Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Anika:
Héten szerda,csütörtök jó nekünk.Átjöhetnétek kicsit babázni,Julcsival.Ha kedig nem váaszolsz ide akkor írok sms-t.

Gangi:
Én még esetleg arra is gondoltam,hogy Lackó eléggé keveset istik.Legalábbis a múltokri pelusmérésnél az derült ki.És nekünk azt mondta a doki hogy a babáknak sok folyadék kell,mert kiszáradhat,megalvashat a vére,meg a vesén át mosssa ki a sok-sok bacit.Dorka napi 1liter folyadékot iszik a tápszert is beleszámítva.Ha esetleg Lackó is kicsit többet inna,akkor lehet hogy ő is kipisilné a bacikat.éN 2 óránként rakom tisztába,és 380-400g a pelusa.Amúgy az tuti hogy sokat számít hogy hol a kiságy és merre van a pici feje.Én is jártam így hogy átfordítottam a fejét és onnantól kezdva tök jól alszik.

Livi:
Nagyon jó lett Timi szobája.Azért kértemhogy tegyél fel képet,mert mi tavasszal tapétázunk,és hátha ellesek egy két ötlete meg színt :lol: .Tényleg jó lett.A virág hogy a plafonon van külön jó ötlet már mondtam is a Balázsnak hogy mi is tehetnénk oda növényt.Vettetek valamit a piacon?

Zsanett:
Tök jó a fekete fehér kép Mátéról.Hogy tetszett neki a kutyus?Gondolom élvezte a helyzetet,hogy egyedüli hapsiként volt a babatalin? 8) .

Ja lányok ma voltam az uncsitesómál,környén(aki babaruhákat varr)Dorkának rendeltem télire kantáros meleg nadrágot meg hozzá kapucnis akbátot.(Orkán anyagból).Meg kantáros nadrágot átmenetit,amit most tudok rá adni,meg jó meleg sapit(bár azt Dorkára szabja,mert akkora a picilány feje,hogy a kissabb méret kicsi a nagyobb meg nagy,és ezért szab a kettő méert között egy sapit) :lol: És mindez fele annyiba fog krülni ,mint a bababoltban csak az overál.Ha gondoljátok nézzetek ki.
Környe,Beloianisz u 124.Nedermann Éva,Tel:0634473163.
Hívjátok fel elötte mert nincs mindig otthon.Mondtalak titeket neki ,úgyhogy tud rólatok.

Ja és megtudtam pontosan mi történt a szölösi motor-bicós balesetnél,de azt majd holnap írom le,mert már sztem sok volt belőlem :lol: . Kép
Kép
Kép
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Sehol senki??
Na azért leírom a szölösi motoros -bicós balesetet.Remélem érdekel valakit,eléggé érsekes...
Na szóval,van egy csaj,akinek van egy férje,meg egy szeretője,és 2gyereke.A csaj közölte a férjével,hogy el akar vállni.Úgy tünt,hogy a férj bele is egyezik simán,ám de egyik nap hagyott a gyerekeinek egy búcsúlevelet,és otthon hagyta az összes személyes cuccát(gyűrű,óra,piercing...)2 napig nem került elő,és a feleségét kezte aggaszatani a dolog.Bejelentette a dolgot a rendőrségen,és megtalálták a férjét,felsőgallán a bozótosban felakasztotta magát.Ez eset derült ki amikor a csaj sallonnasütésen volt a szeretőjével.A hapsi már be volt rugva,és gondolt egyett és átmotorozott tatába.Ám de féuton hívta a barátját,mert érezte hogy nagyon berugott hogy jöjjön érte.A barátjának kisírta a bánatát hogy nem tudja mit akar a csaj és mi lesz velük.Erre felindulva nekilátott egyedül tatának,és ott találkozott a bicóssal,akit elütött.A bicós Pesten lakott és osztálytalálkozóra ment volna.Azért mennt bicóval,mert tatabányai volt és mindig bióval ment át Taába,és így akart most is.3gyereket hagyott árván.A nő aki elmsélte(amúgy a csaj anyja),még a bicóst hibáztatta,hogy mit keres késő este sötétben az úton...Na szóval a csaj közel egyidőben vesztette el a férjét,és a szeretőjét.A motros srác is csak 24éves volt.
Röviden ennyi a stori.

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Ági Mennyiért varrja a téli overállt,meg a bélelt kantárost?Mert én azt akartam venni a piacon,de kislánynak valóban olyan béna színűek voltak hogy nemigen tetszett.Mikorra lesz meg a tietek,mert akkor megnézném azt és akkor tudnám hogy érdekel e vagy sem.
Egyébként sapit vettünk a Timinek meg sálat,de mi is úgy vagyunk ahogy ti,de ez ammyira tetszett és nem is volt annyira nagy,meg lehet addigra belenő.

Lilla
Nagyon jó a playboyos kép.Én annyit nevettem rajta.
Egyébként át nem tudnak csoportosítani a munkahelyeden?Elvégre amiatt tanultál ennyit,meg gondolom most is azért tanulsz.Ilyen esetre nem vonatkozik a gyeden lévőkre semmilyen pozitívan ható törvény?Mert ez így tényleg elég rossz dolog.

Na most ennyi jók legyetek Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 

 
 

Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Ági!
Azt még nem nézettem meg hogy az ágy jó helyen van e, azt hol kell? Erika valami olyat mondott hogy bemérette?? Az mi? Az hogy a Lackónak a feje merre áll azt már nem én szabályozom :) Ő dönti el hogy jó e úgy neki.
Naci ügyben azt hiszem én is felkeresem uncsitesódat de én csak hétvégén tudok átmenni akkor is lehet hozzá menni???
A motoros meg nagyon gáz!!!!

Lilla!
Teljesen átérzem a helyzeted én is már előre félek, hogy mi lesz ha megyek majd jövőre dolgozni. Főleg hogy mi is átkerülünk az Apeh alá, de remélem jövő ilxenkor már azért kialakul a helyzet :)

Mindenkinek szép napot!

Kép
Kép
gangi
 
 


Megint én! Mennénk a hétvégén 2-3 napra valahová nem messzire kiruccanni, nem tud valaki esetleg egy jó kis helyet itt a környéken??? Nem volna rossz ha lehetne pancsizni is.
Köszi

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!


Lívi,
szép lett a Timi szobája. Tök jó színe van. Biztos tetszik neki.
Tényleg miért nem szóltál anyukádnak, lehozhatta volna a Timit, amíg te suliban votlál.


Ági,
tényleg mennyiért varr overall-t a uncsitesód? Én már vettem a Matyinak 1-et az interneten, de szeretnék még 1-et hogy legyen váltó is.
Amúgy milyen áron vannak a piacon? Lehet le kellene néznem...

A Máté jól érezte magát a babatalin, egyedüli fiúként mindig az ajtó felé ment, ki akart menni... :) biztos menekült a csajok elől 8)

A tatai balesetről én meg azt hallottam ,hogy egymást húzták a srácok "ugye nem mersz menni 200-al Tatán?!" stb. és a csávó megcsinálta, lett ami lett, és a haver is öngyilkos lett. Fene tudja mi igaz.. :(.

Gangi,
szerintem ha a közelbe akartok menni, ahol fürödni is lehet esetleg próbáljátok ki Párkányt, esetleg Győrben van még fürdő. A szerintem nincsen más fedett. Esetleg Esztergom-ban, de az állítólag nem túl jó.

A Máté szülinapjára pedig készülök. Sütök neki tortát, gondolkodom, hogy esetleg rendelek is, hátha elrontom :lol: . Lesz dekoráció, jön a család lesz hadd-el-hadd. Vagy hogy írják.
Amúgy 24.-én, jövő hét kedden lesz 1 éves!

Sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Már megint úgy látom,hogy én zárom itt a mai napot a hozzászólásommal :lol:

Gangi
köszi,aztán megtaláltam a csajt a baabszobán a csevegőben,csak nem írtam.
Én sem találtam semmi jót nála :cry:
Az ágy beméretését nekünk egy természetgyógyász csinálta ingával.Azért jó ezt megcsináltatni,mert a föld és a vízér káros sugárzásait meg lehet látni,hogy hol van,és elkerülhető az,hogy az ember azon fekszik évekig és csodálkozik,hogy előhozz különböző betegségeket.
Anno anyuéknál is volt ilyen mérés,és mindhárom szobánkat át kellett rendezni és azóta nincsenek panaszok/rossz alvás,derékfájás,lábfájás../
Viki feje a hegy felé néz,mármint úgy van a kiságya abban az irányban.
Győr,Komárom úgy hallottam jó hely,bár még ott nem voltunk,mi jobban szeretjük ha sokat kell hozzá utazni :wink:

Lilla
nagyon jó a kép Dávidról!
Jó tanulást és sikeres vizsgákat kívánunk!

Ági
tündéri Dorka!Azok az édes kis copfok!!!!!!!!!
Azt hiszem nem válaszoltam neked múltkor az egyik kérdésedre,bocsi :oops:
Viki haját nyáron hetente 2-3-szor mostuk,most már csak 1-szer samponnal,hétközben pedig a fürdővízzel szoktam átöblíteni neki.
Hajszárítót nem használunk,jól áttörlöm neki és hagyom megszáradni neki.
Mikor kisebb volt egy vékony sapit tettem neki a fejére,mikor végzett az estin szopival,addigra meg is száradt neki alatta.
Nem semmi a sztori a balesetről :cry:

Lívia
Nagyon ügyes a Timi,már szalad? :lol: Nem is dicsekedtél vele,vagy csak én nem olvastam? :oops:

CSAJOK,KÖRKÉRDÉS!
egyik barátnőm szeretne 18 pontot érő pampers vonalkódot a 3-as,4-es pelusokról,jumbo vagy sima is jó,tudtok segíteni?

Lola
mi van veled,rég jártál erre :lol:
Mára ennyi,sziasztok:Erika és Viktória Lili
Kép Kép Kép

cseriviola
 
 


Sziasztok

Zsani
Gondoltam rá hogy elküldöm Anyut a babatalira,csak aztán abba is maradt.Majd legközelebb megkérdem.Nálatok hogy lesz a szülinap?Csak süti meg ropogtatni való?No meg a torta.

Erika
Akartam már írni a Timit,hogy itthon a lakásban szinte már csak "gyalog" közlekedik,csak akartam képet is tenni fel.Csak hát állandóan bemozdult mert annyira megy :D .Ezt is vagy fél óra várakozás után sikerült lekapnom.No meg arról nem is beszélve hogy amikor tök jó lenne akkor merül le az elem a fényképezőből.

Tegnap összejött nekem minden.Eltörött a szemüvegem,úgyhogy most elég gáz amit hordok :) .Beleejtettem a mosógépbe egy kupakot,persze nem tudtam csak úgy kiszedni mert belecsúszott a szűrő csövébe,és totál szét kellett kapni amosógépet.És a tescoban nekem tolatott egy faszi a parkolóban.Én már mentem volna kifele az autóval aztán egyszer csak kopp.De hál istennek nem lett senkinek semmi baja.No meg a Timi két akkorát borult hogy még vér is folyt :( .
Hát remélem ma már nem lesz pechsorozat,mert nagyon nem szeretném.

Jó napot mindenkinek Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Erika!
Azt mondta az egyik barátnőm, hogy az Ica pénteken csak a maradékot tette fel újakat ma fog felrakni, gondolom megint éjszaka :( én max 11ig bírom aztán kidőlök Ő meg 2ig simán rakja :(
Hol van ilyen természetgyógyász? Mennyit kér el ilyenért? Apa nem nagyon hisz az ilyenekben úgyhogy remélem nem túl drága.

Zsanka!
Köszi a tippet Párkány az a szlovák ugyi? oda nem kell a Lackónak útlevél???

Lívi!
Uhh hát tényleg elég gázos volt a tegnapi napod remélem ma már nem lesz. Milyen a suli? Mikor lesz az első vizsgád? Tudod már?

Ma is még jó idő van megyünk a játszóra, csütörtöktől már esőt mondanak :( Tegnap is lenn voltunk a játszón aztán amikor kiraktak minket onnan olyan hideg volt majdnem megfagytam. Tényleg lassan itt a tél :cry: utálom, hogy ennyire fel kell öltözni!

Kellemes napot mindenkinek!

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Livi:
Hát eléggé gázos lehetett a tegnapi napod.Már én is megfigyeltem,ha baj van csőstöl jön.Nagyon ügyi Timi,hogy elindult egyedül.Nálunk most a derékfájós időszak van :D Tegnap ő is bprult egy nagyot.Kiszaladtam wc-re :lol: ,és a nappali közepén hagytam,mire végeztem a kis mocsok bement a szobájába és fel akart állni a kiságynál,és elcsúszott.Parketta van.Hát volt nagy sírás...Timivel mi történt,hogy vér is folyt???Szegényke.Te már készülődsz Timi szülinapjára?

Erika:
Köszi a választ hajosásra.Dorkának is úgy csinálom,hogy jól áttörlöm,és amíg vacsizik addig én textilpelust teszek rá,és így van amikor megússza a hajszárítást,de van amikor olyan hamar bevágja,hogy nem szárad meg.

Gangi:
Lackó ezek szerint már meggyógyult.Jó nektek,hogy hétvégére kiruccantok.Irigykedek ám!!! :lol: Sajna én még jövőre sem vihetem strandra Dorkát :cry:

Ma beszéltem uncsitesómmal.Álltalában mindig otthon van ,de azért hívjátko fel ha valaki ki akar menni hozzá.(4 gyerek van és futkosni kell értük,uvi,suli...)
-A kantáros,bélelt nadrág 2400ft
-Az overál,kiskabáttal,jó vastag meg 4500ft.

Zsanett:
Én utána néztem a boltban az overáll 11000-15000-ig láttam...

Na megyek vasalni :evil: ,
szép estét,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Zsanka
írtam e-mailt,megkaptad?


Sziasztok:Eri ka

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Ma voltunk kint Környén az Ági uncsitesójánál, hááááttt csajok csak sok pénzzel szabad kimenni :D a felét nem akartam vásárolni :lol: de annyi a jó cucc. A szomszédasszonyom a Zsuzsi most ott hagyott 5.000,-Ft-ot és majd még megy a következő adagért amit csináltatott az olyan 10-15.000FT tuti lesz :)
Tájékoztatásképpen elmondom, hogy mit vett 5.000,-Ftból 2db melegítőgatyát a kisfiának (80-86os ruhát hord) egy ovibajáró nadrágot felsővel a lányának (122es ruhái) és még pizsit is vett neki azt nem tudom, hogy 1vagy2 vett, de szerintem még így is eléggé olcsón megúszta nem???
Szóval csak mondani tudom, hoyg menjeteknézzetek körül érdemes!

Ági!
Lackónak is egyedi sapi kell mert az egyik túl kicsi amásik túl nagy volt :) Azon gondolkoztam, hogy lehet hoyg a mérettel van baj nem a gyerek fejével :)

Puszi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Na szóval nagyon jó holmik vannak kint Környén, mint már az Angi írta vettem a Szabolcsnak két melegítő gatyót a bölibe játszani, Angikának meg egy polár pulcsit kord trapéz gatyóval ez egy együttes amit külön is meg lehet venni ez volt 3000 Ft meg vettem 1 pizsit a leánynak nagyon vastagot 1300 Ft volt. De minden együttest külön is meglehet vásárolni. Rendeltem két overált egy 92 -eset meg egy 128-asat ez kerül 10 000 Ftba és még rendeltem 2 sapit keszttyűvel, a Szabinak paplananyagból hálózsákot, egy kardigánt, Anginak 3 lányka polót ünneplő ruhát meg blúzt. De nagyon divatos ruhákat csinál és mindel elképzelést megpróbál megvalósítani. Sok pénzzel kell menni mert qa szemnek nem lehet parancsolni határt csak a pénztárca szab.

