Új privát üzeneted érkezett!

Szia Lanyok!

mar 2 jo hosszu uzenetet nem tudtam elkuldeni nektek ,hogy csak NNA!Latszik,hogy pentek van senki nem nyuzsog!Itt minden OK csak rengeteg a melo de a jovo het nyugisabb leszKépKép

A pesti dokik topicba en is beszallnek!

Cincerke!Annyira sajnalom ,de en a helyedben elmennek egy masik orvoshoz is,annyiszor hallani,hogy felresiagnosztizaljak az embert.ne add fel!!!KépKépKépKépKép

puszi Kriszti

puszi Kriszti
kriszti
 


Niki!

En ugy hallottam,hogy akinek hatrahajlo mehe van annak hatulrol kellene probalkozni!KépKépBocsi!de telleg !

Kriszti
kriszti
 


Kriszti, mi volt tegnap?
Beja
Beja
 

 
 

Kriszti,

bocsi, most néztem csak meg az emiljeimet, és már tudom a választKép
cupp, Beja
Beja
 


Cincérke,

Fel a fejjel. Keress meg mást is, vizsgáljon meg más is. Lényeg, hogy a reményt nem szabad feladni. A ciszta elmúlik, és olyan is van akinek több van, és az is elmúlik. És mi az,hogy akarsz-e szülni, hogy lehet már kérdezni ilyet?? Vannak ilyen hogyismondjam, nem-túl-kedves emberek. Általában nők. Kérlek, felejtsd el.
Nem tudom, hogy az endometriummal mit lehet kezdeni, de nem az az ami minden mensi után újra fejlődik? Akkor nem irányadó, hogy most milyen.
Kérlek, ne aggódj. Ha szomorkodunk, az immunrendszerünk is gyengébb és testünk is. Legyél inkább bizakodó és ismételgesd azt, hogy igenis te vagy az erősebb! Higyj magadban!

Puszi,
Mamacica
Mamacica
 


Sziasztok!

Orsi!A mensiig???Mi csak a 20.napig terveztük...Lehet,hogy tovább kellene?De az orvosom is azt mondta,hogy egy max.31 napos ciklusnál idáig érdemes.Azért ilyedtem be,mert én el is utazom a gyerekkel a 21.napon,tehát onnantól vége.Na,most mit csináljak.Utazzam késobb?Szerintem ha fekszel reggel félórát,akkor annak jónak kell lennie,bár ha este már fel sem kelnél,az lenne a legjobb...Kép
Beja!Csütörtökön szorítok neked!Nem leszek netközelben-ha elutazom-,de ha haza jöttem,érdeklodöm.
Cincerke!Mibol gondolod,hogy nem lesz baba-valamilyen formában-karácsonyra?Bízzál benne.

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Lányok!

petrakovács50, Niki, Orsi!
Nagyon köszönöm a bíztató sorokat. Kicsit jobban vagyok. Jól kibőgtem magam, meleg szeretettel megölelgetett a párom és most kicsit jobb. Miért történik ez így? Annyira rossz...
Szép hétvégét nektek! És kívánom, hogy a reménykedőknek 2 csíkjuk legyen!
cincerke
cincerke
 


Sziasztok, Lányok!

Hátrahajló méh ügyben: nekem is az van, és (annak ellenére, hogy a dokik azzal riogattak, hogy nagyon nehezen fogok tudni csak teherbe esni) mind a két alkalommal elsõre teherbe estem. Nekem az jött be, hogy párnával feltámasztottam a csípõm, a második babánál meg a lábaim a férjem vállára tettem közben (én alul, õ felül). Utána hason fekve aludtam el. Próbáljátok ki, hátha nektek is bejön!

Üdv: Krisztina
krisztina (krisztina)
 


Lányok, a doki egyszer nekem is hátrahajlót diagnosztizált, három gyerek után. AZóta tudom, hogy ilyen menet közben is kialakulhat. Viszont azóta sose mondta, hogy az lenne! Szóval nem is olyan biztos a dolog.
Viszont: minek keltek fel este szex után? (mi tegnap olyan álmosan kezdtünk bele, majdnem elaludtunk mindketten, utána meg végképp, mikor megébredtem hirtelen azt se tudtam, közben aludtam el vagy utána) Szex után olyan klasszul lehet aludni, eleve direkt olyan a mechanizmus, hogy elálmosít!
Ildi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!

Éppen Czeizel könyvét olvasom.Arra utal többször is,hogy a túlérett petesejt már elfajulásos jeleket mutat,s ez kedvezotlen hatással van vagy lehet a magzat késobbi sorsára.Azt írja,hogy túlérett a pete a tüszorepedés után 2-3 nappal.

Azt nem értem,hogy a tüszorepedés után 2-3 nappal még meg lehet termékenyíteni a petesejtet?Azt hittem eddig,hogy csak 24 órán keresztül termékenyítheto meg.
Ha valaki érti,magyarázza már meg.

Sziasztok.
Mariann
Mariann
 


Mariann!

