Új privát üzeneted érkezett!

"Mbá, írok a wiw-en." - Mi folyik itt?! :shock: :lol:

Mancsi, nagyon népszerű lett a férjed! :lol:
Mbá, mint a pelenkázni akaró anyák reptéri védőangyala. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka :D ,
áhá, innen fúj a szellő! :lol:
Jövő hét?
Beninek napi 3-4x szívom az orrát. Más nincsen és nem is nagyon volt. De akkor lehet, hogy tényleg jön a foga. :roll:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tibimbó, gyere, nyomozni kell!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Apropó, SZILVIVEL MI VAN? TIMI!!!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka! Nézd, ilyen jól vagyunk:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
most, hogy rögtön Beni képe alatt van a vonalzó, már tökre tetszik!!! Pont illik hozzá! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na azé! :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Bubek, Timi és minden betegeskedő Babuci és Anyuci!

Jobbulást Nektek!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


A bókért cserébe, még a múltkor kérted:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mostanában csatlakozott Anyucik!
Ha küldtök adatot, beraklak Benneteket is. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabus,szófogadó anyuka :lol:

Az építkezőknek, lakásfelújítókank szeretném üzenni (kivéve coolasát, mert náluk szerencsére :P minden flottul megy), hogy amellett, hogy ennyi macera van, ráadásul mindig kiderül, hogy az annyi az nem annyi. Tehát amit kiszámolsz előre az minimum 20%al több lesz a végén.
Mi hitelből építettünk házat. (még 20 évig fizetjük azt a 10 milliót amit felvettünk :cry: ) Volt egy régi mielőtt abba beköltöztünk, felújítottuk, vezetékek, fűtés, vakolás, ablakok, csatorna stb. azt nem akaartuk lebontani, csak hozzá és megerősíteni+tetőtér. A tető bontása után derült ki, hogy az egészet szét kell szedni :twisted: , mert a téglákat vmi spórolós módszereel, levegősen rakták+nincs rendes alapja aháznak, csak kb méterenkét egy méternyi. Földig. :cry: Ma már örülök, mert így egy vadi új házunk lett, de akkor valami borzalom volt. És emiatt kevesebb lett kész elsőre mintha nincs dózer.
És a hitelfolyósítás egy külön regény! A részleteket készültségi fokozat alapján adták, mindig ezer telefon volt egy-egy millió forint. :x Aztán mikor megvolt, el is szállt pillanatok alatt (anyagra, munkadíjra). Elég gyorsan ment mindettől függetlenül, bontástól a költözésig 8 hónap volt, (addig albérlet, itt az utcában) de majdnem ráment a kapcsolatunk :? .
Dani ott az albérletben mászott, mire beköltöztünk, már járt (bár még elég sok időt töltött a földön), azért nem emlékszem a kutyaszőr-problémára. Meg azért mert ő cumis volt, keze íígy nem nagyon volt a szájában, J viszont csak az ujjaait rágja. Egyelőre.
jumam
 
 


Jó ez a tábla, csak egy kicsit régi. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kedves Gabuska!
Tessék má megmondani, mi régi benne??? :twisted:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


:oops: :oops: :oops:
Mire reklamáltam, már írtad, hogy frissítve lesz. Nem jött be...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó éjt lányok, megyek aludni!!
jumam
 
 


Jumam,
szép álmokat a népes család minden tagjának!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Apjuk elkobozta a gépet, naná, hogy akkor beindult itt az élet.
Ilba tök jó, hogy Beni már így eljátszik a homokozóban. Tényleg mikor hazaértek egyből irány a fürdőkád, vagy még a helyszínem homokmentesíted?
A tábla tényleg tök jó, egyből észrevettem, hogy frissítve van.
Kíváncsi lennél mi van Vvolgáékkal, mikorra is várható a 2. babóca?

