Új privát üzeneted érkezett!

Hmmc
Tök jó, hogy Sára így áll a Hugihoz! Hajrá újabb lehetőség!

Cas
Nem semmi, meg tök gyorsan ment minden! Épp olvaslak, amikor Laci kérdezi mi van Veletek, és ha ott még nincs net, akkor gyere nyugodtan, mondja ő. Gondolom most ennél csak kisebb gondod, is nagyobb.

Laga
9-12-ig 850 Ft, amiben van kaja. Nem kell előre jelentkezni, az ebédet, ha valaki kéri, akkor pl leturmixolják. Itt nem úgy van, hogy otthagyod a gyereket és Te csá, hanem végig ott vagy, a gyerek pedig a légkört, társaságot, stb. szokja. Ebédelni még nem maradtunk ott, mert egyenlőre csak fél-egy órákat voltunk. A csoport létszáma, korcsoportja változó, de pl.: péntekenként egy összeszokott társaság is lejár, mint mi. Jól összeszokottak, és ez kicsit szar érzés, két szempontból is: kirekesztettnek érzem magam, a másik meg a gyerekeikre nem nagyon figyelnek, csak egymással vannak el. Mi az ami még érdekelne?
Amúgy hozzátok közelebb is van ilyen játszócsoportos bölcsi a Szérűskertiben, kismama, meg ilyen újságokban hirdetik is magukat, de erről nem tudok semmit.

Myra
Mindenkinek jobbulást.

Sajnos Kori is beteg, eddig néha-néha folyt az orra, ma reggel már köhögött, este pedig szokás szerint hányt. Fürdés után fekvés, tápi, majd szökőkutas hányás, hanyadt természetesen. Újból fürdés, mert a feje, haja tiszta turtyi. Orrában most már folyamatos a trutyi azt pedig letüdőzi, ami megtapad a torkánál, emiatt köhög, aztán gondolom ott irritálta, ezért hányt. Szép napok elé nézünk, jobb is, hogy nincs tali!

Szilviék még mindig szorgoskodnak a kertben, mint a hangyák a bolyban! Más lesz tényleg, mint eddig!
KÖSZÖNÖM A MUSTOT - isteni! Aláírás egy muslica
nikcsi
 
 


Jobbulást mindenkinek!!

Myra!
már értem miért nem működik a számítógépetek :)
a szekrénybeülés nálunk is kedvenc, a mosogató alatti szekrényemet már teljesen kirámolták, hogy elférjenek ketten is :?
szilvamag
 
 


Ki használ elemes orrszívót és milyet?

Szilvi
A virágok olyan soknak tűntek, erre beültetve nem is olyan sok! :?
nikcsi
 
 

 
 

Nikcsi!
:?
a többit már kiszelektáltam
de holnap megyek a virágpiacra, kell valami?
szilvamag
 
 


Nikcsi
Nem lesz nálunk több kistesó az 100%. Mi Living Lab-os (remélem jól írtam) orrszívót használunk, és nekünk eddig bejött. Sára már akkor üvöltött, amikor elővettük a porszívót, de ezt mostmár egész jól tűri.

Szilvi
Hol van virágpiac? Milyen virágokat lehet ott kapni? Faiskolát nem tudsz, ahol jó minőségű és olcsó díszfákat lehet venni?
hmmc
 
 


Korival voltunk dokinál, most életében először antibiotikumot kapott. :? Mert ugye egy hete is voltunk dokinál...
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Micsoda rendes népek járnak erre... csak elsírom magam fotó ügyben, aztán nézhetek, mint a moziban :lol:
Köszi a képeket, nagggyon klassz mind! Ja, persze, mert a kicsikről szólnak :)

Myra,
Olivér is csak pár hete kezdett el 3-4 szavas mondatokban beszélni, de tegnap pl. behörpintett egy korty arclemosótonikot és attól percek alatt becsípett, aztán kelepelt a szája, majd becsináltunk a röhögéstől:)

Hmmc,
A lányok tényleg nagyon ügyik kirakózásban. Legalábbis mindegyik unokahúgom 1-másfél éves korban nagyon szerette a puzzle-okat és Hanna is 13 hósan kezdte el rakogatni a 15 részes Ravensburgereket. Aztán mire Oli megszületett mázlimra már a 24 darabosoknál tartott, amik jól lekötötték hosszabb időre is, szóval rá nem volt sok gondom szórakoztatásban:-)

Nikcsi,
Küldtem mailt.

