Új privát üzeneted érkezett!

Hetvegere esett az utso inszem, a stimu mellett +20000 lett a vegosszeg. A stimu pedig utoljara kb. 15000 volt, tehat ezt havonta mi nem birjuk anyagilag. Persze lehet, hogy ez "nem nagy osszeg", de nekunk sok. Elfogyott a megtakaritott penzunk, es nincs mibol csinaltatni. Hogy ugy mondjam - kell sajna masra. Oktoberben 2 eskuvo lesz - kesz anyagi csod a csalad. :( :( :(
Es hozzateszem, mar hinni sem hiszek benne.
babszi
 
 


Értem. Ez tényleg gáz! Pedagógusfizuból Te se nagyon ugrálhatsz. :(

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok Lányok!

Itt vagyok! :lol:
Mindenkinek köszi a drukkot, aranyosak vagytok nagyon.
Hát túl vagyok rajta, szerencsére nincs semmi baj, minden rendben, most már csak várom a csodát!
Nagyon izgultam, de mikor már elkezdte a doki csinálni, megnyugodtam, ez azóta is tart.
Viszont tegnap este óta kicsit-nagyon fájdogál a pocim alatti rész, ezt nem tudom mi okozhatja?Tudja valaki?
Egyébként optimista vagyok, de valahogy nem tudnám elhinni, hogy nekem ez sikert hozhatna.Azért figyelek magamra!
Csak ez a fene szúró érzés ne lenne! Tanácsokat várok....

Orsi
orsika0
 
 

 
 

szép reggelt mindenkinek :!:

odry a lumbágód az baromi vacak lehet...és sokat kéne feküdnöd ám vele, meg pihentetned amig 'ellazulnak az idegecskéid.
és már itt tartunk két hét múlva a 3. :?: jézusom, de izgulok érted :oops:

orsika, akkor jól átvszelted és tuti, jó, hogy el tudtál lazulni! szerintem nálam tapasztaltabbak írnak neked a feszülésedről, de
valszeg természes ez ilyenkor :!:

babszika, szerintem meg ilyenkor nem kéne esküvőkre nektek invesztálni, egy virágcsokor és kész :!: :!: :!: ennél ti sokkal fontosabb vagytok, hogy a baba sikerüljön mihamarabb,ha ezt valaki a családban nem érti meg akkor őbenne van a hida, hidd el nekem :!: pusszkó, és gondoljátok át mégegyszer azért ezt :lol:

zölddisznó, üdvöz. itt, és sok sikert :!:

sapé, remélem minden ok :?:
gyöngyike, olyan jó, hogy ilyen nagy már a leánykád :P kérünk 4D-s képet :!: :!:
kicsiboris
 
 


numato, nagyon szorítok a hsg -hez neked és utána várunk ide vissza :!: meglásd olyan jó lesz túlesni rajta, hogy pénteken már
boldogan írsz nekünk :lol:

lola köszi, most már értem de kitartást neked :!:
kicsiboris
 
 


Lányok,köszi a drukkokat!
Odry!gyújtottam gyertyákat,ahogy mondtad.most már rajtam nem múlik!a fehér mit jelképez?
lola29
 
 


Sziasztok!
Én mától itthon pihengetek. Egy kicsit pakolgatok, takarítgatok közte pedig pihengetek is. Nem kapkodom el.
Közben egy évvel én is öregebb lettem. De hát az időt nem lehet megállítani.
Orsi Drukkolok neked! Szerintem ezek a szúró fájdalmak lehetnek akár a gyógyszerektől is és esetleg még hogy volt 1-2 vándor pete és most repedtek meg. De ez csak tipp. Pihengess amennyit tudsz.
Ha jól emlékszem nekem is fájdogált anno a hasam. De rég volt már!
Megpróbálok képet felrakni a picurról. Nem igérem ,hogy sikerül.
Gyöngyi

UI: Most nem sikerült a kép, lehet hogy nagy. Még próbálkozom, ha nem sikerül küldöm a emil címekre.
bgyöngyi
 
