Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Manka!
Nagyon sajnálom Jacket!
Tudom milyen rossz..én 3 hétig kínlódtam Benivel..
Nekünk írt a dokibácsi Fenistil cseppet,addig amíg a köhögésből nem lett hurutos..
Akkor azt mondta adjak neki Mucopront szirupot,az segít,csak az meg meghánytatja...
A Fenistilt adtam neki...
A Cefsilt nálunk apa szedte 1 hétig.
Gyors gyógyulást nektek!!!!

Tünde!
Írtam neked egy privit!
Ugye nem baj?


Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta, nem baj, dehogy, egyáltalán!
De nem kaptam meg! :D:D:D

inkább küldj mélt: havtunde@gmail.com
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!
Írtam mailt,remélem megkapod! :lol:
Nekem a kimenő postafiókban benne van a privi levél,amit írtam. :roll:

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 

 
 

Kriszta, még mindig nem kaptam se pü-t, se mélt...
Majdcsak megjön...
Vendég
 


Tünde!

Valami nyeli az üzijeimet :lol: :lol: :lol:
De nekifutottam még egyszer!
Ha ment,szólj!!

Üdv:Kriszta

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Válaszoltam
Vendég
 


Tünde!
Köszi!!!

Válaszoltam! :D

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Hétvégén lejár a rehabili Keszthelyen, vasárnap megyünk vissza Pestre, aztán két napig megpróbálom gipszesen ellátni Bendegúzt, és szerdán megszabadulok!! Amúgy már tök jól meg tudok csinálni mindent, kivéve a vizes dolgokat, mert nem akarom eláztatni a gipszemet.
Úgyhogy jövő héttől már jövök rendszeresen!!
Tegnap levágattuk Bendegúz haját, másfél centisre, annyira cuki lett, tök vásott feje lett tőle. :lol: Amúgy végigordította az egész műveletet szegény.

Manka!
Remélem jobban van Jack, és tudtok aludni a köhögéstől. A Mucoprontot én is adtam Bendegúznak egyszer, amikor nagyon taknyos volt, hogy jobban oldódjon a trutyi. Ő is hányt egyszer tőle, nem lehet valami jó a gyomornak, viszont hatásos.

Réka!
Ma végre meg tudtam nézni Ágoston szürke kapucnis képeit, eddig nem töltötte le a gép, irtó cuki!! :)

Itt annyira gyönyörű az idő, mindjárt megyünk sétálni, ha felébred Bendegúz.

Vasárnap este jövök. Jó hétvégét Mindenkinek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Jack jobban van, pénteken voltunk kontrollon, a torka már szebb, és tegnap befejeztük az antibiotikumot. Olyan kis rendes gyerek, ha szólok neki, odatotyog a porszívóhoz és tartja az orrát, hogy le tudjam szívni, már be se kell tennem az etetőszékbe, csak úgy állva egy perc alatt készen vagyunk.

Most viszont olyan kis rekedt szegénykém, pedig a kedve jó, már nem is köhög, az orra sincs már tele. Én soha nem rekedek be. A rekedtség mitől van? Ezért külön el kell vinnem a dokihoz, vagy ez az eddigi betegségével jár együtt?

Nekünk a köhögésre Rhinatiolt mondott a doktornéni, szerinte az a legjobb.

Az éjszakák viszont elromlottak :( . Szerintem a foga is fáj, iszonyú ordítóversenyeket rendez a kiságyban, ha apa megy be akkor még hangosabb lesz, csak én vagyok jó neki és persze a tejcsi, és még akkor is nehezen alszik vissza.

A napi egy alvásról is visszatértünk a régi 2 alvásra, mert igényli a rossz éjszakák miatt.

Apa megy hétvégén Barcelonába, én meg a szüleimhez Jackkel. Most lett volna a páriszi kiállítás amit lemondtam.

Márti, üdv. újra itthon! Meg tudod majd állni, hogy ne kezdd el a szokásos "almolást" a gipszelt kezeddel :D ?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!