Már a böli is jobban megy csak a reggeli öltözéssel van a baj, a böliböl való haza jövetel sdem az igazi, de a csoportba már magától megy be és odafele nem ordít. :)

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!

Örülök hogy meg vagytok elégesdve unokatesóm ruháival.Mondtam ,hogy érdemes kimenni hozzá,mert tök jókat varr,és nagyon jó áron.És tényleg mindent megpróbál megcsinálni.
Gangi:
Én a piacon is próbáltam Dorkára sapikat,és ugyan az ,hogy egyik kicsi másik nagy...

Lányok:
Láttátok a híradót?????Az a doki akit vérfertőzés miatt 2és fél évre lecsuknak az a gyerekfőorvos,és a vesegondozó is.Őkezelte Dorkát!!!!!Nagyon durva ez az egész.Még annó tesómat is ő kezelte,tehát már nagyon régóta "ismerjük".Keresztenaám hívott fel hogy nézzem a hiradót.Ő is teljesen ki van akadva.Felnéztünk rá,egyszerüen nem tudom elképzelni róla...3lányával is fajtalankodott,több éven át,és azért itélték el csak 2és fél évre,mert a5 évnél régebbi már elévült.És még ő artatlannak valja magát.Nagyon vallásos egy család,van 5lánya meg 1 fia.És a felesége is tudott róla,és még a papnak is meggyónta.A másik főorvosnő aki meghalotta az rosszul lett olyan szinten,hogy bent is fogták a kórházban,majdnem szívroham...
Szerdán kell vinnem vesegondira,és még dolgozik a doki.Én nem engesem meg hogy egy ilyen hozzányúljon.
Nagyon kivagyunk az egész család nagyon meg volt elégedve vele eddig

No megyek, Ági.

Kép

Kép
ági01
 
 


Szia Ági!

Az én Angelikám majdnem 6 hónapot feküdt az osztályon és a Takács Ágoston volt a kezelő orvosa mert a gyerekemnek a bárányhimlőből visszamaradt egy Henoch Schönline purpurája amitől véraláfutásos volt a teste kivüről és belülről meg belső vérzése volt a kisleány ugy két hétig jóformán nem tudott magáról kitudjami tőrtént vele. Mi is hozzá járunk vesegondozásra de én sem engedem többé hozzá érni.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!


Ági,
nem láttam a híradót, de nagyon gáz , amit meséltetek arról a dokiról. Ki gondolná? Hogy-hogy még szabadlábon van? És praktizálhat?!

A héten én is kimennék az uncsitesódhoz, meg tudnád adni még1x a számát? Tudom , hogy már megírtad, de nem találom. Aztán csörgök neki és kimegyek a héten hozzá. Apa nagy örömére :).

Ma én is beálltam a fogorvoshoz járok táborába. Ki kellett már húzni a bölcsességfogamat, mert nagyon elromlott. A terhesség alatt nem akartam gyógyszert kapni, szoptatás alatt sem. De már fájt főleg esténként. Nem fájt, csak egész nap kába voltam. Állítólag átmegy a tejcibe is ,de kárt nem okoz a gyerkőcben. Azt észrevettem, hogy nem ártott meg neki, mert le sem lehetett lőni egész nap a Mátét :).
Ez a kép este 8kor készült róla. Gondolhatjátok :)
Kép

Gangi,
Párányba tényleg kell útlevél, bocsi. Megvan már merre mentek?

Erika,
Láttam az emailt igaz csak délután jutottam géphez, már válaszoltam is.

Csajok
a Szt. Borbála téri cipőboltban leárazás van őszi-téli cipőkre. Nézzetek be hátha megéri.

Jó éjt
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Zsanka:
A doki már nem dolgozik,szabin van.Tegnap keresztanyám mesélte.És még csak első fokon van elitélve,még fellebezett.Úgyhogy még nem megy dutyiba.
A doki azzal védekezik,hogy a legidősebb lánya most jött haza canadából és családi vita miatt teszi ezt vele.
A lánya meg azt mondja,hogy a 2 kiskorú tesóját akarja megvédeni.Hát nem tudom mi lesz,de nagyon durva ez az egész történet.
Ja írom a teleffonszámot:0634-463-163.Nedermenn Éva,Környe Beloianisz u 124. a cím.
Tök édi Máté,hát igen van energiáuk ezeknek a lurkóknak,szerencsére Dorka 8-ra már kidől :lol:

Zsuzsi:
6 hónapig kórházban???Úr isten :cry: .Nekem a 7 nap is nagyon hosszúnak tünt.Mennyi idős most Angalika?És már minden rendben vele?Miért kell vesegondira vinned?Bocs a sok kérdésért,csak kiváncsi vagyok.Amúgy te elhiszed ezt a Takács dokiról?

Képzeljétek,tegnap volt kis baleset Dorkával.Épp felmostam,és lohol utánam.Belekapaszkodott a vödörbe,fel akart állni,és magára öntötte a vizet.Még az a szerencse,hogy meleg víz volt benn,és nem domesztoszos,mert a parkettát mostam fel.Hát meglepődött a kiscaj,hogy most mi van :roll: .Gyors ruhacsere.A szőnyeg még mindig szárad...

Na most megyek ,mert jönnek az Angiék,összeeresztjük a két csajszit.Teszünk fel képeket majd.

Szép napot Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Megint én vagyok :lol: .Megvolt a mini babatali.Tök édi volt a két csajszi.Igazándiból nem nagyon foglalkoztak egymással,csak néha kaptak össze egy kicsit a játékon.Hu Julcsi nagyon sokat fejlődött.Csak néztem.Remélem Dorka ellesett tőle egy két mászási technikát. :lol:
Teszek fel pár képet,ha nem gond.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

No ennyi,lett

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Szia Ági!

Angelika most 5 éves és 8 hónapos. Most jelenleg jól van de ez a betegség visszatérhet. A vesegondiba azért járunk mert mindig bepisilt de csak nappal éjszaka sosem, először azt mondták hugyhólyag daganata van mert a fehérvérselytje is magas volt, aztán azt mondta a Komáromi doktornő, hogy csak cisztát látt, migra a vesegondiba kerültünk nem volt semmi baj csak holyag túl műkődése van ami azt takarja, hogy ugy érzi pisilnie kell, pisil de nem ürül ki a holyag pedig ő úgy érzi és majdnem tele van erre gyógyszert szedünk.

Na megyek mert éhes a leány. Spenót a vacsi főtt tojival, Gangitól kaptuk a spenótott.

Zsuzsi
Kép
Kép
zzsuzsi
 
 


Sziasztok!


Ági,
köszi szép a teliszámot ill. a címet.

Ez a cikk van a dokitokról a neten:
http://index.hu/politika/bulvar/tagost1019/
akit érdekel. Ma hazafele megállítottak a buszmegállónál, hogy a mit-tudom-én milyen ujságtól vannak és mi a véleményem erről. Azt mondtam, csúnya dolog, de bárhol előfordulhat és nekem semmi bajom sincs a kórház orvosaival. Aztán megdícsérték a Mátét, hogy milyen aranyos, és lefényképeztek minket. Állítólag holnap benne leszünk az újságban. Kíváncsi leszek rá. Marha jól néztem ki :).

Csajok azért jöttem, hogy szeretettel meghívjalak benneteket a Máté első szülinapi party-jára, október 24.-ére reggel 9:30-tol.
Eszünk-iszunk vigadunk. :D És megtartjuk havi rendes babanetes talinkat, mert már régen taliztunk, nem? :)

Kép

Légyszíves jelezzen vissza, aki tud jönni. Bővebben holnap, mert már lecsukóóódik a szeemmeem....

Sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Zsanka

én is csak a meghívásodra reagálnék,köszönjük,mi elfogadjuk!
Nagyon aranyos vagy!
Mit vihetünk Máténak ajándékba,minek örülne?
Remlélem,hogy addigra meggyógyul Viki,mert ma reggelre elkezdett kicsit folyni az orra :cry:

Bocs mindenkitől,de már fáradt vagyok,de holnap este itt kezdek,ígérem!

