Új privát üzeneted érkezett!

Manka, én is utálom a hétvgéket, mert nálunk is dolgozik mindneki szombaton.
Extraként ma is, mert anyósomék elmentek szüretelni, úgyhogy Tomi van az üzletben.


Ayse, megírtad az iwiwre, h milyen könyvek voltak, amiket kiadtunk?Ide is megírhatnád, olyan kíváncsi vagyok.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Hol van a Városligetben az új játszótér? Ma lehet, hogy mi is elugrunk megnézni Bendegúzzal valamikor, ha ilyen klassz.

OK, viszek amire időm lesz. :)

Hát Bendegúz ma kifejezetten rosszul aludt, háromszor sírt fel, remélem nem egy újabb fog indult el.

Szép vasárnapot Mindenkinek!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Jack jól aludt, 5.40kor kelt, akkor cicizett, és utána még fél 8ig aludt. Bendegúznak biztosan a foga mocorog.

Márti, igaz, hogy Timit kérdezted, de én a muffinra szavazok, olyan fincsi volt, azóta is sokat gondolok rá, nyaminyammmm :D . Én majd viszek juhtúrós, parmezános és olivás pogikat a Nándoriból.

Timi, az én címem manka7kukacyahoo.co.uk

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

Manka!
Örülök, hogy jól aludtatok! :)

OK, akkor muffin lesz, ha már ennyit gondolsz rá.. :lol:
Az a pogi meg nagyon fincsi volt a múltkor!

Nálunk megy a horpasztás ezerrel, mindkét pasi bealudt, remélem jó nagyot alszanak. Mondjuk apája addig alszik, amíg hagyom, attól nem is félek hogy őt hamar kiveti az ágy.. :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Az enyém meg: nyukiszakukacfreemail.hu

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jack is alszik. Miután tegnap másfél órát szenvedtem a kiságyban való altatással, és utána mégis be kellett vetnem a babakocsit, ma már nem is próbálkoztam, két kör a szobában és már durmolt a kis rosszaság.

Nálunk apa focizik, meccset néz, haverokkal találkozik, csak este jön haza, mi meg megyünk homokozni Cleóékkal ha Jack felébredt.

Még nem is meséltem, hogy a Jack szülinapján betévedtem egy lottózóba, és vettem egy sorsjegyet (Black Jack :lol: :lol: :lol: ), nyertem 150Ft-t, azon vettem még egyet, és nyertem 1000Ft-ot. Itthon nagy boldogan újságoltam apának, ő meg jól leszidott, hogy miért álltam meg, megszakítottam a nyerő szériát, a következő biztosan 10000Ft lett volna.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Laci azt mondta, ilyenkor kell megállni a játékban.. :lol: Mondja ezt ő, aki nemtomhányeurót eljátszott, hogy kihorgásszon egy Micimackót Bendegúznak..De én tuti továbbjátszottam volna. :lol:

Milyen volt a homokozás?

Timi!
Meglestük az új játszót mi is, de mivel Bendegúz még leginkább hintázik, elmentünk a másikhoz, ahol van kicsiknek való hinta is, meg sétáltunk egy jó nagyot a ligetben.

Utána meg elmentünk a Corába, hogy azért ne múljon el hétvége vásárlás nélkül. Elsősorban bilit akartunk venni Bendegúznak, de persze akkor már minden más is eszünkbe jutott. Nem tudom el merjem-e kezdeni az ismerkedést vele, anyukám szerint igen, mert anno is sokkal korábban kezdték a bilire szoktatást, mint most. Persze mert nem akarták mosni a kakis pelusokat, érthető..

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, akkor ezek szerint megtaláltátok a játszót.Mikor voltatok? Mi oplyan 1/2 4 körül értünk ki.
Igen, az a bajom nekem is, h nincs kicsiknek való hinta, de a homokozó, meg a kiscsúszdák elég jók.
Van ott 3 földből kiemelkedő gömb, óriási vigyorral ott gyakorolta az egyik pontból való eljutást a másikba-húúúúúúú ez értelmes volt.
Aztán sétáltunk és hazafelé szépen el is aludt, de ez nem gátolta meg abban, h este is szépen tentikéljen.

