Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Most csak gyorsan pár szó,míg Apa fürdet:

AZ ELSŐ ÉS LEGFONTOSABB:
KEDVES DORESZ!
NAGYON SOK BOLDOG 1. SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!
Kép

Ma voltunk a Margit-szigeten.Majd teszek képet is.

Mennem kell,mert nagyon fáradtak és nyűgösek a srácok :)

Puszika!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Nekem miért nem lesz színes a betű?????!!!!!!!!

KépKép
KépKép
krivita
 
 


már tudom :roll:

KépKép
KépKép
krivita
 
 

 
 

Dóri, nagyon boldog 1 éves szülinapot kívánunk!
Puszi, Andi és Lőrinc
idna
 
 


Drága egyéves Dóri!

Isten éltessen!

Tamara, Szonja, anett
kállai
 
 


Na, akkor újra megpróbálom...

Sziasztok!

Holnap tali?

Mikor és hol?

Nagyon szupi időt mondanak,használjuk ki!!!!!!!!!!!!!!

Nóra

Ja,tök jó,hogy fent kiír,mint jelenlévő fórumozót,de alul meg kell lépnem.Hogy van ez?

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóri,
Erzsébet téri játszótér, 10 óra körül??? (Ahol és amikor múlt héten.)
Többiek???
De ha máshova mennétek, nekem mindegy.
Írjatok!

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Mergvolt az esküvő,a szülinapi buli,a mai suli és ittvagyok :)

DORESZNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!

Kriszta!
Köszi a bókot,de tényleg sz..ul nézzek ki és még súlyos is vagyok.Az a baj hogy ez már nagyon nem vígasztal ha valaki dicsér,mert el sem hiszem hogy csini vagyok.Talán majd egyszer!

Többiek?Holnap megy valaki a talira?Hol és mikor taliztok?Lehet elviszem a Milcsit,mert már lelkiismeret furdalásom van hogy mindig rohanok és nincs elég időm rá.Legaláb kicsit játszana és énse rohannák.Útvonalat írjatok,mert nem nagyon vagyok ismerős!

Képeket teszek majd fel a hétvégi bulikról csak kicsinyítenem kell!!!

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Mi Szonjussal megyük a találkozóra, 10 óra körül. Határidős munkáim voltak, sajnos hulla vagyok, de holnapra összeszedem magam.
Apropó, Szonja náthás, akkor is mehetünk?
Andi!
Képzeld én a sóbarlang másik oldalán lakom valószínűleg, légvonalba 5 cm :P , sőt :oops: , holnap, ha Zoli Hazaér meglátogatom a programot. Vettem egy szobabiciklit is, a héten jön meg.
Betti!
Csak semmi depi, tegnap találkoztam a Brendonba egy alig ismerősömmel, aki megkérdezte, hogy jön a harmadik baba? - paraméterei az ismerősnek: nádszál, kb 4 hónapos csecsemővel.
Hát... Szóval hajrá, úszógumik agyő... legalábbis most visz a lendület.
sziasztok: anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Andi!
Nekem jó a holnap 10 óra,Erzsébet tér.


Betti,Anett!
Örülök,hogy csatlakoztok!

Betti!
Próbálj térképet keresni a neten (nem nehéz).Erzsébet(vagy Martinovics) tér-körforgalom.Andrássy telep-egy templom van a közepén.

Ildikó!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Merre vagy?


Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok,de holnap 10-körül az Erzsébet téren,tali. Puszi.

Betti,holnap hívj,ha elindultál......és mondom az útvonalat.

Ildikó
ilgya1
 
 


:lol:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Azt tudom hogy hol van a Martinovics tér :) Akkor ott bizti megtalálom!Mármint azt hogy hogyan tovább.Kicsit taknyos vagyok,de ha úgy gondoljátok akkor inkább nem megyek,nehogy valakit megfertőzzek.Mehetek ígyis? :roll:
Puszi nektek!

Anett!

Nem semmi hogy tényleg milyen csinik egyes anyucik.Hajrá nekedis és mindent bele!

Ildi!
Hívlak ha elakadtam!

Betti
raczbetti
 
 


Kép
kállai
 
 


Sziasztok!

