Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Domi még csak most aludt el. :evil:
Apa köszöni szépen a köszöntéseket,délelőtt elolvasta. :wink:
Tali:Mi tuti megyünk(ha csak nem lesz beteg Domi)mert szeretnék még minden ilyen alkalmat kihasználni.Ugyanis ma eldőlt,hogy október 10-től dolgozom 8 órában,szóval nem tudom tudok e még azután talizni veletek. :cry: Lemondok a gyedről.Kénytelen voltam mert ha most ezt nem fogadom el,akkor ha letelik a gyes nem lenne munkahelyem. :roll: Domi marad itthon az apjával és váltjuk egymást.Aztán jövő decemberbe már ő is jön oviba.Húúúú de elrepült az idő hisz még csak most született. :shock: :cry: Holnap suliba leszek de majd este jövök. :wink:

Tücsi!
Kitartás!Átérzem a helyzeteteket. :roll:

Sasha!
Megelőztetek fogilag,na jó meg súlyilag is. :lol: :lol: Nem írtál a PO rendelésről semmit. :roll:

Mariann néni!
Légyszi jövőhéten eljönni mert ma a telefonod után egészen a találkozásunkig csak a neved halgattam! :lol: :lol:

Ilba!
Mit főzött a kis séfed?Domi mindig bojsót,jépát főz. :lol:

Eszti!
Vettem ma Asol-t,be is kentem a popsit. :wink:

Mindenkinek szép álmokat!Cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Halihó!

Ma jó sokat voltunk kint a friss levegőn, hintáztunk és néztük a játszótéren a gyerekeket. Voltunk tornázni is, ami megint nagyon jól sikerült, Petra megint produkálta magát. Nem volt olyan gyerek, akinek a játékát ne szedte volna el. Körbegurulta az egész helységet, udvarolt minden anyukának és babának. Olyan dolgokat eszelt ki, hogy megszerezzen játékokat, hogy az csak na, ha nem tudott tovább menni, akkor plédestül húzta el a játékokat. Ja torna elején, amikor a kezünket kellett emelgetni, akkor Ő is csinálta. Mindenki majd megette.
Nem értem miért viselkedik ennyire másképp ott, hisztis kislányból jó kislány lesz és nagy utakat hajlandó megtenni bizonyos dolgokért, itthon meg az 5 cm-re lévő tárgyakért is hisztizik.

Pihenés az esti vacsi után (mellékesen reklám ment a TV-ben)
Kép

Végre apa is meglátta miként ül fel a kisasszony, eddig mindig lemaradt róla
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
ezen az utolsó képen Petra tiszta Apukája! De nagyon! :)
Tegnap rajtunk is ez a body volt. C&A-s, ugye? Nektek nem szűk egy kicsit?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

 
 

Sajtine,
az 5-ös miért nem jó? Jumbo az is. :roll:
Igen, én is kaptam ilyen bababónuszos akciót.
Szerencsére én is 15%-kal vásároltam ma.

Dia,
mirelitpizzát. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja! És Dia! Szerintem tök jó, hogy van ez a lehetőséged és az is, hogy Domi tud a férjeddel lenni.
Sok sikert a dolgozó Anyukának!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka, számomra ez a sztori, vagyis hogy Petra mások társaságában kivirul, otthon ellenben nyafi, kisértetiesen úgy hangzik, mintha ő már igényelné a pörgősebb életet, az otthoni környezetet már kívülről fújja, az már számára ingerszegény. Van olyan sarka a lakásotoknak, ahol kevesebbet tartózkodik Petra? Gondolok itt olyasmire, hogy pl nem segítene-e vajh, ha míg te a kádban pancsolsz, betolnád a fürdőbe a járókát, pihenőszéket, vagy ami van, esetleg csak egy puha fészket építenél 3 pokrócból, és olyasmiket adnál a kezébe a használatlan szappantartótól kezdve az egyéb törhetetlen dolgokon át, amik lekötik? Most csak hangosan gondolkodom, mert előbb-utóbb gondolom nekem is szembesülnöm kell majd ezzel a helyzettel...

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka,
milyen sűrű lett Petra haja! :shock: Gyönyörű!

Bubek,
ilyeneket ne írjál, mert elpirulok! :oops:

Régóta akarok valamit kérdezni. Ez a varázsitató, amelyik szelepes, nagy fejtörést okoz nekem. A szelepet ugyanis nem tudom rendesen tisztítani, a víz mindig bennragad, azon a pici lyukon nem jön ki és olyan poshadt szaga lesz, hogy boaaaaaaaaaaaa! Nem tudtok valami trükköt rá? Én most jobb híjján kiszívom belőle, de nem túl hatékony. :?