Tegnap megnéztük ugye a 10 napos kisbabát, olyan furcsa volt, h alig van súlya.Arról nem is beszélve, h jóformán nem is tudtam hogy kell egy újszülöttet megfogni, pedig volt sajátom is. :lol:


Küldöm a méleket.
Réka és a többiek is küldjék ám a címeket. :!:


Bilizés: szerintem nem lesz baja Bendegúznak ha ráül.Tény, h a szakirodalom mást mond, de majd meglátod a fiadon mit szól hozzá.
A múltkor a Tescoban összefutottam azzal a csajjal,akihez jártam CTG-re és ő is azt mondta, h ahogy tudott ülni a lánya már bilire tette és ott mesélt neki, meg mondókáztak amíg lett eredmény.
Mindenesetre egy próbát megér, nem?

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ayse,

Andrisnak nagyon boldog szülinapot kívánunk!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Hurrá!! Tök jó éjszakánk volt, reggel negyed 7ig egyfolytában alvás!! És utána még egy órát visszaaludtunk mindketten. Ezzel így ki is békülnék hosszútávra.

Timi!
Mi szerintem 4 körül lehettünk arra, aztán még hatig sétáltunk a ligetben. Majd legközelebb ha arra járunk kipróbáljuk a gömböcöket mi is. Bár Bendegúz egy lépést nem hajlandó tenni kapaszkodó nélkül.

Én is úgy gondoltam, hogy nem lesz baja tőle, ha megismerkedünk a bilivel. Aztán ha korai úgyis észreveszem.

Köszi a mailt megkaptam, mi a 3as vili felől támadunk.
Mikor jöhetünk? Fannika mikoir alszik? És a többiek? Én attól teszem függővé Bendegúz alvását, hogy Ti mikor szoktatok aludni, mert neki tulajdonképpen mostanában elég egy alvás, ha azt elég későre időzítjük, mondjuk fél12 és 2 közé. De ma például elaltattam már, mert mennem kell dokihoz, úgyhogy 11kor ki kell sajnos ebrudalnom az ágyból. Úgyhogy ma lesz délutáni alvás is.

Na, megyek pakolászni, motyogatni, aztán húzunk dokihoz. Kíváncsi vagyok mit derítenek ki a kezemről. Ma éjjel is pokolian zsibbadt és fájt. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Köszönjük a köszöntéseket!

Tibicsoki!

A férjem egy felvételi előkészítő könyv töri részét írta. A címe: 3x24.

Én a német tanszéken dolgoztam, a Wirtschaftsdeutsch c. remekbecsű opusz első és 14. fejezetét volt szerencsém megírni.

ayse
 
 


Ayse!
Mi itt is BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK ANDRISNAK!!

Lilinek meg millió gyógypuszit küldönk, olvastam, hogy milyen volt az elmúlt két napotok, úgy sajnálom szegényt. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!

Köszi! :)

ayse
 
 


Jönni akartam már reggel, de Jack nagyon nyügi, remélem holnap jobb lesz.

ANDRISNAK NAGYON BOLDOG ELSŐSZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Én ha Jacket rákötözném a bilire, akkor sem maradna ülve 5 másodpercnél tovább, már látom lelki szemeim előtt, hogy bilivel a fenekére kötve iszkol :lol: :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Lehet hogy én is így fogom látni Bendegúzt iszkolni elfele.. :lol: :lol: :lol: láttad ő is milyen kis nyugigép.. :roll: :wink: :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Háááát, én sem hiszem, hogy Bendegúz szépen elücsörög majd a bilin... most azon mosolygok magamban, hogy elképzeltem, ahogy Bendegúz "bendegúzkodik", Márti, Te meg rohangálsz utána a bilivel, hogy elkapd a pisit/kakit :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, az nem derült ki számomra, hogy megvettétek a bilit, vagy nem?

