki viszont nincs PCO-ja:)
Vendég
 


Rambóka!

Végre jelentkeztél! :)

Már hiányoltalak!
Hogy van Gergely fiad? És te? És APA???

Annyira szeretnék kisbaba képeket látni!!!!

Lesz UH, szerdán! :wink: Holnap pedig beszerzek egy LH tesztet is :)

Ami a PCOS-macska PCOS-állatbarát kapcsolatot illeti.
Maximálisan egyetértek!!!
Nekem állandóan volt cicám, amióta panelban lakunk nem tartunk semmilyen állatot.
Én macskapárti, a párom kutya párti, ezért ha majd egyszer lesz kertes házunk mindkettőből lesz egy szép példány :)

Kincsecske!
Elfogyott a savanyú káposzta :(
Sajnos!

Ma egész nap a neten lógtam és titeket szórakoztattalak.!!!
Szóljatok rám nyugodtan!!! :) :) :) :)

:)

14cn.
Vendég
 


Kincs!

Ha elmentek vért adni, akkor biztosan megmondják!!!
De a terhesség alatt mindenképpen meg fogják nézni!!! :wink:


Nálunk anyu 0-s, apu AB-s, én B-s vagyok öcsém A-s, de tudtommal nem volt semmi probléma!

Kavicska!

Te még nem voltál trafós tanfolyáson??? Nem tudod mit vesztettél!!! :lol: Bár ez nektek fontosabb, mint nekünk fogászoknak!!!
De tényleg!!! Hogyhogy még nem volt nektek tanfolyam??? Vagy még nem kerültél olyan helyzetben, h. vért kellett volna kérned v. vércsoportot meghatároznod????
( Nálunk az ÁOK-sok kenték-vágták a bedside tesztet, mi meg néztük, h. mi is az??? :oops: )
Te még hány évig vagy kp.-i gyakornok???
rambóka
 
 


7kincs: jaja... lehet kérni, hogy nézzék meg... rám anno furán nézett az orvos, hogy miért kell... erre mondtam, hogy vércsoportdiéta miatt (érdekelt, mit írnak rám... )... a doki röhögött egyet és kiírta a kérést :) Ha teherbe esel akkor mondjuk tutira meg fogják nézni és az ellenanyagot is... (szerintem már az elején - max. a 12. hétig kötelező megnézni)
Vendég
 


Kavicska én élvezem hogy vagy! :P :wink:
Hétközben alig látunk :(

Rambóka! véradás :shock: azt hiszem az nem menne,a vérvétel is elég..
Vendég
 


:)

Rambóka!
Állítólag minden rezidensnek lesz trafós tanfolyamja.
Nekem még nem volt. Még egy évig (jövő év december 1-ig) leszek kp. gyakornok. Biztosan nem úszom meg. :wink:
Addig nem engedik az osztályokon, hogy vért határozzak meg és adjak be, amíg nincs meg a tanfolyam. Ezt nagyon komolyan veszik!!! Mert óriási felelősség!!! :)

Én A-s vagyok Rh + párom is ugyanez.

Én a diákéveim alatt néztem meg gyakorlatok közben :lol:
Volt olyan kollega, akinek a személyibe be volt téve a vércsoportja és gyakorlaton kiderült, hogy nem is az a vércsoporja. :lol: Többször is megismételtük. Szóval történik ilyen is :)
Vendég
 


Kavics!

Ma felmerült a cseregarancia kérdése!!!!! :lol: :lol: :lol:
Délután kettőig összesen fél órát aludt!!!!!
Előbb nyitja üvöltésre a csöpp kis száját, mint hogy kinyitná a szemét!!!!!! :lol:
Reggel szopi után 1 órával apa simizte a pici fájós pocót, erre elkezdett terjengeni a baba hasán egy barna folt!!! :lol: (pedig szopi előtt mindig tisztába tesszük a gyereket!!!!)
Úgyhogy vakarhattuk ki a szarból a kis trottyost és fürdéssel indult a nap!!!!! :lol: :lol: :lol:

(OFF: Ne vegyetek Pamperst, rosszabb a nedvszívó képessége, mint a többinek! A Liberó jobb, de a szagokat és a nedvességet is a DM-es Babylove szívja be a legjobban!!!!!!!! A Metróban kapható ARO-s pelus eszetekbe ne jusson, mi kipróbáltuk, de szín műanyag az egész, nem szív be semmit, és borzalmas vegyszerszaga van!!!!!)
rambóka
 
 


Sziasztok. Meg szeretném kérdezni hogy a pco.lap az csak nekem nem működik vagy másnak se? Nem tudom el olvasni, a szöveg tele van számokkal meg ismeretlen betűkkel.Rá frissitettem a lapra de hiába. Egésznap nem tudtam semmit el olvasni.
szedit25
 
 


Szia Szedit!
Én most is meg tudtam nyitni!
Ezek szerint a gépeden van valami!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Sziasztok!

