Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lányok!

Kanga! Jobbulást a csemetéidnek.

Momo! Panka ugyanez volt 1 éves kora körül és most 20hónaposan már a társaság középpontja, gondtalanul elszórakozik szinte bárkivel. Szóval ne idegeskedj, minden rendben lesz. Boldog szülinapot nektek.

Ágiiii! Mi újság?

Csajszikok! Pankával ilyan nem volt, ugyhogy elárulnátok, hogy a nyákdugó távozása után mégis mennyi idõ van még szülésig? Ugyanis ez reggel megtörtént és azért még van 4 hetem hátra papíron.

Snoopy! Persze, hogy lesz széked. Sajna dokibácsi papája anesztes is amellett, hogy fogdoki, ugyhogy már van nekik.

Jó éjt mindenkinek:Pankamama
PM
 


Pankamama,

Ha távozik a nyákdugó, akkor nagyobb valószínûséggel 2-3 napon belül beindul a szülés, de akár két hét is eltelhet addig.

Pötyi
pötyi
 
 


Sziasztok!
Affenébe, írtam az elõbb, és lenyelte a gép Kép
Na mégegyszer...

Virág!
Tudod Te Kép A széles képpel vigyorgó fejek berakását légyszi részletesen magyarázd el bénácskának, mert nagyon tetszik, de nem boldogultam vele...

Pankamama!
Te már nem éred meg a züllést egyben, akárki meglássa!!! Kép
2-3 nap valóban, nekem 1-2 nél több sose volt.
Legutóbb Eszterrel reggel nyákdugó el, mondtam hogy nyomás a kórházba, mert nagyon ködös nap volt, és a párom el akart menni dolgozni. Ohó, csak ha engem biztonságba helyezett! Anyósék 1 nappal azelõtt érkeztek meg... Du. magzatvíz elkezdett folydogálni, 3 óra múlva megszültem!
Neked is ilyesmit kívánok! Kép
Pusszantás:

Edóka
Nagyon izgiiiiii.....
edóka
 
 

 
 

Pankamama!!!!!!!!

Te mingyá szülni fogsz!!!!!!!
2-3 nap, annál több nemigen! A 2 hét szerintem ritkaság lehet, nekem 1-2 napnál sose volt több!

Hajrá!!!!!! Kép Kép
Értesíts ám!
Biztos, hogy az volt???

Virág!
Tudod te! Kép
Áruld már el részletesen bénácskának, hogy csinálod a széles szájjal vigyorgó fejeket!

Edóka

Nagyon izgiiiii......
edóka
 
 


Na most meg elment az elõzõ is, az lett a második... Ki érti ezt???
edóka
 
 


Sziasztok!

PM: nekem 2 hét volt utána még Kép Nagyon szorítok! Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


PM!

Nekem 2 nap + 2, amíg megszületett.

De kérdés, hogy vajon az egész elment-e, mert van, hogy csak egy kis darabka távozik belõle, akkor még akár két-három hét is lehet. Dokihoz mikor mész?

Puszi, most csak ennyi, mert rohannom kell gyereket kihalászni a fürdõkádból.Kép

Dia
Dia
 


Sziasztok!

PM, lehet, hogy megelõzöl???? Kép
Nekem is távozott ugyan a nyákdugó, de csak úgy folydogál néha, nem nagyon, meg egész hétvégén borzasztóan fájt, de semmi. Bálinttal egy nappal a szülés elõtt távozott. Viszont nem voltak ilyen erõs fájások, csak a szülés elõtti éjszaka. Ez nektek hogy volt?

Ági
Ági
 
 


Pankamama,
milyen színû volt? (Ez nem jelent feltétlenül valamit, de jelentHET.) Nekem is kb 2 nap volt... Fájdogálsz?

Edó, Kép
Ezt? kettõspont és nagy o betû. : és O A fenét vagy bénácska!

Ági,
mind a 4 szülésemre kíváncsi vagy? Kép A negyediknél a szülés elõtti 2 hétben minden áldott este olyan iszonyatos fájásaim voltak, mint a többinél vajúdás közepetáján. Csak onnan tudtam, hogy az már az igazi, hogy felébresztett az az iszonyatos fájdalom, nem tudtam elaludni, elfolyt a magzatvíz, és 2-3 perces fájások voltak csak. Így indult. Nem teketóriázott Ráhelbaba. Kép Még húzhatod, bár nem hiszem, hogy sokáig bentmaradna.

