Új privát üzeneted érkezett!

Nicol
Ne haragudj, mindig elfelejtem írni:
Utólag is:
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!!!


Babus

Kép
babus2005
 
 




Sziasztok:)

Babus:)

Már én is babáznák mostanában Viktória már "nagylány"
néha már őt nem lehet babusgatni úgy mint amikor kicsike volt!!!
Nem azt mondom,hogy nem bujik ide hozzám, csak ő már más bánásmódot igényel!!!
Egyébként kíváncsi leszek,hogy hogyan fog viszonyulni a kistestvérhez, mert amikor meglátt egy babát nagyon örül neki!!!
Odamegy, és megsimogatja őt, meg tolni akarja.

Ha tudsz tuti fiú receptet/praktikákat szivesen várom tapasztalataidat:)

Én is ugy tervezem, hogy még az idén mindennféleképp szedem a fogigátlót!!!
Még decben szedem,aztán 3 hónap pihi és megláttjuk!!!
Remélem megint gyorsan terhes leszek, szerencsére nekünk Viki az első olyan együttlét utánn megfogant!!!

De én tavasz-nyári babát szeretnék.
(Tudom nem kívánságműsor)




Kép

Kép
edinka
 
 


Edina

Csak röviden, tömören egy pár trükk kisfiúhoz:
- legfontosabb: próbáljatok pont a peteérés napján együtt lenni
A többi már csak vagy igaz vagy nem, azért leírom, ártani biztos nem árt, kipróbálni érdemes, max. nem jön be :lol: :
- egyél sokat a következőkből: rizs, főtt tészta, sózott vaj, feldolgozott húskészítmények, banán, cseresznye, gabonacsírák, babfélék, kukorica
- iktasd ki az étrendedből: tej, csokoládé, magvak, burgonya, sajt, kagyló, teljes kiőrlésű lisztből készült pékáru, müzli, cukrászsütemények, mandarin
- ha a férfi kávét iszik az aktus előtt, a fiúspermiumok aktívabbak lesznek, így nagyobb az esély, hogy ők érjenek először a petesejthez
- a magas spermiumszámú mintákban általában a fiú hímivarsejtek vannak többségben
- ha a férfi laza pamutalsót visel és hideg vízzel zuhanyozza heréit, reménykedhet, hogy fia lesz
- női orgazmuskor a hüvely váladékának enyhén lúgos kémhatása erősödik és ez a fiúspermiumoknak kedvez, ráadásul orgazmus esetén a méh összehúzódik, hogy segítse a spermiumok haladását, így a gyorsabb fiúspermiumok még hamarabb célba érnek
- a nagyon férfias, fiatal férfiak hajlamosabbak fiú utódokat nemzeni, mivel bennük túlteng a tesztoszteron, és ezért állítólag több Y kromoszómát tartalmazó spermiumot produkálnak (ez nem jelenti azt, hogy le kell cserélni apát, ha ő épp nem ilyen :lol: )

Ellenkezőjük pedig elvileg a kislánynak kedvez.


Babus

Kép
babus2005
 
 

 
 

Babus!

Köszönöm a jókívánságokat! :D
Nagyon jó kis praktika gyűjteményed van már! Jókat mosolyogtunk rajta párommal :lol:

Nicol

Kép
nicol
 
 




Sziasztok:)

Babus:)

HA ezeket mind kihagyom az étlapomból persze amiket szeretek, akkor mit egyek??????? :lol: :P

Hát ne tudom,még nagyon messze van ez a kistesó dolog:)
Na, de majd megláttjuk.

További szép napot mindenkinek
Erre felénk lóg az eső lába
:twisted:

Kép

Kép
edinka
 
 


Lányok:)

Nekem a vonalzóm mért nem ír napot??
nektek azt is jelzi :evil:

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok Lányok!

Babus!

Érthető, hogy lányunk lett, amennyi tejet, müzlit, meg csokit falok... és Kofa amennyire kevés (nulla) kávét iszik :-)

Most volt az "elődtopik" találkozója, és mi "megtaláltuk" a tavalyi képeket, na jó eddig lustaságból nem tettük fel őket. Ha van kedvetek nosztalgiázni :twisted:
Nicol, Babus és Annácska az érintettek közül, a többiek meg csak úgy :wink:
http://kofa.smugmug.com/Babanet

tjuca
 
 


Edinka!

Bocsi hogy közbeszólok, csak én is jártam már így. Valószínűleg azért nem ír napot, mert ma pont annyi hetes a kislányod, elvileg holnap már ott lesz, hogy 4 hetes, 1 napos.

Ha mégse így lenne, akkor bocsi... :oops: :oops: :oops:
Vendég
 


Látod, nekem is pont így van ma.
Vendég
 




KAti:)

Most nézztem vissza nekem már másfélhete így mutatja:(
Valamit megint elxartam :twisted:

Kép

Kép
edinka
 
 


Edinka :)

a vonalzó a régebbi hozzászólásoknál is a mait mutatja. Az mindenhol frissül. Legalább is az enyém. Lehet, hogy elállítottál valamit? :lol:
Vendég
 


Edina
Nem rontottál el semmit, visszamenőleg Kristóf is minden nap ugyanannyi idős, mint amennyi ma. Egyszer már én is megszívtam ezzel :D
Mindig az éppen mai, aktuális életkort írja oda az összes eddigi leveled alá. Viki még a születése napján is 1 éves, 4 hónapos és 4 hetes volt :lol: Muris, de ez van :lol:

Juca
Jók a képek :D
A gyerkőcökön látszik, hogy milyen gyorsan repül az idő :D a topiktali idején még mászni se tudott Kristóf, most meg már hegyen-völgyön át szalad :lol:


A lista pedig tényleg elég vicces, de én azért amit lehet, tuti kipróbálok majd:lol:
Magvakon, krumplin, sütin, csokin és tejtermékeken fogok élni, megeszek egy zsák mandarint :lol: , Apucitól megvonom a kávét és forró fürdővizet engedek neki minden este :lol: :lol: :lol:


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus :)
Csak nem talán kislányra gyúrsz? :twisted:
Egyébként a tejet tejjel, müzlik, nekem is voltak, és lám-lám :) ja, Apa nem kávézik egyáltalán :roll:
Őrület látni, hogy mennyit fogytál! Most lehet igazán összehasonlítani, ahogy néztem a régebbi képeket meg a mostaniakat :)

Juca :)
Köszi a képeket, nagyon klasszak! :)

Edinka :)
Mindig a mai napot jelzi ki visszamenőleg is. De ma már ott van Nektek is a nap! Juhéj! :)

Nicol :)
Utólag is boldog névnapot kívánok! :)

Puszi

KépKép
unique
 
 


Unique!

