Új privát üzeneted érkezett!

Edith,
a paradicsomot csak megmosom és berakom a hűtőbe. Amikor majd kiveszed, kis melegvíz rá, és simán lejön a héjja.
Jók ezek a kártyapartik, mi is szoktunk. Ha az Ádám elaludt, max. 1/2 9-kor, utána mehet a csata. :lol:

Anikó, egy kalappal. :? Remélem nem kínoznak meg nagyon. :cry:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Jelentem megmaradtam.:) Köszike a drukkokat! ;)
Nem húzta ki, csak gyökérkezelés. :) Juhéééé! Nagyon nem akartam, h kihúzzák, mert nem vagyok híve a foghúzásnak. :)
Majd megyek a saját dokimhoz, egy jó kis gyökértömésre.
Nem kínzott meg egyáltalán, még a böki sem fájt egy cseppet sem. Cserébe most úgy beszélek, mint Szilveszter, a Csőrike cimborája. :D:D:D:D:D
Nah, jók legyetek! Jó éjt! Puszmákok!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Anikó:nem írigyellek :( , még szerencse, hogy ilyen "olcsón " megúsztad!!!!!

Én úgy raktam el a paradicsomot, ahogy frissen is szoktam neki csinálni.Forró vízbe beleraktam, megreped a héjja, simán meglehet pucolni, majd a kisfazékba beleraktam, összerottyantottam és átpaszíroztam.Így raktam kis dobozokba és be a fagyóba!!!!

Sütőtököt hány fokon, meddig sütöttétek?????Köszi előre is.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

a szombati vendég kislány+Szoni :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Betti és Zsombi üldögélnek:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Anikó: Örülök, hogy túlélted a tortúrát, és még nem is volt annyira vészes! :)

Barbi, Márti: Köszi a paradicsomos tanácsokat, még nem tudom, hogyan csináljam, de majd eldöntöm.

Ééééééééééés, képzeljétek!!!

Az imént visszatettem Krisztát a kiságyba hasra és amíg kettőt fordultam, már így találtam:

Kép :)

Tehát, úgy vehetem, hogy ma ült fel először egyedül, bár tökéletesíteni azért még kell, de nem búsulom én a lányomat, mindenre rájön ő, hogyan kell! :) :) :) :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti: A Szonis kép nálam nem jelenik meg!!!!!! :( :( :( :( :(

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok Lányok, Fiúk!

Nem tudom, hogy hogy tudnék megint bekapcsolódni hozzátok, főleg, hogy egyáltalán nem biztos, hogy rendszeresen itt tudok lenni, mivel a gépem még mindig nem jó, de most nem is az a legnagyobb baj, hogy nem látom rendesen, hanem indőnként le is fagy, persze mindig akkor, amikor írni, v. olvasni szeretnék. De azért próbálkozom ám, mert hiányzik ez a társaság, ha még emlékeztek rám egyáltalán.

Nagyjából átfutottam az eddig írtakat, látom van egy-két "új" hozzászóló is, ez tök jó!
Nem tudok még mndenkinek külön írni, mert attól nagyon távol vagyok, hogy annyira képben legyek, inkább csak bekapcsolódnék.

Nálunk minden rendeb szerencsére, a babák jól vannak. Múlt héten voltunk tanácsadáson, Flóra 7890 g, Marci 7930 g, mindketten 70 cm-esek. Mozgásügyileg Flóra mindent megmutat egyszer-kétszer, aztán marad úgy, ahogy lerakom. Teljesen nyugodt baba, talán túlságosan is, mégis ő a hisztisebb, lehet azért, mert lusta, így hamar megunja magát. Ha a kezemben tartom, és állhat, annak nagyon tud örülni. Marci pörög-forog, négykézlábazik, mindig olyan helyekről szedem össze, ahol nem lenne keresnivalója. Leamortizált már jó pár újságot, videókazettát, a habtapit folyton szétszedi, és a papucsomat enné mindig, ami tiszta mocsok. Nagyon tetszenek egymásnak, ha "összetalálkoznak", akkor megy a röhögés.
Most már egyre több mindent esznek, bár most ott tartok a megfigyelésben, hogy Marcinak nem a zöldborsótól piros a feneke, hanem minden zöld színű kajától: saláta, brokkoli, sóska. Elég érzékeny bőre van, mivel a nyála folyton ömlik, az arcabőre is kicsit száraz.