Sziasztok,jó éjt:ERika

cseriviola
 
 


Csajok!

elfelejtettem szólni :oops:

akinek van dm bababónuszos 50%-os kuponja aminek az első részét okt.31-ig lehet beváltani és aki liberó megapackos pelust akar venni,az siessen a Fő téri dm-be,mert mi már egy hete oda jártunk pelusért és ma végre kaptunk! Nincs belőle sok kiarkva!
Maxin kívűl az összes méretből van!

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok

Zsani
Köszönjük a meghívást,eddig tutira jó nekünk is.Bár mi kb 10 re tudunk odaérni,de igyekszünk. :)
Ajéndk ügyben nyilatkozz,bár az is jó lenne szerintem hogyha akiik megyünk összedobjuk az ajándékravalót .

Ági
Nagyon helyesek voltak a csajok. Dorkáról a 4. kép nagyon jó lett.Olyan mintha ki lenne festve :) .Nagyon szép,igazi kislány.Timit állandóan fiúnak nézik,pedig már tök sok rózsaszín meg piros meg ilyen csajos színeket veszek már neki,pedig nem vagyok egy rózsaszínpárti,és ennek ellenére is sokszor fiúnak nézik. :( .Lehet nem lesz több hajvágás. :)


Hugi
Veletek mizu?Nagyon rég írtál már.Átköltöztetek már?Virággal,sulival,melóval mi a helyzet.Írj ha tudsz.

Na most mentem üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Je Erika pelus már nem volt tegnap du. :(

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk, csak melóba elég húzós mostanában, a du. meg tök rövid, este meg van, hogy már 9-kor kidőlök... :oops: :evil:
Szerdától nem voltunk oviba, Somának mandulagyuszija lett, de már jól van.. most próbálom behozni magam a házimunkában keddig, de jó lenne v.hova kiruccani is.

Erika, én is irigykedtem az üdüléses képek láttán, még ha csak pár napig voltatok is!
Kitartás a párod megérkezéséhez, Viki biztos fog örülni neki, mert szoktad írni, hogy milyen apás...
De gondolom azért anyagilag v.mi haszonnal csak jár, nem?
Köszi, hogy hiányoltál, 2-3 naponta azért olvastalak titeket!

Én is tök fosok, mikor kell férjemnek Japánba mennie, már kétszer kellett volna, egyszer az esküvő előtt, akkor lemondta, inkább a mennyegzőt választotta, utána meg még nem volt Soma, de akkor is nehéz lett volna, főleg hogy 3 v. 4 hónapot lett volna...

Lilla!
Tök ügyi Dávid a bölcsit illetően, a betegség pedig talán a tél elmultával csökken majd, az immunrendszerének meg jót tesz! Amúgy milyen osztályon dolgoztál az APEH-ban? Majd írdd meg, hogy hova kerülsz, hátha kell mennem hozzád segítségért v.milyen ügyben! Jársz még a fenti APEH-ba tanfolyamra? Mikor leszel könyvvizsgáló?

Zsuzsi!
Üdv köztünk, szeirintem a kisfiad azok közé a típusok közé tartozik, aki tényleg inkább Neked csinálja a műsort a bölinél, de ahogy olvasom már kezdd belejönni. Mennyi idős? Teszel fel a gyerkőcökról/rólatok képet, meg esetleg a kisfiúnak vett ruhákról (Környéről), mert engem is érdekelnének! A pizsi milyen anyagú (az 1300 Ft-os?) Vízlepergetős anyagúak a kantáros gatyó+kabi együttesek?

Ági!
Olyan tágasnak tűnik a lakásotok, elárulod hány nm? Dorka nagyon ügyi, az unokatesód árai tényleg jók, valamikor mi is kinézünk majd, ha nem kapok majd Somának turiban téli overállt, vagy kezeslábast (tavaly 2200-ért kaptam kezes lábast, az még idén is jó, de kell még egy.) 11.000-ért én sem vennék, az tuti!

Lívi!
Gratula a Timinek, már tényleg jár? Nem értettem a balszerencsés napban, hogy az autó koccanásakor sérült meg a Timi feje, vagy az másik esetben? Mindenestre jó hogy vége a pechsorozatnak!

Zsanka!
Holnapi 24 órát majd figyelem, vagy nem abban lesztek?Holnapután lesz 1 éves a Máté, majd a családi ünnepségről is tegyél fel képet ám! MÁté is megy már egyedül, a képek alapján!

Lányok, nem semmi ez a doki-ügy tényleg... felháborító. Ide Tb-ra az összes "selejtes" doki idetalál, a Hamar Ottóra utalva.... hiába jó szakmailag, ha emberileg egy 0! Miért van ennyi abberált a vallásosok között (Amerikában a kisfiúkat molesztáló "'homi"' papok is! :evil: áááááááááááááááááááá!)

Gangi!
TAláltatok már v.mit hogy hova mentek pár napra, csak árak miatt vagyok kíváncsi!

Angika!
Nagyon édi a lányod, tényleg sokat fejlődött, ő most mennyi idős?

Na most ennyi, remélem tudok többet jönni.

Rena, Cirmike, Hugi, mizujs veletek?

lola77
 
 


Sziasztok!!!

Ági! Nagyon arik a képeken a csajszik:) Köszönjük mégegyszer a
vendéglátást. Nagyon jól éreztük magunkat. Dorkának látszika karmolás :?: :oops:
Ja és nagyon szép a lakásotok:) tök jó,hogy ilyen nagy a fürdő :lol:

Zsanett! Köszönjük szépen a meghívást:) El tudunk menni,bár valószínűleg később érkeznénk meg(ha nem gond) ,mert Julcsi 8:30-9 körül ébred. Mit vigyünk ajándékba?
Jó ötlet Lívi,hogy össze kéne dobni valamire!

Lola! Köszönjük! 8 hónapos volt 8-án :lol: Tényleg nagyon sokat fejlődött az elmúlt 1-2hónapban! Lassan azon kapom magam,hogy futnom kell utána :lol:

Megyek nehogy kifusson a kelkápi :D

Szép napot mindenkinek!!!
angika
 
 


Sziasztok!

Zsanett:
Köszönjük a meghívást,mi is élnénk vele :lol: .Tegnap mutattam Dorkának a Mátét a monitoron,tök vigyorgott meg integetett neki :lol: A címet majd légyszi írd le mert nem tom.

Angika:
Ha godolod mehetünk együtt,én úgyis kocsival megyek,és befértek.Mja dgondold meg.Köszi a bókokat :oops: .Többször is megismételhetnénk,főleg hogy jön a rossz idő,és nem tudunk olyan sokat sétizni.Julcsi elaludt amikor elmentetek?Dorka kidőlt :lol:

Livi:
KÖszi,szerintem is nagyon lányos lett a pofija,bát sztem az is volt,de sokszor megkérdezték tőlem is hogy kisfiú,amikr tök rózsaszínben volt :evil: Kedden,majd meglessük Timit miket tud már :lol: ,és hátha elles tőle is egy két dolgot.

Lola:
Örülök,hogy vagy ismét.Kár hogy sok a melód.Japánba,úristen.Párom Törökbálinton dolgozik,de az tök messze van :) .Mondjuk tesómék Atlantában vannak sajna,na az már eléggé messze van.Már jöhetnének nagyon haza...Nem túl nagy a lakásunk 56nm,de nagyon jó az elrendezése.Megérte ennyit várni rá.

Hát igen eléggé gáz ami történt a tb-i kórházban.A dokinő aki a hír hallatán rosszul lett,még mindig kórházban van.Bement hozzá a Takács doki,és ő bevalotta neki hogy amivel vádolják az nem igaz,mert csak a 98-2001-ig taró szexuális viszony nyert itéletet,és azt a legnagyobb lányával történt.És ugye ő családi okok miatt jelentette fel.Hát ki tudja mi az igazság...

Na megyek,uzsiztatani,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Szuper, hogy ennyien jöttök! Jó buli lesz! Többiek?