Neked is köszönöm szépen. :D

Nicol

Kép
nicol
 
 




Sziasztok:)

Hol,van mindenki elveszve????
Mizus a gyerkőcökkel??

Mi jól vagyunk,sokat kell Vikivel sétálni délután!!
Addig amíg lehet, meg jó idő van!!!
Érdekes, mostanában szépen elüldögél a babkocsiban!!!

Kérdeznék vmit?
Egyik barátnőmnek 9 hónapos a kisfia!!!
Eddig a tejtől-tejtermékektől nem volt semmi baja!!!
Az utobbi időben meg megy tőle a hasa!!
Szerintetek az lehet a tejérzékenységtől???
Hisz eddig nem volt semmi baja ezektől !!!
Kialakulhatott mostanra ez a érzékenység???

Gyertek gyakrabban ha tudtok!!!

Edina és Viktória

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is ám :)
Lívike már megy kézenfogva de egyedül még nem indul el.
Ráérős és nagyon nagyon nehéz már tartanom, mert 12 kiló én meg 50 :?

Egyébként én nagyon édesszájú vagyok és hát csajom lett :D

Elég nehéz lesz fiút összehoznunk valaha..... :D

Bár mi egyelőre nem tervezzük a kistesót!

Babus! :)
Te vissza mész még dolgozni kistesó előtt vagy hogyan oldod meg a Gyedet???
Merthogy ugye 2 éven belül kell születnie a kistesónak hogy ugyanannyi maradjon vagy nem????
(Bocsi ha esetleg indiszkrétet kérdezek csak érdekel engem, hogy hogy is van ez)


Lányok!

Mostanában már tényleg nincs semmire időm Lívi mellett, mert már nagyon huncut!!!!
Egyébként nektek mikor szoktak át az 1x alvásra(délután)??????

Nekem mostanában sokszor már csak 1-től alszik kb. 1 1/2 órát.
Hát elég nehéz így bármit is csinálni mellette :)

Még egy kérdés:

Ti minden nap mentek játszótérre?
Máshová jártok gyerkőcökkel(zenebölcsi, úszás, stb.)????

És hogy oldjátok meg a takarítást, főzést stb???? :D
Elvannak közben, mert Lívit egy percig nem lehet szonte egyedül hagyni. :?

várok jó kis tippeket, ötleteket!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Hat nekem sincs semmi idom netezni. Most Pecsett vagyunk egy hetet, de most inkabb kihasznalom es pihenek.

Mea!
Nalunk Atti olyan 14honapos kora kornyeken elkezdett magaban is jatszani. En azt hittem ilyen sosem lesz. Most mar nem megragja (azert elofordul) a konyvecsekekt hanem olvasgatja. Leul, lapozza, es gagyog a maga nyelven. Persze nem orakig van el, csak mondjuk 10-15percig, de ez akkor is haladas.
Jatszoterre nem mindig megyunk, mert van kertunk.
A lakasban nehezen birok vele, ha kimegyunk az udvarra, gyonyoruen elvan. Beul a homokozoba, es egyedul jatszik. Aztan kijon rohangal, es visszaul.
Fozni, mosni, takaritani en sem tudok mellette, csak ha apuci hazajott.
Mondjuk a terhesseg rengeteg energiamat emeszti fel, de azert probalom nem feladni.

Tudnatok segiteni? Attinal az AFP eredmenyet 3nap utan megtudtam a Schofmereiben telcsin, de mar nem emlekszem ra. Ti nem tudjatok?

Na rohanok aludni. Attim kicsit nathas, es mostanaig negyeorankent kelt.

Jo ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Szia Judit!

Az AFP eredményedről alábbi telefonszámon
tudsz érdeklődni: 476-4458. TAJ számot kérnek hozzá.

További szép babavárást kívánok.

Üdvözlettel
Judit
sgjudit
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre, tán egy hónapja....

Nicol!
Utólag is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Babus!
Nagyon jó a kis lista!!!
Bár... nem vagyok édesszájú, párom nem kávézik, szaunában voltunk, boxert hord.... oszt mégis :lol:

Edinka!
Nekem annak idején Marcival az első jó három hónapban ez volt!!! Aztán elmúlt. A hátralévő hónapokban akár 2 liter is elfogyott. Most újra stopp van szopi miatt.
BÁRMIKOR KIALAKULHAT!!!! De érdemes a mennyiségekkel kísérletezni. Hátha...

Mea!
Csak a legfontosabbakat tudom megcsinálni én is. Akkor lenne idő, amikor alszanak, de napközben még véletlenül sem egyszerre pihiznek, este meg beájulok, vagy ráeröltetem magam a vasalóra... :(
Olivér kb 1 1/2éves kora óta alszik 1*, de 2-3órát.

EzVicc!
Jól vagytok?

Unique!
helló. beleolvastam az alábbi topikba! :shock: Mik Vannak!!!!!
Mosás gyerekre külön? Miért?
Marcit tegnap mérték. 6920gr és 70cm. Jók vagyunk nem? Így 5 hónaposan....
Mi is gyakoroljuk a kanalazást. Alapvetően mert tetszik neki. Kikövetelte magát mindig a konyhába, aztán kipróbáltam. Lelkes répista! Almát csak cikkben, szopogatva. :D
Megjárt azóta fél Európát velem. Kettesben "kiruccantunk" Németo-ba ügyintézni... de nagyon jó baba volt!
Olivér meg dumagép és eljött az ismétlős korszak is. Naponta *szer Micimackó vagy Toy Story 2. Áááááááááááááá!!! :roll:

Kép Olivér

Kép mi

már itt sem vagyok... rá se nézek az órára :( :evil:

Sziasztok!!!