Andi! Csini kis husi cicusok van, mindenesetre a kisfiad sokkal édesebb. Őt nagyon megpuszilgatnám :) ( A cicukkal nem vagyok ennyire jóban :D )

3. cn. Úgy döntöttem nem megyek most a doki bá után, van még 5 clostim, beszedem. ( Talán nem tehetek ezzel semmi rosszat) Ha jól emlékszem 4. naptól kell szednem. Repszuri nincs, asszem nem is lesz. (nekem nincs, a doki nem ir fel - nemtom mér. Igaz most a clostit sem beszélem meg vele) De Uhra azért elmegyek...és hát reménykedem :) Vélemény? Ugye nem csinálok hülyeséget?

Egyébként remélem budapestiek jól vagytok és a szoba melegéből figyelitek az "eseményeket".

Szép estét mindenkinek

Gina
Vendég
 


Bocs, nem tudok most bekapcsolódni, csak Szeditnek:

a géped nem jól olvassa be. Klikkelj fent a Nézetre - Kódolás - és azt hiszem az Unicode-t kell bejelölni (bár nekem a Közép-Európaival megy). Tehát csak technikai probléma, a pcos.hu az megy rendesen.
Vendég
 


Köszke meg próbálom
szedit25
 
 


Sikerült. Köszönöm
szedit25
 
 


Ella,szorítunk Nektek!!!!
Minden rendben lesz!!
pimó
 
 


Cicusnak gyógyulást :)
Vendég
 


ella .... minden rendben lesz .nyugalom :)

lara..teccik a görbéd . Teszt?
Vendég
 


Kavicska
Apa AB +én 0 +.Ada B+ Utóbbit onna tudom,hogy 0 + s anyánál is nézik a baba vércsoportját.

A trafós tanfolyamot apa utálta.Főleg tudván,hogy így ő lesz a fő vérmester,mint legkisebb.
Egyébként rajtam gyakorolt.A véremet adtam érte! :D


Rambóka
Ada is ilyen kis zsarnok volt! :( Soha nem tudtam egy jót aludni.
Kakival jártunk úgy,hogy szépen glédába vágtam,és rottyantott olyat,hogy mire leszedtem mindent a feje is kakás volt.Szégyen szemre délelőtt fis meg kellett fürdetni. :D
Sztem Gergő is tartogat még ilyen meglepiket.

Pelus:A pampers
márkából csak az újszülöttre való tetszett.Annak olyan kis "vízelvezető árkai" vannak.Egyébként nincs gumi a derekában,így nem is használtam később.
A libero,és baby love nekünk is bevált! :lol:

Kincs
Sztem a háziorvos tud adni beutalót vércsoport vizsgálatra.

Ginuska
Ha el tudsz menni UH-ra sztem nyugodtan szedd be a clostyt!

Holnap megyek a 12 hetes vizsgálatra.Majd gondoljatok rám.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Köszi!

Megnyugtattál :) Jé..már 12 hét??? Woww rohan az idő. Gondolok rád :)
Vendég
 


Kriszta!
Ne má!

Máris 12-ik hét! Részletes élménybeszámolót várunk! Apa is ott lesz? És Adácska?
És mostmár eláruljátok a piciny családnak? ? ? ?

Uramisten, de telik az idő. Közeledek a 27-ik életévemhez :( :? Na jó addig még van röpke 4 és fél hónap.

Gina!
Szerintem is vedd be a Clostyt, bár nem tudom, h öt szem mennyire elég! :? Napi 1 szem....
3 naptól már bekaphatod. De a 4 sem rossz.
UHra elmenni!!! (ezt magamnak is mondom).

Olyanjó, ez a hét ami kezdődik csak 4 napos! Ez nagyon bejön nekem.
Sőt a következő hét is, mert 1-én nem kő dógozni!


Gabika!
Nagyon várom a holnapi fejleményeket!
Meglátod jó lesz minden, a dokid szuper!!!

Rambóka!
Beérem a 19cnal :) Tökéletes!!!