Laga,
Többször is jártam a gyerekekkel a Szérüskerti játszóbölcsibe, tulképpen egész jó a közösségbe szoktataáshoz. Aranyosak az ovónénik is, van 2 nagy egybenyitott játszószoba meg 1 kisebb. Minden ebéd előtt van közös mondókás torna is. Nekünk bejött. tavaly még 600 Ft volt 9-12-ig ebéddel, idén biztos több. Ha nem akartok ott ebédelni, vigyetek kis ételhordozót és vihetitek haza a kosztot.

Én is dobok egy fotót a 2 évesünkről (brü-hü-hü, ezek a kölkök mindig megnőnek :?

Kép

Viki
ccviki
 
 


[quote="hmmc"] írta:hmmcvirágpiac?

az én nagyimnak a Béke út közelében lévőbe (XIII. ker) van belépője
itt vágott virágok, szobanövények, díszek és csomagolópapírok vannak inkább, de jó időben még virágpalántákat is lehet nagyon jó áron kapni. Most épp 70 ft-os árvácskáért megyek
jó faiskolát csak itt a sarkunkon tudok, a Silvánus is jó még, bár időnként elszálltak az árai
a NewGardenbe be se menj, háromszoros áron van minden, igaz olyan ritkaságokat is kapni, amit viszont másutt nem találsz
szilvamag
 
 


Sok a beteg gyerek. Akkor most ugrott a pénteki mamabuli?

Mi volt ma a Hajógyárin?
laga
 
 


Hali!
Na idágig is eljutottam!
Vagy olvasni nincs időm, vagy ha elolvasom a termést, már írni nem tudok, vagy Matyi rácsap a sz.gépre, és az kikapcsol! :oops:
Sikerült visszaszokni a melóba. Első napokon nagyon fáradt voltam, de most már Ok.
Matyi egyre jobban szereti a bölcsit, alig akar hazajönni, és hátvégén is menni szeretne.
Egyébként nincs semmi extra, zajlanak a napok, mindenki megy reggel a dolgára, este meg próbálunk együtt lenni.
Buli: Nekem elvileg jó a péntek, de ha sok a beteg, akkor halaszthatjuk. Jövő péntek is jó, csak el kellene dönteni, mert ugyebár péntek esténként Dávidnak is szokott programja lenni, és minden pénteken nem fogja lemondani, hogy vagy elmegyünk valahová, vagy nem.
És ha lesz buli, akkor levélben vagy akárhogy kérek részleteket is, hova, mikor, hogyan, stb. :wink:
aranyhold
 
 


Laga,
Szupi volt ma a Hajógyári. Nagyon jó időnk volt!! :P

Nikcsi,
Nekünk is Living Lab van. Sajnos Lilla miatt nem igazán jött be. Sokkot kap minden ilyesmitől. Úgyhogy azt hiszem el is fogom adni.

Viki,
Nem vettétek fel videóra? Megnézném!!! :lol:

Igen-igen!! Engem is érdekelne, hogy akkor most melyik pénteken mennénk. Lenne egy szombati bulim is, és azt hiszem 2 egymás követő estét már nem bírok... :? Így próbálnám külön hétre szervezni őket. :wink:
myra
 
 


Naaaaaa! Akkor most mi legyen buli ügyben?
Myra, Aranyhold: várnak ôk is.
Cas: szerintem 2 doboz kipakolása között jól fog esni egy kis ejtôzés.
Nikcsi, Szilvamag, Boglárka: ti mit mondtok?
Cory, Hmmc, Mucus: rólatok sem feledkeztünk meg, azért ti is jöttök elôbb-utóbb. :wink:

Ez lenne ugye péntek este. Mert szombaton elvileg kettesben megyek az urammal, mivel ma van a 6. házassági évfordulónk. :D
6 éve feladtam a szabadságom, szinte azonnal gyerek... Huh, ha tudtam volna mi vár rám... :roll:
laga
 
 


Csendélet a nappaliban :)
Kép
hmmc
 
 


Laga
Rám ne számítsatok buli ügyben, és Boglárka is azt írta, hogy az ilyen füstös helyeket kerül - de jó nem vagyok egyedül!