Ez volt a próba, hogy jól kicsinyítettem-e. Jön a többi , mert tudom mindenki várja. :P a.
kállai
 
 


Kép
Kép
kállai
 
 


Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
kállai
 
 


Kép
Kép Kép
Kép
kállai
 
 


Kép
Kép
Kép
kállai
 
 


Sajnálom, hogy olyan gyorsan el kellett rohanom, remélem reggel mindenkinek jól kezdődik a napja, ha ide bekukkant. anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Már épp fürödni készültem,csak gondoltam gyorsan bekuksizok...

Hát,megérte!!!

Anett!
Nagyon szupik a képek!!!Viktor azon a duzzogós képen..... :D

Csak egy valamit hiányolok:a te lánykád egy képen sincs!Pedig ő is ott volt a bulin :)

Én már jókedvűen fekszem le :lol:

Holnap 9-kor találkozunk!!

Jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt!

Anett!


Tényleg profi vagy!!!!!
És köszi,tényleg jól indul a reggelem.......
I'm happy!!! :D
Kép

9-kor jövünk!
Puszika!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Anett, köszönjük a képeket, tényleg szuper vagy!!!
Nórinak igaza van, Szonjáról nincs kép? :)

Betti, jó hogy Ti is eljöttetek Milcsivel, végre személyesen is találkoztunk! :wink:

Ildi, Nóri, mit mondott Móni a Cini-ciniről és a tornáról? Ha valaki nem akar menni tornára, akkor hogy számítja be a bérletét? Hallottam, amikor valaki pont ezt kérdezte meg, csak a választ már nem hallottam.

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok Lányok!

Dorcinak boldog szülinapot kívánunk!

Kicsit irígykedve nézem a képeket, sajnos mi nem érezzük magunkat ilyen jól. Eléggé el voltam veszve a mai napig.Hétvégén romániában voltunk szülinapizni, Viki nem volt velünk , mamáék vigyáztak rá. Vasárnap 12 körül hívtuk őket, amikor is Apósom közölte, hogy korházban vannak a Vikivel, vmi bélcsavarodás gyanujával vizsgálják. A héten volt egy kis hasmenése 2 napig /amit az uszodának tudtam be, ill. az oviban is ezt mondták/ majd semmi és aztán szombaton megint egész délután, este. Vasárnap reggelre pedig elkezdődött a háhyás és bevitték a Madarászba. 7 órát utaztunk, amit mondanom sem kell, hogy milyen volt.Az út vége felé már nem láttak az ultrahangon semmit, így kizárták a bélcsavarodást, egy kicsit megnyugodtunk, de még mindig nem igazán, mert nem tarthattuk a karjaink közt.
Este fél nyolcra értünk be , ekkor már rá volt kötve az infúzió és annyira még most is sírok az a kép a fejemben, a kis arca ahyogy meglátott minket , teljesen legyengülve, halkan sírt ahogy oda borultunk hozzá.Ekkorra már minden rosszat ,műtéti beavatkozást kizártak, így megnyugodtunk.Éjszakára bent voltam vele, egyre jobban lett az infúziótól.Másnap délben hazaengedtek minket szigorú diétával.
Aznap este még begörcsölt Vikikém az első kakinál , így kocsiba megint és száguldottunk befelé.Mire beértünk elmúlt neki. A doki pedig majdhogynem kinevetett minket.
Ma voltunk kontrollon, még diétáznia kell.Mára rajtam jött ki ez a vírus. Azt nem is mondtam, hogy ez egy vírustól volt neki. Doki nőnk azt mondta, hogy ez már járvány , annyian betegedtek meg a környéken.
Hát ne haragudjatok, hogy így panaszkodtam, kicsit jó volt leírni ezt az egészet, mert tudom, hogy egy pár együttérző szót biztosan kapok TŐLETEK.

Puszi Mindenkinek
Szilvi
nsyl
 
 


Kedves Szilvi!

