Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Saara! Sanyika csak úgy tud megnyugodni éjszaka ha felveszem. Kap egy kis tejcsit vagy ha már sokadjára kel fel és nem bírom, akkor teát vagy gyümilevet.

Ez a játszótéri dolog engem is érdekelne, mi is költözés előtt állunk :)

Toreau! Irigyellek a nyaralásért. Remélem jövőre mi is el tudunk már menni valahova, ha más nem belföldre valami jó kis helyre.

Torokfájásra mit lehet adni a gyerkőcnek? Tegnap este vettem észre, hogy Sanyika be van rekedve. A dokinőnk pedig ma csak késő délután rendel :cry:

Sziasztok,
Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Jobbulást mindenkinek!
Kop,kop,kop, mi jól vagyunk, csak a szokásos :cry:

Az autókázást a Norbi nagyon bírja, ha máshol nem is, de ott biztos elalszik.
A pociban is sokat kocsikázott, amíg dolgoztunk :lol:

Csípőszűrés: mi voltunk 6 hetesen, utána 3,5 hósan és legközelebb, akkor kell vinnem, ha már jár.Pedig semmi bajunk, csak valószínűleg alapos a doki.

Brik: Örülök, hogy Üllőre jöttök, mert kb.10 perc tőlünk!
A kutyikat addig nem tudjátok ismerősnél elhelyezni?
Ide is hozhatnátok részemről ,csak Apa nem rajongana az ötletért, de ha minden kötél szakad megdumálom.
A szocpollal kapcs.:most nézegettem, ha másik házat, vagy lakást vesztek át lehet rakatni az újra.Ha érdekel pontosan átküldöm Mailbe.

Huncut, előre is köszi a kódokat!
Akkor most egy cipőben járunk, sajnos :cry:

Haljat mi nem szárítunk, mert rendszeresen nyírom neki és egy törléssel már száraz is.
A hajlatokat, meg az egész Norbit fürdi után végig kenem a popsikenőccsel.Így van masszázs és nem szárad ki a bőre.
Szerintem a hajszárítóval kiszárítja a bőrét is.

Panzej Családnak Gratuláció!!!

Gabek: addig örülj, amíg alszik Gergő!
Amikor jól alszik Norbi én nem keltem fel.

Prücs: Akkor, ha lesz tali, vagy járok Budaörsön összefuthatnánk laszti ügyben.

Csajok! Közérdekű: ha valamelyikőtöknek szüksége lenne diabetikus, vagy gluteinmentes termékekre, akkor szóljon, mert a cégemtől tudok hozni bolti ár alatt.
Vannak gyerek kekszek is.

Más:kuponok, ha valakit érdekel elviszem a talira, vagy feladom postán.
Vannak újabbak:Nivea Body,Nivea Sun,fogfehérítő,cica kaja,Tena Lady,Zokni,szemceruza,alapozó,rúzs,Nivea Visage,multivitamin gyerekeknek.

Tegnap előtt megkezdtük a hozzátapit, reszelt alma levével.Az normális dolog, hogy kihányja a gyerek, vagy visszabukja?
Adjam tovább ezt, vagy változtassak?

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Dorka,
Lehet hogy azért jön ki belőle az alma, mert még ez nagyon új neki, nem?

Timi
Lenne hozzád egy szakmabeli kérdésem, a barátnőm nemsokára szül és már a 2. gyereket tervezi. :lol: Mivel volt egy szemműtéte, csak császár lehet és valami olyasmit hallott, hogy császáros szülés után kell várni elég sokat, min. 1 évet, hogy belefogjanak az újabb baba projektbe, igaz ez? Vagy mennyi idő után jöhet a kistesó?

Köszi előre is,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 

 
 

Nektek nem állt le a vonalzótok?

Pedig a Lilypie oldalon jó :-(

a középső kódsort kell beszúrni, ugye?

Kép

Kép
gabek
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk:

Maténak boldog névnapot!!!
saara
 
 


Halihó!!!!

Tureau
Néhány képpel kárpótolhatnál minket a kihagyott nyaralás feledtetésére! :? :P
Jövőre mindenki megérdemel egy nagy nyaralást!!!!! :P :P :P :P :P
Jobbulást mindenknek!!!!! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Küldök még néhány mosolyt mindenkinek!!!!!!!!!!!
:P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Ma végre szebb idő van!

Gabek,
hát min.1 év az biztos!De előbb nem is igazán tudna terhebe esni szerintem.Mert ha egy év van a két műtét között,akkor ha jól számolok :lol: akkor a szülés utáni 3.hónap körül kell teherbe esni e,ami főleg szoptatás mellett ritka!Mondjuk nem is egészséges-szerintem-mégha sima szülés is van ilyen hamar ismét gyereket vállalni,ill.vannak kivételek!
Ha tényleg ilyen hamar szeretnének tesót,akkor legalább fél évet várjanak a fogantatással,tehát csak fél év múlva próbálkozzanak!Akkor majdnem 1.5 év lesz a kor különbség a két műtét között!
Remélem sikerült tanácsot adnom!


Én is boldog névnapot kívánok MÁTÉNAK! :lol:
Kép

Képzeljétek ma reggel Hanna felállt a kiságyban!Eddig még csak a térdelésig jutottunk,de mára már ezt is tudjuk! :lol:

Na pusza

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Halihó!

Én is boldog névnapot kívánok Mákékának!

Panzej! Jó egészséget kívánok nektek, és gratulálok!

Haladok tovább az elolvasatlan feldolgozásával, és írok néhány talapsztalatot a horvátországi nyaralásról. Jó lett volna képeket feltenni, de még az 1 Mb-os fénykepezést sem tudom szép minőségben átkonvertálni. Pedig van egy jó képpár, "hat évvel ezelőtt és most". Lilla szavával élve, az utóbin látszik, milyen "szép anyuka" lettem. Prücsök! Nagyon köszi még 1X a sátrat, hál'istennek hasznát vettük. A 10 napból 3 volt esős, a többi napos. Robika még csak a lábát tudta megáztatni a tengerben, de mondhatom jól viselte az utazást, és az új körülményeket. Nekünk pedig igazán nagy öröm volt ilyen szép környezetben együtt lenni, ráadásul nem én főztem!
Pozitívumok: Horvátországban be lehet menni babakocsival bankba, gyógyszertárba, étterembe stb. Akik nagyobb gyerekekkel mennek azoknak is jó hír, hogy játszótér kávézók, benzinkutak mellett is van. Még a mozgássérültek iránt is nagyobb az empátia, mert a bevásárlóközpontoknál szabadon hagyták a nekik szánt parkolókat. A szálloda ahol megszálltunk szintén családosoknak szólt. Lehetett babágyat bérelni (mi vittünk), a fürdést kratívan megoldottuk. Mindez a tengerparton nem került annyiba, mint itthon a bababarátnak mondott Kolping hotel és társai. (Igaz, csak 3 csillagos volt a hely). Még barlangot nézni is magunkkal vittük Robikát, megjegyzem ez már nekem is kicsit sok volt, de a poén az, hogy találkoztunk angol és német babásokkal ott. Meglepő, hogy egy német család lazán elindul egy ilyen helyre 2 5-6 év körüli gyerekkel, és egy bébivel.

