Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Leesett a hőm (36.8) , és ma vagyok az 1.cn-n.

Kép
lara26
 
 


Jé ez t*k jó! azt írtam a zárójelbe, hogy 36.8 , bezártam a zárójelet és rakott egy napszemüveges képet. :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 


Beu,
mi a Zelion kft-nél voltam. Csak ajánlani tudom, nagyon korrektek. A szerződést megkötöttük, de én lemondtam egy hét múlva.
Nekünk apósék finanszírozták volna.
potter_76
 
 

 
 

Nna, az 1. mondat naggyon értelmes lett... :oops:
potter_76
 
 


Ági!

Jaj mi is érdekeltek vagyunk őssejt dologban! Ez a Zelion cég Pesten van, és kézeljétel el, hogy mi üvegfóliáztuk be az ablakukat! Láttuk a nagy fagyasztókat is, -200 fokon dolgoztak!

Kép
lara26
 
 



Lara! :)
Úgy sajnálom, pedig bíztam Benned :( :(
Akkor őket választom, ha más nem az ablakok miatt :wink: :wink:
Látod így lehet rábukkanni az emotikumokra :)

Ági! :)
Nem baj így is értettem, de miután közölted marha jót nevettem (előtte fel sem tűnt). Köszi a tippet!
És ne haragudj, hoyg megkérdeztem a véleményed, aztán meg nem is hallgattam rád :roll: :roll:
Elolvastam a napirendes dolgot, biztos, hogy nagyon nehéz lesz betartani, de szeretném én is valahogy így csinálni. a 4 óránkénti etetés nem lehet napközben 3? Vagy az már túl sűrű?
MÉg mindig nem akarod felfedni Peti inkognitóját egy képpel?? Már majdnem 4 hónapos :!: Aszti!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Lara!
Sajnálom!
Már annyira ki vagyok éhezve egy pozitív tesztre!
Kamilla! Benned van minden reményem! :)

Én annyira szeretném mindenféle okos dolgot megjegyezni amiker írtok, hogy mikor majd nekem is aktuális lesz akkor ne kelljen újra megkérdezni, DE SZERINTEM MEGFOGOM :).

Vica!
Olyan kis szép volt, amiket írtál, hogy beszélgettek, meg mesélsz Nyuszinak, meg ilyenek, hogy tiszta könnyes lett a szemem!
Ezek szerint mégis megzuhantam mint a maci a képen, azután hogy megjött! :)
Már azt hittem megedződtem így a 19. hónap tájékán!
De mégsem!

Hú Beu! 1 hónap pont?
sonjus
 
 


Beu,
amíg kicsi, addig 3 óra, ha nagyobb akkor 4. Petinek 2 hónapos kor után ment jól a 4 óra. Éjszaka egy etetés kimarad, amint lehet. (Különben zombi leszel.)
Nem baj, hogy nem hallgattál rám, a ti dolgotok (pénzetek). A Zelion elküldi előre emilben a teljes szerződést. (Vagy 15 oldal...)

De, pár képet bescanneltetek nemsokára, mert sok helyre kéne küldeni.
potter_76
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek köszi a drukkot, meg a sjna- majnát!

Sonjus!

Ez szép! Tőlünk várod el a + tesztet? Inkább amint lehet TE gyere + tesztel!! XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX


Beu!

Aranyos vagy!
Már csak 4 hét?! Nagyon megy az idő!! Tényleg ilyenkor mennyire felgyorsulnak az események, ha visszagondolunk.

:)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Kamilla Híradó:
Most írt sms-t, hogy sajnos megjött neki.


Pedig annyira bíztam benne, hogy most majd összejön!!!
Kamilla!
Itt is írom, hogy nagyon sajnálom!


