Új privát üzeneted érkezett!

Manka!
Jók ezek a képek is, bár pont Bendegúz néha tényleg kicsit elhomályosul. :lol:

Nem is írtam, képzeljétek el Bendegúz annyira pörgött tegnap, meg biztos újra átélte az eseményeket, hogy éjfélig háromszor sírt fel. Igaz utána aludt majdnem 7-ig. De biztosan álmodott valamit, sok volt az élmény, és azért sírt fel.

Most megyek aludni.
Holnap mindent rendbe akarok ithon rakni kicsit, meg amit tudok kimosni, vasalni még amíg műxik a jobb(ik) kezem. Nem igazán bírom elképzelni hogy fogom csinálni a dolgokat úgy, hogy közben kímélem a jobb kezem jópár napig. Valószínű megügyesedik a bal. :roll: :lol:

Jóéjszakát Nektek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Tök jók a képek, jól sikerült biztos a tali :)
Nálam is a Gy. Ferkós viszi a prímet. :D:D Nem külditek el Neki?

Márti, a jobb kezed szerepét nem veszi át Laci? :) Mentek Keszthelyre?
Vendég
 


Sziasztok!

Lányok, ma megyünk a szigetre Cristivel, azt hiszem Duda is jön, 3-kor találkozunk a zenélő szökőkútnál. Nincs kedvetek csatlakozni?
Bár az idő nem valami fényes, de nem fog esni az eső. HALLOD ESŐ? NEM FOGSZ ESNI!! :D

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Sziasztok!

Manka!
Jó szigetelést Nektek. Mi nem valószínű hogy eljutunk, nem tudom hogy ébred majd Bendegúz, mikor tudnánk indulni, meg hát elég messze is van innen. Ha esetleg mégis mennénk és nem érünk oda időre, majd rádcsörgök.

Na, húzok felmosni, meg főzni, meg teregetni, meg leszedni, meg vasalni.

Tünde!
Sajna Laci dolgozik jövő héten, az meg ha reggel este segít nem igazán segít ki. A napközbeni teendők a fontosak, főleg Bendegúz ellátása, egykézzel bazira félnék emelgetni, meg pelenkázni, amilyen fürge, tuti leveckendezik valahonnan. Holnap eldől lemegyünk-e egy hétre Keszthelyre, de én szeretnék.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Manka!
Sétálós szigetelést tervezünk, vagy piknikelőst? :lol:
Vagyis vigyek pokrócot, vagy ne? :roll:

Márti!
Nagyon sajnálom, hogy műteni kell a kezed! :( Remélem utána gyorsan regenerálódik majd! Drukkolok holnap!

Nagyon édik a babák sorban a kanapén és tényleg, a GY.F.-s kép sem semmi! :lol:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi!
Én bedobok egy pokrócot, bár Jack nem marad meg egy helyen fél percnél tovább :? . Most még egész jó idővan a napon, akár le is telepedhetünk a fűre.

Márti, csörögj, ha tudtok jönni. Én nagyon szeretném :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Rendben! :)

Márti!
Én is szeretném! :) Hátha ezúttal láthatnám killerkedni Bendegúzt! :lol:

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Bence még alszik,így van egy kis időm..
Én is dobok be egy pokrócfélét.. bár ahogy Jack,Beni se marad egy helyben:D
Jah,fényképezőgépet viszek! :lol:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Andi, Manka!
Aranyosak vagytok!! :D Tulajdonképpen én is szívesen mennék, csak kicsit körülményes vagyok. :roll: :( :lol: Ott nem fúj nagyon a szél? Mert itt amúgy baromira, ezért is függesztem még részben a dolgot..

Amúgy turbóban mindent megcsináltam, csilli-villi a lakás, kaja kész, minden kimosva, most még gyorsan kivasalok, és mára kész.

Ha felkerekednénk ebéd után mégis nagy bátran, ugye a 4/6-os villamosra ha felszállok a Blahánál, az felvisz a Margit hídra? És ez a bizonyos zenélő szökőkút oda van közelebb, nem az Árpád hídi végéhez a szigetnek. (nem vagyunk nagy szigetelők Bendegúzzal ebből is látszik.. :roll: )

Andi!
Köszi a drukkokat a kezemnek. Azért kicsit be vagyok ám tojva ettől a holnaptól. Mégiscsak a jobb kezem.

Hi-hi, már láttátok Bendegúzt akcióban, el tudjátok képzelni ő meddig marad meg egy pokrócon.. :lol: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ayse!
Nagyon, nagyon drukkolok, hogy Andris simán átvészelje ezt a hülye herpanginát, őt azért még védi az anyatej is, talán számít valamit. Meg mégisscak egy kemény férfiról van szó! :wink:
Kitartás Neked!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!

