Új privát üzeneted érkezett!

Ákom – Bákom Gyermekruha Börze!!

Extra minőségű, márkás mosott angol, olasz, svájci új és alighasznált ruhák 0 – 128-as méretig

adams, GAP, George, Ladybird, MARKS & SPENCER, NEXT,L.O.G.G., REBEL, Benetton, MEXX, stb

2006. 10. 09.-13. között Újpesten az Izzó ltp.-en

Referencia a gyerekeimen. :lol: Ha érdekel írj PÜt.
Kép

Kép
flocika
 
 


Szijasztok:)

Rillisz, persze hogy várunk benneteket szeretettel:)

Julcsi, nekünk tökéletes a hétvége is:) Sőt:) Ha jó az idő le lehet vinni a gyerekeket a tóhoz is levegőzni akár:) Bár jól elvannak itt is:)

csak találjátok ki hogy nektek mikor jó, nekem bármikor:)

Márti én is és a Bence is evett a sütidből!!! Finom volt, csak vigyázni kell a "vonalaim"-ra :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Ma voltunk a Baby outletbe, lett szép pelenkázótáskám:)

Megyek csinálok kaját, mer amíg lenn voltunk a jáccón, addig apa főzés helyett bealudt :)

Pusz

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti, mókás a "nem hámló és mégis annak látszik, de igazából kajás" fül.

KépKép
kgiulia
 
 

 
 

Extra nyűgös napunk van, az én mindig mosolygós drágám ha kell, ha nem sír.
Jön a front. :?

Ja, és van egy macskánk. Pénteken idejött az ajtó elé, elzavarni sem tudjuk, pedig próbáltuk.
Vasárnapra megbeszéltük, hogy akkor maradjon, valamiért nagyon szimpik vagyunk neki. Pedig szegény, ha tudná, hogy én mennyire utálom a macskákat!
Na mindegy, gyorsan beszórtam bolhaírtóval (mert ugye vasárnap reggel az volt itthon, tej bezzeg nem :wink: :lol: ) és azóta már macskatulajdonosok vagyunk.
És ooooolyan ronda, hogy szinte már szép. De a Susy imádja, hordja ki neki a kutyakekszet és együtt csemegéznek. Utána pedig a kutya ugrál a macska hátán, az meg csak hagyja. Persze néha jól megkergeti, csak a miheztartás végett. :lol:
Ha letudom fényképezni őket, majd megmutatom.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Julcsi:igen mókás, de először erősen elgondolkoztam, hogy mitől hámlik a fiam füle!!!!! :shock: :lol:

Zsuzsi:jobban vagytok már?????? :shock:

Barbi:Ádám hogy van????Remélem jobban!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, egyszerre írtunk.
Talán most délutánra már nem folyik annyira az orra, az előbb szívtam és szinte semmi. Még pár órája nagyon köhögött, most azt sem. Remélem végre meggyógyul, vagy legalább jó pár órát alszik éjjel egyhuzamban! (álmodozom :lol: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:és bolhaírtót kapott enni is :shock: ?????Miért nem adtál neki egy kis tápszert????Akkor már 2 kölyköd lenne!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Hi-hi.
Grillcsirkét eszik a kis dög. Remélem megfelel neki. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Nem baj, majd belelóg a kezed a bilibe és felébredsz!!!!! :lol:
Már biztosan jobban van, láttam a szeme csillogásából tegnap!!!!!Kitartás!!!!
Megint egyszerre írtunk!!!!Éljen!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na anyám hát azért nem akar lelépni, mert jól tartjátok, azt kapnék mindennap én is odaköltöznék!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Gyere drágám! :wink:
Igényled a bolhaport? :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


A grillcsirkére gondoltam te nagyon okos!!!! :lol:
Bolhaport még nem kóstoltam!!!!Miért nem msn-ezünk???

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Különben tudom ám, hogy ettétek a sütit, csak ne maradt volna ennyi a nyakamon.No sebaj legközelebb nem sütök dupla adagot!!!! :wink: Diétázó banyák!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

A Szandi végigaludta az éjszakát, én keltettem fél 10-kor. Egész nap egy angyal volt!
Délben csináltam neki almás-krumplit. Bár egy kicsit meglepődtem, mert se az anyukám, se a nővérem nem hallott még ilyen párosításról. Így nem tudták hogy csináljam. Én összefőztem a kettőt!
Délután átsétáltunk a Római partra. Ezért most hulla vagyok!!