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok :)

Előkerültem én is, de indokoltam voltam távol, Kristóf sajnos nagyon beteg volt, 5 napon keresztül volt lázas :( , torokgyulladása volt.
Elég sokat elárul az állapotáról, hogy naponta 2-szer másfél- 2 órákat aludt, és ha még este 6-kor kelt is fel, este 8-kor már akkor is ágyban volt és aludt. Sőt, egyszer volt, hogy majdnem 3 órát aludt. (ennyi alvás nála már egyértelműen kóros, életében még ennyit nem aludt nappal)
Egész nap keresztbe álltak a szemei, már-már ijesztően elesett volt, semmit se csinált, csak aludt vagy pedig hozzám bújva simogattatta a buksiját.
Szombat este kezdődött, orrfolyással, köhögéssel, torokfájással, 3 éjszaka óránként keltünk, 6 napon keresztül semmit nem evett, sokat hányt, kizárólag csak ivott, kivéve az esti tápszer, de azt is rendre mindig kihányta utána, így pár korty szörpivel vészelte át az északát.
Csak addig nem volt lázas, míg hatott a lázcsillapító, de olyankor is csak hőemelkedésig ment le a hője.
Tegnap volt az első nap, hogy végre jobban volt, már nincs sem láza, sem hőemelkedése, és ma végre, 6 nap után először evett, egy egész üveg babakaját megevett, fél 12-kor hozta az előkéjét, hogy tegyem a nyakába, és kezemnél fogva húzott a spajzba és mutogatta a babakajás üvegeket és mondta, hogy nyam-nyam :lol: , hát én így még soha nem örültem kajálásnak, be is vágta az egészet és azóta szunyál :lol:
Csak mostanra meg az lett a baj, hogy az antibiotikumtól már napok óta megy a hasa, ami pedig úgy kicsípte a popsiját (a Neogranormon ellenére), hogy egész nap csak pityereg, mert nem tud ráülni a popsijára, állva eszik, állva fürdik, nem hajlandó beleülni a fürdővízbe se, nem hagyja tisztába tenni magát, pedig az állandó hasmenéstől folyton tisztába kéne tenni, nehogy még ennél is jobban kicsípja a popsiját, de nem akarja hagyni, hogy hozzáérjünk a popsijához. Most a Sudocream-et ajánlotta a védőnő, meg, hogy kamillával mosogassam, a baj csak annyi, hogy a kamillás vattát sem engedi a popójához érinteni. Kész küzdelem.
De tényleg borzasztó ronda neki, sose volt még ilyen. És egyáltalán, ilyen beteg sem volt még soha. De hála égnek, talán most már, lekopogom, meggyógyul, csak az a fránya popsi jönne még helyre :D


Mea
Én sok okosat nem tudok neked írni, Kristóf világ életében csak 1-szer aludt nappal, akkor is csak 30-40 percet (kivéve most, hogy beteg volt, de erről szívesen lemondtam volna), képzelheted, hogy én mennyire semmit nem tudok mellette csinálni. Mire belefognék valmibe (ami rizikós, mert minden apró hangra felébred) vagy épp csak leülnék pihenni, már fel is ébredt.
Kristóf a mai napig nincs el 5 percnél többet egyedül, állandóan a nyomomban van s a nadrágomat huzigálja. A játékai még mindig nem nagyon érdeklik, csak anya és anya, a legjobban bírkózni szeret velem :D
Nálunk ilyenkor, szégyen nem szégyen, a Simi Manó Világa DVD vált be, megvan 1. és 2. része is, hol ezt, hol azt teszem neki be, felül az ágyra, adok neki valami nassolni valót, általában gyümölcsöt, felkockázva, hogy sokáig elbabráljon vele és addig én csinálok ezt-azt. Van rá 38 percem (ilyen hosszú a film :D )
Nagyon ártatlan DVD, bábfigurák vannak benne, állatok, játékok, babák, gyerekek, zene. Felnőtt agynak elviselhetetlen :lol: , ennek ellenére már vagy 100-szor végignéztem, éjszaka rémálmaim vannak tőle :lol: , na nem negatív értelemben, hanem mert annyira gyerekes :lol: , de van benne valami, ami a gyerekekeket eksztázisba ejti :lol:
Nekem is ismerős kisgyerekesek ajánlották és nagyon bevált :lol:


Mi társaságba elég sokat járunk, csütörtökönként zenebölcsibe, hétfőnként bölcsis tornára, emellett van még Kristófnak 2 barátnője ( Zsófi és Panni, duplázva nyomja a kis Casanova :lol: :lol: ) és velük szoktunk játszóterezni menni vagy pedig hol egyikünk, hol másikunk lakására menni, vagy ha épp nem velük, akkor csak úgy magányosan sétálgatunk lent (gesztenyét, falevelet gyűjtünk) vagy játszóterezünk itt a lakótelepen. Kristófnak egyszerűen igénye a társaság és az, hogy mindennap menjünk valahová, max. ide a ház elé, mert a lakásban megkattan. Én meg tőle :lol:
Már előre rettegek a hosszú, hideg téli, esős napoktól, mi lesz velünk bezárva a lakásban... :cry:


Judit
Jobbulást Attinak is :)
Na milyen lett az AFP? Bár bizti jó lett :lol: És lassan az is kiderül, kiscsaj vagy pasi-e :lol: De izgi :lol: El ne felejtsd megírni :lol:
És pocis képet nem láthatunk? És Attiról egy képet? (még a szülinapos képekkel is tartozol :evil: , nem felejtettem ám el), viszont Atti aranyos pofiját lassan elfelejtjük, olyan ritkán látunk róla képet :lol:

Ester
Nagyon édik a pasijaid :lol: És hogy hasonlítanak egymásra :lol:
És szép méretei vannak Marcinak :lol:

Edina
Tejallergia szerintem is bármikor kialakulhat.


Stella
Ha olvasod! Veletek mi van? És a fél éves nagyfiúkkal? :lol:



Kész lett a többi esküvős kép is, dobok még fel egy párat: (a vőlegény Apucim bátyuskája), ja és az én bamba, drogos-kinézetű fejemet nem ér nézni :lol:

Kép Kép
Kép Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok lányok!