Hát ez szörnyű, minden szülő rémálma ami veletek történt. Lehet, hogy már írtam, de mielőtt a Szonja megszületett (kb 8 hónapos kismama voltam) Tamarával is átéltünk hasonlót. Igaz mi nem kerültünk korházba, de Tami egy korty víztől már hányt, viszont iszonyatosan szomjas volt mindig, és nem adhattunk neki csak három kortyot 5 percenként. Mint egy megszállott egy egész napon kerszetül egyfolytában azt hajtogatta: vizet. Persze én is elkaptam, talán emiatt is kellett hamarabb szülnöm, bár ezt semmi nem bizonyítja.
Kitartás, és remélem már tényleg túl vagytok a nehezén. anett
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kállai
 
 


...és végül Tami első nap az oviba...

Kép

Kép

Kép

Sziasztok! anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Drágák vagytok! Az 1 éves "nagy" csajszim nevében is köszönjük a sok-sok köszöntést! :D:D:D

Óriási buli volt, én azóta sem tudom kialudni magam! :lol: :lol: Előtte ugye rohangáltam ajándék, party cuccok, (még esti vezetésben is volt részem, amitől annyira féltem) aztán egész hétvégén ünnepeltünk! Képeket sajna nem tudok feltenni, mert inkább videóztunk. De majd szétnézek hátha akad vmi jobb is!

Szilvi!
Neked külön köszi! Én teljesen kibuktam a történteken, amit leírtál...... :cry: :cry: Szegény pici lány! :cry: :cry: Komolyan potyogtak a könnyeim...... :cry: :cry:
Olyan jó, hogy már jobban van! pfúúúúúúú.... A végén még aludni sem tudtam volna, annyira megsajnáltam...... Nem értem, hogy ilyen icipici emberkéket miért bánt a Sors......:(:(:(:( De az a lényeg, hogy már túl vagytok a nehezén! Most már TUTI minden rendben lesz! :wink: Neked is jobbulást!!!!! Ezerrel szorítunk!!!!!!!!!!!!!!

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Anett!
Tényleg nagyon profi vagy :o Ezek a képek teljesen lenyűgöztek.Még énis jól nézzek ki a képen :D
Ha megkérnélek átküldenéd nekem privibe a képeket?E-mail címem privibe küldöm,persze csak ha nem gond.Nagyon édes a kislányod és szép is!!!Persze mind a kéttő szép!!!!

Andi!
Örülök énis hogy taliztunk személyesen :P

Szilvi!
Hát nem semmi ami veletek történt :cry: Jobbulást nektek és a lényeg hogy a nehezén túlvagytok.Remélem valamikor összefutunk.

Többieknek is puszi.Amint lehet jövök!

Jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 


SZiasztok!

Köszönöm mindenkinek a dícsérő szavakat, de még éppen, hogy elkezdetem ott fotózni, miután kicsit túléptem a szorongáson. Az az igazság, hogy gyerekeket mindig hálás feladat fotózni, mi szülök annyira nem vagyunk kritikusak, ha a gyermekünk van a fotón. A Thália lapján meg tudtok nézni pár színházi fotót is , ha van kedvetek. A vagina monolósokat, Beszélő fejeket, Play Stindberget, Hathét, hat táncot én fotóztam, de azt hiszem a sorozatokhoz oda van írva a fotós neve.

anett
kállai
 
 


Sziasztok!

Nagyon nagyon sok a dolgom,csak azért jöttem,hogy megbeszéljük a holnapot.

A játszóház a Lőrinci úton 9-11-ig van nyitva,szóval érdemes lenne inkább 9-re menni.Vagy esetleg az Andival találtunk egy helyet a Dobó Katica utcában,nem tudom,Andi beszéltél velük?

Mi legyen? Vagy esetleg maradjon a játszótér,jó idő van....



Írjatok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Andi és Jutka nem tudnak jönni.
Tegyül el máskorra?

Még valaki csatlakozna?

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Akkor menjünk csak a játszóra az Erzsébet térre,úgyis jó idő lesz holnap is.De itthon is lenne dolgom,írjatok,ha jönne valaki...és akkor megyünk mi is. :D ha nem, akkor tegyük át...

Majd legközelebb meg kipróbáljuk a játszóházat,ha jönnek a többiek is.

