Új privát üzeneted érkezett!

Ilba,
én megkaptam, köszi! Ezt a menyiséget én kb. 1-2 étkezés alatt elfogyasztom :oops:

Kép
mancs
 
 


Képek:
Kép
Kép

Levente megkostólta Benedek szinesceruza készletét:
Kép

A DM-ben lehet kapni egy jó csöpögésmentes itatót, Babylove márkájónak van csomagolva, de kibontva már látszik, hogy ez a Nuby legújabb modellje. Puha műanyag teteje van (mint a cumik, annyira puha), nem szelepes (tehát nem kell szenvedni a szelep tisztításával), de ha az ember min. 3/4 részéig megtölti, akkor tényleg nem csöpög (ellentétben az Avent varázsitatóval, amit sokan szidnak csöpögés miatt). Képek róla: (testvériesen megosztoznak rajta):
Kép
Kép
Kép

Vigyori:
Kép

Nemmellesleg ma reggelre kicsi lázas, nagyobb taknyos lett. Hallelujja :twisted: !

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Gabi,
a legjobb a végén a rendőr :lol:

Kép
mancs
 
 

 
 

Kormi,
láz :(

Meg kell őket enni, főleg Benedeket, ahogy itatja az öccsét! :D

Lehet, hogy hülyeséget kérdezek, el ne mondd senkinek: ha 3/4-ig töltve nem csöpög, akkor mi van, ha leisznak belőle? Akkor már csöpög?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormi,
na ezt hamarabb is írhattad volna, a héten vettem varázsitatót. De legalább nem csöpög! :wink: Ízlett a ceruza Leventének?

Kép
mancs
 
 


Kormi,
ez a vigyori kép nagyon jó!!!!
Jobbulást nekik!

:!: Van aki nem használná fel a Brendonos kupont, amiért pelenkás vödörbe szemetes zsákot adnak ócsóbban? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi, Petike már Benyónál is nagyobb..... :oops:

Ilba, de mégis milyen ház? Nincs valami kép? Izgulok nagyon. Pilisizék nagyon kafák, csak nem lehet onnan közlekedni Budapest felé, mert reggel Pilisvörösvár utánig áll az autósor.....amúgy én is mennék arrafelé, ha lehetne közlekedni. Nekem Csobánka a kedvenc helyem. :wink:
Vendég
 


Gabi,
van egy levegőbeengedő lyuk is rajta, s összességében olyan nyomást tart benn a pohárban, hogy nem fog csöpögni. Azért kell 3/4-ig megtölteni először, hogy kevés levegő legyen a folyadék felett kezdetben. Azért nem mondom, hogy 100 százalék, hogy nem fog csöpögni, de van hozzá mág egy keményebb műanyag fedő is, azt rátéve már végképp nem volt esély, hogy eláztassa a táskámat, amikor Tescoztunk, s az itató végig fejjel lefelé rázkódott a táskámban. És az ára is barátibb, 890 Ft.

Mancs,
Levente nonstop vadászik a ceruzákra (is), tutira bejöttek neki. :wink:

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Halihó Mindenkinek!

Végre én is idejutok a géphez. A család férfi tagjai egyfolytában itt garázdálkodnak, fotókat raknak fel és írkálnak a nevem alatt. :evil: Én teljesen le voltam maradva a hsz-kel, a férfiak meg a Bnetről beszélgettek.
Voltunk a DM-ben, beszereztük a szükséges babaápolási cuccokat. Mondanom se kell, hogy Petra már kapott egy-két apróságot (fürdőjátékok, fa cumilánc stb...).
Hulla fáradt vagyok, aludtam vagy 5 órát. Petra viszont egész jól bírja, pedig túl sokat Ő se aludt, de a sok élmény miatt nem is nagyon akar.

