Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska köszi az élménybeszámolót, ezek után meggondolom, hogy meglátogatjuk-e Benit. :roll:
(Ilba a mosogatógépünk ugyanaz)

Jumam ezt a játékos dolgot már kipróbáltuk, de nem jött be. Hiába dugtam el őket, később nem hatottak az újdonság erejével. Egyébként azért van ilyen sok játék körülötte, mert minden este összeszedem őket a kosárkájába, Ő pedig felborítja, belebújik és kipakolja, ez is egy játék. :wink:
Kép

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Natasa egyébként a mai tornán Petra volt a sztár. 5-en voltunk, ebből 3 új anyuka. Petra volt a legnagyobb, ezért már az is csodaszámba ment, hogy Petra ül. :lol:
Amikor Zsuzsa néni kiosztotta a gumiszalagokat, akkor most Petrának nagyon tetszett, el akarta venni és meg akarta enni. Ezt nem engedtem, erre elkezdett hisztizni. Zsuzsa néni csodálkozott, hogy Petra ilyet is tud. Aztán mivel nálam semmit nem ért el a kiscsaj, ment Zsuzsa nénihez, de Ő állt, így magasan volt a szalag, szóval az sem jött be neki. Ezek után átgurult egy másik anyukához, felmászott rá és elszedte a szalagját. A kis huncut.
Ezenkívül még udvarolt másoknak, odamászott anyukákhoz, rájuk feküdt és beszélt hozzájuk.
Nagyon cuki volt ma, azt hittem megzabálom. :shock:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 

 
 

Gabus, nagyon sajnálunk mindannyiótokat, látszik milyen mogorva a képeken mindenki, hát nem lehetett könnyű, sehol egy játék, csak ez a sötét pince a lehangoló színeivel...

Kép Kép
coolasa
 
 


COOLASA!
TE TÉNYLEG EGY POARO VAGY. :lol: :lol:

NATASA!
ÓÓÓ IZÉ SZÉGYELLEM,HOGY MÉG TE HOZOD AZ EPARKBA A SZŐNYEGET. :oops: IGAZÁN,RENDI VAGY.

ILBA,GABI!
JÓ LEHETETT A MINITALI. :wink: TÜNDÉRIEK A GYERKŐCÖK,IGAZÁN ÖSSZEILLŐ PÁR. :lol: :lol:

JUMAM!
LEÍRNÁD NEKEM A PADLIZSÁNKRÉM RECEPTET? :wink:

MARIANN!
KIK MENNEK AZ IKEÁBA ÉS MIKOR :?: :?:

CUPP A TÁRSASÁGNAK. :wink: DIA

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Gabuska apa nem értette mi a gond azon a képen, ahol András vigyáz a gyerekekre, szerinte teljesen jól csinálja. :?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Dia az IKEÁ-ba Esztipeszti, Coolasa, valószínűleg Natasa és én (+ gyerkőcök) megyünk csütörtökön 11-kor.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


coolasa,
de ha Gabuséknak ennyire rossz volt, Ilbának mi volt ebben olyan fantasztikus ?:?: :wink:
Ja, ők így élik a mindennapjaikat, ehhez vannak hozzászokva :? :D
jumam
 
 


Timi,
örülök, hogy nincs komoly baj! Szólj, ha már teljesen jól vagytok és mehetünk sétálni!

Gelcsó,
nekem csak egy 2,5 kilós baba volt a pocakomban, de az utolsó 2 hétben úgy éreztem, én tartom a földgolyót. Lehet, hogy azért született 9 nappal előbb, mert unta hallgatni, hogy menjünk már szülni. :roll:

Sajtiné,
milyen sűrű lett Zsófi haja! Olyan cuki! Ő jár már?

Mancsi,
a szomszéd kakasáról szegény Zámbó Jimmy biztosan tudna mesélni, mit csinálj vele. :twisted:
Mi megyünk hozzátok talizni!
Pítör már kúszik? De ügyi!!!!!

Ilba,
Ti merre jártatok, hogy olyan jó napotok volt? :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
apa - jellemző! :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na mi van? Hol vagytok? MÉg nem ocsúdtatok fel a Barátok Közt után?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na helló!

