Új privát üzeneted érkezett!

Szia Babszi :D
tudtam hogy felcsigázlak és hogy jókedvrederítelek:)
Kaáliban csinálták, de én az elejétől kezdve oda járok. Az első 2 hónapban voltam a Szabolcsban, de oda soha többet vissza nem megyek, össze se lehet hasonlítani a két helyet. Mindenkinem csak ajánlani tudom a Kaálit mert nagyon szuper hely, nagyon kedveseak aranosak percízek, tiuszták, már a 2. alakalom után tudják hogy ki vagy!!
Szerdán megyek az első UH ra ott derül ki hogy hányan vannak :lol: kettőt kaptam vissza :lol:
Babszikém tényleg fel a fejjell!!!!
pbj12
 
 


kicsiboris,
hogy sikerült a talpmasszázs? Fájt neki valahol?
Lejár az egy hónap, most mi lesz? Mi a következő lépés?
Én ott tartok, hogy nem sikerült az 1. inszem, amikor megjött üdültünk, úgyhogy a 2-kal csúszunk 1 hónapot :cry: sajnos.
És pénteken összetörték az autónkat, belémrongyolt egy figyelmetlen pasi :cry:
De lesz ez még jobb is, remélem!
tiza, szurkolok ezerrel!
moni, neked is ezer szorítás, hogy a jövő héten a föld fölött járhass legalább 1cm-rel!
lola, neked mikor lesz a 3. nagy esemény?
legyekmami, merre jársz, régen írtál?
zel, mi újság így ma 16-án, olyan jó lenne...
orsika, 2.inszem? mikorra várható?
málna, elutaztál? hogy vagy?
numato, teljesen eltűntél, pedig biztosan sokminden történt veled a HSG óta.
kandi72, hát veled mi van?

zel, miért vagy a lombik ellen? Az anyagiak miatt értem, van egyéb oka is?
sapé, neked mi a következő lépés?

Szép napot mindenkinek :)
bbilona
 
 


Sziasztok Lányok!

Hasonló cípőben járok, mint ti. Annyit magamról, magunkról, hogy már több, mint 2 éve szeretnénk babát. Ez idő alatt volt egy vetélésem, annak is több, mint 2 éve. Azóta semmi. Most állunk az inszem előtt. Nagyon izgulok már és nagyon reménykedem, hogy sikeres lesz. Nem vagyok már nagyon fiatal, ez is aggaszt egy kicsit.
Visszaolvastalak benneteket egy kicsit és látom jó társaság van itt. :) Nagyon szorítok mindannyiótoknak és igyekszem felvenni a fonalat.
Úgy látom most zelnek kell drukkolni nagyon, hogy ne jöjjön meg, szóval csatlakozom én is zel!

Szép napot!
Kata
katata
 
 

 
 

Kata :)
Már mi is 2 éve próbálkozunk, de én még csak terhes sem voltam. Nekem múlt héten volt a 3. inszem. Ne félj tőle, semmiség és ne keseredj el, ha az első nem sikerül. Sajnos ahogy kinéznek a dolgok itt a topicban sem sikerült javítani a statisztikát, de én azért ismerek olyat, akinek elsőre ikrek. Remélem hamar sikerül bebabásodnod velünk együtt.

Zel :)
Ezek nem valami jó hírek. Használod még az utrot? Amíg használod lehet, hogy nem jön meg akkor sem, ha nem vagy babás. De azért mi még reménykedünk egy kicsit.

Odry :)
Én egyáltalán nem bánnám, ha a dokim legközelebb már felajánlaná a lombikot. Nem tudom muszáj-e végigcsinálnom a 6 inszemet. Egyet még mindenképp bevállalok, de ha az sem sikerül, akkor már nem hiszek benne.

Judit :)
Én emlékszem Rád régebbről, amikor még inszemeztél. Örülök, hogy sikerült és drukkolok, hogy minden szépen alakuljon.

Ilona :)
Köszi a szurkolást, most nagy szükségem is van rá. Sajnálom az autótokat, tudom milyen ez. Már kétszer is belém jöttek, mind a kétszer parkolóban, de azért százezres kárt tudtak csinálni.

Móni :)
Neked nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!!!!!

