Új privát üzeneted érkezett!

rejo! gyönyörű hajas babád van :D szép ébenfekete haj!!!
almodo, a te picurod is szép és tényleg nnnagyon fiús a pofija.

ja, mindenkinek szép hétfőt!!! és jó hetet! és ne depizzetek, mert gyönyörű őszi idő van. végre :)

ja, zsizsikhez kapcsolódva: nekem is ezt csinálja a petefészkem, de nyalogatom a PG53at és semmi pé-re utaló jel nincs. lehet egyszerűen csak ébredezik a metformintól a petefészkem?
ja, emeltem az adagomat, napi 2 szemet szedek. de semmi mellékhatás, leszámítva a napi 4 liter vizet...brrrr.....tegnap nem bírtam már enni,mert a víz kibuggyant a torkomon. lehet ezért nem vagyok rosszul a gyogyótól?

Nem tudjátok hol van az a pesti LH teszt beszerző hely?
dimet
 
 


sziasztok,


nagyon szépek a babák és mekkorák... húú, Johanna, felér egy 2-3 hetessel, olyan kis kisimult kerekecske...

mir
 
 


ma (majdnem) mindenki eltünt??
dimet
 
 

 
 

Nem, én vagyok! Csak 10-kor sikerült lerakni a csöppömet csucsukálni (addig békésen nézelődött, majd cirkuszolt egy kicsit, már csak megszokásból is! :lol: ). Mostanra végigmentem a topikokon. Most meg megyek folytatom a játszósszőnyeget! De még jövök majd!

Csak egy röpke kérdés:
Volt más is allergiás a Lenor Sensitive ( fehér ) öblítőre v. csak én vagyok olyan peches, h. a hipoallergén ragtapasz mellett erre is az legyek????? Már véresre vakarom a melleimet meg a combomat! :evil: :evil: :evil: Vagy ez lehet a szoptatástól?????? Allergiás lennék a saját tejemre??? :shock: :lol: Vagy mi a fene ez??????? Rohadtul elegem van!!!!!!! :evil: :evil: :evil:
rambóka
 
 


ajánlanék egy mosószert (öblítőnek is jó, vagyis van két fajta, már nem emlékszem...) DMben lehet kapni. (néha TESCOban is)
Frosch, zöl békás mosószert. én hazsnálom tisztítószerben is, meg van mosogatószere is. nagyon jó, és kifejezettem allergiásoknak. nem olcsó, de tuti.
dimet
 
 


Rambóka, én írtam neked pár napja, hogy én is allergiás voltam a hipoallergén öblítőre, viszkettem tőle, mint egy rühes kutya..... egészen biztosan attól volt, mert mikor váltottam a régire, akkor elmúlt. :cry:
zsizsik
 
 


Halihóóó!

Szép napot! :)

Egy gyors kérdésem lenne: végre sikerül estére clostihoz jutnom,ha csak holnap a 4cn kezdem szedni nincs gáz ugye??

Köszi csajok! :wink:
Vendég
 


Ne hari hogy csak egy sorra van időm:

Kincsecske, Clostyt nyugodtan vedd be ma este... láttam már olyat, akivel a napi 2 szemet egyszerre este szedették, mert állítólag így jobban hat. Ezt mondjuk nem értem, de az éjszaka működő hormonokra, testnyugalomra stb. fogták. Nyugodtan kezdheted ma. :wink:
Vendég
 


Még annyit, hogy szívet melengető látni ezeket a jól sikerült topikbabákat. :D
Mindegyik nagyon szép, formás kisember, Johanna hajától pedig még a párom is elájult! Olyan frizurája van, mintha maga Hajas Béla állította volna be neki! :lol:

(Akik féltenek: tegnap délután már sikerült aludnom másfél órát! :wink: Alakul...)
Vendég
 


Maryland üdv közöttünk ! Hogy haladsz a honlap olvasgatásával ?

Rambóka ha megemlíthetnék valamit… barátnőméknek lecserélték az Infacolt, most Espumisant ad neki és sokkal jobb a helyzet. Hátha bejön nálatok is :)

Pogikám borzasztóan sajnálom, hogy így szenvedsz ! Még mindig nagyon rossz a helyzet ??