Kitartás mindkettõtöknek, és szorítok! KépKépKép Sms-ért nagggyon hálás lennék, ha kibújtak! Kép Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok!

Iboly!! Nagyon-nagyon gratulálok!!!! Asszem itt mindenki megmondta elõre, csak te izgultál ! Kép

PM: van, akinek több hét, nálam az ikreknél nem hitték el, hogy ez tuti, volt is vagy 7 óra a dugó, meg a burokrepedés között!!!

Velünk minden oké, párom szombaton elment, azóta nem tudok semmit róla, remélem odaért, várom az emiljét. Én meg rengeteget kiabáltam a két nap alatt a srácokkal, mondtam nekik kész terror lesz itt, míg haza nem jön az apjuk. De azért kárpótlásnak néhány jó kis kártyaparti (rabló römi) is belefért. Zuhogott az esõ egész hétvégén, pedig a paprikáim úgy tûnik túlélték a múlt hetit, de sûrgõsen le akarnám szedni õket. MOst süt a nap, én meg erre idebent és ráadásul meló helyett babanetezek....

LÁnyok, aki nem sovány (finoman fogalmaztam, mi?) az kb mikor érzi meg a sokadik babájának mozgását??? MÁr úúúgy várom! Tudom,hogy val, még nem reális, csak akkor is.

Ági! Hajrá nektek is! Aztán ne csak PM-nek mobilozz, mert ha meg õ is szül, akkor hogy szól nekünk???? Hajrá PM, Hajrá Ági, ki lesz a befutó?

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Halihó!

Olyan arik vagytok, hogy írtatok ilyen gyorsan. Olyan vagyok mint egy elsõáldozó, mivel Pankát mesterségesen indították, így ilyen elõzmények nem voltak.

Nos már 1 hete fájdogálok, olyan mensi szerûen, napközben többször is, a derekammal együtt. Ez a dugasz/ már bocsi mindenkitõl/ olyan sárgás, barnás zselészerû, nyúlós massza volt , de nem véreztem meg semmi és még ma is jönnek ilyen darabok. Dokihoz jövõ hétfõn megyek, de az még messze van. Ezért faggatlak benneteket, mert még a cuccomat se raktam össze, meg pár dolgot még venni is kellene és én nyugisan elvagyok, hogy még van 1 hónapKépKépNo majd meglássuk. De zülleni 2 fájás között is megyekKépKép

Virág! Lécci emilbe küldd el a számod, mert nem találom a táblicskut.

Edóka! Köszi én is így szeretnémKép

Na, lányok, új jelentkezõk a züllésre?

Puszi:Pankamama
PM
 


PM!

Én azért felhívnám a dokit a helyedben! Nem akarok vészmadár lenni, de nekem 32. hetesen ugyanígy fájt a pocim, menses szerûen.
Bár Te már idõben vagy, azért a dokival csak egyeztethetnél, hogy mégis mire számíthatsz!

Szorítok!!! Mindent bele!!!

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


PM!
Nekem mindkét babócánál kb. négy héttel elõbb eltávozott a dugacs.Kép De lehet , hogy Blankánál csak hárommal.
Köszönöm jó kívánságokat , már itt lenne az ideje a gyógyulásnak!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok,

Pankamama, Ági,
nagyon-nagyon drukkolok, olyan izgi!!! Most nagyon gyakran fogom lesni a gépet KépKép Pankamama, nekem is elõzõ napon távozott...

