Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Csajok!

Most mindenki picivel írja az örömét??? Nem akartam ebből hagyományt, oké? Álljon itt az ellenpélda:
Baba majd ki rúgta az oldalamat, úgy örült, hogy már csak 20 hét a találkozásig!!!


Lara!

Mikorra kaptál időpontot? A szurid nevét azért találtam el, mert ez az egyetlen tüszőrepi, amit ismerek. :wink:
Csúnya doktorbácsi! Miért nem bömbölted tele a rendelőjét, biztos adott volna matricát, hogy hagyd abba. :lol:

Sonjus!

Gratula a P2-höz. Akkor úgy lehet tekinteni, hogy a méhszájseb is rendben van?

Móni!

Hát ez tényleg jó hirtelen inszem volt. De ha a dokid bízik benne, akkor bízzál Te is. :wink:
Tényleg mennyi egybeeséés. :shock: :D

Beu!

Már nekem is egyre jobban kifelé fordul a köldököm, de még sehol se tart a tiédhez képest. :) Nem érzékeny nagyon?

Reni!

Még mindig nem kaptam képet. :cry:
Jó lehetett a lagzi, biztos jót mulattatok. :)
Mi is hamarabb fényképezkedtünk, mondjuk nem előző nap, csak aznap délelőtt.

A mai 20 hetes pocakfotó:
(bocsi, hogy fej nélküli, de sokan olvasnak minket, priviben küldök bármikor egész alakosat is, de ide nem szeretnék feltenni)
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZiasztok!

Sonjus,
a P2 teljesen jó! :)
P1 csak szűzeknek van - meg nekem! :mrgreen:

Móni,
én is bízom benned! :)
Kár hogy nem vagy közelebb, tudnék adni Cataflamot, van otthon egy rakat! :roll:

Vica,
gratuláció a hivatalos félidőhöz! :D
angel37
 
 


Sziasztok!

Vica, Beuka csini pocitok van!:) Én is akarok!!!!!!!!!!!!!!! :lol:

Reni, kérek képeket!!!!!

Szonibaba, palástfű és cickafarkfű teák!
pihi
 
 

 
 

[quote][ írta:b]Móni! :)
Ráadásul ennyi egybeesés :wink: :wink:

Beu!
Köszi a gratulát sógoromék nevében is!
Igen jobb már, de nem az igazi... :cry: Alig tudok leülni, felállni... Nme tudom mitől lehet.
Nem eértem ezt az egybeeséses dolgot... :shock: :oops:

Mindenkinek nagyon köszönöm a drukkokat, és a kedves szavakat!! Igazán jól esnek! Nagyon jó lenne ha sikerülne, de nem kergetek hiú ábrándokat.

moni
 
 



Angel!
Köszi, de nem akarom gyogyszerrel tömni magam, csak végszükség esetén vezsek be...

Vica!
Hogy tájékozott légy repiszuri ügyben, én Pregnylt kaptam az első kettőnél, most ugye a természet elintézte... :lol: Így megmaradt a repiszurim. :)

moni
 
 


Móni, Neked csináltak HSG-t?
pihi
 
 


Vica!
Szép pocak!
Nekünk is ilyen szobainasunk van :)

Móni!
oksi akkor mi majd helyetted is ábrándozunk!:)
sonjus
 
 


VICA!NE HARAGUDJ DE NEM MEGY EL NEKED AZ E-MAIL,VAGYIS KAPOK UTÁNA EGY DÉMONOS E-MAILT HOGY NEM KAPOD MEG.

VALAKIT MEGKÉRHETEK KÜLDJE TOVÁBB VICÁNAK AZ ESKÜVŐI KÉPEKET?!
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Újra itt. :) Megpróbáltam kicsit visszaolvasni, megpróbálok mindenkinek írni. :)

Reni!

Sok boldogságot nektek és mielőbbi babásodást!

Móni!

DRUKKKKK a hirtelen jött inszemhez!!!!!!

Vica!

Gratula a felidőhöz. :)

Angel!

Drukkolok, hogy a fagybabák minél előbb visszakerüljenek.

Beuka!

Szép a pocid, már csak pár hét. :) Mi most kezdjük kinőni a 62-es rucikat, ezeket már több, mint két hónapja hordja Bendi. Pl. a Kenguru Gold-os 62-es már kb. 2 hete kicsi rá, a Brendonos mostanában lett kicsi. Szóval márkája válogatja, hogy melyik meddig jó.