Barbi: nagyon jók a képek!! nagyon szép nagyfiú Ádám!
Gratulálok a cicához! Nem csodálom, hogy nem akar elmenni, ha grillcsirkét kap enni.

Márti: szép kis méretei vannak Zsombinak, de a képek alapján nagyon arányos kis hapsi!!
Jók az új képek a vonalzódon!
Milyen sütit sütöttél?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:kókusz kockát
Mekkorákat alszik a Szandi , irigy vagyok nagyon!!!!! :?
Tényleg hogy halad a diétád???? :shock:
Jók a képek, mert jók a fotóalanyok!!!! :wink:
Rakhatnál a lánykádról képet már rég láttuk :shock: , legalábbis tegnap nem!!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én is irigy vagyok a Szandi alvókájára!
(köszönjük a dicséretet)
Akartam már írni neked, hogy én is laktam a Kárpát u-ban.
Sőt, mellette, a Pannóniában (volt Rajk László) nőttem fel. :lol:

És nagyon finom volt a Márti sütije. :lol:
És bár kellene, de én aztán nem fogyózom. Sőt!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti: nem igazán megy a fogyókúra. Ha 1-2 napig nem megy le semmi, mérgemben jól becsokizok.

Barbi: és melyik általánosba jártál? Én a Pannónia utcai Kék suliba!

Tényleg jó, hogy ilyen sokat alszik a Szandi, szerintem éppen ezért visel meg, hogy mostanában ébred éjszaka. Nem vagyok hozzászokva!

Kép

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:szépséges a lánykád, ezek a szemek.....nem semmi!!!! :lol: Nagyon jól nyomja ezt a szájbeszívást!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A hajnalunk kicsit macerás volt, orrszívózás, tea 2x..... :( ....DE 7kor keltünk!!!!Úgyhogy kipihentem magam!!!!! :lol:
Nem mondjátok, hogy ti még alszotok???? :shock:
Ma csinálok céklát a kicsi fiamnak.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti én nem alszok, mi is 7-kor keltünk, csak etettem, öltöztettem, kávéztam, apát elzavartam dolgozni, reggeliztem, és most itt vagyok:) De megyek is, mert holnap vendégem lesz, ki kell takarítanom.


KÉrdés: szerintetek sült pipihusit kaphat a csaj? csak a bőrén volt fűszer de ugye vmennyire belemgy, így nem tudom merjek-e neki adni....
De jó lenne a répa-krumplihoz:)

Mentem,

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsi, én a Vizafogóba.
És a Szandi szeme, hát nem semmi. :lol: Gyönyörű! :wink:

Márti, szegénykém, még mindig folyik az orra?
Az Ádám, már éjjel sem szörcsögött, úgy néz ki, hogy végre kap levegőt. Köhögni köhög, de adom a szirupot.

Zsu, én passzolom ezt a sültpipis kérdést, nem tudom, hogy kaphat-e.

Most délelőtt beugrunk a Maja babához, már nagyon kiváncsi vagyok rá.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti, a sütidről csak annyit, hogy mire oda jutottam, hogy egyek belőle, Julcsi eltüntette... úgyhogy biztosan finom volt.

Ha ennyire honvágyatok van Angyalföld iránt, van egy raktárunk itt a Pannóniában, lehet jönni csapágyakat pakolni. :lol:

Julcsiék voltak ortopédián reggel, mindent rendben találtak. Most anyósomék hosszú előszobájában csattognak a lányok, Dorka nagyokat visítozott nekem a telefonba, élvezik a nagy teret.
Vendég
 


drev:ez volt a 4 hónapos ortopédiai kontroll???? :shock: :wink:
Ha a nagy tér kell ide jöhetnek bármikor!!!!!! :wink:
Akkor jó a Julcsinak fogok főzni meg sütni, mert ő a paradicsomlevesemet is szerette!!!! :lol:

Barbi:csak el ne lopjátok a Maja babát!!!!! :shock:
És ha ő is megtetszik a párodnak?????