Mi jól vagyunk, megvolt az UH is, Kismanó kiköpött bátyja, már olyan tekintetben, hogy juszt se mutatta meg magát ott Kép Persze lényeg, hogy amúgy minden oké. Elkezdett rendesen nõni a hasam, az más kérdés, hogy még a legkisebb terhesgatyók is nagyok rám, persze már nem sokáig Kép
Most már nagyjából elmúltak a rosszullétek is, bár még mindig nagyon megérzem, ha túl sokat vagy túl keveset eszem, csak az arany középút a jó Kép
Borzasztóan sajnálom, hogy lemaradok a züllésrõl pedig lehet, hogy a párom osztálytalálkozójára sem megyek, csak így meg nincs kire hagynom Tomit, mert anyóséknak másnap valami egésznapos programjuk lesz, és elõtte mégsem éjszakáztathatom õket. Meg különben is milyen bénán nézne ki, hogy a züllõ asszonyt anyósa várja éjszaka KépKép

Mindenkinek sok puszit küldök és bocs, hogy most nem nagyon írtam külön senkinek.

Erika
kerika
 
 


Lányok,
megint én...
Létezik, hogy két napja senki nem írt a levlistára? Mert én nem kapok semmit...
Napocska,
tudsz segíteni? Plíííííz....

Erika
kerika
 
 


Virág!
Teljesen felizgatott az egyik mondatod! - Van egy fénymásolt könyvem, temérdek mondóka van benne, minden sor alá zárójelben a sorhoz való mozdulatsor. -
Én is ilyesmit keresek, mert a gyerköcöknek sokkal könnyebb a versikéket felidézni, ha a sorokat egy-egy mozdulathoz tudják kapcsolni. Viszont én már elfelejtettem amit az ovis koromban tanultam. Írd le légyszi, hogy mik az ismertetö jelei a könyvnek, hátha az alapján meg tudom szerezni antikváriumból, vagy könyvtárból.
Köszönöm

Nadin
nadin
 
 


Sziasztok!

Régen nem jelentkeztem, de igyekeztem lépést tartani a levélterméssel! Kép

Elõször is gratulálok, Snoopy és Anikó!!!
Azt hiszem a jövõ év bõséges gyermekáldást hoz ebben a topikban! Minden jót Nektek, és ne érjen utól Titeket semmilyen õszi nátha!!!!!

PM!
Sokat gondolok Rád, és nyákdugó ügyben én is teljesen tudatlanka vagyok, mivel Zalán fiamat is indították, így ebbõl kimaradtam!

PIldi!
Köszi a kimerítõ választ, nyugodtabb vagyok, és napi 3x2 Magne B6-ot szedek, egyelõre sokat segít.
Én a 15. hét végén éreztem meg a kisbaba mozgását, de addigra már nagyon türelmetlen voltam! Tegnap már a kisfiam is érezte, eddig nem volt türelme a kis kezét addig tartani a pocakomon, amíg újra nem rúgott egyet a kistestvér. Hú, hogy meglepõdött, hogy mekkorát mozgott! Rohant az apjához, hogy elújságolja! Kép

Beléptem a 22. hétbe, nagyon nagynak érzem a pocakomat. A kisbaba élénk, sokat mozog, és ma úgy éreztem, hogy talán befordult fejjel lefelé, mert eddig harántfekvésben volt, és éreztem is, hogy bal oldalon erõteljesebben rúg, ott lehetnek a tappancsai, jobb oldalon meg finoman mozgott. Most a köldököm felõl érzek jó nagy mozgásokat! Kép Persze most még jó sok helye van a mozgásra, nem sürgetem, hogy beforduljon! Én sem bírnám 4 hónapig fejen állva! Kép Kép

Verus!
Én november 18-án hétfõn reggel tervezem, hogy bemegyek a 26. heti terheléses vércukorra. Ha jó Neked, én ott leszek!

Puszi: Judó
judó
 
 


Sziasztok!

Na, akkor regisztráltam magam én is!Kép Persze igazából egyszer már voltam regisztrálva, csak utána mikor Ákos szétszedte a gépet, és újratelepített pár programot, nem ismert föl többé a babanet. Aztán lusta voltam utánajárni a dolognak.