Szóval vendégeket hívni tudni kell. :D
Hoztak ebédet, Beninek játékot, ruhákat, Beninek játszótársat. Kell ennél több? :lol:
Nagyon jól éreztük magunkat, remélem Ti is. :wink:

Jól áll a csatt? Megnézem.
Kép

Gyere! Nézzünk oda, fényképeznek.
Kép

Atya ég! Hová kerültem!
Kép

Oda kéne elszökni ...
Kép

Talán itt a takaró alatt nyugodtan olvashatok.
Kép

Most haragszol emiatt?
Kép

Már megint az egyik kedvenc játékom van a kezében!
Kép

Te még inni is olyan ügyesen tudsz!
Kép

De jó játék!
Kép

Könnyen tanul a gyerek! :)
Kép

Felébredt Beni! Irány a játszó!
Kép


folyt.köv. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Volt valami a BK-ban??? - elaludtam. :twisted:

Antivagyok

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ezt fogom én még egyszer a Barátök köztöt nézni!
Kép

Claudia és Andika kiagyalták, hogy úgy szivatják meg Barta Zsoltot, hogy színlelnek egy hányós rosszullétet, hogy akkor majd bezárják a Rózsát ételmérgezés miatt. Andreánk bevett valami hánytató lötyit, amit a gyógyszertárban vett.
Ilyen igénytelen forgatókönyv írót!
1. laborvizsgálatok során kiderül, hogy mitől hányt az ember,
2. egy eset miatt még nem ment tönkre egy vendéglátóipari egység sem.
:evil: :evil: :evil: :evil: ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚtálom, ha hülyének nézik az embereket!

Ilba,
detökjóóóóóóóóó képeket csináltál! Én ma nem voltam nagy formában.

Szerinted miért írtam a szkájpon, hogy holnap mikor mehetünk? Biztos azért, mert olyan rosszul éreztük magunkat! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


áááááááááááááááááááá
feltöltöttem a következő adagot és elszállt! :evil: :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Poirot. :oops: :lol:

Vuka!
Köszi a választ. :wink: Ááááá.kár,hogy csütörtökön mentek pedig más napon én is szivesen mentem volna. :twisted: De csütörtökön jön a barátnőm Domi nőjével. :lol: Pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Apjuk bealudt a BK-n, kipihente a mai műtétjét a bőrgyógyásznál. (kivágták a szemölcsét a lábából)
Mondanom se kell mi van itthon, férfi ha beteg ...

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba annyira jók a képek, hol a 2. adag???

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


A játszón:

Szeretem ha simizik a nyakam.
Kép

Akkor ebből átrakom abba, ok?
Kép

Várj! Segítgek!
Kép

De vicces egy család!
Kép

De szép házak!
Kép

Ez legyen a miénk!
Kép

De akkor hová mész?
Kép

Ugye jöttök máskor is?
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó estét!

Ilba Gabi szóval ma randi volt, és ezért lett ejtve az egész babanetes társaság. Ezek után meg jöttök a jól sikerül képeitekkel? :twisted: Ezt az arcátlanságot! :lol:

Mancs a szomszédos kakas nem jó pörköltnek?

Kép
vanília
 
 


Miért nem mond senki semmit a pénteki talira? Ezek szerint Sajtiné és jómagam nyomulunk valahol egy ligetben. :o

Kép
vanília
 
 


Vanília,
szerintem nyugodtan beviheted Ádit a homokozóba. Beni a homokot nem enné, hanem csak esetleg a lapátot, vagy vödröt kapná be. De ez sem igazán jellemző.
De próbáld ki, majd meglátod. Beni képes egy üres vödörrel fél órát ellenni. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sajnos a pénteki tali nekünk nem jó. :(
Megyünk pici újszülött Istvános bébicseket kukkerolni! :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vanília,
már 3 hete szerencsétlenkedtünk, hogy el tudjunk menni Ilbáékhoz, de hol én voltam torokfájós, hol ő, így elcsúszott mostanra.
Péntek nekünk sem jó, mert a héten minden napra van valami program, pénteken nincs, de akkor szeretnék egy kicsit lazítani. Ez persze a délutáni közös sétákra nem vonatkozik. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília,
akkor küldöd az adatokat, hogy egyszerre tudjam a táblát bővíteni?
:wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ja, homokozóba én sem akartam 2 éves koráig beengedni Livit, de mikor az ember ott van a játszón, nem tudja kivitelezni. :lol: Én és a híres elveim...
Amúgy a homokevés nem olyan gáz, egyszer megkóstolta, de nem ízlett neki, úgyhogy leállt vele. Néha véletlenül beveszi a homokos kezét a szájába, de annyi kell. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília elvileg nekünk is jó a péntek.
Ilba tök jó, hogy Beni fél órát is elvan egy vödörrel, szeretném ha már Petra is itt tartana.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka! Egyszerűen akkor engedd be a homokózóba! :lol:

Ilba adatokat írrom:
Vanília
Püspöki Mariann
26 (év) :lol:
Bp. Kispest
Ádám
2005.12.10.
Szept. 9.
4200 g./56 cm.
Várbíró Szabolcs (SOTE II.)