Szégyellem magam, hogy már vagy 1000 éve nem írtam ide, de általában a lenti topikba szoktam írni :oops: :oops: :oops:

Babus :) Neked több mindent szerettem volna írni. A legfontosabb, hogy jobbulást kívánok Kristófnak, szegényt tényleg nagyon levehette a betegség a lábáról, ha ennyit aludt :( :( :( A popsijára talán még annyit tudnék ajánlani, hogy készíts kamillás-körömvirágos teát és öntsd bele a füdővizébe, ez is nagyon jó (már ha rá tudod venni, hogy beleüljön :roll: )
Egyébként nagyon szépek a képek, amiket felteszel magatokról! Úgy látszik, a név is kötelez, mert az én Kristófom sem alszik többet napi 2-szer 30 percnél, úgyhogy én sem tudok itthon semmit csinálni :cry:
Azt szerettem volna még kérdezni tőled, hogy szerinted lehet Kristóf popsija piros a fogzástól?

Kérdezted, hogy mi történt a lenti topikban, megpróbálom nagyon röviden összefoglalni. szóval volt ez a mátra (szándékosan kisbetűvel :twisted: ), aki csatlakozott a topikhoz. Elmondása szerint méhnyakrákja volt, és az orvosa adott neki pár hónapot a teherbeesésre. Aztán elmondása szerint 2 alkalommal lett "terhes", és mindkétszer elvetélt cifrábbnál cifrább körülmények között. De mi (a legtöbben) hittünk neki, drukkoltunk neki, sajnáltuk, mert nem feltételeztük, hogy vki hazudjon egy ilyen topikban. Aztán ilyen-olyan ürüggyel pénzt kért kölcsön több lánytól (több 10e Ft-ról van szó) és most köddé vált. Megüzente még hétfőn, hogy kórházba került, amiről biztosan tudjuk, hogy hazugság. A mobilját kinyomja ha keresik. Szóval egy szélhámos tolvaj :evil: :evil: :evil: És ráadásul tanár, no comment :twisted: :twisted: :twisted:

Mea :) Mi egyelőre még csak babaúszásra járunk.

Vanda :) Neked is tiszta szívből gratulálok a kis Pocaklakóhoz!

Edinka :) Drukk a kistesóhoz!

Nicol :) Boldog névnapot kívánok én is!

Pussz mindenkinek!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika
Köszi, hogy leírtad.
Hát nem semmi emberek vannak..., megdöbbentő.
Ezt a hol terhes, hol nem terhes sztorit hébe-hóba én is olvasgattam, de én is naivan elhittem minden sorát, még drukkoltam is neki titokban. Tényleg jól manipulálta az embereket. Szomorú, hogy ilyenek vannak...és hogy ilyen komoly dolgokkal játszik...


Más:
Tegnap este sikerült kamillás fürdővízben megfürdetnünk Kristófot, egy kis csellel rávettük, hogy beleüljön a szép sárga :lol: vízbe, úgy megtetszett neki, hogy vagy 15 percig áztatta benne a popóját. Szebb is lett reggelre sokkal :lol:

Fogzástól pedig igen, nagyonis lehet piros a popója, Kristófnak is mindig az volt.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus :) Szívesen :) Örülök, hogy szebb lett Kristóf popsija :)

Akkor is lehet piros a popsi fogzástól, ha még nem bújt ki egyetlen fog sem, csak én gyanakszom arra, hogy fogzik? (nyálzik + mindent a szájába töm + egy ideje meg van duzzadva az alsó ínye középen). Ha igen, ti használtatok vmilyen speckó krémet ilyenkor? Mi általában Sudocremet és Bepanthent használunk, de az utóbbi időben ez sem mulasztotta el teljesen a pirosságot. A dokinénink felírt vmilyen speckó piros popsira való krémet, de azt nem használnám szívesen, mert boraxot is tartalmaz... :roll: Előre is köszi a választ!

Szép napot nektek, puszi!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok :)

Timika
A fog kibújását jóval megelőzik a kellemetlen tünetek, legalábbis nálunk így volt. Amint kibújik a fog, megszűnik minden kellemetlenség, a piros popó is.
Én Kristófom :D már hetekkel a fogacska kibújása előtt nyűgösködött, ébredt éjszakánként, de a legjellemzőbb az volt, hogy a fog kibújása előtti 1-2 hétben nagyon rossz lett az étvágya, alig evett, sűrűbben és hígabb volt a kakija (szinte már hasmenéses), piros volt a popsija, nem is kicsit, de ezek mellett még hőemelkedése, sőt, akár még láza is lehet, de ez ritka, nálunk nem is volt.

Mi ekkor is Neogranormont használtunk, de igazán nem vált be. Piros volt így is, úgy is, aztán viszont hipp-hopp meggyógyult. Én Kristófom ugyanis brzasztó érzékeny bőrű, kicsit ekcémás is, így nála minden különösen erősen jelentkezik a bőrén.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Babus :) Köszi, hogy leírtad a tapasztalataidat! :) Nálunk csak a piros popó van, meg éjszakánként többször ébred, de ez nem tudom, hogy a fogzás miatt van-e, mert eddig még soha nem aludta át az éjszakát... Az étvágyunkkal nincs gond, tegnap kapott először "szilárd" kaját (Hipp bio sütőtököt burgonyával), de már fél üveggel bepuszil szopi után :shock: :lol:
És képzeld: én Kristófom is ekcémás kicsit :?

Jó éjt!

KépKép

KépKép
timika
 
 


Timika
Ezek a Kristófok ténylek hasonlítanak egymásra :D
És nektek is kell valamit használni a bőrére? Mi Kristófunknak fürdőolajat kell használni fürdetésre, utána pedig bőrzsírozó krémet. Bár most nyáron nem mindig használtuk ezeket, mert mostanság szép volt a bőre, neki inkább hideg időben, főleg télen jön ki.


Babus

Kép
babus2005
 
 


Szia Babus :) Igen, mi is használunk Linola Fett fürdőolajat háromszor egy héten és kaptunk zsírozó krémet is, amit úgy kellett gyógyszertárban elkészíttetni. Viszont a füle mögötti helyen ez sem segített, így nemrégen kapott egy szintén kevert krémet, amibe egy kis Elocom is volt. Ez hatott. :D

Puszó

KépKép

KépKép
timika
 
 


Sziasztok!

