Új privát üzeneted érkezett!

Találtam egy borzasztó olcsó internetes babajáték boltot, vagy csak nekem tűnik mérsékelt árúnak? Nézzétek meg:
www.unas.hu/shop/shop_art.php?shop_id=2 ... cat=274738

Kép Kép
coolasa
 
 



Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa, ez tényleg nagyon óccsó! És egész jó kis játékok.
Köszi a leírást!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 

 
 

Gabi az annyira jóóóóóóóó!!!!
nagyon édi!!! :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Livi elképesztően jókedvre derítő, ahogy intenzíven rötyög...

Kép Kép
coolasa
 
 


:D
Ennyire még sohasem röhögött. Úgyhogy történelmi eseményt láthattatok.

Na, megyek, megnézem Coolasa linkjét.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó estét!

Visszaolvastam az elmúlt két nap termését. Nem sok időm volt mostanában jelen lenni.
Ma egész nap boltokat jártuk. De. Match du. Tesco, Auchan.
Este gofrit sütöttem és mogyorórtémmel és tejszínhabbal ettük.(ezt kellene Mancsnak olvasnia) :lol:

Bubek tök jó a holdjáró. Nekünk a zenélő csiga jött meg.

Coolasa láttam a Suttogós könyvet 2600 Ft.

Kép
vanília
 
 


Dia,
boldog szülinapot!
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, Diának beszívott virágokat küldesz, nekem kifogásolható hasfalú csippendél pasit... mi jöhet még!

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia,
istenke éltessen sokáig!!!!!!!

Megyünk az europarkba délelőtt, majd kukkolok, látlak-e. :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Köszike a köszöntést. :wink:

Tegnap az utolsó suli volt.Anyósék itt voltak mondván ünnepi kaját rittyent mire jövök suliból. :roll: Még,jó,hogy felhívtam Tamást,hogy ugyan súgjon már mi lesz a menü(hogyan készüljek :twisted: ).

A menü marha volt vadasan(anyósom tudja,hogy utálom a marha húst)!!!! :evil: :evil:

Szóval hazafelé vettem magamnak egy adag kínai kaját és amint befalatoztam itthon néztem az anyós fejét amint zöldült az idegtől. :lol: De nem érdekelt ha ő is volt olyan bunkó,hogy marhát csinált. :evil:

Coolasa!
Beszívott virágok. :lol: :lol: Tök jó,hogy írtál a suttogóról,rendesen kedvet kaptam megvenni.Lehet,hogy jutalékot kapsz? :lol: Bár azt hiszem Nekünk már van egy zsarnok csibészünk. :roll: :?

Gabi!
Ok,majd kuksizok az ablakon. :wink:

Kedd részemről ok! :wink: Puszi.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
délután megyünk, mert Livicsek bealudt. 7-kor keltünk, mert szívni kellett az orrát (foga miatt taknyos), meg éjjel is felébredt 2×, mert nehezen kapott levegőt. Úgyhogy most 9-kor bealudt.

Keddre esőt mondanak!!! :(

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi!
Szegény Livike.Tudom milyen rossz amikor látod,hogy alig tud levegőt venni a picurka mert eldugult az orra. :cry:
Van most egy új orrspray:NASOPAX.Állítólag nagyon jóóóóó,legalább is a dokinénink esküszik rá. :roll: Ez fogzáskor is jó,allergiázóknak is,náthásoknak is stb...

Kedd:Akkor most nem lesz tali vagy mi van :?: :?: Pusssz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó, jó reggelt!

Úgy látom nem nagy a forgalom babanet közelében.
Mindenki a vasárnapi ötfogásos ebédet készíti? :lol: Én szalma vagyok ma, vagyis Ádusszal kettesben. Apja sajna dolgozik este jön haza. Délutánra így nagy sétát tervezek, és játszótér látogatást.

Akkor kedden lesz tali? Hol?

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!

Azt szerteném kérdezni,hogy valaki tud-e valamilyen infót adni Boros Judit nőgyógyászról?
maximus
 
 


Sziasztok!

Maximus!
Van róla elnevezett topik, Ki tud valamit boros juditról asszem.


Én még hétfő estig várok, mit mondanak keddre, ha jó idő lesz ott a helyünk a talin!