Nem tudom a kerdesre a valaszt,de amikor en megkerdeztem Mr Spock-tol,hogy lehet-e az,hogy 10-12 nap telik el a peteerestol az ovulacioig,o azt valaszolta,hogy igen.Tegnap megkerdeztem a sajat orvosomat aszonta ez hulyeseg MAX. 2 nap.Azt gondolom sokkal inkabb a szerelemre kellene figyelni mert a babagyartas elveheti az oromunket.

Pethes Ildi!

Nem tudom ti hogy vagytok ezzel de mi neha 2-3 hetig is tudunk olyan faradtak lenni,hogy nem jutunk egymashozKépKépDe utana 1 pillanat alatt elalszom

Puszi Kriszti
kriszti
 


Lanyok!

Meg valami eszembe jutott,azt mondjak,hogy a spermaknak 2-3 nap kell,de amikor az en lanyom keszult szinte naponta 2-3-szor csinaltuk,tehat ez nem szentiras mint talan az sem,hogy csak 24 oran at megtermekenyitheto a petesejt!KépKépKépKépKépKép

Mi van mindenki hazament?vegre lement nalam a nagy hajtas,erre kiurul a topic!

Kriszti
kriszti
 


Kriszti!

Ezt már én is hallottam, hogy hátulról kéne. De a dokim , akiben megbízom, azt mondta, hogy ez nem így van. Lényeg az, hogy nem szabad felkelni.
Az, hogy két-három hétig nem juttok egymáshoz, szerintem abbol adodhat, hogy valoban fáradtak lehettek. Nálunk a párom már akkor összehuzta a szemöldökét, amikor megkértem, hogy probáljunk két naponta akciozni a napi rendszeresség helyett a babagyártás sikere érdekében. Ez szerintem teljesen alkati dolog, van, aki ezt szokta meg, van, aki mást.


Nagyon aggodom a vasárnap miatt, ugye szorítotok nekem hétvégén? Egyébként már most hiányoztok.

Puszi!

Niki
Niki
 


Niki,

Persze hogy szoritunk! Computer közelbe vagy a hetvegen? Mert en igen, igy irhatunk. Ma a höm megint 37,1 volt, az alhsam huz mint az ördög, ki tudja mit törtenik ott benn.Olyan, mintha megjönne. Bar ez ugyanigy volt augusztusban is mikor terhes is voltam.

Mindenkinek kellemes hetveget!
Anna
Anna
 


Sziasztok, lányok!
Remélem, minden kis-kismama a lehető legszuperebben van, a tesztelők is kettőslátásban élvezkednek, a pozíció-vadászok pedig mindenre rá tudják venni a párjukat...Kép Kép
Én eldobtam a hőmérőt, elraktam a könyveimet, és sokkal jobban vagyok!!! Tegnap elkezdtem töprengeni, melyik napon tartok, és komolyan gondolkoznom kellett!!! Végre nem osztom ketté a napokat termékeny és "abszolút felesleges" napokra. Jövő héten leszek termékeny, minél többet igyekszünk találkozni. De emellett készülök a diákjaim érettségijére, mindenféle segítséget gyártok nekik a tanuláshoz, rengeteg időt elvesz. Nem tudom, ez a nagy lazulás segít-e majd, remélem, igen...Kép
A suliban már az összes vérmes férfi kolléga megjegyezte, hogy bekopoghatok ám a szertárukon, ha peteérésem van, a párom meg nem elérhető...hahahahaha...
Mindenkinek jó hétvégét, lazuljatok Ti is! Jó lustálkodást...
Viráganya
Viráganya
 


Sziasztok!
En is szeretnek csatlakozni.Nekunk mar van egy "babank" /4 eves/ . A masodik sajna meg nem jott ossze. En is szedtem a clostit 2 evig. Semmi hatas. Az orvosom 2 ev utan kuldott meddosegi centrumba.Nekem is volt cisztam es petefeszek gyuladasom tobbszor.Ilyen homerozest egyebeket nem is ajanlott senki nekem.
khjutka
 


Szia khjutka! Légy üdvözölve!Melyik meddõségi centrumba jársz?Az elsõ baba simán összejött? Bocsi,hogy máris kérdésekkel bombázlak!!Kép Érezd magad jól köztünk.Neked is össze jön a baba!Kép Üdv.Szani
Szani
 


Szia Szani!
Nem is gondoltam, hogy valaki meg fonn van ilyenkor. A Budai Meddoségibe kuldott az orvosom, csak az a baj, hogy a parom nem akar jonni.Egyedul meg... Az elso viszonylag hamar jott. Koszi a biztatast.
Arra is gondoltam orvost kene valtani nem? Semmi vizsgalat csak a gyogyszer! Szerintetek ez igy szokott mukodni?
Szia: Jutka
khjutka
 


