Új privát üzeneted érkezett!

Jajj Angyal de orulok!!!!!!!!!!!!! :D :D :D :D :D :D
Nagyon szoritottam hogy minden rendben legyen!!! :D
Drukkolok tovabb hogy ugyesek legyenek a babaitok!!!
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Köszi :)

Az LH tesztes kérdésben sajna nem tudok mit mondani, sose használtam, de sztem ha 9. napon még nem jelez, az nem baj, majd később valszeg fog! :wink:

Te is tudnád szúrni magad, ebben biztos vagyok! :D
angel37
 
 


Sziasztok Csajok,

Breni,
Boldog névnapot!!! :D

Sonjus,
hát, lehet, hogy nincs peteérésed, ha sose poz. az LH teszt. Hanyadik napokon csináltad? Laborvizsgálat hormonügyileg?

Csipi,
a méhnyálkahártyád vastag??? Meddőségiben voltál már?
potter_76
 
 

 
 

Angyal,
gratula!!!! Szuper.
Péntek 13 az király! :wink:
És még szúrhatod is magad! :lol:

Peti ma még "csak" 3x kakilt!!! :)
potter_76
 
 


Szia Agi!
Hasmeneses jarvany van!Nem lehet hogy Peti is osszeszedte valahol? :(
En nem igazan ertem hogy akkor ti mar probalkoztok is a masodikkal???? :oops: :oops: :oops: Vagy csak en ertettem felre valamit??

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
aranyos vagy, nagyon köszi! :) :)

Jujj ez a kép! :D

Fekete kisasszony hogy viseli magát? :wink:

PotterÁgi,
Király! :D
légyszi szólj rá a keresztgyerekekre, hogy ne csesszenek ki az anyjukkal! :lol:

Petikének is nagy gratula a "csak" 3 kakihoz! Ugye mennyiségben is kisebb? Nem u.az az összmennyiség, mint az előző napokon, csak háromba osztva! :lol:
angel37
 
 


Ancsa,
nem védekezünk. Ennyi. Bár gondolom a prolaktinom most "megvéd".
Majd ha már nem szopizik Peti akkor ráhajtunk ketteskére hatékonyabban. Így nem könnyű, hogy nincs mensim, valszeg pé se sűrűn.
És te hogy vagy??? Magadról alig írsz.
Járvány? Nemtom...A torka is piros. (A dokináninek jó szeme lehet, ha egy ordító gigában meglátja a bajságot. :D )

Angyal,
ne aggódj, az én keresztgyerekeim jó családból valóak! :lol: Szót fogadnak az anyjuknak.
Egyszerre keveset tojik, de azért többet, mint normális napokon. :D
potter_76
 
 


Angyal!

:D
Meglattam ezt a kepet tegnap es egybol rad gondoltam! :D
Gyerek a frigobol cimu cikkben talatam!Bar az masrol szol inkabb!
Kisasszony mar lehiggadt! :D Remelem nem azert mert megkapta amit akart... :? !
Es a te 'kis angyalod"hogy van??

Agi!
Oke,mar ertem :D !Bar ez a 'megved" nem biztos hogy tenyleg megved! :wink: :D
Vegul is igy is ÁÁÁ-t mond Peti! :lol: Sajnalom,remelem nem lesz semmi komolyabb!
Magamrol azert nem irok mert nincs mit!Testileg jol vagyok,lelkileg meg probalok! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!

Ma vagyok az 1 cn ,de olyan kis gyenge de mégis van!!

Beuka majd légyszi dobj a tábla aljára!!

Kata!!
Köszi a képet nagyon szép lett :D :D !!
Gratulla!!



Sonjus!!
Még 3 szuri visszavan ,egész jol birom ,föleg a cél érdekében :D!
Mulkorit már meséltem h örültem h nem fájt ere nekimentem a pénztárgép amin van",pont azzal a seggemel amelyikbe kaptam a szurit,picit bedagadt,de már jobban vagyok kicsit kék zöld de tullélem!!

Most mennem kell ,anyuhoz mert küldtek nekem mustot :lol: :lol: :lol: !!
Holnap majd benézek mert utánna szerdáig nem leszek ,megyünk Ráckeresztura :lol: ,szabin leszek!!

Puszi!

