Új privát üzeneted érkezett!


Sziasztok!

Találjátok ki, h. ki vagyok!

Kép
zebrababa
 
 


MÓNI!
Ugye Te vagy az, és gratulálhatunk!?!?!!?

Kép
Kép
beuka
 
 


Móni!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


Ezt a képet már tegnap elmentettem Neked, mert sejtettem, hogy mi lesz ennek a görbének a vége:
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Amíg a teszt tulajdonosa nem fedi fel kilétét én írok :)

MÉG egyben vagyunk :)

Husi! :)
Úgy sajnálom, hogy így alakult :( :cry: :cry: drukkolok nagyon a laparhoz!!!

Emese! :)
No akkor azt hiszem nem nyugodok meg az 1 ujnyimmal :) köszönöm a szorítást! :) :)

Ági! :)
Köszönöm szépen, hogy leírtad, annyit tudtam, hogy felső a Boti szíve, de a csúcsokról nem volt fogalmam. NAgyon megnyugtattál, köszönöm szépen.
Az alsóról, meg azt tudtam, hogy a méhkontakciókat mutatja. Itt a papíron nem mértékegység, hanem % van mellette, a max ugye a 100 és produkáltam kettő 80-as, egy 60-ast, és pár kisebbet.
Jól van, akkor most már ténlyeg mindennapos vagyok. Húú de izgi! Ksözönöm a magyarázatot!!!ÉS köszönöm a szorítást is :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!

Most látom, hogy ez előző oldalon írtál egy csomót a CTG-ről. :oops:
Hát ez nagyon-nagyon igéretes. És akkor finom voltam. :D
De végül is így jobb, nem? Hogy tudatosult Benned, (egy kis ijedelem árán), hogy bizony Boti bármikor elindulhat most már. :D
És nagyon csini pocid van.
Tök jó hogy ilyen izgalmak vannak a topikban most. :D :D :D

Husi!

Sajnálom, hogy végül mégis rossz lett a HSG eredmény, de teljesen egyetértek veled, hogy csak viszonylag nyugodt lélekkel szabad belevágni egy műtétbe. Igaz a lapar manapság nem számít olyan nagy műtétnak, de mégis az.
Szóval előre a lapar utáni babáért! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szerintem a teszt tulajdonosa órán van :wink: , hiába várunk rá, de azért temélem hamarosan jön.
Addig felteszem a mai táblát, ami ugye feltehetően már megváltozott :wink: :wink: :D

Kép

Basszus tök jó lenne (vagyis lett volna) egy tali, szívesen elmentem volna, de asszem nálam ezt most kilőve egy darabig. Hacsak el nem jöttök hozzánk látogatóba :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
beuka
 
 


Móni!!!

GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
csanita
 
 


Beu!!!

Felpakolunk mindenkit és megyünk!!!Ki se tudsz minket majd dobni!! :lol:
csanita
 
 


Sziasztok!
Móni! Remélem tied a +teszt! Amíg nem mondod meg, addig nem gratulálok, de nagyon szeretném, ha te lennél az.!!!!

Beu! Nekem még mindig mennek a drukkok, hogy mihamarabb kibújjon már végre Boti! ++++++++

Angel! Kár, hogy mostanában nem tudsz gyakrabban jönnni, de nagyon remélem, hogy te leszel a következő zebra jövő héten. +++++++++++

Beu! Írd át, megjegyzésbe, hogy nov. közepe első inszem. Köszi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Azután meg Te! :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Sziasztok!
Na felfedem magam! Mindnekinek nagyon-nagyon köszönöm a gratulációkat!!!

moni
 
 


MONI! GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
breni
 
 


sziasztok.

olvasgatlak am benneteket :)

moni.konyeket csaltal a szemembe.nagyon orulok nekd.mar regen megerdemelted ezt a zebrat.gratulalok.

angyal.ugye tudod hogy attol hogy nem irok a drukkokat kuldom telepatikusan:)

beu.kivanom hogy botond minel kimeletesebben jojjon a napvilagba:)

breni.szoritok erted.

vica.latom szepen fejlodtok.

kamilla.sok sikert neked is.

puszillak benneteket.mindenkinek szoritok:)

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok lányok!
Én is Mónira tippelek és sok-sok gratula neki!!!!!

Mi elkezdünk most csomagolni!

Beu!
Drukk a szüléshez! Szerintem már a karodban tarthatod Botit, mire jövök megint :)

Kamilla!
Igaz még odébb van, de örülök, hogy már van időpontod az inszemre!