Sziasztok lányok!
szerintem, aki ritkábban látogat ide, annak az a "büntetése", hogy nem győzi végigolvasni az írásokat!( ennél nagyobb büntetésünk soha ne legyen)Szóval ezt a nagy álmosságot én is tapasztalom, szerintem a tavasz teszi! Tetszik ez a "húsvéti nyúl hozza" ötlet.Én már azon gondolkodom, hogy fogjuk majd elmondani a két nagymamáéknak, hogy mit hoz nekik a nyuszi.Az én anyukámnak már van egy unoka, és a másik májusra érkezik, mégis belül érzem , hogy a miénket várja már nagyon.Anyósomnak még nincs, képzelhetitek a várakozását!Ezt csak egy kis kitérőnek szántam, mert túl sok minden nem történik velem, ez a várakozás időszaka(bár eddig mind az volt).
Amúgy kedden (nem) kellene megjönnie, még 3-at kel aludni.A hőm rendületlenül magas(37,0-37,1)
kis hasfájás, és bő váladékozás van(bocs,de van másnak is?)
Szóval jó hétvégét mindenkinek, várlak benneteket hétfőn!!!!!!
Üdv: Netti
Netti
 


Sziasztok lánykák!

Nincs valami nagy forgalom most a hétvégére valo tekintettel. Igy aztán gondoltam egyet és elejétöl elolvastam ujra minden beirást. Söt, amit fontosnak gondoltam ki is jegyzetelgettem, igen hasznosnak tartom a sok hozzászolást. És két nagy megállapitásra jutottam:
1: Ez a világ legoptimistább-legösszetartobb forumja!!! (bár ezt már irta elöttem valaki)
2: Baba két féleképpen "készülhet" : természetes modon, vagy erös koncentrácio közben. Elöbbi esetében csak a szerelem számit, utobbinál mindenféle praktika: höméreö,kispárna, számolgatás, osztás-szorzás, és egyebek.( De itt talán a görcsösséget is irhatnám.)
Nos mindezt csak azért irom, és azért fantálziálgatok , mert nagy következtetésre jutottam: még nem szállok be a praktikák használatába. Igaz, nekem még ez az elsö honap,hogy pobálkozunk, és a hömet sem kezdtem el méregetni, de elhatároztam, hogy még nem is fogom. Májusban hazautazunk, addig adok magunknak és a szerelmünknek idöt. Nem fogom idegesiteni magam a höméréssel, jo-nem jo?, ennyit- miért ennyi?... Ezt szépen elmeséltem a férjemnek, és rögtön az volt a válasza, hogy a baba majd jön, ha Ö ugy gondolja.Olyan aranyos volt, mert tényleg igy igaz.
Egyébként már részletesen beszámoltam neki erröl a forumrol, tudja, hogy szeretlek Benneteket, szeretek idejönni, olvasgatni.
De most egy idöre megint visszavonulok olvasoba, majd ha megint lesz fejlemény, akkor jelentkezem.
Addig mindenkinek nagyon-nagyon szurkolok, és gondolatban ökölbe szoritom értetek a kezem!!!
Sziasztok, és mindenkinek azt kivánom, szeresse azt akivel él, és a baba is szeretni fogja !!!!!
Barbi
Bocsi, de látjátok, ez van velem,ha sokat olvsok, nem áll be a szám...
Barbi
 


Hallo Barbi,

Jo volt olvasni az optimista hozzaalasodat. Lehet, hogy mit itt egy kicsit eltulozzuk, de addig mig viccelni is tudunk, jo. Kivanok neked sok szerencset (es persze a parodnak). En most fogom kitalalni a következö napokban, hogy sikerült-e, de nagyon ugy nez ki hogy nem. Annyi biztos, hogy en sem idegesitem a baratomat vel, kihagyom belöle amennyire csak lehet, hogy meglephesem az eredmennyel. Majd meglatjuk mit hoz a sors es a jövö. En terhes voltam augusztusban, akartuk, csinaltuk, rögtön összejött, de elvesztettük 11 het mulva. Mikor kijöttünk a korhazbol ö azt mondta, ugy erzi, hogy most itt hagytunk valamit amit hozzank tartozik, de vissza fogunk jönni, es valamikor elhozzuk. En ebben hiszek, remelem hogy igy is lesz.
Minden jot innen a messzi eszakrol (Hamburg),
Anna
Anna
 


Sziasztok, vacakolt az internethozzáférésünk itthon, csak ma tudtam pótolni a lemaradásaimat.
Közben Pethes Ildi ügyesen elmondta a Kende Péter könyvben olvasottakat, én is onnan voltam "okos", de a hideg kirázott, mikor eszembe jutott, nehogy valaki ebböl a topicból ártatlanul és tudatltnul a kezei közé sodródjon!!!
Olyan rémes dolgokat tett ez az ember(?), ha nem lennék elég elszánt így a negyedik gyerek elkészülésének küszöbén, lehet meggondolnám magam.....

Lara!!!
Nagyon jó, hogy semmi közöd ehhez a dokihoz, nehogy véletlenül Nála szülj, mert netán ö lesz ügyeletes, valahogy figyelj erre oda nagyon...

