Új privát üzeneted érkezett!

Helló!

ezt találtam most! Érdekes dolgok ezek, mármint a babakocsi vs. hordozókendő...
és a végén az utolsó mondaton nagyot röhögtem, márcsak azért, mert itthon ugye a fordítottja van érvényben.
http://www.lll.hu/node/198

Kép
sasha
 
 


Coolasa,
a többiek nem biztos, hogy örülnének, ha közzé tenném, hogy mulatnak... :lol: :lol: :lol:
Lázam nem van.

Natasa,
:lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, "a többiek". Aha...

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Gabus, ezzel a videós dologgal egyre kíváncsibbá tettél! Egyébként nagy az empátiakészségem, mióta olvastam a hányingered meg Domi hányásat azóta nekem is motoszkál vmi gyomortájékon és egyre feljebb merészkedik :shock:
Sasha, ismertem az írást. Hát igen, minden felfogás kérdése :D Képek???

Kép Kép
natasa1975
 
 


Coolasa,
akkor készülj, mert Livi az előbb hányta össze a konyha padlóját. :cry: Gyanús volt, hogy mér csak a felét eszi meg az ebédnek, az uzsonnának meg a felét sem, hát ezért. Szerencsémre pont abban a 2 percben jött, mikor apukája kijött vele a könyhába. Bár a feltakarítást olcsón megúsztam (nem mintha ez lenne a legfontosabb a dologban), mind3munknak át kellett öltözni. Vagys Livicseknek nem, mert a fürdésig meztelenkedhet.
Mondja Zoli, hogy olyan kis kedvetlen, még a Zeneovi sem érdekli, erre alátámasztandó az elmondottakat, sugárban kiadta a gyomra tartalmát... Most már megint csivitel. :wink:
Dia, lehet, hogy a bölcsiben szedtünk össze valamit? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hoppsz, nem Coolasa, hanem Natasa, bocsesssssssz. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus :( ! Livicsek :( :( :(
Bízom benne, hogy ez egy egyszer hányok és jól vagyok dolog nálatok!

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
remélem én is. Most azt nem tudom, mikor merjek neki vacsit adni. Meg hogy a tápszer benne fog-e maradni. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, ha már jókedvű "megint a régi" akkor lehet mehet a vacsi, de én vmi lightosat adnék. És csak ha éhes nehogy reggelig megint nagy boá legyen. Aztán reggel lehet próbálkozni.
De,..vannak tapasztaltabb anyukák is itt :wink:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Voltunk ma sétálni a Művészetek Palotájánál a parkban. Nagyon szép idő volt, sokáig votunk kint, Petike nagyon élvezte. boldogan ücsörgött az ölemben, a babakocsi most vhogy nem jött be nála :shock: Voltunk vásárolni is, sokmindent nem vettünk, Petike kapott feledik szülinapjára egy Fisher Price zenélő autós rágókát.
Ma is kapott barackot, most fotók készültek róla. Ha feltöltődnek a gépre (Mbá remélem megcsinálja) akkor teszek fel ide is! Nem köpte ki, nem öklendezett, csak forgatta a szájában, nem tudta, mit csináljon vele.

Köszönjük a köszöntéseket! Nekem is olyan hihetetlen, hogy már etelt fél év... Nem is egy kisbaba van már a karomban, hanem egy kispasi. Pláne, ahogy ma kinézett... Kantáros kordnadrág, tornacipő, kapucnis melegítőfelső, pufimellény, szarvacskás sityak. Nagyon vagány volt!

Gabus, Dia
ha mindannyian fosiztok a gyerekekkel együtt, akkor én is arra szavaznék, hogy a bölcsiben szedtetek össze valamit... :shock: Bár Diánál a vizsga előtt stressz miatt is lehet (nálam is előfordult ilyen).