Köszönöm.

Ma este fürdésnél előkerült a Fürdős könyv. Mondogattam Ádusznak mi micsoda. Alma másik oldalon pillandó. Elmondtam vagy kétszer, rákérdezek tőle -hol az alma. Erre nem rámutat. Eljátszotta kétszer és kétszer a jóra mutatott. Azt nem tudom véletelen, vagy tényleg már ennyit tud csak nem nézem ki belőle.

Kép
vanília
 
 


Vanília,
igen, igen! Erről írtunk tegnap (előtt?)! Egyszer csak rádöbbensz, hogy a gyerek gondolkodó, értő lény! És lehet, hogy már tök rég tudta, hol az alma, csak eddig megtartotta magának. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hűűűűha,
Jó nagy baba volt Ádám! Nehezen szültél?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília itt a hangsúly azon volt, hogy fél órát elvan Beni egy játékkal. Petra 1 játékkal max 5 percet hajlandó játszani, de akkor már nagyon elégedett vagyok.

Egyébként tényleg nem semmi Ádám adata.
Milyen a tapasztalatod a SOTE-val kapcsolatban?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok!

Némi életjelet adok magunkról, bár alig élek. Náthából kilábaltunk, bár most a párom beteg két napja, Benedek nyűglődik a nagyörlőkkel, lehet, hogy most be is lázasodott miatta, a szokásosnál is rosszabbul eszik, és a popsija is piros lett (hogy témánál legyek).
Én ma majd belehaltam a hátfájásba, ehhez estére összejött a nálam szokásos fülgyulladás, meg egy piszok fejfájás, így felhívtam a párom, hogy jöjjön haza előbb, mert meg se bírom emelni Leventét az altatáshoz. Ja, a hátfájás fő oka, hogy MINDENT kivasaltam, amit kellett, félelmetes, vagy egy hónapja gyűlő kupac volt, mindig csak egy picit tudtam belőle ledolgozni. (a pontosság kedvéért Levente végül cicin aludt el, mindenféle popsiemelgetés/hordozás nélkül)

Levente két napja négykézlábból felült, s ezt többször megmutatta, majd ma este kúszás helyett bemutatott egy kis mászást. Haláli volt. Már mesélni akartam, nálunk a játszótéren van egy baba, aki olyan sebességgel képes mászni, amit eddig még csak rajzfilmen láttam, fergeteges látvány.
Levente makacs, mint egy öszvér, ha kinéz magának valamit, tankként nyomul érte, ill. néha bevilllan róla a Cápa film zenéje nekem, ahogy célirányosan halad a kiszemelt célpont felé.

Talizók, ha lesz tali: ha lehet, megoldanátok, hogy az ominózus kulacs eljusson Vukáig, ill. az ára ellenirányú mozgását? Nagyon megköszönném.

Voltam tegnap turiban, Leventének olyan Mikuláskabátkát túrtam, hogy csak na! Lehet, hogy korai, de már elkezdtem gyűjtögetni az ajándékokat az ünnepekre.

Gelcsó,
üdv itt, annyira jó, ha új babák (és anyukák) csatlakoznak!
Én nagyon szenvedtem Leventével a vége felé, no mondjuk nekem itt volt hozzá még egy másfél éves is nehezítő körülménynek. A nagyobbal is bálnának éreztem magam, de Leventével aztán végképp. Akkora pocakom lett, hogy szanaszét repedt rajta a bőröm, ami az első terhességet megúszta. Sehogy se volt jól, nonstop úgy éreztem, hogy szétszakadok. No, az is igaz, hogy Levente a betöltött 38. hét után jött világra 4500 gr-mal és 61 cm-el, amikor a dokinő vizsgált a szülés előtt, akkor a szülésznő azon filozofált, hogy el nem tudja képzelni, hogy ekkora babák hogy férnek el odabenn. Muris volt később a fürdetésnél látni, hogy mennyivel nagyobb volt Levente a többi babánál, gyakorlatilag nem fért el abban a pici fürdetőkádban. Abba bele se merek gondolni, mekkora lett volna, ha kivárja a terminust. Nálunk még az is szóba került a terhesség végén, hogy a baba mérete miatt megindítják a szülést, mielött akkorára nő, hogy nem tudom megszülni. Végül egy extra könnyű, beérkezéstől számítva alig két órás szülés lett belőle.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


PO bodikat itten is találtam:

http://www.gportal.hu/portal/bendimaci/

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Kormi!
Jó,hogy jelentkeztél! :wink: Gratula a felüléshez,Neked pedig jobbulást kivánok!