Zsu:a husit én még nem adnám , bőre nélkül sem, de te tudod.
Inkább csak párolva , fűszer nélkül.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:én a csapágyak miatt mennék nosztalgiázni, meg jó kis torna az......bár most már a kicsi fiam is jó súlyban van!!!!! :lol:

Most a Lidl-ben van digitális lázmérő hajlékony a szára 699 FT.Ma megyünk oda vásárolni, valakit nem érdekel a dolog????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:különben én még a Botos Lacival mindíg jóban vagyok a Confidenzából, szokott hívni névnapomon, nőnapkor és saját költésű verseket mond nekem, mint mikor dolgoztam!!!!! :P Tőlük vettük Szoninak azt a lábbal hajthatós zöld autót!!!!
Meg az SKF-ből a Kucsera Sanyi volt a nagy haverom, nem tudom ott van-e még!!!??? :shock: :wink:
AZért jók voltak ezek a kapcsolatok, szerettem őket.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Ismét Éva vagyok, egyszer már írtam hozzátok a HA dilemmámmal néhány napja.
Szívesen csatlakoznék hozzátok hosszabb távon is - a másik tavaszi topikban néha megjelentem, de ott olyan sokan vannak és olyan nagy a forgalom, hogy elég elveszettnek éreztem magam :)
Ráadásul Samu is tápszeres baba egy ideje...

Az elmúlt néhány napot elolvastam, elég tanulságos volt az allergia téma, jó vita volt :)
Mivel dolgozom is már (bár szerencsére a munkám egy jelentős része itthonról is elvégezhető), ezért olyan túl sok időm nincs írni, de azért igyekszem majd nem csupán olvasó üzemmódban működni.

Magunkról néhány szó: Samu március 7-i gyerköc, a jahnferencben született, 3,5 kg-mal és 51 cm-rel. Mostanában éri el a 9 kg-ot - pontosabban: reggel 8990 grammot mutatott a mérleg :) és 72 cm körül járhat. Képet majd töltök fel.
Nálunk ő az első baba, ezért nagyon sok dolog újdonságot jelent egyelőre - ezért is jó ilyen topikot olvasni...
Üdv:
Éva

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Éva:szeretettel látunk, gyere csak nyugodtan!!!!!Szép kis méretei vannak a fiacskádnak és még mindíg csudaszép ezen a vonalzós képen!!!!Én Csepelen nőttem fel a Vízmű ltp-en!!! :lol: És mit dolgozol????Már most vissza kellett menned???? :shock: Nem lehet könnyű!!!Terveztek még babót???
Most jól kifaggatlak!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit,Sedith, Gabek, Gwini:
hova tűntetek???? :shock: :shock: :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Mindent elovastam, de annyira semmi időm nincs, pedig egy csomó dologról akarok írni. Remélem, legkésőbb holnapig ideérek!

Puszi/Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


[quote="bmo"]d írta:bmorev:különben én még a Botos Lacival mindíg jóban vagyok a Confidenzából, szokott hívni névnapomon, nőnapkor és saját költésű verseket mond nekem, mint mikor dolgoztam!!!!! :P Tőlük vettük Szoninak azt a lábbal hajthatós zöld autót!!!!
Meg az SKF-ből a Kucsera Sanyi volt a nagy haverom, nem tudom ott van-e még!!!??? :shock: :wink:
AZért jók voltak ezek a kapcsolatok, szerettem őket.


Igen, asszem a 4 hónapos kontroll volt. :lol:

Botos Laci még megvan, de mint említettem, a Confidenzával nincs szoros kapcsolatunk. A Kucsera neve ismerős, nem tudom van-e még, én másokkal tartom a kapcsolatot. Ma megy a kollégám a P&R-ba, a Barossra.

Csepel... Te hol nem vagy ismerős vagy bennfentes?
Vendég
 


Edit:férjed még mindíg a messze távolban?????Tegnap én sem álltam meg nagyon 1 percre sem, csak míg ide lehuppanok kicsit, aztán rohanok tovább!!! :lol: Ez van 2 gyerek mellett!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:ja még a IX. kerületben is laktam a Soroksári úton, kb. ismerem Pestlőrincet, mert ott laknak nővéremék oszt annyi!!!!

Azt tudom , hogy a Botos Laci megvan.Megy a Barossba :lol: csókoltatom a Dévald Józsit :lol: (ő van helyettem), de a másik jó embert nem, őt nem szeressem!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


drev:én bennfentes?????Ez barokkos túlzás!!!! 8) Nem tudom kinek van háromszázvalahány ismerőse az iwiwen????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na, megjöttünk.
Csodaszép a kicsi lány. Nem voltunk sokat, csak 1 órát, Ádámkám nagyon álmos volt, úgyhogy hazajöttünk.