Sziasztok!!" bocsi hogy alig voltam itt ,de legalább életjelet adok"!
Vendég
 


Ági!
még a lapar előtt volt hormonvizsgálat, de után nem!
FSH/LH arlány volt 3:10
(azt mondta a doki, hogy ennek szinte 1:1 kellene lennie, de hogy miért nem nézette meg azóta azt nem tudom!)
Egyszer láttam UH-n 21 mm tüszőt, előtte 12-15-17. (lapar előtt meg sok-sok aprót), ebből csak én gondolom, hogy van pé-m. Egyszer kaptam repesztős szurit, de az nem jött be!
No sebaj, jövőhét kedden szerintem benézek a természetgyogyihoz, hátha megetet velem valami kígyót-békát és attól majd összejön! :)
sonjus
 
 


[color=darkred]Angyal!!! :D :D :D

Ezek ám a szupi hírek,mindjárt jbb kedvem lett!!!!Szorítok,hogy minden rendben mennjen. Kép

Ancsa!!
Jól vagy????lesz lapar???

Ági!!!

Jobbulást Petinek!!!!Múlt héten Én is ingáztam a wc és a szoba között!!!Járvány van!![/color]
csanita
 
 


Sonjus,
sajna nem biztos, hogy megreped. A dokid elég fura, hogy nem foglalkozik a dologgal...

Keditke,
popsid :(

Csanita,
köszi. Én is foftam egyszer, de fura volt, mert nem görcsölt előtte a pocim.
potter_76
 
 


Kedves Potter!

Bocsika, mert egy kicsit összekutyulva írtam........a p.f fala alapból vastag...a ny.hártya is vastagabbra épül fel a kelleténél....
amúgy még eléggé az elején tartunk a dolognak.....eddig sajna csak " sarlatán " dokikhoz volt szerencsém.....
Kicsit mélyponton vagyok......úgyhogy ilyenkor hajlamos vagyok kutyulni...bocsika
csipi78
 
 


Helló Csajok!

Zsuzska!

Akkor én is nagyon boldog születésnapot kívánok! :)

Angyal!


Húúúú ez szuper! Péntek 13 szerintem jó jel nagyon!!! :)

Ági!

Szegény Petike! :( Nálunk alapból 4-5 adag van naponta, korábban pedig minden pelus műsoros volt. :) :lol:

Beuka!

Mi még nem hajtunk a másodikra, szeretnék egy kicsit még "pihenni", meg apának januártól átszerveződik a munkahelye és eléggé bizonytalan minden.

Örököltem egy hordozókendőt, amit ma felavattunk Bendivel. Egy egész órát sétáltam a 7 kilós porontyommal. Jó kis edzés volt dombnak felfelé.... :lol: Gyermek szépen aludt, anyuci meg izzadt.

Kamilla!

Örülök, hogy továbbléptek baba ügyben. Drukkkkkk!!!

Valaki kérdezte a Péterffyt. Én ott szültem, sima szobába voltam. 2-3 ágyasak a szobák, az alapítványi 4000/éjszaka és kicsit szebb és a zuhany is bent van. Ennyit tudok róluk.

MSE!

Üdv újra köztünk, emlékszem ám rád én is!!!

Üdv az újaknak is.

Betti
betti73
 
 


Angel!

Drukk a beavatkozáshoz!!

Kép
lara26
 
 


Beuka!
Tegnap ota nem voltal!Minden rendben????????? :?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Jól lemaradtam itt a mai napról.

Ági! :)
Peti szegénykém jobban van már? Tök jó, hogy már nem védekeztek. Én már ezenannyit gondolkodtam, hogy mi hogyan fogjuk csonálni, de szerintem ez úgyis akkor dől el, ha már látom mennyire bírunk az első szülöttel :) Úgy veszem észre, Te nagyon könnyen veszed az "akadályokat" :) Gratulálok!

Editke! :)
Pedgi jó jelnek tartottam, hogy azt hitték terhes vagy. Sajnálom, hogy megjött :(

Kamilla! :)
Én épp a héten gondolkodtam el rajta, hogy milyen szép lehet, egy pocakos menyasszonyi ruha :) :wink: :wink:

Reni! :)
NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT kívánok!

Angel! :)
Örülök a nagy tüszőnek!!! Most én azért nem értek ám valamit. VAn ez a szép tüsző, ami meg lesz repesztve, + még visszakapod a fagyibabákat is? Ez így abszolut dupla esély ugye? JAj nagyon drukkolok Nektek!!!!!!!