Mi a Mártírok u 36. 1/2 - ben lakunk, a legegyszerűbben úgy tudom elmondani, hogy a Gyermekkert óvodával szembeni sárga tetjű, zöld aljú négyemeletes középső lépcsőház. Itt van a parkolónál a régi klubkönyvtár (most Dinamic fitnessterem) , a Kincskereső iskola...
Az Ifjúmunkás út felől jöttök, akkor az első elágazás balra.
Azt hiszem így a legegyszerűbb..

Egy kérésem lenne. Ha jöttök, NE HOZZATOK SEMMI AJÁNDÉKOT!!
Nem szeretném, ha költségekbe vernétek magatokat, egyszerűen átjöttök és dumálunk egyet, a gyerekek meg együtt lesznek. Ugyis ez a lényeg semmi más. A Máténak már annyi játéka van, hogy Dunát lehet vele rekeszteni, és egyikkel sem játszik. Komolyan mondom, hogy visszaadom, ha hoztok valamit!:D

Megyek, mert felébredt a Matyi!

Sziasztok
Zsanett
[/img]

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Bocs,hogy így eltűntem,de elég zsúfolt hetünk volt.
Elég sokminden történt a héten,nem is tudom,hogy hol kezdjem......
kedden a Viki pelenkázó lapjából két csavar megszúrta a fejét egy kicsit,volt sírás,de semmi komoly azon kívűl.
Másnap kiszedtük a csavarokat,Viki volt a segítségem :lol: fogta a csavarhúzót és tekerte :lol: aztán meg eldádádázta a csavart meg a helyét :D
Szerdán Vörikrisztiékkel elmentünk a fészekrakó babaklubba,nagyon jó volt!!!!!!!!!!!!!
Képeket is teszek fel róla mindjárt.
Aznap este még kicsit a ház előtt voltunk,valami címzetes barom szomszéd,mert már nem tudok mit mondani rá,bocsi :oops: kidobott az ablakán egy égő fél cigit,ami majdnem a Vikire esett :cry: még jó hogy nem lett baj,mondjuk a nem nézett fel vagy hogy nem a fejére esett.
Hogy lehetnek ilyen hülyék az emberek????????????
Na mindegy!

Angi
rajta vagyok a bemérős term.gyógyász keresésen,csak nem igazán találom :cry:
Hova mentek végülis hétvégén?
Képeket kérünk :lol:

Ági,Angika
nagyon édesek a csajok!!!!!!!!!
Ági tényleg szép lakásotok van,a szobák egybe nyílnak?

Lívia
ezt nem értem!
Mi csüt.18-kor voltunk a dm-ben a fő téren és volt pelus,lehet hogy amikor ti voltatok,még nem rakták ki?

Lola
Viki eléggé anyás,de remélem,hogy most apja nyakába fog ugorni,amikor majd szombat reggel meglátja :wink:
Igen megérte kimenni Bercinek,köztudott,hogy külföldön jobban fizetnek.

Szép hétvégét mindenkinek!
Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Igaz már nagyon régen írtam, de azért ha időm engedi, akkor olvaslak titeket.
Köszi, hogy hiányoltatok, jól esett!

Nagy újság nincs nálunk, Virág sajnos most beteges, kedden voltunk orvosnál, azt mondta, hogy kezdőd torokgyulladása van. Most már köszönjük szépen, de rosszabb a helyzet, mióta gyógyszert szed sokkal jobban köhög, az orra is elkezdett folyni és berekedt, állítólag gyógyul, én nem értek hozzá, de nagyon remélem.
Ma még ráadásul az istennek sem akart elaludni, 10 órakor még fent volt :(

Hát a suli mendegél, múlt héten írtunk egy kis záródolgozatot, fogalmam sincs még hogy sikerült, de amennyire izgultam, hogy úristen, doga, annyira gagyi volt az egész, a hátsó padokban mindent kiírtak a füzetből, sőt a tanár közben vicceket, és élete történetét mesélte, persze jó hangosan. Szóval mérges voltam, mert úgy gondoltam, hogy ide az járjon, akit tényleg érdekel, és ne azt csináljuk, mint kb. általános iskolában, na mindegy.

Sajnos még nem költöztünk fel, de már sikerült végre megvennünk az IKEA-ban a fürdőszobaszekrényt, kb. két hónapja hajkurásszuk. Lassan beletörődök, hogy idén már nem is megyünk, vagy ha mégis akkor legalább lesz valami jó is az életben.

Bocs lányok, de mostanában annyi rossz ér(t), annyi gondom van, hogy tiszta negatív vagyok, de remélem sikerül túljutnom rajta...

Az oldalamra időnként teszek fel képeket, (enerzsi.kotra.hu), mert ugye fényképezni még mindig szeretek.

Örülök, hogy mindenki jól van (egy-két kisebb problémától eltekintve) és hogy milyen szépen fejlődnek a babák.

Virág is már egyre több mindent próbál mondani, látszik rajta, hogy már mindent megért, nem sok kell, hogy elkezdjen csacsogni, aztán majd nem tudom leálíltani, úgy ahogy anyját sem lehet :D

ZSANKA:
Köszönjük szépen a meghívást, ha Virág addigra meggyógyul, akkor mi is mennénk, de a címeteket légyszi írd le, én sem tudom hova kell menni.

Hát most hirtelen ennyi jutott eszembe, majd még jelentkezem.
Ja, és egy kis segítséget is szeretnék kérni: szeretném megváltoztatni a felhasználónevemet, nem akarok már dugo lenni, írja le nekem valaki, aki tudja.

Köszönöm szépen, mindenkinek szép estét!

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


képek a fészekrakó klubról:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Ági! Köszi,az jó lesz ha el tudsz vinni minket is. Hétfőn majd felhívlak ezügyben :wink:
Julcsi is hamar beájult. :) Megismételhetjük ,pláne ha már tök hideg lesz. Legközelebb jöhettek Ti hozzánk. Majd kinézek egy napot mikor nem zavar Zolti meg mi se zavrjuk őt :lol:

Zsanett! Akkor valami rágcsát,üdítőt vigyünk :?:

Kellemes hosszú hétvégét kívánunk mindenkinek!!!!
angika
 
 


:lol: :lol: :lol: :D :wink: :lol: :lol:

Amit addig nem tudsz, amíg nincs gyermeked...

Az első 6 hónap

- az a hatalmas méretű fej, amit szülés után egyfolytában nézel, hát az tényleg átfért azon a kis lukon, amibe addig azt a pirinyó tampont dugdostad.

- a lefejt tej becsesebb, mint egy 200 éves bor.

- úgy tűnik, az egész nap egy végtelen szoptatás.

- napi 4-5 óra alvással is lehet élni.

- ha választhatsz a szex és az alvás közt, az utóbbira fogsz szavazni.

- egy kisbabából valamelyik nyíláson mindig folyik valami.

- a séta csak neked séta, ő ebből semmit nem vesz észre.

- elindulni otthonról egy 2 órás procedúra.

- ha eddig nem kötötted be a biztonsági öved, ezen túl befogod.

- kurva nehéz a babahordozót cipelni, gyerekkel együtt.

- minden babazokninak szűk a szára és bevág.

- a legszebb ruha is csak 1x kerül sorra, azután kinövi.

- aki a fürdetőkrémet kitalálta, azt lapáttal vernéd agyon.

- az egész terhesség alatt azt várod, hogy végre megint hason alhass. Szülés után a 2 irgalmatlan méretű csöcsöd miatt továbbra is csak ábránd marad...

- már nem szereted a vendégeket.

- sírsz, ha az alvó gyereked nézed.

- sírsz, ha valaki hangosabban szól hozzád vagy ingerültebb veled.

- sárkány leszel, mindenért baszogatod a férjed.

- egész nap várod, hogy este legyen, és a gyerek aludjon, reggel meg azt várod, hogy mikor kel fel végre.

- ha elszabadulsz otthonról pár órára, amit addig alig vártál, akkor egész távolléted alatt otthon jár az eszed.

- a férjed túl csinos, túl szexi és minden nő biztos őt akarja.

- akik eddig hívogattak a szülés előtt, hogy "egyben vagy még?", na azok mostantól nem fognak. A napok múlásával, már senki nem fog hívni, csak a család.