Mancs Petikének nagyon szuperül áll ez a szerkó!!!
Ilba engem is érdekel a ház dolog, drukkolhatunk, hogy összejöjjön?
Tényleg mi van a diétás listával, várjuk nagyon :!:
Minden illetékes babának boldog hófordulót!!!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


De van kép, de még nem is láttuk élőben, meg még csak tegnap este találta A. Szóval majd ha érdemes feltenni felteszem. :wink:
Igen, ismerjük az utat, évekig jártam Solymárra edzeni, meg Ürömre. Ez Jenőnek az Ürömről megközelíthető részén van, szóval csak az ürömi elágazásig kellene kibírni, ami 4km innen kb.
Meg csak elkészül lassacskán az a hidacska is. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kormi,
jó az avarar kép! :wink:

Vuka,
elvileg átküldtem Neked is. :roll:
Nem írtad, hol vagytok pontosan?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hát biztosan az avarar is jó, de az avatar se rossz. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba bocsi a reklamálásért, gondolatolvasó vagy.
Siegenben vagyunk, Kölntől kb. 100 km-re.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!
Vuka, tök jó, hogy itt vagy, de mégse vagy. Érted? Szóval, hogy a messzi távolból is írsz nekünk! Látom a nagyit szórakoztatta Petra a repcsin meg mindenkit nyilván aki látta és hallotta :)

Kormi, örülök, hogy írtál. A kis betegeknek jobbulást. Neked meg kitartást és ne betegedj le! A szinesceruzaevő Levi nagy kópé, de ahogy elnézem Benedeket sem kell félteni.

Ilba, köszi, nekem megjött a kajaajánlat :shock: Minket csábítottak Pilis biszem-b.szomra lakni, de ellenálltunk. Talikra viszont szívesen megyünk oda :wink:

Mancsbá, szavadon foglak! Szóval akkor ne autóval közelítsem az Ikeát a koktélod miatt? Látom, te is meghallgatnád, hogy danolászok :lol: Pedig csak a "Kimegyeke a temetőbe..."kezdetűt tudom :wink:

Tücsimami, de jó nektek, hogy hamarosan már csak rendezgetni kell meg szépítgetni a házat! Ügyik vagytok! Holnap akkor ringatózunk?

Minden hófordulós lurkónak nagy cupppppppp :D

Mi ma kicsit nosztalgiáztunk. Voltunk az Istvánban babát látogatni. A dokinéninkkel is találkoztunk. Szonja be is mutatta, hogyan tud kiabálni mire a szigorú anyja befogta a száját. Mégis csak szülészet, nem játszótér. De, játszón is voltunk. Hintáztunk egy kínai kislánnyal.

Más említésre méltő nem történt velünk egyenlőre :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Off!
Ismer valaki jó munkaügyist, vagy esetleg ügyvédet?
Coolasa, Te nem ilyen vagy? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ki találja ki, hol uzsonnáztunk ma délután???

Kicsit segítek:

Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


ikea?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
ez így király lesz, mindig fényképekkel jössz és mesélsz! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kormi,
köszi szépen a választ! Ahhoz képest, hogy nekünk is ilyen itatónk van jól fel vagyok vértezve ismeretekkel... :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba gratulálok, igen IKEÁ-ztunk. Petra kapott etetőszéket, hogy egyenrangú legyen a kajálásoknál. Majd egyszer haza is jut a szék és akkor a pesti nagyinál is lesz etetőszék (Pátyon már van). :roll:
Sajnos nem ismerek jó munkaügyist. Neked kell, mert megszűnt a céged?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ma esti program:
Kép Kép
Megsúgom nem vettünk semmit (de még visszamegyünk :lol: )

Sűrű volt a mai program, hulla fáradt vagyok és rettentően fáj a fejem. Remélem sajnáltok.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Natasa:
holnap megpróbálunk a 9 órásra menni, mert utána rengeteg dolog van és lehet hogy Bubek jön látogatóba.
gyertek ti is akkor.

Köszi a javaslatokat, most rágódom rajta.

Coolasa, neked is köszi.
Vendég
 


Kiscsákó az Áll az alkuban 100 milkát nyert :shock: 19 éves... Fel sem fogta...

Ilba,
legközelebb hamarabb szólj a kupon miatt, mert már rég kidobtam. Eddig mindig őrizgettem őket hónapokig (de minek?) most, miután Vukának odaadtam az építőkockás kupont, a többit kidobtam, mert nem volt benne semmi olyan, ami nekünk kellene :( Miért kell a munkaügyis?

IKEA-tali csütörtökön hánykor? Hol? IKEA előtt, előtér, vásártér, étterem... :roll: Tudom hogy még odébb van, de akkor is. :lol:

Jó éjt mindenkinek!

