Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!! [img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 106.64.jpg[/img]
Megjöttünk a dokitól és ime a kép!
Remélem jól sikerült a képet felraknom!!!

Benkoka!
Hála az égnek minden rendben!Az adatok a következők:
CRL:51 mm
Nyakiredő:1 mm
Fej mérete:20 mm
Jó szívmüködése van a picinek,egészségesek vagyunk!Szépen növekedik a pocaklakó!! :)

Mol77!
Én is a clostilbegyt szedése után lettem terhes!Ja, én is a második hónapban mivel júniusban szedtem,július végén lettem terhes!

Pusz mindenkinek! :)
Vendég
 


Kép

Az elöbb nem sikerült a kép! Megpróbálom ismét!
Remélem most jó lett!
Vendég
 


Jó reggelt lányok! :)

Olvastam,hogy sokan a széndhidrátokat kívánják nagyon. Hát nekem őszintén se édes se sós süti,se szénhidrát nem kell. Az elején voltam nagyon kívános,mostanában nem nagyon,vagyis amiket kívánok azok a zöldéségek. 1-2 szendvicshez kell,hogy legyen otthon:paprika,paradicsom,retek,csemegehagyma :lol:
Ma hívom fel a kórházat Uh miatt,hogy időpontot kérjek!

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 

 
 

Boszibaba!

Ahogy néztem mi nagyon egyszerre fogunk szülni. Én március 6-ra vagyok kiírva, ráadásul én is Anita vagyok...:-)))
Nekem sem lett jó az AFP, de nekem magas...:-))) Én 2 hét múlva megyek ezért genetikai UH.
Neked mikor vették le?
Köszi! Ancsi
ancsi13
 
 


Szia Ancsi vagy Anita! :D

Nekem szerintem kicsit előbb vették le,mint kellett volna. Bent vagyok amúgy az értékben,de a biztonság kedvéért kell az uh majd.
Reggel óta hívom azokat is,de senki sem veszi fel! :?
Ma végre péntek,és csak 15ig vagyok bent. :lol:

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!
Én tegnap este nem tudtam belépni a babanetre, de akkor úgy látszik, csak nekem volt ilyen gondom.

Benkoka! A szülőszoba-látogatás részeként vetítettek le egy filmet, amin két szülést mutattak be.

Mary! Üdv közöttünk és gratula a babóhoz. Képzeld, nekem is 80%-osra mondta a dokim,hogy lány lesz! Néven már gondolkodtatok?

Ja, egyébként a férjecském nem esetlen ilyen témákban, ő szokott nekem pl. fehérneműt is vásárolni, csak azt hitte, hogy amit a papírrol leolvasott, az egy kismamás "szakszó".

KépKép
nanett
 
 


Október 24re kaptam időpontot genetikai Uh-ra,délután 13 órára.
Addig most várjak türelemmel! :?


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Jó reggelt mindenkinek.
Dicamama: ari a kis babód. Kb. egyidősek vagyunk. Te hol fogsz szülni?
Tudna valaki segíteni hogy hol találom meg az UH- ra irt rövidítések értelmezését (CRL, CN ...stb) :?: :?: :?:

Tüsike
tüsike
 
 


Anita a kis boszi,

Te hova mész a genetikai Uh? Engem a Schöpf-Merei kórházba küldtek.
Én is 2 hetes időpontot kaptam, és minimum 1/2 1-2 órás várakozásra kell számítonom. ( Volt olyan aki du 2-től este 8-ig várt!!!)
ancsi13
 
 


Sziasztok!

Csak 2 percem van bejelentkezni hozzátok! Előre is elnézést kérek, hogy nem tudok mindenhez hozzászólni (utólag), mert vissza ugyan visszaolvasok mindent, de nem tudom annyira követni az eseményeket, mint korábban.
Látom, mindenkinek nagyon előreszaladt a vonalzója. Remélem mindannyiotok jól van, és a picibabók is!!! :) Szépek az uh-képek, ÉS A POCAKOK IS!!! :P :P :P

Őzi, Luisa, Korena, Rekanna, Vitte, Nanett, Dina, Dica...... és mindenki, aki tudja, ki vagyok, NAGYON HIÁNYOZTOK! :( :? :wink:

Én jól vagyok, jövő héten vasárnap megyek 8 hetes uh-ra. Remélem, arra már a pici manócskámnak lesz szívhangja és tuti rendben lesz minden. :wink:

Millió puszi mindenkinek!