Örülök hogy Jack jobban van!!
A rekedtség lehet a mandulagyulladástól,a váladék le van rakódva..vagy ki van száradva a nyálkahártyája!
Bence is be volt rekedve kb 1 hétig,neki Calcimusc-ot írt föl a dokibácsi,3x1ml-t kapott úgy,hogy beletettem neki a teába...ez ampullában van,de nekem volt itthon fecskendőm,amivel ki tudtam mérni az 1 ml-t.
A lényeg hogy igyon sok folyadékot!Bence is többet aludt a megszokottnál,amíg rendbe nem jött...
Szerintem vidd el dokihoz,gyógyuljon meg minél hamarabb!!!
Gyógypuszika Jacknek! :lol:

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Köszi Kriszta, akkor holnap reggel elviszem a doktornénihez. Annyira nem szeretek oda járni, mindig tele van a váró köhögő-prüszkölő gyerekekkel, általában nagyobbakkal, ovis-iskolásokkal.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Én mindig rendelés végére viszem Bencust,
akkor már általában nincs senki! 8)

Puszi!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Köszi a tippet Kriszta, holnap kipróbálom, úgyis 8-10ig van rendelés hétfőn, és a fél-hn 10 sokkal kellemesebb időpont mint a 8 óra.

Megyek olvasni egy kicsit, jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Márti
, üdv újra itthon!

Manka, hát ez nem jó hír, hogy Jack még beteg. Nálatok nem megy ki házhoz az orvos? Én direkt olyat választottam, aki kijön, igaz, fizetni kell érte, de nem kell várni meg még több kórságot összeszedni.

Kriszta, férjed jobban van?
Vendég
 


Sziasztok!!

Hi-hi! Látszik, hogy Manka még nem ismer annyira.. A lakás már kiporszívózva, egy mosás lement, mindjárt pakolom a következőt, és közben felmosom a lakást, amíg Bendegúz alszik. Már azt is kitaláltam, hogy Vileda kesztyűvel szuperjól el fogok tudni mosogatni, anélkül, hogy leázna a gipszem. :lol:

Utána még jövök.

Manka!
Mit mondott a dokinéni? És hogy van Jack?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, nem semmi ez az energia még így gipszsínnel együtt.
Vileda kesztyűvel kéne mindig mosogatni, h szép maradjon a kezünk :lol: Jó vicc...

Jó, h Jack is gyógyulófélben, kíváncsi vagyok mit mondanak a rekedtségre.


Fannika is betaknyosodott hétvégére, péntekről szombatra 2 óránként keltünk, aztán reggel elmentünk az ügyeletre, de szerencsére semmi komoly baja nem volt, a torka és a tüdeje is tiszta volt.
Úgyhogy csak orrcseppet, meg sok gyümölcslét adtam neki, az egyikbe lenyomtam egy céklát is, szerencsére megitta.
A porszívozást is egész jól megszokta, bár eleinte remegett a félelemtől, úgy sajnáltam.
Eddig még nem volt soha náthás, úgyhogy elvittem az orrszívónkat megmutatni a dokinak, h jó-e egyáltalán, mert alig jön valami az orrából.Mondta, h inkább vegyünk egy porszívosat, az sokkal hatékonyabb-így is lett.

Most már semmi baja, szombatról vasárnapra csak 1* kelt fel, tegnap éjjel meg egyszer sem.
Én már a fogára is gyanakszom, hiszen se láza, se köhögés, se tüsszögés.
Ráadásul ugyanúgy rosszcsontkodik,mindent kipakol, szétdobál, kukázik :lol: Szombaton a nagy rohanásban nekiment az asztalnak és jól lehorzsolta az orrát.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Tünde!

Köszi,a párom már teljesen jól van.Néhány szem Coryzalia,és minden nap Béres multivitamin...Már nem is folyik az orra,sőt,már nem is köhög! :D

Manka!
Mit mondott a dokinéni?

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Timi!

Készen vagyok, és még a boltba is leugrottam, amíg Bendegúz aludt. :D
És lecipeltem a babakocsit, hogy ebéd után már csak Bendegúzt kelljen, ha megyünk sétálni.
Gondoltam átmegyek még a szomszédba és megkérdezem nem kell-e egy kis segítség. De lehet, hogy inkább pihentetem a kezem. :lol:

Szegény Fannika orra. :( Gyógypuszik mennek rá.

Bendegúz mostanában átalussza az éjszakákat, viszont fél7kor kel. Ami nekem kissé korai, de legalábbb éjjel nyugi van.
Olyan aranyos volt ma reggel, amikor áthoztuk az ágyunkba, kereste a nagyikat, vagy hússzor elmondta, hogy mamma meg papa. Biztos nagyon fognak neki hiányozni, és viszont.
A szókincse gyarapodott, anya, apa, baba, papa, mama, vau-vau, aodo (autó), pa (patki és a lámpa is), hama (hami) mellé jött a nána vagy néna (néni), és szintén nána (nyuszi??), aama (alma) és opa (hoppá).
Viszont egyedül gyalogolni nem hajlandó még mindig csak kapaszkodva.