Ikeás babasarok nagyon szimpi a leírásaitok alapján, legközelebb megyünk mindenképp.

Tegnap eltűnt Livi a lakásban, majd kiugrott a szívem, hogy hol a túróban lehet, hát bebújt a ruhaszárítón lógó pólók mögé.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


C&A-ból való ez a micimackós body, de Németországban vette apósom, egyébként nem szűk, pont jó.

Én inkább a hosszúujjú body ujjával szenvedek, mindig rövidek, azok sokkal jobbak, amiket kintről kapok.

Egyébként én is kaptam ilyen DM-es 50%-os kupont és jövő héten megyünk a 15%-ot is levásárolni, mert már mindenből kifogytunk.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Coolasa,
Livi is unatkozik itthon, ráadásul nagyon látványosan!
Délelőtt még elvan, mert ébredés után újra felfedezi a játékokat, de ebédre már nem tud mit kezdeni magával. Beül a játékok közepére, forgatja a fejét és nagyokat sóhajt, hogy: ezt is unom, ezt is unom, na, ezt pláne. :lol: Aztán kimegy a konyhába, kipakol a babakocsi csomagtartójából, benéz a fürdőszobába, visszajön és csimpaszkodik belém, mutatja az ablakot, hogy oda szeretne kimenni. És ez minden nap így ismétlődik. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska ha azt nem tudod tisztítani, amire én gondolok, akkor én oda én fülpiszkálóval szoktam benyúlni és úgy tisztítom.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Coolasa,
tegnap a játszó után lábat kellett mosnom. Mosogép ment. Gondoltam szuper, Beni imádja nézni, ahogy forog benne a ruha, és nyugodtan meg tudom mosni a lábam a kádnál. Kb. 15 mp-re elfordultam, de túl nagy volt a csend. Beni bemászott a zuhanytálcába és épp a csap kinyitásán ügyködött. :shock:
Úgyhogy ha valami olyat kell csinálni én már csak a járókában hagyom magára.
Egyébként 11 körül már ő is menne kifelé, annyira érzi, hogy sétaidő van.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolasa próbálkoztam már ilyen módszerekkel, de Petra az egész lakásban unja magát, ja és velem is unja magát, társaság és változatos helyek kellenek neki.

Gabuska egy kicsit sűrűsödött Petra haja, de nem nagyon, inkább a kép csalóka.
Holnap megyünk útlevelet csináltatni, fésűt viszünk magunkkal, bár Petra 5 másodperc alatt összekócolja magát.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
gyertek ide jövő héten valamikor. Csütörtök?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nálunk is ha elmegyek WC-re és nagy a csend, akkor tudom hogy Petra vagy a babakocsi kerekét nyalogatja, vagy a szekrény alatti koszt szedi ki a ruhájával. Naponta már többször mosunk kezet, arcot stb.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba jövő hétből már csak a csütörtököm szabad! :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Akkor ezt megbeszéltük. Most jóccakát kívánok mindenkinek! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
erre a kivehető micsodára gondolok.

Kép

Ma pl. Kubu volt benne, és jól látszik, hogy benne van a sárga lötyi. Nem gyün ki.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


MICSODA?!?!?!

Benit csak fiú babák látogathatják!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


vagy max. újszülött kislányok

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Én nem erre a részre gondoltam, akkor nekünk csak sima itatós poharunk van csak. Annak is van egy nehezen hozzáférhető része, amihez a fülpiszkálót használom. Sajnos Gabuska akkor nem tudok segíteni.
Egyébként én már megfogadtam, hogy sárgarépa levet nem adok neki a jó kis itatósunkból, mert már mindent elszínezett, olyan gusztustalanok lesznek utána a gumis részek. Szóval azt kivételesen még a bébis cumijával adom neki, abból is ki tudja szívni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska csak nem féltékenykedsz????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :twisted:
Nem tudom mit képzelsz rólunk, különben is Petra már foglalt, a neki megfelelő fiú Görgőcske, Tücsimamival mi ezt már egyeztettük.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Petra egyébként imád flörtölni a fiúkkal, de mindenkivel kikezd, nem elég neki egy, nem tudom mi lesz később. :oops: :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ez biztosítja, hogy ne csöpögjön ki az innivaló.