Csipi! :)
Én nem értek a PCO-hoz, de nagyon drukkolok Neked, hogy rendbejöjj!!

MA sokat auóztunk, egész jól bírta Boti bab. Éjjel biztos jól alszik :) meg én is :)

Jó éjt!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Ancsa! :)
Épp egyszerre írtunk :) itt vagyok, köszönöm, hogy aggódsz :) minden rendben van :)

Kép
Kép
beuka
 
 


jaj lemaradt.

Betti! :)
Persze értem én, hogy még nem akartok próbálkozni. Ez azt jelenti, hoyg még többet lesz távol a párod, vagy épp ellenkezőleg? Szegény, már így is jó sok van távol Tőletek :(
Egyébként mi a különbség a hordozókendő, és a kengurú között? Csak árban (persze abban gondolom jó nagy) van különbség? Én jobban hajlanék a kengurura, mert azt egyszerűbb felkötni :) Persze más a helyzet, ha az ember úgy kapja.
Ügyes vagy, hoyg így bírtad hordozni, a 7 kilós (te jó ég) csöppséget :)

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Mindenkinek:)

Tegnap este nem tudtam a belepni, vmi hibat jelzett folyamatosan a lap...

Csipi, en is udvozollek az ujak kozott, foleg hogy en is a napokban csatlakoztam:)

Hetfon megyek a korhazba laborba, hogy a lapar elott megnezzenek egy-ket dolgot. Eddig nagyon kedvesek voltak az asszisztensek, akikkel a Peterfyben beszeltem, ez adott egy kis erot, nem ehhez vagyok szokva, es ezert is tartok nagyon a korhaztol! Plusz probalok minel pozitivabban gondolkodni, es elkepzelni, hogy minden rendben lesz, es elhinni, hogy nekunk is sikerulni fog a varva vart baba!!!

Mindenkinek jo hetveget, es sok-sok drrruuukkkkk:)
Husrago
húsrágó
 
 


Sziasztok!

Csipi!
Keddre kívánok sok nyugalmat és vigyél vmi olvasnivalót, mert biztos a fél napodat ot töltöd!

Húsrágó!
Neked pedig hétfőre kívánom uezeket!

Potter!
Jól megkínáltad szegény Petikét szőlővel. Csak nem szomeliét (bocsi nem tudom, hogy kell leírni) akarsz belőle nevelni? Azért már jobban van, ugye? Megviselte a dolog?

Angel!
Péntek 13? Az tuti jó lesz!!

Betti!
Köszi, aranyos vagy. Nem is számítottam rá, hogy így fogtok rám emlékezni, úgy örülök.

Kenguru vs. hordozókendő:
Nekünk mindkettő van és sztem a kendő sokkal kényelmesebb (mármint annak aki cipeli a Mutyit, mert szélesebb részen oszlik el a vállon a súly), ha már rajtad van. Igaz feltenni kicsit macerásabb, bár mi későn kezdtünk vele próbálkozni és sztem Szonji azért nem volt türelmes, amikor rápróbáltam tekerni. De ha megszokja a bébi, akkor sztem gyorsabban megy a fölvétel.

Holnap megyek dokihoz, szorítsatok, hogy mondjon vmi okosságot!
szonibaba
 
 


Lemaradt egy "t", amit most pótolok :)
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Úgy látom ma mindenki sziesztázik :) Kár, hogy az idő nem olyan szép :(

Emese! :)
Jól látom, Te ma mészdokihoz? Mesélj majd!

Húsrágó! :)
Drukk hétfőre!

Kicsit mesélek magamról :)
Ma töltöttem be a 37.hetet, most már biztos, hogy nem számít koraszülöttnek a kis Drága :)
Összekészítettem a kórházi cucost, már csak be kell rakni a táskába. Tegnap kivasaltam az utolsó ruhácskákat is, elraktam őket a szekrénybe, már csak pár pelenka van hátra vsalni. Hogy milyen béna pelenkákat gyártanak manapság :evil: alig bírom vasalni! Ráadásul tök vékonyak! NEm is tudom mi lenne, ha abba kellene még pelenkázni :shock: :shock:

Egyébként még semmi jelét nem látom, hogy ki szeretne bújni Boti baba. A hasam még nagyon fönn van. Bár egyre gyakrabban, és egyre furcsábban fáj a hasam itt-ott, de ez még semmi. A csontjaimat még nem érzem, hogy tágulnának.

