Új privát üzeneted érkezett!

Judit!

Elküldtem megint a mailt a férjed címére.

Remélem ezt már megkapjátok. :lol:

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Tücsök,

Most sem jött meg :( Ha minden iagz, szerdára meggyógyul az itthoni gépünk......
karpijudit
 
 


Judit!

Írtam mailt!!!

Kép

Kép
mtücsök
 
 

 
 

Sziasztok!

Csak bejelentkezem, aztan majd valamikor megprobalok bovebben is irni, visszaolvasni. Attival minden nap megyunk valamerre. Amiota elmult az allergiam, minden delelott viszem jatszoterre, delutanra meg mindig mas programot szervezek. A lakasban nem lehet birni vele. Gondolom ezzel mindenki igy van :)

Szoval most megint baj van a kicsivel. hihetetlen ez a terhesseg, minden uh-nal van valami uj gond. Eddig ugye a veromleny, aztan a myoma, most az afp lett rossz. Tudom, hogy ezt kulfoldon mar nem is csinaljak, meg nem is veszesen alacsony, de akkor is. 0,7 lett az eredmeny. El kell mennunk a heten a Scopf-Mereibe valami genetikushoz, ahol kerdeseket tesznek majd fel. Na erre kivancsi vagyok. A hasbokest szeretnem elkerulni, meg tul fiatal vagyok ehhez.

Ja, es a meretek is tul picik lettek. Tudnatok ebben segiteni, es utananeznetek, hogy a Ti babaitok merete a 18.heti uh mekkora volt?

BPD 39
OFD 52
HC 146
Ac 121
FL 26

ugy felek! Remelem csak kislany, es azert ilyen kicsi.
Attinal a BPD 47 volt, az FL meg 33 Nala csak ezt neztek.

Ha tul leszek ezen a vizsgalaton, megnyugszom, es ATti is hagy idot, akkor visszaolvasok. Bunkosag reszemrol tudom, hogy most csak magunkrol irtam. Remelem elnezitek.

Sziasztok
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Judit!

Én nem vagyok orvos, de szerintem ne aggódj. Az én babám is lány, és hasonlóak az adatai mint a tiédnek. Engem is elküldtek genetikára, mert rossz lett az AFP és a baba sem volt túl nagy, de egy makk egészséges kislányunk született.

BPD 41,1
HC 142
Th 39,1
AC 127
Fl 26,6

AFP MOM 0,7
BHCG MOM 0,3
Ez a két adat együtt szükséges ahhoz, hogy megnézzék minden normális-e.

Remélem egy kicsit tudtam segíteni. Ne izgulj minden rendben lesz.
Kép

Kép

Kép
mtücsök
 
 


Judit!

A mi értékeink (a 19. héten):

bpd: 46
th: 42,6
illetve:

bpd: 48,8
th: 44,4
fl: 28,6

Ágival a 17 hetesen:
bpd: 39,4
ofd: 47,6
hc: 137,3
ac: 107,5
fl: 22,3

És a 18 hetesen végzett genetikai UH-n már a köv értékek voltak:
bpd: 42,3
th: 44,5
fl: 26,1


Lehet, hogy csak előbb nézték és nem is voltál 16 illetve 18 hetes. Nálam csináltak egy UH-t a 16. héten és csak ennek a fejében vették le a vért, mert igazolni kellett, hogy tényleg 16 hetes vagyok.


Ne aggódj!
Üdv: Dóri
Vendég
 


http://www.med.upenn.edu/fetus/gestage.html

ezen a linken tudod megnézni, hogy méret szerint mekkorának kellene lennie,mármint idősnek, igaz, hogy a méret csak az elején mérvadó, mert vannak kisebb és nagyobb babák...

Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Judit! Ne idegeskedj!!! sajnos az AFP sokszor sokkolja a kismamákat. Remélem a genetikán megnyugtatnak. Egyébként letudják venni ott helyben mégegyszer és újra kiszámolják. Egy ismerősömnek is ez volt ő sem akart magzatvízvizsgálatot. megcsinálták újra minden oké volt és egészséges csajszikának adott életet 2 éve nyáron.
Külföldön tényleg nem csinálják ezt a vizsgálatot.
Minden rendben lesz.
Adatokat ha gondolod én is szívesen megnézem.