Na, el is dugulok, jó hosszúra sikerült a helyzetjelentésem.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jó reggelt

Márti,
én olyan 200-220 fokon sütöttem a tököt. Vágd minél kisebb darabokra, akkor hamarabb megsül, kb. 30 perc.
Nagyon jó a Szonis kép, persze én leginkább a Szonit néztem rajta és megint megállapítottam, hogy gyönyörű és huncut a csajszi. :wink:
Ja, és ahol a Zsombi meg a másik kislány üldögél, az jó ellenpélda arra, hogy a fiúk lustábbak. :lol:

Edith,
nagyon ügyes Kriszta, hogy így felült! Csak így tovább. :lol:

Andi drága,
gyere minél gyakrabban (persze, ha a csodás technika lehetővé teszi :twisted: )
Akkor ezek szerint a Marci már mászik? (ha mindig máshol találsz rá) Ügyes! Majd a Flóra is belejön.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na, már majdnem azt hittem, hogy a bejelentkezésemmel mindenkit eltárnorítottam a további hozzászólásoktól. :D

Barbi!
Marci nem mászik, vagyis nem négykézláb halad, négykézláb csak hintázni tud. Hason a kezével húzogatja magát szédületes sebességgel, és ehhez még gurul mindenfelé, így van egyik pillanatról a másikra máshol.

Sajna a képekről nem tudok nyilatkozni, azokat ugyanis nem látom, de biztos nagyon szépséges rajta minden gyerkőc, mint mindig.

Márti!
(Bocsi, hogy tegnap csak úgy ukk-mukk-fukk kiléptem a MSN-ből, de lefagytam.) A sütőtököt én is 200 fokon szoktam sütni, az időt nem tudom, villával szoktam egy idő után megnézni, hogy puha-e már.

Julcsi!
Köszi mégegyszer a Sinlac receptem, kiváltottam azóta, és a tanácsadáson megkérdeztem dokinéninket is, hogy kaphatok-e, és ő is felírt még két dobozzal, szóval most el vagyunk látva egy időre. Viszont egyenlőre nem nagyon tudom, hogy mit is kezdjek vele. Az egyetlen ötletem a gyümibe keverés, de nem tudom az arányokat. Tudsz nekem segíteni? Te hogy csinálod? Ebédre is mehet? Krumpli helyett? (A krumplit már én unom, a gyerekek még nem szóltak, de gondolom ők is szívesen vennék, ha egyszer végre kimaradna) :)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi: ne vacakolj, gyere minél többet!!!!

Edith:nem tudom miért nem látod a képet!!!! :shock: Nagyon ügyi a lánykád, hogy ül, Zsombi is így kezdte támaszkodott nagyon :lol:

Ma is voltunk a bankban, mert ugye 1 nap alatt nem lehet ám elintézni amit kellett!!!Röpke másfél óra alatt megjártuk, a nyelvem a bokámat verdeste mire hazaértünk, Zsombi haza fele szundított egyet, úgyhogy még a buksaiját is tarthattam!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A Zsombi ínyén van alul 2 fehér folt, ez azt jelenti hogy egyszer majd lesz foga vagy azt hogy hamarosan kibújnak?????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A Zsombi ínyén van alul 2 fehér folt, ez azt jelenti hogy egyszer majd lesz foga vagy azt hogy hamarosan kibújnak?????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti
szerintem hamarosan fogacska lesz! :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is,de kicsit rossz passzban vagyok,nem idevaló gondokkal küzködök!Ezért próbálok majd gyakrabban írni addig se a gondjaimmal foglalkozni!

Zsandi,
nagyon örülök,hogy hallok felőletek!A Sinlac-kal kapcsolatban nyugodtan használd bármire.Önmagában is mehet pépként,meg ízesítheted gyümölcsökkel,az arányokat én mindig az állaga alapján mérem,pépesre csinálom,ne legyen nagyon sűrű,de ne is legyen híg!
Krumpli helyett is használhatod,de arra figyelj,hogy édeskés íze van.Hanna megeszi amikor a főzelékekhez adom,igaz még mindegyik zöldséghez nem adtam,mert pl.a spenótnál elég fura ízt kapnánk. :? (gondolom)


Különben Hanna szerencsére már jól van! :lol: Végre kigyógyultunk a betegségből!kopp-kopp!Már ügyesen feláll mindenhol,ahol meg tud kapaszkodni!
Zsoltikát holnap vihetem fejlesztő pedagógushoz,szerdán meg végre!mehetünk a logopédushoz!Már épp itt az ideje,hogy elkezdjük a foglalkozásokat,remélem sikerrel járunk és rövid időn belül beszámolhatok nektek a gyors fejlődésről,esetleges beszédről.De jó lenne. :roll: Úgy szeretném már hallani amikor már rendesen beszél Zsoltika,és megértem minden szavát!

A képek nagyon jók,mindegyik baba nagyon édes!