Ilba szerintem tuti van valami összefüggés a kölkök náthájában és a fogzásban. Petra is nemrég volt beteg és tessék ki is bújt a fogacska. Végülis én egyszer sem szívtam sárga taknyot az orrából, olyan nem is jött. Szóval Beninek is bizti nemsokára kint lesz. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
játszón kiporolom :lol: amennyire csak tudom, cipiből kirázzuk, kézmosás, majd itthon átöltözés és alapos kéz és arcmosás.
Csak esténként fürdik. :oops:

Volgának írok akkor megint, hátha megint tudok jönni egy kis híradóval. :)

Na jóccakát!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, Gabus biztos úgy gondolta, hogy elavult a híres táblázatod, hogy az összes bébi még mindig ugyanakkor született ugyanannál az orvosnál, mint a legutóbbi táblázatban. Igazán lépést tarthatnál a korral, és előrukkolhatnál valami naprakészebbel :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa nem vagy Te egy kicsit fáradt? :lol:
Na én megyek aludni, ki kell pihenni Coolasa hozzászólásait! Bár ha nem lennének nem tudom mi vidítaná fel a napom.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Reggelt!

Jumam!

Mit is csináltam a kutyaszőrrel? Hát sűrűn szedegettem a gyerek keziből :twisted: Mindamellett, hogy a pórszívó sose volt elrakva a helyére... felesleges lett volna azt a nagy dögö mindig pakolászni. (takarítógép volt). És tulajdonképpen itt nincs kutyaszőr... nem tudom, hogy miért. Ja, mert megkopoasztottam a kutyát :lol: 1mm bundát hagytam neki a nyárra, igaz, már megnőtt, de most a növésre koncentrál a bunda, nem a vedlésre:) Érdekes kutyám van, mert valami keverék. Több mint 10 cm-es volt már a szőre, úgy nézett ki, mint valami rossz lábtörlő.
Tulajdonképpen mostanában is nagyon jó elfoglaltságnak tartom a Gergő kezének szösztelenítését és nem tudom, hogy hogy kerül oda. Pokrócból, meg a fene tudja honnét, de mindig tele van a keze. Pedig már elkoboztam tőle az összes plédet.

Nahát elfelejtettem a többit..

Jéé, nem is vettem eddig észre, hogy mindenkinek benne van a táblázatban az igazi neve... eddig mindig csak a tábla másik végére koncentráltam 8)

Ilba!

Táblába:

sasha :arrow: Anikó :arrow: 27 :arrow: Budapest XIX :arrow: Gergő :arrow: 2006. 04. 12 :arrow: november 17 :arrow: 3400 g :arrow: 50 cm :arrow: "ügyeletes" :arrow: Böszörményi Bea
Dániel :arrow: 2004. 12. 19. :arrow: július 21 :arrow: 3620 g :arrow: 60 cm :arrow: "ügyeletes' :arrow: Schlenker Éva
Gábor :arrow: 2002. 10. 09. :arrow: március 24 :arrow: 3540 g :arrow: 55 cm :arrow: "ügyeletes" :arrow: Böszörményi Bea

A legfogósabb kérdés a névnap volt... :oops:

Vuka!
Este 10-kor már ágyikóban aluszkáltunk mink...

na megyek még kicsit olvasgatni, mert aztán mennem kell. Legifjabb titánom már dumál...

Kép
sasha
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Valaki kérdezte sz igazi nevem. Szóval Anikónak hívnak.
Gabuska, igazad van az Annát tényleg lehet Pannánalk becézni. Látod ez eddig eszembe se jutott. Már megérte regisztrálni közétek.
gelcsó
 
 


Bekerülhetek a táblázatotokba?
gelcsó
 
 


Elküldöm az adatokat hátha beletesztek, bár még pocakban lakunk.

Név:
Ferenczi Anikó
Kor: 30
Lakhely:Maglód
Baba: Anna (azt hiszem ez marad)
Szül.idő: ?2006.11.18.????
Orvos: Dr. Mészáros László
Szülésznő: Még nem beszéltem vele, de a doki a Böszörményi Beát ajánlotta.