Vettünk ma porszívós orrszívót, eddig elektromos volt. Ilbánál láttam, hogy hogy szívja Beni orrát a porszívóssal szájjal. Kipróbáljuk mi is, legalább a hangjától nem fog félni a gyerök. :roll: Az eladónő váltig állította, hogy ezzel nem lehet szájjal, az sem hatotta meg, hogy mondtam neki, a saját szememmel láttam, hogy lehet. A hülye! :evil: Már bocsánat. :oops:

Ha kedden folyik majd Livi orra, akkor a fogától van, nem beteg amúgy. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Köszönöm,megkeresem.
maximus
 
 


Gabi!
Most mondta az Onyutha J,hogy kedden lesz a leg melegebb,aztán szerdától jön a lehűlés és az eső.

Én is szájjal szívtam a porszívós orrszívóval a Domi orrát(amíg engedte). :wink: Most már zsepit használunk. :lol:

Pusssz

Sasha!
Köszi a PO g-portálos linket,holnap megtörténik az adás-vétel. :wink:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
ez jó, mert az RTL-en meg aszonta a csaj, hogy kedden jön az erős lehülés. Holnapra mondta a 27 fokot. :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Most én is azt hallottam, hogy kedden lesz a héten a legmelegebb, ahány adó, annyi féle előrejelzés ...
Holnap este okosabbak leszünk. Talán. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


leg melegebb :oops: :lol: :lol: legmelegebb :wink:

Többiek merre vagytok?????? :roll:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Azt hiszem tudok segíteni, ha valakinek kell a Suttogó, hogy olcsóbb legyen.
A www.konyvkereso.hu oldalon nézzétek meg, hogy melyik kell és szóljatok. Kicsit később lesz meg, mintha a boltban leemelnétek a polcról, de nem kerül annyiba.

Tegnap nagyon szép helyen voltunk vendégségben, Márkházán, a Mátrában. Ez egy kis zsákfalu, kb 200an lakják, egy utca az egész. Végigmentem rajta, mert Julcsit altattam, mindenki köszönt, idős-fiatal-gyerek, mintha ismernének! Gyerekek szabadon mehettek a patakpartra, biciklizhetett Dani az utcán és nyugodt voltam. És megtaláltam az Öreg néne házikóját is a falu végén. Majd még vmikor okt végén megyünk valószínűleg, akkor csinálok fotókat is (ha mással nem, telefonnal)
Történt egy kis baleset is, megtaláltam az udvaron az egyetlen kis gödröt ami volt, beleléptem és Julcsival a kezemben elestem :cry: . A papucsom javítható, ezen és az ijedtségen kívűl nem történt baj. Julcsi kicsit kibillent a kezemből de a feje épp hogy érte a füves talajt, inkább csak az ijedtségtől bömbölt utána.
jumam
 
 


Halihó!

Lassan kezd olyan érzésem lenni, hogy valami másik topicban nyomultok. Gabuska, Dia és én nem tudunk róla. :cry: Jumam és Ilba csak elterelő hadműveletként kukkant be néha. :lol:

Amúgy mi jól vagyunk délután megvolt a séta. Aztán segített Ádi táskát mosni. Este Csaba hazaállított egy szatyor paprikával paradicsommal. Holnap lecsó készül.


Időjárás: a keddre jósolt front lehet kedden éri el az ország nyugati szélét, de attól még Pesten lehet jó idő!

Jumam nagyon nagy szerencse, hogy nem lett nagyobb baj az esésből.

Kép
vanília
 
 


Ééén nem! még ehhez is alig van időm. 3 gyerek mellett :?: ilba viszont bevallottan máshol is jelen van, de ugyanakkor ide is ír rendesen.

Viszont eltűnt Mamac, Jucus, hogy csak azokat említsem akiket (névről) én is ismerek.