Jövök,ahogy tudok,addig is pusz mindenkinek!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:örülök, hogy lánykád túlvan ezen a fülfelszúrkálós kórságon!!!!!Még mindíg sajnálom szegénykét!!!!!
Zsoltikád meg szerintem gyorsan fog fejlődni hisz ilyenkor még nagyon fogékonyak , olyan a kis agyuk mint a szivacs!!!! :wink: :lol: Minden rendben lesz vele nem sokára!!!!! :lol: :wink:
Gyere gyakrabban, a csajok engem már úgyis legorombítottak hogy én vagyok a fődumáló!!!!! :wink: Most legyen valaki más az!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Barbi!
Nekünk egy westink van és már kapott Hanna Bigyó puszit és jelentem túlélte. :D Eddig is találkoztak és semmi bajuk sincsen. Illetve Bigyó már most fél a Hannától, mert sikerült 2x jó erősen belekapaszkodnia a szőrébe. Hanna egyébként nagyon szereti nézni, ahogy szaladgál Bigyó. :D Bigyó meg elkerüli. A Bigyó puszi meg úgy sikerült, hogy feküdt a kutya, mellette pihenőszékben Hanna és ez a liba (mármint Bigyó) egyszercsak kinyújtotta a nyelvét és megnyalta a lányomat... Pedig addig nem csinált ilyet és még figyeltem is, de nem voltam elég gyors...

A kutya tartásról nagyon megoszlanak a vélemények. Nagyon sokan eleve nem szeretik, ha a lakásban van. De olvastam egy nagyon jó cikket a kutya+gyerek témában. Majd előkeresem. Egyébként 3 állatorvost faggattam ki, mert nekünk még egy vadászgörényünk is van, hogy elkaphat-e a Hanna tőlük valamit. A válasz az volt, hogy ha egészséges az állat, akkor nem.

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszti,
köszönöm, akkor csak megerősítettél benne, hogy nem lesz itt gond. Miután a Susy is szobakutya, többet fürdik mint sok ember :lol: .
Szerintem is inkább az lesz a gond, hogy az Ádám nehogy elkapja és megkínozza szegényt. :wink: Voltak már nálunk kisgyerekesek, és szegény úgy megijedt tőlük, alig jött ki az ágy alól.
Egyenlőra azzal küzdök, hogy a Susy lopkodja a járókából a játékokat (bár hozzáteszem majdnem annyi játéka van neki is mint az Ádámnak), úgyhogy minden nap mosok valami játékot, nehogy...
Majd ezután még jobban figyelek a tisztaságra, és akkor nem lesz semmi baj. Szerintem. :lol:
Ja, én is megkérdeztem az állatorvost, de csak azt mondta, hogy még jobban figyeljünk a Susy tisztaságára, féreghajtásra, és akkor semmi gond nem lehet.
És hogy ilyen szempontból talán egészségesebb a kutya a családban, mint mondjuk egy papagáj. :roll:

Timi,
mi a baj Zsoltika beszédével?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


[quote="bmo"]A írta:bmo Zsombi ínyén van alul 2 fehér folt, ez azt jelenti hogy egyszer majd lesz foga vagy azt hogy hamarosan kibújnak?????? :shock:


Márti, neked már van egy nagyobb lánykád... nem rémlik valami onnan? :wink:
Vendég
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:képzeld nem rémlik!!!!Egy az hogy az már fényévekre van, a másik meg az hogy neki nem bambultam ennyit bele a szájába.De hogy itt az összes babó fogzik, már kezdek kicsit parázni hogy a fiam fogatlan marad!!!!! :shock: :lol: Szoninak nem emlékszem különben ilyen előjelekre és ő nem is szenvedett, egyszercsak volt foga és jött a többi is szép csendben!!!!! :lol:

DE kicsifiam, most nagy balhét csapott!!!!Elkezdett balhézgatni, na mondom tuti kaja idő van, gyorsan megmelegítettem adnám neki, nem kelle se a kaja se a tea!!!! :shock: Csak hiszti, feszítette magát, meg minden na mondom gyorsan chamomilla(főleg hogy láttam az ínyén a foltokat), kb. még 2-3 percig tartott a roham és mintha elvágták volna, utána szépen megebédelt!!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mártikám, ez a nyomatékosítás miatt volt? :lol:
Ugyan így hisztizik az Ádám is, és még sikít is hozzá. :wink:
Kifeszíti magát még a babakocsiban is, hiába van bekötve, csúszik lefelé.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szórakozik velem ez a babanet, de mindjárt beleállítom a kisbaltát!!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Bocsi nem direkt volt, nem dadogok ennyire!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Fogügyileg senki se aggódjon, mi már elmúltunk 7 hónaposak, és még sehol semmi. Maradjon az aggódás csak nekem.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Timi!