Benita
benita
 
 


Szia Ancsi!

Én a SOTE Baross utcai Nőgyógyászati Klinikájára megyek majd,de időpontra. Remélem nem kell sokat várnom majd.
Én a Schöpf Méreiben fogok majd szülni! :lol:
Merre laksz?Mennyi idős vagy? Első baba nektek is? :lol:

Tüsike UH rövidítéseket itt találsz:

http://www.babaszoba.hu/topics/9month/week

A babakép alatt van egy olyan,hogy további rövidítések,na ott megtalálod! :)


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Anita a kis boszi!

Én is időpontra megyek ám...:-))) Csak már előre mondták, hogy minimum ennyi csúszás lesz....

Váctól nem messze lakunk Szokolyán, egy gyönyörű község ( Királyrét mellett, az egy kedvelt kiránduló hely, ha így rémlik vkinek). 30 éves vagyok és az első babánk lesz.
Amúgy én a Péterffyben fogok szülni.
És Te?
ancsi13
 
 


Szio!

Nekem a dokim mondta,hogy biztos kell várni,lehet 30 percet is,de a nőci nem mondta a telefonban.Arra a napra szabit veszek majd ki,semmi értelme pár órára bejönnöm délelőtt. 8)
Én 26 leszek e hónapban,a párom 30. 5 éve vagyunk házasok,és nekünk is első baba lesz. Tavaly megvettük első kis otthonunkat,és ugy gondoltunk már jöhet az első baba,mert persze min.2,de lehet 3-at is tervezünk. Mi Budán lakunk a III. kerületben,pontosabban Békásmegyeren. :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Helló,

Na a mi életünk iskb. így alakul. Tavaly vettük meg és újítottuk fel a házunkat. Ezért gondoltuk mi is, hoyg jöhet az első gyerek....:-)
Mi is 2 gyereket szeretnénk, az az elképzelés, hogy a lehető leggyorsabban jönne a második, tekintettel a koromra.
Szóval nagyon hasonlít a kis életünk...
ancsi13
 
 


Mi még nem tudjuk,hogy a második baba mikor érkezne,majd meglátjuk.
Nem nagy a kis lakás(panel),így már most is elég szükös,de majd átrendezzük ügyesen!
Én lehet 2 év után visszajövök dolgozni,és utána 2 évre vállalom a következő babát! :D
Te mennyit híztál? Jók még a ruháid?
Én nekem már elég szükőssek,pedig csak 2 kg van rajtam,de a hasam rendesen növekszik.
Jövő héttől már kismamarucikban fogok járni! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Jó neked. Én már 4,5 kg híztam és kaptam is a dokimtól....:-(( De ez van. Járok kismama tornára, sétálok, de éhezni nem akarok!
Még jó egy nadrágom, de nekem is nagyon beindult a pocim, lassan váltani kell a kismama ruhákra nekem is. a tétől félek, mert a téli kabát biztos nem lesz rám jó, venni viszont nem akarnék egy olyan nagy kabátot amit utána nem hordok... Te mit csinálsz?
Elköszönök, lassan megyek haza. Hétfőn jelentkezem
ancsi13
 
 


Én nem veszek téli kabátot,mert tavaly olyat vettem,ami nem túl szűk szabású,és abba belefogok majd férni!(legalábbis nagyon remélem) :lol:
Én is kaptam a védönőmtől a kg-ok miatt,mert szerinte ez nagyon kevés. Nem tudok többet enni,sajnálom!
Kellemes 7végét,jó rövid napod volt ma,én 15ig vagyok!
:)

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Csatlakozhatok hozzátok? Mi 28 hetesek vagyunk most, az első bébi lesz és szintén a III. kerületben lakunk, ahogy boszibaba.
Látom a most épp a "kilók.." a téma... Azt olvastam egt kismamalapban, hogy a terhesség alatt felszedett kilók nem is annyira az étkezétől, vagy a mozgástól vannak, hanem egyszerűen egyáni dolog és minden terhességnél kb ugyanannyira lehet számitani az életmódtól függetlenül... Kiváncsi lennék tényleg igy van e :roll:
Vendég
 


Benita!
Örülök, hogy be tudtál nézni közénk. És annak is, hogy jól vagy. Reméljük, az UH-on majd látod már a "nagy" babádat és minden rendben lesz vele!