Kép
mancs
 
 


Tücsimami, első olvasatra azt hittem, hogy Bubekék a 9-re jönnének :lol: Hááááát, nem igérek semmit noha, hozzánk meg jön a barátnőm és nem ártana összeütni vmi kaját,...Megpróbáljuk, de lehet majd csak integetünk egymásnak :roll:

Vuka, nem sajnállak :evil: No mercy :evil:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Időpontot még nem beszéltünk :? Javaslat? 11 óra? hogy mire mindneki befut lehessen etetni a gyerekeket meg magunkat :D És akkor még lesz helyünk is. Találkozás szerintem a földszinten az információ előtt /mint a múltkor/. Nos?

Mancsusz, éppen mondtam a páromnak, hogy nekem nem szimpi a gyerek erre tessék! No, mire adózik meg minden, már sokkal kevesebb pízt kap :?

Ma nem táncolnak :?:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nos halihó!

Gyorsan elolvasgattalak benneteket. Ma délelőtt leindultam Ádusznak mamusz, harisnyát és sálat venni. Nos ebből egy szandál lett. De úgy látom No.-ban vannak harisnyák! (Vuka gyenge vélzás volt) :lol:
Vuka nagyonj ez az élménybeszámoló! Érezzétek jól magatokat! Az ottani Ikeába is ua. van mit itt?

Tücsi szerintem neked tök mindenj hova mennétek, Bora-bora akármi. Csak ne kelljen itt maradni. Nem így van? Én is kérek fogyis ajánlásokat. Köszi.

Gabi sajna nem találkoztun ma. De annyira szétfagytam, hogy csak na. Holnap megyünk játszóba?
Timi ti is jöttök ügye?

Ilba tök jó az a szék, vagy trón. A lakásotokba nem mostanában költöztetek?

Kép
vanília
 
 


Én sajnálom Vukát. Szar lehetett abban a lepukkant áruházban, alig van választék. Még jó, hogy nem vettek semmit! :twisted:
Meg a 100 milkás gyereket is sajnálom. Szegény! Biztosan cserélne velem, inkább adózna 60 ezerből. :evil:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja Mancsi Ádusz vagy egy hónapig szelep nélkül ivott belőle. Aztán belemártottam pépbe azt jól lenyalakodta. De most attól kezte jól használni vagy sem, arra nem emlékszem. :oops:

Kép
vanília
 
 


Mariann, naná, megyünk!!! De be kell állítanom az órát, mert ha holnap is akkor kelünk, mint ma, akkor elkésünk.
(Ma sem kellett átmenni Livihez éjjel! Igaz, fél 11-ig fent volt, de tízig aludtunk reggel. ) 8)
Tényleg, Ti hogy álltok a suttogós altatással? Működik a dolog?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Most ott állunk, hogy este szopi közben úgy dönt elég volt, hátat fordít és alszik. Én meg bedugom az ágyba és alszik. Bár most egyszer felkel éjjel. Nos vagy a foga, vagy mit tudom én. De az még baráti. Csak reggel HÉTKOR KEL!!!!!!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :twisted:

Kép
vanília
 
 


Munkaügyis: igen, nekem kell, írtam a felszámoló cégnek a végkielégítés miatt, de most hallottam, hogy a szabit is kötelesek kifizetni, szóval szeretném tudni, mire tarthatok még igényt.

Vanília,
Januárban lesz 5 éve.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mariann,
ez szuper!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszi az egeres történeteket. A miénk épen, egészségesen megvan még. Etetjük szorgalmasan, hátha egyszer annyit eszik, hogy nem tud kijönni az egérfogóból. A humánusból, ami nem öli meg. :x Görényt pedig nem szeretnék, akkor inkább marad az egér!

Gabuska nekem is nagyon-nagyon tetszik az ölelős videó. És nagyon aktuális lenne a mai zűrös időkben!

Ilba, nekünk épp most kellett ügyvéd, ajánlották, szimpatikus, de a XIV kerületben van. És nem tudom, mennyire munkaügyis. Milyen ház?? Meguntátok ti is a várost?? Pedig Óbuda még egész jó, laktam 10évig én is ott.

Daninak MAM itatója volt, nagyon szerettük, de már nem emlékszem, mennyire csöpögött. Ma vettem a teszveszen Julcsinak is egyet! Én szelep nélkül tanítottam belőle inni, és mikor rájött, ha szívja, akkor ő irányít ha mennyi jöjjön, :oops: (na már én is) :oops:visszatettem a szelepet.