Na, megyek teregetni.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Kifelejtettem a maa-t, ami macit és Malackát is jelenti. :)

Jelentem Vileda nem megy rá a gipszemre, de találtam más megoldást!! :lol:
Most megyünk sétálni, olyan gyönyörű az idő.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Timi, Fanninak (is) jobbulást kívánunk! Zita már nem ordít a porszívós szívástól, de azért még nem tartunk ott, ahol Jack. :)
Emlékszem, a tesóm gyerekei oda is fogták magunknak, de akkor már legalább 2 évesek voltak.

Márti, Zita se megy még, ne aggódj, meg 1,5 éves korukig bőven ráérnek. Néha tesz 2-3 lépést, ha mindkét kezébe adunk vmit, akkor meg 4-5 lépést is.

Márti, Ayse, fejetek hogy van? Az enyém éppen szétmenni készül. :(
Mondjuk ma a vérnyomásom a védőnőnél 90/60 volt, és a vérképem alapján vérszegény is vagyok, de ez nem vészesen kevés, de hát így megvan az okom a fejfájásra. :(
Zitával el kéne mennem hintapalintázni, hozzászokott a napi 2 sétához, de apa 3 napig nincs itthon, és nekem semmi kedvem, semmi energiám. :(
Márti, annyira irigylem a sok energiádat, küldhetnél belőle, vagy nálunk is kiélhetnéd magad. :)
Vendég
 


Sziasztok!

Tünde!
Én is vérszegény voltam,nyomta belém a dokibá a Ferro-Folgammát! :lol:
Mindamellett hogy én Elevitet is szedtem.
Nekem is sokat fájt a fejem,de én inkább hidegfront érzékeny vagyok!
/most az van!/
Az Echinacea csak golyóban létezik?
A szomszédasszony úgy emlékszik,mintha ő szirupot adott volna anno a gyerkőcnek...

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Ja, még azt akartam írni, az esésekkel kapcsolatban. Zita állán most éppen egy sötétlila folt van, de nem is tudjuk, hogy mikor és hol szerezte, szombat reggelre került oda. :)
Vendég
 


Kriszta, van cseppben is, én egyszer úgy szedtem, de nem tudom, hogy az babáknak adható-e, meg eléggé rossz az íze, bogyóban édes. De a gyógyszertárban biztos tudják.
Gondolom nekem is javasolja majd a doki a vasat, de nem hiszem, hogy szedni fogom. Az étvágyam így is túl jó, ma voltam méreckedni, 60,5 kg vagyok, igaz, ruhában, cipőben, némi vizesedéssel. :oops: :cry:
Vendég
 



Cristi!

Van cseppekben is és szombaton pont ajánlotta a patikus, mikor kérdeztem, h mit lehet még adni a megfázásra a babának, de végül nem vettem, mert annyira nem volt beteg, mint fentebb is írtam.

Bendegúz szókincse :lol:

Óriási sétát tettünk mi is, hintázással egybekötve.
Most megyünk kajálni, mivel eddig a percig egy kanál főtt ételt nem volt hajlandó enni.Csak joghurtot és kekszet és kölesgolyót....

KépKép
tibicsoki75
 
 


Lányok!

Alakul a dolog, Apa is rábólinott!
Úgyhogy október 27-én tali nálam!!!!

Az ajtóm és a szívem nyitva áll mindenki előtt!!!!

Várom a jelentkezéseket!!!!!

Gyönyörű Nagykovácsi!!! Ha az egyik ablakon kinézek, vöröslik a cseresznyefa, a másikban sárgállik a diófa, a harmadikban zöldek még az erdei kőrisek...

Persze amilyen az én formám, mire jöttök, az összes levél lehull és marha nagy köd lesz, hogy ne élvezhessük a látványt.

Gyertek haza ludaim
Töki pomposra (Annamaminak pompatlan :wink: )!!!!!

ayse
 
 


Sziasztok!

Tünde,Tibicsoki köszi!
Majd megkérdezem itt a gyógyszertárban,hogy mi van nekik :lol:

Tünde!
Én csak az utolsó hónapban vizesedtem,de akkor rendesen!!!
Diaphillint kellett szednem.
Nagyon rossz volt,mert alig tudtam a lábamra cipőt,papucsot húzni...
A karikagyűrűmet is le kellett vágni,mert úgy bedagadtak az ujjaim,hogy sehogy se jött le... :cry:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok, én meg csak most kecmeregtem fel a babanetre, dolgozom, és még nem isfejeztem be :( .