Lara!
Hát mégsem volt kis survivor? A fene egye meg, pedig neked is annyira drukkoltam, hogy hátha utólérsz. De a következőben nem menekülsz! Az a hónap babát hoz! :wink:

Sonjus!
Látod, pont ezért nem szeretek mesélni magunkról, mert tudom, hogy nekem is fájt régen, mikor valaki ilyeneket írt. Én meg nem akarok senkinek fájdalmat okozni...
Na nem mintha minden fenékig tejfel lenne, mert probléma mindig akad, de ez most egy szép időszak, ha leszámítok egy két dolgot.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Ez a hónap stimu lesz. Lehet, hogy nem lesz menekvés. :lol:

Kép
lara26
 
 


Lara!
Ne is legyen! :wink:
A stimu miből áll majd?


Szép hétvégét Mindenkinek!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Üdv! :)

Kamilla,
sajnálom :cry: Basszus, pedig olyan biztatóan nézett ki! :roll:

Lara,
a sajnálkozásról lemaradtam, de ha jön a stimu, akkor nagy drukk hozzá! :)

Beu,
beléptél az utolsó hónapba! :D
Szúrtál már? :wink:

Pénteken megyek UH-ra, remélem alakul a helyzet odabent! :D
angel37
 
 


Sziasztok!!

Kamilla!!
:( pedig annyira biztos voltam benne ,hogy te most babás vagy!!!

Lara!!
:(



Beuka drágám,ugy irigyellek ,pár hét és babázhatsz!!!


Képzeljétek tegnap elmaradt a szuri :cry: ,holnap este tudják csak beadni :lol: !! Az elözö szuri helye már nem ,fáj :lol: ,de holnap este már fájni fog.Az a baj ,hogy nem igazán tudom ellazitani a "seggem" :oops: ,mert olyan kis picike,és ugy izgulok !Barátnöm is jol leszurt az miatt, van egy kis pici pup belül a segembe :oops: ,de mondta majd elmulik :lol: !!
Tegnap elkészült a keresztelös dvd ,olyan kis édes a k.lányom elpityeregtem magam mikor néztem a rola készült filmet,a páromon lehet látni (nagyon is)h majd megörül egy babáért
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: !!!A paptol mikor a kiskönyvet elakarta venni ,jajj majdnem elolvadtam!!!!

Na én lépek mert tudom ,hogy ilyenkor nincs senki!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, mostanság nem nagyon néztem be ebbe a topicba :oops: :oops: :oops:
Velem semmi különös, ma vagyok a 12.cn-en.
Reménykedek ebben a hónapban.

Mindenkinek mennek a drukkok, kinek mihez szükséges :!:

További kellemes hétvégét :!: :!: :!:
Vendég
 


Hi!

Vica!

Hormonális gyógyszereket kapok, hogy legyen peteérés, + repesztőt, hogy teljes legyen a működés. :D Ma megkaptam az első injekciót! Nem sírtam. :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Elszállt amit írtam, mert bénáztam. Na mégegyszer:

Kamilla, Lara!
Csatlakozom a többiekhez : :cry:

Lara!
Tudod le vagyok maradva kissé: stimu nélkül nincs pé-d? Hogy derült ki? Ha elmúlik a mensim én is megcélzom a dokimat és jó lenne képben lenni, hogy miket kell kérdezni vagy milyen vizsgálatokhoz kellene ragaszkodjak?

Kamilla!
Milyen balhé? Tömören? Vagy hol keressem?

Pihi!
Milyen teák? Vmi gyógyizék?

Potter!
Sajnálom, hogy végül császár lett, de gondolom már minden o.k. és az a lényeg, hogy mindketten egészsgesek vagytok!

Milyen furi, hogy Lolitával szinte egyszerre lettünk terhesek. Emlékszem, hogy még én nyugtatgattam, hogy ne izguljon, nem lesz semmi baj, együtt szülünk, aztán én koppantam :cry:

Még később lehet, hogy benézek, megyek megvacsiztatom a lánykát...
szonibaba
 
 


Sziasztok!!

Csak gyors bekuk :D megkaptam a szurit,elötte maszást kaptam a bnömtöl és utánna mentem a szurira ,nagyon nem is éreztem ,mintha szumyogcsipés lett volna,remélem igy is marad!!
Bocsi,mindenkitöl de nincs idöm irni!!!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Szoni!

