Új privát üzeneted érkezett!

Márti,
kellene egy cím és egy telefonszám.
Írd már meg nekem kérlek.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edit, sose tűntél el közülünk. Csak kevesebbet írtál. Majd mostantól többet írsz. Ami jó.

Márti, szerintem ezen ne izgulj. Több gyerekes társaságban, főleg így ősz felé mindig lesz egy-két taknyos gyerek. Mi megyünk, kell az immunedzés. Majd figyelünk. Pl azt, hogy hogyan jár szájról-szájra már néphagyomány szinten... a cumi. :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Edit:ugye most viccelsz????? :shock: :shock: :shock:
Barbi:írok pü-t.
Zsuzsi:akkor ti jöttök?????
Tudom én hogy nem lehet minden baba mindíg egészséges, csak aztán ne engem szidjatok!!!!! :lol: :shock: De szerintem ez nem fertőző.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Megkaptam. Szerintem 10 körül indulunk, ha minden igaz. :oops:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Délután írtam egy csomót és most látom, hogy nincs itt!! :evil: :evil:

KépKép
zsuzsi78
 
 


Akkor megpróbálom újra.

Edit örülök neki, hogy újra itt vagy!!
Virág hogy van? Barni még mindig szereti az ovit?

Úgy látom mindenki a talin van!!
Tegnap megint szörnyű éjszakánk volt. Többek között ezért is nem mentünk a Mártiékhoz. Eleinte óránként, majd hajnalba 20 percenként kelt a Szandi. :cry: Nem tudom, mi lehet a baj. :oops: Nem látszik, hogy jönne a foga. Se nem piros, se nem duzzadt az ínye. Köhög egy kicsit, de nincs láza vagy hőemelkedése.
Kezdek kiborulni, legalább tudnám, milye fáj. Ráadásul most éjjel úgy sírt, hogy még a szemeit sem nyitottak ki. De nem álmodhatott egész éjjel rosszat.

Várom az élménybeszámolókat a találkozóról, képeket tegyetek fel!!

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Röviden:mi nagyon jól éreztük magunkat!!!! :wink:
Íme a képek:

Ádám és Alex:
Kép


Dorka a zenészcsemete:
Kép


Livi szintén zenész :lol:
Kép

Alex:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ádám szundizik:
Kép

alvó Dorka:
Kép

alvó Livi:
Kép


Katica alszik:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Bence és Szoni:
Kép


Szoni és Bence az asztal alatt:
Kép

Katica koncentrál:
Kép

Vigyori Dorina:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Flóra ebédel:
Kép


szépséges Ádám:
Kép


Zsombi cumizik:
Kép


Anya összehajtogatott:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsandi:boldog 7 hót a manóidnak és köszönjük az ajándékokat!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok, mi is hazaértünk!

Márti, ezt az aktfotót! Na, legalább mindenki láthatja, hogy nem csak a neve alapján lány. :lol: :lol: :lol: :lol: De én lőttem ám rólad és Zsombiról is. Nem sikerült jól? Mert szerintem olyan szép pillanatot kaptam el. Legalább nekem küld már át. Tökre lelkiismeretfurdalásom van, hogy ott maradtatok azzal a renegteg mosogatnivalóval.

Andi, köszönjük az ajikat és a csokit ( :lol: ) és boldog 7. hót a nagymanóknak.

Barbi, Alex kidőlt végre a kocsiban? Remélem azért nem bánták meg, hogy eljöttek.

Lányok én úgy feltöltődtem! Mi nagyon jól éreztük magunkat! Remélem lesz még sok ilyen. Amúgy összeröfizhetünk valamerre is, ha majd mindenki úgy gondolja. Keresünk valami nyugis helyet.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:hidd el gondolkodtam, hogy ezt felrakjam-e a Liviről(azért lett ez az utolsó kép!), de olyan szép kis husis rajta a csaj ezt látnia kell mindenkinek!!!!
Magamról inkább nem raknék fel képet: a képeken is nagy bálna vagyok, sőt!!!!! :roll: De neked majd elküldöm!!!! :wink:
Mosogatnivaló???? :shock: Nagy ívben kerülöm, majd jól beáztatom, rápihenek és majd holnap szembe nézek a valósággal!!!! :P
Igen ezt már beszéltük a Barbival, hogy valahol talizunk, de hogy melegítjük meg a kaját a manóknak a zöld közepén????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, köszönjük még egyszer a vendéglátást:) Nagyo nfinom volt minden, a babák meg extra édik:)