Tényleg tudtok mesélni róla? Azt mondta a doki, hogy egyébként mindegyik szülésznő nagyon aranyos a kórházban.
gelcsó
 
 


Jó reggelt,

Gelcsó, szerintem Ilba betesz a táblába, és mindenki pocakosként kezdte, sőt, ahogy látod, Jucusnál és Wolgánál is van kérdőjel, mert náluk is érkezik majd a következő babácska. :)

Én nem ismerem a Böszörményi Beát, de ahogy látom, Jucus 3 lányt is nála szült, majd ő mesél neked róla. :)

Egyébként itt mindenki elégedett volt a saját orvosával és szülésznőjével, és az én dokim is azt mondta, hogy mindegyik szülésznő nagyon felkészült, itt max. azért szoktak ajánlani, mert van olyan, hogy egy orvos egy szülésznővel nagyon szeret dolgozni, mert pl. szinte szavak nélkül is megértik egymást, meg hasonlóan dolgoznak, pl. mindketten gátvédelem pártiak, stb. stb.

A kórházban voltál már a szülőszobán? Szokott lenni látogatás a szerdai előadások után.
Vendég
 


Igen szerettem volna már megnézni a szülőszobát, de minden alkalommal olyan sokan voltak, hogy nem győztük kivárni a párommal a sort (babadömping van :lol: ). A doki azt mondta, hogy beszéljek telefonon a szülésznővel és hátha ügyeletben meg tudja mutatni. Azt hiszem hamarosan fel is fogom hívni és megkérdezem mi a helyzet.
gelcsó
 
 


Az Istvánban mindig babadömping van. :)
Ha választasz szülésznőt, akkor az Nst-kre úgyis fel fogsz járni a szülőszobára (legalábbis én feljártam), és akkor meg tudod nézni majd. Elég guszták amúgy. :)

Alapítványi szobába szeretnél menni?
Vendég
 


Tudom, hogy ez bizalmas kérdés, de nincs más akitől megkérdezhetném. Megmondanátok mennyit illik (kell) fizetni az orvosak és a szülésznőnek? Nincs ilyen irányú tapasztalatom, fogalmam sincs róla és nem szeretnék se sokat se keveset adni.
gelcsó
 
 


Azt hiszem nem alapítványi szobát szeretnék, nem szeretem a csendet :lol:
És örülnék neki ha lenne kitől kérdezősködni. A három ágyas megfelelne, az öt ágyas az már zsúfolt lehet.
gelcsó
 
 


Sziasztok!
Most csak gyorsan Szilviről:
Nincs semmi komoly, egyszerű influenza vírus nem kapott rá semmi komoly gyogyszert. Ma már jól telt az északa, eddig még nincs láza mióta felkelt.
Fannit is megnézettem a dokival most ő is itthon van 2 napot.

Gelcsó:
nagyon örülünk hogy itt vagy és üdv a csapatban!!

Jumam:
Köszi a lázcsillapító ötletet.

Majd még később jövök!!!!!!

Kép

Kép
novum
 
 


Gelcsó, én priviben megírom szívesen, hogy mi mennyit adtunk. Megy a privi.

Timi, de jó, hogy nincs semmi komoly!!! Hála. :)
Vendég
 


Ez a leányzó annyit mocorog, szerintem focista lesz, minden reggel rángatja a köldökzsinórt, hogy Ő bizony éhes és kirúgja a ház oldalát. Megjegyzem mostanába úgy kelek, mint akit agyonvertek. Nektek is ilyen nehéz volt a vége felé?
gelcsó
 
 


Sziasztok,

lesz tali vagy igen? :lol: :lol: :lol:

Gabi,
tényleg milyen találó a vonalzó ahhoz a a Beni képhez :lol: :lol: :lol:
Te mikor adtál cipőt Livire?
Azt mondta az ortopéd doki nénink, hogy csak akkor kell cipő ha már megy az utcán.
De tegnap is voltunk a játszón, olyan hülyén nézett ki zokniban szegény. Meg attól is félek, hogy meg fog fázni.


Gabi, most vegyek cipőt vagy ne vegyek cipőt? Ez itt a kérdés...
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Köszönöm az infót Esztipeszti, a saccom nekem is kb. ennyi lett volna.
gelcsó
 
 


Gelcsó,
privit írtam én is.