Én ma délelőtt vagyok utojára, mert 1 órakor indul a buszunk Pestre és elrepülök Írországba. Mindenkinek mielőbbi babásodást kívánok és egy-két jó hírre szeretnék hazaérkezni. Szombaton jövök legközelelbb.
Puszi mindenkinek.
tiza
 
 


katata, üdv köreinkben. Tényleg jó itt, gyorsan jönnek mennek a levelek, remélem neked is sikerül erőt meríteni.
Mi 3éve próbálkozunk, azt mondta az orvos mi abba 20%-ba tartozunk akiknek semmi baja, mégsem sikerül megfoganni. Mi már az örökbefogadást kezdtük, amikor a BMC-be kerültünk és újabb reményt kaptunk, hogy saját gyermekünk lehessen. Az inszemináció meglepő, de nem fájdalmas, inkább az utána következő várakozás ami nehéz, érdemes lekötni magadat. Sok sikert nektek, és kitartás :)

tiza, jó utat!
orsika, alakul a táblázat, kell esetleg segítség?
bbilona
 
 


Hát Ilona, velünk is minden rendben, mindent megvizsgálatak nálam, páromnál is. Még összeférhetetlenségi tesztet is csinált a doki, az is rendben van. Hormongyógyszeres, termináltan is túl vagyunk. Nagyon bízunk az inszemben.
20 % -an lennénk? Az elég sok...
Ma megyek du. a dokihoz a hormoninjekció receptért, szerdán meg kezdődnek a szurik. Még jó, hogy a páromnak nem gond beadnia, ha nekem kéne! :shock:
Jó lenne tényleg egy táblázat, mert elég nehéz képben lenni, ki hol tart, főleg nekem még. Én is szívesen segítek, ha kell, nem gond nekem sem. Ilona, neked volt már inszemed?
katata
 
 


Helló!

Bbilona, nem utaztam el, csak sok volt a dolgom. Péntek 13-án meg volt a 3. inszemem. Remélem most sikerült. Szépek voltak az eredményeim. 2 tűszöm volt a bal oldalon, az egyik 16 mm a ásik 25 mm. Időre meg is repedtek.

Te neked mikor lesz a következő?

Tiza, mi megint együtt izgulhatunk.

Katata, sok sikert, remélem miharabb ott lesz a pocaklakod. Nagyon szorítok neked is.

Van még aki akkor volt inszemen amikor én?

Egy jó hír olvasok egy másik fórumot is, ahol egy egyik csajnak szeptemberben volt az 1. lombikos beavatkozása és ma derült ki az uh-on hogy ikreket vár. Ez nagyon jó hír, és csak azért írtam, hogy van remény!!!!!
málna79
 
 


bbilona, köszi ám a tippet! kipróbáltam a masszázst, tetszett a páromnak, bár az első pár percben nevetgélt :lol: nagyon csiklandós a kis huncutom :oops: azt mondták itt többen, hogy még lehet, hogy 2-3 hónapig meglesz a szuri hatása, utána nem tudom mi lesz..asszem az a jó, ha minél hamarabb teherbe esem, mert a kiújulás veszélye 50%-os...
és akkor készülsz a köv. inszemedre?

katata, nagyon szorítok az inszemedhez!!! és üdvöz köztünk :lol:
köszi a bíztató szavaidat, és mit is jelent, hogy nem vagy már fiatal? itt vannak köztünk már veteránok, igaz lányok :roll: :lol:
dec. leszek 35 de kedvem a babaprojektben töretlen :lol: :lol:
sok sikert!!

málna nagyon szorítok :P

tiza már nem értelek el, jó utat, várunk vissza!!

babszika drága, már azt hittem nem is írsz :cry: örülök a váltásodnak, talán a kedvedet is meghozza kicsit :lol: puszi írj!!
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

bbilona!
Egyenlőre várnunk kell, mert a műtétem 2 hete volt. A szövettan eredményemet holnap fogom megkérdezni. A műtéttől számított 6 hetet meg kell várni, de a dokim 3 hónapot javasolt. Decemberben jó lenne elkezdeni, de majd meglátjuk. Ágota előtt mi is 3 évet vártunk rá amire összejött, most 2,5 éves lesz decemberben.(4. inszemre sikerült!)
Neked hanyadik inszem lesz?

Kata!
Üdv. itt!Tényleg jó csapat van itt!Jól össze hozott minket a sors!
Kitartást kívánok neked, és mihamarabbi pocaklakót!
sapé
 
 


Kép
Hát, megérkeztem, illetve visszatértem!
Hiányoztatok ám nagyon! Most nagyon sok pótolni valóm van, mert sajnos nem volt alkalmam olvasgatni benneteket.
Köszi mindenkinek az érdeklődést /aranyosak vagytok/. :oops:
Én éppen ma voltam uh.-on, már sokadszor, mert nem nagyon akarnak növekedni a pé-im... :cry: :cry: :cry:
Ezért egyre több szurit kapok. 1-el kezdtük, majd 1,5-re emelte a doki, most pedig 6 napig naponta 2 szuri lesz! :cry:
Az első nekifutásban nem így volt, olyan gyorsan történt akkor minden! És akkor magasabb hatóanyagú szurit kaptam, most pedig kisebbet. Miért?
Miért lett kisebb, mikor a nagyobbtól sem sikerült???
És még valamiben segítsetek: inszemináció esetén mennyi az optimális petesejt? Hány darab? És mekkora méretű legyen?
Vagy ez egyéntől függő?
Óóó, de kis buta vagyok... :oops: :oops: :oops:

A táblázatot megcsináltam, szerintem szép lett, de elkelne egy kis segítség, bárhogyan próbálom nem sikerül ide tennem.
Aki tudja hogy kell, írja le nekem, vagy átadom a "táblázatfelelős" posztomat.