 


gyöngyike, írtam korábban, hogy van egy progi amivel kicsinyíteni lehet a képeket ide rakom neked az oldal címét, csak a downloadra kell klikkelni:
http://www.download.com/IrfanView/3000- ... ag=lst-0-1
a progiban megnyitod a képet és az IMAGE/RESIZE menüpontnál a
600x480 pixelre klikkelsz, ezzel a képméreted kicsike lesz, megpróbálod? ha nem küldd el nekem a diana_k@freemailre és felteszem neked kicsiben ide a topicba, már úgy várom, hogy láthassam :!:

lola, biztosan nincs semmi gond, most tényleg lazíts, pihenj :lol:
kicsiboris
 
 


szióka, hallottatok valami amerikai 'csodaszerről ami segít a megtermékenyülésben?
kicsiboris
 
 


zölddisznó, küldtem üzenetet sok minden van a neten az inszeminációról. Holnap már a személyes élményeimet is eltudom mesélni, ha érdekel.

lola, orsika0 én is szurkolok. :D
mágnes, van itt a babaneten egy másik topik a megmaradt gyógyszereknek, nemtudom mennyire sikeres, de lehet hogy oda többen benéznek.
bgyöngyi, de jó nektek minden jót a babához! :wink:
bbilona
 
 


bbilona, tényleg te holnap mész inszemre? húúúú annyian vagyunk itt ebben a topicban (tök jó!!!), hogy néha nem tudom követni, ki mikor, hol tart, hova-mire megy :roll:
tényleg kéne az a táblázetocska :lol:
sok sikert az inszemhez neked :!: :!: :!: és mesélj ám holnap :lol:
kicsiboris
 
 


Megint itt vagyok... :oops:
Ugyanis szeretném veletek megosztani ami történt velem.
Röviddel az után, hogy írtam reggel, elmentem a fürdőbe, és olyan rosszul lettem, hogy másodpercek alatt leizzadtam, nem láttam a szememre, és huppantam egy nagyot a földre.
Teljesen elveszítettem az egyensúlyérzékemet, és a szédülés azóta is tart. Rögtön le is feküdtem, azóta meg sem merek mozdulni, csak most egy picit, hogy nektek írjak.
Nem tudom, ilyen előfordult már mással is?
Nem találok rá magyarázatot, de bevallom kicsit megijedtem, sosem volt még ilyen.
Talán a gyógyszerek?
Mit tegyek? :roll:

Orsi
orsika0
 
 


Orsi
Előfordulhat hogy a gyógyszerek utóhatása, de nem biztos. Vérnyomásod esetleg? Orvosodat nem tudod felhívni. Addig is pihizz.
bgyöngyi
 
 


orsika, mindenképp beszélj a dokiddal szerintem :!: :!:
én is megijednék a helyedben, ráadásul
ez az esés sem igen használ most neked:roll:
kicsiboris
 
 


orsika, huuh. Mióta kapom ezeket a stimuláló szurikat, én sem vagyok OK, a vérnyomásom a béka feneke alatt, legalábbis így érzem. Nem tudod megmérni valahol? Látod sokan gondolunk rád, küldjük az energiát, vigyázz magadra!

Én holnap megyek, de körülöttem mindenki meg van fázva, és úgy érzem elkaptam. Mit tegyek? :?
bbilona
 
 


Sziasztok!
Babszi: A párommal kapcsolatban, amikor elpityeredtem (elég sokszor), és ő gyakorlatiasan és határozottan felrázott, volt, hogy rosszul érintett, hoy ennyire érzelemmentes lenne...De aztán rájöttem, hogy azért csináálja, mert ha látom, hogy sajnál, akkor még jobban magam alatt vagyok. Szerintem én így bírtam ki.
Amikor a 3. inszem sikerült, aztán mégsem, akkor meg az volt a gondom, mi van, ha ez volt az egyetlen esélyem, és nem vigyáztam magamra eléggé?

bgyöngyi: a szúrás normális dolog, gondolj bele, stimulálva vagy, a méhed ilyenkor meg van püffedve, ráadásul még azzal a katéterrel is nyösztetik. Nem szereti a szervezet ezt a sok beavatkozást :?

bbilona: voltam már ott, de ezeket a gyógyszereket nem keresték, gondolom azért, mert nem hiánycikk.
Ha nagyon meg vagy fázva, szerintem gondolkozzel azon, hogy nem érdeme - e dokihoz elmenni. ÍEgy hónapot én is kihagytam anno, tüdőgyuszi miatt antibiotikumot szedtem. Azt mondta a dokim, akkor inkább ne menjek.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok !

Hiányoztam?????????????? :lol:
Nekem igen,de mivel ahátam jól szuperál,ezért szépen takarítgattam és így oly fáradtka voltam,hogy nem jöttem. :oops:
Bocsi-bocsi :!:
Azért látom nem unatkoztatok!!! :P
Jó kis csapatunk bővült és ez úton is KÖSZÖNTÖK MINDENKIT!!!!!


Képzeljétek el, hogy ma majdnem a frász kapott el.
2 hét múlva inszem ( 3. , aki nem tudná ) és pénteken tapasztaltam,hogy nem kapok sehol clostyt....... :(
Ma elmentem kaptam másik receptet,ami 7000 ft-ba kerül,DE lehet,hogy a closty hiány miatt ez is fogytán van és a köv. 40000ft.-ba kerül. Gyors ezer telefon,már megkértem Ágikánkat is aki, csak pár kilóméterrel lakik odébb........ :wink:
Végül kiderült,hogy Újszegeden egy picike patiában van ég 3db,gyors elmentem és 2 db-ot meg is vásáróltam.
Remélem az eggyik dobozt elajándékozom majd valakinek!!! :lol:
Szóval: Jól kezdődik!? :shock:


Coca!!!!
Nállunk itt egymást követő két napon csinálnak inszemet és rendessen fel is vesznek az osztályra. Inszem útán 2 óra pihi útán hazamehetek,majd másnap reggel vissza......... :wink:
Mindenhol másképpen megy,de a dokit ha megkérded,bízti elmondja.
Maga a művelet nem tart sokáig és nem fáj :)
Sok síkert!!!!


Babszi!
Látom neked is volt ídőd a hétvégén :wink:


Kisboris!
Pihenek és már minden oké :wink:


Majd jövök!!!!!!!!

Odry
odry
 
 


odry, örülök, hogy jobban vagy és szerintem nálad a 3. inszem szupi lesz :!: :!: bár nekem még nem volt ilyenem biztosan érzem, hogy nem lehet azért olyan egyszerű dolog pláne, hogy utánna vigyázni kell, vigyázz majd te is nagyon magadra, addig meg vidámkodj, meg élvezd a körülötted történő dolgokat :lol:
és én kérem azokat a gyogyókat!!! ne nálad fogyjon el :roll:

zölddisznó, ne aggodalmaskodj ám, gyorsan túlleszel rajta, közben meg próbálj meg ellazulni :lol:
kicsiboris
 
 


ODRY!

Hsg után tuti, hogy sikerül összehozni egy vagy kettő babyt Kép
Amikor vissza hívtál akkor már a patikában voltam. Köszönés nélkül mentem be és jöttem ki is, mert a telefonom szarakodott. Mire hátra fordultam, hogy eltávozok, addigra berácsozták az ajtót :lol: Szerintem azt hitték, hogy hibbant a lány Kép

Szép álmokat Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


Köszi csajok a sok bíztatást! Clostizok ezerrel (2*2). Én a 16. patikában találtam. Ez gáz!

Kép
zölddisznó
 
 


Jó estét!

Ági!
El tudom képzelni,mert én is ezerrel futottam volna........ :lol:
Aranyos vagy :!:
Nem tiltakoznék két ilyen szép baba ellen,mint amit fel raktál,de jöhetnek szép sorban :lol:


Kisboris!
Oké!!! Szólj,hogy mikor és hogyan adjam át,vagy juttasam neked a bogyókat :wink:
Köszi a bíztatást én is nagyon így állok hozzá!!!
Most olyan jó nekem! :oops:


Lola!
A fehér a tisztaság és a béke,meg ki tudja még mit lehetne írni róla.
A lényeg,hogy nyugodt legyél és bizzál benne!
Én ' veled " vagyok és nagyon szorítok!
Puszika!!


Wandera!
Rég írtál!? Vagy csak nekem tünik úgy :?: Jobban vagy?


Jó éjszakát!
odry
 
 


Sziasztok!

Orsika, remélem jobban vagy, örülünk,hogy végre írtál, szédülés enyhült?

Odry, csak lassan azzal a takarítással, éppen hogy helyrejött a derekad,máris ezerrel dolgozol :lol:

kicsiboris, köszönöm a bíztatást, holnapután délután már sokkal jobban fogom érezni magam, akármilyen is lesz ez a hsg,ebben biztos vagyok hogy utána csak jobb lesz :wink: te jól vagy??