Táblát este frissítem, most nincsen időm.

Timi,
jó, hogy Szilvinek semmi komoly baja nincs. Most akkor Fanni is beteg, vagy csak elővigyázatosságból marad otthon?

Zsófi! Cuki vagy! :)

Sajtine,
én is tartanék attól, hogy Beni zokniban felfázik ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gelcsó, én is irtam privátot a díjakról...

Sasha, szegény Kevin, mint rossz lábtörlő.. de aranyos ez a hasonlat, és biztos találó is volt rá, a mi szomszédunkban is lakott egy kutyus, akit nagyon viccesenek tartottunk ahogy szőrével söpörte a földet, és lábtörtőcskének, meg ringyirongyinak becéztük, úgy tűnt, nem sértődött meg.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa!
Hát enyim kutyára is illett ez a kifejezés, amint egyébként ő sem vett zokon. A másik meg nagyon jót tett neki a nyírás. Két okból is, de lehet, hogy találok menet közben 3. okot is...
Az első ok, az, hogy nem volt melege a 6 héten át tomboló kánikulában, pedig a meteorológusok ugye júni elején még őszi időt jósoltak egész nyárra, úgy mint tavaly.
Másrészről az ember-Kevin kapcsolatnak is nagyon jót tett. A hosszú bundát (fekete szőr 10 cm, a fehér szőr kb 15 cm volt, ez utóbbi valamiért mindig hosszabb és gyorsabban nő, mintha nem is egy kutyából nőne) nem lehetett rendben tartani, vagy csak nekem nem sikerült... Folyton rasztás volt és szegény nagyon kínlódott a kefélések alatt. Nagyon piszkolódott is. Sokan megfordulnak nálunk, haverok, barátok és szegényke csak magában örült. Aztán mikor lenyírtam egészen megváltozott a hozzáállása mindenkinek. Símogatták ahol érték, az utcán is ismét megjegyezték a járókelők, hogy de cuki kutyus, ami kölyökkora óta nem fordult elő vele... szóval minden szempontból hasznos volt.

Sajtine!
És mi lenne, ha azt a bébicipőt adnád rá, aminek puha a talpa. Van az a vatelinnel bélelt fajta, ami jó meleg, vastag.

Kép
sasha
 
 


Sasha, a mi környékünkön is van egy kutya, Csenge, nagytestű, loboncos. Namármost az ő anyukája is nyiratkozást rendelt el neki, aminek megtörténte után Csenge egész nyáron a házában/ kertvégében/ bokoralatt, szóval incognito bújkált, annyira szégyellte magát pucérsága okán. Úgyhogy a gazdi el is határozta, hogy többet nem követ el ilyen lelkiegyensúly összeromboló fodrászoltatást, szóval nekik nem jött be, de vajon mért?

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok!
Most csak képekkel jövök mert nem rég ébredtünk :oops: és el vagyok csúszva a dolgokkal.

Tegnap Domi tv-t nézett a macival. :lol:
Kép

Domi vattacukrozik. :roll:
Kép

Ádi. :wink:
Kép

Ádi és Domi.
Kép Kép

Végül Nektek egy kis búcsúi képek. :wink: :lol:
Kép Kép Kép Kép Kép
Mindenkinek pusssz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Coolasa!
A fiúk nem olyan szégyenlősek... :wink:
Lehetséges, hogy kicsit hosszabb bundát kellett volna neki hagyni, vagy jól agyondögönyöztetni emberkékkel, hogy lássa így sokkal jobb neki is... de egyébként nincs ötletem

Kép
sasha
 
 


ja, kutyaszőrben utazó lányoknak szól: amíg fél évvel ezelőttig bejártak a lakásba a kiskutyáink, főleg az agár, a németjuhász ugyanis még télen is inkább kikívánkozott a kertbe, szóval az agár, aki rövidszőrű és fehér, valahogy folyamatosan vedlett. Nyilván ennek a folyamatnak a lezárulását nem segítettük elő kimondottan azzal, hogy sokszor benn is aludt a szoba kellemes melegében, lényeg, hogy minden egyes ruhadarabunk kutyuliszőrös volt, mosás után is, mert azért a rövid kis szempillahosszúságú izék hathatós ruhakefélés nélkül nem akarnak távozni, sokszor még úgy se, ezért is száműztük a szőnyegeinket, mert kiábrándító látványt nyújtottak, az állandó porszívózás, stb ellenére is. Most, fél év elteltével kezd a lakásunk, ruhatárunk úgy-ahogy magához térni a többéves sokkból...