Zsandi boldog hófordulót, és mi is nagyon köszönjük a meglepit:)

Mi nemrég értünk haza, leszálltunk a boltnál, bevásároltam, lementünk a jáccóra, majd fagyiztunk és hazajöttünk. Amikor hazaértünk, Kata kiakadt:) Bevágott egy tányér gyümit, meg majd 2 dl teát, és elaludt. Ügyesen pizsibe öltöztettem, mert szerintem nem fog felkelni az est itejcsiért:) Nagyon fáradt volt:)

Sütöttem kolbászt, Bence bevágott egy egészet, remélem nem üli meg a gyomrát:) Van egy olyan érzésem hogy őt sem kell altatni ma este:)

LÁnyok, Mártinak már mondtam, de most itt is: nagyon örülnék, ha legközelebb nálunk lenne a tali:)

Puszi mindenkinek:

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Mi is hazaértünk, nagyon hamar. A rakparton jöttünk, szerencsére dugó nem volt sehol.
Az Alex elaludt kb. mikor elindultunk, csak itthon ébredt fel, amikor rámoltunk az autóból és becsuktuk a csomagtartót.
Az Anikó azt mondta nagyon jól érezték magukat, szegény, csak azért volt ideges, hogy az Alex nem igen akart aludni. Én meg borzasztó hálás vagyok neki, hogy elvitt.
Az Ádám már majdnem itthon aludt el, úgyhogy kb. 10 percet aludt.
Nem is igen kellett az altató, 1/2 8-kor elaludt.
De úgy szörcsög, folyik az orra! Sosem lábal már ki szegény!
Ja, adtam a köhögésre Lándzsás Utifű szirupot. Remélem használ. :?

Nagyon jól éreztük magunkat, Márti köszönünk mindent!!!
Megmutattam az Istvánnak a két szerelmes képét, nagyon tetszett neki. De főleg a Szoni. :lol: Nem tudom, hogy legközelebb eljöjjön-e velünk, mert lehet, hogy két gyerekkel jövünk haza, nektek meg csak egy marad! :wink: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:a lándzsásutifű szirup az jó!!!!Nem is jutott eszembe, én is azt szedtem mikor a Szonóval várandós voltam!!!!!
Örülök, hogy mindenki jól érezte magát!!!!!
Drágáim is bealudtak 8 körül, bár Zsombi nóziját még ki kellett szívni!!!! :(
Barbi:nem adjuk a kiscsajt, szemrevételezni lehet aztán ti is alkossatok egy csajszikát!!!!! :wink: :P
Zsuzsi:sajnálom, hogy nem jöttél, Zsombinak is tegnap szörnyű éjszakája volt!!!!!11-éjfélig nem is tudott elaludni!!!!! :shock: Aztán kelt még 2x, orrából nem jött semmi, teázgatott, aztán nagy nehezen aludt csak vissza!!!!!Nem baj kitartunk, egyszer csak jobb lesz, Barbikám te se kenődj el, Ádámkád is meg fog gyógyulni!!!!!Aki ennyit vigyorog!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Zsuzsi,
neked akartam írni, hogy nálunk ugyanez a helyzet kb. másfél hete.
Folyton felsír álmában, nyugtalanul alszik. És bónuszba jött a nátha, ami miatt szintén felsír, nem kap levegőt.
Most már köhög is, úgyhogy világgá megyek.
Volt talán két nyugodt éjszakánk, de szerintem ma megint nem lesz az, mert 1/2 8-kor raktam le, elaludt és 1/4 9-kor már felsírt.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Márti igen, az Ádámnál megdőlni látszik minden olyan nézet, hogy ha te ideges vagy, az átragad a gyerekre is.
Én hozzá képest egy idegzsába vagyok, gyorsan kiabálok és hamar robbanok.
De ő egy kiegyensúlyozott nyugodt baba.
Bár azt is hallottam, hogy sokat számít, mennyit foglalkozol a gyerekkel, és ebben nincs hiány. :wink:
Csak egy kicsit gyagyás az anyja. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Kata is felsírt, már 2x mióta letettem, de csak egy pillanatra. Nem is mentem be hozzá. Szerintem csak sok volt ma az élmény:)

Én viszont nagyon fáradt vagyok és elvileg meg kéne várnom az uram:( Őpedig csak fél egy-egy körül ér haza....