- a nagyszülők azt hiszik, nekik szülted a gyereket.

- kiderül, hogy mindenki tehéntejet ivott 2 hónaposan régebben.

- kiderül, hogy anyád nem tud semmit a babákról (már).

- anyósod még annyit sem.

- fél óra bohóckodás és cigánykerekezés után egy 2 mp-es mosoly teljesen reális egy babától.

- a digitális mérleg egy szar, csak arra találták ki, hogy idegesítsen.

- amelyik ruha lábközt nem patentos, az a gyerek emelésekor a nyakában gyűlik össze.

- a híg fos a legjobb pelenkában is utat vág a hátközépig.

- van 70 dekás teli pelenka!!

- a zenélő forgó a kiságy felett nagyon kevés ideig forog 1 felhúzással sajnos.

- a mélyhűtőben már csak a fagyasztott anyatejnek van hely, kajának nincs.

- egész nap otthon vagy, még sincs este meleg vacsora és kupi is van pluszban. És még fáradt is vagy.

- a melltartóidat sárkányeregetésre is használhatod.

- zuhanyzáskor meg kell emelned a melleid, hogy alatta is megmosd.

- a hátközépig fosás mindig akkor jön el, amikor sorra kerülsz a dokinál és le kell vetkőztetned a vizsgálathoz.
- a babagondozással kapcsolatban nincs egyetlen téma sem, amiről ne adna teljesen eltérő tanácsokat a védőnő, az orvos és az anyád.

6-12 hónap között
- ha a gyerek elalszik végre, akkor a kurva postás csenget. De 2x!!
- a törlőkendő pont akkor fogy ki, amikor a babád nyakig kakis,és a vízszolgáltatás előreláthatólag!!! 14 óráig szünetel.
- bármit próbálsz hozzátáplálás címszóval, az öklendezve jön ki belőle.
- a főzelék SEMMIVEL nem jön ki a ruhából és textilpelenkából.
- 3 kanál lenyelt kaja után képes fél üvegnyit visszahányni, és még 3x lebukni magát napközben.
- napi 4x átöltöztetni nem is sok.
- az egész szobát betakaró játszószőnyeg is kicsi.
- a hányás mindig a kimenőbe felöltöztetés és az autós hordozóba betevés UTÁN következik!
- 1 óra cipelés után egy 6 kilós baba is 20 kilósnak tűnik.
- a legjobb játék a pillepalack. Minden más pénzkidobás.
- az is befér egy baba szájába, amiről azt hiszed, egy reklámszatyorba sem férne be.
- mindenen a bevarró címke a legérdekesebb.
- minden fájdalom és baj emelés hatására múlik.
- ha eddig nem volt kutyád, most van. 2 méternél nem távolodik el jobban és még a WC-re is követ négykézláb.
- amíg a gyerek iszik a cumisüvegből, már lila fejjel és lélegzet visszatartva nézve őt rá kell döbbenned, hogy ő tovább bírja 1 levegővel, mint te.
- térd magasságig minden kéznyomatos és nyálas a lakásban.
- 1 fog arra elég, hogy piercinget lukasszon a mellbimbódba, és átharapja a nyaki ütőered.
- ha valamit 1 órán át pepecselsz, főzöl, minden edény koszos, turmixgép úszik, na akkor nem fogja megenni.
- a baba nem nyeli le a szájában lévő falatot, mielőtt veled szemben ülve eltüsszenti magát.
- a baba nem ismeri a türelem szót! (sem)
- amikor leülsz mellé a földre, ő ügyesen feláll beléd kapaszkodva, de tuti a mellbimbód a fogódzó.
- a körömvágást altatásban kéne végezni!! Olyan, mint futó vadra lőni..
- a tépőzáras cipő 3 mp-ig van a lábán.
- miközben eteted, mindenki rajtad röhög, aki lát, mert te is nyitod és csukod a szádat, néha le is nyalod körbe a nem létező maszatot.
- a baba leszarja, hogy hétvége van, akkor sem alszik tovább.
- fel sem tűnik, ha kicsit hányásos a pólód.
- van, hogy 4 napig ki sem bontod a lófarokból a hajad. Kelsz és fekszel vele.
- rájössz, hogy a mikróba tett babakajás üvegből 40mp után kirobban az egész főzelék és mindent beterít.
- az etetőtálcára csöppent főzelék sorsa a tenyérrel szétcsapkodás. Ha nem vagy elég gyors a papírtörlővel...
- elnyúlni egy nagy kád habos vízben, arcpakolással, gyertyákkal körbe véve, egy pohár itallal...na ez innentől csak ábránd marad.
- ha 1 szál hajad kilóg a copfból, akkor azt megtalálja és szép lassan kitépi.
- ha megvetted a méregdrága játszószőnyeget lelógó cuccokkal, az elektromos hintát, a bébikompot, a babataxit, a félsátor áll a nappaliban, a felfújt kismedence is teli játékkal a szoba közepén, a járóka felállítva, a babakocsi a folyosón, és éjjel minimum 1 labdán átesel a 7-ből. . . akkor rájössz, hogy kiszorítottak a kecódból.
- ha eddig fújoltál egy nyálzó kutya láttán, akkor még nem tudod, milyen, ha megpuszil a csorgó nyálú gyereked.
- bármilyen földre ejtett morzsa vagy kajamaradék a szájában köt ki.
- többé nem kell mosni a papucsod talpát, van, aki tisztára nyalja.
- nem csak a saját lábujját tudja és fogja a szájába venni.
- a nagyszülőkhöz érkezve te már a kocsiban láthatatlanná válsz számukra.
- lehet égnek álló seggel aludni!!!
- vendégségben is képes pólón és melltartón át bekapni a bimbódat.
- nem csak anya haját jó szálanként húzgálni, ott van apa mellkas szőre is.
- igenis meg lehet enni egy 3 fogásos vacsorát 4, 5 perc alatt.
- csak addig néz a fényképezőbe, amíg nem nyúlsz az exponálás gombhoz. 32 képből 1 sikeres.
- vetkőzni öröm, öltözni kín.
- a köldökpiercing képes 5 centit nyúlni. . .
- a " de én ezt így csináltam " mondat egy idő után kiváltja belőled a nagyigyilkos indulatokat .
- ha bevásárlás után cipekedsz az emeletre, karodon gyerek, töködön is csomag lóg, akkor leejti a cumiját.
- a spejz úgy néz ki, mint egy bébiétel depó.