Beja!
Ott volt a címem .amikor kértem a doki címét, nevét, de ahogy elolvastem az elmúlt két nap hozzászólásait rossz sejtésem lett....ugye nem K.Á. a doki monogramja??? MOst is beírom e címemet, kattints a nevemre, és írd meg kérlek a Te tapasztalataidat!

Pethes ILdikó!
Most off leszek, ha gondolod válaszolj itthonra:
Mennyivel másabb 4 gyerkőccel a mindennapok lebonyolítása, mint 3-al??

Köszi elöre is!
Barbi-örömmel olvastam, hogy az én legelső rekciómat idézted, amit akkor írtam, mikor rátaláltam erre a klassz kis öszinte nöi csapatra:
nincs ennél optimistább társaság, hisz itt mindenki gyerköcökre vágyik, nem sajnálkozik, panaszkodik jelentéktelen dolgokon.
Jó itt lenni, írjatok még!
Meleg szertettel mindenkinek:
KInga
kinga (kinga)
 


Újra én vagyok, hiába írtam be a címem, nem írja ki, de leírom ide:
peli@monornet.hu
Ez a kukac nem akar annak látszani, pedig az!


Kinga
kinga (kinga)
 


Sziasztok!

Csak most dobbentem meg!!! 3 gyerek 4 gyerek ez igen!!! Gratulalok!!!! Szerintem is jogos a felelem, ha egy 'meszaros' doki kezebe kerulunk a kilenc honap alatt is ki van szolgaltatva az ember de a szuleskor akkor aztan meg jobban.
Nekem is hiaba volt fizetett orvosom,az volt a szerencsem, hogy o volt az ugyeletes akkor ejszaka mikor szultem, mert kulonben be se jott volna.
Tenyleg lehetne egy topic a dokikrol is szerintem mindenki tudna meslni.
Barbi!
Teljesen igazad van minek idegeskedni szamolgatni akkor lesz baba ha o is akrja.Csak tiszta depi az ember lanya a sok izgalomtol.
Szani!
3 gyerek ez igen!!!!!!!!! Gratula!!!!!!!!!!!!!!
A SOTE I. milyen? Ugy kuldtek, vagy te valasztottad?
Szoritok mindenkinek

Sziasztok:
Jutka
khjutka
 


Sziasztok, szeretnem megkoszonni a multkori tippet a terhesseg 91. napjatol jaro 3000 Ft-rol. Nekem ugyan korabban mondta egy terhes kolleganom, de azt valahogy azota elfelejtettem, viszont sem az orvosom, sem a terhesgondozason, sem a munkahelyem nem hivta fel ra a figyelmemet, pedig mar tul vagyok a 100 valahanyadik napon. Amit azota a multkori email hatasara megtudtam: az orvosomtol kell igazolast kerni a 91 nap tullepeserol, azt be kell adni a munkahelyemnek, es azutan ok szamfejtik. A 3000 nem kp, hanem az adot csokkenti ennyivel. Mindez most januar ota van ervenyben. Talan masnak is hasznois lehet az info.

Cili2
Cili2
 


Megint en vagyok,
Ilditol es Kingatol szeretnem kerdezni, hogy ez a szegedi orvos mit tett? Ujszulottek haltak meg nala, vagy mi tortent? En nem ismerem az emlitett konyvet, de kivancsi vagyok, mik fordulhatnak elo. Engem is erdekelne amugy egy negativ szulesz tapasztalatok topic.

Koszi,

C2
Cili2
 


Ezt már egyszer beírtam a GYED topicban, de látom mást is érdekel bemásolom ide mégegyszer.

EZT A CIKKET NEM ÉN ÍRTAM,
a Hölgyvilág 2001. 8. számában olvastam és ide csak bemásoltam Nektek.

Hogyan számolják az adókedvezményt?

Január elsejétol jelentosen nott a gyermekek után igénybe veheto adó-visszatérítés összege. Hogyan számítják a családi adókedvezményt a gyermekek után? - kérdeztük dr. Juhász Istvánt, a Pénzügyminisztérium jövedelemadó foosztályának vezetojét.