Jobbulást minden hasmarsos anyukának és törpének! Kép

Coolasa,
szerintem nagyon jól áll Neked a szemüveg! :wink:

Natasa,
kolbász :lol:

Kép
mancs
 
 


Gabus!
Jobbulást kivánok!Úgy látszik van valami a levegőben. :roll: Nálunk reggel óta nem volt több hányás(kop-kop),remélem nem is lesz több mert nincs annál rosszabb mint amikor látod,hogy a gyereked hány. :cry:

Natasa!
Remélem igaza van,lesz.Úgy legyen! :wink: Nekem a fosi az idegtől van napközben,reggel pedig a fogyi teától. :lol: :oops:

Mindenkinek szép estét.Hajrá Zimmer Feri. :lol: :lol: Cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Mancsusz!
Köszike. :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabus,
helyzet? Volt vacsi?

Kép
mancs
 
 


Dia,
miből vizsgázol?

Mittágesszennnn! :lol:

Kép
mancs
 
 


El is felejtettem: nagy öröm ért ma! Sikerült megvenni a Holló c. filmet (első rész, a Brandon Lee-féle) 990-ért dvd-n. Régóta hajtottam már, mert egy agyonnézett kazin van csak meg, de azt már be se merem tenni a videjóba. Aztán kb. 1 éve kiadták dvd-n, de én nem adok érte akárhány ezer ft-ot. Átiratni meg nem tudtam senkivel, mert senknek sincs meg, a kölcsönzőben sem. És ma mit látok a Cora-ban az akciós dvd-k között? Hát a Hollót! Volt még egy csomó jó film, amit elfogadnék... Dirty Dancing 2, Fehér Zaj... Bár az utóbbin majd' beszartam, amikor néztük a moziban. :lol:

Kép
mancs
 
 


Mancsusz, megnéztem volna ma kispasi Petikét!
Ildicsi, milyen teát iszol? Nem mályvatea, ugye? Én vizsgák előtt napokkal fosiztam már :?
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na megyek, lesz a tv2-n egy jó kis film, még moziban láttam. Kettős kockázat a címe. A HBO-ról meg veszem fel a Hotel Ruandát, éjjel meg az Ördögűző: A kezdet-et. Ezen is kishíján becsináltam a moziban (a barátnőm még jobban) :lol:

Kép
mancs
 
 


Natasa,
mentünk arra "felétek" is, végig a Nagy Lajoson :lol: Az IKEA tetején vmi tetőkert van? Még nem is láttam... A Sugárral mit csinálnak? Átépítik? Ezt se láttam még... Majd teszek fel pasis képet! :wink:
Miért gáz a mályvatea?

Kép
mancs
 
 


Mancs, igen bezöldítették az Ikea tetejét. A Sugárhoz meg mozit építenek ha már az Árkádban nincs. A közelben épül egy új Obi is :?
Mályvate nem gáz, feltéve hogy bírod. Én 2x ittam és olyan alhasi görcseim voltak, hogy azt hittem mentőt kell hívni :shock: A szennalevél is ezért gáz és TILOS várandósan fogyasztani. Nekem pocaklakó nélkül is az életemre tört pedig nagyon lightosan csináltam.
N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Gabus, attól hogy Natasának írtad igazából egészségügyi beszámolódat, én is elolvastam. Sajnálom!

Dia, fogyiteaaaaaaaaaa??? Én még nem merek semmilyen fogyis készítményt alkalmazni, amíg Nokinál a menü egy részét az a.t. jelenti..

Mancs, mi is gratulálunk Petikének, és tényleg, ilyenkor már nem is kisbabák, hanem amolyan egybekukacok. Pedig nemrég még Noki is atomjaira akart szétesni, ha nem tartottuk minden izületét külön-külön..

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancs, hotel ruanda rulez.

Kép Kép
coolasa
 
 


Cool, én vizuális típus vagyok :lol:
Hotel Ruanda? Hogy ti miket tudtok :shock:
Párom lecsapott egy Mel Gibsonos filmre. Moziba láttuk, nem rossz csak baromi hosszú. Azt hiszem én inkább álmodni fogok :oops:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Helló mindenkinek!

Azt hiszem a hasmasvirus hozzánk is elért!Ebéd után nem sokkal én is a wc.-vel szemeztem,rohadt rosszul voltam,a fejem lüktetett,kivert a viz.Órák múlva már jobban lettem,de most lefekszem,hogy holnapra ne legyen semmi bajom,mert akkor nem tudom mit csinálok Szilvivel.