Zsókáék itt vannak nálunk, de hát még nem alszanak a gyerkõcök. Helyette együtt röhögcsélnek az ágybanKép

PM!
Hû, de izgi! Nekem a 2 naggyal csak szülés közben távozott a nyákdugó, Bábival meg kb. 2 héttel szülés elõtt. De minden eset más!Kép

Ildi!
Háááát, én nagyon nem vagyok soványnak mondhatóKép, és Áront 14 hetesen, a többieket 12-13 hetesen éreztem! Viszont Ibollyal egyszer beszéltük, hogy õ is ilyen hamar érezte a lurkóit, pedig õ az ellenkezõ véglet alkatilagKép

Megyek, mert Hanna meg még itt kóvályogKép

Puszi: Pele
pelcsi
 
 


Pildi,
belülrõl semmi köze a magzatmozgáss érzésének a párnácskákhoz, csak kívülrõl. Kép

Pankamama,
én azért sürgõsen összepakolnék... Kép Mégha nem is szülsz holnap (vagy maKép), azért jó a tudat, hogy minden kész. Kép (És bár nem erõltetni akartam, csak eszembejutott a szörpirõl a tea, azért leírom, hogy csak és kizárólag szárított bodzavirág van benne.)

Judó,
örülök, hogy minden rendben! Kép

Nadin,
nem tudom, milyen a könyv kívülrõl, lehet, hogy a borítóját nem is fénymásolták. De ha tudsz fénymásolni, egy napra meg tudok válni tõle. Kép

Erika,
senki nem írt a levlistára. Kép
Na puszi!

Virág
Virág (fiore)
 


PM? Hogy vagy?

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Áfonya!

Köszönet és hála!!! Tényleg az volt a baj. De most már mûködik, és végre nem csak a freemail web oldalról tudok küldeni üziket. Rettentõ fárasztó volt a megírt leveleket sorban bemásolgatni.

Köszi még1x.

Iboly

ui. Pankamama???

ui.2 Kép A züllésre eddig függõben hagytam a jelentkezésemet, de most már biztosan tudom, hogy nem megyek. Habár nagyon sajnálom, hogy ezúttal nem találkozhatok veletek, de az ürömbe öröm is vegyül, ugyanis a hétvégén ünnepeljük meg, hogy sikerült a vizsgám és ha a Posta is úgy akarja, addigra a diplomám is megérkezik.
Érezzétek jól magatokat!
Puszi
iboly
 
 


sziasztok

Virag koszi hogy kisegitettel. Szoval 11 en volt par leves es utana 15 egy leves es kozbe semmi.

Madarkarol tudtok valamit. Sima levelem is visszajott hogy tele a postaladaja es nem tud fogadni tobb levelet.

Nalunk hetfon Halaadas /Pulyka/ nap volt este meg Lianna kirantotta kezecskejet en kozremukodesemmel. Tul erosen fogtam es mikor hatra vagta magat akkor nem eset el csak szegeny keze randult meg alaposan. Ma fel napig orvosoknal jarkaltam vele. Szerencsere aztan egy mozdulattal helyre tettek neki, Viszont addig volt egy angyalom. De rajottem sokkal jobban szeretem mikor csinytalan es minden pillanatba figyelni kell es nem marad ott ahova leteszem.

Mindenkinek jo egeszseget szep idot es mindnefele jot.
Napocska
Napocska
 


MIÉRT VAGYOK MOST ITT?????? Miért kel fel 5-kor Ráhel? Miért ébred fel átlag 5-ször minden éjjel? Miért pont akkor, mikor szerelmeskedni szeretnénk? Miért fáj ennyire piszkosul a derekam a hajnali szopitól? Kép Fáradt vagyok. Így nem fogok tudni menni zülleni. KépKépKép

Virág
Virág (fiore)
 


Halihó!

VirágKépKépKépKépKépKépKépKép Naaa, ugye már jobb? Ha nem jössz zülleni, akkor naggyon irgum-burgum lesz.

Iboly! sajnálom, de megértem. nagyon örülök a sikerednek.

Napocska! Jobbulást a kicsi kéznek!

Mi jól vagyunk leszámítva, hogy menni alig bírok mert akkor folyamartosan görcsöl a pocim. Voltam tenyésztésen aminem hétfõre lesz meg az eredménye, szerintem valami baci, és félek, hogy ettõl vannak görcseim. Mivel méhszáj nyitva, dugasz nincs, nehogy babócának valami baja legyen. 2 hétig még mindenképp bennt kell maradnia még. Ugyhogy most pihi van, hétfõn többet tudok mondani, bár szombaton sokótokkal talizokKépKépKi jön 8-ra?