Vica!
Nyuszikának jó növögetést :)

Angel!
Nagyon izgulok értetek, remélem egyke is úgy látja, hogy a legjobb helyen van!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Ma reggel a 7. DPO-n ill. a 22. cn-on volt két apró darab alvadt vér reggel, egy halovány barnás cucc kíséretében, mikor elmentem pisilni :? először megijedtem kicsit, de szerintem semmi komoly!
Azt mondják a lányok a hőmérősben, hogy lehet beágyazódás, háát én csak remélni tudom, de nem veszem biztosra, ha hazajöttünk és nem jön meg, teszt lesz!!! :)

görbe:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 711.54.jpg

A többieknek is minden jót, 30-án jövök újra!
sonjus
 
 


MÓNI!!!!
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK Nektek!!!!! Annyira örülök!!!!!TÉnyleg! Annyira jó, hogy végre sikerült!!!!

Kép Kép

Kép

Vica! :)
Nem is tudom, elmondani pontosan mit éreztem, amikor azt hittem, hogy szülünk. Az biztos, hogy kicsordult egy könnycsepp a szememből. RÁadásul belegondoltam, hogy ha 11-kor ezt mondják nekem, hogy délután 5-kor már dajkáljuk, bármikor bevállalnám!!!! :)
Olyan kettős érzésem volt :) majd megtudod!!

Kamilla!:)
Köszönöm!!!oké kijavítom :)

Anita! :)
OKÉ! gyertek nyugodtan!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
beuka
 
 


Na, akkor most én is GRATULÁLOK!!!!!!!
Tényleg nagyon itt volt már az ideje, hogy végre sikerüljön neked.

Puszi! :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Móni!

Akkor most már hivatalosan is, Boldog 8 és fél hónapot és szép pocakosodást kívánok!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok!

Na ez az, erre a hírre számítottam! :lol:

Zebrababa-Móni,
Hát ki más??? :lol:
HATALMAS GRATULÁCIÓ!!! :D :D :D
És micsoda csík! :shock:

Azért önző módon remélem, hogy ez az Ötye-zebraeső kezdete! :oops:

Beu :D ,
jujj, ijesztő lehetett ez az 5órás beharangozó! :shock:
Boti baba már nagyon készül kifelé! :wink:

Kamilla,
köszi! :D
És mit látok, nov. közepe első inszem? :wink: Drukk!

Monyóka,
édes vagy! :D és köszönöm! :)
Nagyon el vagy tűnve :( Mi van felétek?

Sonjus,
köszi :) és drukk! :)
angel37
 
 


angel.hiiiidddeg van nagyon :shock:
amugy nagyon varom a menzit.pe,nelkuli ciklusom volt/van.
baris az lh tszt ezt mutatta,nem volt olyan eros teszt csikom mint a kontrol.
te mikor kapsz eredmenyt?

Kép
monyoka
 
 


PÉ nélküli? :( LH tesztet sose használtam, annyira nem értek hozzá... ha nem olyan erős a tesztcsík, akkor tuti nem volt pé? :?
Maratoni ciklusod van? Hányadik napon vagy?

Nekem is békaláb a kezem :roll:

27-e van kitűzve tesztnapnak, de sztem előtte megnézem! :wink:

Móni,
azt akartam még kérdezni, hogy mellesleg nem ez a ciklusod lett kikiáltva esélytelennek? :roll:
angel37
 
 


Monyóka!

Köszi. :)
Olvastam, hogy orvoshoz készülsz. Mikor lesz esedékes? vagy majd ha megjön?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Gabi! :)
Köszönöm szépen :)

Szonja! :)
Jó csomagolást, de legfőképpen jó utat, és jó szórakozást Nektek!!! Vigyázzatok magatokra!!!
Szerintem is lehetett beágyazódási jel!!! :wink: :wink: DRUKK!!!

Angel! :)
Nem önző dolog!!! NAgyon remélem, hogy Móni beindította a zebraesőt, és okt. 27-én is látni fogunk egyet!!!!!!!!!

Móni! :)
Egy beadandó dolgozatot írok éppen, de végig Te jársz az eszemben!!!! Annyira örülök tényleg!!!
Én már tegnap kiszámoltam, hogy a nyáriszünetre éppen már babázhatsz!!! Nagyon szép pocakosodást kívánok én is Neked!!!!

Na akkor itt egy új tábla!
Remélem Ancsa, és Haga is jelentkeznek MIELŐBB!!!!!

Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Moni!
Itt is GRATULALOK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :D

Beu!
Ne haragudj hogy nem irtam meg!!4cn-on vagyok!
Ollllllyan izgi mar!!!! :D Ha eljon az ido ugyesek legyetek!Szoritok nagyon!!!!