Holnap megyünk "papás szülés tanfolyamra", kíváncsi leszek milyen lesz.

Keddre meg bevállaltam 2 vizsgát :roll: :roll: Lehet, hogy butaság, de aazért megpróbálom. Ha nem jön össze, akkor sincs semmi. NA megyek is tanulni.

További szép hétvégét mindenkinek!!
Még majd benézek később, hátha erre téved valaki :D

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Tényleg mi ez a kihaltság? Mindenki csak a dolgozóból írogat :)

Beu!
Nagyon jól állsz, már tényleg csak BotiBébinek kell startolnia. Olyan izgalmas...helyetted is izgulok. Úgy bírom. Sógornőm bébije 2 hós, vele is együtt vártam a nagy eseményt, hajnali 2-kor küldte az sms-t, hogy indulnak a kh-ba, na onnan kezdve én sem bírtam aludni.

Ma voltam a dokimnál:
A mensijeim időpotnjai alapján arra gyanakszik, hogy nincs minden hónapban pé-m. Egyelőre hormon irányba még nem menne el, viszont HSG-t javasolt. Férjemnek nem nagyon tetszik az ötlet (nincs oda a műtétes beavatkozásokért, na de ki van?), persze nem is tudtam neki pontosan elmondani, hogy mi is ez.
Lszi, akinek volt már ilyen, írja le, hogy milyen volt (mi történt pontosan, fájt-e, ilyenekre gondolok)?
Jövő héten megyek egy-két vizsgálatra, amit előtte meg kell csinálni, de, hogy pontosan mikor lesz, azt nem tudom, mert a rákszűrés eredménye kb. 3 hét. Pedig én minél hamarabb szeretnék túlleni rajta. Ettől függetlenül persze rajta vagyunk az ügyön, hátha megússzuk ezt a beavatkozást. Ha meg nem, akkor megint kábulhatok kicsit :)
szonibaba
 
 


Sziasztok!!

Csak gyors bekuk,elköszönök !Elutazunk holnap reggel pár napra :D a rokonokhoz Ráckeresztura!! Remélem + tesztre jövök haza
:D :D !Bocsi de nincs idöm irni mindenkinek!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!
Remélem mindenkivel minden ok!
Olyan hülye idő van, szerintem kicsit meg is fáztam!
Vigyázzatok magatokra! Sapka, sál :lol:
Na jó az még korai!

Ági!
Gondolkodtam már sokat, hogy a másik dokimmal is megnézetem magam félidő tájékán! Illetve már csak azzal, mert a régi úgy néz ki, csak terhesen szeretne velem foglalkozni! Nagyon kedves és aranyos, és csak jót hallottam róla, de csak szüléssel kapcsolatban! Mindig azt hajtogatta, hogy mostmár aztán tessék akkor jönni, ha baba van! Na mindegy!
Ha a repszuri nem repesztett, akkor mi lehet a bibi?
Van erre valami gyógymód? Akár természetes, akár gyogyis?
A lapar és a HSG után már több orvosi beavatkozásra nem nagyon vágyom :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Beuka!Írd át légyszi ma vagyok a 2.cn-on.És írd még be hogy hormonvizsgálat.
Köszike
breni
 
 


Sziasztok lányok!

Zsuzska, utólag NAGYON BOILDOG SZÜLETÉSNAPOT!
Reni, Neked pedig SOK BOLDOG NÉVNAPOT!

Reni, 2 cn, :(
pihi
 
 


Ja igen, és reggel nekem is fura folyásom volt. Rózsaszínes barnás halovány. Lehet, hogy kezdődik barni. :( Utálom!!!!!!!!!!
pihi
 
 


Reni :(

Pihi!
Még ne add fel!
sonjus
 
 


Sziasztok!

Köszi Reni a képeket. Tényleg nagyon szépek voltatok.
Angel! Küldöm a drukkokat!!!
Beu! Olyan izgatott vagyok miattad, mintha én szülnék! Júúúúj, de jó lesz neked mindjárt!