Köszi azért! :D

Az elszínezés miatt eleinte én is mérgelődtem, de már immunis vagyok rá. A kiskanalait, tányérját összefogja a zöldborsó, a répa, a sütőtök. Úgy néznek ki, mintha el sem lennének mosogatva. Szóval már feladtam a küzdelmet ellene. Már az előkéket sem fehérítem ki, Livinek tökmindegy, hogy foltos-e vagy sem. Van 2-3 db, amit vendégsében használunk, a többi olyan, amilyen...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília felhívta a figyelmemet, hogy a mai lányokat sem kell félteni, én ehhez tartom magam! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Előke nekünk is van egy, ami szép azt viszem magammal. Az itthoni pedig direkt egyszerűen letörölhető, de nem az a merev fajta, így szerencsére nem kell mosni, tehát elég belőle egy.
Nekünk van zöld, sárga, sötétkék stb kiskanalunk, amit a megfelelő színű ételekhez párosítok. :wink:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ezt csak úgy felrakom. Itt még kicsit komolyabb a leányzó, mert ez az 1. kép, aztán rájött, hogy fotózzák és elkezdte produkálni magát. Egyelőre még imádja, ha fényképezik, kíváncsi leszek később megmarad-e ez a szokása (lány lévén).

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Bocsi a kép lemaradt az előző hozzászólásomról
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
csak ámulok, hogy Te mikre figyelsz! Sárgarépa - sárga kiskanál, zöldborsó, spenót - zöld kiskanál. A sötétkékhez mi párosul? Esetleg tinta? :lol:

Az a fajta előke azért nem jó Livinek, mert inni is szokott ebéd közben, és előszeretettel játszik iszok-köpök játékot, így a külső részének nedvszívónak kell lennie.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska alul van zsebe az előkének, Petra oda szokta gyűjteni a fölös kaját. :lol:
A sötétkék kanálhoz a szilvát párosítom. Egyébként ne tudd meg hogy néznek ki a körmeim a szilva hámozása, aprítása miatt, az is tud jól fogni. :evil:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Egyébként nem vagyok ennyire pedáns, a kanalakat véletlen így kaptuk.
(zöld-IKEA, kék-Nestlé, sárga-Hipp, világoskék és fehér-Avent, még egy kiskanalat sem vettem)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


B@sssssssszus, tényleg! De jó, hogy írod ezt a zsebes előkét! Kipróbáljuk! Láttam már én is, de valahogy nem esett le a tantusz! Kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Na, jó éjt!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


A kék nestlés nekünk eltört. Most Disney-s van, zöld meg kék.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Dia!

Nem értem :roll: Mit nem magyaráztam el?

Kép
sasha
 
 


Petra! Boldog 8 hónapos szülinapot!

Kiskanál: nekünk csak 2db van :oops: , az egyikkel a tejcsit adom, a másikkal minden mást.
Aventes pohárból meg van egy összefogott már, a főzit mindig abból adom.
Előke: én textilpelust használok, némelyik foltos, de én tudom, hogy azért tiszta. :D

Gabi,
nyugi, majd rájuk nézek. :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok!

Hétvége lévén úgyis pangás lesz itt, de jöttem kicsit panaszkodni.

Öcsém országjáró túrán van - Ausztráliában.
Anyám tantestületi kiránduláson - Párizsban.
Még a párom is épp Kolpingos kiránduláson van - igaz, ő csak Halason, Kecskeméten (!)...
Én meg itthon csücsülök... totál kialvatlanul... Levente 3 napja kizárólag cicivel a szájában akar aludni, emiatt többnyire félóránként ébred, de max. másfél órát alszik egyben, Benedek is sokszor kel, végleg meg már 6 után fenn van s felkelti a kicsit is. Mehetnékem van... Na mindegy, ha a pici ébred, elmegyünk a játszótérig....

Igaz, hogy elvileg Pampers kódokat gyűjtök (bár sose lesz meg, amit szeretnék), de kellene 2 db Libero nyuszi/baba a textilkönyvhöz, elajándékoztam a sajátjaimat, s kevés maradt. Nincs valakinek felesleges?

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Kormi,
küldd el a címed, megy a 2 nyuszi! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Lányok, már csak 10 millió forintom hiányzik a Crysler-hez, amit kinéztem magamnak, kisegítene valaki? Ilba esetleg? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Imádom az ilyen tervezhető hétvégéket :twisted: Mi már összepakolva, de Szonja elaludt a férjem meg telefonált, hogy még meló van és ráadásul defektes az egyik hátsó :shock: A t..öm kivan! Lehet este lesz mire elindulunk?!

Kormi, látom te csak Játszóországig jutsz el :? Tudodm, nem vigasztal, de szerdán a párom is Drezdába megy mi meg majd itt várunk rá. Nekem meg nőgyógyihoz kell mennem és még nem talátam ki, hogy oldjuk ezt meg Szonjával kettesben :roll:

Petra, boldog hófordulót! Vuka, egész ritka tényleg olyan kép, ahol Petra nem mosolyog. Egyébként Szonja is halálra unja magát itthon. babakocsiban meg órákat képes hason nézelődni.