Monyoka!
De jo hogy jelentkezetel!!!!Mar kerestelek parszor! :(
Sajnalom az anov. ciklust!Nem mesz dokihoz????

Vica!
Marci neveben KOSZONOM SZEPEN!!!!! :D Jo nagy mar a pocid!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa!
A hőmérősben látom, hogy már a 4. cn-on vagy???
Sajnálom. :( bár tudom, hogy most vártad..

Móninak ez volt a hirtelen vagy spontán inszemes ciklus :) :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Ancsa :)
Együtt írtunk :) :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


angel azt irja a papiron hogy legalabb olyan erosnek kell lenni a tesztcsiknak mint a kontrolnak,nekem halvanyabb volt.
ebbol gondolom hogy most nem volt pe:(
hala az egnek rendezodik aciklusom,mult honapban 29 napra jott meg.most 29 ik napomon vagyok:)
hat akkor minden drukkom neked 27 kere na meg elotte is.

vica.majd megyek.meg nem tudom mikor.talan tavaszra.

ancsa a babarojektben leirtam mert nem megyek most,mik az okai.
boldog szulinapot marcinak,igy utolag.veled m,izujs?hogyan tovabb?

Kép
monyoka
 
 


Sziasztok Lányok!


Móni!

Éreztem, hogy ez lesz a Te hónapod!!! Tudtam!!!!!! :) Szívből gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!! Ugye a másik két gyermeked is nyári?? :D

Ági, Angel, Kamilla és mindenki!

Gyertek nyugodtan!!! :) Rezsót nem kell hozni, van tűzhelyem. :lol:

Bendi két evés között általgban két órát alszik és másfél órát van ébren, fél órát eszik. Az ébrenlét több is szokott lenni. Annakidején, amikor még dolgoztam, akkor kocsival kb. 25 perc alatt ide lehetett érni, ha normális volt a forgalom. Ti ugye majdnem ott laktok. Persze nem a városon keresztül, hanem az M1-es felé. Arra száguldozhatsz is!!!! :lol:

Köszönöm a küldeményt nagyon! Szuper a kis pasi! :wink:

Beuka!!!

Szép fájásokat produkáltál. Nekem egyáltalán nem voltak. Nemcsak nem éreztem, a gép sem mutatta. Egyébként, amikor a kiírt időpont után 5 nappal bevonultam a kórházba még nem fogtam fel, hogy hamarosan babázok. Aztán, amikor azon a reggelen a doki közölte, hogy akkor most irány a műtő, rámtört a harctéri idegesség és majdnem megkérdeztem, hogy ez most komoly??? Pedig már a 41-et töltöttem akkor.

Ancsa!

Boldog szülinapot Marcinak!

Betti
betti73
 
 


Monyó,
aha :?
Hőmérő mit jelzett? Vagy már nem csinálod?

A 29 nap az tankönyvi ciklus! :)

Ancsa
4 cn :?
Mi lesz most a lépés? Van vmi kitűzve???

És boldog szülinapot Marcinak! :D

Elnézést, teljesen szétszórt vagyok :roll:
angel37
 
 


[quote="beuka"][ írta:beukacolor=darkred]
Angel! :)
Nem önző dolog!!! NAgyon remélem, hogy Móni beindította a zebraesőt, és okt. 27-én is látni fogunk egyet!!!!!!!!!
[/color]


Vagy kettőt. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


sziasztok, akkor én is gratulálok itt is a Móninak :) :) :)

Hát igen egy hét múlva sok minden kiderül, nagyon drukkolok Larának, Angelnek, és Kamillának.

Rólam:

voltam kedden tüszőnézőbe, volt két nagyobb tüszőm az egyik 11 mm-es a másik 16 mm-es. a méhnyálkahártyám 5-6 mm, azt mondja a doki elég vékony. Holnap is megyek, majd kíváncsi leszek mit lát/mond.

Mindekinek jó hétvégét, én csak kedden leszek legközelebb. akkor remélem jó hírekre jövök
:lol: :lol: :lol:

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!!

:D :D

Bocsi,hogy igy eltüntem de alig van idöm netezni :(!

MÓNI!!!!
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK Nektek!!!!! Annyira örülök!!!!!TÉnyleg! Annyira jó, hogy végre sikerült!!!!

Ancsa
4 cn :( :( :( !!
És boldog szülinapot Marcinak!


Angel!
Nem önző dolog!!! NAgyon remélem, hogy Móni beindította a zebraesőt, :D !! Te leszel a következö!!!! Drukk+++


Szonja!
Jó csomagolást, de legfőképpen jó utat, és szórakozást !!
:D !!

Vica!!

Már a 22 hét aztaaaa :) !!