Először is mindenkinek köszönöm a névnapi jókívánságokat! :D
Mi is megvagyunk, egyre jobban élvezem Vivivel az időtöltést. Olyan dolgai vannak, hogy majd megzabálom.
A napokban elkezdte mondani hogy kaka, és mutat a bugyijára. Olyan édes :lol: . A másik hogy ha koszosnak érzi a kezét, viszi a kisszékét a mosdóhoz, feláll rá és tartja a kezét hogy mossam meg. :D . Most épp egy kicsit megfázott a kisasszony így nyüglődünk az orrszívással. :( Nameg gőzerővel jönnek a fogai. Most épp 5 fog nő egyszerre és ebből 4 rágófog, így a kajáltatás is macerás egy kicsit. Na de nem panaszkodom tovább.

Babus!
remélem mire olvasod már csak emlék ez a csúnya betegség, úgy sajnáltam Kristófot amikor olvastam. Nagoyn jól sikerültek az esküvői képek, nagyon szépek vagytok rajta.

Timika!
Jó újra olvasni rólatok! A fogzás már nekünk is okozott popsi pirosságot, de szerencsére csak 1-2 napig tartott.

Gyorsan még egy-két kép:

Kép

Kép

Nicol

Kép
nicol
 
 


Szia Nicol :) Köszi szépen, aranyos vagy :D Vivike gyönyörű szép a képeken!!! :lol: Jobbulást kívánok neki, el tudom képzelni, hogy megkínlódtok az orrszívással, a fogzás meg hab a torta tetején :(

Babus :) Hogy van Kristóf?

KépKép

KépKép
timika
 
 


Nicol
Nagyon helyes nagylány lett Viviből :lol:
És jobbulást neki is :D

Timika
Köszi érdeklődésed, már sokkal jobban van Kristóf, picit még köhög, a popója már szinte teljesen helyrejött, ma kellett visszamennünk a dokinénihez, ő is mindent rendben talált :lol:

Babus

Kép
babus2005
 
 


Unique

Ha netán olvasod. Nem akartam megint bekontárkodni a másik topikba, de olvastam, amit oda írtál Laura kanalas kajcsizásáról.
Szerintem semmi komoly probléma nincs itt, 5 és fél hónaposan semmilyen kanalas étkezésről nincs még lekésve Laura. Kristóf 6 hónapos volt, amikor életében először egy kanálka gyümölcsöt evett. Hetekbe tellett, mire eljutottunk egy teljes (bébikajás)üveg gyümi elfogyasztásáig, pedig ő jó étvágyú volt, mégis.
Ráértek még. Ha neki 1-2 kanál elég, akkor elég. Kap ennyit, aztán majd megpróbálod később, mondjuk 1-2 hét múlva, semmiképp ne erőltesd, pláne ha sírva tiltakozik.
Arról pedig, hogy ne harapja meg a cicit, idővel (elvileg) le fog szokni, mondogasd neki, hogy ez neked fáj, éshogy a foga másra való, idővel meg fogja érteni, Kristóf közel másfél évesen, 8 foggal is úgy szopizott, hogy soha meg nem harapott, pedig ő aztán egyébként nagyon egy harapós gyerek :D

Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok!

Lenne egy kérdésem: nem tud valaki egy olyan helyet ahol jó áron lehet fisher-price játékokat venni?

Nicol

Kép
nicol
 
 


Helló!
Nikol nézz be a teszvesz.hu-ra, ha nem fontos, hogy tök új legyen, bár van, ami még az!

Eszter, Olivér,
Kép
Marci
Kép
ironram
 
 


Sziasztok!

Regen jartam erre, keveset netezek, kicsit hullajelolt vagyok.
De azert olvasgatlak benneteket :D

Babus,
orulok, hogy Kristog kigyogyult ebbol a szornyusegbol, nagyon kemeny, amikor egy gyerkoc beteg, foleg ilyen sokaig! Szegeny :cry:

Mi jol vagyunk, bar elegge megvisel ez a terhesseg, pedig nem vagyok rosszabbul szerintem mint Mateval voltam, de teljesen mas, hogy itt van egy pici bolha velem egesz nap, aki mellett nincs lustizas es nincs sajat bioritmus, csak o van es az o ugribugri termeszete.
Tunderi egyebkent, csak extra faraszto igy az elet.

Tegnap eppen ezert mar bolcsiben is jartunk, ami azert inkabb jatszohaz, de Matenak szerintem nagyon tetszett a sok gyerek es a nyuzsges, mert kepzeljetek el, hogy reggel 9-tol 3-ig ott volt ugy, hogy mindenki el volt ajulva tole mennyire tunder ez a gyerek, vegig mosolygott, ebedelt !!!!!, majd elaludt a tobbiekkel. Hat nem hittem a fulemnek, hogy nem csorog a telefonom fel 1 korul, hogy menjek a gyerekert, mert nem tudjak elaltatni.
Persze azert a kovetkezo menetre meg kivancsi leszek, szivesen megy-e, de azt mondtak bent, hogy ez nagyon nagyon jo jel, hogy igy itt maradt es igyen remekul viselkedett.
Ne tudjatok meg mennyit haladtam mindennel itthon, amiket mar jo regen halasztgatok :oops:

Szoval mi igy vagyunk, Mate tunder, imadom, picuri pedig 11 betoltott hetes.

Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni babakocsi ügyben.
Amit kinéztem az a Peg Pérego Venezia, és a Graco travel sytem Qutro(ha jól írom).
Akiknek ilyen típusú babakocsijaik vannak, szeretném kikérni a véleményüket róluk, ill. a tapsztalataitokat, mert nem igazán tudok választani.Nagyjából ugyanazt tudja mind a kettő, de árban nagy különbségek vannak.Nem tudom, melyik mennyire strapabíró, melyik kerül hamarabb szervízbe.A Graconról hallottam annyit, hogy a kerekei a gyenge pontja.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Kép
pankaa
 
 


Szia Pankaa!

Nekunk Graco babakocsink van, szerintem ez a travel system csoda, amin homero es ora is van. En imadom, mert hegyen-volgyon lakunk es egy csoda volt benne telen is is jegen es havon setaltatni a gyermeket, viszont olyan oriasi es olyan nehez, hogy autoba ki-be pakolni egy remalom. Ezert mi vettunk egy konnyu szerkezetu babakocsit is, mikor Mate 1 eves lett, amivel viszont en egyedul is siman tudok vele ugrabugralni a varosban.

Remelem segitettem.

Szia,
Vanda
vanda72
 
 


Sziasztok!