Ági?????

Pussssz:Pankamama
PM
 


PM, én már azt hittem megszültélKép Vigyázz a babócára, tényleg jobb még neki odabenn, legalább két hétig!

Virág, mennyi idõs is pontosan ez a kisasszony? Csak szopizik még, vagy adsz már neki valamit? Foga van már? Nem lehet, hogy azért nyûgös? Esetleg valami fejlõdési ugrás.
Ha neked jobb ettõl egy kicsit, leírom, hogy Csongi (19 hó) elég sokszor produkált ilyet. Volt mikor 2 hétig óránként fenn volt, azt hittem összeesek. Aztán elcsitult a dolog (bár még mindig ébred vagy 2X), és utána megint jöttek az éjszakázások. A mai napig nem tudom mire véljem. A dokinõnk azt mondta valószínûleg rosszat álmodik, gyorsan jár az agya és éjjel dolgozza fel a nappali történéseket.
De a fog is ludas lehet benne. Egyik gyerek meg sem érzi, a másik heteket "szenved" elõtte.
Amikor alszik, mindenképpen feküdj le vele napközben. Bár nem ugyanolyan, mint az éjjeli alvás...
Esetleg kipróbálhatod a Dia, PM módszerét hátha nálatok beválik.
Na, nem hiszem, hogy okosabb lettél, de amikor felébred gondolj arra, más is virraszt nem csak TE!Kép

Évi

Kovács sándorné
Évi
Sopron
 
 


Hahó mindenkinek!

Tegnap este leszedtem a topikot, mostanra sikerült is elolvasni...

Geri, semmi titokzatosság, csak mindenféle hülye tervek, amik vagy bejönnek vagy nem.

Judó, elvileg nekem is OK. De azért addig még úgy is beszélünk..Te nem jössz vacsizni szombaton?

Momo, ne izgasd magadat elõre a szülésen ill. a kórházba jutás körülményein!! Olyan messze van még, kár emiatt elõre pánikolni! Azon se izgulj, hogy milyen lesz majd ha Te kórházban leszel! Hiszen 5 és fél hónap van még addig és Timike is annyit fog változni ez idõ alatt!4 (Gondolj csak vissza az elmúlt 5 és fél hónapra, hogy a kislányod mekkora változáson, fejlõdésen ment át!!)
Én is sokat problémáztam azon, hogy kire hagyjam, meg kitõl kérjek szivességet..stb. Merthogy nálunk sem természetes, hogy majd vmelyik nagyszülõ vigyáz a gyerekekre..De úgy döntöttem, hogy sz*rok arra, hogy anyám egy antinagyi és a velünk élõ testvéreim félõrültek, mindenki kibír fél napot, amíg a férjem ott lesz velem. Onnantól meg egyértelmû, hogy õ lesz a srácokkal.

Dia, akartam már kérdezni: Bori most bölcsis? És amíg ilyen beteg volt, felváltva voltatok otthon vele?

Cory, tessék írni rendesen is!!! Azt sem tudjuk, hogy mi van veletek...

Gyorsan elküldöm, hátha kiderült, hogy mi is van PM-mel..

Üdv mindenkienk:

Verus

Kép
verus
 
 


Virág!
Köszi az ajánlatot Kép Kép, de sajna mi Albertirsán lakunk, és mióta nem dolgozom csak ritkán járok Bp-n. Kép Megpróbálom elöbb a könyvtáros nénit mozgósítani. Ha nem sikerül akkor jelentkezem.
Nadin
nadin
 
 


Sziasztok!

Virág!
Kitartást a hajnali percekhez! Kép

Verus!
Nem tudok zülleni menni, mert 3 órára szülinapra megyünk, 5-re meg általános iskolai találkozóra egy étterembe. Még soha nem volt talink, most, 18 év után jutott eszébe két osztálytársunknak, hogy jó lenne talizni!
Érdekes lesz, mert 2/3-ukkal azóta nem is találkoztam! Kíváncsi vagyok, hogy megismerjük-e egymást!