Bbilona, köszönöm a bíztató szavakat, remélem jobban vagy, mi volt tegnap? ugye minden oké? :wink:

Zölddisznó, hogy bírod a clostyt? meddig kell szedned?


üdv és szép napot (eső ellenére is) mindenkinek:

numato
numato
 
 


odryka, csak vicceltem :lol: remélem nekem meg majdan nem kellenek a bogyók :shock: de tényleg ne végezz most nehezebb fizikai munkát :!:
numato, köszi, elvagyok, pénteken megyek az utolsó szurira úúúújjjééé
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek nem bírtam az emeri vizsgálatot :oops:
Olyan pánik fogott el,hogy szégyen,vagy nem de ki kellett jönnöm.
Csajok,inkább 2 hsg,mint mégegyszer ilyenre menjek :(
Még most is alig vagyok észnél!!! Olyan színten kapkodom a levegőt, most már csak néha,hogy az leírhatatlan. :x
Még a könnyem is kicsordult,ahogy beültem a kocsiba :cry:
odry
 
 


Numi!
Úúúúútálom a clostit! Egy hétig fáj tőle a hasam, szerelmeskedni is csak óvatosan tudunk, annyira. Puffadás, hányinger...
Bleeee.

Kép
zölddisznó
 
 


Kép
Odry!
Ennyire rossz volt Kép szegénykém!
Pénteken majd megdumáljuk Kép
Jó éjt Kép

Kép
Kép
Ági279
 
 


numato, köszönöm a kérdést, nagyon sokat kellett várnom (3/4 7-15.00 tartott), de jól elbeszélgettünk a többiekkel, és az egész nem volt vészes, igazán, szerintem a rákszűrés ennél kellemetlenebb. Ez neked is szól zölddisznó, emiatt ne izguljatok!
numato szorítok a hsg miatt, hogy minden ok legyen.
Mindenkinek szép napot!
bbilona
 
 


odry, jajjj nem akartam neked elmondani, hogy milyen az MR....
gondoltam, rosszabb ha még meg is ilyedsz tőle előre :(
én voltam kb. két hónapja, és tudom milyen, iszonyúan *ar :!: :!: :!: alig bírtam ki, pláne amikor beadták a kontrasztanyagot úgy, hogy nem tudtam mikor lesz a szúrás...hát azt hittem kiugrok onnan :evil: odryka, hát akkor most majd mész mégegyszer, tarts ki, gondolj majd alatta valami tök másra (én igy vészeltem át)... :roll:

numato, kitartást a hsg-n :!:

bbilona, na de jó, hogy túlestél rajta :lol:

babszika, wandrea, sapé, jól vagytok?
kicsiboris
 
 


odry,

nem tudom milyen volt az emeri(de végül megcsinálták,ugye?), de a soraidból magamra ismerek, én is bepánikoltam már pl.ct vizsgálaton, muszáj volt szólnom, h ez van.....és most már jobban vagy? jaj,szegénykém, teljesen együttérzek, hidd el :oops: írj, hogy mi van veled


bbilona, örülök, hogy túl vagy(tok) ezen, mikor lehet vmi konkrétat tudni?


kicsiboris, pénteki utcsó szuri után, mi
a következő lépés? tudod, én még tapasztalatlan vagyok ezekben....

zölddisznó, hát ez nem túl jó hír, ha closty ezeket produkálja mellékhatásként....akkor nem is igazán lehet hozzászokni, nem?

Lányok, szeretném már ha hnap ilyenkor lenne, és mielőbb túlesnék a hsg-n, eléggé be vagyok.....vki (pl.aki BMC-ben már túlesett ilyenen)
részletezné nekem, miért kell hosszú póló vagy szoknya? a röntgenből átmegyek egy vizsgálóba? és kint látnak a várakozó emberek? nem elég, ha szabadidő gatyűt viszek? ne haragudjatok, h ilyen "hülyeségeket" kérdezek, de szeretném tudni a részleteket

előre is köszönöm, drukkolok mindenkinek, puszi nektek

numato
numato
 
 


numato: mi is az a HSG?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


numato, hosszú póló bugyi nélkül így fekszel fel az asztalra, hogy megtudjanak kuksizni. Azért jó ha esetleg jódos lenne a vizsgálat során, ezt elcsomagolod és felveszed az utcai ruhádat.
Nem kell közönség előtt elhaladni v. ilyesmi. Sok sikert, tényleg ne izgulj minden rendben lesz!
17 nap múlva kell mennem újra, ill. ha megjön a 2.3. napon.