Gabus, naaagyon édes a kacagó Livicsek!!! Julcsi is nézte és nagyon tetszett neki!!
jumam
 
 


Naháááát! Miket feltételeznek egyesek! :twisted:

Nekem szívem csücske ez a topik, a másikban heti 1x írok csak talán, ki nem hiszi, járjon utána!!! :twisted:

Dia,
jó az új vonalzója Dominak! :wink:

Jumam,
én akkor szeretnék szólni, hogy a Suttogó titkai I és II-t szeretném megrendelni. Most hogyan tovább akkor? :roll:
Huhh, ez a baleset! :(

Ma amúgy megint nem voltunk egész nap, szavazni voltunk, sétálni, Anyunál, aztán uzsi után újabb séta. Kihasználjuk még a jó időt amíg lehet.
Ebédre képzeljétek Beninek husileves volt, de mi ettünk először karfiol levest. Annyira nézte, adtam neki karfiolt, csak úgy kezemmel picit összenyomva, meg tarjacsonról lefőtt husit és ette!!!!! És nem is öklendezett!!!! Nem hiába, már van egy fél miliméteres foga! :lol:

Aztán Anyunak elmesélte a délelőtt történteket:
http://www.send2u.hu/get/?f=zwyOhEHo2vHZM9qBa0zP

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Ilba,
Köszi szépen, előbb küldtem egy emailt a címemmel, de Vukával is elküldheted kedden a nyuszikat, ha taliztok.

Bubek.
köszönöm az ajánlatod, de csak 2 db hiányzik a textilkönyvhöz, azt meg elkértem Ilbától. A járássegítőért irígykedem, én valahol 17 pont körül járok Pamperséknél, nem tudom, hogy összejön-e nekünk is. Pedig nagyon szeretnék egy ilyet Leventének, néha ő is kaphat új cuccot, bár lehet, hogy Benedek ezt is el szeretné kobozni tőle.

Natasa,
ne is mond ezt a párom külföldre megy témát. Múlt héten egy hétig Strassbourgban volt, jövő hét utáni héten a CERN-ben lesz, Svájcban, de most még az is kiderült, hogy valamikor a hónap végén még egyszer kimegy a CERN-be. Ha legalább jól megfizetnék ezeket az utakat....

Az éjjel katasztrofális volt a helyzet, már a saját idegeimet tekintve, egyáltalán nem tudtam aludni. Aztán ma reggelre rá kellett jönnöm, hogy ez a jó öreg PMS volt, kissé elszoktam tőle, ilyen formában lassan 3 éve nem jelentkezett. Ma meg elvérzek...

Nekem megvan a Suttogó titkai I.-II., az első résszel nemigazán értek egyet, a második használható. Kéri valaki kölcsön? Esetleg Vukával el tudom juttatni a talira.

Fütyitéma:
A korosztályos topikunkban több kisfiú is szenved a témában, van, aki a doki bunkóssága miatt (felrántotta, hegesedett, roszabb lett...). Amit mindenképp érdemes kipróbálni, bár a legtöbb fütyészdoki ajánlja is, hogy mielőtt műtétre kerülne sor, van olyan krém, ami oldja a letapadást, azzal kell próbálkozni, s csak ha a finom módszerrel nem megy, utánna a beavatkozást. A topikban gyakran felmerült a téma, úgy is hogy melyik korházba, melyik dokihoz érdemes menni, ill. kit kerüljünk. A mi dokink a hagyjuk békén míg pelenka van álláspontot tartja, így én egyikéhez se nagyon nyúltam szinte soha, csak néha néztem meg Benedekét.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Halihó!

Vanília sajnos hétvégenként én nem jutok net közelébe, mert nem vagyunk itthon, végig látogatjuk a rokonságot, barátokat stb. Mikor este hazaérünk, akkor meg annyi a dolgom. :?

Kormi ha már itt vagy a közelben, akkor én elkérném a Suttogó könyvet, hogy átlapozzam, szerintem olvasásra nem sok időm lesz. :roll:

Apa nálunk is küldöldre megy a jövő héten min. 2 éjszakára egyedül hagy. :cry: A hugomat már berendeltem, mert nem akarok egyedül maradni.