Puszi mindenkinek
Kép
orsika0
 
 


Köszi Lányok a fogadtatást, aranyosak vagytok.:)
Lehet, hogy én leszek a csúcsveterán? :roll: Én 36 és fél éves vagyok.
Orsi, nem sikerül a Melléklet feltöltése gombbal feltenned a táblázatot? Bekerülhetek én is a táblázatba?

Kata
katata
 
 


Sziasztok!


Sajna egyre erősebben pecsételek. Még nem az igazi, de holnapra már biztosan meg lesz. :cry:

Köszönöm, hogy szorítottatok. Jól esik.

Utrot teljesen önkényesen abbahagytam, mert amikor beszéltem a dokival, elfelejtettem rákérdezni, de így tutti nem kell már görgetnem. :lol:

A következő injekciómat már megrendeltem, és bízom a következő inszemben. Most próbálok majd nem foglakozni a dologgal, hogy ne a görcsömön múljon már valami. Hogyan tudnék nem foglakozni vele? Ebben segítsetek! Már tanulok, dolgozok meg minden, cak hogy a figyelmemet eltereljem, de sajna nem mindig sikerül.


Bbilona!
Dehogy vagyok a lombik ellen! Sőt, ha lehetne szabadon választani, inkább simán abba ugranék bele.
Moni!
Megpróbálom feltenni az aktuális görbémet, remélem, az is megnyitható lesz, minta tied. A 16-ik napig a sokhavi átlagot írtam be, mert addig az injekciók meg a gyógyszerek miatt nem is mértem, mivel nem láttam igazán értelmét. Ha mégsem lehet majd megnyitni, a következő ciklusomra letöltöm a "fertilytist". Az bulin néz ki.

1161023490.24.xls
Ez lenne az, szépen indult, de aztán...

Végül is előnézetben sikerült megnyitni. G= Gonal-f O= Ovitrelle C= Closty, I= inszem , de gondolom simán rájöttetek.


Puszika mindenkinek, és legyetek jók. Ha érdemes.
zel
 
 


Jaj most látom, a grafikon melletti dátumot nem írtam át. Bocsesz...
zel
 
 


Ó, és ráadásul elfelejtettem kérdezni!

Odry!
Ti is kezditek előről most ugye?

Coca! Te is?!


Nem adjuk fel lányok! Karácsony mindjárt itt lesz! Addigra kiskönyv kell! :lol:
zel
 
 


Zel!

Naná, hogy nem adjuk fel!
Én már clostizom rendületlenül. 5. ciklusnapomat gyűrömm Mára elhúzott Miki is, hurrá!

Katata!
Te? Csúcsveterán? Hahaha! ... 38 múltam.

Ki hogy van ma?

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok :P
sapé köszönöm a reménytkeltő sorokat, előttem mindig az lebeg, hogy jaj milyen öreg szülők is leszünk a párommal, és meg kell mondjam hisztis lettem, nehéz nem feladni, és mosolyogni az életre.
Látod babszi most már te is sínen vagy, lassan kezdhetjük újra a szurkolást, jelentkezz pénteken, vagy ha már tudsz valamit!
orsika, zölddisznó, ági nem tud segíteni a táblázat feltöltésben? Mikorra várható a 2. inszemed? Nekem szerintem november közepe, vége lesz a következő, de az elsőnél nem tudtam még azt sem melyik oldalon vannak, van tüszőm, bár éreztem a bal oldalt, de a doki nem mondott semmmit. Az inszemináción mondták, hogy 6 db, de a lány akivel voltam 1 tüszővel vágott neki, sajnos nem tudom mi lehet vele.
málna, tiza úgy látom értetek most egyszerre szurkolunk vigyázzatok magatokra!
carry, mi újság veled, szeretnénk veled örülni, vagy segíteni a szomorkodásban, remélem jól vagy :?
pbj12, de izgalmas :shock: , örülök hogy velünk vagy, egy sikeres kell ide nagyon (a Szabolcs utca tényleg gyalázatos, nekünk több mint 1 évünk ráment).
zölddisznó mikor lesz a következő?
Szép napot mindenkinek :)
bbilona
 
 


Bbilona!
Lehet novemberben egyutt tesztelunk majd? Tok jo lenne :) Sinen vagyok? Remelem nem ugy, mint Jozsef Attila :o
babszi
 
 



Zel!
Sz.tem nyugodtan mérhetsz a ciklus első felében is. csak jelöld majd be afertin miylen bogyeszokat szedsz.