Egyik alkalommal, mikor a parkolóban az autóban szoptattam, a mellettünk lévő autóba egy német anyuka csatolta a biztonsági ülésbe babáját, és amolyan anyukatárs módon rámmosolygott. Erre a férjem: megkérdezzük tőle "do you have milk?" (Ez most a fő poén nálunk, mert a férjem megfigyelte, hogy a hogy vagyunk után a második kérdés ebben az országban, hogy van-e teje a feleségednek. Nekem szerencsére van, de szerintem nagyon kellemetlen lehet annak akinek nincs, és szeretne szoptatni, ha folyton ezt kérdezgetik)

A határt átlépve tapasztaltuk, hogy most is úgy jövünk haza a strandolásból, hogy Pesten tiporják egymást a tömegek. :( Még tart nálunk az akklimatizálódás, és igyekszem felvenni a fonalat itt köztetek. És ismét igaz a bölcsesség: nyarásból jövet menet takarításba torkollik az ember! :oops:

KépKép
toreau
 
 


SZiasztok!

Anid!
Micsoda vigyorhegyet kaptunk! Remélem, ez azt jelenti, hogy a mai napsütés Katára is jó hatással van! :) Legyetek levegőn minél többet, az biztos jót tesz neki!

Sára!
Nem tudom, végül eljutottatok-e tücsközni :), de ha nem, az se baj, majd keresgélem a szervezőt és megpróbálom magunkat bejelenteni.

A ma délutáni Gesztenyéskertet nem merem bevállalni még Botival, mert nagyon náthás, nem szaladozhat, de ha lemennénk a játszótérre, természetesen nem lehetne megcsinálni vele, hogy nem veszem ki a kocsiból.

Nem utolsósorban pedig nem szeretnék egy babát sem megfertőzni, mert szerintem valami kering a város felett - hú, tiszta thriller :) .

Huncut!
Torokfájásra szerintem adhatsz kamillateát például. Állati kreativ vagyok, mi?
:P :P :P Homeós bogyót nem ismerek, de talán a többieknek lesz ilyen ötletük.
Ami biztos, hogy mehet, az a Panadol Baby, megnéztem a dobozát, torokfájásra is adható 3 hónapos kortól. Csak hát ez gyogyi, gondolom, valami natúr megoldásnak jobban örülnél.

Panzej kis családjának szeretettel gratulálok én is! Jó egészséget kivánok!

Ez a hajszáritós mizéria elég érdekes szerintem
:? . Én meg szoktam törölni Boti haját - meg őt magát is alaposan és ez elég mindig. Az is igaz, hogy nincs nagy haja, de azért az, hogy az egész gyereket hajszáritóval kezeljék, kissé fura nekem.

Lilla!
Elküldenéd nekem is priviben a "nagy titkot"? :) :) :) Még mindig nem jutottam el addig, hogy Áginak elküldjem az adataimat.
:? Köszi előre is!

Aki költözés előtt áll, annak szoritok, hogy gördülékenyen menjen minden. Mi még nem tartunk itt, de egy-két éven belül fel kell kerekednünk és keresni magunknak egy kényelmesebb házikót, mert ez a lakás egy család számára nem megfelelő.
Kivánom, hogy érezzétek jól magatokat az új otthonotokban!


Na, megyek, mindjárt ébresztő és ebédet kell gyártanom a kis pocoknak!
:) :)

Sziasztok!

Kinga
kgk
 
 


Kinga,
sajnálom, jó lett volna titeket is megismerni.

Saaara, Jutka, valaki még,
azért ti jöttök ma 4-kor a Gesztenyésbe? Csak hogy elinduljunk-e egyáltalán?

puszi
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Csillah

Mailt tudok nézni, lesz olyan hely:-) Meg azért bizakodom, hogy tudok valahonnan írni nektek:-))

Dorka
Ti hol laktok? A 10km ténleg nincs messze Üllőtől. Remélem meg tudjuk oldani, hogy hova megyünk, mert picit idegesít.

Máténak mi is boldog névnapot kivánunk!:-)

Puszi nektek!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Helló!

Még mindig :P :P :P :P

Üröm az örömben, hogy Kata citromsárgás zöldes trutyit bukott!! Igaz megevett előtte 100ml-t anyatejcsit!!!!!!++40-50ml tápot!
Doki szerint csak túletettem! Most itt röhög mellettem a játszószőnyegén, a lábait hajigálja felfelé! É snagy kézzabálásban van!


Kinga

Megyünk is alevegőre!

Bárcsak mi is Gesztenyéskertben sétálhatnánk!


Máténak sok boldog nénapot!
Hanna baba ügyes baba! :P :P :P :P :P :P :P

Toreau
ez ár csak így van, én azon szoktam gondolkobdni, hogy nyaralás előtt mia fenének takarítok ki?
Szuper lehetett!!!
Bátrak vagytok, jó, hogy Robika ilyen ügyes!!!

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Megint csak gyorsan:

PP, mi megyünk a gesztenyésbe!

Jutka meggyogyultal mar?
saara
 
 


Na, a porszívózást már mi is sikeresen teljesítettük mára. Még a felmosás van hátra, aztán mára csak ennyi a terv. A többit elnapolom a vasalással együtt. :-) Főleg mert ma oylan gyönyörsűséges idő van, hogy legszívesebben kint lennék egész nap a kertben, csak Blanka mellett kicsit nehéz kertészkedni, mert füldes kézzel nem anynira tudom felvenni, ha épp nem tetszik neki valami. De majd jövőre már! :wink:

Anid,
A porszívózajos kazi nagyon nagy ötlet. :D Na nekünk azért egyelőre nem kell szerencsére, de tetszett!
Jól veszem észre, hogy már kevésbé sírós a kis hölgy? Mostanában sokkal mosolygósabb vagy. :P

Gabek,
Igen, eléggé bejött a babamasszázs. Keresem mit lehetne csinálni majd, mert igazság szerint visszamenni nem szeretnék a cégemhez. Ott elértem azt, amit lehetett, kihoztam magamból érzésem szerint a maximumot és már nincs motívációm... :( Plusz azt is tudom, hogy más területen szeretnék majd dolgozni, nem logisztikában. A lényeg, hogy nyüzsis-szervezős, jövős-menős legyen a dolog... Na és persze anya-barát. :roll: Igazán nem akarok sokat. :)
A patikai napraforgóolaj egyébként állítólag a mezei étolaj 1:1-ben.

Huncut,
Tali helyszín ügyben csak lesz valaki, akihez esetleg be tudsz csatlakozni kocsiba... Olyan nincs, hogy sose jöjjön össze. :P
Sanyikának sok kis gyógymanó!

Dorka,
Lasztit tartom, csak rátok vár! Remélem legközelebb tényleg talizunk. :)

Timi,
Gratula Hannának a mutatványhoz! :D

Rita,
Máténak sok-sok boldogságot! :P :P :P

Ezt a Gesztenyés kertet egyszer megnézném magamnak, olyan sokat hallok róla. Talán jövő héten vagy utána babamasszázs után felfedező útra indulunk...

Toreau,
Szívesen a sátrat. Tök jók a képek! Főleg a családi tetszett, olyan nagyfiúsan ücsörög apán Robika a hordozóban. :wink:

Blanka épp óramutatósat játszik a tapi lapon, kb. 40 percnyit fordult körbe eddig. :lol: Közben jár a szája, amiben mellesleg benne van az ujja.
Holnap jóga nap, éljen!

Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Toreau, nagyon tetszett a do you have milk féle story :lol:!
Prücsök milyen képekröl beszél? én is akarom latni öket :P!
Akklimatizalodas: együttérzek!

Anid, jo latni, hogy ilyen jo kedved van :P :P :P :P :P!

Kinga, voltunk tücsök zenén, de ugy érzem Vincus kicsit pici még hozza. Elvolt ugyan, de nem izgatta annyira az egész, inkabb a jatékokra nyomult (csörgö és tarsai), de azokat mindig vissza kell adni hamar és nincs idö jol at tanulmanyozni :lol:!
Januarban indul megint tanfolyam, arra mar elmegyünk szerintem.
Szoltunk a nönek, hogy mentek, duplan vagytok bejelentkezve!

Kar, hogy nem tudtatok eljönni ma a jatszotérre, PP-vel összefutottunk és egy régi ismerösömmel is, akit ezer éve nem lattam, pedig a marvany utcaban lakik... Ha egyedül megyek persze sosincs ott ismerös :P!
Botinak jobbulast!
Ja és fura, hogy nem kapod meg a körleveleket, mert rajta vagy a listan... Nincs nagyon tele a postaladad?

Na megyek, ram var 20 kg barack....

Sziasztok!
saara
 
 


Sziasztok!

Sikerült képet feltennem a holnap 1 hónapos kisasszonyról... :)
Lenne egy kérdésem: ha kora estefele (már harmadik napja) szopi után nehezen alszik el, vagy nem is sikerül, és fel-felsír olyan fájdalmasan, aztán abbahagyja, nézelődik, lecsukódik a szeme, aztán megint felsír erősen, de hosszasan nem sírdogál, szóval ez a hasfájás??? A doki szerint nem hasfájós, naponta 5-6 kaki van, meg sok pisi is. Eddig nem volt sírós... Mikor tudom, hogy ez az, és adjak neki Infacolt vagy Espumizant. Melyik a jobb?
Olyan jó volna tudni, mikor mi a baja, talán lassan majd belejövök, és a harmadiknál már könnyen megy...

Köszi, ha valaki tud segíteni,

Üdv,

Cseragi
Kép Panka
cseragi
 
 


Sziasztok,

Prücsök,

Nekem is a derekam bánja a kádban való fürdetést. A vödörben ma is "ugrált", utána a kádban fürdettem. A fürdési idönk így megdupplázódott.

Cseragi,

A dokik nekem azt mondták, mikor Viktort két hetesen vizsgálták, mert sérvre gyanakodtak, hogy ha fáj a gyerek hasa, akkor a baba a lábait hirtelen felrántja.

Más. Összel haza akartam menni a gyerekekkel Mo-ra. Igaz még nincs oltása Viktornak, de úgy gondoltam, hogy elkérem az oltóanyagot és otthon beoltják vele amikor esedékes. Ezt a védönö és a doki nem engedték. Egy oltás még nem ad védettséget, meg kell lenni mind a kettönek. Dánia-Norvégia mozoghatunk, akkor odaadják az oltóanyagot, de máshova nem utazhatunk. Elöttem bújták a nagykönyvet és mondták, hogy egy héttel elöbb be lehet oltani Viktort, ezzel is nyernénk egy kis idöt, ha mindenáron menni akarok. Inkább maradunk mondtam.

Puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Cseragi,

Ez lemaradt. Nagyon édes Panka. Mit néz ilyen elmélyülten?

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok,

Cserági
Hafájás ügyben fordulj Anidhoz , ő nagy profi, vagy talán még Rita is, ha jól emlékszem.

Csilla
Mi a különbség Dánia és Magyarország között? Na jó van egy-két tippem, de hogy oda miért vihetnéd Viktort, ide pedig miért nem? :?

Prücsök
Na most jól elkeserítettél olaj ügyben, azt hittem valami tutira tettem szert :cry:

Brik
Mindenképpen találj a kutyiknak jó helyet, és találd bennük meg az örömödet.

Saara
Tényleg van 20 kg brackod? Én meg szilvát kaptam vagy 10 kilót, le fogom fagyasztani az a tervem, tudja valaki hogyan lehet a legkevesebb szebnvedéssel lehúzni a szilva héját?
Cseréljük el a felét-felét, így változatosabb lesz a gyerkőcök téli étrendeje :wink:

Ma én nagytakarítást tartottam, mert hétvégén nem leszünk itthon. Megyünk házassági évfordulózni Lillafüredre :P

Jó éjt,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Cseragi,
Naggggyon édes Panka a nagy hajával és szemeivel!!! :) Még1x gratulálok hozzá.
Pocakfájás ügyben sajnos nem tudok tanácsot adni, minket szerencsére elkerült eddig.

Sára,
A képeket neked is meg kellett kapnod Edinától a címlista szerint.

Na megyek, "könyvesboltba" készülök, csak beugrottam. :)

Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok,

Gabi,

Na, látod ezt én sem tudom. Szerintem semmi baja nem lett volna Viktornak ha úgy lehetne ahogy elterveztem. Lehet, hogy az itteni orvosi könyvek szerint Mo-on balkáni állapotok vannak?
További boldogságot és jó pihenést Lillafüreden.



puszi

Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Halihó!

Cserági
Naggggyon komolya csajsz! Szép nagy haja van! Mit figyel ennyire? :P :P :P :P :P :P :P :P
Sírdogálásban valóban jártasak vagyunk, de a hasfájásról nem tudok bizosan nyilatkozni! mi mindig tornáztatjuk este a pociját, ill. napközben hason alszik! Meg megy az Infacol is(bár ez csak akkor, ha nem felejtem el :? ), de az az igazság talán már kezdünk kijönni a hasfájásból, sírásból!

Szerintem sokszor azért sír mert unatkozik, imád nézelődni, ilyenkor a hasamhoz ültetem és csak forgatja a fejét! Mostanában úgy sétálunk, hogy ül a babkocsi tolókáján és nekem támászkodik! :? :? :? Még csak 4.60 de nagyon fárasztó az alkaromnak!! :? Minek vettünk babakocsit? :roll:
A hordozókendőt is ezért nem szereti, mert nem lát ki belőle!

Csilla
Téynleg kérdezd már meg, mi a különbség Mo. és Dánia között? Így oltásilag! Mert a többit tudjuk! :(

Csajok
Mi ez a gyümölcselrakósdi? Hogy rakjátok el, mibe teszitek el?

Gabek
Szerintem egy kicsit más a két olaj, más az illata!
Nektek van az évfordulótok? Hanyadik?

Szép napot minden babának és mamának! :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P :P

Kép
anid
 
 


Sziasztok!

Cseragi, Panka nagggggyon édi!
Lehet, olyat ettél, amitöl megfajdult a pocija, érdemes erre figyelni.
Az is lehet, hogy "beakadt" egy büfi. Probald jobban megbüfiztetni esetleg.
Vagy éhes még, nem evett eleget.
Fazik/meleg van?
Elég sok lehetöség van :D!
Nekünk a doki anno azt mondta, ha hasfajos az 2 hetes korara "kijön". Szoval ti elvileg megusztatok!

Gabek, szilvat is raktam el! Mas nincs? :lol:
En eleinte leszedtem a héjat, aztan kiröhögött az anyosom. Egy 3 gyerekes baratnömnek is ez volt a reakcioja, szoval én végül héjastol raktam el. Ja és azt mondtak, hogy könnyen lejön, mikor kiszeded a hütöböl... A öszibarackét mondjuk leszedtem, most végeztem vele 8), nem kevés!
Boldog évfordulot!

Anid, mivel Vince alig eszik zöldséget és gyümölcsföggö bespajzoltam rendesen...

Toreau, nemkaptam meg a képeket, elküldenéd még egyszer légyszi légyszi??? sarahhh12@hotmail.com. Vagy a masik cimemre, amiröl irtam a multkor.

Hétvégén mi is lelépünk, hurra!
saara
 
 


Sziasztok!

Csak pár gyors hsz. Már a könyökömön jön ki az EU. De nemsokára túlleszek rajta.

Gabek!
Az olaj után feltétlen kend be valami hidratáló krémmel (mondjuk a fürdetővel), mert az olaj nagggyon szárít. Volt a Kossuth-on a Vendég a háznál – gyerekekről felnőtteknek (minden hétköznap 13:00) c. műsorban is nemrég téma ez, és kiemelték, hogy ne csak az olajjal kenjük. (Ja az a műsor nagyon jó, ha valaki nem ismeri, érdemes ráhangolni.

Sára, Timi, Toreau, Brigi, Anid, Prücsök!
Köszi a névnapi gratulákat a kis eldőlős nevében is. :)

Nagy hírünk, hogy névnapja alkalmából M az oldalára gurul, és megfogja a lábiját.
Ja, én meg tegnap voltam hastáncon, és olyan nagyon-nagyon-nagyon jól esett. Mintha kicseréltek volna.

Lyányok, Ti meg mi a szösznek takarítotok utazás előtt? :)

Cseragi,
mi nagy hasfájósak voltunk, de nem csak kora délután, egész nap. Nekünk a Gripe Water segített, azt 1 hós kortól lehet is ugye adni. Szerintem ez hasfájásnak tűnik, amit írsz, hiszen általában az koraeste jelentkezik (csak nekünk volt hozzá szerencsénk egész nap). Attól, hogy van kakija sok, még fájhat neki. Mátém is szinte minden pelusba produkált, mégis fájt neki. Általában három hósan elmúlik magától.
A babád meg gyönnnyürű!!!

Csilla,
mit tudnak a dokijaid Magyarországról? Nem lehet, hogy kissé elavult kép él bennük arról, hogy mi van itt? Én úgy sajnálnám, hogy emiatt nem jöhetek haza...

Panzej család!
Gratula Micikéhez!

Brik!
Megkaptad az emailem?

Prücsök,
nálunk a lelkes nagypapa (apósom) építi a játszóteret a férjemmel és annak bátyjával az unokáknak. Homokozó az ugye nem egy nagy kunszt, régóta meg is van, a mászóka meg most készül. A csúszdát úgy veszik hozzá készen. Egyébként egy csúszdás mászóka létrval meg miegyébbel 100 e Ft körül mozog.

Sára,
jó pihenést!

A hajhullásnak mikor lesz már vége???

Rita
rita81
 
 


Sziasztok!

Jajaj, annyira le vagyok maradva, hogy az iszonyú!! Azt azért láttam, hogy Panzejnek megszületett a kislánya, nagyon nagy gratuláció, és hát gyönyörű az a kölök!!!!! :):)

Nálunk az van, hogy Dorka még mindig beteg, én jobban vagyok, most Peti (apa) kezdi...

Bocs, de tegnap nem tudtunk elmenni a játszótérre, mert Bence azt mondta, hogy semmi kedve (:)), így Ikeáztunk az egyik haverjával + családjával. De azért nem esélytelen, hogy ott összefutunk máskor, mert szoktunk arra járni!

Majd próbálok visszaolvasni, de most nagyon nagy a készülődés, Bence 4 éves lett eme napos napon, ami ugye sok szervezéssel jár! :lol: :lol:

Puszilok mindenkit:

Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Szia Jutka!

BENCÉNEK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!

Kép

Puszi

Timi
timiban
 
 


HellóKA!

Bencének nagy gratula!! :P :P :P :P :P :P :P

Szerintetek mi van a kiscsajommal? Még mindig alszik! Kezdtük este9kor, 5 kor kajált, kelt 9.30kor 11től megint alszik! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: Én meg megküzdök a hiányérzetemmel!
Most valami növési ciklusa lehet? 12 hetes. HMMM? Már 60 cm! és még mindig csak 4.60! Kis kukac, körülberül annyit is mocorog!

Kép
anid
 
 


Sziasztok,

Anid,
Majd megkérdezem. Oltásokban nincs különbség. Szerintem nincs semmi baj Katával, nyugi.

Rita,

Azt nem tudom, hogy ök mennyit tudnak, de az tény, hogy óriási a különbség a magyar és a svéd eü. között. :( Ezt én sem gondoltam volna amíg meg nem tapasztaltam és tapasztalom továbbra is a hsz-saitokon keresztül. De az oltás szerintem még beleférhetett volna. Sebaj, majd megyünk tavasszal.


Bencének boldog szülinapot! :D

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Mi igazából együtt szeretnénk a kutyikkal albérletbe menni addig még nem épül fel a házunk:-) Remélem sikerül!

Rita válaszoltam neked, remélem megkaptad! :-)

Dorka még nem tudtam válaszolni, most néztem meg a mailjeimet, délután irok:-) Köszi!!:-)

Puszi!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok,

Kicsit meguntam a szilvázást, megnézem mik a hírek erre.

jutka
Ha Bencének ma van a szülinapja, akkor neki is elromlott a vonalzója :-( De ettől persze boldog szülinapot neki :lol:

Azért a nagy gyümölcseltevés, mert ha esetleg nem lesz egy évig tejed és elkezded a hozzátáplálást akkor jó ha vegyszermentes gyümölcsöket adsz neki, amiből ugyebár októbertől elég kevés van. Szegény gyerek mégsem élhet csak almán :shock: , ezért most elrakok olyanokat, amik később jól jönnek és tutira tudom, hogy nincs permetezve.

Saara
Én is lepucolom a héjját, kicsit macerás, de hát az első év arról szól, hogy ha lehet ne fájjon semmitől sem a hasa.

Prücsök
Játszótérhez árakat nem tudok, de a Bécsi út végén (Üröm felé), a vasúti sinek után van egy nagyon olcsó zöldséges és ott lehet kapni mindenféle kertbe való dolgot, pl. vannak különböző színű és méretű csúszdák is. Mi lakásba lakunk, ezért annyira nem néztem meg, de messziről nagyon jól néznek ki.

Rita
Miféle hastáncra jársz? és hova?
Ti is kertes házban laktok? de jó nektek :)

Kép

Kép
gabek
 
 


Éljen a gyümölcsszezon! Barackból már én is bespájzoltam, remélem otthon a szilva eltevést is űzi a családom, mert az én is imádom féig felengedve. :) Csak pucolni ne kéne őket. :roll:
Anid, legegyszerűbb felezve, magozva lefagyasztani a gyümiket.
És hagyd aludni a manót, pihenj addig te is. :)

Rita,
A hastánc engem is érdekelt, de pocakosan végül már nem vállaltam be (szegény gyerek, jól meg van áldva velem; ha így folytatom sosem lesz nyugta :lol: :oops: ). Hova teszed addig oldalra gurulós, lábi-fogós ügyes Mátét? :D
A játszótér projekt saját tervezés vagy megvettétek valahol és csak összeépíteni kell?

Jutka,
Boldog Szülinapot a fiatalúrnak! :P
Milyen jó is, amikor már babazsúrra járnak a gyerkőcök (meg persze a szülők :wink: ).

Timi,
Hgy te micsoda csuda édes képeket tudsz felrakni mindig! :D

Gabek,
A Bécsi út vége nekünk állati messze van, oda nem ugrok el körülnézni. Ha legközelebb arra jársz és meg tudod lesni a cég nevét, rákeresek a neten.

Prücsök

prucsok
 
 


Sziasztok!

Gabek,
miért rossz Jutka Bencés vonalzója?Nálam azt írja ki,hogy Happy 4th birthday!Akkor jónak kell lenni,hisz ma van a szülinapja!Nálad mit ír ki?
Olvastad amit a barátnőddel kapcsolatban írtam?Szerinted így gondolták a következő babát?:roll:
Gergő vonalzójára azt írja,hogy 4 hó,2 hét,1 nap,ez nem valós?
Az én vonalzóim pontosak,a lilypie és a babafalvás is!:lol:

Cseragi,
nagyon tündéri babád van! :D

Csillah,
sajnálom,hogy egy oltás ekkora gondot okoz,és emiatt nem tudtok akkor jönni,amikor terveztétek!Meddig maradtatok volna?

Pusz

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi
Nagyon köszi az infót a következő babáról, persze, hogy olvastam és tovább is adtam.

Hűha, akkor az én gépemmel van valami baj :shock: , mert a gépemen Gergő csak 4 hónapos és 3 napos, a Bence pedig 3 éves 11hónapos és 2 hetes és 5napos :oops: . A férjem állítgatott valamit múltkor rajta, na lekapom a 10 körméről.

Köszi, hogy szóltál, :)

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Szia Jutka!

Bencének nagyon sok boldog születésnapot kivánunk!!!! :-)

Puszi

Brigi

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Gabek,
óó, mi nem kertes házban lakunk (csak majd sokára, ha egyszer lesz rá pénzünk), csak az anyósomék. Ott épül az a neves „játszótér”, azaz mászóka + homokozó.
Hastánc: most helyileg a Kriston Andrea „egészségműhelyébe” járok, egy bizonyos Katához, aki vérprofi hastáncos, és nagyon jó hangulatú volt az órája tegnap. Régebben máshova jártam, de az illető visszavonult. Ez most sokkal jobb is ráadásul. Hogy miféle hastánc: hát, több stílust is ismer Katánk, tegnap egyiptomit tanultunk/táncoltunk. (Én régebben is azt tanultam.)

Brik,
ja, lehet, hogy meg fogom kapni, csak valaki küldött egy iszonyú nagy emailt, és még nem bírtam letölteni, a többi meg ugye beragadt mögé. De remélem megküzdök vele, vagy más nem a párom. Szurkolok, hogy sikerüljön kutyabarát albérletet találnotok!

Jutka,
Boldog szülinapot a nagyfiadnak!

Anid,
ma Máté is alvós napot tart – már én is azt hittem beteg. Biztos az időben van valami.

Prücsök,
Máté itthon maradt, főpróbát tartott a cumisüvegből való anyatejevésből. Ment neki!! Apa vigyázott rá. Gyere te is hastáncra!!!! Persze, meg bárki, aki kedvet érez hozzá. Engem nagyon kikapcsol, leizzaszt, és a hátamnak nagyon jól esik (igazi gerinctorna). Az egyéb előnyeiről nem is beszélve. Igaz, ez a hely nem olcsó, de eddig nekem nagyon tetszik.

A mászóka saját tervezés, elég egyszerű: négy láb, a kétharmadánál egy vízszintes rész, ahova fel lehet mászni, és onnan lehet majd lecsúszni. Sógorom nagyon lelkes, kötélhágcsót és/vagy mászófalat is tervez, de azt megvesszük.

Kérdés:
hol tudtok jó áron habtapit? Vennék Máténak.

Rita
rita81
 
 


Sziasztok,

Timi,

Szept-okt-ben szerettem volna menni.



Rita,

Milyen ügyes vagy, hogy hastáncolsz. Azt mondják, hogy nagyon nehéz.

Gabek,

ügyes vagy te is, hogy gyümölcsöket raksz el. Belölem ez az ambíció hiányzik. Én most sürün járom a gyerekekkel az erdöt, mert sok fajta erdei "bogyó" most érik, azt "legelik".

Viktornak ma nem volt jó napja. Délután semmi nem tetszett neki, nem tudom mi zavarhatta meg, ilyen még nem volt. Délben elég füszeres kaját ettünk, lehet, hogy más lett a tej íze, mert enni sem akart. Fogalmam sincs.
Most már alszik, remélem az éjszakát már nem zavarja meg semmi.

puszi
Csilla

Kép
Kép
Kép
csillah
 
 


Sziasztok!

Hulla vagyok, ma egész nap takarítottam, mert holnap rokonok érkeznek és úgy nézett ki a lakásunk már, mint egy jobbfajta putri. Még jó, hogy sütni-főzni nem kell nekik, mert anyukám holnap reggel jön és hozza otthonról a kaját, amit már otthon elkészített. Na meg a sütit is. :wink:
Ja, meg bevirágosítottam az erkélyt, mert a nyári virágok már nagyon kókadtak voltak.

Toreau: Isten hozott újra itt :) Fogadd azonnali reklamációmat érkezésed alkalmából, én sem kaptam képeket Sárához hasonlóan!!!! Irgum-burgum. Örülök, hogy jót nyaraltatok, és eloszlattad minden aggodalmamat azzal, hogy Robika is élvezte a nagy utazást. Két hét múlva mi is megyünk ugyanis, és nagyon remélem, hogy Bálint mester is jól fogja bírni. :)

Jutka: Boldog szülinapot Bencének! :) Hogyan ünnepeltetek? Majd számolj ám be!

Gabek: Boldog házassági évfordulót és jó romantikázást Lillafüreden! (Annyira szép hely! Irigyirigyirigy) A kastélyszállóba mentek?

Rita: Hastánc... ezt nevezem. :) Amikor jártam kismama jógára pont előttünk volt hastánc óra ugyanabban a teremben, és arra emlékszem, hgoy folyton a szoknyájuk zörgéséről hallottuk, hogy még bent vannak a teremben.
Máténak boldog névnapot kívánok utólag is!

Mi már túl vagyunk a nagy gyümölcseltevésen, van őszi- és sárgabari, nektarin, meggy a fagyóban, de most hogy mondjátok még szilvát is rakok, csak nemtom hová fér még el. Lassan már nincs más a fagyasztónkban, mint Bálintnak szánt csemegék és anyatej.

Cseragi: Nagyon szép kislányod van, gyönyörű nagy szemei vannak. Szerintem amúgy nem hasfájós, ha hasfájós lenne, akkor rángatná fel a lábait, meg vonaglana a cicin, ha ez nincs, akkor nem az. Bálint egészen kicsi korától minden este balhézott kicsit, azt mondják, hogy azért van, mert estére már "belefáradnak" a napba, és nyűgik lesznek.

Kinga: Elküdtem Neked is a mailt, amikor a többieknek. A táblázatban egy t-online-os email van megadva, arra. De átküldöm akkor a citromailre is.

Sikerült találnom nagyon klassz szállást, már csak Bálint útlevelének kell időben elkészülnie és utazunk!!! Annyira várom már!

Képzeljétek, Bálintom bemászott az ágy alá. A szobájában leterítettem plédeket, azokon szabadon foroghat, csúszhat mászhat, mégis csak szabadabb, mint járókában. Én meg tudok közben tenni-venni. Mentem be a szobájába, mert gyanúsan csendben volt, erre látom már félig az ágya alatt kuksol. Elképedve szóltam neki: Bíí, te mit csinálsz? Erre rám néz, elkezd hangosan kacagni. Hihetetlen! Rohantam a fényképezőért, és gyorsan le is fényképeztem, ahogy félig az ágy alatt nyomul. :) Annyira imádnivaló!

Na megyek, alszom egyet!
Puszi:

Lilla

lilló
 
 


Dorka,
tudsz nekem egy listát küldeni a gluténmentes dolgokról, amiket árultok? A legjobb barátnőméknél most derült ki, hogy lisztérzékeny a kislánya.

Saaara,
jó volt veletek összefutni. Kb. egy óra alatt értünk haza, mert Flóra mindenütt le akart ülni, aztán meg gyalog akart jönni, egyedül. :roll:

Lilló,
hova utaztok? Lehet, hogy írtad, csak felületesen olvasok néha.

Gyöngyusz,
és mit tanítasz/tanítottál?

Rita,
habtapit a nagy hipermarketekben lehet a legolcsóbban venni.

Lányok, ha bárkinek szüksége lenne gyermek ortopéd dokira, van egy nagyon jó fej ismerősünk, aki most indította el a magánpraxisát. Fiatal, jó fej, alapos. Mi is hozzá jártunk mindkét gyerekkel. (A feleségével együtt szültem. :lol:) Egyébként a Budai Gyerekkórházban dolgozik, a magánrendelője is Budán van, viszont nem drága.

Más: tudom, hogy itt a többségnek még ez nagyon távoli, de esetleg van valakinek olyan ismerőse, akinek Montessori oviba jár a gyereke? Infók, tapasztalatok kellenének. Köszi! :)

Na megyek aludni, jó hétvégét mindenkinek!
PP
pöttöm_panna
 
 


Sziasztok!

Timi: na ugye, hogy Hanna is tud állni!
Biztos a Norbi inspirálta :lol:
Mi ott tartunk, hogy feláll a járókában , nézelődik utána meg néha elkezd ordítani, mert nem engedi el a rácsot és nem tud leülni.Valamikor meg olyan szépen letérdel.
Mi most kezdtük térdelést.

Nem lesz görbe a Norbi lába, hogy sokat áll?
Nem én állítom, hanem magától áll.

Rita:Máténak utólag boldog névnapot, és gratula az átguruláshoz!
Nekem kb 1-2 hónapja maradt abba a drasztikus hajhullásom.A doki tanácsára szedem továbbra is az Elevitet.

Huncut:biztos fel tud valaki venni Titeket, és akkor nem maradtok le a taliról.
Személy szerint nekem is messze van minden, de ez a vidéki élet hátulütője.
Nekem a kocsi a segítségem.

Az alma milyen csodaszerrel jön ki?

Tegnap megvolt az első púp a fejünkön. :cry:

Bencének boldog szülinapot!
Hogy repül az idő!

PP.: Persze összeírom, hogy mik vannak, de árat csak a jövő héten valamikor tudok mondani, mert akkor megyek az irodába.

Gratula Bálintnak az ágy alatti tevékenységért.
A Norbi ma a Wc-re "mászott" be hozzám :lol:

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Jaj de aranyosak vagytok! Köszönjük mindenkinek a köszöntést!! Hát igen, nagyon hihetetlen, hogy 4 éve volt az a bizonyos hajnal...
Az ünneplés(ek) jól sikerültek, azt hiszem Bence is elégedett. :) Először nem akartam oviba vinni, hogy az egész napot együtt töltsük, de ott is csinálnak köszöntést, énekléssel, gyertyával, meg minden, nem akartam, hogy lemaradjon róla. A kölykök imádják az ilyesmit... Inkább hamarabb mentem érte. Aztán egy fagyizás után itthon folytattuk, torta, ajándékok. Nagyon jó volt, örült a kis vicces fejével :lol: :lol: :lol:

Készüljetek fel egyébként, hogy az óvodákba tilos bármilyen süteményt, ill. házi készítésű kaját bevinni az utóbbi 30 évben 2-szer előforduló szalmonella-fertőzés miatt. Tehát még pogácsát sem süthetsz mondjuk farsangra. Csak zacskós kekszeket, ropit, ilyesmit lehet. Tehát az E640 és a mesterséges színezék mehet, de a házi kókuszgolyó nem...
Én azt találtam ki erre, hogy nagyon vicces csíkos kekszet raktam ki tortaformájúra, hogy azért mégis meglegyen a tortafeeling gyertyákkal. :)

Dorka, ne izgulj, az ilyen púpok hamarosan mindennaposak lesznek! :) Egyébként szerintem nem lehet folyton leültetni, ha magától fel akar állni. Azért próbálj olyan játékot a kezébe adni, amivel ülés közben is jól elvan, hátha akkor kevésbé jut eszébe az új tudomány...

Lilla, nagyon jó az ágy alá mászás! Nem akarod közkinccsé tenni a képet?

Cseragi, nagyon aranyos ez a kép! És vicces is! :lol:

Toreau, üdv itthon! Örülök, hogy jól lett a nyaralás Robikával! Csak így tovább!

Saara és többiek, milyen jófejek vagytok, hogy tesztek el télire! :) Én azt hiszem, borzalmas háziasszony vagyok...

Rita, boldog névnapot Máténak, így utólag!

Üdv a többieknek is!
Jutka

KépKép
KépKép
tjutka
 
 


Sziasztok!

Úgy látom mindenki kihasználja a szép időt :lol:

Ma ismét egy fárasztó éjszakán vagyunk túl :twisted:
És szerintem nem is a foga miatt nem alszunk.
Nyöszörög, elkezdi magát furni mindenhova, néha pukizik egyet.
Úgyhogy lehet a hasa és nem a foga a ludas.
Pedig már olyan szépen ment az alvás és kb 2 hónapja felborult minden.
És rettentő sokat szopizik éjszaka! Nappal csak kb 3-4 óránként, de éjjel van, hogy fél óránként. Mert úgy alszik vissza.
Zombi leszek :evil:

Mit csináljak???
Este 7-8 körül elalszik, kb 12-1-ig és utána hajnal 6-ig megy a cirkusz. Mert ugye annál tovább nem tud aludni.

Ági, hol tartotok?

Indigó és a többiek?
Már nem tudjuk hány kismama van. De szerintem nem sok.

Szép napot!

url=https://lilypie.com]KépKép[/url]
url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
dorka24
 
 


Sziasztok!

Dorka! Én megértelek, nálunk pontosan ugyanez a helyzet. Hiába, nincs nagy korkülönbség a két kisfickó között.
Sajnos én sem tudok rá megoldást. Ha más nincs, reménykedjünk abban, hogy minél hamarabb kinövik...

Móni

Kép
Kép
huncut
 
 


Sziasztok!

Gabi,
nincs mit.Remélem sikerült helyreráznotok a gépetek időérzékét! :lol:

Dorka,
biztosan inspirálta Norbi Hannát,mert már minden hol fel akar állni.
Nem hiszem,hogy baj lehet belőle,mert Norbi magától csinálja,tehát érzi az erőt,hogy felálljon,és elbírja magát!
Nem tudom alvástéren mi lehet a gond,a fogacska is lehet,de ha jól emlékszem használsz rá vmit!Mivel elmúlt már fél éves,adhatnál neki este a szopi előtt vmi tartalmas kaját,lehet,hogy éhes is,vagy már nem elég neki a tejcsi.Nem tudom,csak találgatok mi lehet a gond,hogy ennyiszer fent van a drága!Remélem mások szolgálnak vmi jó tanáccsal.

Nálunk is felborult pár napja az alvási szokásunk.
Vége az este korán elalszunk című fejezetnek.Hanna 7-kor már aludt,most meg 9-kor alíg tudom lerakni,pedig ekkora már nagyon fáradt.Eddig bevittem az ágyába és elaludt,most altani kell,igaz nem az elalvásik csak egy kicsit,amíg már nem kell sok neki,hogy aludjon.Na ez eltart legalább 9-ig! :shock:
A nappali alvás is borult.Most később kel,nem 1/26-6 között,hanem 7 után,ezért reggel már nem alszik vissza 8 után,mint szokott,de ebédig viszont még nem bírja ki.Mivel most később reggelizik,de 11 körül le kell fektetnem,így az ebéd csúszik,eddig dél körül evett utána aludt 2 órát legalább,most egy körül eszik és csak egy kicsit alszik 3 körül,mert estig azért nem bírja egy alvással!Szóval az egész napunk felborult!Gondolom lassan próbál átállni a napi egy alvásra! :roll:

Mennem is kell,mert most kelt fel és lassan ebédelnie kell!
Ja,és végre kibújt mind a négy fogacska is!Talán most lesz egy kis fogzási szünet,hamár négy jött egyszerre! :wink:

Puszi

TIMI
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok!!!

Csak egy rovid bejelentkezes, majd aztan irok tobbet, ha kicsit rendezodnek a dolgok.
Nagyon szepen koszonom a gratulaciokat, nagyon-nagyon jolestek!!!
Jol vagyunk, Mici 3-4 orankent kel fel enni, ugyhogy egyelore nem panaszkodom, persze az ejszakak farasztoak, de azert kibirhato. Ami cikisebb az a Lacko feltekenykedese, de miota megkapta az ajandek vonatot, amit a Mici hozott nekia korhazbol, ez is elviselhetobb. :D

Klinikan egyebkent jol ereztem magam, mindenki nagyon kedves volt, orulok, hogy megint ott szulhettem.

Sok puszi mindenkinek, probalom majd kovetni a dolgokat, meg jovok meg a szulestorivel!
Panzej
panzej
 
 


Szia Panzej!

Örülök,hogy minden rendben és már otthon vagytok!Várjuk a történetedet.Mégegyszer minden jót és sok tejcsit kívánok!

Puszi

Timi
timiban
 
 


Sziasztok!

Panzej örülök, hogy otthon vagytok és hogy Micikének jó étvágya van:-) Gratulálok mégegyszer, sok boldogságot!

Hát mi ma szomorúan ébredtünk, ma van a temetés:-( Én egyre idegesebb vagyok, egyre nagyobb a fájdalom amit érzek:-(

Mindenkit puszilok!
Majd leszek délután!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Panzej örülök, hogy otthon vagytok és hogy Micikének jó étvágya van:-) Gratulálok mégegyszer, sok boldogságot!

Hát mi ma szomorúan ébredtünk, ma van a temetés:-( Én egyre idegesebb vagyok, egyre nagyobb a fájdalom amit érzek:-(

Mindenkit puszilok!
Majd leszek délután!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Panzej örülök, hogy otthon vagytok és hogy Micikének jó étvágya van:-) Gratulálok mégegyszer, sok boldogságot!

Hát mi ma szomorúan ébredtünk, ma van a temetés:-( Én egyre idegesebb vagyok, egyre nagyobb a fájdalom amit érzek:-(

Mindenkit puszilok!
Majd leszek délután!

Brik

Kép
Kép
Kép
brikancs
 
 


Sziasztok!

Tegnap írtam, és eltűnt... :( Milyen kis vicces ez a babanet.

Brigi: Sok erőt Nektek mára! Nagyon rossz lehet most Nektek, de lélekben Veletek vagyok!

Dorka: Tegnap Neked írtam egy csomót az alvással kapcsolatban, na az tűnt el. Szóval - tudom ez nem vigasztal - de nálunk hasonló volt Bálinttal egy időben. Néha megmagyarázhatatlan módon felkelt éjszaka, és nem aludt vissza, hanem elszórakoztatott bennünket. Sikítozott, kacarászott, lehetőleg jó hangosan, hogy mi se bírjunk aludni. Aztán ez egyik napról a másikra megszűnt. Néha visszatér, de csak egy-egy éjszakára.
Mi lenne ha későbbre tolnátok a fürdést? Mi fél 9-kor fürdetünk, utána szopi és olyan fél10 felé alszik el, így jó eséllyel alszik reggel 6-7-ig. Kivéve mikor valami rátör és felébred éjszaka.
Szegénykém, elhiszem, hogy már zombinak érzed magad. Én is így voltam.
Egyébként Bálint nappal nem alszik. Olyan fáradt már néha, hogy dörzsöli a szemét, nyüszörög, de nem bír elaludni. Aztán fél óra hátsimi meg küszködés után elalszik 10 max. 20 percre. Szerintem ez tök nem normális egy 5 hónaposnál.

Panzej: Várjuk a szüléstörit :) Örülök, hogy minden rendben volt!

Lányok! Megkaptam az üres időpontokat a játszóházban. Mikor akarunk talit szervezni?

PP: Ausztriába megyünk. Salzburgtól 30 km-re egy faluban találtam egy nagyon klassz családi panziót. Remélem élőben is olyan klassz, mitn a képen, bár mi mindig ettől az irodától foglalunk és eddig még nem csalódtunk.
Már nagyon várom, de már csak két hét és utazunk.

Szombaton moziban voltunk apával. Meg se tudom mondani mikor voltunk utoljára. A film felejthető volt, az élmény felejthetetlen! :) Anyukámék itt aludtak és felügyeltek Bííre, de nem igazán kellett felügyelni, mert fürdetés, szopi után leraktuk aludni és elsurrantunk, fel se ébredt míg odavoltunk.
Tegnap meg kisvasutazni voltunk, meg a János hegyi kilátónál. Olyan klassz volt, csak apa dereka szétment a kenguruzástól. A gyerkőc nagyon élvezte, csak jól elfáradt. Hűvösvölgyig végigaludta az utat a kenguban.

Gabinak utólag is boldog házassági évfordulót! Remélem jól éreztétek magatokat Lillafüreden (nagyon klassz hely!).
Pepének meg boldog hófordulót!

Puszi
Lilla

lilló
 
 


Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?