Kulacs:Már komolyan azon gondolkodtam pár napja,hogy veszek egy másikat és feladom. :twisted: Bocsika,hogy még mindig nem kaptad meg. :oops: Mentségem legyen,hogy eddig vagy Te vagy Mariann hiányoztatok a talikról. :wink:

Mariann!
Domi dec.8. :wink: Nekem se jó a péntek, sajna.

Mindenkinek pussz .Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Csütörtöki Ikeások!
A met.hu szerint jó idő lesz, 23-24 fok!
jumam
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Köszönöm mindenkinek a biztatást, valahogy csak kibírom a végéig, bár az éjjel megint átment rajtam az úthenger. Tegnap rendeltem egy szoptatós párnát, mert azt írják, hogy azzal most az utólsó időben jókat lehet aludni. Akciós volt, remélem hasznát veszem és talán megszabadít a sok kispárnától amivel jelenleg kitámasztom magam éjszakánként.
gelcsó
 
 


Jumam, az Ikeában eddig is viszonylag ritkán panaszodhattam az időjárásra...(próbálom leplezni, hogy nem emlékszem kristálytisztán, mire is írtad a hőmérsékletet...)

Vanília, nekünk a péntek nem jó talira, mert bár csak 1 órás babamasszázs programunk van aznapra, ami ráadásul elég vacak is, de az a nap közepén (14.00-15.00), és ráadásul a védőnőnk (ő tartja) direkt protekciósan a legelső tanfolyamba tett minket, pedig állítólag elkeseredett élethalálharc dúlt a helyekért, szóval akkor nem tehetem meg, hogy hiányzunk..

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Kormi, gratesz Levinek a felüléshez! Neked meg mielőbbi gyógyulást. Hátfájásra próbálj egy kis gerinctornát, hátha segít.

Ilba, Gabus,...szupik a képek! Annyira jó, hogy a gyerkőcök ilyen jól kijönnek egymással :D

Gelcsó, szerintem is jó ötlet a szopis párna. Én is azzal aludtam várandósan :wink: Aztán szoptatásra használtam, most meg a párom eltulajdonította mondván, hogy azóta nem fáj a nyaka :lol:

Vuka, szerencsére Szonjának vannak kedvencei, amik 5 percnl tovább tartanak: cipőfűző, egy adott rágóka, a babaszék lába :wink:
Édes lehetett a tornán nyomuló Petruska :)

Hajajj, elég ramaty éjszakánk volt. Főleg nekem. Szonja elég éberen aludt. Szerintem a foga. Nem sírt csak sokat izgett-mozgott meg olykor nyöszörgött. Aztán 5:45-kor meguntam az ágyban fekvést és felkelltem. Közben kiderült, hogy hétfőtől szerdáig nem lesz gáz így se főzni, se fürdeni nem tudunk majd rendesen. Király! Azért most gondolkodunk a lehetséges alternatívákról. Még szerencse, hogy a sütőm árammal működik!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Helló!

Kormi!
Gratula a felüléshez! Jobbulást kívánok Neked! De engedd meg, hogy megjegyezzem, hogy még jó, hogy inkább neked fájt a füled, meg a fejed, mint a gyereknek... Egy fülfájós gyereknél kevés rosszabb van:( (nem azt jelenti, hogy örülök a fülfájásodnak!!!!)

Csakhogy én is dicsekedjek a gyerkőccel: Dancival ma reggel nézegettünk egy meseknyvet, ami nem is igazi mesekönyv, hanem "tanulókönyv" A címe: Az első 1000 szó piciknek.
Mutat a könyvben lévő órára a falon és azt mondja nekem, hogy kör!!! Nem is gondoltam, hogy a formákat már ilyen korán felismerik és megkülönböztetik... Vége.