Gabus,Dia:

gyógyuljatok!

Dia:

Nagyon szoritok!De biztos menni fog minden!

Coolasa:

Jó ez a szemüveges kép!És az utolsó vaku nélküli is! :D

Mancs:

Boldog hófordulót Petikének!
Tényleg jók azok a dvd-ék!Én horrort nem merek nézni,mert ha egyedül leszek nagyon félnék.
A vagány kiskrapekról készült kép is?

Vanilia:
Nagyon bátor tett volt az esti altatás.Elismerésem!

Na megyek pihizni!

Kép

Kép
novum
 
 


Köszönjük a bíztatást mindenkinek!

Timi,
ha úgy adódik, összecuccolunk, mert én már rendbe jöttem, valahogy majdcsak elleszünk a két lánnyal. :wink:
Most biztosan jól elriasztottuk a többiket a bölcsizéstől...

Vacsi majd 10 körül lesz, egy fél adag (150 ml) tápszer, legfeljebb éjjel, vagy reggel korán felébred, hogy éhes, ez legyen a legkevesebb. A fürdés közben is azt hittem párszor, hogy jön a kisróka, olyan arcokat vágott, de szerencsére nem volt semmi. Olyan drága volt előbb, néztem a mirigyeket, feküdtem a szőnyegen, ő meg odajött mellém és ráfeküdt a hasamra kb. 10 percig. Naggggggggyon jó mikor bújik. :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nos jó estét!

Mancs a Holló jó film, csak sajnáltam a főszereplőt, hogy forgatás közben meghalt. A második már nem volt olyan jó. :cry: A HBO-n most a Nagy Sándor megy.
Kérünk képet vagány petikéről. Nagyjából én is fél évesen könyveltem el magamban azt, hogy a gyereknek nem baba hanem kisfiú arca lett.
Nincs mese nőnek. :lol:
Az Árkád tetején is van valami sétáló utca a szabadban.

Gabus, Dia és Timi gyógyuljatok! Tényleg a játszóban lehetett valami. Mind a hárman voltatok? Akkor nem sajnálom, hogy nem mentünk.

Gabus mi van a vacsival?

folyt. köv. Tegnap este: végül is elaludt és aludt egész fél hétig, akkor szopi és alvás nyolcig. Nos most ez minek köszönhető!!!!! :o

Ma nagyon keveset aludt délután fél órát, aztán elmentünk az Árkádba sapit és harisnyát vettünk neki. nagyon sokan voltak. :twisted:
Hétkor már álmos volt vacsi, fürdés. Szopi kiságyba tettem öt perc nyűgi most alszik. Majd lesz valami. :lol:
A baj az apjával nem vagyunk egy véleményen. Szerinte még korai leszokatni a velem elalvásról, és miért hagyom sírni.

Dia, ha már felejtessz akkor jó úton vagy. Fogyi tea engem is érdekel. :lol: Bár most még nem lehet semmit szedni.

Én próbáltam már még szülés előtt a Mályva teát, Szűzteát teában és kapszulában. És még jó pár kínai teafélét.

Coolasa nem olyan gáz a szemüveges kép. Noki annyira hasonlít rád.

Kép
vanília
 
 


Sziasztok,

Ilba néni és Dia néni
Nagyon köszönöm a szülinapi köszöntést!
puszi
Zsófi :P

Drága Bogesztán!
Nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vanília, az Árkád tetején parkoló van.
Sajtine, 1000 éve nem jártál erre :!:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Húúú, a nagy nyomoromban meg is feledkeztem a két kis szülinaposról! :oops:

Zsófi, Bogi, millió puszit küldök Nektek az 1. szülinapotok alkalmából!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


És ha jól figyelek, Domi hercegnek is hófordulója van! Neki is millió pusssszancs!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vacsi megvolt. 180 milit kapott végül, mert a 150-nél sírt, mikor elvettem az üveget tőle, de mikor 180-nál tartottunk, megint elvettem és már nem reklamált. Remélem bennmarad.