Sajnos Jacknek újabb antibiotikumkúrát írt fel doktornéni, a tüdeje tiszta, de a torka csúnya :( :( . Doktornéni kérdezte, hogy van-e beteg a családban, persze apa beteg, de nem hajlandó orvoshoz menni. Erre doknéni mondta, hogy mindenképpen menjen orvoshoz, mert ő fertőzi újra Jacket.

Különben Jacken egyáltalán nem látszik, hogy beteg, nagyon vidám, múlt éjszaka 5.15-kor kelt először, és utána még visszaaludt 7-ig, nem köhög, jól eszik, viszont szegénykémnek nagyon kis repedt fazék hangja van.

Márti, nem csalódtam benned :D :D , hagyd a szomszédokat, ugorj metróra és gyere hozzánk takarítani :lol: !

Megyek megnézem az ősziben mit kérdezett Ancsi, aztán még dolgozom egy kicsit.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


:D
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Sajnos nálunk is ez volt..apa fertőzte a gyereket,engem..ezért tartott 3 hétig. :cry:
Reméljük téged elkerül!Gyors gyógyulást a fiúlnak!!!
Mennem kell,Bence nem hajlandó elaludni... :roll:

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Fiúknak! :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Manka!
OK! Legközelebb először Téged kérdezlek meg, ha túlteng bennem a takarítási-energia. Mára ez el is múlt, de most szép rend van, persze az én maximalista szemem már meglátta a következő célpontokat a lakásban (gardróbszekrény, cipősszekrény kipakolása, stb..) de ezeket talán majd inkább gipsz nélkül.
Ma pihenőnapot tartok, amúgy is megfájdult a kezem tegnap kicsit. Jaj, úgy várom már a holnapot, leszedik ezt a nyomorult gipszet, és este végre belefekszem a kádba, és nem kell nejlonzacskót húznom a kezemre. Iszonyú béna dolog félkézzel tusolni. :roll:

Pénteken megyünk Pécsre 10 éves egyetemi évfolyamtalálkozóra, olyan kíváncsi vagyok milyen lesz. Visszük Bendegúzt is, és nagy mázlink van, mert Apu is ott végzett csak ő 40 évvel korábban, és neki is most lesz találkozója, így a nagymami megvigyázza este Bendegúzt a panzióban. Sajna nem biztos hogy szereznek kiságyat, ez ma talán eldől.
Nincs véletlenül valamelyikteknek két napra kölcsönadható használaton kívüli utazóágya? Nekünk nincs sajna, és most ezért nem is szeretnék venni, eddig mindenhol kaptunk kiságyat ahova vittük Bendegúzt.

Jack nagyon cuki a kisvödrével. Nem volt nagyon hideg a homok? Tegnap mi is játszótereztünk, de ott eszetlen hideg volt.

Tünde!
Nekem általában egy napig tart ez az energiatúltengés, aztán jól kipihenem magam. :lol: De amikor terhes voltam, nekem sem nagyon volt ám ilyen, hazaértem és egy óra múlva már szunyáltam is, főleg az elején.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Márti, de jó, hogy holnap gipsztelenítenek :D :D !
Sajnos a mi utazóágyunk lent van a szüleimnél Mátészalkén, pedig nagyon szívesen odaadtam volna Nektek.
A homokozós kép még vasárnap készült, akkor még sokkal jobb volt az idő, a homok is jó kis kellemes meleg volt (pont odasütött a nap), inkább azon gondolkodtam, hogy Jacket túlöltöztettem, én még a pulcsimat is levettem.
Most viszont jó hideg van, hálózsákra vadásztam Jacknek, a környéken egyik boltban sem volt 86-os :evil: , végül elmentem a Brendonba, pedig úgy utálom.

Kriszta, köszi :) . Bence már csak egyszer alszik nappal?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, én szívesen kölcsönadom az utazóágyunkat, még tudok hozzá adni szivacsmatracot is, h kényelmesebb legyen a killerkedőnek.
Csak szólj mikor kéne pontosan, mert kint van anyósoméknál a XVIII. kerületben.

Manka ne aggódj, én is bebugyolálom mostanában fannit a játszótérre.Sapka, sál, kapucni, minden........