Rejo ez a lány gyönyörű !! Mennyit változik 1-2 nap alatt, hihetetlen.. és a nyugodtág, ami sugárzik belőle ! Gratulálok !! :lol:

Kavics, 7Kincs
Ha már ennyire egy hullámon van a ciklusotok, azt kívánom, hogy november elején mindkettőtök szép zebrásat teszteljen :)

Almondo :)
Milyen sokat változott Márk ! Édes, nagyon édes kisbaba ő is !!!

most csak így kutyafuttában, de vagyok :lol:
mniki
 
 


Rambóka!
Én még olyat nem hallottam, hogy valaki a szoptatástól viszketett volna, ráadásul egymástól teljesen távolitestrészeken... (Én sem viszkettem szoptatás közben, de egyszer allergiás tüneteim voltak egy hajszesztől, és az borzalmasan viszketett, szerintem is inkább próbáld meg lecserélni a öblítőt.)
Vöcsök
vöcsök
 
 


Kép lányok!
Olvasgatalak benneteket, de nem volt időm írni.

Üdvözlöm az újonnan érkezőket higgyétek el itt klasz csapatban vagytok.

Gratulálok a gyönyörűbbnél gyönyörűbb kis jövevényekhez, nagyon jó egészséget kívánok nekik és persze a szüleiknek is.
Kép

Tudnátok abban segíteni, hogy Hypophisys MRI-nél adnak kontraszt anyagot vénásan?
Ha igen akkor a Mercformint mikortól nem szedhetem?
Elég ha csak aznap nem veszem be?
Köszike a segítséget!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Kép lányok!
Olvasgatalak benneteket, de nem volt időm írni.

Üdvözlöm az újonnan érkezőket higgyétek el itt klasz csapatban vagytok.

Gratulálok a gyönyörűbbnél gyönyörűbb kis jövevényekhez, nagyon jó egészséget kívánok nekik és persze a szüleiknek is.
Kép

Tudnátok abban segíteni, hogy Hypophisys MRI-nél adnak kontraszt anyagot vénásan?
Ha igen akkor a Mercformint mikortól nem szedhetem?
Elég ha csak aznap nem veszem be?
Köszike a segítséget!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya,

kb egy hónapja voltam MR-en, a Lipótmezőn, és előtte aláiratnak egy papírt, hogy szükség esetén beadhatnak-e kontraszt anyagot. Én aláírtam, és ezek után be is adtak a vizsgálat felénél kontraszt anyagot.
De arról senki - még dr Tűű sem - szólt, hogy esetleg álljak le a merckforminnal..... általában semmi olyat nem mondtak, ami a vizsgálat előkészítéséhez szükséges info lenne. Én viszont mondok neked egyet: aznap igyál minél többet, sőt, rengeteget, mivel a kontraszt anyagot vénásan adják, és ahhoz, hogy megtalálják a vénádat, sok folyadék kell legyen benned. Én aznap keveset ittam, és mire bele találtak a vénámba...... nem is mondom el, szóval lényeg, hogy igyál sokat. És kérd a kontraszt anyag beadását, -persze csak ha szükséges- mivel állítólag annak segítségével tudják biztosan megállapítani az esetleges eltéréseket.
Hová kell menjél vizsgálatra ?
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Maryland!
Üdv köztünk!

Kincs!

Nyugodtan kezd el a Closti-t, én is így szedtem a 3.cn-től (1*2 -t este)

Rejo!

Csodaszép hajasbaba Johanna.

Almodo!

Márk a tipikus szőke herceg!!

Voltam UH-n a töszőim:
jobb oldal:16mm, 14mm, 12mm
bal oldal: 10mm.
Holnap kapom meg a Choragon-t, rá 2 napra kezdem az Utrogestan-t.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Bonya!

A Metformin tartalmú gyógyszereket (Merckformin, Adimet, meforal stb) 48 órával a tervezett kontrasztanyagos vizsgálat előtt célszerű elhagyni és a vizsgálatot követően 48 óra múlva célszerű folytatni!!!!

Ez nálunk minden osztályon ki van függesztve!!!!

Használati utasításán is rajta van!!!

Havi még nincs

Kavics
(26 cn.)
Vendég
 


Sziasztok!

Rejo és Almondo!
Gyönyörűek! :) ma meg is mutattam a családnak a sok meddő pco-s :lol: babáját!(Rambókáét is!) Mindenki odavolt!