PM!
Aztán nehogy a züllésrõl menjél szülni! Kép Mit gondolnának a mentõsök! Na jó, ez nem vicces, mert tényleg várhat még a kis Zsoma!

Puszi: Judó
judó
 
 


Sziasztok!

Verus: köszönöm, hogy hiányoltál Kép Nem tudom követni az itteni eseményeket. Teljesen elkeveredem, ki kivel van Kép vagy inkább Kép

Nálunk az a nagy helyzet, hogy Balu 13 hónaposan Dia hivogatására elindult Kép Egyre többet dumál: anya, apa, hammam, tessék, nem, de. Ezek azok, amiket már tutira értünk Kép
Én elkezdtem a sulit, de nem viszem túlzásba a bejárást (már 3 hete nem jártam arra), mert már a második héten jól elvették kedvem az egésztõl. Kitalálták, hgoy a diplomához a tudott órákon felül még 21 órát fel kell vennem Kép

Most hirtelen ennyi. Nagyon késõ van már nekem Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok,
megvagyok. Kiürítettem a postaládámat, újra tele lehet rámolni. most nekiállok olvasni, és talán még ebben az évezredben írni is.
Madárka
madárka (mad&aacut
 


Évi,
aranyos vagy. Kép Azt a napközbeni ledõlést hogyan kiviteleznéd a helyemben??? Már kb. 2 hónapja ilyen izgalmasak az éjszakáink. Most éppen nem a foga, az másmilyen. És 7 hónapos múlt, de csak anyatejes, minden mástól kishíján megfullad. (A péptõl is.) Ma "megevett" kb. 4 szem összenyomott rizsszemet. Kép Ami nem elképzelhetetlen, hogy nappal felpörög a 3 testvérétõl, akiktõl sokszor aludni sem tud rendesen, sokszor felébresztik, és emiatt éjjel sem tud nyugodtan aludni, de nem tartom valószínûnek. Megvan a szokásos ébredési rendje. Kis édes... Az utolsó ébredése mindig halál pontosan 5.00-ra esik, amikor még mindenki alszik. (aludNA) Remélem, hamarosan vége lesz ennek, mert elegem van ebbõl. Nappal nincs egy nyugodt, CSENDES(!) percem, éjjel pedig...

Nadin,
ott volt telkünk régen! De szerettem azt a kis falut! Kép

PM,
köszi a fenyegetést. Kép Sajnos ennek ellenére sem merek elmenni, pedig megszakad a szívem miatta. KépKépKép De lesznek ám még nyugodtabb éjjeleink, és akkor az égiek sem menthetnek meg titeket tõlem! Kép Vigyázz magatokra! Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok,csak két szó, mert Peléknél vagyunk és nem akarom megenni az összes net-elõfizetésüket...

Virág, nem tudom, mennyit segít, de küldök neked egy nagy-nagy ölelést KépKépKép
A másik: hány oldalas az a fénymásolt mondókáskönyv? Arra gondoltam, hogy ha nem olyan sok, bescannelném és feltennénk a levlistára (ha jól olvastam, sokaknak kellene...) Mit gondolsz?
üdv
Zsóka

Zsóka
zsóka
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek puszi, nem igazán van idõm mostanában, olvasni semKép
De igyekszem bepótolni, most talán nyugisabb napok jönnekKép
Minden friss pocakosnak GRATULA!!

Judó!
Megy a férjem is, írtam neked a freemailosra.(küldjek képet hogy megismerd??KépKépKép

Iboly
Neked is nagy Gratula!!!!

Most olvasok, próbálom valamennyire képbe hozni magam az utolsó két hónapról ami Veletek történt.

pussz
Hajni
0611viki
 
 


Sziasztok!

Ma voltak nálunk Andi(3)-ék, és rá kellett jönnöm, hogy tényleg gáz ez az 1 éven túli szoptatás. Luca elkezdte felfelé huzogatni a pólómat, majd a szoknyámat is, és nagyon tetszett neki KépKépKépKépKép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Cory! Kép Kép

Virág! Ezek szerint nem jössz zülleni??? Ne már!
Küldök neked valamit, ha nem vagyok túl bénácska Kép
Kép Kép Kép
Felhívlak.