Az enyém állása ma:
https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1161065860.66.jpg

Nagyon nagyon szurkolok mindenkinek!!!!

moni
 
 


zel, sajnálom,bár ez tudom édes kevés...
bocsi, de én nem tudom mi ez: G= Gonal-f O= Ovitrelle :oops:
Én régóta nem hőmérőzöm, nem idegelem magam vele.
Coca! Szóval nem vagyok csúcsveterán, ettől sajna nem félek kevésbé attól, h túl öreg vagyok... Ti mióta próbálkoztok?

Inszemnél mindig van tüszőrepesztés? Mert nekem a termináltnál nem volt.

Hogy tudom szerkeszteni a beállításaimat? Gondolok itt olyanra pl.h aláírást fixen betenni,adatokat módosítani... Segítsetek légyszi!

Köszi, Kata
katata
 
 


sZiasztok lányok! :D Látom nagyon jó kis csapat gyűlt itt össze!ZEl javaslatára benéztem hozzátok,szüksége van az embernek bátorításra és ezt itt úgylátom megkapja! :) Röviden az én történem:3 éve szeretnénk kisbabát!Az első évben nem agódtam úgyanúgy próbálkoztunk,mint más rendes pár. Egy év elteltével felkerestem egy nőgyógyászt,aki miután megvizsgált állitotta ,hogy az égvilágon semmi bajom sincs!Igen ám, de ott motoszkált benne egy fura érzés miszerint én ezt nem hagyom ennyiben ,és felkeresek egy másik orvost!A körülőttem lévő emberek mind hülyének néztek,minek járom én az orvosokat! A következő orvos semilyen alapos vizsgálat nélkül meg akart műteni!ÉN ebbe nem egyeztem bele!A 3.orvost nagyon sokan ajánlották !Bejelenkeztem hozzá,és várva vártam a találkozást! AZ orvos egy allapos kivizsgálással kezte,ahol rögtön kiderült hogy egyik hormon értékem sem megfelelő!A prolaktin szinetem 5* nagyobb volt a normálisnál! Felírt rá gyógyszert ,amit én becsülettel végig szedtem!AZt mondta ,ha két holnap múlva nem esek teherbe,marad a laporoszkópia,sajnos nem lettem terhes.ÍGy hát megoperált és sajnos kiderült,hogy másod fokú endometríozisom van! A műtét után következett a GNRH -kezelés,ami után 3-hónap spontán próbálkozást javasolt. A próbálkozás sajnos nem jött össze! JElenleg a debreceni KAÁLI intéztetbe járok kezelésre.Most túl vagyok egy sikertelen inszeminációm! Pénteken megyek ultrahangra,mivel az előzö hónap kimaradt. 9 tüszőm volt a stimó során,és ezek nem repedtek meg,rendesen és kis csisztákat alkottak!REmélem a mostani utrahang vizsgálat során ,rendben lessz minden!!!JÁRT- e valaki köztettek ÍGy a kezelés során? BOCsi.hogy ilyen hosszúra sikeredett a történetem! :roll: MINDENKINEK MIELŐBBI BABÁSODÁST KÍVÁNOK!!!! :D
m. reni
 
 


Drága ZEL!!! :D :D :D Sajnálattal olvastam,hogy nem sikerült!TUdom,hogy nagyon nehéz most! Muszály bíznunk!!HÍD el sikerüni fog,előbb utóbb!!!! A karácsonyt már kismamaként fogjuk ünnepelni! :) pussssssssz :P
m. reni
 
 


édes zel, ne bánkódjám, de látom nagyon nagy tartásod van, ez szipi-szupi, ami késik az nem múlik, nagyon sok erőt kívánok :!:


reni, nagyon köszönjük itt a jó kis topicunkban a dícsérő szavaidat, és neked is nagyon szorítok, képzeld nekem is ugyan ez a bajom, most 5 nap múlva 'jár le az uccsó injekció hatása (elméletileg..),
és akkor mi tuti ugyan abban a cipőben járunk :shock: az, hogy ciszták ettek a tüszőkből az lehet attól talán, hogy nem nőttek meg akkorára, hogy érettek legyenek, de nem biztos, hogy így van :roll:
azért ne add föl, tovább-tovább :!: :!:
és reni, neked a 3 hónapos szurikúra után mikor jött meg először?
és a tünetek (limaxos) meddig tartottak?
puszi :lol:
kicsiboris
 