Gabuska, Ilba nagyon jók a videók. Petra is hasonlókat csinál, mostanában egyfolytában gagyarászik, mint Beni, egyre több mindent "mond", már tök nagy a szókincse. :lol: Egyébként a kisasszony elég sokszor nevet úgy, mint Livi, de főleg az apjának, meg előtte ugráló 3 éves gyerekeknek.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
VIDEÓT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajnos a mi fényképezőnk nem tud hangot is rögzíteni. :evil: :cry:
Rendes videón van, majd megkérem apát, hogy kreáljon már valamit.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Pátyon van járóka is, még az enyém volt, azért ilyen viseltes. Itthon nem használok, mert Petra ugysincs el benne negyed óránál tovább.
A kisasszony már így megáll:
Kép Kép

Új játszótér is épült Pátyon anyukáméktól nem messze, ma megmutattuk apának is. Először hintáztunk teljesen egyedül és nagyon élveztük, akkorákat kurjongatott, hogy az csak na.
Kép Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Kaptam egy szép törölközőt a nagyitól a névnapomra és egy csörgős labdát a nagybácsitól. Nagyi feldíszitette a lakást lufikkal!
Kép Kép
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ja még annyit, hogy köszönjük szépen a köszöntéseket!
A 8 hónapos adataink: 7300 g és 68 cm, most először csökkent Petra növekedése, 10dkg/hó
(Gabuska babanaplóba már rögzítettem) :wink:

Megyek aludni, mindenkinek jó éjszakát!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hahó!

Vanília!
Hiszen hétvége volt! Szép idő is volt! Nem ér azt hinni, hogy a gép előtt ül mindenki :wink: Nálunk pl az volt, hogy eleve adott a 3 gépelől-eltérítő apróság. Gabi egész hétvégén Age Of Emires játékkal nyomult. Komolyan megüt a guta! 4 éves kis csipisz, még szinte babaillatú, alig jött le a tojáshéj a fenekéről oszt stratégiai játékkal játszik! Persze úgy, hogy 20 másodpercenként rohan, hogy mit csinált és hogy most akkor mit csináljon... A gazdasági részét még nem érti, de a pacikat szereti benne, teleépíti lovardával az egész pályát, és minden létező helyre falat húz....:))))
Szóval ez az egyik, a másik meg egy óriási baba, aki egész hétvégén igényt tartott rám, és emelett szombaton befalt kb 1,5 kg szőlőt, amitől tegnap is meg ma is rengeteget kakilt. Persze a fenek hólyagos, piros mert kicsípte... Geri meg már nem az az újszülött aki volt így 6 hónaposan, ezért nem alszik folyamatosan és vele is kell foglalkozni, különben nem fejlődik sehová...
Na meg a főzés is ott van. Rakott krumpli volt, meg almás süti... csináltam egy darabig őket, mert ugye Gabi folyton jött...
Ezeket tarkították ma a látogatások. Délelőtt jöttek a szüleim. Aztán valamikor kora délután jöttek anyósomék, még aludt a Dani. Mondták, hogy mennek a dédihez, elviszik a Gabit. Jó. Elvitték.
Aztán pár óra múlva hozták. (Addigra a rakott kolompér már kész volt, és már sült az almás süti is de akkor lettem kész vele)
Apósomnak szemet szúrt a gaz...(koomolyan mondom,hogy mániákus :twisted: utcán is megy és az oszlopokról is szedegeti le a papírokat, amikkel elcsúfítják az amúgy is ocsmány villanyoszlopokat a ragasztgatott hírdetésekkel és tépkedi lefele...)
Most a gaz szúrta a szemét és elindított egy láncreakciót...
Eredmény: fél előkert kigazolva, a köbméter sóder átlapátolva máshová, maradék hatalmas kockakő eltávolítva a földből... Egész pofás lett nem mondom, de hát ugye ha már após és a sogornőm belefogott, akkor már a práom se bírta tétlen nézni. Egyébként örülök, hogy elkezdték, mert a párom magától sose tenné meg :wink: Távoztak kb fél 8-kor. Tudod, egyszercsak jöttek, voltak, dolgoztak, aztán após elment kezetmosni és mentek... Komolyan, mint egy szélvihar...
Javában szerveződik egy kis családi parti jövő hét végére, hogy a Gabi 4. szülinapját megünnepeljük... Megint leszünk vagy 20-an. bográcsozás, meg miegymás lesz a téma, ennyi emberre még jó. Remélem jó idő lesz.