Pusszantás:
Edó
edóka
 
 


Lányok!
Hogyhogy ma senki nem írt?

PM!
Hát mégis egyben maradsz még? Kép
Én megyek holnap 8-ra, ha lesz ott más is, de nem akarok egyedül ücsörögni...
Szóval, ki jön még 8-ra???

Edó
edóka
 
 


Sziasztok!

Edó, csak, hogy ne magadban levelezz!!KépKépKép
Én igyekszem nagyon, csak hát innen a szomszédból a jó ég tudja mikorra érek oda..

Napocska, már akartam írni, hogy Jamina is babát vár, igaz, õ nem levlistás (asszem..), de a topikban "lakik" õ is.Kép

Cory, kezdetnek nem rosszKépKép Gratula Diának, a csábítónakKépKép No, meg persze Balunak is, aki rádöbbent, hogy így, lábon járva, mennyivel szebb a világKép

Iboly, én még nem is: KépKépKépKép

Jó éjt, mindenkinek, de legfõképp a Ráhelnek, aki igazán hagyhatná egy kicsit a szüleit aludni, meg papás-mamást játszani idõnként.

Puszi:

Verus

Kép
verus
 
 


Verus

Teljesen igazad van. Jamina teljesen kiment a fejembol. Tudtok rola valamit mikorra varja picijet?
Meg eszemeb jutot Bobita vele mi van ?
Pru is ha jol tudom picurit var, de mar o is nagyon reg jart felenk. KingAndirol se halottunk mar osidok ota.

Hajni

Az hulyesegem ekes bizonyiteka volt, hogy ugy sikerult irnom Kép

Mindenkinek minden jot joidot es keves hisztit a ksimanoktol

Napocska
Naposcka
 


Verus,
köszi. Kép

Jelentem, Ráhelbaba tegnap és ma fél hétig aludt. El sem hiszem. Köszönöm az altató hullámokat! Kép Majd talán a következõ züllésen találkozunk. (Edó, a férjemnél nem jöttek be az ötleteid, Ráhellel meg mégsem mehetünk zülleni. Kép) Pussssssz, és jó züllést:

Virág
Virág (fiore)
 


Jaj, Zsóka, mielõtt elfelejtem sokat számít és köszönöm. Kép Majd megnézem hány oldal, talán 50 körül, de rém bénán saccolok.

Verus,
hagyott (papásmamást játszani Kép).

V.
Virág (fiore)
 


Halihó!

Mindenki! Mi megyünk Anikóval 8-ra, mivel akkortól foglaltuk az asztalokat és hát mégiscsak úgy illik, hogy ott legyünkKép De siessen mindenkiKép

ÁÁÁÁÁÁÁgi! Mi újság van ?

Pele! Üzit megkaptam, ha esetleg olvasod, lécci ne csináljátok ezt velem. Az OK. hogy Zsóka örül, de 1-2 órára gyertek el.

Na mára ennyi, majd talin dumcsizunk.

Pusssz:Pankamama
PM
 


VirágKépKépKép Csak el ne bízzátok magatokat!KépKép
Akkor majd legközelebb..

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy megy a buli, de muszáj írnom.

El sem hiszem, megint hõemelkedése van a gyereknek. Pedig hétfõn mennénk elõször a bölcsibe... Ezt megint jól kifogtuk. De most már tényleg dunsztom sincs, mihez kapjak...

Ötletek?

Puszi:

Dia
Dia
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem mentem zülleni.
Nagyon szerettem volna találkozni Veletek, hiszen már oly régen láttam mindenkit. Kép

De azt mondtuk, hogy a bababörze idejére nagyjából kész kell lenni a honlapunkkal és az a srác, aki csinálja az csak ma ért rá.

Ami nagyobb baj, hogy most ment el. Szerintem már mindenki hazafelé kacsintgat. Most nem indulok el.
Meséljetek!!!!! Lécci....

Zsóka!
Mikor csavargunk?
Köhögése elmúlt a leányzónak? Meghívás áll. Zoli mikor jön, tudod már?

Jajj istenem, mindenkit olyan régen láttam, mikor találkozunk legközelebb????