Myra
Nem kérhetném kölcsön? Pont azért kérdeztem, hogy ki tudjuk próbálni és ha okés, akkor vennénk... Kellemest a hasznossal! :?

Mi volt a Hajógyárin? Kihagytatok????? :cry: Bár a kedd nagyon kritikus nap volt!
nikcsi
 
 


Nikcsi,
Kölcsönkérheted! :P
Hajógyári: ki volt kapcsolva a telefonod!!!
myra
 
 


Sziasztok!

Hmmc,
Magyon jó képek, még, még!! Nálunk is voltak ilyen szituk 2 éve, ugye mennyire tök mindegy, hogy 1 vagy 2 vagy 3 van gyerekből ilyenkor? :lol:

Myra,
Hát nem vettük fel, pedig éppen itt hagyták anyuék a kamerát...
De ezt megmutizom, idefigyu:
"Süsü-néző csodaszemcsim van ám!"

Kép







Viki
ccviki
 
 


Myra
Akkor szeretném kölcsönkérni, mert most tesztelhető is lenne! :? Hívni foglak, de holnap du. 17-19 között gondolnánk. Nektek mikor jó, vagyis mikor nem?
Mobil: na igen, elég sokára szoktam bekapcsolni, de általában 9-ig alszunk!!! :lol:

Viki
Mail hamarosan válaszolok! De addig is képek:
Kép
Keresztanyutól kapott ruhában: Kép
nikcsi
 
 


aki lemaradt a hajógyáriról, megnézheti a képeket a bulisak között

Viki!
Olivérnek jól áll a szemüveg, öregbít is rajta 1 évet
és ilyen okos fiatalember igazán jó benyomást kelt :wink: :)

Nikcsi!
mennénk úszni szombaton
hánykor is kezdődik, már el is felejtettem :? 5?

Móni!
nagyon örülök a képnek!
gondolom ritka pillanatot kaptál el :wink:
vagy Sára is hozzáhangolódott a kicsi ritmusához?
Te hogy vagy? hogy bírod a csajokat?

Laga!
elvileg OK a péntek
szilvamag
 
 


na jó, azért egyet ide is teszek
kajaosztásnál:


Kép
szilvamag
 
 


Viki
Teljesen mindegy szerintem, hogy 1,2 vagy három. Ha két kicsi alszik (véletlenül), akkor a legnagyobbal küzdjük a matekot.

Szilvi
Ez egy elég ritka pillanat. Főleg úgy, hogy Sára egész nap pörög, igényli, hogy foglalkozzak vele, Flórának pedig nagyon rossz napja volt. Éhen akart halni egész nap utána pedig fáj a hasa is rendesen a sok kajától. Tegnap mértem le fürdés előtt éhesen és már 4040 gr :) Ölemben szundikált, de amint letettem a kiságyba felébredt, egyedül a hurciban aludt.
Mostmár kezdek hozzászokni a napi 4 órás alvásokhoz, remélem ettől a későbbiekben csak többet fogok tudni aludna. Flóra még éjszakánként is 2,5-3 óránként eszik és arról is gondoskodik, hogy két etetés között jól össze is kakálja magát.
Viszont az biztos, hogy iszonyatosan aranyosak együtt a csajok. Sára segít a pelenkázásban, ő adja a pelenkát a krémet, este együtt választjuk ki a "fóója báábaa" ruháját, amit fürdés után felvesz és hasonlók. De amint hazajön Dorina már ő a sztár, ha Dorina ugrál akkor Sára is, ha Dorina átöltözik akkor Sára is és ez így megy elalvásig :) Nagyon élvezik egymást. Úgy kell "eldugni" Dorinát, hogy tudjon tanulni. Mindig kitalálnak valami hülyeséget :)
Az esti fürdetéskor alig férünk el a fürdőszobában, mert csak a kutya és a gekkó nincs bent :)