Beuka!!

Lassan itt az idö,olyan izgi :D!!


Nem voltam 1 hétig és nem volt idöm visszaolvasni (csak ezt az oldalt) bocsi ha vkit kihagytam!! Hétvégén kapom az utolso szurimat ,hát nem tudom bizzak-e benne, most lesz egy-két nap mulva pé-m hát talán sikerül!! Azért mindig reménykedem!

Puszi mindenkinek!!
Vendég
 


Moni!

Hatalmas és óriásinagy gratuláció és ovációóóó!!! Nagyon örülök Nektek!

A görbédet megirigyelvén ma reggel elkezdtem mérni a hőmet. Csak kíváncsiságból, mert már a 23.napon vagyok, de arra gondoltam, hogy legalább jelzi előre, hogy megjön-e vagy sem?!

És én is remélem, hogy megkezdődik a zebraeső...
szonibaba
 
 


Móni!

Szívből gratulálok és jó pocakosodást kívánok!

Melincsi, Anna és Ábel

Kép Kép
melincsi
 
 


Móni,
Nagyon-nagyon örülök a zebrádnak! :lol:
Boldog pocakosodást!

Pussz:
Kata
kata1977
Hatvan
 
 


Sziasztok!!!!

Móni!!! Én annyira örülök nektek!!!

Had idézzem már magam ma is!


[quote]M írta:óni!

Nagyon babás a görbéd
Lemerném fogadni, h ilyen ciklusod legutoljára akkor volt mikor a kisfiadat vártad!! Izgulok értetek is nagyon!!! :) xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx Drukk!!!

Gratulálok!

Kép
lara26
 
 



Jaj csajok annyira aranyosak vagytok! Mindjárt elsírom magam! Könnyeket csaltatok a szemembe! Köszönöm, köszönöm. Köszönöm! Most már csak azon kell izgulni, h. meg is maradjon! Legjobban Melincsi írásán hatódtam meg, mert ő nagyon régen írt!

Melincsi!
Köszönöm!

Lara!
Neked is!

Kata!
Neked is!

Szonibaba!
Neked is!

Keditke!
Neked is!

Zsuzska!
Neked is!

Betti!
Neked is!

Monyo!
neked is!

Beuka!
Neked is!

Vica!
neked is!

Potter!
Neked is!

Ancsa!
Neked is!

Kamilla!
Neked is!

Csanita!
Neked is!

Sonjus!
Neked is!

Breni!
Neked is!

Remélem senkit nem ahgytam ki... AKit kihagytam annak ezerbocs! Szóljon ám! :lol: :lol: :lol: Mert pótolom!

moni
 
 


Móni,
nagyon örülök nektek!!! :D :D :D :D :lol:
Erre a hírre számítottam.
Boldog pocakosodást!!!Dejó lesz! Remélem maradsz a topikban.
Köszi, hogy előre megköszönted. :wink:

Angyal, Kamilla,
+++++++++++++++++++++++

Betti,
tudnál Bendiről friss képet küldeni?
potter_76
 
 


Sziasztok, szép jó reggelt!!

A dolgozóknak kitartás, péntek van, és jön a "hosszú" hétvége Kép

Betti! :)
Akkor nálad a szülésnél lehetett volna pepsi max reklámot forgatni ("ez most komoly?") :lol:

Kamilla! :)
Természetesen nem úgy gondoltam, hogy okt. 27-én csak 1 zebrát szeretnénk látni. Gondoltam Te pár nappal korábban produkálsz nekünk egyet :) :wink: :wink:
DRUKKOLOK!!!!!

Zsu! :)
Na gratulálok a két nagyon tüszőhöz!!! Nőjjenek még, aztán....


Editke! :)
Hát jóhogy bízzál a szuriban!!! Nagyon drukkolok!!!!

Ági! :)
És mi mikor láthatunk képet Petiről??

Móni! :)
Hogy vagy? Ki tudja már? Csak a férjed? Gondolom Neki nem volt akkora meglepi, mert pontosan tudta, hogy hogy állsz a ciklussal. Vagy sikerült meglepned?

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Móni!

És végül is hogy volt atesztelés? Részletesen kérném. :wink:
Mikor mész dokihoz?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Móni! :D
Hatalmas gratula a babához! Boldog pocakosodást kívánok!

B.Ági
buboskemence
 
 


Beu,
nem értem ezt a Bettis pepsis dolgot :!: :oops: :?:
Petiről kép: tegnap megint előjött apával ez a téma. Múltkor kicsit engedett, de láttam, hogy nem örül neki. Tegnap megint megkért, hogy ne rakjak fel képet Petiről a netre. Nem akarom, hogy ezen vitatkozzunk, így nem rakok fel képet. Sajnálom. Peti csak személyesen tekinthető meg. :D

Angyal,
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
potter_76
 
 


Beuka!