14cn.
Vendég
 


Ginuska
Köszike! :D
Mensi szt már 12+4. :oops: De én a magzat korát számolom.
Érdekes módon két időpont van a papíromon,a mensi szt-i,meg a magzat kora.De a szülés időpontját mégis az utolsó menstruációhoz számítják :shock: Már szóvá tettem többször,de szt 6 nap nem lényeg annyit tévedhetnek is akár,+/- :shock:Azért még holnap újra megpróbálok javítást kérni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Kavicska én is A pozitív vagyok!
gyere minél többet! :lol:

Okr, gondolok rád holnap, aztán megírni mi volt!

Utálom a cicákat!! Még a cicás hsz.eket is átugrottam. :lol:
Lehet nem is vagyok PCO-s?? :lol:

Ella neked is mennek a drukkok!!

Nálunk talán konszolidálódik a helyzet babaügyileg, tegnap éjjel felmentünk hat óra alvásra, remélem jó szokását meg is tartja a lányom.
És kiderült túl sok tejem van, azért fájt a hasa mert teleette magát, úgyhogy most csak egy ciciből etethetem három óránként.
És 15 perc alatt leszívja a százat a kiscsaj, de még cicin akar lenni, nagyon édes. jelentem cumi bevált!

azért túl sok mindenre nem vagyok használható napközben a fáradtságtól, még csak az esti - éjszakai hasfájós programot kéne átvészelni valahogy.

Kép

Kép
rejo
 
 


Szép estét!

Okr drukkolok és beszámolót kérek!

Ha már babákról nincs fotó hozok nektek én :lol: elemeznétek?? friss..

Kép

Bocsi a minőségért de képtelen vagyok jól fényképezni :( :oops:

Ez egy LH teszt, ez pozitív? négy napja az uh-n semmit sem látak én sem érzek...lehetséges a pé??
Bocsánat az önzésért! :oops:
Vendég
 


Őrület..hogy telik az idő :) Kriszta...12 hét. El sem hiszem :)

Johanna meg már 3 hetes??? hisz "tegnap" született :D :D

Alig birom követni....

De jó nektek..én ma is dolgoztam. De a párom ( aki Győrben melózik) kedvéért és a 33. szülinapja alkalmából "ellógtam" a délutáni szakkört ...már ha a tanitonéni tehet ilyet :oops:

Kavicska!
Neked is köszi a tanácsot. Beveszem...5 napig szedem..és igyekszem nem "koncentrálni" a babaprojektre :) Uh-t ki sem hagyhatom...dokim megszidna :)
Mikor mész Uhra? Hő?

Gina
Vendég
 


kincs :)

Szerintem lehet +. Egyébként nekem már volt olyan ciklusom, mikor a 13. napi UH-ne semmi jele nem volt .... és a 16. napon ott volt a domináns tüsző...majd PÉ..csak hát nálam baba nem lett. De nálad lesz

A teszted:
Kép

pozitívnak tűnik :lol:
Vendég
 


Kincs
Bár én még életemben nem LH teszteltem,de ez nagyon pozitívnak látszik.
A múltkori HASI UH-n lehet bizony,hogy nem látták,ami éppen érik.Nem is értem külömben miért hasival néznek Téged. :?: Bár vékonyka vagy,de akkor is.

Rejo
Mindkét ciciből eteted? :shock: Én már majd egy éves volt,amikor mindkettőból szoptattam.Vagy úgy érted 3 óránként uabból eszik?
Estére már tompulok!
Még azt akarom már kérdezni,úgy ezer éve,hogy honnan tudjátok mennyit eszik?Leméritek szopi előtt,és után a súlyát?Én sosem csináltam.Annyit evett,annyiszor amennyit akart. :oops:

Kavicska
Apával leszünk ketten.Adát úgy terveztem beadom a megőrzőbe. :D
Anyósék már tudják,anyu meg nyugaton van,így tul.képp a tudatlanok helyzete változatlan marad.
Telefono nem akarom közölni,mert ha szívinfarktust kap anyu,nem tudom hogyan látják el osztrákiába. :oops:


Ígérem,beszámolok az eredményről.Megpróbálok képet is szerezni.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kincs!
Ez tutti pozitiv, nyomuljatok apával rendesen!!! :)
Ugyan már, nem vagy te önző.
Ma egész nap az én nyavalyáimat olvastátok :oops:
De már jól vagyok. Csak ki kell írni magamból. :D

Gina!
Dolgozni! Brrr.! Már a Szilvesztert várom, mivel 23,24-én ügyeletesek leszünk. A kórházban fogok gebbedni Szenteste. De sebaj, majd minden szabdidőmben a neten lógok, csak az én monológom lesz olvasható! :)

UHra szerdán megyek. De holnap veszek egy LH tesztet.
Mindkét petefészkem határozottan érzem :shock: és úgy tűnik, mintha a hüvelyváladék, hát nem is tudom olyan nagyon érdekes!!!