Röviden ennyi :) és ez így megy, amíg én 9 óra magasságában eldőlök, utána nem tudom, hogy mit csinálnak a többiek :)
hmmc
 
 


Móni!
vizuális típus lévén elképzeltem, amint Dorinát a hátad mögé rejtve /zsebben próbálod kicsempészni a szobából :lol:
azért megvallom őszintén, amikor a harmadikat tervezgetjük irígykedek, hogy Dorina már ilyen ügyes, okos nagylány
szilvamag
 
 


Nikcsi,
Holnap? Ma egész nap rohangálunk, délután visszük Lillát Anyuékhoz, utána pedig szülinapi vacsira vagyunk hivatalosak.

Viki,
Nagyon jól áll Olivérnek. Olyan "doktor" úras. :P És magán hagyja? Lilla imádja a napszemüvegét, de 10 másodpercenként veszi föl-le. :?
myra
 
 


Szilvi
Muszáj vagyok azt mondani Sárának, hogy Dorina nincs itthon. Állandóan kopog a szobája ajtaján és kiabál neki, hogy Nana (a Dorinából lett a Nana :)). De amint előkerül már lóg is a nyakán és kezdődik a nonstop hülyeség.
Imádom ahogy Sára is forog előttem és kérdezi, hogy "cini?", ilyenkor meg kell dicsérni, hogy csini csajszi ő is. De ez csak egy az ezerből, amit együtt tudnak produkálni.
hmmc
 
 


MEg vagyunk mi is, csak rengeteg dolgom van. 4 napot Nagyiéknál voltunk. Most meg a tesóm fejébe próbálom a matekot beleverni, mert dogát írnak, de nagy ellenállásba ütközök. Még Tücsökzenére is Anyukám ment a Fannival.

Esti buli: igen, én nem szeretem a füstös helyeket. Másik akadály, hogy én még szoptatok este 1/2 10-kor. A reggeli szopit most hagytam el, (Fannit várhatnám, hogy magától abbahagyja) tehát az estire nekem mindenképpen szükségem van, mert feszül a cicim. Viszont fejni utálok, így az esti szopit egyenlőre nem hagynám ki.

Hajógyáriról én sem tudtam :( , bár most időm se lett volna rá.

Képek nagyon jók. Hogy milyen nagyok már a csöppségek, szinte hihetetlen, mindig ámulok.
boglarka
 
 


Hmmc,
a kicsik mindig a nagyokra hajaznak. Tegnap nálunk aludt Vilmos barátnôje. A két nagy pörgött ezerrel, játszottak, röhigcséltek, állati jól elvoltak. Tea meg próbált utánuk menni, utánozni ôket, hangosan nevetett ô is, szóval nagyon cuki volt. Néha Dorka "megkönyörült" Teán és bevette a játékba.
Egyébként Teának nagyon rossz napja volt. Küzdünk a 17. és 18. foggal. De ahogy a nagyok játszottak, el is felejtette minden fájdalmát. :D

Dorinának van türelme Sárához?
laga
 
 


Szilvi
Végre! Igen 5-től van! Vesztek bérletet?
Kori muslica is imádta, apa muslicának nem is jutott csak egy korty kóstoló!

Hmmc
Nem semmi, bár a leírtak alapján azt veszem ki, hogy ha Dorina van, akkor Rád szinte szükség sincs, mert annyira jól elvannak. :lol: Nagyon jó fejek (lehetnek – más ezt élőben látni, mert én is elég vizuális alkat vagyok)!