Bölcsis jelentés már rég nem volt.
Szerda óta járunk ismét, mert ugye volt (van, mert még tart... nem számolom hány hete már, de szept első hetének végén kezdődött) egy kis takonykór. Megmondtam a gondozóknak, hogy márpedig én nem viszem 3/4 8-ra a gyereket, nekünk túl korai, megyünk fél 9 körül. Nem vitáztak. Tehát így ki tudja aludni magát a Danci is és szívesen megy. Bemegyünk az épületbe, már jön szólni a dadus, hogy udvari cipőt adjak rá, mert mennek ki (9-től kint vannak kb 11-ig, akkor kezdik 2-vel bevinni őket), minden zokszó nélkül bevonul a szobába, nem sír, nem hisztizik, vidám. Délre megyek érte. Addigra már végeznek az ebéddel. Vigyorogva jön ki, tele a pocakja is, mert jól eszik bent is... sőt, neki úgy alapból többet is szednek, mint a többieknek :wink: -Heti 3 alkalommal biztos, hogy főzelék van, és minden ebéd után van valami plusz, általában gyümölcs, de egyik nap gulyás leves volt rizskókkal.
Meg vagyok nyugodva, ez a 3 óra pont elég neki is meg nekem is. Danin sincs az a marha nagy mehetnék, és nem őrül meg az unalomtól...

puszi mindenkinek, mennem kő, mert fél óra múlva keltem a bagázst,

Kép
sasha
 
 


Jó reggelt csajok,

a TV2-n jó időt mondanak holnapra!

Én hétvégén azért nem jövök, mert szinte sosem vagyunk itthon. :)
Most hétvégén anyóséknál voltunk, szuper jó volt. Imádok ott lenni, az erdő mellett laknak, egy kb. 200 fős faluban, hasonló élményekkel lehet gazdagodni, mint Jumam a Mátrában. :)
Savanyúságot raktunk el, anyós szupertitkos, marha egyszerű, de iszonyú finom receptje alapján, Bence is segített, a zöldségek mosásánál......szóval pancsolt a vájlingban úszó zöldségekkel. (na nem ült bele, csak a kezeivel pancsiztatta őket.) :wink:

A Suttogóban szerintem vannak számomra eléggé furcsa részek is, de vannak kifejezetten okos dolgok is, amivel egyetértek, és nálunk is beváltak. Érdemes megvenni a Suttogó 3-at, abban az első kettő is benne van zanzásítva. :)

Vanília, köszi a zoknikat, nagyon jók, Bence imádja lerángatni a lábáról és rágni!! :) :) Viccen kívül, köszi, nagyon aranyosak!

Bencének jön a második foga is, az első mellett, és nagyon dörzsöli felül is az ínyét.

Holnap hol találkoznánk? Városliget jön?
Vendég
 


Jó reggelt!

Írok, hogy Vanília lelkecskéje megnyugodjon. :lol:

Éjszaka egész jó volt, 3x ébredt. Viszont 7 után véglegesen. :shock:
Egyedül vagyok szombatig én is, Apjuk bevonult kórházba.

Petra! Boldog névnapot!

Vuka,
Nagyon jók a képek, mint mindig, amin Petra van. :)

Akkor ha jó idő van, holnap Városliget, ok? :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hahó. mi sem voltunk itthon, szüleim szerény ünnepség keretében emlékeztek meg arról a szomorú tényről, miszerint telik-múlik az idő fölöttem. Aztán este még egy másik vendégségbe is hivatalosak voltunk Tárnokra, az fő ruhaellátmányozóm őshazájába, és megint kaptunk a kocsicipőktől kezdve mindefélét, így megint kitolódni látszik fél évvel az az időpont, amikor először veszek majd én is valami ruhadarabot lányunknak...amúgy kb.10re értünk haza, napközben Noki 2x fél órát aludt, és még az esti vendégségben is aktívkodott, ezután evés, fürdés, kb 11kor tettük le csicsiklni, ami máskor is így történik, csak nem ilyen eseménydús nap után. Velünk együtt mindenki csodálkozott, milyen klasszul bírja az egésznapos felhajtást. Ez valószínűleg annak is betudható, hogy egy hete felfedezte a térdelőrajtban rejlő lehetőségeket: hátról hasra átfordultában egyből térdre és tenyérre érkezik, és billegteti magát, most ez a sláger.
Talán említettem anno, hogy az ikeás tali után beugrottunk a közeli szemészetre, tudjátok, a könnycsatorna szurkálás (átmosás) miatt, mert az előző 2 alkalom nem hozott sikert, így megint beavatkozásra került sor, és csiribácsiribú, teljes siker, azóta tökéletes ez a szeme is, nem könnyezik jobban, szóval ez most végleges hepiendnek tűnik. A drnő azért megemlítette, hogy most 2x kellett megszúrnia a szemét, mert érezte, hogy egymás után 2 helyen is el van záródva. Szóval kedves anyukák, lehet hogy egyes babák teljes hamlet monológokkal szórakoztatják a szüleiket, mások meg már peckesen állnak, Noki ellenben konkrétan dupla könnycsatornaelzáródást tud felmutatni, mindezt egyetlen szemen, hát ilyen különleges ő, ezt próbálja valaki túlszárnyalni. Irigykedtek, ugye?
Mancs, hol vagytok?
Natasa, odaértetek még alkonyat elött a nagyszülőkhöz?