Rambóka!
Köszi! Akkor zabálom ezerrel az adimetet meg a premens-t, na meg a papát! Ez így együtt remélem hatásos lesz! :lol:
Viszketés???Írtam már, hogy az a rémálmom, nagyon sajnállak! :(

Norka!
Komoly fejlődő tendencia! (az alvás) :lol: Csak így tovább!

Rólam : Nagykönyv szerinti mensim volt, semmi barna se az elején, se a végén. Clostim nem lett, majd feliratom a dokival és köv. hónapban elkezdem. Azért apjukkal igyekezni fogunk most is! :oops:
backa
 
 


Zsizsik,
köszike ,hogy megosztotad velem a tapasztalatodat.
Szolnokon fogják csinálni a vizsgálatot.

Aranykavics,
nekem is ilyesmi sejtésem volt mivel a Ct-nél is megkérdezték, hogy szedek -e de akkor még nem kellett.
A papírján is fel van tüntetve viszont a dokoimmal elfelejtettem erről megkérdezni.
Köszike a segítséget.!
Eü. dolgozó vagy, milyen osztályon dolgozol?
Én traumán dolgoztam.

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Szevasztok!

Rambóka!

Ez a viszketés szörnyű lehet. Én a pajzsmirigy-gyógyszertől viszkettem. Vastagon testápolóztam magam..de így sem bírtam azokat a pólókat felvenni, amiket 40 fokon mostam és nem öblítettem duplán.

Lara!

Grat a tüszőidhez!

Backa!

A piros mensi jó dolog. Akkor nem vagy progeszteronhiányos nem?

..
Bejelentettem a munkahelyemen a terhességem. Hát mindenkinek "könnybe lábadt a szeme"..gondolhatjátok. Majd a férjemtől hallottam vissza, hogy a főnököm igen mondta a többieknek..hogy támogatták a tanulmányaimat, most meg otthagyom őket. :evil: Igen támogatták, szabival, semmi mással. Igazi kígyók között dolgozok, remélem gyorsan megszabadulok a vipera fészekből. :lol:

Reggel meg jól megrémültem. Sűrű fehér folyásom volt, egy minimális rózsaszínnel vegyítve. De nem viszketek. Mi lehet ez?
Voltam a védőnőnél (1. terhesgondozás), kérdeztem, de ő nem tudta mitől lehet.
Amúgy aszittem a védőnőnél nagyobb szám lesz, de tiszta papírmunka volt az egész. Mondjuk a nő jó fej.

Kép
babancs
 
 


Rambóka!

Nekem is nagyon jó élmény volt a szülés, annak ellenére, hogy császár volt. Teljesen egyetértek veled, hgoy császár esetén is lehet nagyon pozitív szülésélménye az embernek.
Érdekes, hogy itt a szt. Imrében nagyon máshogy kezelik a császárosokat, mint amit te leírtál. Engem egy percre sem raktak intenzív osztályra, hanem a műtét után egyenesen toltak a szobámba a gyerekágyon, és a műtét másnapján reggel már tolták be hozzám a bébit, hogy gondoskodjak róla. Második naptól már a párom sem jöhetett be a szobámba, a látogatókhoz ki kellett mennem. nem aggódták túl a műtétet, ami nekem, hogy problémamentes voltam, nagyon jó volt, de probléma esetén azért kicsit tul laza...

A hasam nekem nagyon jól visszament már, majdnem az erdeti. én hordtam haskötőt, lehet az is segített..

puszi
almodo
 
 


Vagyok csajok! :)

Lara,
akkor neked ez nagyon bejött. A szurikra gondolok :lol:
Lehet nem is kéne várni azokkal a hormonokkal! :lol:
Jó eséllyel csinálnánk három gyereket :shock: Kép Egyszerre :shock:

Kincsecske!
Van olyan doki, aki az ötödik cn.-tól szedeti a Clostyt. Semmiről sem késtél le! HAJRÁ!!! Drukkdrukk!!! :D

Rambóka!
Én ezt nem értem :shock:
Apa aludt el :?: :shock: :?: :shock:
Nehezebben viseli??? :lol: :lol:
Most röhécselek, de maj'megláttyuk mikes! :lol: :lol:


csüsssz

(26 cn.)
Vendég
 


Puszi Mindenkinek :)

Pimo
Küldtem pü-t!
Vendég
 


Lécci, segítsetek, ha tudtok!