Nyugodalmas, gyógyulós éjszakát mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jézus, én meg nézek, de nem látok :oops:
Kis Csákinak boldog szülinapot!
Boginak boldog születésnapot!

Anyukáknak meg szép emlékezést :wink:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Azta, tényleg 1 éves fosszíliák lettek egyesek! Fanfárok, vörös szőszeg...

Kép Kép
coolasa
 
 


Hali!

Én is itt jövök-megyek, aztán lemaradtak a dolgok!

Mancs!
Petikének boldog féléves szülinapot!

Zsófinak és Boginak nagyon boldog első szülinapot!

Domi már nagylegény a hófordulózáshoz, de azért sok boldogságot hozzá :wink:

Kép
sasha
 
 


Jönnek a képek! Persze sok nincs :? mert nem értem rá fotózni, így is a konyhába kiabált be nekem a párom, hogy nem fotózom? Miközben épp a pizzafalatkákhoz gyúrtam a tésztát. Mindenki máskor adta az ajándékot, hogy ne legyen egyszerre túl sok és ne kapkodjon, hanem mindent legyen ideje megnézni. Sőt olyan kép sincs ahol látszik, az egész banda...


Ez volt a "fő" tortája, mellé sütöttem még kettő gyümölcsöset
Kép

Ajándékbontás, talán ez az egyetlen ilyen kép. Háttérben a kék bicikli tőlünk van
Kép

A vár, meg a kis széken egy akcó baba, abból van mégegy.
Kép

Geri apukámmal, egész álló nap kézben volt a kisúr
Kép

A katapult elhelyezésének kérdése... zacskóban meg a fürdőszobába való játék, amit tapadókorongokkal a csempére lehet erősíteni és úgy alakítani a vizimalmot, ahogy jólesik
Kép

Danci meg a nagyitól kapott rollert próbálgatja némi segítséggel...
Kép

Na megfőtt már? Éhes a család!
Kép

Bukósisak is van! Meg biciklis kesztyű, meg térd, könyökvédő.
Kép

A szülinapos mérges
Kép

Éppen leordítja az Ádám haját...
Kép

Ádám el, tortapiszkálás

Kép

Spongyabob szempilláinak elfogyasztása
Kép

Spongyabob szempilláinak elfogyasztása
Kép

Na elfogyott
Kép


Jöhet a kontúr
Kép

A tortázás veszélyes, kell az a bukósisak....
Kép

Főleg, hogy a túloldalról bombáznak!
Kép

Na ennyi van csak

Kép
sasha
 
 


Sziasztok,

Tyűű, mennyi minden volt itt. :)
Először is, betegek gyógyuljatok meg!
Másodszor is, Zsófikának és Boginak boldog 1. éves születésnapot kívánok, Petikének pedig boldog féléves szülcsinapcsit! :)

Mi megjöttünk tegnap a Kolpingolásból, jó volt nagyon, az erdő közepén, jókat ettünk, sütögettünk, és Bencét mindenki felvigyázta, szóval még én is tudtam pihenni. :)
Aludni viszont pocsékul aludtunk, mert nálunk Bence kezdetektől külön alszik, itt viszont ugye 20 centire volt tőlünk az utazóágyban. A mi ágyunk meg recsegett, ha megmoccantam, így egész éjszaka alig mertem mozogni, nehogy felébredjen.... :roll: Persze ő nem ébredt fel, csak mi nem aludtunk. :lol:

Na, pár kép.

Puszi

Reggeli móka

Kép
Kép
Kép

Kilátás

Kép

Irány kirándulni
Kép

A ház az erdő közepén
Kép

Elaludt

Kép

Kép
Vendég
 


Sziasztok!!

Szavazzatok ti is az István Kórházra az Év Kórháza versenyen!!

http://www.hazipatika.com/simple/hosp2006?hid=42

BR
Kép
Kép
Kép
blackrose
Keszthely
 
 


Sziasztok!

Gabcsinak boldog szülinapot kívánunk! Ő már igazán nem számít babának, sőt! Az ajándékok meg fantasztikusak, de Spongyabob se kutya, még szempillák nélkül is jól mutat :D

Eszti, látom Bence sem egy nyűgös gyerek ébredéskor :) Jók a kendős képek is!