Csak bejelentkezem, aztan majd valamikor megprobalok bovebben is irni, visszaolvasni. Attival minden nap megyunk valamerre. Amiota elmult az allergiam, minden delelott viszem jatszoterre, delutanra meg mindig mas programot szervezek. A lakasban nem lehet birni vele. Gondolom ezzel mindenki igy van :)

Szoval most megint baj van a kicsivel. hihetetlen ez a terhesseg, minden uh-nal van valami uj gond. Eddig ugye a veromleny, aztan a myoma, most az afp lett rossz. Tudom, hogy ezt kulfoldon mar nem is csinaljak, meg nem is veszesen alacsony, de akkor is. 0,7 lett az eredmeny. El kell mennunk a heten a Scopf-Mereibe valami genetikushoz, ahol kerdeseket tesznek majd fel. Na erre kivancsi vagyok. A hasbokest szeretnem elkerulni, meg tul fiatal vagyok ehhez.

Ja, es a meretek is tul picik lettek. Tudnatok ebben segiteni, es utananeznetek, hogy a Ti babaitok merete a 18.heti uh mekkora volt?

BPD 39
OFD 52
HC 146
Ac 121
FL 26

ugy felek! Remelem csak kislany, es azert ilyen kicsi.
Attinal a BPD 47 volt, az FL meg 33 Nala csak ezt neztek.

Ha tul leszek ezen a vizsgalaton, megnyugszom, es ATti is hagy idot, akkor visszaolvasok. Bunkosag reszemrol tudom, hogy most csak magunkrol irtam. Remelem elnezitek.

Sziasztok
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy így ismeretlenül..

Ezvicc:
talán Te emlékszel rám, anno a 2005. nyári babákhoz írtunk mindketten.
Szval igazából miattad írtam..
Először is gratulálok a tesóhoz.

http://www.med.upenn.edu/fetus/gestage.html
Ez egy nagyon jó táblázat, ha ide beírod az adatokat kiadja, hogy hány hetesnek felel meg.

További jó pocakosodást Mindenkinek!

Üdv: Hajni
Vendég
 




Sziasztok:)

Judit:)

Nekem a 20héten készült uh eredményeim vannak,remélem
tudok vele segíteni!!!!!!!
Femur hossz: 32
BPD:46
HC:158
AC:135
AFP: 2 (norm)
De,szerintem minden baba másképp fejlődik bent az anyaméhben is!!!
Ne izgulj,nagyon remélem nincs semmi gond és nem is lesz!!!
Mindennféleképp ird meg hogy mi volt a genetikain!!!

Babakocsiügy:) Pankaa:)

Nekünk Be-be-go babakocsink van!!!
Én nagyon megvagyok vele elégedve!!!
Mindennel fel van szerelve!!!
Téliesíthető,lábzsákos,4pozíciós,és átalakítható sport kocsivá mi már így használjuk!!!
Csak egy a bibi, hogy nehéz!!!!!!!
De nekünk nagyon bevált!!!!!!

Babus:

Nekem is olyan Viki mint Kristóf ezek szerint!!!
Neki ha fáj a torka, náthás, akkor annyira köhög,hogy egyből hány:(
Ezt szörnyű láttni!!!
De remélem már elmult ez a időszak!!!!!!!

Szerintetek már ihatnának a gyerekek pikwik teát????
Bocs rosszul irtam:)
Olyan gyorsan fogy a teánk és ezzel a filteressel sztem gazdaságosabb lenne!!!
4 liter tea, mármint ez a babatea instant és nekünk 4 napig elég!!!!
Nem tudom nektek is ilyen sok teát iszik a baba??
Viki sztem 1litert/nap

Csinálok majd fényképet róla, nagyon sokatt nőtt már a drágám!!
Annyira IMÁDOM ŐT!!!!!

puszi
gyertek írjatok hol vagyotk????????????????????????????????????????????????????

Kép

Kép
edinka
 
 




Sziasztok :lol:

Vanda
Nagyon ügyi kissrác ez a Máté, hogy így elvan a bölcsiben, Kristóf tuti nem kajált volna idegen helyen, és pláne nem tudták volna elaltatni :D


Judit
Szerintem se aggódj, minden baba más, sokszor hallottam már olyat, hogy egyszer kisebbnek mérték a babát, a következő alkalommal pedig már be is hozta a lemaradást .
Azért mindenképp írd meg, hogy mi volt a genetikán!
És azt is, hogy fiúcskát vagy leányzót láttak :lol:


Edina
Nem tudom, ihatnak-e teát ilyen korban, keveset biztos, de hogy 1 litert-e, azt nem tudom. Én ennyi teát nem mernék adni Kristófnak, így is túlpörög, nem még ha teázna is. Tudom, gyümölcstea, de ki tudja.
Kristóf többségében ásványvizet iszik vagy nagymami-féle bodzaszörpöt, csak amikor beteg volt, akkor teázott, de akkor Hipp almateát kapott.