Apa pénteken elutazott két hétre, elvitte a számítógépet is, most szereztem egy kölcsön laptopot. Kicsit rossz egyedül, este a szüleim segítenek. Kicsit ki vagyok akadva, mert Bendi két hete minden második éjszaka felkel enni. Kb. 1 hónapos kora óta átaludta az éjszakát, most pedig nem értem, hogy miért van ez. Egyébként egy ördögfióka, sokat dumál, mindent a szájába vesz, szépen használja a kezeit, sokat nevet. Tegnap hasról átfordult az oldalára, tovább nem tudott, mert megakadt a kiságyban. :D Fekve emelgeti a fejét, mintha fel akarna ülni. Valamelyik nap pelenkézés közben megragadta a kis golyóit és olyan pofát vágott.... :lol:

Nagyjából ennyi!

Reni!

Kérek én is esküvői fotót!

Betti
betti73
 
 


Halihóó!

Reni! :)
Jól döntöttetek a lagzival. Nekünk 300 fős volt, nagyon jó lenne még egyszer átélni :) Jó ötlet a pénteki fényképezkedés is, csak az öltözés, smink, haj miatt lehet kicsit gázos

Vica! :)
Nagyon szép már a pocakod! NEm érzékeny köldök, eleinte picit kidörzsölte a ruha, de már semmi gond nincs vele

Angel! :)
Te jó ég, Te még szűz vagy :shock: :shock: :lol: :lol:

Pihi! :)
Köszi a dicséretet :oops: mi van Veled?????

MónI! :)
Bocsánat, nem voltam valami egyértelmű :oops: arra gondoltam, amit kisbetűvel írtál. Hogy akkor is uncsitesó született, amikor... Azért gondoltam, hogy jó lenen megint egy ilyen egybeesés :)

Betti! :)
Sajnálom az egyedüllétet, nem lehet könnyű :( főleg lelkileg gondolom.
NA akkor úgy számoljak, hogy kb eddig lesznek jók a 62-es rucik :(
Jaj olyan jót nevettem a "golyós" történeten :D férfiből van :) :wink: olyan édes leeht. Rakjáf föl róla képet, ha tudsz!

én ma mosom az első adag bébiruhát :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


na ez a szó, hogy "rakjáf" nem tudom honnan jött, természetesen rakjál-t akartam írni :oops: :oops: :oops:

Kép
Kép
beuka
 
 


CSAJOK REMÉLEM MINDENKI MEGKAPTA A KÉPEKET,AKI NEM JELEZZEN.VALAMI GÁZ VAN,MERT EGYFOLYTÁBA DEAMON-OS ÜZIKET KAPOK,MEG HOGY A CÍMZETTNEK TELE A POSTAFIÓKJA. :(

BEUKA!JÓ SOKAN VOLTATOK?
A HAJAMAT PÉNTEKEN DÉLBE CSINÁLTA MEG A FODRÁSZ ÉS VASÁRNAP REGGEL BONTOTTAM SZÉT.ADDIG UGYAN ABBAN AZ ÁLLAPOTÁBAN VOLT. :) ÚGY ALUDTAM.
breni
 
 


Hello Csajok,

Beu,
nagyon csini vagy! Már csak 2 hét, és bármikor szülhetsz. :D

Vica,
szép pocak még ha fej nem is jár hozzá. :D
Irtó hosszú ujjaid vannak!!!! :shock: :shock: :shock: :lol:

Kamilla,
a nyavalyába...

Angyal,
szorítszorít péntekre.

Móni,
na, ez az inszem gyorsan jött. Hajráhajrá.

Beu,
gratulálok ASSZONY! :lol:
Nálunk akkor volt sírás, mikor megláttam, hogyan festett ki a kozmetikus. Pedig mondtam neki, hogy nem akarok ribancos lenni. :roll:

Inci,
helyes a kiskádas. A velenceist már egyszer megdícsértem, de lehet megint. :D Marci és az anyuka is nagyon csini.

Képzeljétek, asszem átverték a fejem a Photo Hallban. Kértem néhány petis képről másolatot, és kértem, hogy scanneljék be és tegyék rá CDre. Erre az volt a válasz, hogy egyszerre csak egyet tudnak. Ha meglesznek a képek akkor tudják csak bescannelni, ha megint bemegyek. :roll: Az egyik képről kértem nagyítást, na azzal is menni kell mégegyszer. Besz@rás!