Kicsit fúj a szél,de szerintem nem vészes!!

Én is drukkolok neked holnapra!

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!


Manka mi úúúúúúúúúgy mentünk volna, de csak most kapcsoltam be a gépet plusz a kislány délben lett lefektetve, mivel délelött vásárolni voltunk, lesz vagy 1/2 3 mire felébred.Aztán mire megebédel, összepakolnánk stb............lenne vagy 1/2 5.
Majd legközelebb.

Jóviszont a kukázós Jack és Fanni kép!!!Milyen elmélyülten vizsgálgatták :lol:

Márti, neked kitartást holnapra, remélem le tudtok menni Keszthelyre, mert az lenne a legnagyobb segítség.
Drukkolok, h sikerüljön a műtét.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Márti!

Köszi! :)

Én is drukkolok Neked holnapra!!!!!!
A helyedben én is mennék Keszthelyre!

Bal kézzel be tudod pötyögni, hogy minden rendben volt-e?
De csak akkkor, ha nem fárasztó, vagy valami!

ayse
 
 


Manka!
Úgy örülök, hogy találkoztunk, remélem legközelebb többet tudunk beszélgetni is!
Jack gyönyörű, tényleg puszilnivaló a pofija! :D

Márti!
Kár, hogy nem tudtatok jönni végül. :(
Gondolom, hogy izgulsz a holnap miatt! De minden rendben lesz!!! :)

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Sziasztok!

Tegnapeste nem engedett fel ez a gaz babanet :evil: :evil: .

Márti, remélem jól viselted a műtéted, gondoltam ám rád, és küldtem a pozitív energiát.

Andi, tényleg jó volt találkozni, ez most pont az a korszak, amikor nem lehet már olyan jól beszélgetni a mamáknak, fél szemmel mindig azt kell lesni, hogy merre járnak/mit esznek meg a gyerkőcök. Még szerencse, hogy szerdán újra találkozunk :D .

Cristi, örülök, hogy megismerhettelek Benneteket, ha van egy kis időd tedd fel a képeket légysziiiiiiii :D !

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Én is örülök hogy megismerhettelek,Jack imádnivaló!!!!

Most "dolgozom" az ügyön..pár perc,és a legjobban sikerült képeket felteszem! :D :D :D
Már elfelejtettem a mail címedet..küldd át légyszi,és átküldöm neked az összeset!
Andinak is most küldtem el..

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kriszta :D :D :D manka7kukacyahoo.co.uk

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Kép Natika

Kép Lipkat,és Lilike

Kép Bence

Kép Bence és Nati

Kép Jack fityiszt mutat!!! :)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Manka!

szerintem ezek sikerültek a legjobban.. :lol:
Jó nagyba raktam fel őket... :D

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Kép Jack

ezt az előbb nem akarta feltölteni...

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Sziasztok!

Márti!
Én is gondoltam Rád délelőtt. Ha úgy alakul, hogy utaztok Keszthelyre, akkor pihenj jó sokat, kíméld a kezed!

Szigetes képek nagyon jók! Jack írtó vagány ebben a szerelésben!

Gyorsan rakok fel képeket. Ha kész vagyok ébredhet is Ágoston.
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Márti, remélem a vártnál kevésbé volt szörnyű a műtét, és nincsenek nagy fájdalmaid. Csatlakozom az előttem szólókhoz, pihenj, és kíméld magad, Lacitól meg rendelj fincsi kajákat, Neked ez most jár! :)

Szigetelős képek tök jók, és yedi-Ágoston is nagyon helyes! :D

Nálunk is volt egy kis tali, tegnap Sildike elhozta hozzánk Sist és Mátét, Ildiék hazamentek, Brigiékért holnap jön Mátéapu.
Gyerekek tegnap csak méregették egymást, ma már sokat beszélnek babanyelven, és szépen eljátszanak.

Kép Kép
Vendég
 


Manka!
Kriszti nem tett fel egy képet, amit viszont nekem elküldött és én fel is teszem, mert sztem annyira aranyosak vagytok rajta! :D

Márti!
Remélem nem fáj nagyon a kezed!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Andi!

Átküldtem neked Ajsáról is a képeket,/remélem átment/csak nem volt időm írni.Bence nagyon nyűgi volt ma...szerintem megint foga jön :roll:
Tényleg nagyon aranyos Manka és Nati együtt!!!