Mit jelenthet az enyhén rózsaszínes hüvelyváladék?

Csakegy nem neked volt ilyen? Lehet köze a megfázásomnak hozzá?

Nem akartam még dokihoz menni, mert elhanyagolható mennyiségű.

Köszi!

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Ha a helyedben lennék elmennék az orvoshoz. Én nem szeretek izgulni. Lehet, h megfázás miatt van ez.

Kép
lara26
 
 


Babancs

Pár napja is mondtad h volt rózsaszinnyákod.....
Hasid görcsöl,fájdogál????Progit néztek nálad????
Azért a biztonság kedvéért beszélj orvossal,azzal nem ártasz!!! :)


Lányok ,kismamik
Én is segitséget kérek :shock: ..ezért nem is jövök már napok óta,és már kezdek ideges lenni,holnap vszeg megyek is orvoshoz!!
2-3 napja érzékeny a pocóm,,,de akkor még semmi extra nem volt,inkább csak szalaghúzódás,tegnap este ótanem tudok csak oldalt fekve kipárnázva aludni....a szalagokat mindig érzem,de most már lent a hasim is fájdogál,vag ycsak felsugárzik,,egyszerűen nem tudom eldönteni,,kb 2 óránként volt keményedés is,,ha fekszek semmi baj!
Szombaton nagy családi balhé volt,akkor kezte,,de már nem vagyok ideges ,,mi a fen van??????
Tök normális vagy parázak????
Ja és tuti h töpörtyű nyomja a hólyagomat is,mert sűrűn kell pisilnem,,,de alig jönn ,,,és érzem h nem ürül ki teljesen! :shock: pleas!!!!!!
Köszi
Vendég
 


Előszöris: hatalmas gratula mindenkinek akinek eddig nem gratuláltam :) A babák meg... fúúú.... Rejo... hajasbaba :) amikro megláttam az első szavam az volt, hogy ennyi haja nem lehet egy babának :) a páromnak is megmutattam azonnal a képet :) :) :)

almodo: :) :) :) gyönyörű baba :)
Vendég
 


Kavics!

:shock: Három, még vajas zsemléből is sok. :shock:

Kép
lara26
 
 


jaaa... babancs: hááát... szerintem doki... mert ha vérrög az akkor még árthat is a babának!!!

Nálam viszont valszeg a méhlepény (?) az lógott rá a méhszájra és ahányszor megpiszkálták utána véreztem... így nálam az UH-k csak rontottak a helyzeten... de ha nem UHznak akkro végig azon stresszeltem volna, hogy mi van...

szóval... szerintem hívd fel a dokid... és feküdj... nekem egy hét fekvés elég sokat segített... (és napi 3*2 magne B6...)
Vendég
 


Ja... és ma tiszta hülye voltam...

Örülni fog a nőgyógyászom:))))))))

Eredetileg csütörtökön hajnalban vették volna le tőlem az AFP-t a kórházban de ma voltam a belgyógyásznál aki mondta, hogy ugyanmár, ha már úgyis megcsapolnak (hja... a szokásos 5 kémcsőnyi vér egy hajtásra) akkor ő ma leveteti az AFP-t is úgyhogy csütörtökre már a kezemben is lesz az eredmény... (végülis ma vagyok 16+0 vagymi)

Úgyhogy a tervezett csütörtök hajnali AFP helyett ma 11:00-s AFP lett a dologból...

A nődokim persze most csütörtök hajnalban akarta a Hepatitist is levetetni... de szerintem azzal várok a 18. heti UH-ig ... nem hiszem, hogy azon a 2 héten bármi is múlna.. egy felesleges kórházbarohanásról meg inkább lemondanék... elég nekem ha a belgyógyászhoz futkosok...