Szerintem sem kell mégegy topik.

Szerintem nem is írok ritkán. Vagy igen? :?:
potter_76
 
 


Reni,
persze nem Beu asszonynak akartam írni, hanem Reni asszonynak. :oops: Kérhetek én is képet? hp76bp@lycos.com
potter_76
 
 


Ági!

Szerintem tényleg átb@szarintottak a Photo Hallban. Vagy nagyon értett hozzá, akivel beszéltél. :shock:
Tényleg hosszú az ujjam, szerettem volna zongorázni is, de itt a faluban nem volt lehetőség. :? Remélem a gyerek azért nem fog megijedni, ha majd érte nyúlok. :wink: :lol:
Az esküvői smiked jobb lett hogy összekönnyezted?:D Legalább újat csinált a kozmetikus?

Betti!

De rossz lehet Apa nélkül. :cry: 2 hét, ki se birnám... :shock:
Tetszett nagyon a golyós sztori. :lol:

Beu!

A babaruhát mivel mosod? Már annyi féle ötletet hallottam az Arieltől a mosószódáig. :D

Móni!
Jegyeztem a Pregnylt is. :wink:
Sok lombikos topikot olvastam, azért vagyok ilyen "tájékozott". :)

Reni!
A másik mélcímemmel próbáltad, amit priviben küldtem?
A citromailes fiókom teljesen üres, egy darab levél sincs benne, nem lehet tele. De azért próbáld meg légyszi a msáikat.

Vagy valaki, akinek elment küldje már el nekem is! :!: :!: :!:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Ne haragudj,de annyira próbálom elküldeni,de nem megy,egész nap ezen vagyok.:(
Beuka!Küld el légyszi Vicának ha meg vannak még.Köszike
breni
 
 


Sziasztok!

Reni!
Gratulalok megegyszer!!!!Sok boldogsagot nektek!
A mensit sajnalom hogy nem jon! :( Mesz kivizsgalasra?Vagy varsz meg vele??
EN IS SZERETNEK KEPET!!!!!

Beuka!
Vagyok,vagyok de inkabb csak olvasgatok!Nincs semmi extra velem!
Neked viszont nagyon szep a pocakod!! :D

Vica!
Gratula a 20.hethez!!Hihetetlen gyorsan telik az ido!!
Es en is veled orulok ugy hogy meselj csak nyugodtan!!! :D

Moni!
Nem ertem amit irtal!Milyen inszem volt ez???
Bar ez nem is olyan lenyeges,inkabb az eredmeny lesz az!!!! :wink:

Incike!
Marci is mar 9 honapos! :shock: Igazi nagy pasi mar!!! :D

Angel!
Varom a penteket,remelem jo hireket kapsz majd!!!!
Kis feketet azert ajanlottam fol,mert utcalanyt jatszik mostanaban,es nagyon merges vagyok ra ezert!Remelem nem pasizott be.. :? !

Editke!
Akkor mar csak 3szuri van???

En tegnap hosszu ido utan elsirtam magam a sikertelensegek miatt!Elsejen elertuk a 3.evet amiota probalkozunk!De mar jo vagyok :D !!Csak szuksegem volt erre!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Reni!
Jajj, nehogy már ekkora problémát csinálj belőle, majd elküldi valaki, lehet hogy a postafiókod allergiás az enyémre. :wink:
Majd valaki elküldi. :P

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Lehet még is sikerül.Igaz kettessével,de most nem kaptam démonos emailt.Nézd meg a vicás emailedet.

Ancsa!Már elkezdtük.Voltam ultrahangom,ami tökéletes eredményt mutatott.Aminek még a doki is úgy örült.Rengeteg petesejtem van,van peteérésem,jó a méh és petefészek a méretei,minden jó. :)
Kaptam Norcolut-ot hogy megjöjjön.10 napig kell szednem,ami csütörtökön lesz vége,utána megjön és megyek 3.nap vérvételre.Ennyi van még.De a leletnek nagyon örültem.
Nagyon sajnálom,hogy már ilyen régóta nem sikerül a babuci.Együtt érzek veled :(.
breni
 
 


Móni,
jaaa, én se tömöm magam, azért van még egy rakás! :D
A punkció után azért 2 befigyelt! :roll:

Betti,
Beni nagyon édes lehet!!! :D :D
És köszi a drukkot! :)