Pepsi max :lol: :shock:

Móni!

Kíváncsi vagyok én is, hogy kinek, hogyan mondtad el? Család? Gyerekek? Ne aggódjál, vigyázz nagyon magatokra!

Ági!

Küldök mélben!

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Rég nem jártam felétek, az az igazság egy időben rengeteget lógtam a neten és állandóan a babaoldalakat olvasgattam, aztán egyszer rájöttem, ettől én bekattanok, így teljesen levágtam magam: semmi internetezés...

Visszaolvastam egy nagyon keveset, Móni nagy gratula, annyira csodálatos érzés lehet!!!Beuka, nagyon szép a pocid, én is egy pontosan ilyent szeretnék :oops: .

Nálunk babaügyben még semmi,így elmentem vérvizsgára , megvan a prolaktin (35.3ng-ml) és estradiol ( 378pg-ml)szintem. Nem tudom ez mond valamelyiketeknek valamit? Biztos többen voltatok ilyen vizsgálaton, tudjátok, hogy mindkét szint magas. Mi rá az "orvosság"?Meg kellene ijednem?

Hétfőig minden reményem bennetek van, most pénteken már nincs ahogy nőgyógyászhoz menjek, de nagyon kíváncsi lennék mit jelentenek ezek a szintek, hogy és milyen hamar lehet segíteni rajta, egyáltalán mennyi rá az esély, h be lehet állítani az optimális szintet?

Köszi nagyon!

Szép hétvéget mindenkinek :D .
Vendég
 


Sziasztok!

Nem volt ma valami nagy forgalom :( :( :cry:
Merre vagytok lányok????

Ági!
A Pepsi max reklámban mondják folyton, hogy "ez most komoly?" ÉS Betti így reagált a szülés napján az operáció hírére :)
Oké, így világos, hogy miért nem teszel fel képet.

Zsanett!
Sajnálom a magas értéket, de sajnos nem tudom, hogy mit lehetne csinálni. Próbálj meg dokinak írni, vagy a "megint megjöttbe" kérdezni.

Ja mi még mindig egyben :) néha fájdogál, keményedik, de , nem tudom mi lesz.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Itt voltam már ma egyszer, de gondoltam visszanézek megint, hátha Beu vmi izgi hírrel örvendeztet meg minket.
Hallod Beu! Csak miattatok ültem ide csuromvizes hajjal :)

Nálunk semmi extra, azt leszámítva, hogy ma tudatosult bennem, hogy jövő szombaton, amikor a dokival fogok találkozni elvileg meg fog jönni :( Jól megbeszéltem én is az időpontot a hülye fejemmel. De azért a papírjaimba bele tud nézni és vmit csak mond majd.

Jó éjt Mindenkinek!
szonibaba
 
 


Szoni, sajnálom a doki dolgot, de hátha nem jön meg addig. :wink:

Zsanett!

Én is a megint megjött topikot tudom ajánlani, mert nekem gőzöm sincs ezekről az értékekről. Hátha gyorsan rendeződik majd. :wink:

Beu!

Sokat gondolok rád! Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!

Zsanett!

Itt találsz értékeket!! http://www.oviklub.hu/betegeknek/3tabl.htm

Kép
lara26
 
 


Szép jó estét!

Emese!
Aranyos vagy, hogy csak miattam.. :) köszönöm!
Hátha eddigra még nem jön meg, vgy ha igen, leglább beszélni tudsz a dokival. Sőt én már jártam úgy is 1×, hogy "úgy" megvizsgált. :shock: Mondjuk elég fura volt...

Vica!
Köszönöm :) nagyon cuki a smiley :)

Nos igen, még itthon. De hát mit is reklamálok, hisz még van egy hét elvileg :)

Jó pihenést mindenkinek!!!!
Kép
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jóóó reggelt Mindenkinek!

Beu!
És a fiúk állítólag később szoktak érkezni! De tapasztalatom nincs, csak beszélek össze-vissza. Még használd ki, amíg Boti bent van, mert aztán hiányozni fog a pocakod, meg, hogy bent kapirgál vki, ez viszont tapasztalat.

A hőmet 4 napja mérem, csak, hogy tudjam legalább, hogy mikor fog megjönni. 37-ről indult, ma 37,2 volt. Ez jelent vmit, vagy semmi extra? (26.cn-on vagyok).

Na megyek, keltem a kis családomat, mert még mindig lustiznak...
szonibaba
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?