Lányok! Nekem már volt szerencsém a Schöpf-Méreiben a genetikai UH-hoz. Akkor kb. du. 1-től este 7-ig vártam rá. De biztos vannak jobb napok is, kb. már 4 óra várakozás után is bejuthat az ember. :evil: Na jó, nem tudom, hogy ez mindig így van-e, de elég átlagos nap volt akkor is.

Bacilici! Üdv közöttünk!

KépKép
nanett
 
 


Sziasztok!

Nanett az nem semmi,hogy mennyit kellett várnod! :evil:
És akkor még leggyél türelmes,meg minden! DURVA!
Én ma már felveszem a kismamanacim,mert a többi kegyetlenül szük,nem kényelmes.
Kellemes 7végét nektek! :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok Kismamik!

Én új vagyok itt nálatok,de csatlakoznék,ha lehet.. 29 éves vagyok,2007 április 20-ra vagyok kiírva. Van két kismanóm. Egy 5 és fél éves kislányom (Napsugár) és egy 17 hónapos kisfiam (Peti) várja a kistesót. A Szt. Istvánban fogok szülni,ismét.. Bár a szülést nem várom annyira, de a kismanót nagyon. Lehet,hogy totál lökött vagyok,de még most,a 3. babánál is minden héten olvasom az aktuális heti leírásokat a babáról. Sőt,még centin is méregetem,mekkora lehet most. A férjem csak nevet rajtam... Nem lehet mindenki normális. :D
barbamami
 
 


Bacilivi!

Én mind a két terhességem alatt 13-14 kilót híztam. De fél év alatt le is ment. Pedig régebben hosszútávfutó voltam,sportoltam,mostanában meg semmit nem sportolok. Csak a napi séta,és a gyerekek utáni rohangálás. De ez szerintem hatásosabb fogyó,mint a futás. Meg persze,amíg nem volt gyerekem,magamra figyeltem. Most erre nincs annyi időm..
barbamami
 
 


Mary,
Igen, kozel vagyunk egymashoz idoben. De terben nem :), en nem otthon fogok szulni...

Anita,
Orulok, hogy minden rendben van a baboddal. Mennyi az az "alacsony" AFP?

Fire,
Ok, majd nezek neked recepteket (en is szivesem veszem oket :)). Mekkora a sutod?

Dica,
Gratula a jo eredmenyekhez! Kicsit homalyka a kep, de a lenyeg azert latszik!

Ancsi,
Mennyi az a "magas" AFP?

Benita,
Jo volt ujra hallani rolad! Orulok, hogy minden rendben van veletek, nagyon drukkolok am nektek, es sokat gondolok rad! Feltetlenul jeletkezz 15. utan, hogy mi volt az UH-n!!!

Vio,
Na most mar aggodom, mi van veled?!?!

Bacilivi, Barbamami,
Udv nalunk!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok

Én is csatlakoznék az újjakhoz! :)

2007. június elejére vagyok kírva szülni, a Kútvölgyiben fogok, Dr. Mészáros Gábornál, ha minden jól megy!
A szülést én sem várom, de kismanót annál inkább! :) 15. hónapig próbálkoztunk, mire összejött a manónk! Amúgy 26 éves vagyok, és Óbudán lakom!

Kép
elizabeth25
 
 


Ja igen, hétfőn voltam az első uh-on, és még csak egy ilyet tudok felmutatni! :)

Kép

A pocakom ekkorra, de gondolom a felfúvódás is hozzá járul, meg hogy én azért nem vagyok olyan nádszálvékony és a doki azt mondta, hogy hamarabb megfog látszani minden rajtam! :?

Kép

Kép
elizabeth25
 
 


Szioka! :D

A picit alacsonyabb AFP-m 0,72 .Állítólag 0,75 alatt ismétlik meg a genetikai UH-t.

Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Több mint 3 hét kihagyással újra itt vagyok.
Sajnálom, hogy nem tudtam jelentkezni, de sem munkaügyileg sem pedig egészségügyileg nem volt fényes a helyzet.

A munkahelyemen mindenki lebetegedett ezért 2 hétig látástól vakulásig dolgoztam aminek az lett az eredménye, hogy lebetegedtem.

Már 1 hetet feküdtem de semmi javulás, nagyon köhögök és aggódom Boti miatt, nehogy bevérezzek, semmilyen homeopátiás szer eddig nem segített...

Megpróbálok visszaolvasni, hogy képben legyek.

Sok puszi minden régi ismerősnek, és üdv. az újaknak!!

Puszi!
Bogyiék

Kép
bogyiék
 
 


Sziasztok,
bocs hogy beleolvasok, csak már én is szeretnék nagyon a 2007-ben szülő mamákhoz tartozni. Egyébként van egy 13 hónapos kisfiam aki egy égedelem. :)
A Quinny babakocsi miatt írok.
Én tavaly a tesomtól kaptam egy ilyen babakocsit teljes felszereléssel. (Mózeskosár, autósülés, sportrész stb) Amíg kicsi volt a bébim addig imádtam mert mindenhova átjutotottam vele. Semmi nem volt akadály.
Amikor kicseréltük a sportrészre az már nem jött be neki mert nem lehetett felhajtaní a lábrészét és pici ülőfelülete ami nem is hajlítható hátra teljesen (EZ a Freestyler ) Ezért vettünk egy Peg Perego P3-at. ami könnyű, kicsire összecsukható és szinte teljesen hátradönthető. Na ezzel meg nem lehet közlekedni csak az áruházakban és a nagyon sima betonon mert különben fennakad és kiborítom a gyereket.
Ezért most eladtam a Quinny Freestylert és vettem helyette egy Quinny Speed-et ! Ennek jobban hátrahajtható az ülése és a lábtartója felhajtható. Én nagyon szeretem és tényleg árkon bokron átkelünk a három nagy kerekével.
Egyetlen egy hátránya van, ha pl. közlekedési eszközzel mész akkor nem ajánlom mert iszonyat nehéz, illetve az ára sem kevés, mert kb mózedkosárral, autósüléssel, (amit egyébként is meg kell venni, csak a MAxi Cosi rápattintható a vázra) 150 000 körül van.
Sziasztok : Kriszti
csikken
 
 


Sziasztok!

Elizabeth25!

Hát megérdemlitek ezt a kismanót,jó sokáig tökéletesítettétek! Nekem a próbálkozásunk harmadik hónapjában sikerült megfogannom,de az előző két hónap végén jókat zokogtam.. Sőt,augusztusban is azt hittem,hogy nem sikerült,és már épp kizokogtam magam,mikor rájöttem,hogy nem jött meg,csak pecsételek.. Szép nagy pocakod lesz,ha már most ekkora! Nekem még kicsi,de irtó büszkén mutogatom.. :D
barbamami
 
 


Barbamami.....hát egy óriásbébim lesz, biztos! :)

Tényleg nagyon sokat szenvedtünk ezért a babáért......én nekem minden hónap, mikor megjött újra- és újra, kész katasztrófa volt. Ez volt az első hónap, hogy nem is foglalkoztunk vele, már a meddőségibe is bejelentkeztünk szeptember elejére, hogy biztos nem is lehet gyerekünk, hát vizsgáltassuk ki magunkat! DE hála már nem volt rá szükség! :)

Amúgy te hány hetes terhes vagy? Neked van pocakfotód? :)

Kép
elizabeth25
 
 


Szia Elizabeth25!

Én április 20-ra vagyok kiírva,most a 13. hetemben vagyok. Ugyebár elvileg ez akkor csak a "betöltött 12.",de ez azért is a 13.! Sose értettem,miért kell eggyel kevesebbet mondani,én egyébként is mindig siettetném.. Pedig megfogadtam,hogy most kiélvezem a terhességem minden hetét,mert nem tervezünk több babát,(három épp elég lesz). De eddig elég rosszul voltam.. Pocakfotóm még nincs,egyenlőre azt sem tudom,hogy kell azt ide feltenni. De majd ügyeskedek. :P Eddig nekem pont mindig az volt a bajom,hogy kicsi a pocakom,talán,mert hátrahajló a méhem. De most úgy néz ki,végre nem lesz ilyen problémám.
barbamami
 