Edina
sidney
 
 


Ezvicc!

Megnéztem én is a 18. heti uh-s papírt.

BPD: 48,4
HC: 168
AC: 135
Fl: 27

A fiúknál tényleg kicsit nagyobbak az értékek.

jucus1
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezes, mert Apucink lerobbant,igy semmi segitsegem egesz estig, es mar igy nagy pocakkal alig birom.

Szoval a genetikan csak elokerestek a vert, amit levettek, neztek belole valami betaHCg eredmenyt, ami nagyon jo lett allitolag (1,3) es igy abszolut megnyugtatva kuldtek haza. A lehetoseg, hogy a babaval gond van 0,001% Igy a hasbokest rogton ki is zartak

Mindenkinek nagyon koszonom az adatokat, a segitseget.

A nemet meg nem tudjuk, de mivel meg most is van hanyingerem, meretek alapjan pici, Apuci azt mondta, hogy ez kislany lesz. En a fiunak jobban orulnek.

na rohanok aludni, remelem a kozeljovoben lesz annyi idom, hogy elolvassalak Titeket. Kezdek bekattanni

Puszi, Jo ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Judit! hidd el nagyon jó egy kislány is. én is fiút szerettem volna elsőre /lány lett/ és anyukám azt mondta, hogy egy anyának kell egy lány. Nagyon remélem hogy Johannával olyan jó lesz a kapcsolatom nagykorában is mint nekem az anyukámmal. Persze a fiú is nagyon jó. Szerencsére ezt is megtapasztalhatom.
Örülök nagyon hogy minden rendben. Remélem most már nem lesz semmi rossz eredmény és az utolsó időszakot nyugiban töltöd.

Edina
sidney
 
 


Szia Edina!
Felreertettel, nekem a neme mindegy, csak egeszseges legyen. En a meretek miatt nem azert aggodom, mert lany lesz, hanem attol felek, nehogy baja legyen. Mar elore felek a terheleses verveteltol, mert eddig minden alkalommal ugye volt gondunk :(

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Judit!

akkor bocsi, igazad van az a legfontosabb hogy egészséges legyen.
csak azt írtad, hogy a fiúnak jobban örülnél.
mindegy.
a lényeg hogy minden oké.

üdv Edina
sidney
 
 


Sziasztok Csajok!
Végre eljutottam a lilipie gyártáshoz, most már csak az érdkelne, hogy a profilomban hova kell bemásolni hogy megjelenjen?

Köszike: Eszti

Ui.: és jól emléxem, ugye, hogy a html-es "kód" kell?
fricky
 
 


OK, sikerült közben rájönnöm :lol:

Kép Kép
fricky
 
 


kep Attirol

Kép

Kép

Kép

Kép

Pocakos, talan ket hettel ezelotti. Majd lesz ujabb is :)
Kép [/img]

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Judit! nagyon jók a képek. Atti nagyon szép. annyira aranyos.
szép nagy a pocid. sokat mozgolódik a kis babó?
Atti igazi kis kópé. kedvencem a sírós és a nevetős. de a többi is tök jó. látszik rajta hogy nem lehet mellette unatkozni.

olyan hegyesnek tűnik a pocid.

Edina
sidney
 
 


Sziasztok!

Sidney!
Koszi :)
Hat a pocakom most tenyleg sokkal nagyobb, mint Attival volt :) Hegyesnek hegyes, Attival is ilyen volt :)
Nagyon lusta ez a baba, mert nagyon ritkan, es nagyon enyhen erzem. Gondolom ez a kis termete miatt is van :)
Vannak meg sokkal jobb kepek is Attirol, csak nem akartam leterhelni az oldalt, es Titeket. Es tenyleg nem lehet mellette unatkozni :)
Igazabol tenyleg mindegy a neme, csak Atti miatt jo lenne a fiu. A lany majd johet harmadiknak :)

Koszonom mindenkinek a mereteket!!!

Van koztetek erzsebeti?

udv
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Ezvicc!
Jesszusom milyen nagy fiú már Atti!!!!
Igaz az, hogy a második terhességnél nagyobb az ember hasa?

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Szia Eszti!