A tegnapi homokozás nagyon jó volt, bár az elején Jacknek nem volt kedve a homokozóhoz, a virágágyás és a kavicsevés jobban érdekelte. Persze Maja szépen homokozott, én meg irigykedtem Cleora, miközben rohangáltam Jack után.

Aztán Jack is belejött, megállt az egyik asztalkánál (mindenféle okosságok, tölcsérek, meg sziták voltak beleéítve), pakolta fel a homokot és szórta a tölcsérekbe, de azért résen kellett lennem, mert a kis kavicsoknak továbbra sem tudott ellenállni.

Itthon jó adag homokot öntöttem ki a cipőjéből, kíváncsi vagyok milyen gyakran kell feltölteni a játszótéri homokozókat, ha más is ennyi homokot hord haza :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Ayse!
Nagyon boldog szülinapok kívánunk Andrisnak! Isten éltesse sokáig!

Timi!
Az én címem: rormaikukacgmail.com

Most voltunk az egy éves státusz vizsgálaton. Ágoston kereken 9 kiló, 79 centi. Fej és mellkas körfogat is 44 centi. A 9 kiló kicsit kevésnek tűnik. 2 hónapja is kb. ennyi volt. Így a születési súlyát épphogycsak megduplázta 1 éves korára. Azt azért nem bánom, hogy nem triplázott.

Majdnem elfelejtettem írni, hogy pénteken megszületett Ágoston legkisebb unokatesója. 4200 grammal és 62 centivel.

Márti!
Én is elképzeltem, amit Manka írt. Vicces.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Manka!
Ágostont is a kavicsok érdeklik a legjobban. Amikor homokozik én is beszoktam vele ülni a homokozóba, és én is jó homokosan megyek haza. Lehet, hogy ezért nem szoktak más anyukák beülni homokozozni?

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Réka, én is aktív homokozóban ülő anyuka vagyok :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Csak irigykedem a sok tali miatt. :)
Anyu nagyon csalogat, hogy menjek el hozzájuk pihenni 1 hétre. Akkor én is becsatlakozom egy homokozásba, a kis babakocsival könnyebben tudok BKV-zni.
Vendég
 


Llili, mikor homokozni kezdett, annyi homokot sikerült elrejtenie e ruháiban, hogy mosógépszerelőt kellett hívnom, mert eldugult. Pedig nem bóvli, Siemens....
Viszont annyira utált enni, hogy sose kellett attól félnem, hogy bármivel is a szája felé közelítene :)!

A homoksütiből viszont valóban belapátolt a számba egy jó nagy kanállal (gondolta ne csak úgy tegyek, mint aki megeszi)! Most már :lol: de akkor :shock: :?

ayse
 
 


Hát jól éreztem én lányok, hogy elég nagy gáz van a kezemmel. :( Sürgősen meg kell műteni, mert már károsodott az ideg, félő hogy maradandó érzészavar lesz belőle ha nem igyekszem. És a bal kezemen is kezdődik, de az még csak éppen mérhető eltérés, azzal most nem foglalkozom. De a jobb kezemre még igencsak szükségem van.
Úgyhogy amilyen gyorsan csak lehet muszáj ezt megoldani. Azt még nem tudom hogy fogom utána kímélni a jobb kezemet, majd Laci besegít.
Egyébként az a baj, ami Neked volt Timi a terhesség alatt, csak nekem állandósult a probléma. Pedig kevesebb kiló vagyok, mint Bendegúz születése előtt, de azt mondta a csajszi ez alkati dolog, van akinél előbb utóbb jelentkezik, és a túlterhelés gyorsítja a dolgot..
Bendegúz egyébként egy angyal volt, végig ott ücsörgött bent a babakocsiban amíg vizsgáltak, és kekszet majszolt, néha odaszólt hogy annyaaa, de amúgy töknyugis volt. Jól meg is dícsérgettem utána. :)
Viszont alig akart enni, igaz útközben próbálkoztam, meg egy csomó pogit meg kekszet megevett addigra, biztos azért se kellett az üveges.