Tök jó játékokat láttam a www.jatekfutar.hu-n. Vagy ezt már valaki ajánlotta?? És nemsokára a közelünkben a Veres Péter úton nyílik új üzletük!! Majd elmegyek néhány órára, nyálcsorgatni. Mert ami nagyon tetszik, nagyon drága is. :cry: :cry:
A FP viziló nagyon jó játék? Mert láttam olcsón, alig használtan a teszveszen. Nekem különben a K’s Kids játékok a gyengéim, ezen a honlapon abból is jó sok van. Julcsinak van is Júlia babája!
Ja most látom, hogy Kormi már írta ezt az oldalt. :roll:

Mancs, nagyon szép a kétrészes, amit Petike kapott!! De mintha öltözni nem nagyon szeretne, olyankor: :evil:

Vuka tényleg szegény, sajnáljuk csak, milyen sz@r lehet neki, hisz alig tud választani majd (azért is nem vettek ma semmit!)
jumam
 
 


Sziaszok!

Mancs!
Márha nem ugorjátok át a szövegemet... megint.
Szóval az avent varázsitatónak a szelepe kiszedhető és akkor viszont ömlik, de legalább tudni fogja, hogy onnan jön valami és legközelebb már szívni fogja, hogy jöjjön. Márha egyébként tudja szívni. Gerinek vettem cumisüveget és fingja sincs, hogy hogy kell szívni. Rágja és úgy iszik... :shock: Lehet én is veszek innkább itatót, mint amilyet a Kormi ajánlott...

Szép nagy méretekkel rendelkezik Petike! Gerire is rámennek már a 80-as dolgok... magam is meglepődöm néha, hogy hova nő már.

Képzeljétek, estére bevert egy nagy adag sütőtököt és végigaludta az éjszakát... (utóbbi időben már ébredt éjjel 1x... tudom, de szar 8) ) Sajna estére értem rá etetni :shock:
Most nem panaszkodni akarok (de azt hiszem fogok), de már a tököm kivan, hogy naponta 3x kell felkerekedni és 3x szabom át a Gergő napját, hogy a két nagyot el tudjam szállítmányozni ahová kell. Reggel egyszer, délben amikor a Daniért megyünk, meg délután 3-4 körül a Gabiért... Jó esetben reggel nem kell vinnem, de utána 2x mindig a legszebb álmából kell felverni.
Azt hiszem pár hét és Danci bent fog aludni a bölcsiben, vagy kiveszem... de amikor úgy szeret bent lenni!
A gondozónők úgy fogadnak, hogy hát Dani evett a legjobban. Neki dupla adagot szednek mindenből és megeszi. Pl tegnap. Két adag krumpli, két merőkanál kaporszósszal... meg még valami hozzá... A jól evés meg azt jelenti, hogy beszokott, szeret bent lenni. Egyébként reggel is egyedül megy már be a csoportszobába, pá-pát int és mehetünk is tovább...

ellenben mennem kell, remélem ezt már elolvassa valaki, azt utóbbi 3 hsz-m mindenki átugrotta...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ilba:

Nekem is küldjél diétás receptet!!Köszi!
Látom jó kis buli készülődik Beninek a szülinapjára!
Ez a játék milyen amit most vettél?Mit lehet vele játszani?A képből nem derül ki.
Ezek szerinz Ti is szeretnétek elhagyni Budapestet!Hát a közös talikat jó nehezen tudjuk majd megszervezni,ha mindenki olyen távol lesz Kispesttől! :D

Kormi:

Köszi a porszivó infót!

Nagyon aranyosak a tesók a képeken!

Gabi:
Ébresztő!!!
Vár a bölcsi!

Sasha:

Én elolvasom hsz.-idat!Csak ritkán tudok jönni és a reagálásom elmarad.
Tök jó,hogy Dani ilyen jól beszokott a bölcsibe,remélem Szilvi is ilyen ügyes lesz.Az étvágyáért meg külön irigykedem :D

Na megyek készülődni!

Kép

Kép
novum
 
 


Jó reggelt!

Jumam,
én nagyon szeretek itt lakni, A. kevésbé. Ő kertesben nőtt fel, neki hiányzik. No meg meg vagyunk áldva 1-2 (jó)szomszéddal. :twisted:

Sasha,
szerintem mindenki elolvas mindenkit, én most visszaolvastam az utolsó hsz-eidet, én nem tudok mit hozzáfűzni.
Egyébként én is kérdeztem Tőled pár napja ...