PCO-s vagyok= homonális problémám van. Erről 1 éve tudok. :(
Vetélési arány sokkal nagyobb az ilyen betegeknek mint az egészséges nőknek. :( Peteérés ha van az már nagy ajándék! Nem minden hónapban természetes jelenség (tuning szerek nélkül).
Ti mióta "tréningeztek"?

Kép
lara26
 
 


Vica!
Ne izélj már, nem azért írtam, mert rossz érzés volt olvasni téged!
Te leírtad, én elolvastam, elérzékenyültem, de ettől még semmi rossz nem történt! Én azért tudok örülni, ha nektek jó!
Majd az lesz nekünk is! :) Na aztán majd én mesélek, csak győzzétek olvasni!
sonjus
 
 


SZIASZTOK LÁNYOK!
ITT VAGYOK :lol:

LEÍRJA NEKEM VALAKI KIVEL MI TÖRTÉNT EBBEN A 2 HÉTBEN?NAGYON KÖSZÖNÖM.HOSSZÚ LENNE VISSZAOLVASNI. :oops:
breni
 
 


Sziasztok! :) Kép

Ági! :)
Megpróbálom majd a 3 órásat, nagyon boldog lennék ha sikerülne!
Akkor most, hogy 4 hónapos lett a Peti, szeretnél visszakerülni a tábla alsó részébe is :?: :?: :wink: :wink: :wink:

Lara! :)
Húú ne is mondd, ténlyeg nagyon felgyorsulnak az események! Drukkolok Nektek nagyon, hogy sikeres legyen a stimu. Kitartás a szurikhoz, bár látom nem lesz gond :) :wink: :wink:

Kamilla! :)
Úgy sajnálom :( :( :( Pedig nagyon bíztató volt!

Angel! :)
Ja utolsó hónap :roll: :roll: még nem szúrtam :) kicsit lecsökkentettem a reggeli adagot, így jók az értékek egyenlőre. Pedig tegnap még sütit is ettem, de megmértem, és nem lett gond!
Ti mikor mentek fagyibabákért?

Editke! :)
Remélem nemsokára téged is irigyelni fognak!!! Ügyi vagy a 2 szurival, csak így tovább!!!

Breni! :)
Te msélj!!! Mi volt!! KÉPEK!!!!
Teszek fel egy táblát, hátha az segít, de szerintem nehéz lenne leírni mindent.

Bea


Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!
Nekem az esküvőt kitörölheted,és írd be hogy Norcolutot szedek csütörtökig,mert még nem jött meg.A 48 jó.
Voltak hüvely ultrahangon,tökéletes leletet produkáltam,jó minden rengeteg petesejtem van,van peteérésem,csak a menszeszemmel van vmi bibi,arra kaptam a gyogyit ami rendbe teszi. :)
Ha megjön megyek vérvételre a 3.nap.Ennyi.
Te hogy vagy?Már nem sok van hátra.Izgulsz?
breni
 
 


Szia Reni!

Mesélj már az esküvőről! Képek? jöhet mélben is! Hányan voltatok? Meddig tartott? Minden érdekel! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sonjus!

Örülök, hogy te tudsz örülni. :D
Ne haragudj, de tényleg nem akarom, hogy bárkinek rossz érzést okozzak. :oops:
Olyan rossz ez, mert mindig erről tudnék mesélni, hisz ez most nekem a legfontosabb, viszont ennek egy kismamás topikban lenne a helye, de Titeket nem tudlak itt hagyni. Próbáltam írni a 2007 tavasziakhoz, de ott nem ismerek senkit, meg nagyon jó itt közetetek.
De ha tényleg örülsz neki, majd egy picivel többet írok.

Beu!

Örülök, hogy jók az értékeid, és még egy kis süti is belefért. Rossz lehet végig diétázni, de biztos hízok Boti ettől függetlenül rendesen. Elveszi ami neki kell. :wink:

Lara!