Myra
És holnap? Lejár a tesztelési idő. :)

Laga
Micsoda? 17-18? Korinak a szokásos hónapos szünetek telnek, megállt 12-nél.
nikcsi
 
 


Laga
Ma de. is voltunk bölcsibe, és pl.: rákérdeztem a kajára, mert anno ezt írtad: - honnan jön az ebéd (Sodexho jaj ne!, Kinder Bt juhé!)
Válasz egyik se, ott főzik, és nagyon finom házias. Lassan maradunk ebédre is. Ma épp ivólé osztás is volt (korábban értünk oda, mint szoktunk), Kori olyan volt, mintha a kocsmába lett volna és azon versenyeznének ki iszik több felest. Én csak :shock: , mivel alig iszik! A végén még egy jóevő gyerekem lesz? :D

Lívi
Tényleg Matyi hogy áll a bölcsis kajához?
Fogorvos ügyben mi a helyzet? Járok az sztk-s orvoshoz, és tényleg csak ajánlani tudom!
nikcsi
 
 


Nikcsi!
a bölcsiben ott főzik a kaját, nem lehet szállítani
Laga leírása az ovikról szólt, ott sajnos szállított kaját esznek
Kinga bölcsija Sodexos, de azért korántsem annyira rossz, mint ahogy Laga írta :wink:
Enikőnek is jön a foga, taknya-nyála egyben, ezért az uszi ismét kétesélyes :(
szilvamag
 
 


Szilvamag,
nem olyan rossz a kaja mint ahogy írtam? Ez izlés kérdése. De mintha Kinga többször fosott volna az ovis kajától. Vagy rosszul emlékszem?

Holnapi buli: ideje lenne eldönteni, hogy akkor most menjünk vagy ne. Ki mit mond? Már az esélyesek közül. (Szilvamag, Aranyhold, Cas)
laga
 
 


Szilvi
Ja ezt nem tudtam. Pedig már szerveztem nektek bérletet, vagyis abból alkalmat, mert lebetegedtek és tuti nem jönnek.

Laga
Cas menne, csak szóljatok neki!

Hívott Saci, szóval a buli érdekli, de a világhálótól nagyon messze van, ezért a régimódi mobilon kér jelzést. Továbbá:
betelt egy 15 %-os füzetkéje (dm) közhírré téteti, hogy mehet a bagázs vásárolni. Egy kérése van, hétfő-keddig meg kéne oldani, mert elég sűrgős neki a pelenka - vagyis Sebinek. :lol:

(Megjegyzem én még azóta sem voltam vásárolni a 15%-kal, mert a pelus még mindig kitart. Tejpépet pedig vettem. Pelust pedig 50%-kal fogok venni.)
nikcsi
 
 


Nikcsi!
mit szerveztél? akciós árú bérletet? :lol: akkor mindenképp megyünk, legfejjebb csak Kingával

Laga!
én szinte teljesen zsiradék nélkül főzök, meg másmilyen fűszerezéssel, ezért van, hogy anyutól hazajövet is megy Kinga hasa :? kicsit érzékeny a drágám
nem kívánom védeni őket, mert el tudok képzelni jobb kaját is, de még mindig elég normális a választékuk és a minőség is
péntek: nem várjuk inkább össze a többieket?
szilvamag
 
 


Buli! Felőlem is várhatunk a többiekig. Egyébként is lenne dolgom és a torkom is fáj, azon ügyködöm, hogy nehogy beteg legyek.

A füst miatt nem jönni akaróknak kéretik átgondolni a dolgot, hogy tuti ki akarnak-e hagyni egy ilyen jónak ígérkező bulit. Én sem szeretem a füstöt, de az ilyen helyekkel velük jár sajnos.
aranyhold
 
 


Akkor most buli nyet? :(
laga
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy ide tolakszom, de érdekelnének engem a III. kerületi óvodák. :D Van-e tapasztalatotok az önkormányzati ovikról? (Sajnos magán ovi nem jöhet szóba.)

Ha valaki tud jó ovit ajánlani a III. kerületben, légyszi tegye meg, akár priviben: miriamkukacfreemailponthu

Nagyon köszi :D

Miriama
miriama
 
 


Szilvi
Bérlet? Összegyűjtöttem 15 pontot, meg szerintem ti is, meg aki dm bababónuszos kapott, okt., nov., dec. hóra 1 termékre felhasználható 50%-os engedményt...
Akkor ez most azt jelenti, hogy titeket érdekel a Sacis 15%-os dm-ezése. Mikor lenne jó?