Manka, Réka!
Persze megvettük a bilit! Úgyhogy lehet előre nevetgélni, én meg majd elmesélem mik történtek amikor próbálkoztunk.. :lol:

Itt teljesen beborult, töknyomi az idő. :(
Bendegúz meg bealudt, szegénykém jól elfáradt mert ha már bent voltam a városban útba ejtettem pár turkit, és kapott egy gatyót, egy szuperaranyos pulcsit, meg egy kiskabit. Mire hazaértünkmár majdnem aludt, de szerencsére be tudtam rakni a kiságyába.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, ez nem jó hír. :( Ambuláns műtét, vagy be is kell feküdnöd?
Vendég
 


Tünde!
Szerencsére ambuláns. És úgy tudom elég gyors kis műtét. De majd holnap felhívom a kézsebészt akinél voltam múlt héten, és kikuncsorgok egy mielőbbi időpontot, legyek túl rajta minél hamarabb.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, sajnálom, h ilyen komoly a szitu. :cry: De legalább nem kell befeküdni, hamar megvan és megszűnik a kínlódás.
Tényleg jobb túlesni rajta.Már csak azért is, mert Bendegúz is egyre nehezebb lesz és egyre több energia kell hozzá.
Majd holnap meséld el milyen speckó vizsgálat volt, mert érdekel.

Tünde, gyere csak anyudhoz , ha jól emlékszem Budaörsön lakik, ugye? Onnan elég jól be lehet jönni a városba, valamit biztosan össze tudunk hozni.

Manka, Réka, jelentem én is a homokozós anyukák közé tartozom.Ráadásul Fanninak nem pálya az egy helyben ülök és lapátolom a homokot..ő négykézláb bejárja az egészet, csúszdán csiszatolja a homokot, úgyhogy a bejárati ajtó elött veszem le a cipőjét, és folyamatosan megy a söprés, felmosás...
Annyiban jó, h egy idő után megunja a homokot és akkor hinta illetve mások kismotorjának a tologatása jön, ami alatt egy csomó homok kiszóródik a ruhájából, és ilyenkor általában már nem akar visszamenni a homokozóba.

Ayse, emlékszem a könyvekre, a 3*24-ből kicsit sokat nyomott az Aula, mert még mindig van belőle.A Wirtschaftdeutsch jobban ment.
Én 2002 augusztusában mentem oda dolgozni és akkor ezek már megvoltak.
Azért ez jó hír magamnak, mert ha "netán" visszamegyek dolgozni a címekkel nem lesz baj.

Na megyek pihenni, holnap várunk Titeket.Fanni kábé 10-12:30-ig szokott aludni.
1-től jöhettek, de persze ha valakinek korábban jó nem gond, csak akkor kiszorulunk az ebédlőbe, mivel Fanninak nincs külön szobája.
De az ebédlőben is lehet randalírozni, mert hely az van. :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Hú Márti!! Én reméltem, hogy semmi komoly nem lesz.

Tegnap és tegnapelőtt 24-t néztünk DVD-n, az első évad 8 óráját néztük meg eddig (2 dvd), ma szünet, de holnap megkapjuk a hátralevő epizódokat.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, ugye, hogy jó kis sorozat? A Cool-on ismétlik, várom az utolsó részt. :)

Márti, ez az a betegség, amikor az ideg letapad, és felszabadítják a műtéttel?
Vendég
 