PotterÁgi,
köszi a szorítot! :D
Photo Hall! :roll:
Ühüm, ritkán írsz! :wink: De nyilván lefoglal a világ legjobb pasija! :lol:

Beu,
Na most mondd meg! :mrgreen:

Akkor mindjárt teregeted az első adag bébiruhát! :wink:

Reni,
gratula!
De a rengeteg petesejt hogy látszott? :shock:
angel37
 
 


Mar kuldtel is!Milyen figyelmetlen vagyok!! :oops: Nagyon szepek voltatok!!!A virag a torta...!Es az az auto!!! :D GRATULALOK MEGEGYSZER!!!
Akkor mar csak drukkolni tudok hogy mielobb megjojjon es tudjal menni a vervetelre!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
köszi! :D Bízom!

Aha, hogy a kis ribi ilyesmiben mesterkedik! :lol:
Fújjál wc spray-t a fenekére! :wink:
angel37
 
 


Angel!hüvely ultrahangon voltam akkor még rá is kérdeztem amikor azt mondta hogy rengeteg foll látható azt hittem valami bajom(ciszta) és akkor mondta hogy rengeteg petesejt van mind a két petefészkembe.
Majd behozom a lapom és bemásolom.
breni
 
 


Reni!

Megkaptam! Köszönöm!!!!! :D
Hű, nagyon szép voltál!! Ahogy Ancsa is mondja, az autó, a torta, a csokor, minden. Szép volt nagyon a menyecske ruhád is, meg a vőlegény, illetve az ifjú férj is csinos volt. :wink:
A terem is tetszett, ahogy díszítve volt. Az biztos, hogy örök emlék marad.
Babának is nagyon tetszettek a képek, mert amíg nézegettem, majd kiugrott a bőréből. Ennyire mocorgós még sosem volt. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni,
be ne másold, elhiszem! :D

Na a tüsző az más, de a petesejt az nagyonnagyon kicsi! :wink: Csak azon csodálkoztam, hogy a doki ezt látja! :)


Egy nő 400.000 tüszőcskével indul! :)
angel37
 
 


Angel!A dokinő mondta amikor túrkált bennem.Én nem tudom.
A lapot nem azért akartam bemásolni mert nem hiszed el,csak kiváncsi voltam ti tudjátok mi mit jelent.
Vica!Köszönöm szépen.Örülök hogy a babádnak szép perceket okoztam.:)
breni
 
 


Ja, OK, persze akkor idevele! :)

De nincs itt semmi gond! Minden OK! A tüszőcskékben vannak a petesejtecskék, csak még éretlenül! :D Már egy kislány születésekor! :wink: Ezekből fejlődik ki a termékeny évek alatt minden hónapban egy (v két) domináns tüsző, és abból szabadul ki a petesejt ovulációkor! :)

Bocsánat, nem tudom mi ütött belém! :oops: Ezt nyilván mindneki tudja, csak most úgy jó volt leírni! :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Muszáj volt már benéznem. :D
Hétvégén olvasgattam, de aztán már nem maradt erőm írni is. :oops:

Vica,
Tényleg hihetetlen, hogy már a felénél jársz!
És nagyon csini a pocid!

Beuka,
Nekem is eszembe jutott a pocakodról (ami naggggyon széééép!) az a hétvége, amikor benéztem és a lap tetején ott figyelt a zebrás teszted! Olyan, mintha csak most lett volna! (Ilyenkor látja az ember, mennyire gyorsan telik az idő.) :roll:

Móni,
Én sem értettem, hogy hogy lett ilyen hipp-hopp ez az inszem, de nagggyon drukkolok! :D

Én is kaphatok mindenféle képeket?! (pkata1977@freemail.hu)

Jól látom, hogy Zsu sem nagyon jár mostanában?! Tudtok valamit Róla?

Betti,
Tényleg rossz lehet a férjed nélkül, de ott van addig Bendi! Elképzeltem a kis golyófogós jelenetet! :lol: :wink:

Velünk nincs semmi különös, szépítgetjük a lakást.