Kép Kép
coolasa
 
 


Látom mindenkinek volt valami programja a hétvégére!

Dia!
Mindig elfelejtem, bocsi :oops: Nagyon boldog sülinapot kívánok!

Coolasa!
Ne légy már ilyen pesszimista!

"szerény ünnepség keretében emlékeztek meg arról a szomorú tényről, miszerint telik-múlik az idő fölöttem"

Gondolj bele kicsit, hogy mit fogsz érezni, amikor Noki első szülinapja lesz! Megünnepled a születését, hogy egyáltalán van, hogy megszületett, és nincs semmi baja, és él és virul és van mit ünnepelni! Őt!
A szüleidnek (minő meglepő) Te vagy a gyerekük, és gondolom ugyanígy éreznek irántad.
Magamból indultam ki, mert én még 4 év után is ugyanolyan izgalommal és nosztalgikusan érzelemmel dúsan várom a Gabi szülinapját és minden alkalommal gondolatban végigélem. 9-kor burokrepesztés, délben fájdalomcsillapító szuri, 4 körül oxitocin aztán a katarzis 17:33-kor.
Remélem nem múlik el ez az érzés soha amíg élek.
Tehát nem azt szomorú tényt ünnepelték, hogy múlik az idő, hanem azt az örömteli eseményt, hogy megszülettél.

na jól van, tudom, hogy csak az irónia szólt belőled, de azért hátha mégsem :wink: :lol:


na azt hiszem elég lesz belőlem :roll:

Kép
sasha
 
 


Sasha, hát most kivételesen tényleg az irónia szólt belőlem. De az én hibám, gondatlanul lehagytam azt a mondat végéről, hogy " :wink: "

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam!
Megnéztem a könyves linket amit adtál!
Van egy könyv, amit nagyon szeretek és ott xxxx az ára. Én is annyiért vettem a könyvesboltban. Most akkor ez hogy van? Nem jól értettem valamit? Szeretnék ugyanis mégegyet venni belőle, mert a mienk már kissé saláta jellegű, több cellux van már benne, mint papír... annyit kellett ragasztgatni. A címe: Az első 1000 szó piciknek. Imádja mindkét fiam lapozgatni, csakhát a kicsi, ügyetlen alig 2 éves kezek nem mindig lapoznak szépen, a papír meg szakad.

Egyébként mindenkinek ajánlom figyelmébe a könyvet!!! Különböző témák vannak és minden 2 oldalon egy esemény van, vagy más (pl a bicikli részei, vagy a test részei, aztán hangulatok megjelenítése, foglalkozások, sportok)
Pl az első két oldal a gyerekszobában címet viseli. Van benne ágy, játék, labda, papucs... stb és minden le van írva képekkel is hogy mi-micsoda (ez ugye nekünk) Aztán a többi oldalon: Fürdőszobában, Konyhában, az osztályban, szakmák, a játszótéren, a szárítókötélen (milyen ruhák), ételek, a zöldségesnél, a hentesnél, az utcán....a tanyán, a falusi udvar, színek, számok, szakmák... tehát mindenféle nagyon igényesen és szép színes és nagyalakú és a formák, alakok is nagyok benne. A szereplők meg macik, rókák, nyuszik, cicák. Na jó nem áradozom róla, csak nekünk nagyon bevált. A Gabi is nagyon-nagyon szerette, meg most a Danitól is alig bírom elvenni, bár nem is akarom.
http://www.libri.hu/
(Az első 1000 szó piciknek :arrow: sajna be kell írni a keresőbe, nem adta egyből be

Kép
sasha
 
 


Coolasa!
Már ha nagyon unod a kotnyeleskedésemet, akkor nyugodtan szólj... max megsértődöm :wink: :wink: :lol:
De legalább nem kell olvasond a sületlenségeimet...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Hétvégén én se jutok géphez,ezért nem jelentkeztem!