- A családi kedvezmények érvényesítését az új szja-törvényben nem havi adókevezményként határozzák meg, hanem éves adómentes jövedelemként. Ez annyit jelent, hogy egy gyermek esetében évi 400 000.- forint, két gyermek után évi 642 857.- forint, három gyermek után 1 350 000.- forint, további gyermekek után pedig 300 000.- forint vonható le az adó alapból. Fontos változás, hogy január elsejétol nemcsak az eltartott gyermekek után, hanem terhesség esetén már a magzat után is, méghozzá ugyanolyan mértékben , mintha már megszületett volna. A magzatok esetében a terhesség 91. napjától, tehát a negyedik hónaptól kezdve lehet érvényesíteni a kedvezményt, ami az eloleg levonásánál is figyelembe veheto. A kedvezményt a munkáltató számolja el, ill. csökkenti vele a fizetendo adót.
- Meg lehet osztani a családi kedvezményt?
- A családi kedvezményt év közben nem lehet megosztani a szülök között. Ehelyett automatikusan annál a szülönél veszi figyelembe a munkáltató, akinek a nevelési ellátást folyósítja. Egy nyilatkozat kitöltésével természetesen lehet a másik házaastárs munkáltatójától kérni a családi kedvezmény érvényesítését. Szerintem annak a szülönek célszeru az adókedvezmény levonását kérni, akinek elég nagy a jövedelme, és aki ezért igénybe veheti a teljes kedvezményt. Ha az egyik szülo keresete sem elegendo ehhez, akkor a magasabb jövedelmu szülonél célszeru ezt elszámolni. Abban az esetben, ha egyik szülonél sem lesz elegendo jövedelme, akkor év végén a házastársak a neki járó családi kedvezményt tetszöleges arányban egymás között megoszthatják, és ez a lehetoség visszamenolegesen már a 2000. évi adóelszámolásra is vonatkozik. Természetesen a kedvezmény egyidejüleg csak egyszer illeti meg a szüloket, nem lehet kétszer igénybe venni. Havi bontásban számolva a családi kedvezmény az egygyermekeseknél 3000.- forint, a kétgyermekeseknél gyermekenként 4000.- forintra emelkedik, amelyet az adóból le lehet vonni. A három vagy annál több gyeremeket nevelok gyermekkedvezménye havonta és eltartottanként 10 000.- forintott jelent. Új szabály, hogy a kedvezmény mértékének meghatározásánál más eltartottakat - pl. egyetemista gyereket is - figyelembe lehet venni, bár utánuk már nem jár adókedvezmény. Egy olyan háromgyerekes családban pl. ahol a két kisebb gyermek középiskolába jár, a legnagyobb foiskolára, a munkáltató havi kétszer 10 000.- forint kedvezményt adhat az adóeloleg megállapításánál nem pedig kétszer négyezer forintot. EZT A CIKKET NEM ÉN ÍRTAM,
a Hölgyvilág 2001. 8. számában olvastam és ide csak bemásoltam Nektek.

Hogyan számolják az adókedvezményt?

Január elsejétol jelentosen nott a gyermekek után igénybe veheto adó-visszatérítés összege. Hogyan számítják a családi adókedvezményt a gyermekek után? - kérdeztük dr. Juhász Istvánt, a Pénzügyminisztérium jövedelemadó foosztályának vezetojét.

- A családi kedvezmények érvényesítését az új szja-törvényben nem havi adókevezményként határozzák meg, hanem éves adómentes jövedelemként. Ez annyit jelent, hogy egy gyermek esetében évi 400 000.- forint, két gyermek után évi 642 857.- forint, három gyermek után 1 350 000.- forint, további gyermekek után pedig 300 000.- forint vonható le az adó alapból. Fontos változás, hogy január elsejétol nemcsak az eltartott gyermekek után, hanem terhesség esetén már a magzat után is, méghozzá ugyanolyan mértékben , mintha már megszületett volna. A magzatok esetében a terhesség 91. napjától, tehát a negyedik hónaptól kezdve lehet érvényesíteni a kedvezményt, ami az eloleg levonásánál is figyelembe veheto. A kedvezményt a munkáltató számolja el, ill. csökkenti vele a fizetendo adót.
- Meg lehet osztani a családi kedvezményt?
- A családi kedvezményt év közben nem lehet megosztani a szülök között. Ehelyett automatikusan annál a szülönél veszi figyelembe a munkáltató, akinek a nevelési ellátást folyósítja. Egy nyilatkozat kitöltésével természetesen lehet a másik házaastárs munkáltatójától kérni a családi kedvezmény érvényesítését. Szerintem annak a szülönek célszeru az adókedvezmény levonását kérni, akinek elég nagy a jövedelme, és aki ezért igénybe veheti a teljes kedvezményt. Ha az egyik szülo keresete sem elegendo ehhez, akkor a magasabb jövedelmu szülonél célszeru ezt elszámolni. Abban az esetben, ha egyik szülonél sem lesz elegendo jövedelme, akkor év végén a házastársak a neki járó családi kedvezményt tetszöleges arányban egymás között megoszthatják, és ez a lehetoség visszamenolegesen már a 2000. évi adóelszámolásra is vonatkozik. Természetesen a kedvezmény egyidejüleg csak egyszer illeti meg a szüloket, nem lehet kétszer igénybe venni. Havi bontásban számolva a családi kedvezmény az egygyermekeseknél 3000.- forint, a kétgyermekeseknél gyermekenként 4000.- forintra emelkedik, amelyet az adóból le lehet vonni. A három vagy annál több gyeremeket nevelok gyermekkedvezménye havonta és eltartottanként 10 000.- forintott jelent. Új szabály, hogy a kedvezmény mértékének meghatározásánál más eltartottakat - pl. egyetemista gyereket is - figyelembe lehet venni, bár utánuk már nem jár adókedvezmény. Egy olyan háromgyerekes családban pl. ahol a két kisebb gyermek középiskolába jár, a legnagyobb foiskolára, a munkáltató havi kétszer 10 000.- forint kedvezményt adhat az adóeloleg megállapításánál nem pedig kétszer négyezer forintot.
bigacsiga
 