 


orsika, szerintem tök változó lehet a tüszők száma, a barátnőmnek a 3. inszeménél 17 :!: :!: érett petesejtje volt..., de a többiek tuti jobban tudnak ebben neked segíteni :lol: és szurkolok neked :!: :!:
kicsiboris
 
 


KIcsiboris! :P Nekem a szurika után ,kb1-hónap múlva megjött!A klimaxos tüneteim elég váltózoan jelentkeztek!Arra már nem emlékszem meddig tartott! :oops: Hőhullám mint mellékhatás,és az ingerültség ami engem igazán megviselt! Te milyen stimós injekciót kapsz :?: Én Menopaurt kaptam!puszi 8)
m. reni
 
 


zel, majd talán a következő kisegít a helyzetből, szorítok nagyon!

m.reni üdv közöttünk, remélem választ kapsz a kérdéseidre. Már írtam egy rokonról, akinek endometriózisa volt, mondták kizárt, hogy gyermeke legyen. Ő nem adta fel műtétek kvették egymást, sok idő eltelt és most az 5. lombik után 3 baba lgömbölyíti a pocakját. Ez is aranyos, mert 3 embriót ültettek be, egyikük meghalt, de a 2-ből az egyik egypetéjű ikrek, így maradt a bűvös hármas. Sajnos részleteket nem tudok a betegségéről, de ő is Kaáli intézetbe járt. Ez azthiszem reményt adhat.
babszi, legyen úgy, én már alig várom a következőt :D
Szép napot lányok!
bbilona
 
 


Sziasztok!

Reni!
Üdv, itt köztünk.KÖszönjük a dícsérő szavakat, itt tényleg jó csapat van! Gyere gyakrabban!
Te Debreceni Vagy? Én igen, a Klinikai Meddőségi Szakrandelésre járok.Az első gyerekem is inszeminációval fogant, aki ma éppen 28. hónapos. Kihez jársz?

LÁnyok!
Láttátok tegnap a Frei Tamás műsorát? Lombik-meddőségi téma volt! Mi a véleményetek róla?
Szorítsatok, mert mostanában hívom a dokimat a szövettan miatt!Majd még jövök!

Szép napot mindenkinek!
sapé
 
 


bbilona!köszi a bátorítást! NAgyon aranyos vagy! :D :D MÉg két inszem van hátra,remélem sikerül!!! Sapé!Igen debreceni vagyok. A KAÁliba járok! DR. TÁNDOR ZOLTÁNHOZ. Eszméletlenül jó orvos , nagyon kedves, és emberi !!!Hanyadik inszemre fogant meg a kisbabád? Gratúla a BABUCIHOZ! Megkérdezhetem milyen nőgyógyászati próblémád van ,hogy inszemet kellet alkalmazni? /bocsi,hogy ilyen kiváncsi vagyok :shock: / [/quote]
m. reni
 
 


reni, miért kell stimós izéke? azért, hogy megjöjjön? nekem még most 5 nap van a szuriból aztán rmélem nagyon hamar megjön, eléggé unom már ezt a semmilyen állapotot..hát igen,....a hőhullámok azok vannak...de ingerült hálistennek nem vagyok (bár erről valszeg a páromat is meg kéne kérdezni..hihihi :P
és akkor nálad hogyan lesz most?

sapé, mi is néztük...hát azzal egyetértek, hogy a genetikailag kiszűrhető betegségeket megakadályozzák, de azzal, hogy pl. homoszexuálisok 'gyártassanak maguknak gyereket és ők neveljék fel....hát ezen teljesen kiakadtam. teljesen ellenkezik (persze szerintem) a természettel az ilyesmi...basszus..meg szerintem az is nagyon ciki, hogy pl. szőke haj, kék szem meg ilyeneket kérnek a leendő szülők, szerintem tök jó lehet észrevenni, hogy kire és hogyan hasonlít a baba, de nem???? húúú eléggé felborzolt a műsor, és neked mi a véleményed :?:
kicsiboris
 
 


sapé...és nem vagyok sem faj sem 'másgyűlölő, csak egyszerűen nem tartom természetesnek és szerintem így egyre több beteg/lelkileg sérült gyermek nő fel...


odry drága, mi úccság véled?
kicsiboris
 
 


Orsi!
Kuldd at a tablat a cimemre, megprobalom en is felrakni, es ha jutok valamire, leirom hogyan kell, mert te surubben vagy, mint en, vagy ha ugy jo, felvaltva is feltehetjuk majd - amikor raerek, akkor neha en is dobok fel tablat. Jo igy? Esetleg meg vki vallalhatna ilyet, es akkor tuti van tabla!!!