Megyek filmet lesni..
Jó éjt,és jó hétvégét mindenkinek!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Manka, Réka, Duda, Andi, Tünde meg mindenki aki drukkolt!! :)

Nagyon köszönöm a sok drukkolást, jólesett és éreztem a pozitív energiát, Manka!!

Köszi, túl vagyok rajta, a műtét egész jó hangulatban zajlott, nem éreztem semmit sem, utána viszont olyan voltam mint a béna fóka, totál el volt zsibbasztva a jobb kezem, meg kicsit le is volt bénulva az érzéstelenítőtől, elképzelitek a felöltözést utána.. :roll: . Állítólag tele volt a műtéti terület gyulladt ízületi trutyival..de hogy mitől??
Délután lejöttünk Keszthelyre, itt is maradok Bendegúzzal jövő héten.
Még mindig tök béna vagyok, mert a kezemen könyékig gipszsín van, és az ujjaim épphogy kilógnak. Egy ujjal gépelek, amúgy még eléggé fáj a kezem, nem nagyon tudom mozgatni z ujjaimat. Bendegúzt is csak fél karral tudom emelni ha muszáj. Jobb lesz most itt jövő héten, a nagyik meg előre élvezik a helyzetet.
18-án szedik csak le a gipszet. :( Addig jól megügyesedik a bal kezem. :lol:
Viszont ma levágattam a hajam, úgyhogy könnyű lesz egy kézzel hajat szárítani. :lol:

Sajnálom, hogy kihagytuk a szigetelést csütörtökön, nagyon aranyosak a képek. Elindultunk Bendegúzzal de már fél 4 körül, aztán megálltam vele egy turinál a Tátra utcában, és fáél 5 lett mire kijöttünk. Akkor meg már úgy gondoltam nem érdemes kimásznunk a szigetre, biztos hamarosan indultok haza, és mi is indultunk haza, erre beleszaladtunk Annamamiba és Marciba, akik elcsábítottak minket a St István parkba hintázni.
De ha visszamegyünk és már tudom Bendegúzt cipelni, szívesen csatlakoznánk, ha lesz még szép idő. Márpedig LESZ! :)
És olyan jó lesz megint találkozni Veletek. :D

Ennyi elég is volt a kezemnek, jó hétvégét Nektek!
Majd még jelentkezem ám, csak itt rohadt lassú a net, türelemjáték kivárni..

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Örülök, hogy jól sikerült a műtét! És tök jó, hogy most tudsz pihenni is egyet! :D

ayse
 
 


Sziasztok!

Manka!Mail ment! :D

Márti!
Remélem legközelebb majd tudtok jönni! :)
Pihenj amennyit tudsz,és gyors gyógyulást a kezednek!!

Üdv:

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Márti!
Remélem jól viseled a "félkezű" létet! Azért ez a gipszsín 18-áig elég durván hangzik. :(
Bendegúz nézegeti, hogy mi van a kezeden?
Vendég
 


Sziasztok!

Márti, örülök én is, h sikerült a műtét és pihenjél sokat.
Ha leveszik a sínt majd megünnepeljük egy talival:)
Én is levágattam a hajam, a vállamig is alig ér, hogy mennyivel egyszerűbb így az élet........

Szigetelős, Tünde talis képek, arik és hát Ágoston szürke kapucnis kardigánja nagyon-nagyon tetszik!Jól is áll neki, meg maga fazon is szuper.

Mostanában Fanni utánozza az oroszlánt valahogy így: váááááááááááááá-annyira édes, szétröhögjük magunkat rajta.

KépKép
tibicsoki75
 
 


na persze az elefánt és a tigris is így csinál szerinte :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Tibicsoki!

Fanni biológiai ismereteinek bővülésével a hangya is így fog :wink: .

ayse
 
 


Ayse, :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyébként ez nem is olyan egyszerű, mert mikor nézegetjük a mesekönyveket és próbálom az állatok hangját utánozni, akkor a teknősnél, zsiráfnál és társainál kérdőn néz rám, h ilyenkor mi van?!
Még a pingvint elmutogatom, hogy totyog, de egy teknőst???????? :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Sajnos Jack beteg, szombaton éjszaka kezdődött, sokat sírt, már akkor szörcsögött egy kicsit, aztán a vasárnapot végigtüsszögte-taknyolta-nyügizte. Felkészültem a brutál éjszakára, de nem volt olyan rossz, mint a szombati, reggel is vidáman ébredt, de azért elvittem doktornénihez. Sajnos mandulagyulladása van, és antibiotikumot kell szednie :( . Már nem szörcsög, csak reggel és este szívtuk az orrát, jött-ment egész nap, jó volt a kedve, egész jól evett is, viszont az esti szopi alatt csak nyammogott, és nem kérte (ugyanez volt vasárnap este). Láza nem volt, csak egy kis hőemelkedés múlt éjszaka. Bárcsak ne kellene szednie az antibiotikumot, de gondolom a dokinéni nem passzióból írta fel.