Pussz:
kata1977
Hatvan
 
 



Na csajok az úgy volt, hogy szerdán voltam UH-n, amin 13*15mm-es tüsző volt. Pénteken nem tudtam menni, szombaton sem, és úgy készültünk, hogy vas. megnéz, aztán a helyzettől függően repiszuri, és kedden inszem, vgay hétfő repiszuri, szerdán inszem. Igen ám, de a tüszőm nem így gondolta, szépen kibabrált velünk, és aznap v.sz. de. megrepedt... Pedig még csak a12. napon voltam. Dokibácsi is meglepődött. Gondoltam magamban, na ez is ugrott, mikor megszólalt, hogy akkor holnap inszem. Nagyon meglepődtem de egyben nagyon örültem is. Igaz nem kis szervezkedést igényelt részemről a amegvalósítás, de a lényeg, hogy jó sejtszámmal túl vagyok rajta, és még Utro-t is lehet kapni! Akkor elszek igazán boldog, ha tényleg megfogan v.ki, és be is tud ágyazódni.

moni
 
 


Sziasztok!

Lara!
Szonji lányom 1,5 év próbálkozás után jött, aztán a második 8 hónap után (ő nem maradt meg sajnos, tavaly augusztusban volt a vetélésem). Idén márciusban egy ciszta műtétem volt, de mi csak próbálkozunk, próbálkozunk szorgalmasan, de semmi.
Drukk, drukk a stimuhoz!!!

Reni!
Pont néztem a táblát vmelyik nap és akartam is kérdezni, hogy milyen volt a nagy nap, de megelőztél. A lényeg: nagy-nagy gratula és minden jót a közös életetekhez. Elsőként egy új családtagot :lol:

Beuka!
Tök jó a pocód, de ne csüggedj, lesz még nagyobb is :wink:

Moni!
Hajrá, hajrá! De nem értem, hogy miért kell sajnálni a tüszőrepit? Buta vagyok, lszi világosíts fel!!!

Pihi!
Köszi a teákat, ha végleg bekattanok lehet, hogy kipróbálom őket.

Betti!
Beni nagyon ügyes, hogy forgolódik. A pelenkás móka édes lehetett...

Ancsa!
3 év? Húúúú. Akkor Neked külön is szorítok és tök ügyes vagy, hogy kitartasz.
szonibaba
 
 


Jó, látom, hogy mire bepötyögtem a mondókámat, már választ is kaptam a kérdésemre Monitól! Köszi.

És Vica!
Kimaradt, hogy szépen kerekedik Nyuszika :lol:
szonibaba
 
 


Sziasztok!

Beu!

Az első injekcióm alkalmával megírtam, hogy nem sírtam. (pici korom óta rettegtem az injekciótól, mert az mindig fájdalmas volt, meg még attól féltem, hogy eltörik a tű, ha véletlenül befeszítem az izmomat. Érdekes módon a vérvételtől soha nem féltem )

Most pedig idézem Vicát:

Lara!

Peteérésre mit kapsz? Repi szurinak Choragont?
Ügyes voltál, hogy nem sírtál! Kaptál műanyag injekciós tűt vagy matricát? :lol:[/quote] :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!

Reni! :)
Húú akkor jó kis fodrászod volt! Két alvást is kibírt a frizura :)
Emlékszem mi vasárnap du. indultunk nászóútra, addigra kicsit szétzilálódott hajam, nem néztek ám hülyének arepcsin ilyen hajjal, ami mellesleg tele volt konfettivel :)
Azt nem értem még, hogy ugyanabban a ruhában fényképezkedtél, mint amiben szombaton voltál? Csak hogy mert írtad nem láthatott a párod, ami ugye érthető.

Ági asszony! :)
Igen már nem sok van hátra :roll: De bevallom őszintén még nem érzem azt a "Bármlyeik pillanatban" érzést, de szerintem ez még nem is csoda :) a Photo hall-os csajszi, vagy fickó jó bunkó lehetett :evil:
Köszi a bókot :) :oops:

Vica! :)
Ne is mondd, már én is hallottam mindenfélét. Az biztos, hoyg amivel elkezdem azt nem fogom megváltoztatni, mert az kiütést okozhat ugye. Már egy ideje Ariellel mosok így nem váltottam. Legutóbb épp Silan sensitiv-et vettem, azon van egy baba is így gondolom ezt lehet babaruháknál is lakalmazni, ÉS ennyi. Egyébként már én is sokmindent hallottam.
Azt mindenki állítja, hogy a fő hangsúly a vasaláson van, ott történik igazán a fertőtlenítés. Persze volt már egy olyan anyuka is, aki ezt is megcáfolta, hogy a kéz érintésére, vagy szekrénybetételre "elmúlik" a fertőtlenítés értelme. Szóval én maradok a a fent írtaknál.