Szia Jutka! Nekem még csak egy gyerekem van! Ha minden igaz,akkor most jön a második.KépKép Én a SOTE I-el megvagyok elégedve jók a tapasztalataim.Egy ismerõs álltal kerültem oda,mivel nekünk sem akart össze jönni a baba.Mostmár másadszorra is sikerrel jártam!Kép Jutka!Egyedül nem tudod végig csinálni,ha a férjed nem akar menni!Vedd rá valami módszerrel!! Ha van kérdésed irjál! Üdv.Szani
Szani
 


Bigacsiga, köszi a cikket.
Cili2
Cili2
 


Netti!! Ebbõl lessz valami!Kép KépJók a jelek!! Szorítok,hogy síkerüljön! Puszi.Szani
Szani
 


Szia Szani! Köszi, hogy szorítassz!!Én is minden jót kívánok!
Lányok tesztelt valaki a hétvégén?Ha nem jön meg kedden, nekem még egy hetet kell várnom, hogy teszteljek(esetleg kettőt, hogy ne pocsékoljam a tesztet), de addig bizonyosan meg fogok őrűlni!!!
Még szerencse, hogy ti itt vagytok, és legalább beszélgetünk!Üdv:Netti
Netti
 


sziasztok csajok!
én uj vagyok,de hasonló cipőben járok veletek.mostanában engem is csak ez a babagyártási téma érdekel,ugyhogy remélem befogadtok?!először is gratulálok minden kétcsikosnak!én 5 évig szedtem a tri-regolt,ezután nem akart jönni a bébi.az én dokim elég jo ilyen téren,mert már az 5 havi probálkozás után elküldött különféle vizsgálatokra.a férjem sejtecskéivel kezdte.itt minden oké volt,bár closty-val még ráerősitett.aztán én mentem petevezeték átfuvásra.nagyon fájt,de megérte,mert rá 2 hónapra már bennem volt a kis lény.semmiféle tünetem nem volt,csak nem jött meg a havi baj.nagyon-nagyon örültünk,de sajna csak 10 hétig tartott.barnás rózsaszines pár csepp folyással kezdődött.rögtön mentem uh-ra,és kiderült,hogy már nem él,nincs szivhang.szőrnyű volt!aztán ugy volt,hogy 4 nap mulva műtenek.a 3.éjjel megindult magától,hatalmas görcsök közepette.műtéttel fejezték be.nehéz volt kibirni.most 3-4 hetet kell várnunk.március 20.-a körül ujra mehet élesbe a dolog.már várom,de félek is.nem birom ki mégegyszer.jo,hogy igy leirhattam nektek a mi történetünket,remélem megértetek engem.nem akartam senkit elriasztani semmitől!kivánom,hogy mindenkinek sikerüljön és nekünk is!tehát mindent bele leendő pocakosok!bocs,hogy ilyen sokat irtam,igy már tudtok mindent rólunk.na csá!emő
Névtelen
 


Sziasztok!
Képzeljétek mivel állított haza a párom: egy babakocsival Kép! Egy kicsit félek, mert nem tudom jó jelnek merjem-e venni? Remélem ö már sejt valamit, amit én még nem, de babonából én mindig is féltem elöre vásárolni. Majd a jövö héten meglátjuk, addig is bizakodunk.

Niki,
a múlt héten voltam dokinál és rákérdeztem, hogy nincs-e hátra hajló méhem. Azt modta, hogy az egyáltalán nem nehezíti a teherbe esést, de nekem egyébként sincs. Nálam a fél óra "felpolcolt" fekvés után is elmarad az a "folyás", ami egyébként az akciók után szokott jelentkezni, de azért ebben a hónapban megpróbálunk az estékre koncentrálni!

Mariann,
szerintim nyugodtan utazz el, nekünk is a 20. napig javasolták a kétnaponkénti akciózást, de olvasva az orgazmus által kiváltott peteéréröl, minden idöt igyekszünk kihasználni.

Jó hétföt mindenkinek!
Orsi
Orsi
 


Sziasztok!

Orsi,olyan rosszkedvem van.Ma van a 21.nap,a hom 37,1.Idáig o.k.Tegnap viszont volt egy kis "összezördülés" a férjemmel,így elmaradt az akció.Tehát csak a 18.napon volt utoljára,ma meg elutazom.Kép
Mikor fogsz tesztelni?

Sziasztok,Mariann
Mariann
 


Sziasztok Lányok!