Árpi, hi-hi. Imádom Angyalföldet, de azért nem mindenáron! :lol:
(nem beszélve, hogy most kertünk is van, ott meg csak muskátlis ládáim voltak :lol: )

Márti, nem hoztuk el a kiscsajt, még hagyjuk az anyjának is babázni. Majd később. :wink: :lol:

Íme néhány kép:

az Ádám simizi a Maját
Kép

Ádám pózol, Maja éhes
Kép


Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:kicsi fiad nagyon kamrea érzékeny!!!!! :lol: Szép a kiscsaj!!!!Jól vannak ugye?????De nekem a fiad jobban tetszik, kicsit elfogult vagyok lehetséges mert nekem már vigyorgott bele az arcomba, de akkor is!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, nagyon köszönöm. De nem te vagy nála a nyerő, hanem a Szoni. Vele szerelem volt az első pillantásra.
Pedig sok szép kiscsaj volt nálatok, de a Szoni érdekelte igazán. :lol:

Jól vannak, sok tejcsi van és a kiscsaj egy zabagép. És már fülbevalója is van! :wink:
Nagyon aranyos.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok

Barbi: akkor jól láttam, hogy valami fénylik Maja fülében! Nagyon szép baba!
És végre én is látom Ádámnak, milyen gyönyörű kék szemei vannak!

Éva: üdv közöttünk! Én is laktam Csepelen igaz, csak 1 éves koromig, de középiskolába 5 évig oda jártam.

Árpi: én most is Angyalföldön lakom! :D Csak sajnos a Kárpát u. környékén megfizethetetlenek a lakások! :?

Sajnos megint szörnyű éjszakánk volt. :cry: 2-től óránként ébredt. 4-kor a Ferkó megteáztatta, akkor nyomott egy kakit. De ez sem segített, mert 6-kor és 8-kor újra felébredt. Végül 10-ig bealudt és csak akkor reggelizett. Persze utána egyből vissza is ájult.
A nővérem szerint is a foga jöhet, csak jó lenne látni, hogy tényleg az bántja, akkor könnyebben elfogadnám.
Egész délelőtt azon agyaltam, hogy mit csinálhatok másképp és rájöttem, hogy az elmúlt napokban nappal is be volt húzva a szobájában a függöny (nagyon sötét kék, alig jön át rajta valami fény). Lehet, hogy ez zavarta be, és most nem tudja, mikor van éjszaka?
Bocsi, hogy állandóan ezzel traktállak titeket.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Barbi:jóvanna :shock: , észre vettem ám hogy nem lettem a szívszerelme, de ő akkor is tetszik nekem!!!!! :lol:

Zsuzsi:én sosem altattam őket sötétben nappal, úgyhogy passzolom, hogy akkor azt hinné a Szandi hogy este van! :shock:
Sőt tegnap mikor kidőlt a kiscsávó este felé- mert a délelőtti másfél és a délutáni fél óra kevésnek bizonyult-már besötétedett én felkapcsoltam neki a kisvillanyt.Így is ébreszteni kellett a fürdéshez, de én is azon paráztam , hogy nehogy már azt higyje, hogy éjszaka van!!!! :shock:
Chamomillát nem próbáltad éjjel?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok, Lányok!

Egyetlen sorról sem maradtam le a napokban, mindvégig olvastalak titeket, de mire elolvastam az irományokat, már mennem is kellett. NAgyon örülök, hoyg sikeres volt a baba-mamatali, és GYÖNYÖRŰEK a gyerkőcök egytől-egyig. Nincs kivétel! És igen, én is hiányoltam a rólatok készült képeket! Eddig csak Mártit és Barbiet láttam képeken!

Nagyon sajnálom, hogy én nem lakom közelebb, sőt még országhatár is elválaszt, ami nem akadály tulajdonképpen, de mégis az. Utoljára 2003-ban voltam Magyarországon tanulmányúton. Most volt, mégis már több, mint 3 éve.