odry, lehet hogy írtad már, de miért van szükség emrire?

kicsiboris, én már teljesen elvesztem az információk sűrűjében, te melyik fázisban tartasz?
Szép napot Nektek!
bbilona
 
 


sziasztok, numato, tuti nem kell emberek előtt végigsétálnod :lol:
az elég nagy gáz lenne, de értem az aggodalmadat én is féltem a lapar előtt... :roll:
de kitartást gyorsan túlesel rajta és slussz :lol: :lol:

bbilona, nekem ez a hormoninjekció -kúra az endometriózisom kikezelésére kell (minden hónapban 1 szurit kaptam össz. pedig 3-mat fogok ebből lesz az úccsó most pénteken), gondolom ha ezen túlesek akkor kb. novembertől lehet majd újra próbálkoznunk :lol:
amit alig várok, mert tök szar csak így elvegetálni...úúútálom ezt az állapotot mert teljesen tehetetlen vagyok.
hát ez van, és remélem te is kitartasz ám :lol:
kicsiboris
 
 


kicsiboris, pontosan nem tudtam mi is az az endometriózis, most gyorsan utánaolvastam, hát "klassz", hálás vagyok hogy nekem ebből nem jutott. Becsüllek a kitartásodért, és az erődért. Ezután transzfer vagy inszem következik?
Ezekután én nem is merek nyavalyogni többet. MInden jót nektek!
bbilona
 
 


Szép jó estét!

mágnes, holnap ilyenkor már részletesen el tudom mesélni neked, mi is a hsg, egyelőre én is csak kiváncsian érdeklődtem az előttem elszenvedőktől:) te hogy vagy, mi újság?

[color=green]
kicsiboris, és bbilona NAGYON köszönöm az információkat és a bíztató szavatokat, jól esik. Mostanra már egészen beijedtem, és nagggyon túllennék már...
én sem tudom mi az endometriózis, de biztosan vmi komoly dolog, ahogyan olvaslak benneteket. Kitartást kívánok kicsiboris!!![/color]

odry, mi van veled? minden oké?

jóéjt nektek,

numato
numato
 
 


Sziasztok!

Mivel mindenki szinte úgyan azt kérdezi,ezért most nem külön írok,hanem mindenkinek!

Az emerire a derekam becsípődése miatt küldött el a doki.
Mivel így jártam nem megyek többet.
Most is szörnyű ha rá gondolok :oops: Voltam az én drága mamimnál és neki is elmeséltem és még most is bögtem a sztori végefele. :cry:
Probálom feledni,mert inkább az inszemre készülök,mint ezen agyaljak.


Kisboris!
Hála,hogy az uccsó szurit kapod. Akkor útánna 1 hó és rá állhattok a babára? Kívánom,hogy simán és gyorsan várandós legyél,mert szenvedtél már eleget.


Csajok!!!
Folyamatossan jelez a tűzfalunk,hogy vírus. :shock: Nektek nincs ilyen bajotok? Már lassan 2 hete ilyen a gépünk,ha netezünk.


[color=indigo]Numato!
Hajaj én nem értem és vissza még nem olvastam,de kesze-kusza.... a hsg sztorid. Ezt hallodtad valakitől?
Éngem felvettek a korházba és reggel befeküdtem,majd 13 órakkor lementem a saját lábamon a röngenbe. Mikor kész lett,akkor egy beteghordó vitt fel,tolt vissza a szobámba és 2 óra útán kaptam zárót és hazajöttem. Nekem nem szabadott lábra állnom.
Kíváncsi vagyok neked hogy lesz. Ne félj,mert tényleg állítom,hogy hetente egy hsgre mennék el,mint mégegyszer emerire.
[/color]

Jó éjt!
odry
 
 


Jó reggelt!

Utolsó clostis napom!