Ancsa! :)
Köszönöm a dícséretet :oops:
NEm csodálom, hogy kiborult a bili :( 3 év az nagyon nagyon sok!!!
Csoda hogy ilyen keményen tartod magad! Döntöttetek már lapar ügyben? MArci hogy bírja az ovit?

Kép
Kép
beuka
 
 



Kata! :)
De jó, hoyg benéztél!!!! Örülök, mikor felbukkansz! Nem is gondoltam volna, hoyg még olvasol bennünket :)
Ksözönöm a dícséretet :) Hihetetlen, hogy neked iss milyen jó a memóriád :) Pedig már 7 hónapja, hogy feltettem azt a tesztet :)
Tudsz felrakni, vagy küldeni képet a lakásról?

Móni! :)
Akkor csak összejött a hétfői inszem, pedig írtad egyszer, hogy az a nap nagyon gázos :) Ügyes szervező vagy, nagyon DRUKKOLOK, hoyg az erőfeszítések meghozzák az eremdényt!!!

Emese!
Köszi :)

Lara
Értem :oops:
[/b]

Kép
Kép
beuka
 
 


Szoni!

Nem lehetne megbundázni a babásodást azzal, hogy elmész az orvoshoz, és mondod neki a problémádat? (nagyon szeretnétek kis tesót Szonji lányodnak) Hiszen ő sem volt egyszerü.? Gondolok én itt teljes hormon vizsgálatra.. szóval egy átfogó kivizsgálás lenne jó.

Beu! Vica!

Már megint elfelejtem beírni az időpontot: október 9.-én UH

Kép
lara26
 
 


Reni! Új asszony!

Csodaszépek vagytok! Örülök, hogy minden klaffolt!!

Kép
lara26
 
 


Vicu!

Örülök nektek!! Kívánom a továbbiakban is minden jól menjen.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Vica, Beuka csini pocitok van :D :D !!

Reni!
Irtam emailt,háátttttt egyszerüen gyönyörüek vagytok!!!!!

Ancsa!!

Igen már csak 3 van vissza!!

Ma nagyon kiborultam, sokat dolgoztam (futottam ide .oda a boltba)és a fenekemmel nekimentem amin a pénztárgép van,ráadásul pont a bal felével :shock: csillagokat láttam,ilyen az én szerencsém,végre nem fájt a szuri után,ere most meg ez,alig birok ülni!! :( !!
Ne haragudjatok ,hogy nem irok mindenkinek!!
Jaa ma már estére volt pár csep "barna" ,ennyit erröl a hónaprol,DE MAJD A JÖVÖ HÓNAP az lesz ám a nyerööööö!!!Bár most nem is reménykedtem!!


Sziasztok!!!
Vendég
 


Lara! :)
9-e már nemsokára itt van :)

Editke! :)
Én viszont reménykedtem Benned! Amikor csinálom a táblát, mindig nézem, hogy na ki a következő, akinek drukkolhatunk. Sajnálom, nagyon váratlanul ért, hogy már barnázol :(
De azért még ne adjuk fel teljesen, volt már, aki barna mellett lett babád :)
Tessék vigyázni magadra, és ne hajts annyit!! Próbálj meg lazítani, tudom könnyű azt mondani...

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Babád = babás :oops: :roll: lehet, hogy ez is Freudi elszólás volt :)

Anita! :)
Régen voltál! Mi újság???????

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Most irok eloszor, eddig, mint sokan masok, csak olvastalak benneteket:) Most kerultem olyan helyzetbe, hogy megkerdezzek masokat, akik hasonlo cipoben jarnak, milyen tapasztalataik vannak. Mi mar 2,5 eve probalkozunk, es sajnos meg eredmenytelenul. A parommal minden rendben, mar 2x vizsgaltak, es mindent rendben talaltak. Nekem volt egy magas prolactin, majd progeszteron szintem, amire kaptam gyogyszert, es 4 honapig figyeltek a pete-eresemet, majd 2x kaptam pete-erest segito injekciot, de ez sem hozott eredmenyt. A ciklusom eleg szabalyos 26 napos, es miota eloszor megjott szinte mindig eros hasgorcseim vannak a menses 1so napjan, de ezzel sosem foglalkozott eddig egyetlen nogyogyasz sem. Sajnos az utobbi par evben 2-3 havonta visszateroen felfazassal is kuszkodok, erre altalaban antibiotikumot kaptam, amikor idoben orvoshoz tudtam menni, volt hogy gyogyteaval kezeltem ki. Az utobbi honapokban gombas fertozes is jelentkezett, erre a parommal egyutt kaptunk gyogyszert legutobb. Ezek miatt a tunetek miatt huzodik egy ideje a petevezetek atjarhatosagi vizsgalat. Es ezzel kapcsolatban szeretnek tanacsot es tapasztalatokat kerni toletek. Mar van idopontom okt. kozepere laparoscopias vizsgalatra, de nem vagyok biztos benne, hogy csak ez mutathatja meg mi a baj. A dokinom nem javasolja az kontraszt-anyagos uh-os vagy rontgenes petevezetek atjarhatosagi vizsgalatot, mivel a laparoscopia tobbet mutat meg. Ez bizonyar igy van, de en megis tartok az altatastol es a mutettol, es persze, hogy mit talalnak.