Kiskanál: nekünk van pár szines, de azok keményebb műanyag és semmi sem fogja őket össze. Ráadásul apa kedvencei, mert jókora falatokat lehet vele a gyerekbe tömni :) Aztán van két lágyabb Micimackós. No, azokat szépen befogta a paradicsomos krumpli meg egyebek, de engem különösebben nem izgat. A lényeg, hogy én tudom, hogy el vannak mosogatva. Nekünk 2 kivételével sima Ikeás előként van, de azok nem nagyon koszosak, mert Szonja nem köpköd és ha én vagy apa nem bénázik akkor csak a szája körül lesz kajás azt meg textilpelenkával vagy szintén Ikeás kis törölközővel töröljük meg. No, azok között van koszosna kinéző :roll:

Ilba, látom Beni minden lében kanál az az minden zuhanytálcában Beni :lol: Nálatok is akkor van gáz, amikor csendben a gyerek? Olyankor mindig vmi tiltott dolgot csinálnak :)

Szonja ma kapott piskótát rágcsálni. El is olvasztott egy felet. Erre látom véres két ujja! Gyorsan rohanok, hogy mi a szösz történt, megnézem a száját kívül, belől semmi. A végén kiderült, hogy a fülkagylóját macerálta és ott kapart el vmit. Sajnos mindig a fülét bizergálja amikor álmos :?

Sajtne, igaz nem lenni Coolasa, de,..... A Suttogóból neked max a 2 rész kell, mert az van 8 hóstól. Egyébként most jelent meg egy 3. könyv, ami valójában összefoglalja az első kettőben találtakat. Ha az elsőre is nagyon kíváncsi vagy azt szívesen kölcsönadom, mert én már nem használom az az kiolvastam még szülés előtt és levontam a levonatókat belőle :) Kell?

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


levonatók= levonhatók
A 2-at csak azért nem ajánlgatom, mert azt már nem vettem meg.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Kormi, én is adok neked két nyuszit!
Nekem is küldd el a címed!

Nekünk már összejött a holdkomp! Múlt héten kaptuk meg:
Kép

és a rendeltetésszerű használat :wink: :
Kép

Amúgy köszi az IKEÁs további leírásokat. Meggyőzőek.
De: Coolasa, szerintem bizony télen tuti leszünk egy kupacban 10-12-en. Télen nem tudunk szerintem annyi programot csinálni, mint nyáron. sajna. :?

Kiskanál, előke:
Én fehérítem az előkéket, és a maszatos pelusokat is. :oops:
Kiskanál: Annyi van mint állat. És mindet kaptuk. :wink: :roll:
Van még egy olyan műanyag tányérja Marcinak - ezt örököltük uncsitesóéktól, és én nagyon imádom! - amibe alulra lehet melegvizet tölteni, és a kaját melegen tartja, amíg eszünk. Ygy soha nem kell rohanni a kajával, hogy ne hüljön ki. Langyos marad kb fél órán keresztül. Nagyon király! :)

Vuka,
Petra télleg nagyon Antivagyok! :wink:
Viszont, Apuci így lányban nagyon édes! Atyaég, már ő is nyolc hónapos! :shock: Boldogot!

Gabi,
az itatóspohárhoz: próbáld ki az ecetet. kb 5 perc tömény 20%-os ecetben áztatás - miután a nagyját lemostad a trutyinak, és utána jó forró erős sugarú vízzel leöblítés. Nekem általában működik a csőröknél. Ugyanezt csinálom folttisztításra is a ruháknál. Az is működik.

Ja még a fütyihez akartam: Minket a dokinéni elküldött a Bethesda sebészetére, amikor 6 hónaposan úgy találtam, hogy nagyon le van tapadva - és vékonyabb a pisi sugara is - szóval ott a sebészbácsi - aki tök rendes volt - aszonta, nincs semmi gond, majd sokkal később kell bármit is kezdeni a fütykössel, ha marad letapadva. És azt is mondta, hogy minden nap kicsit meg kell mozgatni, hogy az inger meglegyen, mert akkor sokkal könnyebben múlik a tapadás, és előbb fog felengedni. Megmutizta, hogy hogy kell, és semmi extra csak simán hátra kell addig húzni, amíg engedi. Ezzel nincs sebesedés, és nem is fáj neki. Mi mindig fürdésnél csináljuk. Azóta a pisi sugara visszaált, ám a tapadás tökugyanolyan. Majd egyszer biztos felenged... :?