Meg azon is gondolkodtam, hogy illett-e, hogy csak úgy betoppantam ide közétek, hisz ti már (személyesen is) ismeritek egymást, összeszoktatok, és talán nekem nem kellene idekontárkodnom, de nagyon jólesett, hogy Barbie és Márti érdeklődött irántam.
Jól vagyunk, Kriszta is kezd kúszni-mászni, de most ő is olyan kis "rozoga" ahogyan Márti írta anno Zsombiról. Sokat tanultam tőletek a hozzátápi terén, de különben a nagytöbbséggel szinte egyvéleményen vagyok. Vettem a bátorságot és az allergiainfo oldalról bemásoltam egy részletet a másik topikba ahová írok, hátha sikerül jobb belátásra téríteni egy anyukát, aki 3 hónapos korától már ad másvalamit is a babának, pedig még szopizik, erre meg akkora támadás ért egy másik anyuka részéről, (aki különben ezerévben egyszer ha ír a fórumra), hogy csak pislogtam. Tévhitről beszélt, meg hogy megérti, hogy túrót nem akarok még adni Krisztának, de miért nem adok szívesen tojássárgát. Vagy igenis van pollen nélküli méz, és azt adhatnék. Na, nem untatlak, én már leírtam neki a véleményem, ha esetleg érdekel, hogy egyesek miket tudnak összehordani (én másképp nem tudom nevezni), akkor nézzetek be a Gyermeknevelés címszó alá a Mama-baba, babázó fórum folytatása című topikba és a 28. oldal közepe-alja felé megtaláljátok az írásokat.

Ha nem zavar titeket, hogy írok ide, akkor megpróbálok minden nap legalább egyszer ide is írni, hogy tudjátok, mit csinálunk, hol tartunk, de ha esetleg zavarok, akkor szóljatok. De olvasni én továbbra is sok szeretettel és érdeklődéssel-kíváncsian foglak olvasni titeket!

Puszika mindenkinek!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


[quote="bmo"]d írta:bmorev:én bennfentes?????Ez barokkos túlzás!!!! 8) Nem tudom kinek van háromszázvalahány ismerőse az iwiwen????? :shock:


Nincs ezen semmi meglepő, a volt cégemnél pár száz emberrel dolgoztam együtt a 12 év alatt, és akkor még ehhez jönnek a szokásos dolgok, mint iskolatársak, csapattársak, stb.
Vendég
 


Sedith:ne vacakolj már, gyere nyugodtan.És szerintem ne adj se tojássárgáját még, mézet meg plánen ne 1 éves kor alatt!!!!!Persze vannak nagyon okos emberek mindenhol, de te vagy az okos anyukája Krisztának, úgyhogy mindenki mondhat amit akar!!!!!TOLL A FÜLÜKBE!!!! :lol:

Kicsi fiam simán benyomta a céklát :lol: , csináltam róla fotót is majd ha 5 percnél több időm lesz felrakom!!!! :lol:

drev:nem lepődtem ám meg, csak megjegyeztem!!!!!

Na megyek kivakarom a kistököst a céklából, horror ahogy kinéz, mint 1 kis drakula!!!!! :lol: :lol: :lol: Jó már csak a rucija olyan!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


céklaevő kicsi Zsombink:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith:én elolvastam, és nem semmi, hogy már 2 hónaposan hozzátáplál valaki!!!!!! :shock:
Nem hinném hogy megérdemelted azt a hsz-t attól a hajnitól, de nem is kell magadra venni.....vannak sajnos ilyen rossz indulatú emberek.
Látod mi is vitatkozgatunk a hozzátápiról, oszt nem ordítottuk le senkinek a haját!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti nagyon édes Zsombi:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Egyébként a pocijába is jutott, ez csak az arcpakolás, de ezt minden kajánál igényli, csak a tejpépet sajnálja erre a célra!!!! :lol:

Edith:így utólag is sok boldogságot a fél éves lánykádhoz!!!!!


És még hiányolom ám a TIMIT és az IZÁT is!!!!!!
Csak már öregszem, és velük "beszéltem" a napokban!!! :lol: De azért tessék ám jelentkezni!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Köszi a kedves sorokat és az érdeklődést!

Röviden:
Csepelen nem túl régóta lakunk - ez persze viszonylagos. Egyébként dunaújvárosi vagyok, de már a középiskolát sem ott kezdtem el. 2003-ban költöztünk Csepelre, de amíg Samu nem született meg, nem sok közöm volt a környékhez. Azóta ismerkedem itt a dolgokkal a séták kapcsán, meg a szomszédokkal, akik szerencsére mind nagy-nagy gyerekrajongók.