Lanyok, nem akarok nagyon kozbeszolni, de hiaba orultok a 9 tuszonek - plane a 17-nek, en nem azt hallottam, hogy az jo lenne. Sot. Allitolag legyengul tole a mehed, es nem lehet vele biztonsaggal kihordani a babat. Ennyire sok tuszore akkor van szukseg, ha az illeto lombikra megy, mert akkor az a lenyeg, hogy egyszerre sok petesejtet nyerjenek. Es ugy tudom utana 1 honap ki is marad, mert tulstimulaljak a petefeszket, es az nem termeszetes! Szoval ez nagyon sok, erre kerdezzetek ra. Tobb helyen is azt mondjak a dokik, hogy eleg egyetlen petesejt a megtermekenyuleshez - nekem pl. nem is adtak semmit, amivel tobb tuszom lehetne, mert a doki nagyon ellenezte a tulstimulalast. A masik, hogy ikerterhesseg lehet belole, es azt is nagyon meg kell gondolni. Tudom, hogy itt mindenki gyereket szeretne, es en is!!! Na de ne MINDEN aron. A babak es a sajat egeszseged erdeke, hogy amennyire lehet termeszetes folyamat maradjon az egesz. Ertem ez alatt, hogy amelyik hormon mukodes nem megfelelo, termeszetesen adjanak ra valamit, de ennyi tuszo... Szornyulkodom rajta, bar en nem vagyok orvos. Az ikerterhesseg pedig azt mondjak, ha nem spontan sikerult, akkor bizony nem teljesen egeszseges - eleve koraszules van!
Szoval orulok, hogy sok az erett tuszo, de valahogy nem erzem azt, hogy ez jo lenne. Vagy kerdezzetek ra, vagy erositse meg itt valaki, hogy jol gondolom-e!!!

Katata! Olyan kedvesen mutatkoztal be, ugy orulok neked! Mit kivanjak? Mielobbi babasodast, hogy ne kelljen gyakran jonnod :)

Puszi mindenkinek!
babszi
 
 


Babszi, nagyon is igazad van tüsző ügyben. Nekem is pont ezt mondta a dokim és én sem kapok petesejtserkentőt. Nekem azt mondta, hogy ő nem híve, nem akar sok-sok megnőtt tüszőt,na meg cisztátsem.Azt annak kell szednie, akinek gond van a betefészkében, nem akarnak nőni rendesen a tüszők.De akinek minden rendben, annak nem ad. Szerinte nem korszerű ez már, ezért én injekciókat fogok kapni 5-7napig a pém előtt. Még az előző dokim stimulált ilyenekkel és mikor megnézte félidőben uh-án volt 6 db megnőtt tüsző és teljesen kiakadt.Nem is merte beadni a repesztő szurit, mert félt,h baj lesz. Szóval tényleg kérdezzetek ráerre,nehogy baj legyen.

Én elvállalom szívesen a táblázatot, elvileg hétköznap minden nap tudok jönni, csak a hétvége nem jó nekem. Szóval, ha elkülditek a katata@freemail.hu-ra, akkor megpróbálkozom vele.

Kata
katata
 
 


Sziasztok!
Ismét itt vagyok! A szövettan eredményemen kórosat nem láttak, így csak a 6 hetes kontrollra kell mennem majd.

Lányok!
A tegnapi Frei műsort, tátott szájjal nézten végig, milyen emberek is vannak. Nekem senkivel semmi bajom, de a mai világban kezd elfelejtődni, hogy az a legfontosabb, hogy egészséges babát lehessen szülni.Feleslegesnek tartom a szem-hajszín kiválasztását, mert szerintem nem ez a fontos! Mit érnek vele, ha a gyerek pl.: értelmileg-szellemileg sérültem születik.
Arra jó volt a műsor, hogy megtudjuk mennyi "bőrt" képesek lehúzni egyesek azokról akik szenvednek azért, hogy gyerekük legyen. Itt most magunkat is beleértettem. De úgy vettem ki, hogy hazánk a legolcsóbb e téren.

K. boris !
Teljesen igazad van! Én is így látom!

Reni!
Jaj, de szuper! Végre egy Debreceni!!! :lol: Most feldobódtam kissé! Sajna most nincs sok időm, mert megyek itthonról, de ha gondolod írhatunk egymásnak. Email címem: kacicca@citromail.hu. Leírom majd mi volt és van velünk. Egyébként Tándorról csak jót hallottam!Írjál!!!
sapé
 
 


Kata!!! Kép
orsika0
 
 


Kép Táblácskánk :)

Na LÁnyok, akkor ez az első próba, megkaptam Orsikától a táblát és megpróbálom ide tenni.
katata
 
 


Sikerült :)

Nézzétek át, jók-e az adatok és szóljatok, ha kell változtatni valamin. Bocsi, ha elírtam esetleg valamit.