Kész depi az élet. KépKépKép
Ráadásul pénteken 3x is hánytam. Zsombival eccer sem.

Snoopy
snoopy
 


Sziasztok!
Hogy sikerult a zullesetek? Ilyenkor uuuugy irigykedem!
Agi gyanusan csendben van...
Pele nem valaszoltal a kerdesemre... Kép Biztos atsiklottal felette... De nemcsak toled varok otleteket, segitseget. Bemasolom ide megegyszer.
Martin nagycsoportos ovis, igazan nagy nak erzi magat. Ami az en legnagyobb gondom. Nagyon nehez vele, meglehetosen szofogadatlan. Pele! Tobiek! Segitsetek! Hogyan tudnek hatni ra? Tudom, hogy a sok tiltas az ellenkezojet valtja ki, de ugy erzem tehetetlen vagyok. Alapvetoen nagyon kedves aranyos, segitokesz gyerkoc, de neha valami kattan nala, es hulyeseg utan hulyesegeket csinal. Probaljatok valami biztatot irni!
Mindenki kismama vigyazzon magara nagyon!
Mindenkit udvozlok!
Moni

moni
 
 


Dia

Sajnos semmi jo otletem nincs Kép Jobbulast Borinak es sok sok gyogypuszit.

Napocska
Napocska
 


Sziasztok!
A züllés nagyon jó volt , de többet juszt sem írok! El kellett volna jönni!Kép

Moni!
Pelének nincs most net-elérhetõsége , majd talán holnap délután!

Üdv
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok!

Úúúúgy irígykedem! Aztán meséljetek a züllésrõl!
Bocs, hogy mostanában nem is jelentkezem, de kész katasztrófa az életem. Majd ha kicsit lenyugodtam, mesélek.
És sajna, a hányingerem is visszatért, ami aztán tényleg piszokság így 21 hetesenKép.
Virág, kitartást a hosszú éjszakákhoz!Kép Most már kezdem érezni, hogy én vagyok a Föld legszerencsésebb anyukája, mert a lányom 3 hónapos kora óta 10-12 órát durmol éjszaka.
Persze, mindennek megvan a hátulütõje, mert így sokkal gyorsabban fogyott a tejemKép.
Verus, köszi a bíztatást, de leginkább akkor leszek gondban, ha éjszaka kell rohanni, és egy darab nagyi sem lesz a láthatáron. Akkor viszem a lányomat is a kórházba?
Madárka, örülök, hogy elõkerültél!Kép. Így kívülállóként roppant szórakoztatóak a Petráról szóló történetek, és mindíg meg is nyugszom, hogy nekem milyen jó gyerekem van. Pedig sokszor a falra tudnék mászni tõleKép.
Virág, az a mondókáskönyv engem is érdekelne, szerintem kis szervezéssel minden megoldható. Sokszor járok én is Pestre, anyukám munkahelyén pedig hülyére fénymásolhatom magam, úgyhogy ha nincs jobb megoldás, majd megszervezzük, jó?

Most ennyit, mert visít a gyerek.
Üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Helló!

PM, köszi a züllés megszervezését, nagyon jól éreztem magamKépKép Jó volt látni nagy pocival TégedKép
Közben a nagyok is nagyon jól elszórakoztak az apjukkal, övék volt az egész MC. Aztán vásárolni mentek a tesco-ba.
Nagyban nézelõdnek, amikor bemondják, hogy ha van a vevõk közt orvos, menjen a 6-os pénztárhoz...Kb. fél óra múlva mentek Zaliék is fizetni és épp akkor takartak le egy fiatal nõt.Kép A gyerekeket eléggé megviselte a látvány, ill. a tudat, hogy vki ott halt meg. Így az éjszakát Hannussal egy ágyban töltöttük, mert nem mert elaludniKépKép
De szerencsére, mára megnyugodtak, remélem csak ennyi volt.
Egyébként éjjel 1-re értünk haza, totális köd volt az M5-önKép

Most mennem kell, puszi mindenkinek:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!
Sajnos, semmi újság. Pedig így is eléggé óriási ez a bébi, és még itt növesztem a hasamban. Kicsit félek...
Ági
Ági
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?