Kerlek, irjatok meg, ha volt ilyen vizsgalatotok, hogy milyen volt. Ha jol tudom, a vizsgalat utani napon haza lehet menni, ha nem talalnak komoly problemat, de mi van ha igen? Ujra altatnak es ujabb mutet??? Azon gondolkodom,hogy erdemes-e masik orvos velemenyet is kikerni meg a vizsgalat elott???

Koszonom, Husrago
húsrágó
 
 


Szia Húsrágó!

Üdv itt, majd a többiek is biztos örömködnek Neked :wink: !
Nekem laparoszkópos ciszta műtétem volt, de gondolom, hogy az más (?) lehet, mint amit neked akarnak csinálni. Azért leírom, hogy az én tapasztalatom ezzel a műtéttel kapcs. nem volt pozitív (bár nincs összehasonlítási alapom), de a műtét után majd' két hétig alig kaptam levegőt, nem bírtam kiegyenesedni, iszonyat rossz volt. Azt mondták, hogy attól a gáztól van, amivel felfújták a hasamat, hogy legyen helyük matatni odabent. Kb. 1,5 órás volt a műtét, ez az idő is hozzájárult, hogy ilyen sokáig lábadoztam. Nem akartalak elijeszteni és ahogy írtam is az elején, a Te műtéted biztos más lesz.
Ha bízol a dokidban és régóta jársz hozzá, akkor sztem ne menj máshoz, biztos a legeredmányesebb megoldást javasolja.
Szorítok Neked, aztán majd meséld el, hogy hogy döntöttél.
szonibaba
 
 


Szia Szonibaba!

Koszonom a gyors valaszt:) Igen, ugy tunik, hogy a te laparoszkopos muteted egy pict mas lehetett. En csak azon "agyalok" hogy lehet-e egy simanak indulo laparoszkopos vizsgalatbol pl. vmi olyasmi, mint a te muteted? En a mai napig - amig fel nem hivtam az idoponttal a dokinot - abban a hitben eltem, hogy elsosorban megnezik a petevezetekek atjarhatosagat, de amennyiben talalnak vmit (kisebb dologra gondolok) akkor azt is "korrigaljak". Ehhez kepest ma azt mondta a dokino,hogy ha minden rendben lesz, akkor haza mehetek masnap, ha nem akkor meg 1-2 nap!!! Ez azt jelenti,hogy ott masnap csinalnak meg egy hasonlo vizsgalatot??? Mindenesetre jovo heten megyek a labor vizsgalatokra, es utana el kell vinnem a leleteket dokinak, es akkor szeretnem meg tole ezeket megkerdezni, hogy lelkiekben mire keszuljek! Meg sose volt mutetem, es korhazban sem igazan voltam, csak kezelesen... Parazok a kobon :shock:
húsrágó
 
 



Húsrágó!
Nem tudom mire gondolhatott a dokid aplusz 1-2 nappal.
Nekem tavasszal volt laparom, ami alatt sajna bevéreztem, így fel kell nyitni teljesen a pocakom. Ha erre gondolt az orvosod, az nem plusz 1-2 nappal jár, hanem többel. Ez egyébként mint szövödmény benne van a pakliban, 1 ezrelék rá az esély. Másik dolog, hogy ami miatt csinálnak lapart az a ciszta, vagy PCO. A hőmérős topicban 2 lánynak is volt most laparja, de másnap mindegyik hazamehetett. AZ endometriozis gynau miatt is csinalnak, nekem emiatt volt.
AZ altatás nem rossz, nagyon kedvesek voltak nálam az altatók.

moni
 
 


Jó reggelt!!!!