Gelcsó!
Júj, olyan nagyon rossz amikor a végén már sehogy se jó, még én is emlékszem, bár igazság szerint nekem az első terhességem volt ilyen katasztrofális... (2002) Akkora pocakom volt nekem is, hogy szanaszét repedtem. Ágyéktól végig fel a gyomoszáj tájékáig... Én is 66 párnával aludtam, tarkítva azzal a ténnyel, hogy én sehogy máshogy nem bírok elaludni csak hason!!! Mire elhelyezkedtem úgy, hogy kényelmes legyen, akkor döfködtek bentről, hogy bizony, neki az úgy nem jó, úgyhogy fordulás a másik oldalra és kezdődött előről az egész procedúra. Mire átpakoltam a sok párnát a másik oldalamra és behelyezgettem, megtaláltam a kényelmes pózt, addigra meg elzsibbadt valamim... újra pakolás... és ez így ment órákon keresztül, mire meg elaludtam volna rámjött a sűrgős pisilhetnék... Na az éjszakai "pisitúrák"-ról ne is beszéljünk.
Ötletem nincs sajnos, hogy hogyan is lehetne ezen segíteni, de remélem a szopis párna beválik, én nem vettem meg, sajnáltam rá a pénzt, bár ha tudom, hogy lesz utána még kettő, illetve felfogom, hogy több gyereket tervezünk, akkor belevágok, de akkor valahol máshol voltam agyilag:)))
A végén már minden nap szülni akartam én is, de persze túlhordtam 5 nappal ami 5 hétnek tűnt.
Érdekes módon a második terhességem egészen másmilyen volt. 200 g-al nehezebb és 5 cm-vel hosszabb baba volt a pocakomban, mégis a 9. hónapban csak akkora volt a hasam, mint az elsővel a 7. hónapban.
Kitartaás, hiszen nemsokára a kezedben tarthatsz egy csodát! Tudom, sovány vigasz, engem se vígasztalt, a mindennapos szenvedés közben, de talán Neked segít.

Gabus! Ilba!
Szuper képek születtek. Lett két kedvencem is. Az egyik a Liviről az amelyik címe: Oda kéne elszökni. A másik meg a Beniről az amelyik címe: Ugye jöttök még?:)))) Cukik együtt nagyon!!!!

Na megyek, kicsit összekaparom a lakást, aztán jön a barátnőm nemsoká VÉGRE!

Kép
sasha
 
 


- Mit jelent az, hogy Paff, a bûvös sárkány?
- Anyósom elesett a biciklivel.

Kép
sasha
 
 


- Mit jelent az, hogy Paff, a bűvös sárkány?
- Anyósom elesett a biciklivel.
sasha
 
 


coolasa,
igen, jól értetted, azt néztem meg nektek, hogy holnap az ikeáBAN 23-24 fok lesz (és napsütés :wink: )

Nincs valakinek, használaton kívüli, babaágyba való fejvédője (asszem így hívják, amit körbe fel kell kötni a rácsra)? Megvenném, mert nekünk az előzőek nem kerültek vissza. Látom a képekről, Ilbáék még rendeltetésszerűen használják a járókában :D , úgyhogy az övékére nem pályázok.

Én viszont fel tudok ajánlani, egy db egyszerhasznált, lila, termo anyagból készült rugdalózót, elöl hímzéssel, még ma lefényképezem és felteszem. Az enyhe őszi napokra nagyon jó. A címke szerint 12 hónaposra való, de a 70 cm-es Juliskára már nem. Talán Noki a legesélyesebb jövőbeli felhasználó.
jumam
 
 


Jumam, én rugdalózó nélkül is szívesen kezedbe nyomok, ha legközelebb találkozunk, egy sárga diznis micimacis rácsvédőt (megjegyzem, a fejvédő kifejezés szerintem is találóbb, mert ki a fene akarja védeni a rácsot?), csak az a bibi, hogy már mi is használtan kaptuk, ellenben mi hozzá sem nyúltunk, mert akkor adományozta a donor, mikor már megvolt Nokinak a sajátja - ami mellesleg ugyanolyan, mint amit Ilbáék a kiságyban használnak, amit ugye számos esetben már fényképpel is dokumentáltak, úgyhogy most már mindent tudsz.... - lényeg, hogy ha lesz jövőhéten tali, addigra kimosom, és odaadom neked (de tényleg ne számíts valami extra gyönyörűre), vagy ha nem lesz, akkor minitalizhatunk is mi, világvégiek..