(Ja... és ami gáz... 1/2 11-re mentem vérvételre... és hát sejthetitek, hogy nem bírtam ki és bereggeliztem... gondoltam ha terheléses cukorra kér leletet a doki akkor majd szólok, hogy a mai nap nem nyerő mert nem volt önuralmam... aztán már hazafelé úton koppant le, hogy a doki valszeg sima cukrot is lekért és így brutál rossz értékem lesz... magyarázkodhatok majd ezerrel... tök ciki... de könyörgöm... terhes vagyok, 1/2 11-kor már az összeesés szélén állok kaja nélkül... úgy meg nem vonszolom el magam a melóba, onnan meg az orvoshoz... )

Ja... és tök aranyos volt a doki (Lakatos)... még nyaralás alatt vettünk neki valami fura német itókát - valami jellegzetes feketeerdeit... na szóval most adtam neki oda... és teljesen ki volt akadva, hogy nehogymár én bármit is adjak neki... aztán csak meggyőztem, hogy ez tényleg csak egy kis szuvennír a nyaralásból :) Úgy tűnt, tényleg örült neki :) Meg eleve... szerintem tök jófej volt...

Csütörtökön következő kör... akkor ha beledöglök is éhgyomorra megyek... (mondjuk akkor 1/2 10-re kell majd mennem úgyhogy az menni fog talán...)
Vendég
 


1160451396.2.xls

Jó reggelt!
Nem tudok normális táblázatot feltenni,mert ez a k...a babanet nem engedi,csak így! :(
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gabika!
Az idegesség,tudod,nem csak aznap van....idegkimerültséget,se elöző napról kap az ember!Pl.Én!
Pihenj nagyon sokat-aludj,de azért megnyugtatásképpen....ugorj el egy Uh-ra,ha tudsz!
Na pusza és nyugi!
Na megyek dolgozóba!
Jók legyetek!
kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Köszönöm lányok!

Ma már nem láttam rózsaszínt szerencsére. Mondjuk nagyon meg vagyok fázva és ebből kifolyólag eléggé el vagyok gyengülve. Még ülni sem kényelmes. Délután elmegyek a háziorvoshoz, remélem kiír táppénzre. Egész héten orvosokhoz kell mennem, így tán jobb is lesz..
Ti is ennyire fáztok? Én már befűtöttem este keményen..
Holnap megyek vérvételre (ja nem kell éhgyomorra menni) vércsoport meg bakteriológiai és egyéb dolgokat néznek. Aztán meg megyek a pajzsmirigy és nőgyógyászati leletért. Az utóbbit nem kérte egy orvos sem, még tavaszról volt egy nőgyógyászati hormonvizsgálatkérőm októberre :lol: Remélem nem csesznek le érte, hogy egyénileg akcióztam.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok az egyik barátnőmnek szeretnék segíteni Vicuska 1977!

"Lányok, tudtok nekem segíteni? Szükségem lenne 1 db. Decapeptyl injekcióra. Ma délben és éjfélkor is be kell adnom de rosszul emlékeztem és már csak 1 darabom van azaz az éjféli már nem megy.
Kérem, akinek van fölösleges írjon nekem, mert bárhová elmegyek érte és persze kifizetem. Zuglóban dolgozom. "
Ha tudtok segíteni légyszike írjatok neki, a BMC-be jáunk topikban találjátok.
Ezer köszönet!!!!!!!!!!!!!!

bonya


Kép


Kép
bonya
 
 


Bonya!

Én régebben egyszer utánanéztem az MRI-metformin dolognak, és azt találtam, h. itt teljesen sajátos kontrasztanyaggal dolgoznak (nem jód tartalmú, és nem is radioaktív), úgyhogy valszeg nem kell abbahagyni miatta a metformint.
De mivel ez nem biztos, megtennéd, h. ha már úgyis most fogsz menni, megkérdeznéd, h. mi is a diagnosztikai központ konkrét véleménye ez ügyben?????
rambóka
 
 


Megüt a guta!!!!

Kedvenc Mekk Elekünk megint alkotott egy nagyot:
(második cikk a lapon!)

http://209.85.129.104/search?q=cache:_V ... lr=lang_hu

Honnan vesz ez az ember ekkora marhaságokat????

A troglitazont már évek óta nem használják a cukorbetegség kezelésére sem, mert egyes esetekben súlyos, csak májtranszplantációval kezelhető májkárosodást okozott!!!!