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Gyorsban írok, mert Ádi alszik és ebédet szándékozok neki főzni. Sütőtök krumpli és csirke mell. Remélem megeszi.
Tegnap este akartam jönni erre Csaba úgy beült a gép elé 11-ig ki sem kelt. Hát nekem meg aludni kelett.

Jó, hogy Beninek Szilvinek nincs nagy baja. Gyordan gyógyuljatok meg, mert a hét végefelé 25 fokot mondanak.

Ilba én még Áduszt nem engedtem homokozóba nehogy megegye a homokot. Van rá esély?
Majd én is elküldhetem az adatokat? Bár nem az Istvánban szültem. De egyet megállapítok az adatok szerint ÉN VAGYOK A LEGFIATALABB!

Gabi jók a képek! Tehát szuper lányod már olvasni is tud! :lol:

Kutyaszőr sajna igen allergizáló valami tehát nem ajánlatos a babákat kicsi korban megtalálni vele. Aki még kutya vásárlás előt áll ajánlom az uszkárt ugyanis nem vedlik. Így minimális a szőrhullása.

Még jövök! Főzni kell.

Kép
vanília
 
 


Érdekes módon nekünk nincs ilyen nagy problémánk a kutyaszőrrel. Persze a tavaszi és őszi vedlésekkor hetente többször is porszívózok, de a ruháinkra sose volt jellemző, hogy kutyeszőrrel teli lett volna. Lehet, hogy a kutyaszőre sem mindegy hogy milyen?
gelcsó
 
 


Vanília mikor születtél?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gelcsó, lehet, hogy így van, a mi kiskutyánk szőre mindenesetre feltűnően személyiségzavaros: tulajdonosától játszi könnyedséggel megválik, hozzánk mértéktelenül ragaszkodik.

Kép Kép
coolasa
 
 


Nekünk volt egy fekete cicusunk.
Persze bent lakott a házban.
Aludhatott az ágyamban.
Minden tiszta fekete szőr volt.
Legjobban a vasalatlan ruhákon szeretett aludni :lol:
Gondolhatjátok, hogy nézett ki minden.

Ma már semilyen állat nem jöhet be :!: :!: :!:
csak pókok, hangyák, legyek :twisted: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné, ámen, átérzem a szőrös történetet. És akkor leecsapok rád gyorsan, ha már vonalban vagy, hogy mitiscsináltatok2évigazusában?

Kép Kép
coolasa
 
 


Vuka! Az 1980-as év végén láttam meg a napvilágot egy Kisújszállás nevű kis városban. És most tovább nem golytatom az élettörténetemet. :lol:

Sajtiné vigyázz Coolasa addig nyüsztet mig meg nem mondod mitcsináltálkétévigazusaban. :D

Kép
vanília
 
 


Vanília, igazságtalan vagy, természetesen másról is tudok beszélni, mint arról, hogy mitcsináltálkétévigazusaban, pl megkérdezném Sajtinétól, hol volt, és mivel foglalkozott 1999-2001-ig....

Kép Kép
coolasa
 
 


Na hali! :lol:


Egész nap nyüzsi van, így nem sok időm marad írogatni, a visszaolvasás is csak nagy vonalakban ment. Tegnap itt volt az egyik rég látott barátnőm szinte egész nap, jót dumáltunk, babáztunk. Be is indult, hogy neki is kell gyerek, csak épp a megfelelő pasit nem találja hozzá :shock:

Megyek, megpróbálom elaltatni kint a babakocsiban, aztán jövök még :wink:

Kép
mancs
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?