Peteérésre mit kapsz? Repi szurinak Choragont?
Ügyes voltál, hogy nem sírtál! Kaptál műanyag injekciós tűt vagy matricát? :lol:

Editke!

Akkor lehet, hogy már hamarabb is jót tett volna a maszírozás.
Tök jó lehetett a videó. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Holnap a felénél leszek. Úgy örülök.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Vica!
Nekem kell suttogva örülni! Ha valakit ez zavar max. nem jön, vagy nem olvassa. De hogy ebből ne legyen probléma, hozzunk létre egy babát szeretnék babásai topickot, ahova aztán nyugodt szívvel megírhatná minden babás az örömét anélkül, hogy esetleg valakit megbántana. ÉS aki szeretné, az elolvassa, aki nem, az nem. Így mégis együtt marad a társaság. Tudom, a hőmérősben is gond volt ez, meg több topicban, de nem szabad a nem babásoknak homokba dugni a fejüket!!! Leszünk mi még mindannyian a "túloldalon", és akkor nekünk is rosszul esik majd, ha nem örülhetünk az örömünknek. Mondjuk azért viszonzásként sz.tem velem együtt minden nembabásnak jól esnek az örömködésen kivül a segítő kezek, a vígasztalásak, együttérzések stb.

Ági!
A 68-as azért tovább jó, mint az 56-os, de ez is egyéni. Lányom 80-86 körül volt egy évesen, fiam 92-98 körül. De azért most már lassul a növekedés üteme.

Reni!
Nekem is jöhet kép!

Lara!
És mikor inuldtok a stimuval konkrétan?

moni
 
 


Vicus :D

Én is nagyon szeretem olvasni az írásaidat, olyan jó érzés hallani a baba-mama dolgokról. Szerintem ez is része a babát szertnék topiknak. Írd csak le nyugodtan az örömödet, szerintem mindenki örömmel olvassa.

B.Ági
buboskemence
 
 


LÁNYOK!

PRIVIBE ÍRJÁTOK MEG AZ EMAIL CÍMETEKET ÉS KÜLDÖM A KÉPEKET.
EGY KICSIT EL VAGYOK HAVAZVA,EZÉRT EGY KICSIT KÉSŐBB ÍROM MEG AZ ÉLMÉNY BESZÁMOLÓT.
breni
 
 



Vica!
Nekem kell suttogva örülni helyett NEM KELL SUTTOGVA ÖRÜLNI-t akartam írni... :oops:

moni
 
 


Móni!

Már korábban is felvetődött bennem az ötlet, hogy lehet, hogy kellene egy "babásai" változata is a topikunknak, de aztán elvetettem, mert egyrészt erre szerintem kevesen vagyunk, úgy értem Ági meg Betti is ritkán írnak, Beu is hamarosan szül, és nem biztos hogy sok ideje lesz írni, meg Nolina is keveset ír. Más topikokban 10 babás is van, ott jobbanmegy ez.Másrészt én nem akartam felvetni, mert akkor tényleg úgy tünhetett volna,hogy ki akarok innen válni, amitől Isten őrizzen!
Most ahogy gondolkoztam ezen, eszembe jutott konkrétan Betti, hogy ő is leírta ha öröme volt. Elvégre én is drukkolok mindenkinek, aki finisben van, vagy vizsgálaton van, vagy együtt érzek vele, ha megjött neki.
Ha valaki megnyitja a topikot, szívesen írok oda is. De eddig nagy büszkeségem volt, hogy a mi topikunk még nem "kettőződött meg".
Jó-jó igazatok van, nekem most az a dolgom, hogy örüljek. Mindenki örülni fog, ha egyszer babás lesz. Meg ha más jó dolog éri, akkor is.
:)
Te most hogy állsz? Inszemre készülsz már? Voltál UH-n?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

No akkor ha ilyen jól megegyeztetek, akkor be is rakok egy pocakos képet :) :oops:
MA készült.