Hú, jó hosszú kis helyzetjelentés, bocs :D .

Ayse, örülök, hogy a te gyerkőckéid már jól érzik magukat!

Fényképek nagyon aranyosak, teljesen meghatódtam a Nati&Én képen.
Ágoston a kardiban festői, de tényleg, mint a képeslapok. Ki csinálta a képeket?

Tünde, tedd már fel légyszi képet a vonalzódról nagyobb méretben. Az egy friss kép Zitáról?

Timivel egyetértek a "sínlevételt megünneplő" talival, akár lehet nálunk is.

Kriszta, köszi szépen, megkaptam a mailt :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik, mindenhol betegek a gyerekek. :( Vagy ha nem, akkor az anyukák. :(
Zita is taknyos, de csak híg vízszerű szerencsére, én viszont rendesen meg vagyok fázva. A terhesség miatt ugye melegem van, és nem öltözöm fel rendesen.

Timi, jó ez a milyen hangot ad a teknős és társai... én Zitának néha mutatom a könyvet, és mondom, h szkarabeusz bogár, mondd utánam... :D:D:D

Jack gyógyuljon meg hamar!

Itt van pár kép, Sis és Máté nyaralásáról nálunk, ha van kedvetek, nézzétek meg!
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10808

Manka, igen, a vonalzós kép is a napokban készült.
Teszek párat, már asszem jó régen tettem ide képet.
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Manka!
Szegény Jack! :( Gyógyuljon meg gyorsan!
Milyen antibigyót kapott?
Nyáron Natinak is volt mandulagyuszija, ő cedax babyt kapott és pár nap alatt rendbe is jött.

Tünde!
Zita állós, kardigános képe annyira jó! :) Meg a többi is tulajdonképpen! :D

Andi&Nati


KépKép
duda
 
 


Manka!

Gyors gyógyulász Jacknek!
Szegénykém! :(
A mailt szivesen! :lol:

Bence nekem a jó múltkor Augmentin duót kapott egy hétig...

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Bocsi,gyógyulást! :)

Kriszta&Bence

Kép
cristi
 
 


Manka!
Gyógyuljatok meg hamar!!!!

Tünde!
Ennek a Zita lánynak mindig olyan huncut csillogás ül a szemében!

Állatok: Érhetik meglepetések az embert, Lili egyik első könyvéből például új állatfajjal ismerkedtem meg: degu. :oops: Ezt nem tanították az iskolában. :oops:
Az állatos könyvekkel azt szoktuk játszani, hogy énekeljük az Én elmentem a vásárba... kezdetű dalt, és mindig azt az állatot vesszük, ami épp a képen van. Persze mondanak is valamit azállatok a dal szövege szerint. Ha teknős, akkor ilyesmit lehet énekelni: Teknős mondja bimbalam. Azért is jó a dal, mert mindig előről kezdődik az egész, és így sok benne az ismétlés.
Egyszerűbb változata: A gazda rétre megy....

ayse
 
 


Andi, nekem is az a kép a kedvencem, hívattam is elő belőle nagyban, hogy ki tudjam tenni a falra. :)

Ayse, ez jó ötlet, az éneklés, de én a Gazda a rétre megy c. nem ismerem... :oops:
Vendég
 


Tünde!

Ezen a kommunikációs csatornán csak a szöveget tudom reprodukálni, de akár ki is találhatsz hozzá dallamot, de szavalva se rossz:

A gazda rétre megy, a gazda rétre megy, a gazda ki a ki a ki a ki a rétre megy.
A nyuszi vele megy, a nyuszi vele megy, a nyuszi ki a ki a ki a ki a rétre megy.
Az orángután vele megy...stb.

ayse
 
 


Ayse, köszi! :D:D:D:D
Vendég
 


Ayse, ez jó ötlet, szeretjük is ezt a dalocskát.
A Nemzeti Tankönyvkiadónál régebben árultak állatos plakátot, mégpedig háziállatosat.Teve is szerepelt rajta :lol:

Manka, Jacknek jobbulást!Hol szedte össze ?

Olyan könnyen meg lehet betegedni ebben az időben.Reggel még szétfagysz, utána meg folyik rólad a víz.