Ma kivételesen nagyon ráérős napom volt :lol: , anya-nap van ma :lol: , Kristófot kölcsönkérte az anyósom :lol: , délelőtt 10 körül levittem hozzájuk és majd este hozzuk haza vacsira.
Kiélveztem minden pillanatát az egyedüllétnek:D Délben rendeltem egy pizzát (persze van itthon más kaja is, de akkor is, ma buli van ), aztán pedig, miután halálra ettem magam, tévéztem az ágyikóból, majd aludtam 2 órát + lustiztam még 1-et :lol:...tiszta hawaii volt (Csak, hogy irigykedjetek :lol: )
Komolyra fordítva a szót, azért húzós heteink voltak manapság, először az a fránya betegsége Kristófnak, utána pedig rájött, hogy mivel a betegsége alatt túlaludta magát, így ezentúl még inkább visszafogja magát alvás tekintetében, így múlt hét hétfő óta, a korábbi reggel fél 9-es kelés helyett hajnali 5 és 6 között ébred, és alig lehet visszaaltatni, ha sikerül is, max. 30-40 percre. Persze egész nap totál hiszti, mert annyira álmos, mégis lehetetlen időben elaltatni, jó ha délben 1 - fél 2-kor elalszik, utána alszik kereken 30 percet, és hiába próbálom én már utána visszaaltatni, annyira nyűgösen ébred, hogy már attól ordít, hogy el akarom altatni. Estére meg végképp zombi, na meg én is, ennek ellenére pocsékul alszom, ami ugye nálam nem újdonság, mit nekem Valeriana, Hova, Sedatif PC, végigpróbáltam én már mindent, emelt adagban, akkor is fél éjszakát végig virrasztok, jó ha 4 órákat alszom éjszakánként, azt is min. 1-szer megszakítva, holott éjszaka simán tudnék Kristóftól aludni, mert este letesszük és reggelig hangja sincs, mégse tudok, annyira gáz vagyok :?
Na meg sikeresen eljutottunk mi is a dackorszakba, a földhöz vágjuk magunkat már nagyon megy neki, bármitől, ami nem úgy történik, ahogy ő elképzeli, de anya szétrugdosása is nagy divat, meg az is menő, hogy ha pl. mennénk el és vennénk fel a cipőjét, akkor röhögve elszalad, és helyette felmászik az ágyra és vihorászva megindul, szaladva az ágy tetején, kész életveszély amit csinál. Vagy fejjel lefelé lóg le az ágyról, beveri a fejét szándékosan a falba, de múltkor az asztal sarkába verte, és élvezi, (kivéve az asztal-sarkas sztorit, mert azt utólag nagyon megbánta ), és röhög közben, ha viszont rászólok, földhöz vágja magát és hisztizik, na persze ilyenkor ott hagyom és szólok neki, hogy jöjjön utánam, ha megnyugodott, ez eddig még bejött.
Szóval nem könnyű korszaka van most, de ez gondolom mindekit utolér előbb-utóbb.

Ja, az előbb érdeklődtem anyósomnál, hogy mennyit aludt a kissrác, na mennyit???? 2 órát. Áááááááá, itthon akkor miért nem??? Na persze, az családi ház, ott csend van, mi viszont ugye panellban lakunk, 2. emeleten, tiszta bolond lépcsőház, egész nap zajonganak, ajtókat csapdosnak, WC-t húznak, vizet engednek, a gyerekszoba meg (a lakás csodálatos elrendezése miatt) pont a lakás bejárati ajtaja mellett van közvetlenül, a legzajosabb helyen, Kristóf meg olyan érzékeny fülű, mint én, minden hangra felébred, nem csoda, ha itthon nem tud aludni.


Még gyorsan teszek fel pár képet, aztán készülődöm Törpéért:

Kép Kép

Még a múltkori nagy betegsége idején (azért ilyen megviselt a feje) Apuci cipőjébern:
Kép

Kedvenc buldózerével (kapott egyet, mert a házunk előtt már hetek óta ilyennel dolgoznak és meg van érte veszve :lol: ):
Kép

Vita az asszonnyal :lol: :
Kép


Babus

Kép
babus2005
 
 


Sziasztok! :)

Jó rég írtam.

Köszönöm a hozzászólásaitokat :)

Mi jól vagyunk, bár Lívi már 2x volt náthás az utóbbi 1 hónapban meg én is 2 x voltam.
Ő megúszta orrfolyással, de az makacsul tartja magát... :(
De amúgy jó a közérzete.

Viszont elég nehéz természetű a csajom.

Néha annyira hisztis tud lenni, és ordíbál :D vagy :(

szerintem hasonló természetű mint Kristóf :)

Mert pörög ezerrel, mondjuk most már csak ebéd után vagy 3-kor alszik be csak, de azért 1 1/2 órát szokott.

Viszont állandóan jön megy, pakol, teper, semmi nem köti le 2 percnél tovább.....

Szóval pörgős, dehát én is ilyen vagyok, így nem csodálkozom rajta, hogy magába szívta a pocimban már :D :D :D

Más:

Fényképek szuperek, gyerkőcök hihetetlen nagyok már és anynira édesek!!!

Babus! :)


Nagyon jól néztél ki az esküvőn!!!!!
Hogy tudsz ilyen csini lenni Kristóf mellett, pedig nem sok időd lehet magadra :wink:

Majd teszek fel képet legközelebb!

Addig is mindenkinek puszit küldünk és a kismamáknak szép babavárást!!!

Mea
mea
 
 


Sziasztok!

Egy gyors bejelentkezes, mert Apucink lerobbant,igy semmi segitsegem egesz estig, es mar igy nagy pocakkal alig birom.

Szoval a genetikan csak elokerestek a vert, amit levettek, neztek belole valami betaHCg eredmenyt, ami nagyon jo lett allitolag (1,3) es igy abszolut megnyugtatva kuldtek haza. A lehetoseg, hogy a babaval gond van 0,001% Igy a hasbokest rogton ki is zartak :)

Mindenkinek nagyon koszonom az adatokat, a segitseget.

A nemet meg nem tudjuk, de mivel meg most is van hanyingerem, meretek alapjan pici, Apucim azt mondta, hogy ez kislany lesz. En a fiunak jobban orulnek.

na rohanok aludni, remelem a kozeljovoben lesz annyi idom, hogy elolvassalak Titeket. Kezdek bekattanni :)

Puszi, Jo ejt!
Judit

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Judit:)

Örülök,hogy minden rendben van a babóval:)
Fura, hogy már van egy fiad és a kistesot is fiunak szeretnéd!!!
Nem akarsz kislányt??
Nem tennél fel a pocidról egy képet!!!!!!!!!!!!!!!!!!
olyan kiváncsi vok mekkorra!!!!!!

sziasztok

Kép

Kép
edinka
 
 


Sziasztok!

Judit,
mar irtam, de ujra megismetlem, hogy nagyon orulok, hogy nincs semmi gond a kismanoval!

En is ma voltam a 12. heti uh-on, es szerencsere minden a legnagyobb rendben. Annyira pici a nyakiredoje, hogy szinte merhetetlen, ami ugye nagyon jo :)
Es halkan megjegyezte, hgy egyelore nem lat semmit a labai kozott :)

Ebben elterunk egymastol Judittal, mert en most kislanyt szeretnek...

Egyebkent mar hatarozottan jobban vagyok, nem vagyok annyira kokadt es egykedvu, mint az elmult 1,5 honapban voltam.
Kezdem ujra embernek erezni magam, es ez eleg jo erzes.

Onnan is gondolom ezt, hogy Mateval most mar 1 hete szobafogsagon vagyunk, mert folyik az orra es neha hoemelkedese is van (mindez a 15 hos oltastol), es teljesen jol toleralom az itthoni bezartsagot. Jo, beismerem, Minimaxot neha segitsegul hivtam :oops:

Na megyek, mert ehenhalok es itt illatozik a melegszendvicsem mellettem!