Timi,
elvileg este átküldtem. :roll:
Szerintem hogy Kispesttől 1óra 30, vagy 1 óra 45 percre lakunk már olymindegy. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


A 11 órási tali nekem nem jó, mert akkor szokott P. enni és utána alszik. A 12 jobb lenne, mert akkor kajcsi után indulhatnánk is, a kocsiban tudna durmolni. De többség dönt.
Ma adok almás répát neki. Kíváncsi vagyok. A banán a sláger, ezt eszi ezerrel.

Az itatóból hogy tudom kivenni a szelepet? Mert ha azt a zöld bigyót kiveszem belőle, jön vele együtt a csőre is. :roll:

Csajok, ismét egy újabb hozzátápi-kérdés: nálunk most úgy megy, hogy napközben eszik 11, 2, 5, 8-kor. 11-kor adok neki kaját meg este a 7-fél 8 körül a fürdés előtt. Elvileg minden szopi előtt kellene neki adnom már enni? Vagy hogy van ez? Délelőtt gyümit kap, este próbálkoztam főzivel is, de az nem csúszik, úgyhogy marad akkor is a gyümi. Mikor adjak neki kaját?
Este megpróbálom a krumplit anyatejjel csinálni neki. Hátha így jobban bejön neki az ismerős édes íz miatt. Aztán ha nem, marad a gyümi. :roll:

Kép
mancs
 
 


Ilba,
el kell hogy keserítselek: idióta szomszédok mindenhol vannak... A miénket is kingedték a zártosztályról :roll:

Kép
mancs
 
 


Mancsi,
ebben látod igazad van. :roll:
Szerintem van időtök bőven, ismerd ki Petyát meg a pociját. Beni 10, 13, 16.30, 20 eszik és ebből csak ebédre kap főzit és uzsira gyümit. Pedig majdnem fél év fórunk van elvileg.
De persze mi totál nem vagyunk mérvadóak. :D
Viszont ha Beni este megkapta az uzsis gyümimaradékot, fájt éjjel a hasa. 5 után már nem adok neki azóta, így jó.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs, én először a tízórait vezettem be, aztán az uzsit (fél4-4 körül), aztán az ebédet, és aztán a vacsit. De Bence nagyon igényelte a kaját. Ha Petike is vevő rá, akkor látni fogod, mert nem lesz neki elég az anyatej mondjuk ebédre. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Rohanásban vagyok, csak gyorsan olvastam egyet...

Mancs!

Nem ilyen a varázsitatód csőre???
Kép
Vagy van fehérben is, az puhább... de azon nem látszik jól az a puha szilikonos szelep! azt le lehet venni róla és akkor szívás nélkül is jön belőle:
Innen szedtem a képet:
http://plaza.kulcs-soft.hu/pro-mama/

Kép
sasha
 
 


Mancs!

Még annyit, hogy elég neki még 1x kajcsi. Aztán ha majd főzelékeket kóstoltatsz vele és abból is megeszik szép adag mennyiségeket, akkor már lehet kétszer adni neki. Bár ezt már mondták...

sasha

Kép
sasha
 
 


Sasha, én is elolvasom mindenkinek a mindenjét, becsszó, mert még időm is van rá, mivel gyakran lógok a neten. De Tücsinek pl elfelejtettem reagálni a minap, és nagyon helyesen szóvá is tette. Ilba is nagyon lelkes: megy a kérdéseire adandó válaszok után, mint egy szisztematikus bulldog (Ilba, ez itt pozitív fogalomnak lett szánva, szóval képzelj ide egy rendkívül szimpatikus bulldogot!), és nem feltételezi, hogy átugrották (Ilba, lécci most az egyszer ne cáfolj meg, ha kibirod :wink: ), szóval Sasha a hsz átugrás nekem picit összeesküvés-elmélet jellegű, ne túráztasd magad ilyen hipotéziseken. :wink:

Tegnap hivatalosak voltunk estére egy borvacsorás nagyobb rendezvényre, Óbuda, addig Noki a nagyszülőknél (anyai felmenők) nyert elszállásolást, kb 19.00-tól 23.00-ig. Az egész család éjfélkor tért nyugovóra, és ma Nokedli hajnali 11.00-kor már felvert engem éhségével. Nem élet ez így, hogy nem képes 11 óránál egy perccel sem többet aludni egyhuzamban..