Köszi a Sinlacos tippeket, ki fogom próbálni mindenképp.
Remélem Hanna baba jobban van már, szörnyű dolog a fülfájás, nekem is mindig a fülemmel volt baj kiskoromban.
Zsoltiddal nem tudom pontosan, hogy mi a helyzet (erről lemaradtam), mindenesetre egy fejlesztőpedagógusnál jó kezekben lesz, és remélhetőleg látványosan javulni is fog.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbi!
Jajjj, ne is mond! Bigyó is meg van veszve Hanna játékaiért. Sőt, néha megsértődik, hogy nem ő kapja a játékot, hanem Hanna. Most épp a sípolós kacsa a favorit. Kész érte egész fürdés alatt pitizni... Hannát legalább szórakoztatja addig is, mert folyton felugrik a fürdőkád szélére. (Hanna a nagykádban fürdik egy ilyen macis fürdetővel)
Amikor felállítottam a járókát, egyszer Bigyó bele is ugrott, mert a kanapéról épp bele lehet ugrani... Vicces látvány volt. Persze Hanna akkor nem volt benne. :D:D Kiszedni már nekem kellett, hiába mondam neki, hogy oldja meg maga :lol: :lol:
Nálatok Susy hogy reagált Ádámra? BIgyó depis lett. :( Még játszani se akart. Aztán átestünk a csak vele foglalkozzak oldalra. Azóta normalizálódott a helyzet. :D

Márti!
Na, látom téged se szeret a Babanet. Engem a múltkor 2 napig nem engedett írni...

Eszter
Kép
Kép
vok
 
 


Eszter:múltkor a Zsuzsit sem engedte be a babanet!!! :shock: :lol:

Kutyákról:nekünk volt egy tündéri tacskónk, mi már ugye nagyok voltunk mikor kaptuk, de a nővérem gyerekeit nagyon imádta.Mikor nálunk aludt a keresztfiam őrizte az utazóágyat, soha még csak meg sem kapta őket, mindent eltűrt nekik, tündéri volt velük.
Én a Somától nem féltem őket, de ő ugyebár kint van, Szoni imádja :labdázik vele, símogatja, ölelgeti, kiadja neki a csontot, mostanában a pudingos dobozt is mindíg kiadja neki hogy kinyalogathassa az alját.De hajlamos ez a nagy dög fellökni, úgyhogy ilyen szempontból nagyon kell ügyelni Szonira, mert volt már hogy úgy elesett hogy beverte a betonba a fejét :( , na ilyenkor feltudnám rúgni az ebet!!!!! :evil:

Már régi a barátságuk: :lol:
Kép

Akkoriban még ekkora volt a Szoni 8) :
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Eszter:múltkor a Zsuzsit sem engedte be a babanet!!! :shock: :lol:

Kutyákról:nekünk volt egy tündéri tacskónk, mi már ugye nagyok voltunk mikor kaptuk, de a nővérem gyerekeit nagyon imádta.Mikor nálunk aludt a keresztfiam őrizte az utazóágyat, soha még csak meg sem kapta őket, mindent eltűrt nekik, tündéri volt velük.
Én a Somától nem féltem őket, de ő ugyebár kint van, Szoni imádja :labdázik vele, símogatja, ölelgeti, kiadja neki a csontot, mostanában a pudingos dobozt is mindíg kiadja neki hogy kinyalogathassa az alját.De hajlamos ez a nagy dög fellökni, úgyhogy ilyen szempontból nagyon kell ügyelni Szonira, mert volt már hogy úgy elesett hogy beverte a betonba a fejét :( , na ilyenkor feltudnám rúgni az ebet!!!!! :evil:

Már régi a barátságuk: :lol:
Kép

Akkoriban még ekkora volt a Szoni 8) :
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Eszter:múltkor a Zsuzsit sem engedte be a babanet!!! :shock: :lol:

Kutyákról:nekünk volt egy tündéri tacskónk, mi már ugye nagyok voltunk mikor kaptuk, de a nővérem gyerekeit nagyon imádta.Mikor nálunk aludt a keresztfiam őrizte az utazóágyat, soha még csak meg sem kapta őket, mindent eltűrt nekik, tündéri volt velük.
Én a Somától nem féltem őket, de ő ugyebár kint van, Szoni imádja :labdázik vele, símogatja, ölelgeti, kiadja neki a csontot, mostanában a pudingos dobozt is mindíg kiadja neki hogy kinyalogathassa az alját.De hajlamos ez a nagy dög fellökni, úgyhogy ilyen szempontból nagyon kell ügyelni Szonira, mert volt már hogy úgy elesett hogy beverte a betonba a fejét :( , na ilyenkor feltudnám rúgni az ebet!!!!! :evil:

Már régi a barátságuk: :lol:
Kép

Akkoriban még ekkora volt a Szoni 8) :
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ne szóljatok semmit,mindjárt felrobbanok!!!!! :evil: :evil: :evil: :evil:

De ezt még akkor is felrakom, ha beleőszülök, most találtam az én 17 hónapos tündéremről!!!!! :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nem szóltam semmit! :lol: :lol: :lol:
De a képek nagyon jók.

