Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani,hogy mikor van a szüléskészítő tanfolyam?(vagy hol nézhetnék utána?)

Köszi:Ildikó
ilgya1
 
 


szülésfelkészítő :oops: :D bocs
ilgya1
 
 


Timi,
tegyünk egy próbát, hogy összevesznek-e rajta. :roll:
Még mindig alszik. Nektek meddig jó?

Vanília,
akartam is mondani tegnap, hogy a mi konyhánkban a konyhaszekrényen és a hűtőn kívül SEMMI nincs a földön! Ja, még a babakocsi.
Figyi, feltehetem a képet Áduszról és az Apukájáról? Nem akartam az engedélyed nélkül. Meg olyat sem mertem, amin látszotok ti is Timivel, mert nem tudom, hogy komolyan mondtátok-e. Mert van még egy csomó képem tegnapról ám! :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

 
 

Ilba,
teszel fel egy táblit?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja és az ominózus 3 azaz három db kép, amit még én csináltam :D Kép
Kép
Kép
Vendég
 


Ilgya,
nem ismered véletlenül Vecsésen a Sallai Borit?

Sajnos a felkészítőt nem tudom.

Nagyon szép Dávid! És a hugicája is (?). A rózsaszín keretből gondolom.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi:

Fél 6-ra haza szeretnék érni.Lehet,hogy mi elöbb lemegyünk egy kicsit,mert már túl vagyunk az ebéden és már szenvedünk.Küldjél sms-t ha lent vagytok.

Kép

Kép
novum
 
 


Tücsimami,
ezt a hátraborulós játékot sajnos olyankor is megcsinálja, mikor nincs mögötte senki. :?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi:

Tehetsz fel képet nyugodtan.

Kép

Kép
novum
 
 


Mármint amin én vagyok rajta :D

Kép

Kép
novum
 
 


Gabi csak vicc volt, tegyél fel képet amilyet csak akarsz.

Kép
vanília
 
 


Hellóka!

Gabi!
ó,köszönjük..... :oops: és tényleg hugicája lesz :wink:
Te se panaszkodhatsz, Livi tündéri egy kiscsaj!!!!

Így névről nem ismerős a Bori,de lehet,hogy láttam már....melyik korosztály?és merrefelé lakik?( Vecsés elég nagy)

azért kösz.

Ildikó
ilgya1
 
 


kösziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!

Timi, persze, menjetek csak. Még alszik. :shock:

Akkor itt vannak:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tücsi,
ablakok :evil: :evil: :evil: Küldd már át légyszi nekem a képeket normál méretben, köszi!

Ma kaptam egy levelet a mhelyemről, hoyg kapjak GYED-et. Kitöltve postafordultával, de legkésőbb szept. 24-ig kell bejelentenem az igényt. 18-áb adták fel, és ma 21-e van :shock: :evil: Gyűlölöm a postát, ezt már egy csomószor eljátszották, hogy Bp-n belül feladott levél 1 hétig keringett az űrben. A mobilszámlámat rendszeresen határidő lejárta után, vagy előtte 1 nappal kapom meg :evil: Csoda, hogy még nem szóltak érte egyszer sem, hogy pár nappal mindig túllépem a határidőt.

Ilgy,
sajna nem tudok segíteni tanfolyammal kapcs.-ban, én anno nem jártam, a dokim is azt mondta, hogy fölösleges. Nekem is van ismerősöm Vecsésen, a Kuni Szilvi. Nemrég született neki is a 2. babája. Pocakbabának van neve?

Kép
mancs
 
 


Ildikó!
29 éves és az Álmos utcában lakik.
Igen, tudom, hogy Vecsés elég nagy, de azt is hallottam, hogy szinte mindenki ismer mindenkit. :wink:

Hugica neve?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus!
Hűha,elvileg ismernem kéne a Borit :oops:......... a kor is stimmel és az utca is. :D igaz én csak 9 éve lakom itt :D ,de( a páromat megkérdezem,mert )nekem nem rémlik.

Azért az túlzás,hogy mindenki ismer mindenkit :D több mint 20 ezer lakosa van 8) de lehet,hogy csak nekem kicsi a memóriám. :wink:

Köszi,Mancs.Igazából nem nekem kéne a tanfolyam......

Nevet még nem választottunk neki,szegény névtelen,mert nem tudunk megegyezni a férjecskémmel,pedig ideje lenne már megállapodni :shock: neki a Zsanett,meg a Vivienn meg a Szandra tetszene,nekem meg az Anna,Jázmin,Gréta,Boglárka....két név szóba se jöhet :oops: (pedig az egy jó megoldás lenne, de mivel Dávid is magánba nyomul,így a hugi se kap-ez közös megállapodás volt még régen )sorsolni fogunk asszem :?

Kuni Szilvit se ismerem :oops:

Tök jók ezek a talis képek!

Üdv.:Ildikó
ilgya1
 
 


Ilgya,
én úgy tudom, hogy szerdánként 15.00-től van a központi ebédlőben.

Táblát majd később, most uzsi és játszó!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ildikó!

Pi a párommal a harmadik fiúnkanál nem tudtunk megegyezni a névben. Páromnak a Roland, nekem meg a Tamás tetszet... Gergő lett.
Lehet ti is kitaláltok valamit az utolsó héten, mint mi!

mennem kő máris

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Megjöttem én is. :wink: 9-kor indultunk a shopping körútra a szomszéd csajjal+a skacok és nem rég értünk haza. :lol: Nagyon szupi volt bár a fiúkkal fárasztó volt egy kicsit.Bocsi nincs időm visszaolvasni mert tanulnom kell.Bár a szombati sulim elmarad a fidesz miatt. :roll: Íme néhány kép.
Ez az új ágya Dominak most örökölte a nővérem kislányától. :)
Kép
Tegnap kacsaszárnyat falatozott. :lol:
Kép Kép
Mai portéka a H&M-ből.
Kép Kép [img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1158853461.71.jpg[/img
Illetve a C&A-ból.
] Kép Kép Kép

Eredetileg Nike cipőt akartam venni Dominak de nem kaptam. :evil:

Kispestiek!Holnap játszóház?????? :wink: Mi megyünk.Pussz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Na mi megjöttünk a sétából.
Apának ma este kimenője van, a hugicám jön Petrázni, talán tudok egy kis rendet rakni.
Ilba nem tudom honnan ez a sok vasalnivaló, apjuk csak úgy dobálja a szennyesbe az ingeket és polókat. :evil: Petra cuccait is ki szoktam vasalni, de az max. fél óra hetente, még annyi sincs, ráteszem a vasalót a bodyra és már kész is. :P

Sasha akartam már kérdezni, hogy milyen volt a hét többi napján a bölcsi?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ez lemaradt. :twisted:
Kép

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Vuka!

A bölcsiről annyi információnk van, hogy beteg, és nem mehetünk...majd, ha meggyógyul... jaa igen a Dani :wink:

Szóval kedd óta nem voltunk, de valahogy elment tőle a kedvem, hogy szegényke sírt hétfőn majdnem egész nap, kis megszakításokkal és csak, hogy rámcáfoljon egész jól elvolt egész héten itthon. Persze reggelente üvöltés, hogy ő sehová se mehet. Szóval majd hétfőn, de lehet akkor meg inkább fülészetre viszem, mert már teljes két hete taknyos! Nem úgy tűnik, mintha múlna. Nagy bajban is vagyok. Most pl egy szál rövid ujjúban, meg kisgatyában nyomul, mert ha hosszú gatyát adok rá akkor csatakosra izzadja magát!!! Nagyon durván, csavarni lehet mindenéből a vizet.
Akkor meg azért fázna meg mégjobban.

Kép
sasha
 
 


Dia, amiket feltettél, mindből van nekünk is, csak gondolom kisebb méretben. :wink:
Vendég
 


Eszti!
:wink: :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Mancs: tudhattam volna, hogy valakinek szemet szúr, hogy a konyhás indokom az utazóágy megvételére csak egy hatalmas blöff... dehogy mért pont neked? :twisted:

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia,
megyünk 10-re holnap, Timiék, Vaníliáék és mi. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tényleg, Mancs, igaz, hogy 5-6 vilimegálló, de nincs kedvetek nektek is jönni? Livi ugyanennyi idős volt, mint Petike, mikor először vittem. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na jó, 6 hónapos volt, de attól még na. Hö?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Tücsimami,
Kitartás!!! Királyul csinálod, én nem vállalkoznék erre. Mármint az irányításukra. Csak keményen a hülye munkásokkal. :evil:
Én mindig azt kérdezem meg halkan, hogy szinte csak mekk mesterekről hallani, de ezek is teli vannak munkával. De hogy???? :shock:
Görgőnek meg kutya baja, legalább lesz egy papírod róla. Csak hát szegényt ehhez meg kell szúrni. :(
Meghívás érvényben!!!!! :D

Vanília,
Kaja?
Éjjel megy a szopi ezerrel.
Reggelit általában nem kap :oops: (remélem ezt nem olvassa doktornéni, vagy védőnő), néha pár mili gyümilevet kanállal a délelőtt folyamán.
Ebéd 120 főzi kb. és ugyanennyi tejcsi kanállal. Ebéd utáni elalvás szopival.
Uzsi 160 gyümi kb.
Vacsi 200-230 mili tej kanállal.
Fürdés után bealvás szopival.
Azért nem kap reggelit, hogy ebédeljen. Amúgy úgy 7 körül szopizza az utolsót és a reggeli ha van, akkor fél 10 körül kap 100 tejcsit kb.
Evős, nem evős periódusok váltakoznak, de a figyelmét mindig le kell kötni. És ezzel az igen változatos és bőséges étrenddel :lol: hízik, legutóbb 70 dekát. :shock: Aszongy dokinéni jó még a tejem. :roll:
Ti mikor, mennyit esztek?
Jók a képek!
Sóskaleves????? Még soha nem hallottam ilyet. :roll:

Dia,
Nagyon vagesz cuccok! Kedvencem a sapi! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs nem akarom megvédeni Coolasát, de én se teszek sokat a konyhában (főzés terén), ettől függetlenül azért vizet szoktam forralni Petra teájának. Szóval amit írt az még elfogadható. :lol:

Petra ma összesen fél órát aludt napközben, persze annál többet hisztizett, eléggé kivoltam már estére. Most bealudt, kérdés mikor ébred újra és vissza tudom-e altatni. :?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Halihó,

persze a rákospalotaiakat már nem is hívjátok játszóházazni :D

Ildicsi,
nagyon rucikákat vettél
olyan szines bodynk nekünk is van :D
nekem is el kellene mennem vásárolni, csak amig ilyen jó idő van addig nem sürgős :lol:

Nekünk is kókusz matracunk van. Olyan drága, mikor mondták az árát azt hittem egy egész kókuszültetvényt adnak
Szerintem se túl kemény.
Zsófi mióta megszületett csak az ágyában szeret aludni :lol:
én nem bánom :lol: :lol:

Coolasa,
nagyon szupi az ágyatok
miért vagy rákattanva a sesami streetre?
Olyan jó?

Kép

Kép
sajtine
 
 


Vuka,
de jó neked, hogy főz a férjed
ezzel a főzéssel olyan sok gondom van, úúúútálom

Kép

Kép
sajtine
 
 


én is mindent vasalok
Zsófinak még a pizsijeit is. A magunkét nem.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtinő, hol laktatok külföldön????

Kép Kép
coolasa
 
 


Hát Vuka, Sajtine és a többi vasalós Anyuka! :D
Minden elismerésem a tiétek. Komolyan. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolasa,
amit mondtam az iwiw-en

Kép

Kép
sajtine
 
 


Igen Sajtika, már kérdezte Coolasa korábban is, de nem válaszoltál. :twisted: Engem is érdekelne.

És a túromra se mondott senki semmit. :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


De én azt nem hallottam!!!! :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba bocsi, de a túródhoz nem tudok hozzászólni.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Ilba
milyen túró :?: :?: :?: :?:
USA

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtine én kitaláltam az iwiw-ről, egyébként mennyi ideig és mit csináltatok ott?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Sajti, azt hittem az csak kirándulás volt.... mennyi ideig laktatok ott? Szerintem nem is velem beszélted meg, hanem a gonosz alteregommal, aki bejelentkezett a nevemben a wiwre.

Kép Kép
coolasa
 
 


2 évig
CA-ban csak nyaraltunk
New Yorkban éltünk
semmi különöset nem csináltunk

Kép

Kép
sajtine
 
 


Ilba, a túródról az jut eszembe, hogy szeretem a túrógombócot. Na. Most akkor ez gondolom nagy segítség volt. Látod, hogy nem szabad semmit forszírozni?

Kép Kép
coolasa
 
 


Bush elnöknek segítettem 1-2 dolgot elintézni :lol: :lol: :lol:
hogy kell bekötni a cipőt meg ilyenek :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


tud valaki valami jó játszóházat?
jó ez a törpike klub csak én mindent hamar megunok :D ikrek vagyok :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Mikor voltatok kint?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


1999-2001

Kép

Kép
sajtine
 
 


és te Ilba mikor és meddig?

Kép

Kép
sajtine
 
 


1995-1997

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?