Mi ma gyógytornán voltunk. Már nem volt konstans az üvöltés. szonját jobban érdekelték a játékok meg a csajszi ruháján a cimke :lol: Már nem megyünk sokszor. Juhé!
Most alszik én meg teázom. Ezért is szeretem az őszt, mert akkor már jólesik a tea melegen. Az ice teát annyira nem szeretem.

Gabus, Dia, Novum,....hogy telt az éjszakátok? Hányás meg egyebek már nem voltak, ugye?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!


Gabcsi, boldog szülinapot kívánunk!

Alig aludtam vmit az éjjel. Petike péntek óta nem kakilt (ez az első ilyen eset) és iszonyúan megszenvedett vele. Erőlködött, hangosan nyögött, minden, amit el tudtok képzelni. Ez ment szombat és vasárnap éjjel is. Most éjjel 2-kor aludtam el. Ennyi erővel nézhettem volna az Ördögűzőt :shock: Most délelőtt viszont jókora adagot kikerült kipréselnie, szegény oltári hangosan nyögött hozzá, de láttam az arcán hogy ez most más. Hogy megkönnyebbült.

Coolasa,
láttad már a Hotel Ruandát? Én még csak a reklámokat láttam régebben amikor ment a moziban. És most, hogy kódolatlan 7vége volt az HBO-n, kaptam az alkalmon és fölvettem. Szeretem a poiltikai töltetű filmeket. A tolmácsot láttad? Az az egyik nagy kedvecem.

Natasa,
én is csak hidegebb időben iszom teát, melegben annyira nem esik jól. Bár a gyümiteával még mindig vigyázok (mi kimértet szoktunk venni a Demmersben) mert a hibiszkusz naggyonnn durván odab. a babák hasának, erre a dokinénink hívta fel a figyelmemet.

Na megyek barackot pempősíteni.

Kép
mancs
 
 


Mancsusz, miket írsz :shock: Pedig vannak szopisteák, amibe van hibiszkusz :shock: :shock: Én egyébként szoktam hibiszkusz+cspkebogyó+kamillát inni. Külön veszem, én keverem.
Egyébkéntmi is szigorúan csak kimért teákat iszunk. Izlés kérdése, de nekem pl a Pickwick gyümiteáknak csak az illatu tetszik. A klasszikus teáknál az Earl Grey meg az English Breakfast vezet :wink: Most ez utóbbit kortyolgatom :wink:
Ja, nézd meg a postaládád!

Hihetettlen, a Tolmácsot én is láttam. Szonjával a pocakomban :) Végre egy film, amit én is láttam :D

Mancs, elvileg a barack hajtja a babókat. Majd figyeld meg, hogy Petike melyik gyümire hogyan reagál. Aztán azt be lehet vetni. Szonjánál a barack mindig lazít és még aznap kaksit eredményez. Az alma meg köt.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nálunk jelenleg sütőtök sül és alma rotyog.
Estére meg a maradék sütőtökből krémlevest csinálok. Az is kimondottan a hidegebb napokra van. Nyami :P

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Gabinak boldog szülinapot kívánok (azt hiszem még nem írtam, ha igen, akkor duplán is)!

Nagyon szuperek a képek, nehéz választani, de a bukósisakos a kedvencem. Geri mekkora már! Most született...

Kendőlakó Bence is nagyon aranyos!

Éjszaka jó volt, bár sokat forgolódott Livi. Fél adag vacsival is aludt fél 10-ig. 8) Reggelit már rendes adagot kapott, eddig nincs baj.

Többi betegnek is gyógyulást!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti, Benyó olyan a 2. képen, mint a kis fotón a profilban, ezek szerint ez nála tüpis fejtartás/nézés. Nagyon nyugodt helyen voltatok, de hol is? hogy is?

Járóbetegek tessék bejelentkezni szépen libasorban!

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsi,
szilvát is adhatsz ha megakad a kaka.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


ja, hogy a járóbetegek igenis bejelentkeznek szépen libasorban, csak én nemtudok oldalt frissíteni..?