Eszti, nálunk viszonylag könnyebb volt a helyzet. Ugyanis Susykánk 1 hónappal fiatalabb mint az Ádám, úgyhogy ő később lépett be az életünkbe.
Nekem volt egy Máltai Selyemkutyám, a Bogi. 3 éves volt, amikor máig nem tudják mitől, de hosszú szenvedés után meghalt. Én akkor azt hittem beledöglök, annyira szerettem. És persze jött, a soha többé nem kell kutya. :cry:
Nem is volt nehéz megállni, mert albérletben laktunk, oda nem akartam, és reggeltől késő estig dolgoztunk, így nem akartam szegényt egész napra bezárni. Főleg ezek a kiskutyák, te tudod, annyira vágynak az ember közelségére, hogy velük ezt nagyon nehéz megtenni.
Majd mikor kiköltöztünk ide, saját ház, akkor elkezdtünk gondolkozni, hogy mostmár akár lehetne újra kutyánk. De még mindig olyan elevenen élt bennem a Bogi elvesztése, hogy nem akartam. Kb. 4 hónapja hazajött a drágám egy fényképpel, amin a Susy volt és kérdezte, hogy jöhet? Hát persze... Olyan aranyos volt, (most is az, mégha néha az őrületbe kerget is) hogy nem tudtam nemet mondani.
Na szóval a lényeg, hogy a Susy már úgy jött nekünk, hogy első az Ádám, és csak utána van ő kényeztetve. (de azért nincs oka panaszra! :lol: ) Így nálunk nem igen volt féltékenység.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek, édesek a babócák!

Fogügy: Samu is elmúlt 7 hónapos, és még mindig nincs foga - fehér foltok a fogyínyen már vannak és nyűglődés is megy immáron 3 hete, de egyelőre nincs eredmény.

Az első fog kibújásának időpontja miatt azt hiszem nem kell aggódni: a múlt héten összefutottam egy 13 hónapos kislánnyal és az anyukájával, ott sem volt még fogacska, ma pedig egy barátnőm azt mesélte a játszótéren, hogy a most 2 éves kisfia első foga 15 hónapos korában bújt ki. És ennek ellenére úgy ette 1 évesen a darabos kajcsit, hogy csak na :)

Hétvégén kicaplattunk Hűvösvölgybe - íme egy vigyor.

Kép
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:a darabos kajához nem kell fog, az ínyükkel is csudajól elbánnak vele!!!!Szonónak 10 hónaposan jött ki az első foga!!!!
Látom a fiad élvezte a kirándulást!!!!! :lol: 8) Nagyon kis vagány ebben a kapucnis szerelésben!!!!

A nap híre(tegnap apukám lejjebb rakta a kiságyat eggyel:mindíg a frász kerülgetett , mert ugye kicsi fiam már feltérdelt!!!!Ébredés után lendületből ezt csinálta.Ezt múlt héten kezdte!!!!)Zsombi felállt a kiságyban!!!!!! :shock: :lol: Van azon az oldalon 1 kisszekrény, én épp teregettem, hallom valamit eldob, hát a csattomat csente el a szekrényről, és ott vigyorgott én meg csak kamilláztam!!!!! :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Megerkeztunk,es gyorsan olvasgattalak Titeket.Egyszeruen annyira ram jott a rohoges Marti leveleitol :lol:
Nagyon edesek a babokak,es egeszen biztos hogy elobb-utobb mindenkinek lesz foga...

Nagyon jol ereztuk magunkat Amszterdamban,ugyan a tulipan piac kimaradt.Fantasztikus varos,olyan szabadsag illata van az egesznek.A koncert is nagyon szep volt,es egy nagyon regi baratunk lakasaban laktunk,akinek most van egy 2 eves gyonyoru lanykaja.Oriasiakat dumaltunk.Szoval nagyon jo volt. :D
Most megyek lassan mert ferjecskemnek ma van a nevnapja,es kicsit borozgatunk kettecsken :)
Millio puszi mindenkinek :) Iza
rillisz
 
 


Jó estét!

Bocsi, elvesztem ma, de rengeteg volt a dolgom. Mosás, vasalás, függönymosás ...stb.

Andi!
Örülök, hogy megint tudsz jönni. Mi újság Nálatok?

Márti, Barbi! Milyen szülők vagytok Ti, hogy hisztiznek a gyerekeitek? Van miért hisztizniük? Vegyetek leckét Zsuzsófitól! :D :D :D

Márti! Köszi a Holle dolgokat, hát a bébiételek állati drágák, a rizspépet kipróbálom. Krumpli helyett sűrítésre, ugyanis úgy tűnik, fáj a burgonyától Virág hasa.

Edith! Az én lányom nyáron sztrájkolt evésügyileg, most nem teszi. Csak arról írtam, hogy ő kevesebbet eszik, mint az átlag, még életében nem evett meg 200 ml-t. Mégis köszöni, jól van. A faim ellentetje, ő sokat eszik, mégse hízik. Ki érti ezt?


Eszter! Örülök, hogy újabban írsz hozzánk is, azért nem vagyunk ám gonosz nem szoptató anyukák. Bocsi, de néhányan így gondolják.

Jó éjt!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Iza! Nekem is bejött Amsztardam - jó hely, bár már 4 éve voltam ott utoljára (épp az egyetem elvégzése után).
Milyen koncerteket adtok? Tudom, hogy erről korábban írtál, de egyelőre még nem dolgoztam fel az egész topic historyt - bár rajta vagyok.