Mi ezerrel szervezzük a lagzit. Fura, mert azt hittük, hogy még nagyon korán van elkezdeni, erre meg kiderült, hogy már valaki jelentkezett az étterembe erre a napra, de még lehet, hogy ki tudjuk fúrni őket. Gondban vagyunk, mert a párom mulatós zenét akar én meg retro-dizsit. Olyan Tibi bácsisat. Pont a Fókuszban láttam, hogy a Rába Timi esküvőjén ő volt és tök jó kis hangulat volt. Na jó, persze nem pont őt akarom meghívni, de valami ilyen stílust akarok. Hát most ez a nagy dilemma.

Olyan hideg van, hogy itt remegek a monitor előtt.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Üdv! :)

Bocsánat, pénteken el kellett robognom!

Ancsa,
édes vagy! :)
Jujj, mikorra derül ki kutyáknál, hogy megesett-e? :roll: Esetleg lepisiltethetnél vele tesztet! :mrgreen:
Mi feketénknél ez már nem téma, nincs hozzá szerve :( Szegény kicsit szarabbul járt, mint én :?

PotterÁgiFagyikeresztanyu! :D
Remélem is, hogy szófogadó kölkek! Nemsoká kiderül! :)
Petike és a teli pelenkák viszonya hogy alakul? :)

Anita,
köszi! :D
Jajj de tündéri a kép! :D És persze te is! :oops:

Sonjus,
sztem is fura, hogy erre az FSH-LH arányra nem figyelnek jobban oda...

Betti,
ugyi, jó kis nap lesz? :D

Beu :)
Hújaj, mennyire finisben vagy már! :D :D
Gyakorlatilag két hét! :shock:

Azért kell a repiszuri, hogy ahhoz képest jól ki tudják számolni a transzfer napját! :) Más sajna nincs a dologban, főleg eldugulva :?

Szoni,
:)
Volt HSG-m, nem fájt, de attól függetlenül rémsztori! :mrgreen:
A dokid nem kötötte kiskatonavizsgálathoz?

Rólam,
vasárnap du benyomtam a szurit, most eléggé feszít a baloldalam, és várom a pénteket! Délelőtt derül ki, hogy ki élte túl a fagyasztást ill. hogy ki osztódik szépen tovább, azaz ki beültethető... remélem lesz... :oops:
angel37
 
 


Kamilla,
micsoda szervezkedés! :)

Esetleg hívjátok meg Tibi bácsit! :mrgreen:

Nekem is elég béka a kezem...
angel37
 
 


Sajnos a párom ki nem állhatja Tibibát, és az az igazság, hogy mióta kiderült, hogy ő sem intézi el nekem......azóta már én is csalódtam benne. De jó dizsit tud csinálni! Gondolom a gázsija se semmi!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Aha... sajna nem fogtunk pontos labdát azóta sem :?

Esetleg Fekete Pákó? :mrgreen:
angel37
 
 


Halihóó!!

Reni! :)
Sajnálom, hogy megjött :( Mondjuk így Norcoluttal várható volt, de azért jobb lett volna ha...

Kamilla! :)
Igen, jó hamar el kell kezdeni szervezkedni, ráadásul a májusi lagzik nagyon kapósak! Szerintem vannak olyan zenekarok, akik mindkettőtök igényét ki fogják tudni elégíteni, biztos találtok majd megoldást. VAnnak ilyen honlapok is, próbálj meg a startlapon keresgélni.

Angel! :)
Akkor monstantól minden nap küldöm péntekre a drukkjaimat!!!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

MINILIZA! :)
LÉgyszives jelentkezz, hogy mi van Veled!!!!!

Zsu! :)
Nálad mi újság?

Kép

kitartás a hűvöshöz! Kinn már egész jó idő van!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Én nem sajnálom hogy megjött,főleg hogy gyógyszert kaptam rá. :)
breni
 
 


Hello Csajok,

Angyal,
hány keresztgyerekem van???????????
Peti már csak 5x tojik naponta. :D És megint elkezdett hízni. A pocifájása is szünetel annyit pukizik. :D Már egész sokszor nevet hangosan, akkor csúcsszuperaranyos. :lol:

Betti,
ma küldök neved postán valami(ke)t. Amit már vagy fél éve megígértem. :wink:

Kamilla,
mi voltunk egy lagziban, ahol kb 1-ig lakodalmas zene volt, aztán retro-dizsi. Tök jó volt. A tánctér egy másik teremben volt, aminek a nagy 2szárnyú ajtaja nyitva volt az asztalok felé, így el is volt szeparálva meg nem is.