Tünde, a lányod szerkója nagyon trendi :lol:

Ma voltunk délelött a Sugárbn lévő játszóházban, ismét az öltözőszekrények és a benne lévő kulcsok kötötték le Fancs figyelmét.
Meg egy terepszínű Hammer............
És végre le mertem vele csúszni a csúszdán, eddig paráztam, h leszakad alattunk, vagy beszorulok, de nem :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, jó az a csúszda, múlt héten én is kipróbáltam, de ha jól emlékszem, lecsúszott előttem Sis Mátéval, szóval Ők teszteltek. :D:D

Köszönjük a dicséreteket, szerkó fele turis cucc. :wink:

Márti, hogy vagy?

Zita egyre többet ácsorog egyedül, és már van, hogy kb 1 perc is eltelik, mire leesik neki a tantusz. :)
Vendég
 


Lányok, nagy hír van nálunk!
Zita elindult!!!
Az úgy volt, hogy ráültettük a formabedobóra, szeret rajta ücsörögni (csak eddig nem tudot róla leszállni :D), és labdáztunk egy lufival. Aztán elkapta, megkapaszkodott benne, felállt a formabedobóról, és tett 2-3 lépést!

Gondoltam gyorsan megosztom Veletek az örömhírt.
Megyek, csinálok Neki vacsit, most a legmenőbb kaja Milupa tejbegríz, összekeverve sütőtökkel.
Vendég
 


Gratula Zita kisasszonynak!!!!!!!!Csak így tovább!

Turis cuccok között nagyon jókat lehet kifogni, nekünk is van egy pár.Sőt......
Készülünk a novemberi bababörzére, van ott egy csaj, elég jó dolgai vannak.nem elég, h jó minőségű, még cukik is.

Apropó, Milupa tejbegríz!Ezek szerint nem lesz kiütéses tőle Zita.Pont ma kacérkodtam vele a Sparban, de tök drága és nem akarom, h a szemétben landoljon.
Se a HA-s pép nem kellett neki, se a Hippes barackos-ettől pöttyös is lett.
Sinlacot már egészen megszerette.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, ez olyan tejbegríz, amit tápival kell kell kikevernem. Üresen nem eszi, pedig édes, mert mézzel van ( :? :shock: ) Így vagy gyümit teszek rá, vagy mostanában a sütőtököt, kakaót semmiképpen nem akarok neki adni.
A Himmeltau gríz kb 200Ft-al olcsóbb, de azt Zita nem ette, sztem is pocsék.
Vendég
 


Sziasztok, csak bekukk, apa mindjárt hazajön, és 24-t nézünk, már a második szériát.

Bár nem tudom, hogy mi lesz belőle, mert Jack ma elkezdett köhögni, szóval pocsék éjszakánk lesz :( :( .

Az antibiotikum neve Cefzil. Valamelyik baba szedte már ugyanezt?

Köszönöm szépen a betegségűző szavakat, sajnos ránk fér :( .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Gyorsan bekukkantok, amíg Bendegúz alszik.

A kezem egyre jobb, már tök jól tudom használni (amennyire a gipsz engedi :roll: ), persze erőt kifejteni nem tudok még vele. De nem is akarom túlterhelni egyenlőre, csak azt csinálom, ami nem fáj.
Bendegúz és a nagyik egyre nagyobb barátok, imádják egymást. :D . És átalussza az éjszakákat, jobban alszik mint otthon!!
Jó nagyokat sétálunk a jólevegőn, viszont nincs Keszthelyen egy szem normális kicsiknek való hinta se sajna.

A sínlevételt én is szívesen megünnepelném majd!! :lol:

Manka!
Remélem nem volt olyan rossz az éjszakátok. Gyógypuszik mennek Jacknek Keszthelyről, remélem már jobban van!!

Tünde!
Gratula Zitának a járkáláshoz!

Timi!
Nálunk minden vau-vau aminek négy lába van, még az óriásteknős is a TVben. :lol: Viszont ami madár az ssssss (hesss...).

Képeket nem bírja letölteni ez a szerencsétlen, de biztos aranyosak.

Majd még jövök, ha lesz türelmem.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, de jó, hogy jobban vagy!

Manka, Nálatok mi a helyzet? Hogy van Jack?
Vendég
 


Sziasztok!

Gratula a járkáláshoz!

Márti, örülök, hogy javulgat a kezed.

Jack a vártnál sokkal jobban aludt múlt éjszaka, bár 11-ig kétszer ébredt, de kis víz után visszaaludt, aztán reggel 6ig szundizott, majd cici után még fél8ig :D .
Most viszont rengeteget köhög, olyan félelmetes, mintha fulladozna :( :( . 8 óta alszik, de sokszor köhög álmában is, szegénykém, nem is sír, csak köhög :( .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?