Jó éjt mindnekinek!
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Éva, jó ez a vigyorgós Samu. Ő is ilyen mindig mosolygós baba?

Mártikám, nagy-nagy gratula Zsombinak! :lol: Nagyon ügyes!

Iza, örülök, hogy jól éreztétek magatokat, és legalább egy kicsit kikapcsolódtatok. És Dénesnek nagyon boldog névnapot! :P
És irigykedem Amszterdam miatt, de ha csináltatok képeket, szívesen megnézném! :wink:

Edit, én szégyellem is magam, rendesen. :wink:

És ezen már én is gondolkoztam, miért a fiúk ilyen szerencsések, hogy rengeteget esznek, és egy dkg felesleg sincs rajtuk? (az öcsém pont ilyen, mindig úgy nézett ki, mint egy Etióp éhező, pedig annyit eszik!) Ellentétben velünk, hogy minden falatot meg kell gondolni. :evil:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Ma ügyintéztünk, de aszittem felrobbanok:( A 4 dologból 1-et!!! sikerült elintézni:( Úgyhogy holnap, holnapután mehetek megint:(

Nosztalgiázunk, lakást keresünk a hugomnak:D Ma már megnéztem egyet, a hétvégén meg még 3 vár ránk:D

Tényleg csajok kérek szépen a hugomnak drukkokat, mosmár igencsak közel a "vég":) 18.-ára van kiírva:)
Már bent van a klinikán, mer ugye Földváron laknak, de Szegeden van a dokija, így inkább befeküdt...

Kata ma végigsételt az ágyunk 3 oldalán!!! Apa fejétől indult, és megérkezett az én fejemhez:) Márti szavaival, én is csak kamilláztam:)
Ma 7 hónapos a csajszi:) Kis törpeterrorista:)
Jövő héten megyünk tnaácsadásra (ha nem felejtek el időpontot kérni...)
Kíváncsi leszek mekkora:)

Mennem kell, apa durrog:( Majd holnap ha nem lesz itthon, mesélek és dobok képeket is, mer fotóztam ám nektek:)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Lányok nem akarok politizálni, mer itt nincs helye...

de ez a cikk engem nagyon megfogott, és szeretném megosztani veletek...remélem nem fogtok érte megharagudni.

ZSu

"Rendszertanilag a homo sapiens fajhoz tartozom. Ezen túlmenően – úgy vélem - sikerült Emberré is fejlődjek.

Születtem 19..-ban, Budapesten. Világrajövetelem pillanatában magyar állampolgár lettem, a magyar nép tagja. Szüleim – elsősorban édesanyám – főként polgár értékrend szerint, liberális szellemben nevelt, ő is a szüleitől kapta. Ebbe beletartozott az is, hogy 2 évesen megtanultam tőle: nem vesszük el a másik gyerek homokozó lapátját, és nem sajátítjuk ki mellé a kisvödröt is. Kb. 3 éves lehettem, amikor nagymamám megtanította nekem aHimnuszt és a Nemzeti Dalt, és büszkén szavaltam mindkettőt, ha azt kívánták a felnőttek, hogy produkáljam magam. Később, az óvodában, mint annyi velem egykorú, én is lelkesen rajzoltam a kis, nemzeti színű papírzászlókat és boldogan lengettem „művemet”. Általános iskolás koromban - egy kedves tanárnőmnek hála - megtanultam a Székely himnuszt is. Akkor, amikor még (vagy már) alig volt néhány ember Magyarországon, aki ismerte. Később, amikor már szabad volt, március 15-én kitűztem egy kokárdát, mert szép jelképnek tartottam, még akkor is, ha furcsán nézett ki a piros nyakkendő mellett.

Azután telt az idő és jött a rendszerváltás, amiben fontos szerepe volt egy nagyon kócos, nagyon lelkes és nagyon hadarva beszélő srácnak is. Kissé kapkodva, kissé esetlenül, de jókat mondott és szimpatikus volt. Olyan értékekért küzdött, amilyeneket én is tanultam otthon.
(Bevallom, az én szívemhez a higgadtabb gondolkodásúak és a „Bikás-dombi” kulturális majálisok közelebb álltak, de akkor – még - a lényege mindkettőnek ugyanaz volt: demokráciát teremteni és polgári értékrendet közvetíteni.)

Megint telt egy kicsit az idő, és ez a kócos, lelkes, hadaró srác elkezdett kevésbé hadarni. A hadarásával együtt azonban fokozatosan eltűnt a demokratikus gondolkodásmódja és a polgári értékrendje is. És elkezdett számomra kevésbé szimpatikus lenni. Egyre gyakrabban hallottuk tőle a polgár szót, és egyre gyakrabban éreztem, hogy én nem szeretnék polgár lenni. Pedig számomra a felvilágosult, művelt, kulturált, erkölcsi és etikai normák szerint élő/gondolkodó embert jelentette – addig. Az új értelmezés egy picit más lett, így hát kívül kerültem a polgárok körén.