Sajnos igaz :) Az enyem mar 8hetesen elkezdett noni. Attinal mertem, hogy hany hetesen mekkora, igy ossze tudom hasonlitani. Az Attival a 21.heten 3cm kisebb volt, mint ezzel a Pocaklakoval a 15.heten :)
Es kepzeljetek, delutan kiadtam a taccsott, nagyon durva volt, pedig mar a 20.hetben vagyok. Hihetetlen. Hanyingerem meg most is van :(
Ti, hogy vagytok? Mi ujsag nalatok? Meg mindig hasznaljuk am a csopogesmentes poharat, sot azota meg kettot beszereztunk. Nagy favorit, sosem hasznalt cumisuveget Atti. De poharbol is szepen iszik, ez inkabb ejszaka nagy segitseg.

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok,

Rám nem igaz, hogy most nagyobb lenen hasam, mint anno Dancával volt. Sőt, kifejezetten kisebb. Van olyan terhesnadrágom, amit vele utoljára 7 hónaposan tudtam felvenni, most pedig még rámjön....
Formára nekem mindkét alkalommal hegyes hasam volt/van. Ennyit a "hegyes has=fiú" elméletről......

Judit,

Atti tényleg hihetetlenül megnőtt.

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

nekem nagyobb volt a hasam Bulcsúval. formára nem volt különbség.

én meg azért szerettem volna lányt másodikra mert láttam a különbséget. MOndjuk JOhanna extra nyugodt kislány volt. és láttam hogy a fiúk /körülöttünk lévők/ sokkal elevenebbek. hát beigazolódott.
persze tudom hogy lányok is tudnak elevenek lenni.
MOst viszont már nagyon örülök hogy 1-1 az eredmény. még nem tudom hogy kap e esélyt vmelyik nem a vezetésre, de ha igen akkor egyenlítésre már esélyt sem adok :D :lol:

féltékenység volt, de agressziót szerncséren nem váltott ki JOhannából. sztem ha eleve verekedősebb a gyermek akkor valószínűleg a kistesót sem fogja kímélni. De ebben sok tapasztalatom nincs. remélem nem is lesz.

Edina
sidney
 
 


Sziasztok!

Nem tudjatok veletlenul a bababorzere lehet elore venni jegyet? El szeretnem kerulni a sorban allast.

Koszi
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,

Szerintem hívd fel a Kismamát, náluk biztosan leeht.

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok Anyukák :)

Mivel én is a Délpestiben fogok szülni, szeretnék két kérdést feltenni, remélem nem bánjátok! :oops:
Azt szeretném megtudni, hogy mi mindent kell majd bevinnem a babónak a kórházba? Valóban pelust, popsitörlőt, kisruhát is ? :shock:

Illetve, hogyha sikerült egyágyas szobába kerülnöm a kicsikével, oda csak úgy bejöhet majd apa a tesóval, vagy külön engedélyt kell valakitől kérni?

Előre is köszönöm a válaszaitokat, minden babának és mamának nagyon jó egészséget kívánok! :)

Üdvözlettel: Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Évi!

Üdv köztünk!

Íme a válaszok:
pelust nem árt, más nem kell, ruha csak hazajövetelkor kell majd, de azt ráér behozni a párod is.

Egyágyasra jó eséllyel pályázol, mert 5 db van, de oda sem mehet be senki!
Látogató csak császár után a megfigyelés idejében mehet be az őrzőbe és max. 1 fő látogatási időben.

Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!

Évi! üdv és grat a babóhoz. Mikor fogsz szülni?
gyerköc tuti nem mehet be az oszt-ra. Kislányomat sem akarták beengedni az volt a szerencsénk hogy véletlenül pont ott volt a dokim és ő megkérte a nővért hogy 2 percre hagy nézze meg a tesót. Viszont akkor még a férjemet beengedték /1ágyasba/ egyszerre max 1 hozzátartozó bemehetett /1 ágyasbA/
de itt frissebb kismamiktól azt hallom hogy most már az egyágyasba sem mehet be látogató.
MOndjuk mi nem igazán használtuk ki ezt a lehetőséget. Max 2x jött be a férjem kb 5 percre.

Edina
sidney
 
 


Sziasztok!