1 év után
- még mindig túl jóképű a férjed, túl jó szaga van az új parfümjétől, és biztos mindenki csak őt akarja. Pár féltékenységi jelenet, és totál hülyét csinálsz magadból. És ez még nem a vég, csak 1 éve vagy otthon. Lesz ez még rosszabb is.
- már nem zavar a kupi a lakásban, képes vagy nyugodtan ülni a szarkupac tetején, lábad alatt egy halom mosott és beszedett ruha, amit a gyerek elért az ágyon, és leszórt a földre. Oldalt egy pár üres flakon, amit kiszedett a kukából és odavitt neked a nappaliba. A konyhát beborítják a műanyag edények és fakanalak, amiket a szekrénybe beülve kihajigált. Esély nincs visszatenni, minek arra az 5 percre.
- a gyereked már 12 hós, csodásan feléri az asztalt. Igaz, nem látja mit ér el, de érzi, hogy valami húzhatót talált. Így szabadulsz meg az anyóstól kapott törékeny, de "csodálatos" lakásdíszektől, vázáktól, tálaktól, kaspóktól.
- eljött a fosztásidő. Minden, ami olyan anyagból van, ami kitartó munkával kikezdhető, és a szöszöket húzkodva kitéphető, az elkezd szétjönni. Ilyen pl. a padlószőnyeg, tapéta, a kutya bundája. (Ez utóbbi elég sokat nyüszít közben).
- eljött a nagy zajok ideje is. A földhöz csapkodás hangja már lószar ahhoz képest, amit a fakanál kiad, ha a konvektoron húzkodja végig. Mindezt fülig érő szájjal.
- az etetőszék kitűnően tolható a kövön, még a 20. kör után is érdekes elfoglaltság. Már akinek....
- nem hitted volna, hogy áhítattal fogod várni a napot, amikor először nézel meg egy teljes filmet. Az, hogy moziba is lehet menni, a vágyak netovábbja.
- eseményszámba megy, ha a fodrászig eljutsz és levágatod a hajadat...
- megtanulsz nyitott ajtóval szarni úgy, hogy közben valaki áll veled szemben és mereven néz téged.
- az ujjbecsípés 10. alkalom után sem riasztja vissza a fiókhúzogatástól.
- a kutyát megtaníthatod, hogy ne nyúljon a gyerek játékaihoz, de a gyerek a kutya jutalomfalatját fogja a legjobb ízűen rágcsálni.
- az idő múlásával egyre nagyobbak a lakásban a káresemények.
- mindenhonnan csak le- és kipakolni izgalmas.
- a homokozó lapáttal igenis ki lehet ütni egy ember szemét.
- a Hull a pelyhes szép dal, de 200-adik alkalommal már a Mikulás k. anyját. Még jó, hogy kivehető az elem a játékból...
- rájössz, hogy finom a pötidanon (Danoninó).
- a melegítőnaci a leggyakrabban használt ruhadarabod.
- úgy érzed, évek óta papucsban jársz.
- ha alszik, nem tudsz csörömpölni a mosogatógéppel, ha fent van, akkor meg tőle nem tudsz belepakolni.
- a lakás növényállományát tekintve úgy érzed, a gyereked sosem lesz természetbarát.
- a nagyszülők gyakran ismételt mondata: "Én adnék neked, de az anyád nem engedi..."
- ha hosszú levelet írsz, a modem zsinórja lesz a legérdekesebb húzható játék.
- nyaraláskor csak a hátad barnul le, ahogy derékszögben futkosol a parton a gyerek után.
- a gyereket nem érdekli, hogy 9600 forintot adtál ki egy 18-as cipőért.
- mire 1 éves lesz, jobb bicepszed van, mint aki évek óta gyúr rá.
- a legjobb haverjaid dobot, trombitát, szintetizátort és gitárt vesznek neki az első szülinapjára. Esetleg géppuskát. Persze nekik még nincs gyerekük.
- mindennek jó hangja van, ha elég magasról ejtik le.
- a leejtett játékot mindig visszaadja a földről egy hülye.
- a kutyának a legérdekesebb része a lihegő nyelv. Pláne akkor érdekes, ha elkezdi húzni és a kutya fura hangot ad ki.
- ahová a feje befér egy gyereknek, oda be fog jutni.
- minden általunk használt bevásárlókocsi lánca és tolókarja tiszta a vásárlás végére.

A későbbiek folyamán
- a tapadókorongos puskával legjobb a tv-re és apa homlokára lőni. Mindkét helyen ott marad.
- ha maszatos a gyerek szája, és nyúlnál felé a tömött buszmegállóban, az a kezeit a feje fölé rántva jajveszékel, hogy anya ne üss meg. . . mindezt úgy, hogy soha egy taslit sem kapott.
- csak akkor hagyd abba a telefonálást, ha a gyerek esését látva a vér is folyik.
- le lehet dobni a csillárt egy párnával...
- a legjobb móka a sütőbe bemászni.
- márpedig a pókember jelmezben kell bölcsibe menni 3 napon át. És fürödni is abban kell!!
- egyedül menni 2 gyerekkel a közértbe: mindkettő a bevásárlókocsi ülésében akar utazni.
- a parkolóban, amíg az egyiket kiveszed és átmész a másik oldalra, hogy kiszedjed a másikat is a gyerekülésből, a már szabad gyerek eltűnik az autók közt.
- mielőtt a kasszához mész, pakold ki a kotongumikat, a konzervnyitót, a műanyag vájlingot, az Action Man babát, a kisautókat egy félreeső helyen, meg mindazt, amit nem te tettél a kosárba.
- 2 gyerek a kosárban olyan, mint 2 polip. Amit a karjuk elér, azt megragadják.
- eddig nem hitted volna, hogy egyszer valaki a szemedbe nézve fog, tág orrcimpákkal, nagyokat nyögve szarni, fátyolos tekintettel. Mindezt szégyenérzet nélkül.
- nem tudod megmondani, mikor volt utoljára leengedve a hajad.
- 2 év után azon gondolkodsz, hol az emberi türelem határa.
SZÓVAL, JÓL GONDOLD MEG...
angika
 
 


Julcsi édesdeden alszik,ezért teszek fel pár képet amíg nyugalom van :lol:

Kép Csüccs

Kép pipifencó

Kép vonaton:)

Kép fincsi cipőfűző

Kép Jajj! nem kell sapi

Kép kiflit majszol

Kép nekem is ad:)
angika
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés, nem mentünk sehová a hétvégén, mert találtam egy tök szép helyet és abból nem akarok engedni és nem volt már üres szobájuk. Szóval halasztottuk a "nyaralást"

Lola!
Milyen helyek érdekelnek??? Én pl olyat kerestem ahol benn van a hotelben uszoda.

Erika!
Köszi előre is a természetgyógyászt!!

Angika!
A kis leírásodban az a legszűrnyűbb, hogy teljesen igaz :lol: vagy :cry:

Zsanka!
A meghívást mi is köszönettel elfogadjuk és persze ott leszünk :)

Majd holnap írok többet puszi

Kép
Kép
gangi
 
 


A lényeget elfelejtettem, ajánlottak a patikában egy új szert fogzásra (nem tartalmaz lidokaint), találtam a neten is róla egy kis leírást: http://www.dentalkope.hu/fogattores.html

Pusza

Kép
Kép
gangi
 
 


Szisztok!

Erika:
Köszi a lakásos bókokat :oops: .A szobák nem egybenyílóak.A nappali meg a konyha van egyben,a többi helyiség külön van.Egyszer nálunk is lehet babatali,és akkor meg tudom mutatni,a lakást.

Angika:
Okés holnap vároma hívásod,és megbeszéljük hogy mikor meg hogy induljunk.Jó sokat írtál,vagy bemásoltad?Tényleg az a sörnyű,hogy egy csomó pontnál helyeseltem :? .Jaj már akartam írni egy párszor de mindig elfelejtettem.Itt hagytátok az egyik játékot,majd hétfőn elviszem.Dorka addig játszik vele :D

Erika:
Viki hogy örült férjedenk???Gondolom nagy volt a boldogság :D
Még jó hogy nem találta el Viki az égő cigi,bár akkor biztos nem hagytad volna szó nélkül :evil: Sok hülye felelőtlen ember van sajna....

Amúgy a gyerekdokit még csak elsőfokon itélték el,és kb fél év múlva lesz a másokitélet.Valószinű fel fogják menteni.Az újságnaka a felét sem lehet elhinni amit írt.Keresztanyám ugye nagyon régóta ismeri,és ő beszélt vele meg egy csomó embrrel.Újság írta hogy 3vagy 4 lánya van amikor 5 lánya és 1 fia,és hogy a legidősebb laánya jelentette fel amikor nem is,és nagyon komoly családi gondok vannak...Nem is laknak Tatabányán a családja,tehát nem is taliznak mert nagyon messze laknak...Tehát nagyon sok a nem stimmelő dolog ezzel kapcsolatban.Na majd kiderül mi lesz,de az tuti hogy ő már nem fog visszajönni se ide se sehová,mint orvos.Én azért sajnálom...

Na megyek,mert felkellt a kisleány,ésmost fog csak enni.

áGI

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok

Nem tom hogy mi lesz velünk mert a Timi mára elkezdett köhögni meg tüsszögni,az orra folyik,ja meg a szeme is kicsit könnyezik.Egyenlőre láza nincs(lekopogom),reméljük nem is lesz.Úgy horkol szegénykém hogy ihaj.Sajnálom mert bizti nagyon nehezen veszi a levegőt,de kiporsziztuk a nóziát és kb fél perc múlva már újra horkogott. Ha nem lesz nagyon komoly gond akor valószínű mi kedden dokihoz megyünk :( .