Reni, nem kaptam képeket!!! :cry:
Vica elküldenéd nekem????

Szia Húsrágó! Sajnos, vagy szerencsére nekem még nincs ilyen tapasztalatom. De lassan ráveszem magam a HSG-re.

Editke, még én sem adnám fel a helyedben! :wink: Drukkk!!!!!

Beuka, köszi a kérdést, nincs semmi különös. Várakozok és vágyakozok. Még mindig úgy érzem, hogy hamarosan beköltözik egy pocaklakó.
Bár januárban is azt mondtam hogy ebben az évben így vagy úgy, de megtörténik a csoda. Na jó, még van majdnem 3 hónap rá. Ha novemberben is megjön, akkor bejelentkezek a Forgácsba. vagy még nem tudom, hogy hova. Jobb szeretnék HSG-re olyan helyre menni, ahol nem kell olyan sokat várakoznom. Egy sima nődokihoz. De ilyet nem ismerek. Inszemre majdnem biztos, hogy a forgácsba fogok menni. De remélem nem lesz rá szükség.

A barnázgatás miatt aggódok. Biztosan nem normális dolog. De a doki azt mondta, hogy a hormonjaim rendben vannak. Akkor mi ez a barnaság mensi előtt 5-6 nappal már????
pihi
 
 


Sziasztok!

Beuka!Csak egyszer aludtam a kontyommal,mert vasárnap reggel értünk haza a lagziból,de akkor szétszedtem.Valamit félreértettél.Azt hogy nem láthatott nem rá értettem hanem a szülőkre,tesóimra,mamámra.:)Ő nyilván látott már pénteken.Ez egy hirtelen ötlet volt hogy pénteken legyen a fotozás.Meg még egy ruhát kölcsönözni már sok lett volna pénzileg.
Hogy vagy ma?Izgulsz már?

Kata!Lakásról képek?Én rám gondoltál amikor képet kértél?Küldök szívesen.:)

Moni!Nagyon drukkolok neked.

Szonibaba!Magadról nem is meséltél.Köszike nagyon jó lenne ha ebben az évben sikerülne egy babuci.

Lara,Keditke!Köszike
breni
 
 


Zsuzskával mi van????????? Hol vagy???? Adj egy életjelet!!!!
pihi
 
 


SZiasztok!

Húsrágó,
üdv itt! :)

A lapar igaz, hogy macerásabb, de valóban annyival jobb mint hsg, hogy ha esetleg látnak vmit, akkor valszeg egyben meg is tudják oldani.

Mikor kórházban voltam, a laparosok majdnem mind mehettek haza másnap! Ami szegény Móninál történt az tényleg nagyon ritkán fordul elő.

Az altatástól ne félj! Előtte kapsz majd jó kis "bátorítót" :D

Pihi,
nekem is volt több ciklusban ilyen hosszú pecsételés, és nincs gond! :) Ha a dokid is azt mondja, akkor hidd el neki! :wink:


Velem semmi :roll: Várom a holnaputánt!
angel37
 
 


Vica, köszi a képeket!

Reni, nagyon szépek voltatok!!!!!! :wink: :wink: :wink: És a kocsi, meg a díszítés is! Szóval gratuláció a szervezéshez is!

Angel, mondhatnak bármit, valami oka csak van a barnázásnak! Szerintem. Mert normál esetben nem kellene ilyennek lennie és azért többen vannak akiknek nincs. Lehet, hogy valami gyulladás okozza és nem hormon. Nem tudom. De jó lenne találni egy olyan dokit, aki foglalkozik ezzel.
Azért iszom most a palsátfű teát, hogy hátha ettől elmúlik. És akkor tényleg sárgatestelégtelenség okozza, ami a fogamzást is gátolja.
pihi
 
 


Pihi,
van oka, nyilván, csak nem feltétlen baj!

Többen vannak, akiknél nincs, lehet, de sok olyan is van, akinél van pecsét, és mégsincs semmi gond. Nálam attól van, hogy m. előtt már elkezd kicsit nyílni a méhszáj (dokim mondta, nem saját kútfő), és ez sem baj, normális. A progim kifejezetten magas volt, mikor nézték, és abban a ciklusban 4 napot pecsételtem előtte.

Úgy emlékszem a homonjaidat nézték, és rendben volt.

Megnyugtatót szerettem volna írni neked, de ha nem, hát nem :?
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?