Sonjus,
hát nem tom. Szerintem kérdezd meg egy másik doki véleményét is.

Ancsa, Móni,
szoptattatok? Ha igen mikor kezdtétek a gyümölcsöket züldségeket? Nekem azt mondta a dokinéni, ha már nem hízik az anyatejtől akkor kaphat pl almalevet. Aztán meg a többit. (Már 4 hónapos múlt.) Nem örültem de adtam neki, hát fújta ki ezerrel, meg fintorgott. Meg így, hogy még nem tud ülni rendesen nem az igazi. Most megint hízásnak indult a tejtől, hogy már nem tojik annyit. Szerintetek kezdjem el? Nem szívesen még. Olyan jó ez a csak szopi. (Jó kényelmes.) Mennyi idő amíg megszokja egy babus az új ízeket?
potter_76
 
 


Ja, képzeljétek. Péntek éjjel buli volt alattunk. Annyira nyomták a basszust, hogy rezegtek nálunk a festmények a falon. :roll:
potter_76
 
 



Potter!!!
Fél éves korig semmiféle pótlás nem kell a szopis babának! Sőt aki HA-s pótlást kap annak sem!!!!!!!!!! Vikivel is csak fél éves korban kezdtem a hozzátáplálást, mert szopi kieg.-ként HA-s tápit kapott. Sőt egy éves kor előtt semilyen tejtermélket nem kapott!!! Elég elavult felfogású a dokinénitek... De sokat olvashatsz ezügyben a http://www.lll.hu oldalon illetve rám hivatkozva nyugpdtan hívhatod Ibolyt, akinek a weboldala http://www.iboly.hu. A hozzátápit 4 hónapos korban a kizárólag sima tápin élőknek ajánlott elkezdeni.

moni
 
 


Sziasztok!

Ági, az én anyukám védőnő és ugyanazt mondja, amit Móni is írt!
pihi
 
 


Móni, Pihi,
köszi. A dokinénim nem régimódi, csak én nem fogalmaztam világosan. Ő is pártolja a szopit, de azt mondta, csak akkor szopizzon kizárólag, ha jól fejlődik. (Eddig havi 1 kg-ot hízott, most meg 400-at, mondjuk szerintem a hasmenéssel együtt nem rossz, szerinte sem, de ha nem hízna, akkor kapjon más kaját is, ne tápszert. A családban meg van egy másik gyerekorvos, szerinte ha nem hízna, akkor meg inkább tápszert kapjon 6 hós koráig.) Szerinte tegyem gyakrabban mellre. De ez nálunk azért nehéz, mert Peti szopi után másfél-két óráig van ébren, addig nem éhes, utána meg alszik a következő szopiig. Ha felébresztem előtte, akkor baromi fáradt. Szóval inkább újra kezdtem a fejést, ettől több lett a tejem megint. (1 hete láttam Petin, hogy nem elég neki a kaja, lemértem, és elég kevés volt...) Most 2 napja, mióta nem tojik annyit hízni kezdett. Igazából azt akartam kérdezni, hogy ha mégse hízna, csak stagnálna a súlya, akkor kezdjek-e más kaját? Vagy legyen tápszer 6 hóig? Remélem ez a kérdés teoretikus marad, és nem lesz gond. Eddig még nem kapott mást csak fél kiskanál almalevet (a ruhájára...).

Móni,
olvastam ezeket, köszi. Ibolyék szerintem kifogásolnák, hogy 4 óránként eszünk...Te honnan ismered? Problémátok volt a szopival?

Pihi,
védőnő az anyukád? Az szuper, biztos sokat segít majd. :wink:
potter_76
 
 


Ja, az lemaradt, hogy 2 hétig stagnált a súlya.