Reni! :)
Igen, már eléggé izgulok, de még van sok teendőm, nagyon gyorsan telik az idő. picibeus@freemail.hu (képeket szeretnék kérni :))


Kép

Kép
Kép
beuka
 
 


SZiasztok! :)

Beu :)
Irígylésreméltóan jól nézel ki! :wink:

A fagyibabás menet majd pénteken kiderül!

Móni,
ez egy freudi elszólás volt! :)

Reni,
gratu a fiatalasszonynak! :)
Képeket kérek: angel.37@freemail.hu
Jó, hogy belevágtatok a vizsgálatokba!


SZtem nem kell külön babás topicot nyitni! :) Jó ez így!
angel37
 
 


Hűűűűű,Beu!

Ez nagyon nagyon POCI!

Szép kerek már, látom gombod is van. :D

Raksz fel képet a baba szobáról is? :wink:

Holnap akkor én is jövök egy friss pocakképpel.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Moni,Vica!Ti megkaptátok a képeket?
breni
 
 


Nem kaptam.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!!! :lol:

Reni!!!!

ÉN is kérhetek képet???Megvan még a mél címem???
csanita
 
 


Hi!

Vica!

Eszedbe ne jusson SUTTOGNI!!!
Ha valakinek rosszul esik az a jó hír amit szeretnél velünk osztani
Az ugorja át azt a pár centis szöveget. De szerintem itt nincs olyan.
Ide nem csak panaszkodni járunk ám!! :lol:


Egyenlőre én azon küzdök, hogy az orvosom felvegye a telóját. Csak az UH-ra kellene 1 időpont. :(
Hogy találtad ki a szurim nevét? :lol: :lol: :lol: Choragon.


Beu!

Nagyon jól nézel ki!!
Botond szobája is tete lett!!

Kép
lara26
 
 


Uh azt hittem, hogy elszált amit írtam.

Kép
lara26
 
 


I'm very happy!!

Kaptam időpontot!! :lol:

Kép
lara26
 
 


Halihó!
Na ugye, Vica! Írjál csak! :) Tudod mi is erről, ezekről szeretünk beszélgetni, azért írunk ide! :)

Megvan a rákszűrés eredményem és P2, azt mondta a doki, hogy ez jó! Nekem nem mond semmit, hogy P2, de ha negatív, nekem elég ennyi! :)
Azt mondta, hogy a sebem miatt lehetett gyulladásom, de nem lehetett olyan komoly, mert nem hívott vissza, csak mondta, hogy fél évente nézessem meg!

Beu!
Nagyon szép nagy pocid van!

Vica!
Várom a te képedet!
sonjus
 
 


Vica!:D

Amiért nem sírtam nem kaptam semmit sem , még matricát sem! :cry: :

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!!

Gondoltam irok van egy kis idöm!!

Sziiiiiiiiiaaaaaaaaa REni!!

Reni!!!!

ÉN is kérhetek képet??

eda_@freemail.hu
Mesélj milyen volt a lagzi?,,,
Bocsi ha esetleg már irtad ,de amint láttam h jelentkeztél, végig se olvastam a végét :oops: :oops: :oops: !!!!

Sziasztok!!
Vendég
 



Angel!
Először nem értettem mire célzol ezzel a freudi elszólással, de aztán leesett... :lol: 8)

Vica!
Voltam UH-n, sajna megrepedt a tüszőm, ezért ma volt egy ad hoc jellegű inszemem. Na ebben én nem nagyon bízok, dokim annál inkább... :lol: Nagyon görcsöltem du. most is nagyon görcsölök. Algopiryn hatására alább hagyott, de Még most sem igazán jó. Cataflamom meg nincs és a receptet sem találom... :oops: :oops: Ha nem szűnik, akkor lehet, hogy iratok másikat, és akkor tuti meglesz. Vagy majd akkor, ha mást keresek. Mert múlt héten nem találtam a hitelkártyám. És mivel nem cipelem magammal, ezért tudtam, hoy csakis itthon lehet. Átforgattam mindent, még a gyerekszobát is, de semmi. és ma, hogy kerestrem a Cataflam receptet meglett a bankártya. ne tudjátok meg miylen jót nevettem magamon! Ja és el sem dicsekedtem még, hogy megszületett a sógoromék kislánya múlt szerda hajnalban! 3200g, és 53 cm. Nagyon édes baba! Sajna csak ma mehettel haza, így már várom hogy mikor megyünk újra, hogy babázhassak. és megsúgom, hogy Vikivel is akkor lettem kismama mikor unokatesóm megszült...

moni
 
 


Szaisztok csajszik!