Mariama
Én még a bölcsiket keresgéltem, és köv. hónapban kezdjük, szóval ovival még nincs tapasztalatom.
nikcsi
 
 


Miriama,
a fiam nagycsoportos, tudok mesélni egy-két dolgot a környékünkön műxő ovikról , de a III.ker. elég nagy. Szóval melyik része esélyes nektek? Mert én Rómain és környékén vagyok ismerős leginkább. Ha ez nektek nem jó, akkor inkább bele se kezdek, mert akkora téma...
ja és priviben egyszerűbb szerintem mint mélben.
laga
 
 


Lányok, ne szivassatok! Lesz buli vagy nem???!!!
laga
 
 


Egy gyors bejelentkezés, mert rohanok tovább...
Saci küldött sms-t: "Sebi beteg, én is. Alig aludtunk, a mai bulit sajna kihagyom". :cry:
Ha lesz valami este küldjetek nekem egy sms-t, mert nem tudom mikor leszek legközelebb netközelbe.
myra
 
 


Mai buli elmarad, jobbulást a betegeknek.
laga
 
 


most értem ide, sajnálom a mai kirúgunk a hámbólt :?
de sebaj, majd legközelebb

a betegeknek jobbulást

Miriama
mail ment

Nikcsi!
az egyetlen babakocsit megvettük
valszeg szombaton viszem is

DM!
nekem szerda lenne jó, mert akkor úgyis találkozunk
de ha sürgősebb vásároljatok nyugodtan

Szilvi + Kinga
szilvamag
 
 


Helló!

Laga! :D A város szélén lakunk, elég távol mindentől, úgyhogy valószínüleg kocsival kell menjünk majd. Nekünk Csillaghegy, Békásmegyer tűnik reálisnak, bár Római sem rossz. Abban is gondolkodtam, hogy esetleg a Flórán tér környéke, igaz, az már elég nagy távolság.
Ha errefelé ismersz ovit, légyszi írj róla nekem. Nagyon köszi, és a többieknek is köszönöm.
Miriama
miriama
 
 


Miriama!
Békáson a dunai oldalon a Kelta és a Zipernowski ovikat szokták dícsérni, saját tapasztalatom nincs még, de a Kelta bölcsivel meg vagyunk elégedve, és én oviba se fogom messzebre vinni, ebből a kettőbőbl fogok választani. :-)

A bulit én is nagyon sajnálom. A munkahelyemen van bent csocsó, és olyan jót játszottunk péntek délután. Annyira buli hangulatom lett tőle, és úgy mentem volna. De sebaj, ha mindenki megjavult, akkor megyünk!
Egyébként, mióta voltunk teázni, azóta nagyon vágyok oda vissza. Azt is megismételhetnénk hamarosan.

Hétvégén sűrű programunk van, valszeg nem tudok bekukk. Jó hétvégén mindenkinek! :-)
aranyhold
 
 


Ja, még valami!
Hord valaki kontakt lencsét?
Tudtok ajánlani? Készülök venni, de amit eddig hordtam, azzal nem vagyok megelégedve, de nem tudom milyen lenne jobb helyette!
Köszi!
aranyhold
 
 


Aranyhold!
én szerencsére nem hordok lencsét, de majd körbekérdezek az ismerősök között
szilvamag
 
 


Miriama,
privi ment.
laga
 
 


sziasztok!

nem tűntem el, néha benéztem, de max. csak olvasni volt időm.
Elkezdtük az ovit mi is (már 2 hete). Nem volt semmi probléma, könnyen ment a beszokás. Persze az sokat jelent, hogy az unokatesóval vannak egy csoportban. Egyetlen probléma a kaja, de hát ezen meg nem vagyok meglepődve, számítottam rá.

Hmmc
jót mosolyogtam Dorina-Sára kettősőn:) Aranyosak lehetnek.
Az éjszakákért nem írigyellek. :(
Nálunk az első kb.4 hét volt olyan, hogy éjszaka sokszor becsúszott a 2 óránként ébredés is. AZtán egyszer csak hirtelen abba maradt és szépen beálltunk a 3 órára. Az sem tartott csak 1,5 hónapos koráig, azóta már csak egyszer eszik Zsomi.