:(

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Az őszinte imádat
Kép

ez a szerelem
Kép

Szoni, a gondoskodó
Kép

Dorina véleménye
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


na, nem jössz utánam?
Kép

mit kiváncsiskodsz?
Kép

kibelezzem?
Kép

Ő Zsombi!
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen Márti a vendéglátást! Jól éreztük magunkat, csak ahogy Barbi is írta, kicsit „idegelt”, h Alex b@szott aludni. Persze mikor Barbiékat kitettük, és átgurultam haza, addig már ordított Alex. De meglátta apát, és egyből jó kedve lett. :) Kajcsizott egy kicsit, aztán játszottak az apjával, és közben be nem állt a szája. Mesélte az élményeit. :) Aztán játszott velem kukucskálósat. Ő kezdte, mi meg csak lestünk férjecskémmel, h mit baromkodik össze. Hatalmasakat nevettünk. :) Most már bevacsizott, és aluszik vagy fél órája.
Szóval, köszike, h ott lehettem, tényleg jó volt minden.:) Ha Barbi nem tudna elmenni legközelebb, szívesen viszem magammal soförnek. :twisted:

Halacska nem lett végül?

Jó éjszakát Nektek!

Kép

Kép
nancsika
 
 


Húúú, Zsu, te egy ilyen nap után még fent akarsz maradni hajnalig? Jól bírod! Megdumáltuk a kövi talit. Majd szólsz ha már úgy érzed, hogy a szépen rendberakott csilli-villi lakást összemaszatolhatjuk. De próbáljuk már úgy összehozni, hogy 7végére essen. Mert Árpinak már nincs szabija. Na meg próbáljuk meg időben megszervezni, hogy az apukák is el tudjanak jönni. Persze aki akar és elég bátor. :lol: :lol: :lol:

Zsuzsi, gondoltunk ám rátok. Mondjuk arra nem, hogy ennyire gáz volt az éjjel. Nekem nagyon gyanús Szandi fogügyileg. Lehet, hogy messze van az íny felszíne, de attól még zavarhatja. Doki mikor látta? Szerintem mutasd meg. Nem pukik bántották? És a nappalotok is ilyen volt?

Barbi, a gyagyás anya szerintem DIRKET jót tesz a gyereknek. :lol: A lándzsás utifű eszembe sem jutott. Szegény Anikót sajnáltam, láttam, hogy ideges Alex miatt. De vannak ilyen gyerekek. Mennyit járnak el otthonról?

KépKép
kgiulia
 
 


Ja, és tudjátok kinek jutott eszébe ez a köhögéscsillapító? Az Istvánnak. Ugyanis most, mikor beteg volt, vettem neki a gyógyszertárban. 1 hete kergetem vele a lakásban, :lol: és csak akkor hajlandó bevenni, amikor már tényleg a halálán van. De ő, velem ellentétben elolvasta a használatiját, és ma mondta mikor szóltam, hogy mi a fenét lehetne adni az Ádámnak köhögésre, hogy adjam ezt, rá van írva, hogy 6 hós kórtól.
Persze rögtön mondta is a fiának, mikor az fintorgott tőle, hogy ugye-ugye? Anyád állandóan ezzel zaklat, most megtudod te is, milyen szar. :lol: :wink:

Julcsi, azt nem tudom. Sétálni szoktunk jó nagyokat együtt.

Zsuzsi, én is úgy gondolom, hogy a foga zavarhat be a Szandinál.
Én sem láttam semmit az Ádám ínyén, csak amikor már kopogott a kanál, akkor vettem észre.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Lefekszem,
jó éjszakát. Én is kivagyok, mint a babák. :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Julcsi!