"Az eddigi "világcsúcsot" egy amerikai aszszony tartja, aki a kezelés második hónapjában teherbe esett. "
Akkor mostantól én vagyok a világcsúcstartó, mert én egy hónap után teherbe estem????? :lol: Minek ígérget hülyeségeket????? :evil:

"Az anya azonban terhessége során fokozottabban van kitéve terhességi cukorbetegség kialakulásának, mely mind az anyára, mind a magzatra komoly veszélyt jelenthet."
Ennek éppen az ellenkezője igaz!!! A metformin szedése pont, hogy csökkenti a terhességi diabétesz kialakulásának valószínűségét!!!!!! :!: Legalább olvassa el rendesen a nemzetközi szakirodalmat!!!!!! :evil:

Az utolsó bekezdés úgy hülyeség, ahogy van!!!!!
"Amennyiben a magzat túléli a fogamzást követő 3 hetet, környezeti eredetű magzati ártalom nem valószínű."
A fogamzást követő 3. hétre (5. terhességi hét) még a velőcső záródása sem fejeződik be!!!!!!!!
A rubeola vírus pl. a terhesség különböző időszakaiban különböző fejlődési rendellenességet okoz, és egyáltalán nem vezet mindig vetéléshez!!!!!!!! :
5-10. hét: szívfejlődési zavarok (pl. nálam is ez okozhatta az aortaszűkületet)
6. hét: szemfejlődési probléma (cataracta)
9. hét: halláskárosodás (pl. Norka)
6-9. hét: fogfejlődési zavarok
2. trimeszter!!!!!!: idegrendszeri abnormalitások!!!!!
Ugyanakkor diabeteszes terheseknél a magas vércukorszint miatt a fejlődési rendellenességek kockázata 3-4-szer nagyobb!!!!
Bár azt is megfigyelték állatkísérletekben, h. pl. hipoglikémia miatt kialakuló alacsony vércukorszint a magzati fejlődés korai időszakában szintén terratogén hatású lehet!!!!
Úgyhogy szerintem is célszerű azonnal abbahagyatni ahogy tuti lesz a terhesség megléte, nem???? :evil: :evil: :evil:
Legalább a meddőségi kp.-okkal kommunikálna ez az ember!!!!!! :evil:

"Ezeket a vizsgálatokat az egészségügyi hatóságok is megkövetelik, mielőtt a PCO cukorbetegség gyógyszerekkel történő gyógyítására engedélyt adnak. Ez hazánkban kb. 2 évet fog igénybe venni."
Már megint ígérget!!! :evil: De sajnos nem jött be neki!!!! :cry:
rambóka
 
 


Rambóka, a cikk 2000-es... :wink:

Viszont talán olvastad, talán nem (akkor szültél), de eléggé kipellengéreztük Elek elvtársat odaát. Sajnos P.Gy. dokinkat kínos helyzetbe hoztuk, mert elszóltuk magunkat, hogy ő mit mondott rá, a lényeg, hogy vitát kezdeményezett vele.

No, a lényeg lényege, hogy a "folliculus persistens" szindrómának valóban nincsen helye a humán nőgyógyászatban, ez a tehenek fertilitási betegsége, az állatgyógyászatban valóban létezik.
Amit én még tudok, és ezt most saját nevemben jelentem ki, hogy Mekk Elek egy viszontválaszában (nekem nekem írta), arra a kérdésre, hogy mi az alapja ennek a szindrómának, a SAJÁT megírt könyvére hivatkozott. :shock:

Aha. Tehát én kitalálok valamit, és hivatkozok arra, amit korábban kitaláltam. Naccerű!!!! :evil: :evil: :evil:

Ez a faszi úgy hülye, ahogy van!
Vendég
 


Sziasztok!
Backa, babancs, norka, ella2 és többiek! :)
Köszönöm a válaszokat és a kedves üdvözlést:D
Egyelőre tudom, hogy a fogamzásgátló miatt máshogy működik a szervezetem, azt lett volna jó tudni, hogy amíg nem szedtem semmit, volt-e peteérés.
Köszönöm a tanácsokat is, megnéztem a pcos.hu-t, ahol nagy örömre megtaláltam a nőgyógyászomat az ajánlottak között (az egyetlen Kecskeméten, haha :) )
Először mindenképpen konzultálok vele, mert azóta nem beszéltünk, hogy egyátalán megemlítette a pco-t. Amúgy is esedékes egy rákszűrés mostanában, úgyhogy ki fogom faggatni.
Nem szívesen tömöm magam mindenféle gyógyszerekkel, először tudni kéne mi is a konkrét helyzet odabenn. De gondolom amíg bogyót szedek máshogy vannak a hormonok, és nem nagyon lehet kimutatni semmit. De majd erre is rákérdezek.
Az akupunktúrával vannak pozitív tapasztalataitok? No és itta valaki ezt a kecskerutafüvet? :D Érdekelnek ezek a természetes gyógymódok, ennek is igyekszem utánajárni majd.