 


Barbamami, akkor 6 héttel jársz előttem! :) A Szebt Istvánban kinél fogsz szülni???? Nevetek már van? :)

Kép
elizabeth25
 
 


Elizabeth25:

Artner Attila az orvosom (ő azt hiszem elsősorban onkológus,de persze szülész is,elég sok kismamát láttam már a rendelőjében). A szülésznő,akivel ő együtt szokott dolgozni (azért választottam őt): Lomen Mari. Olyan kotlóstyúk-típus..

A kedves apa még nem nyilatkozott névileg. Nekem kislánynak nagyon tetszik a Dorka. (A Boglárka is,csak abból rengeteg van). Ha kisfiú lesz,a Gergő tetszene,persze ez a név nagyon sokaknak tetszik rajtam kívül. De fiú nevekből valahogy nem tudok választani. Hiába, a lelkem mélyén kislányt szeretnék..
barbamami
 
 


Sziasztok!

Tüsike!
Szekszárdon fogok szülni, mert a Bajai orvosokkal nem voltam (vagyok) kibékülve!

Benita!
Örülök hogy benéztél közénk és hogy minden rendben van veletek! :)
Ha mész UH-ra biztosan lesz már szívhangja és akkor is minden rendben lesz a pocaklakóval!! :)

Őzi!
Tudom hogy kicsit homályos lett a kép,de majd a következő jobban fog sikerülni!Remélem! :?


Pusz minden kismaminak!!

Dica
Vendég
 


Barbamami és milyen a dokid? Rendes? Nekem egyenlőre akit választottam, mint már feljebb is írtam a kútvölgyiben Dr. Mészáros Gábor. Elsőre nagyon rendes-és szimaptikusnak tűnt. 35 év körül van, neki is van már három gyerek. Több ismerősöm is szült nála és csak jókat hallottam eddig!

A nevek nálunk már eldöntöttek: A lánynál tutkó :), hogy Laura Anna, a fúi Dominik Tamás (de úgy érzem, hogy az még változhat).
Amúgy nálunk apa fiút szeretne én meg lányt, de a szívem méllyén én lányt érzek! :) Hát majd meglátjuk!

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok lányok!

Vidéken voltam pár napig...és már fogalmam sincs mit irtam utsónak.
Mindensesetre üdv az újaknak!!

Barbamami, táélleg, ha hátrahajló a méh, akkor kicsi lesz a pocak??? Anyám, akkor mikor fog elkezdeni nőni?? :(( Már néha nem is hiszem, hogy terhes vagyok, mert inkább befele horpad...szóval ne is várjak növekedésre 1-2 hónapig?? Neked mikor szokott elkezdeni nőni? Mindkét korábbi terhességednél ugyanúgy volt?

A dokim egy tök jó fej, földön járó, kedves figura! Kedden megyek vérvételre egy ismerős babás csajszival, ő két héttel előttem van. Igazából azért igyekszem, mert sztem vérszegény vagyok, és akkor már derüljön ki időben, hogy elkezdjek vasat szedni extrában. Na meg rákszűrés is lesz.
Aztán meg már jön a 12. hét...és mehetünk UHra, sztem anyut elviszem magammal. Fú, holnap mondjuk meg szüleimnek a hírt...már nagyon várom. Igaz, félek a reakciótól, de már őrület ez a titkolózás.
Puszi mindenkinek!

Kép
[/url]
gypsophila
 
 


gypsophila te kihez és hova jársz dokihoz?

Kép
elizabeth25
 
 


Jo reggelt mindenkinek!!! Ujra hetfo, ujra tabla :) .

Kép

Bogyi,
Jo hogy elokerultel vegre! Tudod hogy pontosan mi a bajod? Nagyon vigyazz magadra, pihenj sokat! Remelem most mar hamarosan jobban leszel.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Remélem mindeki jól van. Én a múlt héten csak hellyel közzel dolgoztam, mert nagyon fáradt és álmos vagyok. Ezt a hetet kezdem, de nem tudom meddig tudok dolgozni.
Üdv az újaknak!
Október 25-én kell mennem a 12 hetes uh-ra, remélem minden rendben lesz.
Egyébként Nekem elkezdett nőni egy picit a pocakom, majd teszek fel képet is magamról, meg persze híztam is 3kg-ot, de mondjuk ez nem csak a babának köszönhető, hanem annak, hogy leszoktam a cigiről.... :lol: Na mindegy, azért megpróbálom visszafogni magam kajailag!
Majd még jelentkezem!