Igen, csak sétálunk a Barbival.
Ha van valami baba tali a tavasziakkal, vagy csak amolyan minitali, mikor mi megyünk, vagy hozzánk jön valaki, akkor lát babákat. De ez nem túl gyakran van. Vásárolni szoktunk menni Alexel, hetente többször is, anyóshoz megyünk még gyakran. Picibabát nem sokat lát. De Alexnek szerintem babaparája van. Olyan mintha félne a bébiktől.:) Nah, meg lehet jobban érdekelte a nyüzsi, csak egy idő után bemattult. Aztán meg már olyan álmos lett, h azért nem aludt el. Szóval ilyenkor tanácstalan vagyok. Ha sétálgatok vele, akkor csendben van, de nálam nem alszik el úgy, csak az apjánál. Ha leteszem, akkor jön az arénázás egyből.
Remélem, ha már villan valami kúszásféleséget, akkor valahogy jobban feloldódik, mert hajtja a kíváncsisága, de most még csak fexünk, és nézelődünk.

Kép

Kép
nancsika
 
 


Nagyon-nagyon jók a képek!! Minden gyerkőc gyönyörű!! De hol vannak a képekről a mamik és a papik? :wink:

Annyira sajnálom, hogy nem tudtunk elmenni. Amikor reggel felébredtünk én még bizakodtam, de a Ferkó annyira kidőlt, hogy csak 2 körül kelt fel. Mire magához tért váratlanul megjelent a sógornőm.
De legalább lementünk sétálni egy jó nagyot.

Az éjszakai kelésekkel kapcsolatba semmi ötletem. Minden este fürdés után kiporszívózzunk az orrát, ez nálunk már megszokás. Nappal teljesen nyugodt, igaz egy kicsit nehezen alszik el, de amúgy semmi baj.
Az első két ébredés után a körtére gyanakodtam, de tegnap nem evett és kaki is volt.
A másik, amire gondoltam, hogy kevés neki a kaja és azért kel fel. Ezért ma emeltem az adagon. Majd meglátjuk.
(de azért rendes kislány, nem minden éjjel csinálja, hogy néha én is aludhassak)

Mindenkinek jó éjszakát

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


El is felejtettem:
Márti mióta ül Zsombi? Erről teljesen lemaradtam!!

Viszont képzeljétek a Szandi olyan iramban, kúszik-mászik (ötvözte a kettőt), hogy szinte hihetetlen!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Anikó:megnéztük tegnap a halacskát, még nincs nyoma, de csak úgy nem szívódhatott fel!!!!Ma ráállítom az ügyre a kiscsajt, bár a Zsuzsófiék is itt felejtették a Bence könyvét....királylány állította, hogy nem tud semmit a dologról és az Árpi az ágyában megtalálta!!!!! :shock: :P
És szerintem nyugodtan jöhetsz a következő talira, legalább Alex erősíti a fiúk csapatát, meg szokja a babákat!!!!

Zsuzsi:mikor fotóztunk minden anyuka a falhoz tapadt!!!!! :lol: :shock: Majd legközelebb jöttök és akkor jól megnézhetsz minket!!!!!
Mióta ül Zsombi????Hát mióta rozogán mászkált, már próbálkozozz, de erősen támasztotta magát, múlt 7-en lett ilyen kis vagesz, bár néha még felborul!!!! :lol:

Zsombi most csak fél 4 körül kelt, porszívózás, teázás lett belőle, de aztán csak most fél 6kor ébredt reggelizni.Utána meg persze minek aludni, pedig kaja közben mindketten bealudtunk!!!!! :lol:

Iza:mi volt a dokinál????Mehetsz a pároddal????

Edit:ti mit csináltatok tegnap????

Igen én is a hétvégi tali mellett vagyok, párom mindíg sérelmezi, hogy ő kimarad az ilyan bulikbó, jó most futólag látta a Barbiékat meg a Zsuékat, és Julcsiék maradtak még, de akkor is kimaradt a jóból!!!! :?

Gabek:nagyon eltűntél!!!!
Gwini te is!!!!Vizsgák sikerültek????

Ja és tiszta zizi vagyok a jövő heti méricskékés az ma lesz , ha apukám ráér, majd beszámolok!!!!(csak azt hittem még m últ 7 van :oops: )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És ahogy a Zsombi cumija járt szájról szájra, én úgy nevettem!!!!!A Dorka meg a Livi is kipróbálták, hogy milyen ízű!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Mivel hazahoztuk a balf@sz gépünket, így legalább a sötétségben tudok írni pár sort, ha nem folyik ki a szemem.