Szilvinek még a hétvégén is szivtam az orrát,de úgy látom rendbe jön mostmár.Enni is elkezdett,hála az égnek.
Viszont nekem szombatra reggelre begyulladt az egyik cicim,bizony jól látjátok!Valószinű,hogy azért,mert Szilvi az utóbbi időben többet szopizott és újra több lett a tej.Elég vacakul voltam ,kicsit lázas is,úgyhogy én szombat este 9-kor elaludtam és reggel 8-kor keltem fel.Persze közben azért éjjel szopiztatás volt,de vasárnapra már ezerszer jobban voltam.

Talira mi is megyünk,ha az idő okés lesz és Szilvi is totál rendbe jön.Ma már remélem az orrát se kell szivogatni.

Mi is kipróbáltuk,hogy nem porszivóhoz csatlakoztatjuk az orrszivót,hanem szájjal szivjuk,de igy baromi nehéz volt annyira nagy erővel kellett szivni,hogy valami kijöjjön.

Dia! Boldog szülinapot neked!

Petra:
Boldog hófordulót és névnapot kivánok!
Nagyon szép nagylány már a kisasszony!

Sajnos a videókat nem tudom megnézni! :( /Ilba,Gabi/

Ma valami cipőt szeretnék venni Szilvinek,zártat,mert jön a hűvös idő és nincs ilyen cipője.Ha felébredt megyünk a skálába nézelődni.

Gratulálok minden gyerkőcnek akinek jön már a foga!Nálunk is kibújt az ötödik fogacska!

Kép

Kép
novum
 
 


Sziasztok!
Hűha 10 óra és mintha már délután lenne :?
Ma hajnalban kelltem, mondván, hogy reggel elzárják a gázt és legalább hajat tudjak mosni, de kiderült, hogy csúszás van és csak holnap zárják el :roll:
No, a hétvégégn mi is nagyszülőztünk :wink:
Coolasa, nem semmit produkál Noki könycsatornája. Akkor ezennel remélem a könycsatorna sem hajlandó visszazáródni! És igen, megérkeztünk kései ebédre a szüleimhez :)
Szonja nagytatizott meg mindenkinél kihasználta a max erőkapacitást, hogy hordozzák egy kicsit. Aztán ha nem is 2, de másfél fogat növesztett még a hétvége alatt. Most felül, úgy néz ki, hogy fog, szünet, fog, szünet :D De a szüneteknél is látszanak már a fogacskák.
Aztán ma gyógytornásznál voltunk. Nagyn hősiesen viselkedett és nem is sírt végig,...a játékok volt, hogy elterelték a figyelmét.
Én meg azon gondolkodom, hogy főzzek e és mit (mert hogy Benedek nem adott ötletet).
Ja, Szonja lekerült a "pincébe" a kiságyat leengedtük és most nagyon élvezte, hogy anyával szembenézhet, mert így kb egy magasságban van a fejünk alváskor :)

Kép Kép

Szonja tegnap vezetett először. De legjobban a váltó nyűgözte le. Még az anyósülésen ülve is csak a váltót birizgálta :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Hollárihóóóóó! :lol:

Megjöttünk tegnap estefelé, de annyi a munka ilyenkor (pakolás, fürdetés, egyebek) hogy nem volt időm és energiám se bekukkantani. Visszaolvasás esélytelen, otthon próbáltam tartani a tempót, de pár nap után feladtam :shock:

Petikébe beleköltözött A SÁTÁN. Így, nagy betűkkel. Az elmúlt több mint 1 hétben jófejke volt, naponta többször is aludt, szép nyugiodtan eljátszogatott egyedül is a járókájában. Most: nem alszik, holott álmos, üvölt, nem nyugszik, tiszta flúg :shock:

Új tudományok: hátrafelé mászik, előre kúszik, négykézláb áll és löki magát előre, meg húzza magát a könyökével. Intenzíven elkezdett barnulni a szeme (Mbá-szeme lesz :D ) Ha eszünk, és ott van az asztalnál, dülledt "szánjatok meg" szemmel nézi a kajánkat, csámcsog, és nyúlkál érte. Meg kinézi a szánkból. Vasárnap lesz fél éves, akkor ünnepélyes keretek között elkezdjük a hozzátápit (viedófelvétel készítése, egyebek mellett) Holnap megyünk tanácsadásra és súlymérésre, kíváncsi vagyok, de már bőven 7 kiló fölött van a kis Pocok. A foga még nem bújt ki, de alul az egyiknél már látszik egy kis vékony fehér vonal, szóval sztem napok kérdése. Szenved(ünk) is vele rendesen. Éjjel kb. 2 óránként ébred, de van amikor csak szimplán felsír, ilyenkor kis Dentinoxos cumi, aztán szerencsére visszaalszik vmennyi időre.
Jövök még beszámolóval és képekkel is. Kapott egy csomó rucit a kölök, kocsicipőket, meg mindent.

Pá!

Kép
mancs
 
 


Sasha, lehet, hogy Jumam a könyves ötletet úgy gondolta, hogy megadta annak a keresőnek az email-elérhetőségét, és ami abban a rendszerben fellelhető, azt esetleg az ö áldásos közreműködésével olcsóbban mag tudnák kaparintani a babanetes anyukák. Jumam, bocs, ha mellélőttem, nem akarlak belehajszolni semmibe... Én nem találtam itt azt a könyvet, amit keresek már évek óta, és nem is segítségileg szeretnélek kihasználni, csak ha van ötleted, azt oszd meg velem légyszíves arról, hogy hol érdemes még keresem Kishont Ferenc/Efrajim Kishon/: A tengeribeteg bálna c. nagysikerűjét. A barátnőmnek vadászom, és antikváriumban sem kapható (naja, én sem adnám be, legalábbis a "111 humoreszk" alapján..)

Natasa, kedves férjed bemozdult, vagy fotosoppal utánaigazítottatok a jobboldali fényképnek, hogy anonim maradhasson?

Sasha, csak nyugodtan, és soha nem nevezném sületlenségnek, amit bármelyikünk is ír.

Kép Kép
coolasa
 
 


PETRÁNAK BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK! :wink:

Kép
mancs
 
 


Őöööö, izééé, a kúszás és a mászás közt mi a különbság, melyik melyik? Mancs, mi si voltunk 7hó minusz 1 hetes súly és magasságmérésen, 5.5 kg, 64 cm, bibiiiiii :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Petra, boldog névnapot! (gyönyörű neved van!!!)

Dia, neked pedig boldog születésnapot!! Tyű, amindenit. :)
Vendég
 


Coolasa a kúszás az, mint a katonáknál, amikor a hasuk lent van a földön és a karjukkal, lábukkal tepernek a földön, és úgy kúsznak.
A mászás az, amit Noki akar, négykézláb. :)

Mancs, üdv újra, a kis sátánkával együtt. :wink:
Vendég
 


VASALTAM :?

Szió Mancsusz! Látom nagy mérföldköveket ért el Petike,...fogak, kaja, kúszás-mászás! Sok sikert hozzájuk! Szorítok, hogy nálatok is csak napokban kelljen mérni a "megszállást". Szonja Luciferje már távozott :wink: Lehet átment Petikéhez :shock:

Petrocelli, boldog névnapot! Ha anyád unja a sok becézgetést csak szóljon Natasa néninek és az leáll velük :oops:

Coolasa, jól látod,...apát elkapta a Photoshop :D

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Coolasa,
mászás: amikor négykézláb áll a kölök és kézzel-lábbal mászik előre (P. esetében hátra) Kúszás: inkább csak kézzel húzza magát előre, lábbal meg próbálkozik. Nálam ez a kettő közt a különbség, aztán lehet, hogy nem így van :wink: Utólag is boldog szülinapot kívánok! :D

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?