Anett!
Nagyon aranyos az ovódás Tami,és örülök,hogy tettél fel Szonjusról is :D

Nem kell szerénykedni,aki tud az tud! :wink:
Megadhatnád a Thália linkjét,én szívesen gyönyörködnék a többi művedben is.

Szilvi!
Úgy örültem,hogy írtál.....
Megdöbbentő tényleg ami Vikivel történt,ezt csak anya tudja átérezni :cry: és tényleg együttérzésünket küldjük,remélem soha többet nem kell átélnetek ilyen szörnyűségeket. :(
Neked is jobbulást,pihenjetek sokat!

Majd este még jövök....
ilgya1
 
 


Na itt vagyok...

Akkor senki többet harmadszor????? :D

Akkor tali elnapolva!


Nóra!
Tök jó lett a gatyó,úgyhogy csak két hónap múlva kapod vissza,sorry! :D nagyon szuper kis anyaga van!!!!És a színe is tetszik!
,ja és ígérem,hogy nem eszem le paradicsommal,nem égetem ki a cigivel,nem vágom ki ecetes ollóval a foltokat,és nem öntök rá forró kávét se!!!!És remélem be tudom tartani az ígéretem...! :wink: (azért mi talizhatunk???!!!!és megkuksizhatjuk a játszóházat,ha van kedved :D :D :wink: )

Na puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi, még nem kérdeztem meg a Dobó Katica u.-i helyet, de felírtam a telefonszámot. De Nóri azt mondja, hogy az valami családi napközi..., na majd felhívom.
Nekünk nem jó a holnap, de jövő héten ráérünk. Ha mentek holnap, jó szórakozást és gondoljatok ránk is!

Szilvi, együttérzünk veled! Tényleg szörnyű lehetett ezt átélni Viki betegségével kapcsolatban! Jajjj, én ki se bírnám! :cry:

Anett, nagyon jók a fotók ismét. És olyan szépek a lányaid!!!

Nóri, Ildi, Anett! Állítólag szerdán a 10 órás Cini-cinin is rengetegen voltak!

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Nekem a holnap még zavaros, de ha 10 körül találkoztok lehet, hogy tudok csatlakozni. Jövő héten végig dolgozom, eljön Zoli anyukája is segíteni, így az a hét teljesen reménytelennek tűnik.

www.thalia.hu és a galáriába vannak a képek.

anett
kállai
 
 


és nagyon köszönöm a lányok dicséretét mindig jól esik, de mi mást mondhatnék a kissrácokról : lenyűgozőek.
:P
kállai
 
 


Sziasztok!

Na ideértem én is :)

Ildi!
Most hallottam az időjárást:hétfőtől vége a jó időnek,jövő hétre esőt is mondanak.A játszóházat még egész télen élvezhetjük...
Ha megyünk,szerintem,ki a szabadba!

Ha van kedvetek,gyertek ki ide a térre,aztán kimegyünk mi is.

Anett!
Itt a telcsiszámom,ha nem tisztázódna itt a topikban,hogy mi lesz:
06 70 314 8586.

Én megnéztem még délelőtt a színház honlapját és nagyon tetszettek a képeid :)
Azt is láttam,hogy csak a te neved van odaírva a képekhez..Vagyis csak csak pár sorozatnál van név(a tiéd)... a többiek nem vállalták a nevüket? :D

Nekem azok tetszenek nagyon,ahol elforgatod a képet,Viktorról is nyomtattam ki egy olyat..

Szilvi!
Hú,ez tényleg szörnyű...Nekem ugyanez volt tavasszal.Hasmenéses vírus,lázzal,de a legrosszabb az volt,hogy iszonyúan görcsölt a hasam...akármilyen gyógyszert kaptam.Anyukám azért is vitt be a kórházba,mert azt hitte hasnyálmirigy-gyulladásom van.

Pont az jutott eszembe,hogy azért a nagyszülők mennyire észnél voltak és nem pánikoltak,nem benneteket hívtak rögtön,hanem tették,amit kell...

Remélem jobban vagytok!

Megyek aludni,jó éjszakát!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Kicsit zavaros lett a péntek délutáni program,mert én a Nórát félreértettem :oops: ,na mindegyj,megbeszéltük telefonon....