Mancs, most már nálunk is úgy van, hogy az anyagcsere teljesen szabályozható, mégpedig egy kis barackkal, pont ahogy Natasa mondja. Nálunk a banános menünél voltak ilyen kínkeservek, ezt hagytam 2x, aztán már ahhoz is teszek egy pici barackot, és meg van oldva a 21. század rejtélye.
Láttam moziban a hotel ruandát, lebilincselt, a tolmácshoz még nem volt szerencsém.

Kép Kép
coolasa
 
 


Tessék befejezni a ruandázást mert a végén még muszáj lesz megnéznem :roll:

Gabus, nagyszerű! Akkor lehet menni gesztenyét szedni :D Már potyognak tömegesen, kész gyilkos fák ha alájuk állsz :?

Cool, ezek szerint Noki meg Szonja hasonló bélműködéssel rendelkeznek :wink: Remélem anyáik már nem, mert akkor te sem vagy egy egyszerű eset :D

Postára kellene mennem,.... :( még gyűjtöm az energiát.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Úgy látszik, nálunk a barack pont ellenkezőképp hat. EZért nem is akartam banánnal kezedni a gyümizést, mert a fog. Meg azt még kaphat eleget a télen...
Kérdés: Hány napig vezessek be egy-egy gyümölcsöt?
Ma mégegy fokkal jobb volt a barack fogadtatása. Mosolygott közben, de még mindig látszik, hogy nem tudja mi a helyzet. :lol: A maradékot mindig elpusztítom közvetlenül Petike után hogy lássa, milyen finom :lol:

Natasa,
az Árkádban is van Demmers a földszinten a kajáldák után közvetlenül. Isteni finom teákat lehet ott kapni! Mbának is az English Breakfast a kedvence. Tényleg finom, van egy jellegzetes illata, aromája, amilyen semelyik másnak nincs. Sütőtöklevest hogy csinálod? Eddig mindig csak hallottam róla, de enni még nem ettem. Mi a sütőtököt csak szimplán sütve :lol: esszük. Nagypapám nevelget mindig több10 kg-os tököcskéket. Ilyenkor nincs "gondom" a barnulással! :wink:

Eszti,
most végre sikerült Benyóaput is szemrevételeznem és megállapítom, hogy a fiad tiszta apukája! Hol voltatok?

Coolasa,
akkor a Tolmácsot feltétlenül nézd meg (tékában már régóta megvan) mert nagyon jó film! Izgalmas politikai krimi fantasztikus szereposztással (Sean Penn, Nicole Kidman).

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!

Nálunk is minden oké!Már teljesen jól vagyok,de reggelire még azért csak piritóst mertem enni és a kávé is elmaradt.
Szerencsére Szilvinek nincs baja és remélem már nem is lesz!


Eszti:

Úgy látom,hogy azért Bence tényleg jól tudott aludni,ha ilyen vidáman ébredt!
Az elaludt képen ahol az apukája is látszik, a hasonlóság kettőjük között igen nagy

BOGI,ZSÓFI,GABI!!!
SOK BOLDOG SZÜLINAPOT NEKTEK!


Sasha:

Nagyon klassz tortája volt Gabinak!És milyen jó kis ajándékokat kapott!A rokonok és ismerősök ilyen jól tudják,hogy mivel szeret Gabi játszani?Vagy adsz nekik egy kis segitséget?

Kép

Kép
novum
 
 


Natasa, ezennel kihirdetem, hogy az anyukák anyagcsereileg nem hasonlítanak, és egyben javaslom, hogy ezt fejtsük is ki miniatűr részletekbe menően, mert biztos mindenki izgatottan várja a fejleményeket... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Natasa,
irány a posta, közben tessék útbaejteni egy kölcsönzőt és vedd ki a Hotel Ruandát :twisted:

Ez tuti, hogy a bölcsiben szedtetek össze valamit... :shock: Így utólag nem bánom, hogy nem mentünk. Meggondolandó... Bár valahol úgyis össze fog szedni minden nyavalyát Petike is :shock: Már előre félek (fosok) tőle :shock: :lol:

Kép
mancs
 
 


Nincs is izgalamasabb téma, mint az anyagcsere! :lol:

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?