Tünde!
Nem, ez az un. "kéztő alagút szindróma", ami azt jelenti, hogy a kéztőcsontoknál a csukló tenyéri oldalán az egyik ideg (nervus medianus) ami a hüvelyk, mutató és középső ujjat látja el érzőrostokkal, és az ott lévő izmokat mozgatókkal, szóval ez egy kötőszövetes szalag és a kéztőcsontok által határolt szűk alagútban halad át. Normálisan van neki elég helye, de ez a hely beszűkülhet (hízás, ödéma, terhesség, egyéb hormonváltozások, arthrosis és még ki tudja mi miatt), és akkor nyomódik az ideg és nem kap elég vért és így oxigént. Először csak múló tünetek vannak zsibbadás leginkább, de aztán maradandó érzészavar és izomsorvadás lehet a következmény ha sokáig fennáll. Ezt a kötőszövetes szalagot metszik át műtétileg, és így az ideg felszabadul a nyomás alól. (bocs hogy iylen hosszú lett) :roll:

Timi!
OK, akkor én is úgy altatom Bendegúzt hogy fél 1-1 körül ébredjen, és aztán húzunk Hozzátok, de lehet hogy megkajáltatom előbb itthon.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jó reggelt!

Jack az 6 órás szopi után visszalaudt fél 9-ig!! Jack most az új rendszer szerint 1-től 2.30-3ig alszik, de ma én is megpróbálom minél hamarabb letenni, de szerintem 12 előtt nem fog sikerülni. Az indulást így 2 körülre tervezem, de sietek :D .

Juj, de várom már, hogy találkozzunk :D :D !

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti!

Sajnálom a kezedet.... :cry:

Timicsoki :wink: !
A Wirtschaftsdeutsch az anyaga a gazdasági nyelvvizsgának, gondolom, hogy azért veszik. Mi ingyen írtuk :shock: :? :(

ayse
 
 


A 3x24 meg ennek ellenére jól fizetett....

ayse
 
 


Sziasztok!

Fannit kb 1/2 11 körül teszem le, úgyhogy legkésőbb 1kor fel is fog ébredni.
Várunk már nagyon Titeket. :lol:

Megyek tízóraiztatni.

KépKép
tibicsoki75
 
 


Délelőtt voltunk manótornán, most apa próbálja altatni Jacket, de nem nagyon sikerül :? , azért én optimista vagyok és fenntartom a 2 órás indulást.

Timi, van közért a közeletekben? A pogikat viszem, de az itókát ha lehet nem cipelném a lépcsőkön.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Elaludt :D :D :D :!:

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Látod, nem bízol apában, aztán úgy altat mint egy kisangyal. :lol:

Bendegúz is alszik fél 11 óta, én meg nagy csöndben vasalgatok, meg főztem kelkápifőzeléket.

Muffinok meg már bepakolva várakoznak az indulásra. :lol:

Réka!
Ti mikor jöttök?


Hát nekem felpörögtek az események, pénteken meg is műtik a kezemet úgy néz ki. Kellett kuncsorognom érte, de minél előbb szeretnék túl lenni rajta. Most jól be is tojtam tőle, holnap megyek EKGt csináltatni házidokinénihez.
Aztán utána lehet egy hétre hazamegyünk Bendegúzzal anyuékhoz, mert ott mégis jobban tudom kímélni a kezemet. Bár most gondoltam bele, lehet hogy nem is tudunk ottmaradni, mert varratszedésre biztos vissza kell mennem pár nap múlva. Na, mindegy, ez majd eldől.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Timi!
Még egyszer köszönjük a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat Bendegúzzal! Ő is jól elfáradt, volt már nyüszítés a villamoson, de még kihúzta fürdésig, most meg durmol.

Olyan jó volt találkozni Veletek Lányok!! :D

Majd rakok fel a képekből, csak most gyorsan vacsizom apával.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hát majd holnap rakok fel, mert én is eszetlenül elfáradtam, nincs lelkierőm már kicsinyítgetni. Nem is lett sok jó kép sajnos, de a legjobbakat majd kiválasztom.

Reméljük már Fanni is az igazak álmát alussza. Sajnáltam szegényt, hogy olyan kis fáradt volt, és nem tudott tőlünk elaludni.

Jó éjszakát!
Márti

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

CSak gyors bekukk, megyek Jacknek csirkemellet venni.