Na mennem kell....

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja, kedden megyünk mi is, ha nem esik!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, szupi ez a holdkomp! Minden pózban :) Komolyan dühös vagyok a Liberóra! Nem is ilyen szupik az ajándékok (szerintem) és még csak nem is küldik. Az az mi megszívtuk, mert most már magánlevelezést folytatok a Liberóval annak reményében, hogy kiküldik azt a fránya kérdőívüket ami nélkül elvileg nincs ajándék nyuszik mellett sem :evil: Pedig mi 100% Liberósok vagyunk 8)

No, a férjuram irányba vette a lakást. Csak elindulunk még szürkület előtt :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!

Bubek,
köszi az ecetes leírást! A csőrökkel nincs gond, csak azzal a bizgentyűvel, amit lefotóztam tegnap este. Annak sem a tisztítása gond, hanem hogy hogyan varázsoljam ki belőle a vizet, ami benneragad és bebüdösödik. :roll:

Nahát, ez a holdkomp? Én mindig azt hittem, hogy egyesek a bébikompot hívják annak... :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormi!

ezt skubizd! Szerintem megéri! :lol: :wink:
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=131018167

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Gabi, ezt meg neked!
http://www.teszvesz.hu/show_item.php?item=131000392
ha akarod még át is veszem, mert itt van a kerületben! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Coolasa,
Akartam még kérdezni, hogy ennek a könyvnek az a címe, hogy a Suttógó titka? és sok részes?És ez valami new kiadás? Bevallom előttetek még nem is hallotam a hírét sem... :oops: (bár nem mondom, hogy lenne rá időm, hogy olvassam.) Van egy csomó jó kis gyerekviselkedéses könyvem - és nem is tudom őket olvasni, mert nincs rá időm... :cry:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja, Gabi,
itató:
ha a víz marad benne, azt nem lehet kirázni?

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
köszönöm szépen, lehet kapni nálunk is ilyet, ne fáradj vele! :wink:

Nem lehet sajna kirázni. Majd egyszer megmutizom. De láttam többünknél ilyet talikon, csak én szenvedek vele? :roll:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek, A Suttogó Titkai asszem a pontos cím, és egy angol védőnő írta, és szerintem 2000 után adták ki, szóval nem egy dr Spock..

Betűzöm ide miniben, mi a beajánló szöveg, hátha úgy jobban átlátod, mint az én ho-má-lyos beszámolómból. Sajtiné említette, hogy 2. része is van, én nem tudtam. 2400 ft körül van.




"Suttogónak eredetileg azt nevezték, aki különleges képessége folytán pusztán türelemmel és halk szavakkal lecsillapít egy megvadult lovat. Tracy Hoggnak ilyen rendkívüli tehetsége van a síró kisbaba megnyugtatásához, ezért hívják őt is suttogónak a hálás szülők. Az Amerikában hihetetlenül népszerű szerző könyvéből Ön is mindent megtudhat, amit egy csecsemő gondozásáról és neveléséről tudnia kell. Legjobb, ha először a várandóssága alatt olvassa el, hogy megismerkedhessen Tracy alapelveivel, melyek a leghatékonyabb hagyományos és modern nevelési módszereket ötvözik, és ha ezekre támaszkodik, voltaképpen bármilyen problémát orvosolhat majd. Ha a baba megszületett, már tudni fogja, mitől eszik és alszik jól, miért sír, mitől nyugszik meg, milyen "szórakozásra" vágyik, és hogyan lehet elejét venni annak, hogy az egész családot az uralma alá hajtó kis zsarnok váljék belőle. Sok más mellett azt is tudni fogja, hogyan szoptassa és/vagy tápszerezze, fürdesse és masszírozza, mikor és mivel kezdje meg a szilárd étel bevezetését; és nem utolsósorban: hogyan birkózzon meg a gyermekágyi depresszióval, miként szervezze meg az életét és törődjön önmagával. Külön erénye a könyvnek, hogy kitér az iker- és koraszülésből, valamint az örökbefogadásból adódó kérdésekre is, érdekessége pedig a baba- és az önismereti teszt, amelyek sokkal több tanulsággal szolgálnak, mint gondolnánk!

Tracy Hogg Angliában született, jelenleg az Egyesült Államokban él. Ápolónőként és tanácsadónőként több mint húsz éve foglalkozik kisgyermekekkel és családjukkal, tanfolyamokat vezet a csecsemőgondozásról, szoptatási és nevelési kérdésekről, baba-papa csoportokat szervez."

Kép Kép
coolasa
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?