Ismét eltelt egy kis idő és látom, hogy a polgárok hatalmas kokárdákat hordanak, még március végén is. Akkortól kezdve ez a jelkép is picit más lett. Már nem annyira szívesen tűzök kokárdát, hiszen az azt jelentené, hogy én is polgár vagyok. Ezzel egy időben az immáron gondosan fésült, lassan-tagoltan beszélő, furcsán lelkes férfi polgártársai egyre több nemzeti színű zászlót lengettek, és egyre gyakrabban énekelték a Himnuszt akkor is, ha nem volt ünnep. Nem tagadom, fájt, hogy elcsépelik.

Nem is olyan régen volt, amikor aztán ez a gondosan fésült, nagyon nyomatékosan beszélő férfi kijelentette, ha nem úgy gondolkozom, mint ő és nem úgy ikszelek a népszavazáson, ahogy ő szeretné, akkor nem vagyok magyar. És közben új dalt is tanultak: a Székely himnuszt. Picit bánt, mert szépségéért szeretem, és azt sem tagadom, jó érzés volt olyat tudni, amit addig kevese(bbe)n.

Múlt vasárnap ez a gondosan fésült, indulatosan beszélő férfi azt mondta, hogy a nép leszavazta a kormányt. Kénytelen voltam azzal szembesülni, hogy már a néphez sem tartozom, mert én bizony a kormánypárti polgármesterjelöltekre szavaztam.

Holnaptól ráadásul komoly bajban leszek, hiszen a jó öreg vekkerem hangja már nem csupán engem, hanem mindjárt egész Magyarországot ébreszti.

16 év alatt tehát ez a hajdan volt kócos, hadaró, lelkes srác (aki ma gondosan fésült, akaratosan-indulatosan-fenyegetően beszélő férfi) elérte, hogy nem ugyanazt jelenti már se a nemzeti színű zászló, sem pedig a kokárda; nem ugyanúgy szólnak már a magyar és a székely himnusz, de még a jó öreg vekkerem hangja sem; és nem vagyok se polgár, se magyar, de még a nép tagja se.

Egyet azonban nem fog tudni kisajátítani: juszt is Ember maradok! :o)"

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Zsu,
Nagyon boldog hofordulot Nektek!

Eva,

Megirigyeltuk am a kis Samudat!Gyonyoru kisfiu,es meg a cipoje is olyan manosan aranyos! :D
Mi mindketten zongoristak vagyunk,es klasszikus zenet jatszunk.
Nem csodalom hogy nehez mindenki elet utjat vegig kovetni.Raadasul mi elegge ,, kilogunk ''a sorbol.Magam sem tudom hogy hogyan (talan a magzatok cim miatt)meg az allapotossagom idejen pont ebbe a topicba kukkantottam be,tanulni az anyasagot,es tarsakat talalni.Aztan annyira de annyira megszerettem Oket(kulonleges csapat am,Te is fogod tapasztalni)hogy ,,fuggove valtam'' es nem tudnak ,,levakarni''minket.
Aztan igyekszunk majd mihamarabb egy gyonyoru babokaval mi is felzarkozni a korhoz,es akkor ismet feltenni az akkor mar szamotokra eppen nem aktualis kerdeseket. :lol: Bar remeljuk hogy a topicbol is kedvet kapnak majd nehanyan kistestverkekhez,es indithatunk egy altopicot kozos erovel. :wink:

Barbi,

Denes koszoni a nevnapi udvozletet! :D
Adamkaba en is belezugtam a kepek alapjan es emiatt bizony gondban leszunk Martival,arrol nem is beszelve hogy tudjuk-ahogy irtad nehany levellel ezelott -Adamnal csakis Szonika johet szoba.
Kepeket sajnos nem csinaltunk,mert meg mindig nem vettunk egy normalis gepet.Szornyu nehezkesek vagyunk ilyen ugyekben,es semmi muszaki dologhoz nem ertunk.Azert hamarosan sort keritunk erre is.
Jo ejszakat,szep almokat mindenkinek:Iza :D
rillisz
 
 


Szép jóreggelt!!!!

Zsu:ügyes nagyon Katicád, boldog 7 hót neki!!!!!