Munka: egyetemen dolgozom és tanácsadóként is, ez szerencsére nem napi 8-10 óra távollétet jelent egyelőre. Itthonról is sok mindent el lehet a net segítségével intézni. Nyilván az óráimra be kell járni :)

Gyerköcöt szeretnénk még (legalább kettőt), az viszont nem eldöntött egyelőre, hogy mikor jöjjön a következő. A párom a "minélelőbbkistesót" mellett érvel, én 3 évet szeretnék ezzel várni - aztán majd kialakul... Nyilván a korom is szempont, mivel a 30-on túl vagyok - éppenhogy, de akkor is :)
Igazából nem tudom, van-e olyan, hogy ideális korkülönbség - ez ügyben szívesen meghallgatnám a többgyerekesek tapasztalatait.
Egyelőre ennyi, és egy igazán friss fotó Samuról (10 perces) - az istennek sem akart mosolyogni most, bár egyébként szinte állandóan fülig ér a szája...
Üdv:
É
Kép Samu a játszótere előtt

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Évi:nálunk 2 év és 17 nap a korkülömbség, nem pont így terveztük kicsit még várni akartunk, de Zsombi jönni akart és nem bánom sőt!!!!!Bár nem könnyű a 2 manóval, lehet hogy az szerencsésebb ha a nagyobb már ovis nem tudom.Szerintem ez gyerek függő is, Szoni imádja a tesókáját csak az elején volt kicsit megzakkanva a helyzettől, most is néha vadul, de IMÁDJÁK EGYMÁST!!!!! :lol: Nekem ez a lényeg, én meg majd kipihenem magam öreg koromban(nem igazán 1 helyben ülősek :lol: )!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Itt vagyok na,itt vagyok.Mondtam hogy a hatterbol olvasgatlak Titeket!Igazsag szerint majdnem irtam is ,mert azert ma is es tegnap is volt egy par nehez pillanatunk,de tul tettuk magunkat rajta...
Es ez nem egy pszichologiai rovat!!!!!!Ugyhogy ide csak a szep emlekekert es a mostani vidamsagokert jovunk!!OKE??? :D
Igazabol csak akartalak kerni Tiyeket hogy rakjon mar fel valaki valami cuki kepet a pruntyokejerol hogy kicsit felviditson minket,es lam-lam gondolatolvasok vagytok! :D
Tunderiek am mindannyian azt mondhatom!!! :D
Szoval mi penteken megyunk Amszterdamba es hetfon jovunk vissza.Tulipanokat nem igen fogunk latni,de azert hagymakkal jol felpakoljuk magunkat.Soha nem tudok eleget ultetni beloluk,mert a kert mindig elnyeli.
Holnap meg megyunk dokihoz ,uj kenet+a regi eredmenye.Nem hiszem hogy tul nagy meg a valtozas,de az is lehet hogy szepen javulgatok.Vegulis jo nagy adag antibiotikum van bennem.

Ha jovo hetig nem jelentkeznek,millio puszi Nektek es szep hetveget,bar nem hiszem hogy kibirnam hogy addig ne kukkantsak be hozzatok :wink:
rillisz
 
 


Évi, nálunk a gyerekeink között 3 hónap híján 3 év van, Bence 2003.06.27, Kata 2006.03.09. nekünk bejött, imádják egymást, egy csepp féltékenység se volt egy pillanatig se.

Sőt, még a nekem adod a kistesót c. (idegenek által gyakran feltett) kérdésre is mindig határozott nem volt a válasz:) De persze ez gyerekfüggő:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Éva, szia.
Örömmel látom, hogy nem csak mi vagyunk kopinyók. :lol:
Nagyon helyes a kissrác! :lol:

Márti,
még jó, hogy nem ma voltatok a védőnőnél, még azt mondta volna, hogy véres a Zsombi füle. :wink: :lol:
(egyébként mi mindig így nézünk ki evés után!)

Iza drága,
akkor is gyere, ha éppen a mélyponton vagy. Ennyi sok hülyeség között lehet, hogy kicsit felvidulsz. :wink:
És érdekel bennünket, engem biztosan, amikor éppen nem minden oké körülötted, hátha valaki tud valamit mondanik, ami kicsit helyrehoz lelkileg. Vagy, ha mást nem, hát kiírod magadból. Az is sokat segíthet. Nem? :roll:

Edith, én is boldog 6. hónapot kívánok Krisztának. :P
És olyan buta vagy, azért mert messze laktok tőlünk, azért még jelentkezz sűrűbben, érdekel, hogy mi van veletek. :wink:
(mindjárt elolvasom azt a korai hozzátáplálást, csak még nem értem rá.)

Timi, csak nincs valami baj? Ugye már meggyógyultatok?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?