Nem tudom télen hogy fogja bírni a kesztyűt :!:


Cristi, én is vizesedtem, a 37-es lábamra 39-es cipőt kellett vennem.Szülés óta anyósom hordja ezeket. :lol:

Ayse, mi szívesen mennénk hozzátok!!!


Nálunk olyan hideg van már a lakásban, h be kell este-reggel fűteni, nehogy mégjobban megfázzon a Findli.
És a bunkók csak jövő héten töltik fel vízzel az új radiátorokat, azzal a kamu dumával, h a pincékben nem lett elpakolva.
Akkor meg hogy a fenébe rakták be az új kazánokat 2 hete???????
Nem értem, de nem is akarom ,az egész lakótelepnek már elege van a panelprogramból, mert még sehol sincs a vége és vagy 200000 Ft-al többe kerül lakásonként mint ígérték. :evil:
Na, ennek örömére megyek készíteni egy jó kis forró fokhagymakrém levest(Tünde, leírhatnád te hogy készited :lol: ) amíg alszik a kislányka.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Fokhagymakrémleves

fokhagyma 6 gerezd
tej 7dl
víz 5dl
tejszín 5dl
margarin 2 ek
liszt 2 csapott ek
trappista sajt 5 dkg
tyúkhúsleves kocka 2 db
szerecsendió, fehér bors 1-1 csipet

A margarinból és a lisztből világos rántást készítünk, majd beletesszük az összetört fokhagymát. Amikor jó, felöntjük a tejjel, vízzel, tejszínnel, beledobjuk a leveskockát, fűszereket.
Lassan 10 percig forraljuk, és hozzáadjuk a reszelt sajtot.
Pirított kenyérkockával tálaljuk.
Vendég
 


Timi!!
De jóóó!!!
Hát, ha nincs túl későn, hogy szólok és Nektek nem kell vasárnapig, akkor elkérnénk kölcsön az ágyikót. De a helyzet az, hogy ezen a héten pénteken reggel megyünk, úgyhogy legkésőbb csütörtök este kellene elhoznunk. Ha nem tudjátok addig elhozni Anyósodéktól, mi szívesen el is ugrunk érte a XVIII kerületbe, ha megírod a cimet.
Vagy ha Nálatok lesz, akkor Hozzátok.
Előre is köszi!! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Anyu beelőzött, és már szerzett egy utazóágyat, amit hoznak Keszthelyről Pécsre. Úgyhogy köszi de mégse kell akkor anyósodéktól elhozni a Tieteket. De még egyszer köszi, aranyos vagy hogy felajánlottad!

Manka!
Neked is köszi, és Te is aranyos vagy! :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, holnap estétől jöhettek érte hozzánk, úgy fél 7 körül itt lesz.
Nincs mit :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Olvastad a másodikat, amit írtam? Hogy mégis tárgytalan a dolog, de köszi!! :) Nehogy fölöslegesen elhozzátok!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Manka!
Relatíve már csak egyszer alszik a kis gengszterem,11 kor megetetem,és délután 2ig,fél 3ig szokott szunyálni..
Ha nagyon korán ébred reggel,5 -fél6 körül,akkor megetetem,és még visszaalszik 8-fél 9ig...

Timi! :lol: :lol: :lol:
Nekm 41-es papucs jött rá a 39-es lábamra,az is csak olyan,aminek állítható csatos fejrésze van. :lol:

Nálunk már 3-4 napja fűtenek...

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Márti, okés, semmi gond.

Tünde,kösziiiiiiiiiiiiiiiii én is ugyanígy csinálom, csak sajtot nem reszeltem még soha bele, pedig éttermekben szokták.Illetve leginkább a kenyérre reszelik és úgy pirítják meg.
Viszont én meg meg szoktam szórni a leves tetejét frissen vágott petrezselyemmel.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Ayse, köszönjük szépen a meghívást, mi is szívesen elmennénk.

Timi, én is pont ma gondoltam arra, hogy kemény dió lesz ez a kesztyű dolog, ha hidegebb lesz, még a sapkával is támadnak gondjaink néha-néha. A homokozós képen látható Shoopys sapit is elhagytuk hazafelé jövet, az egyik pillanatban még rajta volt, a másikban meg már sehol sem találtam, gondolom nagy ívben repült amikor nem figyeltem oda.

Lányok, vettetek már overált a gyerkőcöknek? Tünde, gondolom ti örököltetek.