Okriszti,
:?: :?: :?:
potter_76
 
 



Potter!
Sz.tem ha kizárólag szopizik nem kifogásolnák. Igény szerint szoptatsz nemde? Ha éhes úgyis kér enni. Gyerekorvosunk kedvenc mondása, ami igaz is, hogy kaja mellett nem fog éhenhalni gyerek. És mi lenne, ha ugyaniylen ütemben fejlődne továébb? Fél éves korára kell hogy megduplázza, egy éves korára, hogy megháromszorozza asúlyát. Persze ezek tankönyvi adatok. Tök normális sz.tem a stagnálás. Hozzátáp vagy tápszer? Nem tudom... Ibolyt még hat éve itt a babaneten ismertem meg. Vagy egy nagyon jó összeszokott társaság, csak már "elköltöztünk" innen más helyre.

moni
 
 



Potter!
Sz.tem ha kizárólag szopizik nem kifogásolnák. Igény szerint szoptatsz nemde? Ha éhes úgyis kér enni. Gyerekorvosunk kedvenc mondása, ami igaz is, hogy kaja mellett nem fog éhenhalni gyerek. És mi lenne, ha ugyaniylen ütemben fejlődne továébb? Fél éves korára kell hogy megduplázza, egy éves korára, hogy megháromszorozza asúlyát. Persze ezek tankönyvi adatok. Tök normális sz.tem a stagnálás. Hozzátáp vagy tápszer? Nem tudom... Ibolyt még hat éve itt a babaneten ismertem meg. Vagy egy nagyon jó összeszokott társaság, csak már "elköltöztünk" innen más helyre.

moni
 
 



Potter!
Sz.tem ha kizárólag szopizik nem kifogásolnák. Igény szerint szoptatsz nemde? Ha éhes úgyis kér enni. Gyerekorvosunk kedvenc mondása, ami igaz is, hogy kaja mellett nem fog éhenhalni gyerek. És mi lenne, ha ugyaniylen ütemben fejlődne továébb? Fél éves korára kell hogy megduplázza, egy éves korára, hogy megháromszorozza asúlyát. Persze ezek tankönyvi adatok. Tök normális sz.tem a stagnálás. Hozzátáp vagy tápszer? Nem tudom... Ibolyt még hat éve itt a babaneten ismertem meg. Vagy egy nagyon jó összeszokott társaság, csak már "elköltöztünk" innen más helyre.

moni
 
 


Sziasztok!

Angel!
Nem nyugtattál meg, mit nem mondjak. Rémsztori alatt mit értesz? Ha nem publikus, legalább priviben oszd meg velem!
Nem beszéltünk Apa kivizsgálásáról, sztem azért nem, mert van Szonji és gondolja, hogy akkor Vele minden o.k.? Nem tudom, majd megkérdezem, holnap, akkor kell hívnom időpont miatt.

Csak azt nem értem, hogy ha nincs rendszeresen pé-m, akkor ezen a HSG mit tud segíteni? Vagy azzal látszik? Vagy ha esetleg elzáródás van, akkor amiatt nincs pé és ezzel a módszerrel megszűnik az elzáródás? Jaj :roll:
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Angel!
Nem nyugtattál meg, mit nem mondjak. Rémsztori alatt mit értesz? Ha nem publikus, legalább priviben oszd meg velem!
Nem beszéltünk Apa kivizsgálásáról, sztem azért nem, mert van Szonji és gondolja, hogy akkor Vele minden o.k.? Nem tudom, majd megkérdezem, holnap, akkor kell hívnom időpont miatt.

Csak azt nem értem, hogy ha nincs rendszeresen pé-m, akkor ezen a HSG mit tud segíteni? Vagy azzal látszik? Vagy ha esetleg elzáródás van, akkor amiatt nincs pé és ezzel a módszerrel megszűnik az elzáródás? Jaj :roll:
szonibaba
 
 


Miért van itt kétszer a hsz-om? Bocsi.
szonibaba
 
 


PotterÁgi,
Na nemsoká majd megnézem élőben a kis nevetős csúcspasit! :lol:

5 kaki/nap? Pénteken nem 3 volt? :shock:

Jelen pillanatban 8 keresztkölök figyel a frigóban! :wink: A továbbiakról pénteken tudok nyilatkozni!


Szoni,

Bocs, nem akartalak megijeszteni :oops: Annyira nem rém :wink: , és ilyen előzményekkel valszeg nem rendelkezel :roll: Nálad tuti nem fog megtörténni! :)

Elküldöm a történetet priviben, csak megkeresem, vhol elmentettem.

A PÉ és az átjárhatóság egyáltalán nem függ össze, de egy idő után a dokik meg szokták csináltatni, főleg, ha volt előtte hasi beavatkozás, mert sajnos úgy esélyesebb az elzáródás :?

Sajnos apa dolgában se lehet 100%-ra menni :( de hogy Szoni van az nagyon biztató arra nézve, hogy vele minden OK! :)
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?