Márti! Köszönjük a vendéglátást, nagyon jó volt találkozni mindannyiótokkal. Kicsit bunkónak éreztem magam, hogy viszonylag gyorsan leléptünk, de így legalább hazaértünk fürdetésre. Flóra nagyon jól bírta az egész utat, viszont éppen a talin kicsit nyűgös volt, Nem tud ölben elaludni, csak ha kiságyba teszem, úgyhogy esélytelen volt az altatás, de így legalább hazafelé csak enni kelt fel egy 20 percre.

Majd még megpróbálok jönni, ha nem merül le az aksim, mert azt meg elvitte a tesóm.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Még képek:
Ádám a középpontban:
Kép

Ádám bebandzsított:
Kép


Ádám és Alex játszanak:
Kép

Barbi Livizik:
Kép

Apa és Zsombi piknikeznek: :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


a csajok rács mögött:
Kép


csodálkozom, tehát vagyok:
Kép


Dorina mit eszel?
Kép


Dorka áll:
Kép

Levettem a zoknim, éljen!!!!! :lol:
Kép


Nem alszom, és akkor mi van???? :shock:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Livi iszik:
Kép

Mit bohóckodik a Szoni???? :shock:
Kép

Olvasgatunk:
Kép

Vigyori Ádám:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Megneztuk am tegnap a kepeket!
Gyonyoruek voltatok mindannyian!!! :)
Kar hogy nem lehettunk veletek,legalabb jol kibabaztuk volna magunkat,talan egy mas alkalommal....
Tegnap reggel elmentunk az uj orvoshoz,teljesen ki volt a zarojelentes lattan!!!
Azt mondta hogy O nem mondhat velemenyt,de ez egy nagy-nagy szegyen a magyar reszrol,hogy ilyen megtortenhetett!!!
Nagyon jo fej orvos,szigoru,de nagyon-nagyon emberi volt,nyugtatott minket.Azt mondta hogy nem vigasztalni akar mert a harmas ikrek egy gyonyoru dolog,es nagyon edesek,es ha az Isten ilyen csodat ad akkor minden erejet beveti az ember,de ezek a babak mindig koraszulottek es rengeteteg sok riziko all fenn a terhesseg alatt es utan is.Es ennek most igy kellett tortennie,de 3 honap mulva (ha minden rendben lesz,O ugyanis rogton vizsgalattal es kenetmintaval kezdte,csutortokon is megyunk,es most rendszeres ellenorzes alatt fogok allni)akkor ujra probalkozhatunk...
Mi lehet hogy azert tobbet fogunk varni,mert az en lelki gubancaimat most nagyon helyre kell tenni.
DE azt az erzest amikor majd egy edes baba aki a kettonke belenk kapaszkodva szeret es bizik bennunk....Hat azt minel elobb szeretnenk megtapasztalni!Addig meg nagyon-nagyon fogjuk szeretni masok kisbabait,es a mi 3 babank szepsegeit!Szerencsere a csaladban is sokan vannak,es remelem hogy Veletek is talalkozunk majd!
Ami a regi orvost illeti,ugy dontottunk hogy a zarojelentes masolatat elkuldjuk a korhazba a nevukre,minden hozzafuzes nelkul,es aztan hogy Ok mit kezdenek vele az mar az O dolguk.
Remelem legalabb annyit hogy ezentul minden kismamatol rogton vesz majd kenetet....
Penteken mehetek Denessel Amszterdamba(csak 3 nap) es 3 het mulva visszaallhatok a regi tempomba.Illetve abba mar nem igen akarok ,mert nagyon-nagyon sokat kell valtoznom,es ennek egy resze mar meg is tortent a babaink hatasara is..

Szoval nincs szomorkodas,es onsanyargatas mert a kovetkezo baboknak nagy szukseguk lesz rank,es lelkileg mi most valunk igazan szulokke!Es a babaink adtak egy nagyon eros tanitast nekunk ,ami a szintiszta szeretetrol szol,es mostmar mindig ezt kell kovetnunk! :D :D :D

A hatterbol folyamatosan olvaslak Titeket meg ha nem is jelentkezem mindig! :)

Millio puszi,es oleles minden kisbabatoknak(es persze Nektek is):Iza
rillisz
 
 


Iza:örülök, hogy sikerült egy normális dokit találni!!!!!De jó lesz majd izgulni, hogy mikor jön a pocaklakó nálatok!!!!!Aztán tessék ám jelentkezni és jó utat Amszterdamba!!!!! :lol: :wink:
És a következő talira várunk ám szeretettel!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza, hol találtatok új dokit? Melyik kórházban? Nagyon durva, hogy az orvos hibája is lehetett. Elgondolkoztam, hogy tőlem sem vett kenetet anno. Ha esteleg elég erősnek érzitek magatokat és kedvetek is lenne, valóban gyertek majd egy talira. És minden tiszteletem a Tiétek!!! Annyira tiszetletreméltóan viselitek ezt a helytzetet. Jó utat és szeressétek egymást!