Szép napok mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Sziasztok :!:
Én a Megint megjöttbe írogatok már egy éve, de most végigolvastam (persze csak nagyjából, hogy képben legyek) ezt a topicot is. Úgy érzem itt sokan jártok ugyanabban a cipőben, mint én. Ha nem zavarok, akkor ide is írogatnék. L.mamit már ismerem.
Magamról annyit, hogy két éve próbálkozunk a férjemmel sikertelenül. Elvileg semmi probléma nincs, hormonvizsgálat, uh követés, lapar, andrológia megvolt. Minden eredményünk jó lett. Három hónapban kaptam stimuláló szereket (Closti, Gonal-F és repinek Ovitrelle, progipótlásnak Utrogestan), de nem sikerült. Aztán volt egy inszemem, ami szintén nem sikerült. Most túl vagyok a második inszemináción, ami 14-15-én volt és várom, hogy mi a helyzet. Még kb 1 hét és kiderül.
Először csak egy inszemem volt, mert a párom képtelen volt a helyszínen produkálni és aznap elmaradt, így már csak a tüszőrepi után csinálták az inszemet, lehet, hogy azért nem jött össze. Most már megengedték, hogy odavigyük az "anyagot", mert a páromnak szupi eredményei vannak, még feldolgozás után is.
Ma már csak este tudlak benneteket olvasni, mert megyek Villányba vizsgázni, okleveles borbírálónak tanulok.

Kicsiboris. Wandrea :)
Én is pécsi vagyok és a klínikára járok.

Kép
Kép
tiza
 
 


numato: Ha túl vagy rajta, meséldel, hogy mi is volt ez pontosan!

Mi jól vagyunk, kicsit szédelgek mostanában... voltam pajzsmirigy kontrollon is, ott isminden rendben. Már csak az idő telhetne kicsit gyorsabban.:)

tiza: ha a párodnak szuper eredményei vannak, akkor nagyon jók az esélyek!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


szia tiza, üdvi neked itt a mi kedves topikunkban, és szupi, hogy egyre többen leszünk :lol: vagy hát annyira viszont nem jó, hogy nő a száma a babaprojekteseknek :evil:
és kihez jársz? már lehet, hogy találkoztunk is, én is voltam laparon a klínikán júni közepén, te mikor voltál?

odry, tényleg jobb ha az inszemecskédre 'töltődsz :D mindent bele
odrybaba :!: :!: :!:
köszi a kedvességed! tényleg alig várom már a szurik végét :roll:
kicsiboris
 
 


numato, na milyen volt a hsg-d? vannak fájdalmaid, vagy túl lehetett élni :?: pihengess most :lol:

bbilona, nagyon köszi, és jól esett, hogy megdícsértél, mert néha teljesen elkeseredem emiatt. és az a legvacakabb az egészben, hogy nem is tudják 100%-osan megszüntetni ezeket a csomókat... azt mondta nekem az endokrinológus, hogy a fogamzásba az endometrózis nem igen avatkozik bele, végre valami jó is, mi :?: :?: és nem is tudom mi lesz az egész után, talán spontán próbálkozás, aztán ha úgy nem sikerül akkor inszem, szerintem..
és nyugodtan írj, itt nem rangsoroljuk egymást, mindenki a 'céljáért küzd és ebben segít a másiknak ahogy tud :P
te meg várod a nagy 'csodát' :?: hogy vagy?
kicsiboris
 
 


Sziasztok!

Tiza!
Köszöntelek itt és kívánom,hogy pozítív teszted legyen 1 hét múlva.


Mágnes!
Remélem nem baj,ha én írom le a hsgt.
Egy röngenes felvételt készítenek,illetve így nézik meg,hogy átjárható-e a petevezetők. Fel fecskendeznek egy jódós kontraszt anyagot és így látják. Kellemetlen,kicsit fáj is ,de hamar túl lehet rajta esni.


Kisboris!
Angyal bögyöröm,én is mindig dicsérlek :lol:
Szerintem szép karácsonyunk lesz.