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt!

Már jártam erre, csak olvasó üzemmódban. Az éjszakánk nagyon pocsék volt és folytatódott reggel is. Ádusz nyolctól tizeneggyig egyfolytában üvöltött semmi nem volt ok. Háromszor szívtam az orrát folyt taknya-nyála. Tök dilinyós lett. Aztán történt valami és megjavult. Most alszik remélem vagy két órát. :lol:
Nálam sajna piros napok következnek. Én meg ettől vagyok dilinyós. Jól kiegészítjük egymást.

Coolasa az időjárás azé érdekes, merthogy az Ikeá-ig el is kell ám jutni. És azt gondolom kint teszitek meg. Nos akkor addig nem fogtok elázni. Én is szívesen mennék, csakhát sosem tudom megállni pénzköltlés nélkül. :cry:

Gabus, Vuka nem volt nehéz szülés három négy óra. A doki szerint kész csoda vagyok. Mármint szülés ügyileg. :lol:

A SOTE II. nem rossz. A szülőszoba nagyon tutti. A gyerekágy meg mint máshol. Vannak jó nővérek vannak rosszak. A jó, hogy látogató nem jöhet be, így úgy agonizálsz ahogy akarsz. A baba veled van egész nap, ha akarod. A szobák öt ágyasak fürdőszobával. Én meg voltam elégedva. Azt azonban meg kell említeni nem mindedj van-e saját dokid vagy nincs. Dehát ez mindenhol így van.

Sasha ezt ígyérted, hogy

1. - Anyósom elesett a biciklivel. :lol: vagy
2. - Anyósom elesett a biciklivel. :cry: . Nos?

Kép
vanília
 
 


Jumam, mi azon szülők közé tratozunk akik, spártai nevelésben részesítik a kisdedet. Az az nincs fejvédőnk :lol:

Coolasa, már épen kérdezni akartam, hogy ti holnap vásárolni is terveztek vagy koncentrálódtok a kajálda szintjén levő gyereksarokra? Csak azért, mert akkor úgy készülök :wink:

Vanília, hagyd otthon a pénztárcád és gyere bátran! Vendégem vagy egy kávéra meg egy babakajára :D /Ez utóbbit ingyért adják./

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Vanília,
a látogatókhoz ki lehetett vinni a babát?
Nincs kedved egy kicsit részletesebben leírni Ádusz születését? Párod bent volt?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vanília, értettem én ám az időjóslásban megbúvó rejtett értékeket, de minthogy az utat az ikeáig busszal tesszük meg, továbbra is ragaszkodom hozzá, hogy kedvünket eső sem szegheti.

Natasa, én nem vagyok az a könnyen elcsábulós, léha fajta, aki hagyja magát lenyűgözni holmi árucikkek által, kivéve ha azok gyönyörűek, és így bortorság volna parlagon hagyni nevezetteket. Hisz bármikor szükség mutatkozhat egy százhuszonötezredik plüssállatra, vagy más hasznos tartósfogyasztási cikkre. Szóval mi csak merő szolidaritásból ajánlkoztunk Eszti kétségbeesett segélysikolyára az akkor még egész kislétszámú csapathoz. Meggyőződésem, hogy mi tehát nem fogunk ott vásárolni, kivéve a vis maiort és néhány egyéb esetet, úgymint 1, ha rossz idő van 2, ha jó idő van, 3, ha megtetszik valami 4, csak úgy. Nekem ugyanis elveim vannak, melyek kifejtésébe most meg sem próbálok belebocsátkozni.

Kép Kép
coolasa
 
 


Tyű Coolasa, azt hiszem ehez én most túl fáradt vagyok :? Valójában nem emlékszem, hogy Eszti vásárolni szeretett volna vagy csak felmerült egy minitali lehetőség. A felsoroltak után már komolyan érdekelnének az elveid :roll:
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa én is csak azért fogok az IKEÁ-ban vásárolni, mert apa kiadta, hogy szerezzek be egy bizonyos égőt.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sziasztok,

Ilba, Gabi
nagyon csúcsszuper találkozótok volt :D

Ha pénteken nem lesz tali lehet, hogy mi is csatlakozunk az Ikeás brigádhoz :lol:
Hol találkoztok? Előtte, mögötte, kint, bent, fent, lent? :lol:

Köszi PO oldalakat most fogom megnézni.
Természetesen olyan érdekelne ahonnan lehet rendelni :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?