Dóri, Edina, nagyon köszönöm a válaszokat! :) Akkor ezek csak rémhírek voltak, hogy a Dél-pestiben már semmit nem adnak a babákhoz :shock:
A látogatást azért kérdeztem, mert ugye azért szeretnék egyágyasba lenni, hogy a mini mindig velem legyen, viszont így, ha látogató jön macerás ki-be adogatni a csecsemősöknek!

Azt még megkérdezném, hogy vajon érdemes-e egyáltalán az akkor 2 éves fiacskámat behozni, vagy csak jobban szenvedne? :o Még soha nem töltöttünk külön egyetlen napot sem és nagyon anyás (bár talán most kicsit lazul a dolog). Nem tudom mi okozna nagyobb traumát, ha lát, de nem jöhetek vele haza, vagy ha nem lát napokig! Ti mit gondoltok?

Szép hétvégét mindenkinek! :)

Üdv, Évi

KépKép
KépKép
evikismama
Budapest XVIII. kerület
 
 


Sziasztok!

Évi! du 5-7ig van látogatásiidő. Akkor elviszik a kicsiket és ablakon mutatják meg.
Nekem elegendő volt a pelus amit adtak a csomagban és a csecsemősök is mindig hoztak ki a babával és persze úgy hozták ki hogy előtte tisztába tették.
popsitörlő is van, és Bepanten krém is.
hát írnak furcsa dolgokat a kh-ról én meg is vagyok lepődve olyankor.
sztem nagyon kulturált kórház, de mindenesetre nem rosszabb a többinél. sőt!!!!
Szerintem minden gyerek másként reagál és mindenkinek más a véleménye erről.
Én azt gondoltam, hogy a kislányomnak nem lesz gond, ha pár napot nem leszek vele, mert a nagyszülőknél ott szokott aludni és nagyon szeret velük lenni. Tévedtem megviselte egy kicsit, de általában mindegyik gyerköcöt megviseli.
Meg kell próbálni bevinni. Lehet hogy nem is csinál problémát abból hogy ő hazamegy és te maradsz, mert nélküled jöttek be és akkor az a természetes neki, hogy nélküled mennek haza.
én egyszer azt olvastam, hogy inkább vigyék be a gyereket mert akkor látja hogy anya megvan nem tűnt el és akkor úgy jobb Nekik. mi bevittük nem is volt gond belőle ment haza sírás nélkül Johanna, de amikor hazajöttem akkor sokáig kérdezte hogy ugye nem megyek sehova?
fú jó hosszúra sikeredett. bocsi

Dóri! írtam Neked emailt az itt megadott címedre.

üdv Edina
sidney
 
 


Sziasztok,

Szombaton megtartottuk Danca családi zsúrját. Egy darabig még a szemüvege is rajta volt:) Aztán át kellett öltöztetni tortázni, sajnáltam volna, ha az ingét csokizza össze......

Nagyon élvezte az ajándékbontást, és a tortamajszolást is:)

Judit
Kép
Kép

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!


Judit! Isten éltesse sokáig Dancát!!!

nagyon jók a képek. csini az inge. és nagyon jól áll neki a szemüveg. hááát és ez a csokis szájú lurkó is nagyon szép!!!!! :D :wink:

Edina
sidney
 
 


Dóri, Kárpijudit!

Igaz már jó pár héttel ezelőtt beszéltünk a gyes és gyed utáni szabiról, de szeretnélek titeket is tájékoztatni egy jó hírrel. Idáig úgy mondták nekem is, amit le is írtam, hogy csak az utolsó gyerek utáni szabadságot lehet kivenni, de most megkaptam én is a hivatalos verziót a minisztériumtól. (Nekem is idáig rosszul mondták, pedig ő munkaügyis volt, neki kellett volna tudnia). Én meg csak könyvelő vagyok.
Szóval a hivatalos szöveget bemásolom ide:

[i]Mennyi szabadság jár a GYES-ről, GYED-ről visszatérő munkavállalónak? A Munka Törvénykönyvéről szóló 1992. évi XXII. törvény (továbbiakban: Mt.) 138.§ (5) bekezdése alapján a munkavállalót fizetés nélküli szabadság illeti meg a gyermek gondozása céljából a gyermek 3. életéve betöltéséig. A fizetés nélküli szabadság tartama alatt a munkaviszony szünetel.