Jó régen voltam már errefelé.
Mi jól vagyunk. 9 fogunk van, mindent eszünk, beleértve a játékokat is stb.
Nálunk szegény Alex vau van folyton veszélyben.
A múltkor szegény majdnem kiherélődött Marci keze álltal, de végül megmenekült.

Kép
Jó pasi vagyok mi?!

Kép
Szép nagy tó az a Velencei-tó


Mindenkinek jó babázást és bebabásodást kívánunk.
Pussza mindenkinek!Marcell, Apa és Inci

Kép
Kép
incike
 
 


Móni!
Azt mondtad, ha jól emlékszem, hogy a következő össze fog jönni!
Akkor légyszi tarts ki a véleményed mellett! :)
Drukkolok 1000-el meg még 1-el :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Angel! :)
Akkor majd gyere pénteken mindeképpen a hírekkel!!! Köszönöm a bókot :oops:

Vica!
Köszönöm :oops: Igen már van gombom, sőt már augusztus elején kibújt :)

Lara! :)
Köszi :oops: Mikorra kaptál időpontot?? Én a matricát nem értem :(

Szonjus! :)
Örülök, hogy jó lett a rákszűrész eredménye, és még menni sem kell mostanában :) MAjd csak más miatt reméljük!!!
Köszi a dicst. :oops:

Móni! :)
Húú ez olyan hirtelen, és váratlan volt, hogy szerintem ez hozza meg a sikert! Ráadásul ennyi egybeesés :wink: :wink:
Gratulálok a sógorodéknak!!! Igen, így szoktak meglenni rég elveszett dolgok. Sajknálom a görcsölést, jobb már?
NAGYON NAGYON DRUKKOLOK NEKTEK!!!!!!++++++++++++++++

Inci! :)
Szép nagyfiú lett már Marci! Még csak most nemrég született :shock: :shock: Te jó ég!

Haga! :)
Hozzánk akkor már nem is fogsz írni? :(

Zsu! :)
Azért néha gyere és nézz be, meséld el mi van Veletek!!!!

Ancsa?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Kép

jaj, majd elfelejtettem:

Reni! :)
Megkaptam a képeket, köszönöm! Nagyon szépek vagytok!!! Gratulálok!!!

Vica! :)
Ma 20!!! Kép

Miniliza! :)
MI van Veled???

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Szóljon aki nem kapta meg a képeket!!!!!!! :)

Beszámoló:
Péntek délután kezdődött.3 órakor fotózás mentünk,nagyon élveztük és jók is lettek a képek.Azért volt pénteken mert zsúfolt lett volna a szombat délelőtt.
Szombaton délben kezdtem el öltözni,nővérem segített.Csak ő láthatott.Amikor felöltöztünk akkor nyílt az ajtó és akkor látott meg mindenki,volt sírás :).Meg jött a párom és a szülők,keresztszülök.Ekkor is sírás.
2-től szertartás,gratuláció.Vonulás a lagzira.
A lagzin kb 100an voltunk,nagyon jól sikerült,nem volt az a dínom-dánom,de jó volt,lightos volt.Reggel 7-kor értünk ágyat.A férjemnek nagyon tetszettem.:)
Még nem szoktam meg,hogy ő már nem a barátom,hanem a férjecském.De jól van ez így.Nem bántam meg hogy a nagy lagzit választottuk.Szép volt,örök emlék.Ajánlom mindenkinek
:lol:
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?