A görbém szar, semmit sem mutat. Majd teszek fel képet!

No, majd meglátjuk.
Asszem lefekszem.

Ma becsókóltam lassan két liter folyadékot, manapság elég keveset iszom. :roll:
Vannak napok, hogy a reggeli kávé, a leves és az ebédhez egy pohár viz. Plusz, amivel beveszem a napi háromszori gyógyszerem, de már olyan rutinos vagyok, h minimális vizzel le tudom nyelni, egyszerre ahányat be kell venni, MIND!!

14cn.
Vendég
 


Rejo
Na,lemaradt!Ezért van nekem ennyi hsz-m már!A lyukas agyam teszi. :D
Piszok fiatal vagy!Én januárban már 30 leszek :oops: El sem hiszem.Gyerekként már öreg anyónak látnám magamat. :?

Kavicska
Dobd ide azt a görbét!Te,neked ikreid lesznek!Meg is jósoltam,majd várj 2 hetet,és meglátod! :lol: :lol:
Szerdára nagy drukk++++++++++++++++++++++++++++++++

Karácsonyi melot megúszom(pedig a többiek már fenik a fogukat)elmegyek táppénzre. :D Csak a novembert éljem túl.Elszoktam már a kellemetlen szagoktól.Ma a buszon is kiszagoltam a hátul ülő hajléktalant. :x Vhogy tompítani kell ezen érzékszervemet.

Ginuska
Apa szülinapja kedvéért mindenkinek el van nézve ha korán hazamegy!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szia Rambóka,

köszi, hogy elolvastad a problémámat, szóval ha majd tudsz, örülnék, ha válaszolnál, kicsit megijedtem, hogy mit nem néztek még nálam... (azt hittem, már nem lehet újabb dolgokat kitalálni...)
Pajzsmirigyértékeket + prolaktint rendszeresen néznek, de cortizolt/mellékvesehormonokat nem...
Ezek mik, lehet, hogy ezekkel is gond van?
Mindenesetre köszönöm, beszélek az orvossal, hogy ez még lemaradt...
Vércukorszintmérőre már én is gondoltam...

Köszi a segítségeteket
kikka
 
 


Köszi a tanácsokat :)

Szép álmokat nektek!

Gina
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Hi!

Teszt egyértelműen negatív, hő: 37,1.

Kincs!

LH teszted pozitív.

Kép
lara26
 
 


Jó reggelt Lányok!
Nem voltunk itthon hétvégén és nem mondom termeltetek bőven ,alig bírtam végig olvasni.

Aranykavics,
nagyon kedves tőled ,hogy így nyomon követed az állapotom, jól esik, hogy ilyen figyelmes vagy.
Nekem csak cukor terhelést csináltak ,inzulin rezisztenziát nem.
Uh-on és a műtét során is regiztrálták a PCO-t.
Ebben az esetben sem kellene csökkentenem a Mercformint?

Zsizsik,
nekem is mondták. szülés elött közvetlen párhónappal és utána mivel megemelkedik a tejelválasztási hormon ezért az adenóma is nőhet vele együtt, ilyenkor kell havonta a látótér vizsgálat.
Neked hány mm-es?
Mennyi bromot szedsz?
Te is jársz évente kontroll MR-re?

Rambóka,
a pajzsmirigy probléma a barátnőmnek van csak az én nevemben írt. Bocsika nem akartam senkit félre vezetni vele.
Volt HSG-m és akkor még a baloldali átjárható volt a jobb viszont alig, de mivel júliusban eltávolították a baloldalit ezért gyakorlatilag nincs esélyem a spontántra.
Legalábis a dokik ezt nyilatkozzák.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


7 kincs : azért kéne még egy teszt, hogy lássuk hogy alakul a csíkod, egyébként ez elég erősnek tűnik :wink:

Lara, lehet, hogy még kell 2 nap, hogy + legyen a teszted !! Szedsz progit esetleg ?

Kandika, nagyon jó a közös kép, Nati és a macsek jól mutat együtt. Nekem most esett le mekkora is macsek :shock:

Kavicska, Rambóka, köszönöm a felvilágosítást. Az nagyon megnyugtat, hogy a 6. hét előtt nem lehet gond. Köszi még egyszer !