Amúgy annyira jellemző, hogy az orvosok (tisztelet a kivételnek) nem járnak utána mi is okozza igazából a tüneteket, csak felírnak valamit és kész. Több bőrgyógyászhoz is jártam annak idején (van amelyik keményen fizetős is volt), de egyiknek se jutott eszébe elküldeni vmi vizsgálatra, csak meglátták hogy ronda az arcom, felírták a Roacuttant és helló. Persze akkoriban nem is gondoltam arra hogy hormonok meg effélék okozzák.

Puszilok mindenkit!!!!!
maryland
 
 


Sziasztok!

Kismamik! Gyönyörűek ezek a babók!!!! :lol: Szülés utáni napokban mennyit változnak!

Kavicska! Fel a fejjel! Nekem meg az a bajom, hogy egy hete 36,2 a hőm, s menzinek nyoma sincs. Kínzom magam megint ezzel a méréssel de nem látom értelmét - még.
Norcolut: házidoki felírja vajon?

Lara! Húú de ügyi vagy! :lol: Most már csak apával kell a tettek mezejére lépnetek!

Voltam természetgyógyásznál! :lol:
Mivel már nem hiszek az orvosokban (meg az efélékben), ezért
lecsekkoltam majd minden szavát. :oops:
Szóval a csalánteát ajánlják cukorbetegeknek (is)! Amúgy aki
méregtelenítésre használja, annak valóban csak 3.-4. lehet inni.
Reggel is, este. Azonban Csakegy intelmei hatására Bee csak
reggel iszik egy csészével!
Fehérfagyöngy. Ezt is nagyon ajánlgatta vércukorszint szintentartására. Meg még mondott ezt-azt. Nem akarlak fárasztani benneteket.

Backa! Kecskeruta mennyiségét megtalálod a pcos.hu-n. Alternatív megközelítésekbe van írva - Almodo a szerzője. :lol:

Ja! Kecskeruta..... a gyógynövényes boltba csak a fejét rázta a csaj. S miután csak lukat beszéltem a hasába, kezembe nyomta a "Gyógynövényesek bibliáját (?!)". S valóban nem volt benne.

Jesszus Csakegy! :lol: Már lassan túlvagy a felén!

Okriszti hogy vagy(tok)?

További szép napokat! - olyan szép volt a szeptember!

Bee
beebeey
 
 


Norka :lol: Tetszik ez a "kínos" helyzet. :lol:
beebeey
 
 


Sziasztok lányok!

Itt ulok a munkában, olvasgatlak benneteket. Potyognak a konnyeim, annyira orulok nektek. Csodálatosak a kisbabák, annyira megpuszilgatnám mindet.
Woww...mennyi kismami van már itt. Szuppi..a táblázat lassan totál piros lesz :D
Gratula nektek :))

Cuppa

Gina
Vendég
 


Norka! Kitartás anyuci....
Vendég
 


Sziasztok. lenne pár kérdésem, van itt valaki ilyenkor?
szedit25
 
 


Amire írjátok a hőtöket olyat honnan lehet szedni?
szedit25
 
 


Sziasztok!

Sz Edit 25!

http://www.fertilityfriend.com/ttc/logi ... index.php&

igaz ez angol oldal

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák!!!

Rambóka
Én minden silan öblítőtől viszketek! :oops:

Lara
Grat a szép tüszőkhöz!!!Most 4-n lesznek??? :shock:

Babancs
Nem lehet,hogy p.é-hez számoltad előzőleg a napokat?
Mert nekem sem egyezik a mensi szt-i,meg a p.é szt-i.Szülni május 3-ra vagyok kiírva :shock: A magzat meg május 9-én lesz 40 hetes.Én azért az utóbbit számítom. :oops:
A megfázás miat részvétem! :x :( Sztem inkább a lázcsill,mint a láz!