Ancsa

Kép

Kép
ancsa800418
 
 


Szia Őzi!

Betennél engem is a táblicskuba, ha nagyon szépen megkérlek? :)

Elizabeth25, 6+2, Baba neve Laura Anna v. Dominik Tamás, Testvér -, Kórház Kútvölgyi Klinika, Lakhely Budapest, SzVI 2007.06.03

Kép
elizabeth25
 
 


Sziasztok!


Hát nem semmi hideg van most már reggelente,nekem a lábam és a kezem is fázott.
Még én sem érzem a babamozgást,pedig már a 18. hétben járok,figyelem nagyon mikor fekszem,de még semmi. Remélem majd nemsokára! Anyum szerint tuti fiú lesz,ha ilyen lusta már most!
A párom továbbra is hallgatózik,ő bugyborékolást hall.
Ma már kismamanadrágot vettem fel. Nagyon jó kényelmes,végre nem szorítja a hasam.
Szerdán kell majd védönőhöz mennem,szabit is veszek majd ki,mert semmi értelme 11ig bejönnöm,mert munka sincs most nagyon.


Kép

Kép
Kép
Kép
boszibaba1980
Budapest III. kerület
 
 
 


Sziasztok!

Ha könnyenkezelhetö, divatos rövid vagy rövidebb frizurát szeretnétek, szívesen segítek.

HAJAT VÁSÁROLNÉK!
Hosszabb női hajat keresek, a haj levágása és az új frizura elkészítése ingyenes.
Bővebb tájékoztatást szívesen adok a 06-30-3911966 telefonszámon.
Hosszabb hajak ápolásával kapcsolatos kérdésekkel is hívhattok.

Üdv. Lala
olala
Bp.
 
 


Szia mindenki!
Táblába mi is kapunk helyet?? Hét: 28plusz5. Neve Dalma, Újpesti szülőotthonban fogok szülni és Bp.III. ker a lakhely!

BARBAMAMI!

Amit irtál a súlyodról az kicsit azért megnyugtat....el sem tudom képzelni, hogy fognak lemenni a kilók. úgy. hogy sportra nem sok időm lesz... De az eseted tényleg biztató :-)

Elizabeth!
Kb egykorúak vagyunk és mindektten Óbudán lakunk :-))) Te merre felé pontosan? Tudtad, hogy van a közelben vizitorna lehetőség kismamáknak? Nincs kedved kipróbálni? Nekem van, csak jó lenne, ha húzna valaki... :-) Gratulálok a rég áhitott bébihez!!!! Nálunk az 5. hónapban jött össze, de már igy is persze kezdtem aggódni, hogy mi lesz már, mikor jön már!!!
Vendég
 


Őzi!

Most számoltam utána, nem 28plusz5 nap, hanem 27plusz5... :oops: valahogy mindig rosszul számolok ... :roll:
Ez azt jelenti, hogy UGYANAKKORRA VAGYUNK KIIRVA, MINT TI!!!!!!!!
:D
Vendég
 


Sziasztok, jó reggelt

Őzi,

A magas AFP 2.8. 2,5 a felső elfogadott határ. Egy genetikai UH küldtek


Boszibaba,

Én már kb. 1 hete érzek mozgásokat! Akkor lány lesz???:-)
ancsi13
 
 


Sziasztok!

Elér rég nem jelentkeztem, de olvastalak ám titeket!
Minden növekvő babának és pocakosodó maminak örülök, az újakat üdvözlöm!

Szóval lássuk mi újság nálunk. Találtam végre egy nagyon aranyos doktorbácsit, aki elvállalta a szülést, nagyon szimpi, és a Bajcsihoz tartozik kórház ügyileg, úgyhogy most már bizti, hogy ott fogok szülni. A múlt héten voltam nála. Csinált hüvelyi uh-t, amibe a pici ahogy megérezte azt belebokszolt. Végig rúgkapált, meg ficergett. Fantasztikus élmény volt. 9 hét plusz két naposan volt 29 mm.