Erika
Mi kb olyan fél 4 körül voltunk akkor a dm-be és csak az a fajta hiányzott amit mi használunk(7-14kg).Még a csajszit is megkérdeztem és asszonta nincs.Mondjuk én már levásároltam az 50 % omat pelusra még amikor volt.
Ez a fészekrakós klubb ez hol szokott lenni?És lehet oda menni azoknak is akik nem fészekrakósok voltak?


Hát most ennyi ,baromi fáradt vagyok mert bútort csináltunk a Vilivel,úgyhogy megyek is.

Jó éjt mindenkinek üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Na még egy pill.Megnéztem amit az Angi felrakot linket az ínyre vonatkozóan.Mi ezt is használjuk merrt a gyógyszertárban múltkor annyira áradoztak róla.Egyébként jónak találom teljesen gyógynövényekből van.Elég jó gyulladáscsökkentő hatása van.No meg múltkor én is kipróbáltam és mintha kicsit zsibbasztó hatása is lenne, és tök jó íze van. :D
De nekem akkor is a gyógyszertáris marad az elsődleges.Az tuti.

No most már aztán tényleg mentem.
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok.

Hát nem lett jobb a helyzetünk,úgyhogy sajna nem lehetünk ott holnap. Vasárnap este elég gáz volt a Timi nemigen tudott aludni,vagy inkább nem mert elaludni mert annyira el volt dugulva az orra.Éjjel 1 kor sikerült elaludnia valahogy de kb 2 óránként felkelt és fél 7-kor már teljes ébredés volt. Elvittük az ügyeletre de a doki pont akkor távozott mikor odaértünk és az auótóból egy vállrángással elintézett minket.Mondanom sem kell marha ideges lettem.De azért bementünk ott mondta a nővér hogy kb fél óra múlva lesz mert megy ki szőlősre beteghez.Hát nem vártuk meg hanem elmentünk a gyogyótárba orrcseppért ami hál istennek úgy látom jó lesz de holnap délelőtt buli helyett doki lesz. :(

Úgyhogy innen kívánok a Máténok nagyon jó szülinapi bulit.Érezzétek jól magatokat.

Jó éjt mindenkinek Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Livi:
Nagyon sajnálom Timit,hogy beteg lett,és azt is hogy nem tudunk talizni.De nov,12-én lesz Dorka szülinapja és akkora is megbeszélhetünk egy babatalit :D
Dorka is nagyon rosszul aludt az éjjel.Ő éjfélkor kellt fel és hajnal 3-ig ébren volt.Mindig flkelt a kiságyában és nyujtotta a kis kezét felém.Na kicsit bűnöztünk és átvittük magunkhoz.Ott eléggé hamar elaludt és átvittem az ágyába.Ahogy tettem le már fel is sírt.Úgy tünt mintha félt volna az ágyában.Nem tom mi volt vele ilyent még nem csinált.Remélem ma jól alszik.Én is megmértem a lázát de popóban 36,3 volt inkább kihülő félben volt szerencsére.
Nem semmi amit írtál az ügyeletes dokiról.Nagyon durva.Miből állt volna neki megnézni ,nem hiszem hogy nagyon sietősen ment ki szölösre.

Most nézem a tv-ben már megint ezt az egésszet.Hát nagyon hülyék az emberek.No comment...

jó éjt mindenkinek,Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Akkor mégegyszer a holnapi nappal kapcsolatban:

a cím: Mártírok u 36 1/2
az ajtócsengőn: LAMPERT ZOLTÁN van kiíírva.

1/2 10től fogatóképesek vagyunk :).

Ha esetleg valaki nem talál meg akkor a telszámom: 06-20-38-93-273

Bocsi, hogy csak most jelentkezek ,de elég sűrű volt a hétvégénk.

Lívi,
gyógyuljatok meg gyorsan! Sajnálom, hogy a Timi beteg lett. :(
Az ügyeletre nem kell bemenni ,ki kell hívni az orvost.
Esetleg segíthet, ha az ágyat megemelitek a fejrésznél alváskor, mert akkor könnyebben kap levegőt. Illetve próbáljatok meg párologtatni mentát, esetleg citromot. Ez megöli a bacikat a levegőben.
Mielőbbi jobbulást nektek!


A többieket várom!

sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Holnap megyünk mi is,bár lehet,hogy késni fogunk,nem tudom,hogy mikor kelünk,mostanában igen későn.
Máténak küldjük 1.születésnapjára és sok boldogságot,hosszú életet kívánva!
Kép Kép Kép


Lrita
bár mostanában nem írsz,remélem,hogy olvasni azért még szoktál minket ahogy időd engedi.
Hogy vagytok?
Utólag is Boldog szülinapot kívánunk!
Kép Kép

Lívia
Timinek mielőbbi gyógyulást kívánunk!SAjnáljuk,hogy nem lehettek ott holnap :cry:

Most csak ennyire volt időm,sziazstok:ERika

cseriviola
 
 


Gyors bekukk:

Máténak mi is gratulálunk 1. szülinapja alkalmából, sok sikert és szerencsét az élethez Neki:

Kép elefáni


A "bulis" képeket pedig várjuk természetesen!

Zsanka és tőletek mit kap a Máté? Családi banzáj megvolt már, hogy sikerült?

lola77
 
 


MÁTÉ!
GRATULÁLUNK SZÜLETÉSNAPOD ALKALMÁBÓL ÉS NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK !!!
JULCSI-ANGI-ZOLTI



Kép
angika
 
 


Lívi! Timinek pedig:

Kép
angika
 
 


Zsanett

nagyon sajnáljuk,de mi ma mégsem leszünk ott nálatok,Vikinek hála :cry:
Mióta Viki megvan még nem volt szinte ilyen éjszakánk :cry:
3.30-6-ig fent voltunk,csak sírt :cry: alig bírt visszaaludni,nemrég keltünk fel,így már nem tudunk időben elindulni :cry:
Pedig úgy mentünk volna............

Azért a holnapi fészekrakót megbeszélhetjük e-mailben,jó?

Jó szórakozást,sziasztok:ERikáék

cseriviola
 
 


Máténak:
Boldog szülinapot kívánunk!
(bocsi, de én semmi szépet nem tudok csatolni, bénaságból..., de annál nagyobb puszit küldök neki!)
Sajnos nem tudtunk elmenni, persze ezt is csak bénaságból, mert voltam annyira béna, hogy 13-a óta nem tudtam kattintgatni jönni az oldalra. Most is dédimama segít be: figyel a lurkókra

Timinek: jobbulást, jó lenne ha péntekig meggyógyulnátok

Azért jól vagyunk, a hétvégén Kiskunmajsán és Ópusztaszeren voltunk kirándulni (ott is aludtunk 2 éjszakát).
Talán majd teszek fel képeket...

Ígérem többet jövök a héten!
Holnap megyek Rékával neurológushoz.
Gyógytornára is szorgalmasan járunk!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok

Na hogy sikerült a szülinap?Várom a képeket és a beszámolót.

Timivel 2 órát ültem a dokinál mert annyian voltak.Kicsit piri a torka,és ezt tetézi még hogy jön a foga.Ha nem lesz lázas akkor nem is kell visszamenni.Nurofent kell szedni,meg c vitamint meg calciumot,meg kapoot valami kenőcsöt a mellkasára. De ma már nem is folyt annyira az orra,inkább köhögött sokat.

Remélem péntekre jól lesz és mehetünk a babaklubba.

Ági
Na ma végre voltam az unokatesódnál.Rendeltem is neki overált meg meleg gatyót.A méretet meg úgy mondtam neki hogy ami a Dorkának is jó,mert ha jól emlékszem akkor azt írtad hogy 74 cm. Meg vettem 2 bodit. A Timi 80-86 ost hord, ő 73 cm meg kb olyan 9 kg.

na most mentem majd akkor írjátok meg milyen volt a buli.Gondolkodom én is erősen rajta hogy összehozunk nálunk is majd egy ilyet.(nov 18 után valamikor,vagy az előtte való pénteken).

Na tényleg megyek Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?