Sajnos Írországban nem divat az overál, mert nincs olyan hideg, úgyhogy be kellene szerezni egyet, mert észre sem vesszük és hipphopp itt a tél. Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Bocs, hogy foglalom a helyet, csak olyan jók ezek a képek az ikrekről:

Joey és Chandler :lol:
Kép
Connor a kifutón :D
Kép
Márk a mezőn
Kép
Connor és Ollie kutya
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, már majdnem elhittem, hogy Joey és Chandler a fiúk neve! :D
Igen, mi örököltünk 2 helyről is overallt, de ha nem lenne, turkálóban vennék, itt olyan 1500 körül van

Timi, igazán nincs mit, ugye, milyen tutifinom? Csak a kenyeret úúútálom pirítani. :(
Vendég
 


Sziasztok!!
Húúú, annyira könnyűnek érzem a kezem gipsz nélkül!! :D Nyolc kis varratkát szedtek ki kb, egész hoszú metszés. Viszont még nem tökéletes azért, egy csomó mindent nem tudok csinálni ami erőkifejtésel jár, mert fáj. De remélem minden nappal egyre jobb lesz!

Manka!
Ikrek nagyon arik! Először amikor csak az első képet láttam még, én is azt hittem tényleg így hívják őket, gondoltam is, hogy a szülők nem százasok. :lol:
Nekünk van egy overáll, amiben még a kocsiban is feküdt pár hónaposan, de akkor csak úgy belefektettem, mert lónagy volt rá, majd ma megnézem most nem pont jó-e neki véletlenül. Ha nem, akkor nekünk sincs még, de muszáj lesz lassan beszerezni egyet.

Ayse!
Most olvastam hogy Lili megint beteg lett, turbó gyógypuszik mentek neki!
Ha nem jön közbe semmi, mi is szívesen elmennénk Hozzátok jövő héten. De csak, ha valakihez beférünk kocsival, mert a tömegközlekedést nem hiszem, hogy bevállallom. Majd rákérdezek.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Bendegúz szókincse tovább bővült. Sokat nézzük a Mazsola és Tádét, akit tegnaptól úgy hív, hogy Táda. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Lányok!

Örülök, hogy jönnétek!
Ha nem szólnak közbe az égiek és legalább a saját talimra el tudok menni, akkor várlak Titeket szeretettel!

ayse
 
 


Sziasztok!

Biztos vagyok benne, hogy vannak Amerikában olyan pihentagyú szülők, akik Joeynak és Chandlernek kereszetelték a gyerekeiket :lol:.

Tünde, én is turira gondoltam overall ügyben, Timi barátnőm (a Panna anyukája) volt a Rákóczi útiban, és bár volt kb. 25 darab, egyik sem volt elfogadható :( .

Hát ez a Bendegúz!!! Én már úgy várom, hogy Jack kimondja az "anya"-t.

Tényleg, már akartam kérdezni, hogy ti "mik" vagytok? Mármint anya, anyu, mami...stb? Én az én anyukámat is anyának szólítom, és én is anya vagyok/leszek.

Na jó, nem anyázok :lol: tovább, inkább megyek olvasni.

Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka, asszem hiába mondom, de itt Győrben én láttam tök jó overallokat, kinézetre, minőségre is, de próba nélkül nem merném megvenni Jack-nek.
Lehet, hogy el kéne jönnötök 2-3 napra??? :wink: Apa úgyis belejött az utazásba megint. :(

Nálunk én ált. egy nagy ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ vagyok, Apa meg "bádzsi", sztem. Ha fényképeket néz, akkor az Apa-Zita párosra mondja, hogy baba-bádzsi, és kedd este, amikor már 2. alkalommal fürdött Apa nélkül, szólongatta, hogy bádzsi-bádzsi-bádzsi, és nézett az ajtó felé. Aztán meg sírt. :( :(
Meg én is.
Vendég
 


Sziasztok!

Manka!
Itt a Duna plázában a Benefitben,6-7 ezerért vannak újak/ugyanazok a Brendonban 12-15/
De szombaton megyünk turiba a Blahára Katával.Ő már volt ott,és sok márkás cuccot vett Lilinek fillérekért!
Megnézem neked,milyen overálok vannnak!!!:)

Nekem Bence legtöbbször "ana"-zik,de ha nagy dumába van,akkor "nyanya"is volt már! :lol: :lol: :lol:
Apát általában "ápá"-nak hívja,de ő is volt már papa is! :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?