Voltunk és megnéztük a játszóházat Dávid unokatesójával,és azt kell,hogy mondjam,hogy nagyon jó!!!!
Tele van készségfejlesztő játékokkal,rengeteg fa kirakó,memória játék,babaház,bujkáló,labdák,bábozó,stb....de a fényképek beszéljenek helyettem...

10 után értünk oda,és délig maradtunk,pedig 11-ig van nyitva a kiírás szerint pénteken. És nem kérnek egyelőre pénzt,mert próba jelleggel működik,ha jól értelmeztem.....
Most nem nagyon voltak,de beszéltem a hőlggyel,aki ott van és mondta,hogy szoktak lenni azért többen,inkább ilyen csoportok. Mondtam neki,hogy mi is menni fogunk egy csoport ,lehet,hogy már hétfőn,mert Nórával azt beszéltük telefonon,ha jó az nektek. Hétfőn még én is ráérek délelőtt,csak a postára kéne elszaladnom és a cukiba a tortát megrendelni. :roll:

Akkor pár kép:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép


Nektek is küldött a Móni értesítőt a Ciniről?

Ildikó
ilgya1
 
 


Tiszta zizi vagyok,persze a délelőttről beszélek :oops: :oops: :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok Lányok!

Nagyon köszönöm mindenkinek az együttérzést és a bíztató szavakat!!!
Rendben vagyunk hál istennek, bár még tart a diéta, főleg szegénykémnek. Annyira "éhes" már és nem tudok mit kitalálni,hogy elég változatos legyen.

Nagyon klasszak a fotók tényleg és a játszóházas is .
Jó lenne vmikor összefutni, ti már mindannyian ismerhetitek egymást, jó lenne csatlakozni.Jövő héten csüt. péntektől már biztosan jó lenne nekünk.Remélem még nem jönnek a fagyok!

Puszi mindenkinek, mégegyszer köszönöm!

Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Mi van veletek?

Most valami baj van????? :oops: Senki nem nyilatkozik a holnapi játszóházzal kapcsolatban? :? :? :? Menjek egyedül???? :cry:

Szilvi!
Örülök,hogy jobban vagytok,és kitartás a továbbiakban is!!!

Most tényleg nem tudom mi van?! :roll:

Jó éjt!

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!


Csak azért írok,hogy megnyugtassalak:
NINCSEN SEMMI BAJ!!!

Max annyi,hogy nekem nem jó a holnap délelőtt, és ezért nagyon szomorú vagyok. :( :( :(


Ha Andiék mennek,ő majd elmondja miért,most ezt nem teszem ide,majd egyszer...


A hét amúgy bizonytalan,de talán holnap többet tudok már és ígérem:jelentkezem.


Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Ildi!

Nekünk elvileg jó a ma délelőtt, de hova kell menni és mikorra? Ki jön még?

Puszi, Andi és Lőrinc
idna
 
 


Dávidkának nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!

Puszi, Andi és Lőrinc
idna
 
 


Szia Andi!

Köszi szépen!

Mi 10-re megpróbálunk odaérni.

A Lőrinci uton van a 14 szám alatt. A sorompótól nem messze, a gyalogos átkelőhellyel majdnem szemben,a Pékségtől egy pár házzal odébb,nagy fehér épület,de az udvaron vannak ilyen műanyag színes játékok is. Megfogod ismerni.

Akkor mi is megyünk.

Nóra!
Kár,hogy nem jössz,remélem semmi komoly nincs veletek. :?

Ildikó
ilgya1
 
 


Dávidkának nagyon boldog 2. szülinapot kívánunk!Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Szilvi!
Örülök, hogy mire ideértem már jobban vagytok.
Teljesen együtt érzek veled, a hétvégém nekem is így telt Kevin teljesen begörcsölt de szerencsére a nos-pa segített nekem is azt mondta a dokinő hogy vírus. Már kezzdtem megijedni, hogy megint a tejallergia de nem volt se hasmenés se hányás csak az a fránya görcs.

Anett!
Nagyon édes Tami, igazi óvodás!

Doresznak utólagosan is

Nagyon Sok Boldog ELSŐ Szülinapot Kívánunk!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?