Laga
köszi, de asszem amíg szoptatok, addig nálam kimaradnak a bulis esték. :(

Nikcsi
lehet, hogy írtad, de nem emlékszem vagy elkerültem. Végül is mi lesz/tt a bölcsivel? Mikor megy Kori?
mucus
Tm
 
 


Szilvi
Nem voltatok. Mi se sokáig, mert Kori lábát elvágta a medencében lévő lépcső (igencsak vérzett, ráadásul még fertőtlenítő szer se volt :shock: ). Szóval csak negyed órát voltunk! :cry: Pedig iszonyú jó paszban volt Kori. Ilonáékkal csak futólag találkoztunk. :x

Mucus
Megírtad a fiad nevét? :shock:
Elvileg november 2. hetétől megy, ha valakinek csúszik a beszoktatása, akkor csúszik a miénk is.
nikcsi
 
 


Laga
Voltunk a Máriában és ismét "Hanzáztam"! :lol: Gyerekülés kínálat nulla! :(
nikcsi
 
 


Megint anyóséknál, ma kölcsönadtuk Sebit, hogy tudjunk otthon fúrni-faragni, most jöttünk érte, gondoltam benézek.
Nálunk zajlik az élet, épülünk-szépülünk. Viszont Sebivel folytatódik a régi nóta (ami már a régi lakásban is, szóval nem hiszem, hogy a költözés és az új szoba lenne az oka...), hogy hajnalban felkel, és kiabál utánam. Ha bemegyek - elalszik. Kijövök - kiabál. És mostmár az se felel meg neki, ha Zs. bemegy hozzá, és együtt alszanak az ágyon. Csak köztünk. És úgy persze meg én nem alszom. Ma éjjel is 1,5 órát próbálkoztunk rávenni, hogy vhogy aludjon a saját szobájában (kiságyban, nagyágyon, apjával, egyedül, stb.). Végül persze csak köztünk volt jó neki, de akkor aztán úgy belehúzott, hogy 8-kor úgy kellett kiverni őket az ágyból (apját meg fiát). :)
CSak én voltam hulla... :(

DM
Nekem jó a szerda tücsökzene után. Szóval aki külön jön, azzal 11 körül találkozunk az Eurocenterben!

Szilvi
Nagyon jók lettek a képek!!! :)

Nikcsi
Ha a héten bejön az igazi őszi idő, akkor tényleg megyünk hozzátok! De most még kicsit szarul vagyunk, remélem szerdáig kikeveredünk belőle...
Kori lába :( Szegény! Nem is értem, hogy fordulhat ilyen elő?!

Laga és többiek
Sajnálom nagyon a péntek estét!!! Mikor pótoljuk?!
Csatlakozom Aranyholdhoz: "A füst miatt nem jönni akaróknak kéretik átgondolni a dolgot, hogy tuti ki akarnak-e hagyni egy ilyen jónak ígérkező bulit. Én sem szeretem a füstöt, de az ilyen helyekkel velük jár sajnos."

Boglárka
Igen, meg is lepődtünk, hogy Fanni mellett nem Te jelensz meg! :)

Na megyek. Anyós ma nagy bababulit rendezett Sebinek, meghívta Zs. 1-2 unokatesóját, akiknek Sebi korú gyerekeik vannak. Volt nagy hancúr a kertben és a házban! Sebi du. 2,5 órát aludt, de már megint alig áll a lábán... :)
cas
 
 


Nikcsi
aha! :wink: :lol:


Cas
Az a baj, hogy minél jobban próbáljátok rávenni Sebit, hogy aludjon a sajátjában annál inkább nem fog.:-(
Nálunk ez a közénk járás febr-márc körül kezdődött, amikor is 2,5 éves volt már a fiam. És azóta is, ha éjjel felébred az az első, hogy a sötétben neki indul és a mi ágyunkban alszik tovább. Sokszor vissza visszük, de sztem erről majd magától fog leszokni, mi hiába erőltetjük. Kitartást Nektek!
mucus
Tm
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?