Levittem a gyerekeket anyóshoz, ma itthon maradt szabin, mert du-án megyek el.Zsombi már eszméletlen mindenbe belekapaszkodik és állna fel, de még ugye ROZOGA :wink: a szentem, de próbálkozik erősen!!!!!Engem is imád megmászni, ha a földön ülök!!!!! :lol:

Iza:örülök, hogy jól éreztétek magatokat!!!!!Dénesednek boldog, borozgatós névnapot tegnapra!!!!! :lol: (tudom 1 jósnő veszett el bennem!!! 8) )

Nem akarom borzolni a kedélyeket, de Zsombi csak 1x kelt 5kor teázott és fél 7 előtt kelt reggelizni, majd úgy csinált mintha visszaaludt volna, beraktam az ágyába ekkor vigyorgott 1 nagyot vagy fél percet szundizott és már térdelt is!!!!És a kiságy rácsait harapdálja!!!! :P

Nekem is tetszenek az itteni babók, de leginkább a fiúk!!!Ezt már mondtam, de olyan helyesek:Ádám meg a Samu is szerintem még jól is áll nekik ez a hajnélküliség így jobban látszik, hogy milyen szép a kisfejük!!!!! :wink: És olyan kis huncut-mosolygós-szépszeműek, hogy csuda!!!!

Hiszti:én most már jobban viselem!!!Szerintem ez a szükséges velejárója a fejlődésüknek.Szoni is kiborul, ha valaki nem érti meg amit mond neki(főleg telefonba), ilyenkor kiabálja azt a szót és tök ideges lesz.Szerintem Zsombi is így van ezzel, hogy miért nem érti az én jóédesanyám, hogy mi a lótúrót akarok vagy miért nem gondolat olvasó????? :shock: És akkor bepöccen!!!! :wink: De ez nem igazi hiszti, az IGAZI NAGY HISZTI a Szoni specialitása(egyenlőre), ő néha sportot űz ebből, de már tudjuk kezelni, persze nem mindíg.
Edit:tudom ám hogy viccnek szántad, de én nem vagyok emiatt rosszabb anya , ahogy ezt múltkor TE is kifejtetted!!!!! :wink: Mert ha van rajtad sapka, azért hisztizik, ha meg nics akkor azért!!!!! 8) Ha akar úgyis talál valamit, amin felhúzhatja magát, ha pedig fáradt akkor bármit csinálsz úgyis kiborul a bili!!!!! :roll: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Napsugaras jó reggelt!

Mi is túlvagyunk az első (hetek óta az első) viszonylag nyugodt éjszakán. Csak egyszer kelt, 1/2 2-kor, cumi a szájába és már aludt is.
Éééééés, már folyamatosan forgolódik, hátról hasra és vissza. Tegnap óta csinálja ilyen intenzíven, annyira aranyos.

Iza, azért az Ádám mentségére legyen mondva, hogy a Szonja tényleg gyönyörű! :lol:

Hiszti, én kiröhögöm. És olyankor rámnéz, hogy na mi van, ez téged nem idegesít? :wink: Az apja meg hangosabban rászól, hogy ÁDÁM! Persze rögtön abbahagyja, miután van valaki, aki nála is hangosabb. :lol:

Márti, hányra mész?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

És lőn világosság, igaz csak 10 napig. Vagyis anyósomék tegnap 10 napra elutaztak nyaralni (vagy őszölni, ki tudja, mi ez?), így enyém a gépük erre az időre. Szóval, most megint frankón látok mindent.
Elkezdtem kicsit visszaolvasni, és leragadtam a szüléstörténeteiteknél. Nagyon-nagyon jó volt olvasgatni a sztorikat, nagy élmény! Még most is a hatása alatt vagyok!

Jó is, hogy kicsit eltereltem a gondolataimat, mivel olyan éjszakán vagyunk túl, amilyen kb. akkor volt utoljára, mikor 1 hónaposak voltak. Óránként keltek felváltva, Marci taknyos, Flóra csak nyugtalanul aludt (remélem). Tudom, hogy egy kis takonykór nem olyan nagy ügy, főleg, hogy sejtéseim vannak arról, hogy néhányatoknal a közelmúltban ennél komolyabb betegségek is voltak, de az az igazság, hogy szinte halálfélelmem van. A gyomrom remeg azóta is, hogy látom, folyik Marci orra. Eddig is rettegtem, hogy mi lesz, ha elkapunk vmit, ez valszeg attól van, hogy nagyon rosszul éltem meg annak idején, amikor 2 nap alatt lettek olyan betegek, hogy kórházba kerültek 2 hónaposan. Igazából nem is tudom, hogy mit csináljak. Szívom az orrát (nem nagyon jön belőle), a kedve tök jó, nincs láza, vigyorog, vandálkodik, eszik, szóval remélem nem lesz komoly. Sőt, a fogára is gyanakszom, mert a nyála meg ezerrel folyik, és folyton a szájában van a keze. Már ha épp nem egy újságot szed millió darabra. Azért lehet holnap megmutatom a dokinéninek, max. kiröhög, hogy túlaggódom a dolgot.

Na, megpróbálom Marci is jobb belátásra bírni, hogy az ujságtépkedésnél jobb lenne egy kicsit aludni, és ha sikerül, akkor jövök, és írogatok mindenkinek, mert jócskán adós vagyok ezzel.

Puszi addig is!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jajj, Zsu,
utólag is nagyon boldog 7. hónapot Katicának.
Drukkolok a hugodnak. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?