Timi, köszönjük a vendéglátást, olyan jó volt találkozni.
Mivel a piros kiskanalat nem kaptuk vissza, muszáj újabb talit szervezni hamarosan :lol: :lol: .

Még nem töltöttem rá a képeket a gépre, először le kell törölnöm valamit, tele a C meghajtóm :evil: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Lányok, mi köszönjük, h jöttetek, jó volt látni a babákat és Titeket.
Márti, itt maradt a popsitörlő kendős dobozotok, úgyhogy még jó, hogy van másik otthon, ugye? :lol:
Fannit még levittük levegőzni, postán is voltunk, de olyan kussban ülte végig az utat, mintha aludt volna.Az öltöztetésnél is csukodtak le a szemei.Este 1/2 8-reggel 1/2 8-ig aludt és jelenleg is csicsizik.
Nem árt neki, ha néha felborul a napi két alvás, elöbb-utóbb úgyis át kell szoktatni.

Többiek gyermekei jól aludtak?

Teszek fel pár képet,annyira nem lettek jók sajnos, aztán megyek ebédet készíteni.

A szülinapi Cini maradványa, csak a vicc kedvéért:
Kép

Kommentár nélkül a tegnapi nap:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Timi!
Mi is köszönjük szépen a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat!

Sajnálom, hogy nem tudtunk tovább maradni, így is 1/2 7 után értünk haza.
Ágoston még a metrón elaludt, valahol a Nagyvárad tér környékén. Egészen addig aludt, míg itthon le nem szálltunk a buszról, több, mint másfél óra múlva. Így este kivételesen később feküdt. Az éjszaka ugyanolyan volt, mint máskor.

Mindjárt én is teszek fel képeket, még letöltöm a gépről. Nem fényképeztem túl sokat, és abból is csak kevés sikerült. Majáról sajnos az összes kép homályos lett.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!

Nagyon jók a képek!
Most én is felrakom őket gyorsan.
Mi már voltunk ma EKGn, Bendegúz iszonyat nyűgös volt végig, nekem meg baromira fáj a fejem, jó kis nap lesz. :(

Manka!
Az a röhej, hogy nálam volt a kiskanalatok, de elfelejtettem. :lol:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

És végül a nagy csoportkép, először kevésbé lelkesen, aztán döbbent ámulattal Halász Jutkát hallgatva.

Kép Kép

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Jack és Bendegúz Gyurcsány elött..........................kegyetelen :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi!
Hát igen, ezt muszáj volt feltennem.. annyira kis pasik :lol:

Nekem a kedvencem, ahol Bendegúz Veled játszik, olyan aranyos kép. :)

De a műbanánevő Ágoston se kutya.. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Nagyon édesek ezek a tudtukon kívül topiklakók!

A Furcsány Nyerencre tapadó kisdedcsoport képe fenomenális! Mit nem adott volna érte az MSZP, ha inkább erről a zárt ülésről szóló szupertitkos információkat szivárogtatják ki!

Márti!
Szegény....
Ne rémisztgess, ezek után/közben /előtt még egy fejfájás is????????

ayse
 
 


Ayse!

:lol: :lol: :lol: Hiába, nem bírtam Bendegúzzal, mindenképpen ki akarta értékelni a politikai helyzetet Jackkel. :roll: :lol: :lol:

Sajnálom, hogy Andris belázasodott. :( Drukkolok nagyon, hogy ne az legyen, amire gondolsz elsőként, hanem a FOGA!!!! Vagy egy kis MEGFÁZÁS.

Nekem már elmúlt, még sajog, de már nem hányok, sőt még ettem is. Nem rémisztgetni akartalak, remélem Téged most elkerül a fejfájás.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok, itt vannak az én képeim is, ha kicsit homályosan is:

Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sajnos Ágostonról nem sikerült jó képet csinálnom, mindig belesétált a fényképezőgépbe :D , de legközelelbb majd bepótolom.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?