Az Mt. 130.§ (2) bekezdése felsorolja a szünetelés azon eseteit, amelyeket figyelembe kell venni a szabadság megállapításánál. Ebbe a körbe tartozik a szülési szabadság és a fizetés nélküli szabadság is. A fizetés nélküli szabadság tekintetében azonban csak a fizetés nélküli szabadság első éve minősül jogszerzőnek. Az Mt. 11. § (3) bekezdése alapján a szabadságot a szülő munkahelyre történő visszatérésétől számított 6 hónapon belül kell kiadni.
Fentiek alapján a munkavállalót összesen az alábbi szabadság illeti meg:
20 nap alapszabadság + az életkor függvényében az Mt. 131.§ (2) alapján járó szabadság,
a szülési szabadság időtartamára (24 hét) az első pontban meghatározott szabadság időarányos része,
a gyed/gyes első évére az első pontban meghatározott szabadság,
megilleti továbbá egy gyermek után 2 nap, két gyermek után 4 nap, kettőnél több gyermek után összesen hét nap pótszabadság.
Amennyiben több gyermek miatt a szülési és fizetés nélküli szabadságok folyamatosan váltogatva követik egymást, valamint ez az időtartam meghaladja az elévülési időt (3 év), a rendes szabadság mégsem vész el. A rendes szabadságot az elévülési idő letelte ellenére is biztosítani kell.[/i]

Tehát jár az első gyerek után is a TGYÁS, és Gyed első évére, vagyis én is jogosult vagyok a 8 évvel ezelőtt született lányom után járó szabira is.
Remélem okoztam azért egy kis örömöt.

Zsuzsa
Kép Bettivirág

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


... és még egy üdvözlet mindenkinek:
Kép

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Zsuzsa,

Köszi a jó hírt!

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa! köszi.
mi van Veletek? hogy vagytok?

Edina
sidney
 
 


Zsuzsa!
Akkor megnyugodtam, és jól tudtam 8)

Figyu! Viszont.... Ha most decemberben lejár a gyed-em, jön a gyes, ami ugyebár nem igazán hatalmas összeg (ha jól tudom, akkor most 26800 Ft), júniusban jön tesó. Akkor újraszámolják az átlagot, amibe már belekerül a gyes? Úgy akkor szívás, mert nem mindegy, hogy a 27ezer, vagy a mostani gyed-em (kb. 56ezer) a mérvadó......
De lehet menni dolgozni a gyes alatt akár 8 órában is. Ha leboltolom, és papíron visszavennének, akkor viszont a keresetem számítana bele az új átlagba? Vagy nem tökölnek, és u.azt kapom majd, mint Bencénél is?

Hűűűű, ezt jól leírtam :lol: Remélem érthető volt a gondom :roll:

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Eszti,

Én majdnem meghülyültem ettől az egésztől. Mint már korábban írtam is nektek, beszéltem az OEP-nél egy kedves hölgeménnyel, aki azt mondta, hogy mivel kevés idő telik el a GYED lejárta és az új baba érkezése között, menjek el szabira. Szerinte, ebben az esetben minden juttatásom (TGYÁS, GYED) marad ua. mint Dancával. Most derült ki, hogy a néni nem jól tudta, és ha a fejemre állok akkor is a minimálbér kétszerese alapján fognak mindent számolni. Ez a GYED esetében nem akkora érvágás, a TGYÁS-nál viszont már igen. Ott kb. a felét fogom kapni :(
Két napig mást sem csináltam, csak bérszámfejtőkkel és az OEP-pel társalogtam telefonon. Az a legmókásabb az egészben, hogy nem volt két olyan ember, aki ugyanazt mondta volna. PEdig alapvetően mindegyik ért hozzá.....


Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Utolag boldog szulinapot Dancanak!

Teszek fel pocakos kepet, 22heteset, marhaerdekel valakit

Mostani
Kép

Ez Attival
Kép

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


KAprijudit!

Oep honlapját elolvasva, a TGYÁS/GYED párosításhoz kell a 2 éven belüli 180 nap biztosítotti jogviszony (nem kell folyamatos, valószínűleg a néni ezért mondta amit mondott, mert kb. 5-6 héttel fogsz ebből kicsúszni), melybe a TGYÁS (168 nap)beleszámít, Gyed már nem.