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
:D :twisted: :wink:
Hol Óbuda?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba:

Bocsi! Igen megkaptam már,csak most néztem meg.Köszi!
Érdekes,hogy krumplit,tésztát is lehet enni,persze kis mennyiségben.

Kép

Kép
novum
 
 


Mancs, szerintem a hozzátápi nem egy nagy varázslat, és valszeg abszolút szabad kezed van annak eldöntésében, hogy hányszor adsz neki ilyen eledelt. Te kalkulálsz majd azzal is, hogy meddig akarod Petikét tejjel táplálni, ha sok minden mást is eszik napközben, akkor annak a mennyisége úgyis csökken, ha meg visszaveszel a főzikből, akkor nő. (Bár Eszti az élő ellenpélda, neki nem csökkent)...

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, Tintofino borház, a Kunigunda utcáról nyílik a Szőlőskert köz, vagy valami ilyesmi, na ott. Impozánsan, rengeteg borral berendzett hodály, méreteiből adódóan tipikusan céges rendezvényekre. Volt ott jósnő meg asztrológus is, akit a szervezők "hölgyprogram"-ként hívtak meg, megérdeklődtük Noki életútját. Hát, nem minden fenntartás nélküli az eredmény, de ez magából a kiindulópontból adódik: a születés pontos, órára lebontott dátuma elvileg egy spontán akció, mi ellenben már 2 hónappal Noki tojásból való kikelte előtt tudtuk a pontos dátumot, szóval erre kevéssé alapozhattak szegény csillagok..

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Jajj, Cool,....itt nyáladzom :P Csak a borról asszociáltam a kajákra /meg borra/ és,...lehet éhen halok ha valamit gyorsan nem eszek. Most csülköt kívánok /sörrel, csak hogy klasszikus felállásban maradjak/, de egyenlőre csak egy snassz banán csúszott le.

Sasha, nekem is van néha olyan érzésem, hogy nem mindneki képernyőjén jelennek meg a hsz-im, de ezt meg se merem említeni, mert Cool majd lassan terápiába kezd velünk :roll: Én bevallom nőiesen, hogy eddig csak a politikai hsz-eket szkippeltem meg a videjókat is szoktam ha az uram nincs itt, mert már csak dacból is hülye vagyok a géphez 8)

Mancsusz, csak szépen nyugodtan. Ahogy te meg Pítör kívánjátok. Nincs szabály. Tudod, minden baba /és anya/ más. Ahoz képest, hogy Szonja már 5 1/2 hósan kóstolgatta a gyümit még mindig nem váltott ki egy szopit sem teljesen, mert bár ő ebédre, olykor uzsira meg vacsira eszik rendeset, de ezek után mindig van cici :wink:

Itatás: Szonja hülyéskedik a csőrössel. Először ő is rágta aztán egyszer rájött. Aztán most arra is rájött, hogy ha fújja akkor érdekes hangot ad. Hát a víz meg mindenhol. Így mi poharazunk meg cumizunk.

Ma CSAK 4-en nézték a lányom kisfiúnak /állítólag mert barna naci volt rajta/. Milyen idióta sztereotípia ez, hogy a lányokat csak ruciba meg rózsaszinbe lehet járatni? Az eszem megáll! Lassan majd azzal vádolnak, hogy .......-t nevelek a gyerekből. Bezzeg nem tudom mit szólnának ha a virágos narancsszinű body-t fiúra adnám :evil: Ugyanis egy ilyen body volt Szonján.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Halihóóóóóóó!!!

Sasha, én is elolvasok minden hsz-t, igaz, sokszor csak átfutom, de sosem szoktam úgy átugrani, hogy bele sem nézek. :wink: Sajna nem sok időm van bnetezni már, olvasni is csak felületesen, írni meg pláne. Max. éjjel.

Nekünk jó talira a 11 és a 12 óra is. :)

Mancsi,
Livi most még csak ebédre eszik "rendeset", turmixolva, meg uzsira gyümit (reggel-este tápszer), mert még nincs annyi foga, hogy felvágottat meg ilyesmit reggelizzen, vacsorázzon. Eszik valamennyit persze, de hamar belefárad a rágásba és nem eszik annyit, hogy jól is lakjon vele.
Lányok írásaival tökéletesen egyetértek! :wink: UFF!

Mai bölcsi
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ananászevő Livike!
Nagyon cuki vagy! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?