Viszont van egy kis aggodalmam a súlyom miatt. Júniusban még 46 kiló voltam. (Ne szörnyülködjetek, nem vagyok túl magas, csak 158 cm, így ez azért nem olyan kevés). Aztán júliúsban nem egészen értem mitől - bár azt mondják, hogy a testem felkészült a babára - felszettem plusz 5 kilót, így voltam 51. Mióta babát várok leszoktam a cigiről, plusz szedek egy rakás vitamint, Elevitet, Magna+B6-ot, Vasat+folsavat, mert vérszegényvagyok, meg Calciumot. Most 54 kg vagyok, azaz felszettem 3 kilót. ez így normális?

Lassan kezd látszani a pocim.

Ancsa! Írj még! Apácska mit szólt az uh-hoz? Mekkora a kis jövevény? Mocorgott? Mindenre kíváncsi vagyok.

puszi mindenkinek

Nansy

Kép

Kép
nansy
 
 


Nansy!

Végre valaki azt, irja, hogy terhesség elött kezdett hizni...Nálam is az volt a szitu. Mielött jött a bébi hirtelen rámjött 6-7 kiló!!! Persze ekkor szoktam le a cigiről is...aztán ugyan az első 12 hétben lement kettő, de azért mert állandóan hasmenésem volt, meg bepánikoltam, hogy akkora leszek mint egy bálna...azóta helyreállt a dolog. Többet is eszel mint régen, vagy "csak úgy" szaladnak a kilók?
Vendég
 


bacilivi

Hogy többet eszem-e? Szinte egész nap mást sem csinálnék legszivesebben csak ennék! Csak azt az ételt nem kívánom meg, amire nem gondolok éppen. Tegnap egy fél órán belül szívesen ettem volna tejbegrízt, rántott halat, meg kolbászos kenyeret. Úgyhogy inkább lefeküdtem aludni. Persze azért figyelek az étkezésre amennyire tudok. Nem eszem csokoládét, és nem iszom cukros üdítőt, kerülöm a zsíros dolgokat. De néha olyan éhes vagyok, hogy muszály ennem. Éhezni azért nem akarok.

Azt olvastam valahol, hogy a 12. hétig nem ajánlott a torna. Alig várom, hogy betöltsem, és elkezdhessem a terhes-jógát, meg a kismama tornát. Már csak abban bízom, hogy ezek segítenek.
Ti jártok tornázni? Ha esetleg Pesten tudna valaki ajánlani egy jó kis helyet, azt szívesen venném!

Kép

Kép
nansy
 
 


Sziasztok Mindenkinek, régieknek és újaknak!

Képzeljétek egy hete érzem a mozgást, már kicsit aggódtam... De rengeteget rugdos a Babuci, elvileg hamarosan megyünk 4D-re a Honvédba, így remélem megtudjuk a nemét 100%-osan :).

Anita ne izgulj, látod én is csak a 21 héten éreztem meg!

A hétvége babakocsi nézelődésben telt. Hát gondba vagyunk nagyon, nem láttunk olyat, ami minden szempontból megfelelne. Nekem a lényeg, hogy könnyű legyen, nagyobb kerekű, viszintesig lehajtható, tágas terű, ha vki már profibb a témában ötleteket elfogadok. talán a legjobban a Peg-Prégo Venezia tetszett, de annak kicsi a kereke... :(

Rekanna: én még Quinnit nem láttam, de látom te nagyon beleszeredtél, azokat is megnézzük. Esetleg már vettetek?

Képzeljétek kicsit visszafogtam a szénhidrátot, így 1 kg-val lejebb entem, azt tartom :), de abszolute nem eszem keveset, csak nem engedem úgy el maga, mint a 2 hete :). A kedvenc még mindig a libazsír, és az erdélyi szalonna :)

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 


Fiatal kismamák (12 hét alattiak)!

Igen a 12 hétig nem ajánltt a torna, de utána lehet, és mindenkinek ajánlom, nagyon jó, és jól átmozgat!

Kép

Kép

Kép
luisa
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?