Anno még egy HR-es mondta nekem, hogy a GYES-be nem szabad beleszülni(gyermek 2 éves kora után)... Amúgy tényleg olyan bonyolult, hogy nehéz kibogozni, mert mindenki mást mond.

És állandóan változik minden.
De most ne ezen idegeskedj.

Ezvicc!

Most sokkal nagyobb a pocid :lol:
Holnap du vagy pénteken majd hívlak...


Kerekes!

Köszi az infót!
Mi van veletek?
Rég írtál!

Fricky!

Privit küldök!

Üdv :Dóri
Vendég
 


Dóri!
Kösz az infót, valszeg így lesz, ahogy írtad.

Ezvicc!
Szép nagy pocid van :D

Üdv: Eszti

Kép Kép
fricky
 
 


Sziasztok!

Ezvicc! nagyon csini vagy. szabad találgatni nemileg? nekem van egy tippem.

Jön vki közületek a bababörzére szombaton?

Edina
sidney
 
 


Sziasztok!

talalgassatok egy utolsot, mert holnap megyek uh-ra :)

majd jelentkezem :)

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit!

Szerintem fiú! 8)

Üdv: Dóri
Vendég
 


Sziasztok!
Köszönöm érdeklődéseteket, jól vagyunk. Mi még mindig nem vagyunk olyan óriási babák, mint más, de apa fényképeit visszanézve ő sem volt különb. Jelenleg 10,5 kg és 83cm a paraméterünk 2 évesen és 2 hónaposan.

Én úgy szültem a lányaimat, hogy a Gyesből mentem el Tgyásra. A biztosítás így folyamatos, mindig az előző igényléskori keresetet nézték alapul. Hozzá kell tennem, hogy a 2. megszületése előtt a szülési szabadság kezdete előtt volt 9 nap, amikor papíron éppen szabin voltam, mivel a gyesem lejárt. A 3. pedig a gyes lejárta előtt született meg. Nekem így sikerült, a szülinapok kicsit sűrűre sikeredtek, de 5 héten belül lezajlik mind a háromnak.

Zsuzsa

Zsuzsa
Lányaim: Petra 1998.08.13., Felícia 2001.09.21., Bettina 2004.08.30.
KépKép
Videónk: http://www.youtube.com/watch?v=MMCdy68OpEk
kerekes97
 
 


Dori!


On nyert!


Fiunk lesz :)


Gergo-Almos, mert 3szor almondtam meg, hogy varandos vagyok :)

Emlekeztek par hete meg azon izgultam, hogy pici. Hat most utolerte Attit :) Sot, meg egy pici hosszabb a combcsontja. Hihetetlen, hogy mennyit nott most. Kezdhetek megint azon izgulni,hogy szulok meg ekkora babat :) Na ez csak vicc volt :)

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,

Gratulálok a kislegényhez!

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Sziasztok!

Judit! én lányt tippeltem volna ha gyorsabb lettem vóna. No akkor minden álmod teljesült. Név nagyon tetszik főleg az Álmos!!!

Dóri! te boszi!!!! :D

Edina
sidney
 
 


Csajok KOSZONOM!

Majd a 3. lany lesz, remelem :)



Judit!
Te jo eg, nemsokara szulni fogsz. Izgulsz mar?
En az elso elott azert feltem, mert nem tudtam mire szamitsak. Na most attol felek, mert tudom :)
Nagyon szoritok elore is. Kivanok neked gyors, gyonyoru szulest. Nekem az elso az volt. Ugye megbeszelted valakivel a tudositast? nem szeretnenk lemaradni, szeretnenk izgulni veled egyutt :)

Dori!
Majd megint zaklatlak a korhazbol az sms-kel, es ha lehet megint
Te leszel a hirvivom :) Vallalod?

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit,

Tényleg izgulok :o
Egy kicsit azért, mert tudom, mi vár rám, egy kicsit pedig azért, mert nem. Tudod, az első császár lett a végén, ez most szeretném megúszni. Viszont felkészülök arra is, ha végül mégis császárral végződik a dolog.
Edina és Dóri is elküldték a telefonszámukat. Ha indul a dolog, jelentkezem :lol:

Judit

Kép

Kép
url=https://lilypie.com]
karpijudit
 
 


Judit!

A legjobbakat kivanom!!!
Varom majd a beszamolot :)

Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?