Gyorsan feldobom a görbuszomat, aztán muszáj melóznom egy kicsit.. Egyébként a hőmre kicsit rosszul emlékeztem, de fő, hogy írom minden reggel :wink:
Kép
mniki
 
 


Rambóka: nem hiszem,hogy drazsi ereiben ferenc ferdinánd csörgedezne, de apukám szerint az Onedin család vére lehet benne (aki emlékszik a régi sorozatra,hogy a főszereplőnek milyen pofaszakálla volt :D )

szerintetek: lehet olyanhogy vki az antibiotikumtól vérzik? barátnőmnek pár hónapja jött ez elő. ha beszedi, akkor megjön neki (vagy vmi vérzése van). de akár napi ciklusban is. a doki nem tudott rá mit mondani.....

Babák jól vannak? kép róluk????

Kandika, annyira szép a cicud, no,meg a gyerkőc is :)
dimet
 
 


Lara
Sajnálom! :( :(

Niki
Lassan tesztelhetsz!Nagyon drukkolok++++++++++++++++++++++.a görbéd nagyon jó,bíztató!

Dimet
Nem tudom szed-e fogamzásgátlót?Mert úgy tudom,az antibiotikum csökkenti a hatását.

Bonya
Miért távolították el a bal oldali petevezetődet?

Rólam:
13-14 óra között kell mennem UH-ra.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó reggelt,

na vótam tanítani, meg most felsöpörtem-felnyaltam az alsó szintet, és várom hogy ébredjen a gyerek... :shock: egyszer már volt szopi 7-kor, mielőtt elmentem, de az a gyanúm, hogy drága Bogika újabban nappal jobban szeret aludni, mint éjjel. :evil:

Szóval 7kincs, nekem az a megérzésem, hogy nálad az UH-ra mászkálás nem ér semmit. Tessék, megint van pé-d. :shock: Neked amolyan turbósított pé lehet, sokáig nem látszik semmi, aztán pár nap alatt beérik a tüsződ, vagy pedig az UH-s a nagyon béna...

Niki, barnázol-hasfájol még? A te görbéd kicsikét olyan 3 fázisos eddig... :shock: Tudod, mikor szokott 3 fázis lenni... :shock:

Kavicska, izgatottan várom a holnapi UH-dat. jók a megérzéseim :!:

Lara, neked annyira szép a görbéd, én még nem temetek semmit!

Különben nem hiszitek el, de a múlt héten pár napig nagyon pé-s tüneteim voltak, csak nem akartam elmondani, mert nagyon szubjektívek voltak a jelek. Kb. szerdától szombatig folyamatosan éreztem a petefészkeimet, inkább a jobbat, és csütörtökön heveny ciciszúrogatásom is volt, ami nálam a magas ösztrogénszint jele. Aztán azóta semmi. Lehet, hogy végül nem lett semmi, de az tuti, hogy valami kavar már megindult bent.
:shock:
És megosztom veletek egy titkomat. Apa nem tudja, mert dührohamot kap, és csak remélem hogy nem olvassa a fórumot. De én jövőre újra terhes akarok lenni!! Nem azért, mert annyira könnyű lenne a babázás. Éppen azért, mert nem könnyű. Én most benne vagyok, tudom csinálni, lett rutinom, Bogi jövőre már nem lesz olyan pici, úgyse alszom eleget, akkor meg? De nekem ez nem megy, hogy Bogi 2 éves kora után újra visszamenni tettetni a dolgozást, hogy aztán 2 év múlva megint lelépjek... ebben semmi komolyság nincsen. A fenébe, ez az én életem, én karrierem is, de most ha nyakig benne vagyok a babázásban, akkor csinálom ezt rendesen. Hát nem? :roll: Apa ezt nem fogja fel... na mindegy. Aztán persze lehet, hogy nem leszek terhes... :(

Ja, egyelőre helyre kell hozni a vaginámat. :lol: Rejoka, szerinted mivel kezdjem a tágítást, hurkapálcával? A férjem szerint is szűk, nemcsak szerintem... :(

Gondoltam rá, hogy mostmár csak nekifogok negyed szem Adimetnek, pláne hogy a férjem fogyózik és nulla örömöm van az evésben nekem is, de tegnap óta elég érdekes a gyomrom... ha nem eszem 2 óráig semmit, annyira émelygek, hogy csuda. :x Így hogy fogjak neki. Vagy akkor már mindegy is?

Kriszta, gondolok rád UH közben, 13 óra után! Gondoltam rád akkor is, amikor felvételiztél, és lám milyen jól sikerült. :P

puszka mindenkinek
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?