Kavicska
Én is tiszta depi vagyok! :oops: Azért nem is írogatok mostanság!
Remélem Te már rendbejöttél! :!:

Voltam ma dokinál.Megcsinálta a rákszűrést,és jól elbeszélgettünk a PCO-s ról,meg a metforminról.Nekem már nem kell szedni,mert bár tudja,van ahol a 12. hétig javasolják,itt a protokoll szt le kell állítani az első hónapban."Helyette" kaptam Duphastont?!Sztetek beszedjem?Nincs semmi sárgatestelégtelenségre utaló tünetem (kop-kop)mondjuk Adával volt. :oops:

Másik dolog:Azt mondja a drilling annyira elavult,hogy ő már alig látott.Mellesleg hatástalan is.
A metformin a legjobb szer aPCO-ra.Akinek pedig nagyon magas a tesztoszteronja,annak egy másik új szerrel kombináltan adva a leghatásosabb.(mondta is a nevét,de nem jut eszembe. :oops: )
Ja,és gondolkodik egy tanulmány írásán a PCO-ról.
Örül az ember lelke,ha ilyenek hallatán!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr!

Köszi!

Úgy tűnik, nőgyógyászt fogok váltani. Nem ciki, hogy már beírta a védőnő a terhességi kiskönyvembe az eddigi orvosomat?
A barátnőm és a nővérem is említett jó pár orvosi műhibát, amit a mostani dokim követett el és elég súlyosak voltak. És ugye meséltem, hogy amúgy is mindig remegő lábakkal mentem hozzá, hogy éppen mit fog vajon kitalálni. A tesóm eü.-ben dolgozik, mindenkit végigkérdezett kit ajánlanak és talált egy szimpatikus, fiatalabb dokit - aki mellesleg nagyon szívesen alkalmazza az EDÁ-t. Ha odáig eljutok, akkor én epidurálissal szeretnék szülni. Szóval őt mindenki dícséri, a jelenlegi dr-omat meg szidják. Nem merek kockáztatni, hogy esetleg engem is elszúr...

Kép
babancs
 
 


Babancs
Sztem nyugodtan válts orvost!Én a múltkor nevet,lakcímet váltottam ,és szépen átírogatták a könyvemben.Bár a névből volt némi kavarodás :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

A múltkor már jártam itt nálatok és PCOS-val kapcsolatban kérdezgettem. Tegnap voltam a háziorvosomnál és felírta a Meglucon nevű (metformin hatóanygú) gyógyszert. Szépen, fokozatosan fogom szedni, aztán meglátjuk mi lesz. Ha már valaki szedte ezt a gyógyszert üzenhetne, hogy ez milyen is.
A doktorom nagyon jókat mesélt róla, remélem beválik.
Vendég
 


Sziasztok!

Babancs!
Jól vagy? Rózsaszín továbbra sincs? Biztos azért volt, mert akkor kellett volna megjönnie, nem?
Dokit válts minden további nélkül. Ha nem érzed magad biztonságban mellette, akkor hagyd ott!
A progiszintemnek jónak kellett lennie, utro-t dugdostam, jó sokat.
Nem is mész már dolgozni? Én maradtam volna itthon végig, ha úgy alakul...Sajna úgy néz ki, jövő héttől meló. Szintén viperafészek! :roll:

Lara!
Tegnap kaptál tüszőrepit? Hú, akkor ma nem is lesz időd írni! :wink: Ügyeskedjetek!

Ella!
Hogy vagy? Voltál dokinál? Pihenj sokat, feküdj, ha úgy jobb! Vigyázz magatokra! :)

Beebeey!
Köszi, megnéztem!
Nekem egyből adta a csaj a bioboltban a kecskerutát, ismerte is. Meg ajánlotta mellé a cickafarkot, merthogy az a női bajok fő ellenszere! :)

Estrella!
Én adimetet szedek, nem ismerem a te bogyódat, de ha metformin, akkor csak jó lehet! Eszegesd szorgalmasan! :)
backa
 
 


rambóka!
az a doki írta, hogy a veseműködésre van károsító hatása? Micsoda? csak azért érdekel, mert a hihetetlen mennyiségű víz fogysztásom és szomjúságom miatt nem lehet-e vmi gond ezzel. vagy vmi ilyesmi :)
dimet
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?