Remélem, kellemesen telt mindenkinek a hétvégeKép

Nálam mostanság nem történik semmi, az "eksön tájm"-ig még hátravan bõ egy hét, szóval én most csak várakozom.
A csütörtököt viszont nagyon várom, mert végre beszélhetek a dokimmal. Remélem, utána okosabb leszek.

Mariann!
Ha már fent van a hõd, akkor már megtörtént a tüszõrepedés, szerintem nem késtetek le semmirõlKép SzorítokKép

Névtelen!
Üdvözöllek! Csak azt nem tudom, hogyan szólítsalak... Ha legközelebb írnál, írj valamilyen nevet az "Azonosító"-hoz, akár egy kitalált név is jóKép Ami Veled történt, az rettenetesKép Nagyon rossz lehetett Nektek... Arra szeretnélek kérni, hogy írjál bõvebben a vizsgálatokról, amin átestél, én éppen vizsgálatok elõtt állok, de még nem nagyon tudom, mik lesznek ezek. Elõre is köszi!

Netti!
Szorítok!

cupp mindenkinek, Beja
Beja
 


Jó reggelt, jó hetet, és fõleg két csíkot Mindenkinek! Kép

Reggel kb. fél nyolc óta olvasom az üzeneteket, amik csütörtök óta teremtek.
Most értem lassan a végére.
Remélem a március mindenkinek meghozza a tavasszal együtt a kis emberkét is! Kép

Nálam mostanában semmi különös nem történik, még kb. két hét van a "hivatalos" peteérésig.
A hõm így még csak 36,3 - 36,4 .

A tesztelõkkel együtt izgulok! Kép

Mi van a találkozóval????
Hol tartsuk meg?

Puszi mindenkinek,
Ancsi
Ancsi
 


Sziasztok!

Én most vagyok a 24. napon, a höm 37.2. Az, hogy reggel kicsit fájt a hasam, azt jelenti, hogy meg fog jönni Kép? A höm a középidő óta (36,9) emelkedik, ezért optimista vagyok.
Mindenkinek szorítok!
Eszter
eszter
 


Kedves névtelen!Üdvözöllek! Nagyon szomorú dolog ami veled történt.Szörnyü lehetett!De mostmár csak arra gondolj,hogy nemsokára újra kezdheted.Reméljük több síkerrel!! Üdv.Szani
Szani
 


Sziasztok!
Kinga! Én azt még nem tudom, mivel még "csak" 3 gyerkõcöm van! Viszont már nyitottam erre egy topicot (3 vagy több gyerek), várlak oda!

Problémás dokijainkról kikértem Gabi véleményét, kaptam választ és most megyek és nyitok rá egy topicot! (MOndjuk Kórházak, orvosok -negatív oldal címmel) Kérlek benneteket, akiknek van ilyen véleménye, tapasztalata, osszátok meg velünk!
ILdi
Pethes Ildikó
 


Sziasztok!

Beja!KösziKép
Eszter!Szerintem a hasfájás most inkább mást jelentKép!

Más:Szerintem "Névtelen" Emoként írta alá,de lehet,hogy rosszul láttam.
Valaki vasárnapra nem várta a mensit.De ki volt az?Nem Netti?Akárki az,jelentkezzen.(Tényleg lapot kell vezetni,táblázattal.
Szerintem én hamarabb fogok tesztelni,mert nem bírom ki.Bár egy hétig a hugomnál leszek,így lehet,hogy kénytelen leszek kibírni.
Egyelore még örülök a magas honek,de sajnos bármilyen magas ho le tud esni,és akkor Kép

Sziasztok!
Mariann

PS:Mi van veled,Kriszta?
Mariann
 


Mariann!
Köszi a biztatást! Én egyébként péntekre nem várom, nagyon remélem, hogy addig nem megy lejjebb a höm. Persze sikerült elkapnom egy kis náthát, bízom benne, hogy nem amiatt ilyen a görbém.
Mindenkinek, aki a hétvégére nem várja szorítok!!!
Sziasztok,
Eszter
eszter
 


sziasztok!

teszteltem, negativ. Minden kezdödik elölröl.
Az orvos aztmondta ma reggel, ebben a honapban is figyelni fog peteeres szempontjabol. Legalabb nem kell hömerözni.
Különben meg ma is 37,1 volt, es meg sem jött, de a teszt az orvosnal egyertelmü negativ volt.
Nem baj, a jezuska fogja hozni, ebben bizom.

Netti!
Gondolok Rad!

Eszter! Ne legy ilyen pesszimista-pista. Nem is nez ki olyan rosszul. Höd fenn, feszüles, optimista-pista legyel!!!

Mindenkinek kellemes hetet, csikokat!
Anna
Anna
 


Szia Anna!
Gondolj arra, hogy mennyivel szebb, ha karácsonykor születik a picur, mint ha novemberben Kép
Igyekszem optimista-pista Kép lenni, de nem akarom nagyon beleélni magam, mert a múlt hónapban szinte az összes jelet éreztem (legalábbis azt hittem), de semmi sem történt.
Nem baj, majd most Kép!!!
Eszter
eszter
 


Mariann,
csak csatlakozni tudok Bejához, ha már fenn van a höd, akkor megvolt a peteérés, és nem maradtatok le semmiröl. Egyébként is igazán kedvezöen alakul a höd, ha jól látom emelkedöben van Kép, tehát semmi okod a szomorkodásra! Szóval bizakodjunk!
Én ma nem mértem a höm, mert elaludtam, és mert félek, hogy csak hiú reményeket ébresztek magamban Kép, majd egy hét múlva kiderül! Meddig leszel távol és milyen célból utazol (ha nem titok)? Hiányozni fogysz!
Terveim szerint 19-én tesztelek legkorábban, de úgy sem bírom ki addig Kép. Te mikor tervezed a tesztet?

Mindenkinek szorítok!

Sziasztok! Orsi
Orsi
 


Mariann! Nekem még csak holnap kellene(nem) megjönnie, úgyhogy még várakozóban vagyok. Amúgy nem csodálom, hogy elveszted a fonalat, én is alig tudom követni.A lényeg, hogy mindenki írja le, ami történik vele, s akkor mindenről értesülünk.Igaz?
Anna! Köszi, ezek mindig a legizgisebb napok!!
Beja!Gyüjtsd az energiát az "eksön"-ig!Most tuti siker ez a hónap!
Én miért émelygek esténként?Egy kicsit koplalnom kellene,olyan sok "zabálós" hétvége volt mostanában.
Üdv: Netti
Netti
 


Sziasztok lányok!

Remélem jól telt a hétvége! Kép

Kép Szerintem én elfelejthetem azt a ciklust.3 napig fenn volt a höm 36.8-on ma meg lement 36.6-ra. Kép

Remélem ti örömhirekkel tudtok szolgálni!

Niki, mi a helyzet??

Puszi, Nikol
Nikol
 


Sziasztok!
Nagyon magam alatt vagyok! Az történt velem, hogy a múlthónapban mensi helyett barnás folyásom volt, és lekéstem a Closty-t, ezért most nem próbálkozhattunk. Viszont a 18-ik napon (ami normál esetben az ovulációm szokott lenni) elkezdtem menstruálni. Eleinte még örültem, hogy spróltam magunknak 2 hetet, aztán felhivtam a dokimat, aki nagyon elszomoritott: azt mondta, hogy menjek el hozzá, mert ez nem normális dolog, és valószinüleg valami gyulladás lehet...
Nagyon félek, hogy most emiatt megint elfelejthetem ezt a hónapot!
Szomorú Szonja
Szonja
 


Sziasztok!

Szani: en Magyar Zoltanhoz jarok, szerintem 1 tunder. anyukamat mutotte ott a Papp prof. 95-ben es a mutet utan lett o a kozos
dokink. Meselj, ha van kedved, (email: pocok@hotmail.com) hogy milyen ott 1 szules, mert egyreszt nekem most lesz eloszor
babam es elkepzelni sem tudom, masreszt mindenki azt meseli, hogy sok helyen le se sz.rjak az embert, csak par orankent
raneznek, hogy el-e meg. Az alapjan, ahogy anyucimat kezeltek ott a mutet elott meg utan is ezt nem tudom elkepzelni a klinikarol.
Ez az elso korhazfele eddig, ahol mindenki a keresztnevemen szolit.
pocok
 


Sziasztok!
Mindenkinek köszi a biztatástKép!
Orsi!
Nekem 12-én lesz a 28.nap,ha addig nem jön meg és nem tesztelek,mert kibírom,már az is nagy önuralom leszKép!Legkésobb 13-án tesztelni szeretnék.Te hogyan bírod 19-ig?Fakír.Hányadik nap lesz akkor?A hugomhoz utazom a kisfiammal együtt.A hugomnak 2 hónappal idosebb a kislánya,mint a kisfiam,nagyon szeretik egymást.Lesz egy játék a gyerekeknek,mi meg fozocskézünk(de okosanKép),dumálunk.Így hátha az ido is jobban elmegy.(a tesztelésig).
Anna!
KépKépCsak azt nem értem,hogy hol van a mensid?Hányadik nap van?Nem lehet,hogy a teszt még nem mutatta ki?
Netti!
Annyira izgulok!!!Mikor tesztelsz?Hányadik nap lesz holnap?
Nikol!
Szerintem itt még nincs veszve semmi!Lehet,hogy megért egy újabb pete és ikrek lesznekKépKépKép!
Szonja!
KépKépMikor mész az orvoshoz?
Eszter!
Szorítok!Mikor tesztelsz?
Lányok,olyan jó,hogy így peregnek az események.A közeljövoben nagyon sokan fognak tesztelni!

Sziasztok!
Mariann
Mariann
 


Mariann!
Szerdán este megyek a dokihoz, és nagyon félek! A február számomra rémálom volt, annyi negativ dolog történt velem, azt reméltem a március szerencsésebb lesz...
Szonja
Szonja
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?