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek, én többet nem tettem fel, mert mindegyiken valaki van a gyerekekkel, és ugyen azt nem szeretnétek.

Iza,
le a kalappal az erőtök miatt, de nagyon jól csináljátok. És én is csak azt tudom mondani, ha lesz kedvetek, a következő talin szeretettel várunk!
A régi doki melyik kórházban volt?

Zsuzsi, nagyon ügyes Szandi a kúszás-mászás miatt. Mi még hol vagyunk ettől! :?

Márti, mikor mentek mázsálásra?
Mindegy, ha megjöttetek kérjük a beszámolót. :D

Edith, Timi, merre jártok?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:2-re jön apukám, utána.

Kicsi fiam nem aludt ám vissza!!!!Most 10-kor aludt el a kezmben itt a gép előtt!!! :shock: Lehet hogy most már csak 2 alvás lesz?????Eddig 3x aludt!!!! :roll:

Az a halacska nincs meg, pedig már megnéztem mindenhol, járókát kipakoltam, ágy alól kikotortam a kincseket...nem vitte valaki véletlenül magával???? :?

Na megyek mosogatni :shock: :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi:elfogyott az összes sütid!!!!! :wink: Az enyémnek nem volt olyan nagy sikere, de van nekem önkritikám:többet nem sütök nektek:TOLL A FÜLETEKBE!!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem tegnapi képek:

anyára aludtam:
Kép


maszat panna:
Kép


szépségeink:
Kép


apára aludtam:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Az elobb irtam Nektek egy szep hosszu levelet,de eltunt.
A regi doki az Istvanban volt,az uj doki a B.M.-ben van.

Imadom ezeket az edes pofakat nezni,annyira helyes gyerekeitek vannak!!!!! :lol:
Hat persze hogy megyunk talira.Majd sutok Nektek ,,finom sutit''es akkor rendezhetunk Martival egy versenyt,hogy kie fogyott kevesbe.Biztos nyero vagyok ez ugyben :lol:
rillisz
 
 


Márti, ez nem igaz, én a te sütidből ettem, (egy csomót) tudod, kell a boldogsághormon. :lol: :lol: :lol:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:persze mert a tiédből már nem maradt!!!!! :lol: :lol: :lol:

Iza:én már nem sütök!!!!Megvagyok bántódva!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ezek meg a mi hétvégi képeink. Bocsi a piros szemekért, béna vagyok.

Tudtok ilyet?
Kép

Meglátta az imádott apját
Kép

Rongyláb baby
Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:Ádámod édespofa, ahogy vigyorgott mikor dumáltam neki, járt a lába!!!!! :lol: És aki nem volt itt :gyönyörű kék szemei vannak a kispasinak és ahogy néz velük!!!!!! :lol: Nagy nőcsábász lesz!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, hát én majd igyekszem úgy nevelni, hogy tisztelje a nőket és ne gázoljon át rajtuk. :wink: :lol:
(kb. 15 év múlva megmondom, hogy sikerült-e. :lol: )

Nem is mesélted, hogy van kicsi Zsombi? Folyik most is az orra?
De legalább az ő kedve is jó, (kivéve a karomban) nem nagyon töri le ez a nyavalya.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Folyik is az orra, de ha nagyon szörcsög kiporszívózom, de aranyos, jókedvű. :lol:
Jó akkor majd 15 év múlva számon kérem ezt!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megjöttünk.Kicsi fiam 8900gr és 76 cm(1 hónap alatt 500 gr és 2 cm).Szép a bőre , nagyon ügyes, mosolygós-ezeket mondta a védőnő.Doki szerint még mindíg nagy!!! :lol: Meg azt mondja hogy hámlik a füle...nézem, ja mondom az nem hámlás hanem az ebéd!!!!! :P Mert úgy evett, hogy az etetőszék alatt a Szonó bohóckodott és én mindenhova kentem a kaját még a fülére is!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?