És az is szóljon, aki nincs benne még és szeretne ott lenni! :wink:

Bármi ötletetek van, hogy még tegyek bele a táblázatba, bátran írjátok meg!

Jó éjt!

Kata
katata
 
 


Sziasztok!

Légyszi rakd be a táblázatba, hogy 2. inszem kb. 25-26.
Köszi!

Dőlök be ágyba!

Kép
zölddisznó
 
 


Ügyik vagytok Kata, Orsi!
Lehetne meg zabras kepet tenni (lattam masik topicban, es van egy helyes babas mozgom is, megprobalom mellekelni. Probald ki, hogy mozogna-e a tanlazatban, de beillesztessel prbald, hatha mozog :) Kép Kép
babszi
 
 


jaj, de kapkodos lettem, mindent elirtam :) bocsi

Szoval probald beletenni a tablaba, hatha ott mozogna. Foleg feltoltessel, mert lehet siman nem mozog
babszi
 
 


Sziasztok!


Nevessetek ki, de örülök, mert végre normálisan megjött. Elindult tehát a következő!!! :lol:

Most jöttem haza a dokimtól. Teljesen megnyugtatott, hogy előbb leszek babás, mint az endó visszajöhetne.

Szia Reni! Ugye, igazam volt!!!!

Katata!
Azok az injekcióim, amikkel a peteérés és a tüszőrepedés van tuningolva. Képzeld egyedül bököm be magamnak a pocikámba.

Moni!
Ebben a hónapban ki sem veszem a hőmérőt a párna alól.
Megpróbálom azt a táblát letölteni, megcsinálni. Remélem sikerülni fog.
K.Boris! Adj majd még egy pár napot a szuridnak. Légy egy kicsit még türelemmel. Könnyebb lesz!

Odry, Cocc! Puszika nektek is! Vágjunk bele! Kis csúszásal, de megint majdnem együtt! :)

Köszönöm az együttérzést lányok.

De most inkább örüljünk, és vágjunk bizakodva ebbe a ciklusba.
Megint tök erősnek érzem magam, a doki is bíztatott, kicsit meg is nyugodtam. Kérdésemre, hogy normális-e hogy még mindig nem sikerült, annyit mondott, hoogy néha a teljesen egészségeseknek is idő kell, én meg úgy indítottam a babaprojectemet. Legyek még egy kis türelemmel.

Jó éjt mindenkinek.
zel
 
 



Zel!
Örülök, hogy sikerült megnyugodnod! És ez a titka az egésznek! Én tavaly tiszta gyagya voltam iylenkor, hogy miért nem meg stb. Idén nyáron volt egy pálfordulat, sz.tem a Babát szeretnék című könyvnek köszönhetem, amit elolvastam. És talán meglesz a gyümölcse is! Ja és nekem még nincs kezelve az endom sem! Ja és ha kell segítség a ferti-hez szólj!

Helyzetem:
https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1161152161.51.jpg

Katata!
Szupi a tábla!

Babszi!
Csak megerősíteni tudlak amit atüszőkről írtál! Én is próbáltam rábeszélni az orvosomat, hogy érleljünk több tüszőt. És mondta nekem, hogy felesleges. Szépen érik nekem mindig, és az, hogy 2 vagy több tüsző érik, nem azt jelenit, hogy annyiszoros az esély, mert ők egymást gyengítik! Nem beszélve atúlstimu kockázatáról, na meg persze a többes terhesség kockázatáról. Mert szép dolog ha valaki ikereket vár, de nagyon sok ikerterhesség vetéléssel végződik, sokkal sokkal nagyobb az esély rá! Ő is azt mondta annak kell érlelni, akinek nem érik. Különben felesleges, nincs rá szükség!

Sapé!
Mi lett a szövettan eredménye?

moni
 
 


Kata!!!

Úgy örülök, hogy sikerült feltenned! Ügyes vagy! Kép
De azért elárulhatnád mi a titok...?
orsika0
 
 


KIcsiboris! :D NEkem a múlt hónapban,volt egy sikertelen inszeminációm! Most pihi volt,mert sajnos a petefészkemet megviselte a stimó! Most pétnteken megyek uh-ra! Ott kiderül,hogy tudjuk-e folytatni az inszemet!REMÉLEM IGEN!!! :?