Sziasztok,
Vanda
vanda72
 
 


Judit!
Nagyon örülök hogy minden rendben van! :D Én is furcsálom, hogy fiút szeretnél, de babaruhák miatt biztosan praktikus :lol:

Vanda!
Nagyon jó hogy túl vagy az émelygős korszakon és drukkolok továbbra is hogy minden rendben legyen. :D

Edinka, Mea!
Képek???

Mi jól vagyunk csak a szokásos kajáltatás a gond, most már ott tartunk, hogy sem a bébiételt, sem amit főzök nem eszi meg. Mindenféle trükkökkel kell a kaját belevarázsolni a gyerekbe. :?
Egy kis megfázás nálunk is volt, de szerencsére pár nap alatt megszünt.

Nicol

Kép
nicol
 
 


Sziasztok lányok asszonyok!

Csatlakozhatok hozzátok?
Bár ennyi hozzászólást nem tudtam vissza olvasni, nagyon érdekel a témátok.
Magamról annyit, hogy kislányom születését követően 11 évet kellett várnunk a következő babára.
Mindenféle módszert kipróbáltunk, mivel semmi szervi problémát, elváltozást nem találtak az orvosok egyikünknél sem. Folyamatosan jártunk uh-ra, vérvételre, hogy pontosan meglehessen állapítani a peteérést, ami sem nekem sem a pénztárcámnak nem tett jót, mivel magán dokihoz jártam.
De sajnos ez sem hozott segítséget. Kezdtünk bele nyugodni, hogy nekünk csak egy gyermeket szánt a sors, utolsó szalmaszálként kipróbáltunk egy ismerősöm által javasolt dolgot,amivel kapcsolatban kikértem az orvosom véleményét nagyon rendes volt, mert mikor megkérdeztem a véleményét, mondhatta volna, hogy nagy hülyeség, de nem tette. Azt mondta 99% megbízhatóságú. Amivel otthon nyugodt körülmények között tudod megállapítani, hogy van-e peteérésed, tüszőrepedésed, fogamzó képes vagy, vagy sem. Segítségével egy hónapon belül kismama lettem. ", ráadásul kisfiú, amit szerettünk volna az első kislány után. A baba nemét is valamilyen szinten befolyásolni lehet vele, a biológiát alapul véve. Ez elég rég volt, mert a baba most töltötte az első évét, azóta is fogi gátlóként használom minden gond nélkül.

Ha valakit érdekel, szívesen írok róla bővebben, csak nem akartalak benneteket untatni, bár így is hosszura sikerült.

Sziasztok

stöpszli
stöpszli
 
 


kep Attirol

Kép

Kép

Kép

Kép

Pocakos, talan ket hettel ezelotti. Majd lesz ujabb is :)
Kép [/img]

Atti
Kép
Andris
u]Kép[/url]
ezvicc
 
 


Sziasztok,

Megint előkerültem Igaz, megint kicsit le vagyok gyengülve, én nem tudom, h ez mennyire normális,de szerintem a szopi rendesen megviseli a szervezetemet. Tartalékaim szerintem már nincsenek Pedig szedem a Maltofer Fol-t és az elevitet is minden nap
Na mindegy.

Keresztelő megvolt, jól sikerült. Képeket igyekszem feltenni
Jól vagyunk, Laura szerdán volt 7.030g, amióta hozzátápizunk, szépen nő a súlya is. Anyatejci mellé kap ebédre Hipp főzeléket (sütőtök + krumpli, vagy sütőtök + pulykahusi, ilyesmik), délután kap gyümit, estére pedig a szopi előtt kap gyümi+Sinlac+anyatejcit. Egyelőre minden étekezésnél kap még anyatejcit is. De ebédre már 120-150g-okat eszik meg anyatejci előtt, délután kb. 40-60g gyümi, estére 60-80g gyümi Sinlaccal. Szóval szépen fogyaszt. Az áttörést a védőnénink jelentette kanalazás ügyben, aki egyik nap eljött, h segítsen, mi lehet a probléma, leült mellém, úgy adtam neki a kajcsit, és beszélt végig. Laura óriási szemekkel figyelte, közben meg evett na nem nyitogatja még mindig a száját, kell egy kis gyengéd "erőszak" hozzá, tehát be kell nyomni a szájába a kanalat, de szépen eszik és jelzi, ha már elég neki
Úgyhogy most minden rózsaszín (leszámítva a gyengeségemet). Jövő héten csüt-pénteken megyünk két napra Visegrádra a férjemmel és a leányzóval, első utunk, még nem aludt távol eddig itthontól. Kíváncsi vagyok. Visszük az utazóágyát, a saját alvófelszerelésével

Baba-mama tornára kezdtem el járni vele, egész jól viseli A babúszást most hanyagoljuk, részben a szeptemberi sikertelenségek miatt (4-ből 1x volt jó, akkor is utána meg volt fázva 2 hétig ), lehet, h majd tavasszal visszatérünk rá nem erőltetem mindenáron, pláne, hogy jön a hideg idő Brr....

Puszilok mindenkit!

KépKép
unique
 
 


Judit!
Nagyon sokat változott Atti az utóbbi képek óta! Nagyon helyes fiúcska lett belőle. Igazán büszke lehetsz rá. :D És nem utols sorban te is jól nézel ki :).

Unique!
Jó rólad is hallani. Nagyon ügyes vagy, hogy még mindig ennyit tud szopizni Laura. :)

Nicol

Kép
nicol
 
 


Judit
Óriásit nőtt Atti, én sokkal idősebbnek nézem a koránál, és nagyon sármos kispasi :lol:

Unique
Nem lehet, hogy nagy titokban összejött a kistesó, és ez áll a nagy fáradékonyság hátterében?! :lol: :lol:

Stöpszli
Szerintem nem untatsz senkit :D Szívesen fogadunk mindenkit :D
Engem pedig kimondottan érdekel, hogy hogyan sikerült végül a kistesót összehoznotok. Nekem egyébként is az a parám, hogy netán majd évekig nem jön össze. Úgyhogy én megköszönném, ha leírnád :D


Babus

Kép
babus2005
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: