Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Az esküvő nemigazán tudom, hogy milyen volt, mert én többet figyeltem Fannira, mint a szertartásra.A kisasszonyt mindenki nagyon megcsodálta,hogy milyen jó kislány...

Meglepetésként tegnap este hazaállított férjem is, de ma már ment is el.Azért örültünk ennek a villámlátogatásnak is.

Fanni kedden kap oltást, ezenkívül nekünk bármelyik nap jó a héten előreláthatóan, ha nem lázasodik be tőle.Célozzuk meg a szerdát, és majd meglátjuk mi lesz.
Szerda 9-10 óra???
Gondoljátok át!
Andi, ti nem csatlakoztok, ha olvasod addig az oldalt?

Jó éjszakát!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Nekem jó a szerda. Nekünk legkésőbb 12 kor el kell jönnünk az alvás miatt. Még így is előfordulhat, hogy elalszik a kocsban.
Tehát jobb lenne a kilenc, hogy többet lehessünk együtt. Hamar elszalad aza három óra. A kérdésem csak az hol találkozunk??? És mi az amit vigyek magammal??? Enni inni a babának az biztos mert azt mindig viszünk magunkal.

Üdv! Anikó
bebi
 
 


Sziasztok!

Anikó és Gabi: Szerintem is akkor legyen a szerda ha Fanni tényleg nem lázasodik be, de akkor úgyis gondolom írsz. Én is ilyen 9-10 óra között gondoltam ha neketek is jó. És akkor a Sárga ház bejáratánál szerintem ott találkozhatnánk. És akkor a többit majd ott megbeszéljük.

Anikó: Mit csináltatok a hétvégén? Voltál suliban? A gyerekeket most passzoltad le?A férjed általában hétvégén dolgozik? ( Bútorra gondolok).

Na megyek sziasztok!

Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 

 
 

Sziasztok!

Nem tudtam mindent visszaolvasni, de ahogy látom a szerdát beszéltétek meg. Sajnos én pont szerdán megyek fél tizenegyre fogorvoshoz és Cintust 10-re viszem ki Dunavarsányba anyósékhoz. Pedig nagyon szerettünk volna találkozni veletek. Szerintem mi jövő hét kedden elmegyünk a klubba a sárga házba.
Most megint rohanok, mert Cintus nagyon elfáradt és csupa homok. Játszótéren voltunk. Puszi, Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

OK, akkor megpróbálunk 9-re odaérni a sárga házhoz szerdán, ha nem lesz semmi gebasz az oltással. Ha közbe jönne vmi, akkor valakinél mindenképpen jelentkezem telefonon.

Tényleg Anikó, lánykád hogy viselte az első nélküled töltött éjszakát? Vagy a férjed volt az erősebb, és nem passzoltátok le a csajokat?

Andi!
Nem feletkeztem meg rólad, megkaptam a privát üzenetet, csak már a konkrétat szerettem volna leírni.
Hova jártok játszóterezni? Ismersz netán vmi jó kis játszóteret itt Miklóson.Mi csak néha a Miklós térire szoktunk menni, de az se az igazi.
Ha jövő héten indul a klub, akkor mi is benézünk valószínüleg.

Üdv.
Gabi
taga
 
 




Sziasztok!

Akkor szerda kilenc óra. Vagy módosulhatunk Andi miatt más napra is. Akár a jövő hétre is. Csak akkor írjátok meg gyorsan.

Lepasszoltam a gyerekeket a múlt pénteken és Bius nagyon jól viselte. Anyám szerint nyugodtan maradhatott volna vasárnapra is. Anyósom ahogy megtudta ő is jelezte szándékát a következő éjszakára. Kissé féltékeny a nyanya. Persze tőle azért jobban taratok, mert nála nem szeret annyira lenni. De azért nem leszek szőrös szívű és neki is oda adom.

A férjem délutánonként és hétvégén dolgozik pluszba. Attól függően éppen mennyi melója van és mennyi egyéb más dolgunk, elintézni valónk van.

Puszka!
:lol:
bebi
 
 


Sziasztok!

Gabi és Anikó:
Én szerintem maradjon a szerda mert én a heti dolgaimat már így rendeztem el. Nem tudom ti mitszóltok ehhez. Akkor reggel 9 órakkor a Sárga ház bejáratánál találkozzunk.

Andi: Remélem nem haragszol emiatt ránk meg. De már ezt a találkozót egyeztetjük egy ideje. De ha van máskor kedved akkor csatlakozzál hozzánk. A fogaddal mit csinálnak?

Akkor csajok holnap reggel:Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Eddig elég jól viselte picur az oltást.Remélem, így is marad.És akkor holnap reggel 9-kor találkozunk.

Andi:mi utána járunk, hogy jövő kedden lesz-e baba-mama klub, és akkor jövő héten összefuthatunk ott, ha van kedved.


Anyósomék nálunk is alig várják már, hogy Fanni abbahagyja a szopizást és náluk aludjon.Vasárnap is megkaptam tőle, hogy a tv-ben mondták, hogy másfél éves kor körül már le kell szoktatni.De én úgy vagyok vele, hogy amíg megtehetem és ő szeretné, akkor miért ne.

Jó éjszakát!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Többség döntött. Bocsi Andi. Azért majd jó lenne téged is megismerni. Akkor reggel kilenc. Igaz még nem néztem meg hova kell menni. Remélem csak egy posta van Mikóson. Azért ha valaki még benéz ide mondana nekem egy utca nevet. Vagy küldjetek nekem telefonszámot priviben. Ha eltévednék útbaigazithattok telefonon. Különben sírva fakadok és haza kell jönnöm anélkül, hogy megismerkedhetnénk. Jajjjj!!! Ez nem hangzott valami túl jól.

Puszika!
bebi
 
 


Hali csajok!

Térkép szerint én a Tököli út 19-re gondoltam. Nem olyan nehéz oda jutnom. Ott leszek kilenckor.

Jó éjszakát!!!
bebi
 
 


Sziasztok!

Bár egy kicsit késtem, de ott voltam és jó volt. Remélem majd még megismételjük. Kocsival 15 perc az út. :roll:

A lányom már alszik is. A kocsiban már elaludt haza felé de kénytelen voltam felkelteni.

Aztán ha jön a roszabb idő akkor mehetünk játszóházba is. Itt csepelen van kettő is ami nem túl drága.
bebi
 
 


Sziasztok!

Fanni is elaludt hazafele, de megint sikerült úgy kivennem és levetköztetnem, hogy folytatta a szundit az ágyban.2 körül kelt fel baba felkiáltással, és szomorúan vette tudomásul, hogy csak én vagyok itt, a babák nincsenek.
Azóta időnként megszólal, hogy Kitti vagy Bibi /most már nem az ujján lévő bibire mutat/, és mond utána vmit, de sajna nem értem.

Jövő héten megnézzük itt, hogy milyen a baba-mama klub, és akár ott is összefuthatnánk, ha van kedvetek.
De mehetünk a játszóházba is majd.

Szép délutánt!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Taga: Budapesten a 14.kerületben lakunk.

Bebi:mesélek.:)
25éves vagyok(január közepéig) :)
2gyerkőcünk van és a 3.at várjuk, férjnél vagyok.

Most egy 1,5 szobás lakásban(albérlet) lakunk, de hamarosan költözünk Taksonyba..:)
Na jó csak a baba születése után..

Ti is meséljetek magatokról, milyen ott élni?
Vannak jó helyek?
Piacot találtam a környéken, de nem nagyon volt ott semmi.:(
Játszótér is van több..de, ha tudtok jó dolgokat szívessen veszem.:)

Köszi és szép napot!

Sziszike.

Bence:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Nállunk is Kitti elaludt ahogy mentünk haza felé, de ő csak egy óra hosszát aludt. Utána ebédeltünk és egész délután fenn volt, pörgött ezerrel. Alig lehetet lelőni este. De úgy túl pörgöt, hogy meg etetni már nem lehetet mert minden repült ami a keze ügyébe került. Na mindegy minden baba ilyen aki nem alszik semmit.
A házunk haladgat már beöntötték a lépcsőt, ma már fel is lehet menni az emeletre is. A teraszunkat is most csinálják az 25 m2 lesz hátra felé, és elől meg a bejárati ajtónál 4 m2. Úgyhogy elég nagy lesz, jó is az.

Majd meglehet ismételni a találkozást ha van kedvetek.

Sziasztok: Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Tényleg örülök, hogy így bővül a topic.Nyár elején már azt hittem, teljesen kihallunk.Légy üdvözölve Sziszike!

Taksonyba vesztek házat?Újat vagy használtat?Miért pont oda mentek?
Piac sajnos, szerintem, itt sincs jó.Dunaharasztin már jobb a helyzet.
Játszótérben sem bővelkedünk, a programlehetőségekről már ne is beszéljünk.Maximum mi szervezhetünk saját magunknak.
Neked van jogosítványod?Kocsid?Azzal egy picit jobb a helyzet.
Itt keddenként lesz baba-mama klub, jövő héten indul, majd feltérképezzük.

Anikó! Férjed foglalkozik fürdőszobabútorokkal is? Nekünk van egy szép nagy fürdőnk, oda szeretnénk majd vmit csináltatni, de még csak most tervezgetjük.Kb.úgy, mint ti szoktátok.

Barbara!
szép nagy teraszotok lesz!ott élvezhetitek majd jövő nyáron a napot!/reméljük lesz/

Andi!Túlélted a fogászatot?

szép napot!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Jó, hogy nem vártatok rám a találkozóval, mert én jól megszívtam a fogászatot. Nem tudott fogadni a dokinő és pénteken de. kell visszamennem. Lehet, hogy itt az ideje új fogorvost keresni? Amúgy letört egy darab az egyik fogamból és azt kéne megcsinálnia. Legalább így maradt időm egy "jó" kis takarításra otthon.
Melyik az a Miklós-tér? Ciki, hogy törzsgyökeres miklósi lévén nem tudom. Mi most a Miklós Pláza mellé járunk játszótérre, mert az van hozzánk a legközelebb. Egyébként mi nagyon közel lakunk a sárga házhoz, a fitness mögött, a Damjanich utcában. Angolul, oroszul, spanyolul beszélek, de én is úgy vagyok vele, hogy ezer éve nem beszéltem rajtuk. Igazából az angol az amit elég sűrűn használok, úgyhogy az megy a legjobban, pedig abból csak egy középfokúm van.
Szokás szerint rohanok. Kedden én úgy tudom lesz már klub. Találkozhatnánk akkor esetleg ott.

Sziasztok!

Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

Én sajnos úgynéz ki, hogy nem tudok menni kedden a Sárga házba mert jőnnek hozzánk. De majd referáltok, hogy milyen volt.

Gabi: Fannival mi újság? Jobban van már? Voltatok kinn a Sárga háznál a programokat megnézni? Anyósodék jönnek vasárnap hozzátok?

Andi: Megcsinálták Pénteken a fogadat? A Miklós téri játszótér az merre esik? Te anyukádéknál laksz ilyenkor? Vagy van itt is egy lakásotok?

Sziasztok!

Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok, Bea vagyok!
Szeretnék csatlakozni hozzátok, ha lehet. Van egy 9 éves és egy 6 hónapos lányom, Miklóson lakunk, és a napunk nagy részét kettesben töltjük a kisebbikkel. Nem nagyon ismerek kisbabás anyukákat, akikkel esetleg tapasztalatokat tudnék cserélni itt a környéken. Ha bevesztek a csapatba, írjatok. :)
bey78
 
 


Sziasztok!

Hogy tellik a hétvégétek?
Gabi: Fannival mi újság? Gyógyulgat?
Bea: Én Barbara vagyok, nekem egy 10 hónapos kislányom van, jelenleg itt lakunk még anyóséknál az Oázis felé. Te merre laksz? A lányaidnak mi a nevük? Mivel foglalkoztál mielőtt szültél? Kertesbe vagy lakótelepen laktok? Egy kicsit mesélhetnél magadról.
Amúgy légy üdvözölve közöttünk. Szerintem mindenki nevében beszélhetek.

Sziasztok: Barbara :lol:

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!
Mi a Tebe soron lakunk, kertes házban, és egy éve költöztünk ide. Én azelőtt Lakihegyen éltem a szüleimmel és Beussal, a nagyobbik lányommal. A férjem már itt lakott korábban is. Kisebbik lányomat Lilinek hívják. Én felszolgálónak tanultam, de a gyerek miatt nem vállaltam éjszakázást, így egy butikban dolgozom eladóként. Valószínűleg oda is megyek vissza dolgozni, napi 4 órában.
Köszi a kedves fogadtatást, remélem jól kijövünk majd. Magamról még annyit, hogy 29 éves, kicsit (NAGYON-NAGYON!) aggódós anyuka vagyok gyerekem szerint fiatalos gondolkodású, nyelveket sajnos nem beszélek, csak annyira, h tudjak neki segíteni az angol háziban. :cry: Most ennyit sikerült. sziasztok
Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Barbara!Bocs, hogy hétvégére eltűntem, de engem is levert a nátha a lábamról.Most együtt nyűgünk Fanni lányommal.Ő már egy kicsit előrébb jár a gyógyulásban.Most épp egy dobozt toligál ide-oda az emeleten.
Andi!
Így sajna a holnapi baba-mama klub ugrott, de remélem, azért sikerül még összefutnunk, mielőtt visszamentek Németországba.Mi újság a fogaddal?Megvan még?
A Miklós tér egyébként közel van az Oázishoz.Azt a játszóteret a környező lakók hozták állítólag létre.Ők is kezelik, ezért elég normálisan rendbe van téve.A homokozott is be szokták fedni...

Anikó!Te hova tűntél? Nagy lányodnak hogy tetszik a suli? Konyhabútorod készül már?

Bea!Légy üdvözölve a csapatban! Hát! Ti nem a szomszédban laktok! De egyszer azért biztos sikerül majd összefutni.Ti mennyire vagytok napközben mobilok?Van kocsid, amivel azért kicsit tudtuk csavarogni a csajszival?

Szép napot!

Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogadtatást.:)

Miért pont Taksony? Mert, itt kaptunk kertesházat elérheetőbb áron, Zuglóban itt egy 2szobás áráért. Nézelődtünk minden felé: Dunakeszi, Dunaharaszti, Csepel...de ez volt a legmegfelelőbb.:)

Új házba költözünk, most épül, ha megszületik a pocaklakó, hitelt vezünk fel(szocpol) és máris költözünk.
Eddig béreltük a lakást, itt egy másfél szobásban lakunk, ami jó környéken van és a közlekedés is szuper, de ez nem megoldás, ráadásul mégegybaba nem jöhetne ide.:)

Már alig várom, hogy költözhessünk. Dec. elején fog születni Bence, s talán 2ünep közt költöznénk is. Jó lene.:)

Nektek saját házatok/lakásotok van már?

Autó? Jogsit most teszem le, eddig azért nem tettem le, mert nem akartunk 2autót fenntartani és nem akartam kijönni a rutinból. Most viszont 3gyerek mellett el fog kellni.:)

Nagyon sok minden kell, majd a házikónkba, de szép lassan szép kis otthonunk lesz.:)

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Én nagyon le vagyok maradva. Üdvözlöm az újakat! Most még a keresztlányom is itt van velünk, így vissza sem nagyon tudtalak olvasni titeket. Mi elmegyünk holnap a sárga házba.

Barbi ti merre építkeztek? Nekünk van itthon házunk és ilyenkor ott vagyunk kettesben, illetve most a hétvégén apa is itthon volt velünk. Azért Anyuék nagyon sokat besegítenek ilyenkor és sokat vagyunk náluk. A fogamat szerencsére csak be kellett tömni.

Végülis mit csináltatok a múltkori találkozón, hová mentetek?

Puszi, Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!

Sziszike! Mi november végén költöztünk ide Miklósra.Egy parasztházat vettünk meg hitelre.Nekem mindig is ez volt az álmom. 140m2-es 2 szoba + nappali, de még 2 szobát lazán ki lehet alakítani, hiszen a szobák kb.21 m2-esek és mindegyik előtt van egy kb.14 m2-es előtér. Sok minden tennivalónk van, de majd apránként megcsináljuk.Előtte mi is albérletben laktunk a XI.ker-ben.
Én régen nem nagyon szerettem a kocsit, vezetni meg egyszerűen utáltam.Elég nehezen beszéltek rá, hogy letegyem a jogsit.
Most viszont már nem biztos, hogy kibírnám nélküle.Mondjuk azért annyiban speciális a helyzetem, hogy a férjem kamionozik, így leginkább csak magamra számíthatok.

Andi!Sajnálom, hogy most nem tudunk elmenni a sárga házba a nátha miatt, jövő héten pedig valószínüleg a szüleimet megyünk meglátogatni.De azért még mielőtt hazamentek összehozzunk vmit.
Múltkor egyébként egy játszótérre mentünk, szerintem pont arra, ahova ti is szoktatok járni.

Jó éjszakát mindenkinek!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!
A Tebe sor tényleg nincs a centrumban, de kocsival 1-2 perc alatt oda lehet érni. Nekem is van egy külön kisautóm, 2 hónapja kaptam a szüleimtől, bár ritkán használom, mert ha megyünk valahová, ált. a férjem vezet. Lilikével kettesben pedíg nem nagyon merek elindulni mert kifeszíti magát a gyerekülésből, annyira sír ha be van kötve. Így nem tudok a vezetésre koncentrálni,mert sajnálom,hogy sír, félek h félrenyel, és különben is mireodaérünk valahova, biztos tökre leizzadok az idegeskedésben :roll: .
Szeretném megkérdezni, hogy akinek nem látszik az üzenetek végén hogy mennyi idősek a gyerekei, nekik mekkorák?
Van valakinek kb.6 hónapos babája rajtam kívül?
Sziasztok: Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Jól el tűntem. Mi???? Nem direkt volt, nem volt erőm a géphez ülni.

Sziszike! Gratulálok a babákhoz. Mekkora házat vesztek? És ha lehet tudni mennyiért? Nem akarok kíváncsiskodni nagyon de nekem is a vágyam egy házikó. Most panelban lakunk, saját 1+2fél szoba.

Bea! Én nagyon örülök neked. Az én lányaim 11 éves és 21 hónaposak. Egy kicsit nagyobbak mint a tied de ugyan úgy 9 év a korkülönbség köztük. Nektek miért sikerült ilyen nagyra?

Gabi! Jobbulást nektek.

Barbi! Tényleg szép nagy lesz a terasz. És mekkora lesz a ház?

Andi! Mikor mentek vissza? Én is remélem, hogy talizhatunk addig.

Lányok! Amíg jó idő van addig kéne találkozni. Én javaslom a jövő hét egyik napját. Nekem hétfőtől csütörtökig egyenlőre mindegy melyik nap. Délelőtt 9-12 ig ráérek utána alszik a kicsikém és jön haza a nagy a suliból.

Sziasztok!
bebi
 
 


Sziasztok!

Lenne egy javaslatom, olyan sokan vagyunk hírtelen, mit szólnátok egy táblázathoz magunk közt?
Ha szeretnétek meg is csinálom,, márha küldtök adatokat. :wink:

Név, születés, lakhely, babaneve, kora..ilyesmik. Mit szóltok?

Elküldöm, akit érdekel a honlap címét, itt megleshetitek, milyen lesz és hol lesz a házikónk. Vannak fennt árak is.:)
http://www.krifin.hu/krifin.php

taga: nem lehet könnyű neked, nem irigyellek, nekem jó, mert párom 5ig dolgozik és 15perc alatt hazaér.:) Vagy elmegy Zsoltiért oviba, de akkor is 3/46 és itt vannak.
Zsolti Újpestre járt eddig, (anyuhoz), remélem a Taksonyi ovi is jó lesz.:)
Szeretném visszatartani 1 évet, így fontos, hogy szeressen odajárni. Remélem így lesz!
Ha kiköltözünk, persze messzeb lesz párom is, de azért elég sokat lesz velünk.:)

Mindenki férjnél van?


Bence:
Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Újjak és régiek egyaránt jó reggelt mindenkinek. Én is egy kicsit levagyok maradva, kapkodom a fejemet jobbra és balra. Két-három napja én sem ültem ide a géphez, mert minden össze jőtt nállunk is. Elég sokan össze gyültünk ám rendesen, de ez a jó.

Sziszike: Bocsi, de én veled kapcsolatban le vagyok maradva. Gratula a babához. Taksonyba merre felé, vettetek házat? A másik két gyerköc milyen idős nállatok? Én 2 éve férjnél vagyok és 11 hónapos lesz a kislányom óktóber 11-én.

Bea: Akkor te tényleg elég aggodós tipus vagy. Lilike 6 hónaposan miket csinál? Hány kg és cm vagytok? Miket esztek már?
A nagyobbik lányod melyik suliba jár?

Andi: Jó régen hallottunk felőletek. A klubban mi volt? Majd mesélj légyszí! Mi a faluban a mozi mellett építtetünk, egy ikerházrészt. Már burkonak a héten állítólag. Sajnos két napja nem tudok kinézni mert nállunk Kitti elég beteg. Elkapott valami virust. Tegnap dokit kellett hívnom hozzá. Nem tudatm semmivel a lázát csillapítani. De ma már jobban van, éjszaka végig aludt szerencsére. Remélem egy-két nap és elfelejtjük ezt az egészet.

Anikó! Tényleg jól el tünntél. Napok óta nem jártál erre. A ház alapterülete nem nagy: 80m2 . De ha jön a második baba majd akkor lehet bővitünk rajta. Most csak két szoba van fenn az emeleten, egyik Kittié másik a mi hálónk. Bibi még mindig sokat rosszalkodik?

Gabi: Fannit meg puszilgasd meg helyettem is ha olyan kis ördög mint ahogy írtad.

Na megyek szép napot m,indenkinek!

Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Sajnos mi sem jutottunk el a sárga házba, mert Cintusnak jön a foga és fent voltunk éjjel, így délelőtt mindketten kómásak voltunk. Aztán végül 11-kor beájult és több mint 3 órát aludt. Mi okt. 15-én megyünk vissza, tényleg jó lenne addig találkozni. Meg amíg jó idő van, mert aztán hol jövünk össze. Nekem is jó előre láthatólag a jövő héten valamelyik délelőtt.

Gabi: remélem már jobban vagytok mindketten!

Bea: üdvözöllek még egyszer. Hat hónaposan az én kislányom még nagyon elvolt a babaülésben, szinte rögtön elaludt. Egyébként az én kislányom, Cintia okt. 5-én lesz egy éves.

Bebi: el hiszem, hogy be vagy havazva. Most én is át tudom érezni a kétgyerekes anyukák életét, épp a keresztlányommal írjuk a leckét. Ő másodikos.

Sziszike: neked is üdv. Majd átküldöm az adataimat priviben valamelyik nap. Én nem vagyok, de lassan kilenc éve, hogy együtt vagyunk.

Barbi: akkor ismerős nekem a terep ahová költöztök. Én most a Rákóczi utcában vagyok a nagyszüleimnél és a zöldségest a pékkel szemben anyu csinálja, mi sűrűn járunk erre. Jobbulást nektek is.

Egyébként én is 29 vagyok. Ti mikor születtetek pontosan. Én 77 febr. 6-ai vagyok és már előre rosszul vagyok a 30-astól. Remélem nem sikerültem nagyon össze-visszára. Ennyire telt lecke írás közben.

Sziasztok:

Andi
jazmin2005
 
 


Sziasztok!
Szerintem is jó ötlet a táblázat,, én is küldök majd adatokat, ha megcsinálod Sziszike. Én 10 éve mentem férjhez a nagylányom apjához, hamar kiderült hogy nem tudunk együttélni,de akkor már úton volt a kis szerelemgyerek. :D Egy darabig próbálkoztunk még miatta, aztán elváltunk. 2 éve mentem férjhez újra, azért ez a nagy korkülönbség a gyerekek között. Beus egyébként a Bíró Lajos ált. isk.-ba jár,4.-osztályos.
Lili most kb.7600g lehet és 66cm. 2hét múlva kell mennünk a doktornőhöz megmérni. (Gyurkó dr. nő) Akisasszony 1-2 hete már mászik,idáig csak fókaugrásban közlekedett, de ha telefont, laptopot, iskolai füzetet, egyéb érdekes dolgot lát, úgy "skerázik", nehogy mi érjünk oda előbb és elvegyük.. Ő csak 5 és fél hóig szopizott, de már 4 hós kora óta pótolni kellett. Most bébiételt, főtt zöldséget husival, bébidesszertet, ha sütök sütőtököt, vagy turmixolok gyümölcsöt, ezeket eszi, +tápszert este, éjszaka. Nektek meddíg ettek éjszaka a gyerekek? :roll:
Andi: Cintiának mik voltak a fogzás első biztos jelei? Nekünk 2 hete volt egy éjszaka láz, orrfolyás, de fognak nyoma sincs :cry:
Üdvözlök mindenkit, sziasztok
bey78
 
 


Sziasztok!

Tényleg jó ötlet a táblázat, mert most már kezdem én is elveszíteni a fonalat.
Az elején nekem se ment könnyen a vezetés a kisasszony mellett, mert irtó hasfájos volt hathónapos koráig, és őt az autókázás se tudta megnyuktatni, engem meg kimondottan idegesített a sírása.De mostanra /14-én volt 18 hónapos/ már egymáshoz csiszolódtunk.
Fanni még mindig szopik, főleg reggel, de néha még este is.De emellett eszik mindent.Igazi kis vasgyúró lett mostanra. 54 cm és 2850g volt születésekor, most kb.12 kg és 85 cm.
Ő elég sokáig evett este, de még most is többször kell inni.Nem egy jó alvó csajszi.Ezidáig még nem aludt át egy éjszakát se nyugodtan.Először a hasa, majd a költözés, fogzás...És szerintem benne van a félsz is, hogy mivel apa időnként van-időnként nincs, mi lesz ha anya is elmegy.Nagyon ragaszkodik hozzám.

Ezek szerint itt én vagyok a nagy öreg.1972-ben születtem, dec.14-én. Tavaly májusban volt az esküvőnk, már Fanni is ott volt.

A jövő hét nekünk valószínüleg nem lesz jó a találkozóra, mert megyünk a szüleimhez vidékre. Egy kicsit tartok tőle, mert először megyek picurral kettesben ilyen hosszú útra./200 km/
De legfeljebb majd többször megállok. Anyuék már nagyon várnak minket, hiszen májusban látták utoljára a kisördögfiókát.


Jó éjszakát mindenkinek!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!


Én 1977. 09.19.-én születtem. A kislányom neve Kutasi Kitti, 2005 november 11-én született. 3110 grammal és 53 cm. Az I. női klinikán szűletett. Nem tudom még milyen adatra van szükség.

Sziszike: A táblázat szerintem is jó ötlet írtam adatokat ha valamire még van szükséged akkor kérdezz. Megnéztem a lakóházatok honlapját, nagyon jónak tünik ám. Ti mekkorát vesztek? Sorház vagy ikerház? Nekem a barátnőm Taksonyba lakik a Kisfaludy utcában és azt mondja, hogy szeret ott lakni.
A Népligettöl meg voltam kinn nálla még tavaly terhesen busszal és tényleg 40 perc alatt kinn volt. Szóval nem olyan macera a közlekedés.

Bea: Jó nagy a kislányod már, és már mászik is!
Akkor nállunk Kitti eléggé lusta mert a hintázáson kívül még nem csinál mást, vagyis négykézlábra áll és úgy hintázik előre-hátra. A kezét még nem nagyon használja. Na mindegy majd csak elindul.
Kitti is tápszeres baba volt, mert én két hónapig tudtam szoptatni. Közben kiderült róla, hogy tehéntej alergiás. Úgyhogy 1 éves korunkig semmi tej féleség.
Ti mindent esztek már? Egy nap hányszor eszik Lili?

Gabi: Nem is gondoltam volna rólad, hogy 72-es szűletésü vagy. Nem látszol annak!

Andi! A jobbulást köszönjük. Ma már Kitti láztalan volt, és tegnap délelőtt óta nem is hányt.Evett is reggelire. Úgyhogy remélem a nagyján túl vagyunk.

Na pusza mindenkinek.
Szép napot. Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 



Sziasztok!

Mi remekül vagyunk. Lesz tali a jövő héten? Ki szervezi? A színház előtt nekem jó. Azt már ismerem.

Táblázathoz mentek az adatok. Ide kérlek, ne tegyétek ki.
Amúgy 32 éves vagyok, két éve házasodtunk lassan nyolc éve ismerjük egymást. A nagyobbik lányom 11 éves múlt, a kicsi 21 hónapos. Főiskolára járok és angolt tanulok. Röviden ennyi.

Jaj majd el felejtettem Gabi a férjem csinál mindenféle bútort még fürdőszobait is. Rendelj bátran. Jó utat nektek. Ott is van net? Tudsz majd írni nekünk?

Sziszi! Tetszik a házatok. És nem volt drága. Mikor fogtok költözni???

Lili, tényleg nagyon ügyes, Bius ilyen korában még csak forgott de hamar behozta a lemaradást 11 hósan már ment és most meg beszél és félig meddig szoba tiszta.

Jobbulást Kittikének. A férjed rájött már ki a 170-es járat?

Andi! Annyira útálom, amikor segíteni kell a leckeírásban. Na, nem azért. Hanem mert én tudom mi a megoldás de net tudom úgy elmondani rávezetni mint egy tanár. És ilyenkor kicsit ideges vagyok. Nem akarom túl se ragozni meg értetlennek se lenni. Szóval nehéz. Az a jó, ha megy magától minden.

Puszika!
bebi
 
 


Sziasztok!
Ez a leckeírás nekem is egy rémálom. Főleg úgy hogy nem érti eleve a gyerek,sokszor én sem, annyira kínaiul van megfogalmazva az egész, megkérdezni meg nem meri a tanárt hogy Ő nem érti, mert haragudna. Nálunk ilyen nem volt. És ezért járatom matektanárhoz , hogy ott elmagyarázzák neki amit az iskolában kellene. :!: Na mindegy...
Barbara: Azt hiszem minden nap a házatok előtt járunk el 2X is, feltéve ha ti építkeztek a pékség és a mozi közötti "főúton". Ha igen, nagyon-nagyon szép lesz a házatok, elég nehéz lesz bejárni mert pont ott szűkül az út, és mindíg féltem is a kis kocsimat, nehogy valami nagy állatka meghúzza, szemből jövet.
Más: szerintem annak nincs jelentősége h Kitti még nem mászik, mert valakinél abszult kimarad és egyből föláll, mint a keresztlányom is, aki most 18 hónapos.
Jó éjt mindenkinek.
Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Most már szinte biztos, hogy szombaton megyünk anyuékhoz, és sajna náluk nincs net, de ha találok vmi hozzáférési lehetőséget, akkor jelentkezek.
Így mi a jövő heti találkozóra biztos, hogy nem megyünk, de utána vevők vagyunk mindenre.

Szerintem se kell aggódnod Barbara, hogy Kitti még nem mászik.Fanni se siette el a dolgokat, alig mászott vmit, és azt is elég furcsa technikával.Utána szinte egyszerre állt fel és indult el.És elmúlt egyéves, amikor egyedül járt.Mostanra pedig már nagyon szépen megy.

Ma véletlenül bölcsöde keresés közben a neten találtam egy játszóházat itt Miklóson a régi Skálában az Ifjúság úton.Létezik ez még?Hallott vki róla?


Jó éjszakát!
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Ez a vírus egy kész rémálm ami Kittinél van. A mai délelőtt nagy része azzal telt el, hogy nem gyöztem tisztába tenni Kittit, mire tisztába tettem tele lett a pelenka és kezdödőtt minden elöről.
Levagyok eresztve teljesen. Akkor hívtam a dokit mire ő azt mondta diéta. Úgyhogy krumplin, répán és teán él az én 11 hónapos kislányom. Jó mi???
Nem kivánom senkinek, hogy átélje ezt.

Anikó: A férjem tudja igen, hogy ki a férjed. A jobbulás meg ránk férne már.

Bea: Igen mi vagyunk azok a szerencsések akik ott épitkeznek de már inkább rémálom mint boldogság. Elég szük ott az út és nagyon forgalmas lett. Nekünk ami jó, hogy a legbelső lesz a mi házunk, és ott nincs olyan zaj. Ez tényleg a központ. Iskola, ovóda, suli, bolt stb. Kitti miatt nem aggódom annyira mert majd indul amikor indul. Ma is anyósom virága bánta sikeresen magára rántotta addig bohóckodott vele. Csak én meg takaríthattam vele.

Gabi:Jó utazást akkor nektek, és ha ott esetleg nem tudsz jelentkezni akkor a hazaérkezésed útán jelezz. Fannival vigyázzatok az úton.

A találkozást jövőhéten szerintem mi is kihaggyjuk, nem tudom mikor lesz Kitti gyógyult.

Addig is szép napot nektek

Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Mindenki eltünnt innen? Mi van veletek? Napok óta nagy a csönd.
Ha valaki írna pár sort!!!

Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Helló Barbi!

Én itt vagyok. Zajlik az élet. Séták, torna, játszótér. Beindult a mondókás klubb. Egyre több a program.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Nekem is sűrűek a napjaim, de holnap d.e. talán több időm lesz és jövök.:)
Taksonyba decemberben, 2ünnepközt költöznénk.

Megvárjuk a legkisebb manó születését és egy kis időt utánna énis kapok. Még 2hónap és jön a babóca.:)

Amúgy a hitel miatt is, iletve a szocpol miat is, így kell csinálnunk..mivel 3.babót nem lehet bevállalni!

Sztetek olcsó?? Nem tudom a környékeken milyen árak vannak, de a Pestiekhez képest az ár szupi! Itt ennyiből egy 2szobásra..70négyzetméter körül jutna...:(
már alig várom, hogy a kis otthonunkba lakhassunk.

Majd rakok képeket a ház készüléséről vmikor.

Puszi:Sziszi.

U.I. a táblázat már készül.

Bence:

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Én sem tűntem el, csak mióta Lilike közlekedik, nem sok energiám marad estére. A nappalokról nem is beszélve. Van úgy, hogy egy fél órára én is melléfekszem, ha bírni akarom a gyűrődést. Mindenhova fel akar mászni, és fel is kapaszkodik, ahová csak tud. :-) Ma például, leraktam az előszobaszőnyegre, és gyorsan adtam a kiskutyának enni, (ugye pont most kapta a nagylány is a kiskutyát... 6 hetes..)és mire beértem Lili félig benne a cipősszekrényben, dobálja kifelé a cipőket. :-) Azt hittem megzabálom, annyira aranyos volt. Nekem ez új, hogy Ő már ilyet csinál. Képzeljétek, a múltkor a Marsi Anikó ajánlott egy 3 kötetes könyvet, amibe beleszeretett, A suttogó titkai 1,2,3 megvettük az első 2-t, hát szerintem nagyon jó. Úgyhogy ha mégis marad estére egy kis időm, akkor olvasok. Akinek nagyobb babája van mint az enyém, annak inkább a 2-3-at érdemes elolvasni. a 2-est odaadtam a hugoméknak, az Encsi most 18 hónapos, eléggé aktuálisak a témák most neki.
Sziszike: elhiszem hogy várod a beköltözést, mi is 1 éve lakunk csak a házunkban és imádok itt élnii. Én eléggé hajlamos vagyok arra, hoy esőben, télen szomorú legyek, ezért eleve úgy terveztük, hogy sok narancs, piros, bordó, és citrom színű textil, kaspó,berendezési tárgy vegyen körül , így télen is olyan a lakásunk, mintha sütne a nap :P Kívánom, hogy a ti otthonotok is legyen olyan, mint ahogy azt megálmodtátok!
Üdv mindenkinek:Bea
bey78
 
 


Sziasztok!

Örülök, hogy nem tünnt el senki. Olyan csönd volt itt napokig. Már hiányérzetem volt, hogy nem ír senki. :D
Mi meg gyógyultunk teljesen. Csak most a fogakkal szenvedünk, éjjelente felébred Kitti és játszik a kiságyában. Utána meg vissza alszik. Mászni még mindig nem mászunk. Viszont ma voltunk méreckedni: 7730 gr és 77 cm Kitti. Hosszú csajszi lesz ám.

Anikó: A lányodnak a suli megy? Milyen az a mondokás klubb?

Sziszike: Gondolom, hogy várjátok már a beköltözést. Mi is nagyon várjuk, csak még mindig van valami. Most a legújabb időpont az október vége. Hol fogsz szülni? Most hanyadik hétben jártok?
Megnéztem a házatokat szépek lesznek, ti hány négyzetméterest vettetek?

Bea: Gondolom, hogy minden energiádat felemészti Lilike. Én még ezt nem tapasztaltom mert Kitti még mászni sem mászik, csak próbálkozik. Mi is várjuk már a beköltözést nagyon talán október végére lesz belőle valami. A Suttogó első részét nekem is volt részem olvasni, és nagyon tetszett. Alíg birtam letenni. Nagyon izgalmas dolgok vannak benne.

Na megyek mert megjőtt apa és ebédelünk.

Puszi: Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Sziszi! A csíkod nem működik? Azon még csak 13-14 hetesnek látszol. Most akkor mikor jön az a lurkó? Megzavarsz. Ha nem mondtam volna még nekem is nagyon tetszik a házatok. Mondtam is az uramnak de ő nem akar ki költözni. Pedig olyan jó lenne kertesben lakni. Majd ha meglesz a harmadik akkor költözünk.

bey! Vannak olyan idők amikor a gyerek több energiát szív el tőlünk. Főleg mikor megindul. Az enyém mellett csak éjjel lehet itt ülni meg ha alszik. A többi idő nagy részét kint töltjük vagy aktív játékkal. Állandóan őt kell figyelni. Egy szusszanás időt sem hagy. Tiszta felüdülés mikor suliba megyek.

Barbi! Reninek most még megy a suli. Elég sokat nyüstölöm. De eddig csak ötösök vannak meg két négyes. Remélem így is marad. Örülök, hogy jobban vagytok. Kitti tényleg szép nagy lány. Az enyém 86 cm és 14 kiló.

Suttogót én is olvastam. Szerintem is jó. Érdemes de nem feltétlenül kell minden részt szigorúan betartani. Mondjuk úgy 80-90%-ot.

Este megyünk szalonnát sütni a Duna partra a szomszédokkal. Ugye akinek nincs kertje az a Duna parton pik-nikezik. Jó kis bogrács partikat is szoktunk tartani a beton dzsungel közepén.

Puszika mindenkinek.

Kép
Kép
Kép
bebi
 
 


Sziasztok!

Csíkot felrakom újra, nem tudom mi volt a gond.
116nm-eset veszünk 172nm-es kerttel, szélső, belsőházat választottunk-mi voltunk az elsők, akik dönthettek.:)
Megterveztük a házunkat, amit ők a tervezőjükkel megcsináltattak és az eredmény nagyon tetszik.:)

December legelejére várjuk a kismanót! Költözés viszont csak 2ünnep közt lenne!
De addig is még sok dolgom van, pl. jogsi, TB-nél intézkedni.

Kellemes napot:Sziszi.

Bence:


Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!


Újra itthon vagyunk.Nagyon jól telt a nagyinál a múlt hét, egy kicsit én is tudtam pihenni.Fanni kisasszonytól természetesen el voltak ájulva a szüleim.
A vártnál jobban viselte az útat, igaz, odafele majdnem visszafordultam, mert hiába indultunk reggeli után, a kisasszony állandóan inni akart, utána öntötte kifele az innivalóját...de mielőtt megőrültem volna, elaludt.
Hazafele már nem volt ilyen gond.

Ha jól olvastam az elmúlt hét eseményeit, akkor nem volt találkozó.Kedden jön vki a baba-mama klubba?
Ha az idő engedi, nincs kedvetek esetleg a Miklós téri játszótéren összefutni?

Üdv.
Gabi
taga
 
 


Sziasztok!

Kittike remélhetőleg meg gyógyult. Bár múlt héten szerdán és csütörtökön hányt megint. Hívtam a dokit ő azt mondta, hogy valószinű még vírus, ami vagy benne volt, vagy egy új. Mondtam magamnak nagyon jó. :)

Sziszike:Melyik korházban fogsz szülni?

Anikó: Milyen volt a szalonna sütés? Jó idötök volt? Nem fáztatok? Mert azért este már lehűl a levegő!

Gabi: Üdv megint a csapatban. Remélem jól éreztétek magatokat otthon. Fannika akkor pörög rendesen. Nem baj, legalább este elfárad, és hamarabb el alszik.

Puszi Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Uzsoki kórházban lesz a szülés.:)

Rakok fel képet a gyerkőcökről:

Zsolti:

Kép


Panka:

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Sziszike, tündéri gyerekeid vannak!! :lol: Biztosan a többieké is még sajnos nem találkoztam egyikőtökkel sem, így őket sem láttam. Nekem pont holnap délelőtt jönnek anyukámék, szerintem mi nem tudunk menni. :cry: Egyébként melyik az a Miklós téri játszótér?
Barbara: neked is biztos már rengeteg ötleted van rá, hogy rendezd be a házatokat, és már legszívesebben ott lennél, "már nem sokat kell addíg aludni".
Lilike ma 7 hónapos!! :D Megmérték csütörtökön, 8200gr. A hátam "gondolta", hogy valahogy így lehet a súlya, mostmár nem is cipelem annyit. Állandóan a nyomában kell lennem így is, nehogy lenyeljen valamit vagy magára ne húzzon valami "tökre nagyon érdekes dolgot". Mert ugye mostmár mindenen felcsimaszkodik, feláll mellette, és nagyot sóhajtva, elkezdi a munka izgalmasabb részét, az egy szinttel följebb való kutakodást ill. lerámolást. :wink:
A másik gyerekemet is imádom, csak ő már nagy, ő nem csinál már ilyen aranyos dolgokat. :)
sziasztok. Bea
bey78
 
 


Én is töltöttem fel képeket a gyerekekről. Kép Kép
bey78
 
 


Sziasztok!

Ma mi sem tudunk játszóterezni, mert délelőttre kaptam időpontot a szemészetre és megakarom végre nézetni.

Sziszike: Nagyon édesek a gyerekeid, a kislányod huncutnak tünik ám.

Bea: A házat már nagyon várjuk, ha minden reggel arra mész akkor te is láthatod, hogy már szinezik is. Belülről már az alsó szimt levan burkolva, ma csinálják a felső szintet. Teljesen a mediterrán stílus lesz az uralkodó. Járólap, függönyök, kiegészitők szóval minden. A konyha bútorom is így lett csináltatva, ill. leszabatva. Mert sogoróm fogja össze rakni. Bea neked is nagyon aranyosak a lányok.

Hogy lehet ide képeket felrakni??

Na megyek: sziasztok

Barbara

29 éves vagyok, van egy 9 hónapos kislányom Kittike.
kutasi barbara
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltüntem, de a tesómnak ki volt belezve a gépe. Meg most is a csajszi a lábam alatt van állandóan. Ha lesz tali a héten szívesen mennénk mi is. Puszi, Andi
jazmin2005
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?