SAPÉ ! :D Küldtem neked E-mailt!!!
m. reni
 
 


Babszi,
ez egy statikus jpg tábla, nem fog mozogni sajna. De add meg a linket,aholláttad a zebrát,meg a mozgókat és megnézem, hátha nekem is sikerül úgy. Még nem sokat gonmdolkodtam rajta,hogyan is kell, lehet betenni a táblát, ez csak elsőpróba volt.
Orsi,
egyébként úgy tettem ide, hogy beírtam az adatokat egy xls-be,majd PrtSc-en bemásoltam a vágólapra, azt Corellal kinyitottam,kivágtam belőle a táblát és elmentettem jpg-ben. Ez most így vadul hangzik, de nem tart sokáig.:) Azért majd (amint lesz egy kicsit több időm) még kipuhatolom, hogyan is lehetne egyszerűbben feltenni.
Zel,
nagyon ügyi vagy, hogy magad adod be az injekciókat.Brrr. Én nem tudom meg tudnám-e tenni. Szerencsére van egy rendes és kellően "szadista" párom, aki beadja nekem. :lol:
Ma este kezdjük a szurikat. Olyan diadalmasan mentem tegnap a gyógyszertárba a szurikért. :) Jó érzés volt és tele vagyok bizalommal! Te mikor kezded?

Kata
katata
 
 


Moni,te hogy raktad ide ezt a linket? A Mellékletb feltöltése gombbal én csak jpg-ettudok, nem html-t.

Kata
katata
 
 


Moni,
nem akarsz bekerülni a táblába?
katata
 
 


Sziasztok!

Moni!
A szövettani eredményemen kóros eltérést nem láttak, így 4 hét múlva kell kontrollra mennem.
Nem akarsz a táblába bekerülni?

Kata!
A táblázat jó lett, köszönjük a fáradozásodat! Most már csak a csíkosodást kell sűrűn jelölni!! És akkor még jobb lesz!

Reni!
Írtam választ!

Odry!
Hogy vagy?
sapé
 
 



Sziasztok!

Ha már iylen kedvesen invitáltok, akkor szívesen leszek táblalakó!

Katata!
A hőmérőzés topicba tettem fel a görbém, és ha jobb egérrel rákattintasz, kiválasztod atulajdonság menüpontot akkor ott megtalálod a linket, amit másolással beillesztesz, és kijelölöd, és alinkre kattintasz itt a hozzászólás ablak fölött, így átalakítja linkké.

Remélem érthető voltam. Ha nem kérdezz nyugodtan.

moni
 
 



Lemardatk az adataim:
kor:32
hova jár: nem szeretném felfedni magam
inszemek száma: 3
köv isnzem:-
Gyermekek: egy 10 éves fiú és egy 5 éves lány

moni
 
 


halihhóóóó, köszi a táblát katata és orsi!!! egy dolgo bele lehetne tenni? hogy endometriózissal kezeltek 3 hónapig, valahogy lerövidítve is tuti jó lenne: endo/kez/3hónap...de lehet, hogy hülyeség..
asszem talán más is szeretné akinek volt ilyen..
köszi :!:

babszika, örülök neked, köszi a méljeidet bónagyon viccesek :lol:
reni, szerintem te olyan erős vagy, hogy rendben lesz az inszemed is! kitartást :!:

moni, legyél is te is táblalakó :lol: így mindenki látja. hogy mi van másokkal, mert tényleg bele lehet kavarodni :lol:

zelÍ? veled miúcccság?
kicsiboris
 
 


SZiasztok!


Pénteken kezdem a szurit, meg clostyt is mellé. Aztán utána pénteken megyek Uh-ra és ha minden ok lesz, 30-31-én inszem!

Totál fel vagyok pörögve. Én is diadalmasan mentem a gyógyszertárba, mint Katata. Ebédszünetben. A kollégáimnak meg kellett mutatnom a szurikat. Kicsit szörnyülködtek, de nagyon szorítanak.

Képzeljétek! Anyósom beszélgetett egyik ügyfelével, akinek a felesége talpmasszázzsal foglakozik, meg nagyon otthon van a természetgyógyászatban. Az ügyfél hazament, elmesélte a párjának, hogy babát szeretnénk, de sajnos még nem sikerült, erre a csaj felhívta anyósomat, hogy nyugodjunk meg, mindketten teljesen egészségesek vagyunk, fejem felett két babát lát, szerinte ikreim lesznek, csak a nagy feszültség ami bennem van , az akadályoz. Meg a párom gyerekkori betegségét is említette, amiből már kigyógyult. pici homlokán volt egy jegy, amit sugárral kezeltek le. A csaj csak látásból ismer minket.Pénteken este kell hozzá mennem, legalább beszélgetni kicsit, mert szeretne kkicsit segíteni, meg a feszültségemet oldani. Ha kedvünk lesz akár talpmasszázst is csinálni. Lényeg az, hogy találkozzunk. Megyek. Nagyon kíváncsi vagyok rá.

Reni! Szorítok érted! De hidd el most tudod folytatni!

Olyan optimista vagyok most! Remélem ragad át rátok is belőle! Igyekszem úgy írni, hogy átmenjen mindenkinek!

Puszika!

Legjobban a hihihi jellemző most rám...
zel
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?