Numato?
Hogy vagy? Mi lett az eredmény? :wink:


Coca!
Mikor lesz az inszemed? Én a 3. napon tartok a clostival. :shock:


Babszi! Sapé! Wandera! Lmami!
Kicsit el vannak veszve!!!!!?????? :shock:


Lola!!! :!:
Mesélj!
odry
 
 


Sziasztok,
nem tűntem el, azért olvasgatlak titeket, de annyi a munkám, hogy amíg dolgozom a gépen, addig olvasgatok a neten. Mindig nagyon stresszes a tanévkezdés.
Ma jött meg, holnaptól szedek egy új gyogyit a pcomra (pontosabban az ezzel járó magas inzulinomra), tehát ebben a hónapban pihengetünk. A következőben iratok fel clostyt és próbálkozunk spontán :lol: Nincs kedvem megint lombikozni, olyan jó most, hogy nincs szuri, rengeteg gyogyi, uh, dokihoz futkosás és nem is fizetek százezreket a gyogyitárban. Ránk fég egy kis lazítás! Élvezem, hogy megint kólázhatok, kávézhatok és sütizhetek :roll: Olyan jó, legalább egy pár napig. Az új gyogyival diétázni fogok, utána már úgy sem lehet.
Kívánom mindenkinek, hogy sikerüljön babásodnia!!! Így vagy úgy... a "miként" mindegy, a végeredmény a fontos! :lol:
BABÁRA FEL :!: :lol:
wandrea
 
 


Odry!
igazából nincs nagy mesélnivalóm.pénteken beültették a két babát,nagyon remélem hogy velem vannak.itthon lógom a napot,elvagyok mint a befőtt.tegnap pörögtem,ma lazítok.hétfőn megyek dolgozni.semmit nem érzek,talán néha a cicimet.
dióhéjban ennyi!
lola29
 
 


odryka, az endometriózisom miatt vagyok néha elkeseredve, mert bár azt mondták ettől lehet gyerekem, aggaszt amiket olvastam róla... és az is rossz most, hogy egy hónap múlva nem tudom meg fog-e jönni a menzeszem, beindul-e a ciklusom és ha 'lejár a szuri hatása. meg hát, hogy mi lesz :?: :?: :?: :?:
szerinted spontán próbát fognak javasolni?
meg attól rettegek, hogy ellenőrzésképpen csinálnak mégegy lapart :evil: :evil:
és te most hogy viseled a napokat, amik olyan lassan vánszorognak......

lola, biztosan jól vannak és veled vannak a picurik, ezen ne idegeskedj és ne dolgozd túl magad :wink:
wandrea, jól is teszed, LAZÍTS :!:
kicsiboris
 
 


kicsiboris, szorítok ezerrel és tényleg csodálódra akadtál bennem, hogy ilyen kitartó vagy, persze a többiek előtt is le a kalappal hiszen úgylátom itt sokan nagy akarattal haladnak a cél felé. Tényleg nem könnyű ügy ez, főleg ha az ember párja még ránt vissza egyet. Én jobban szeretem amikor egyedül kell mennem, mert elég rosszul adja ki magát a sok türelmesen várakozó között egy dühöngő apajelölt.
lola29, olyan letörtnek tünsz, :? mikor kell újra vizsgálatra menned? ez is hasonlóan megy mint az inszem után?
orsika, mi van veled? jobban vagy már :?:
numato, ugye nem volt semmi gond?
zölddisznó, mi következik az utolsó closti-s nap után?, nekem ezt nem kellett szednem, ezért a kérdés.
babszi, legyekmami mi újság?
Minden jót! :roll:
bbilona
 
 


csajok!

Akkor nekem volt HSG-m!!! Nem tudtam, hogy az az... :D Nekem a dokim mindig csak átjárhatósági vizsgálatot írt...
ezt egyébként mindenki máshogy viseli. Volt bent egy csaj, megcsinálták neki, utána pattogott, mint a nikkelbolha. Nekem amikor megcsinálták, magamnál sem voltam... És sajnos járkálnom kellett a katéterrel más ambuláns betegek előtt......l :cry: De egyébként nem kell tőle megijedni, szervezetfüggő, és felejthető..

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Bilona!
nem vagyok letörve jól vagyok!pénteken,14.nap kell tesztelni.
úgy értem hogy elvagyok, hogy jól érzem magam.és a cicifeszülés remélem a babajelenlét jele.
de most semmi különös történik velem,vagyis remélem történik, csak nem érzem,és most a beágyazódásra gondolok!!!!!!
na szóval egyre értelmesebb dolgokat írok.
sz!al remélem hogy nagy dolgok most történnek velem igazán!!!!!
lola29
 
 


Sziasztok!
Bocsi hogy így eltűntem, de a suli miatt kevés az időm!
Sajnos rossz híreim vannak: Ma voltam ultrahangon, és már csak a petezsákom van meg, üres, ami volt felszívódott. Kicsit kibuktam, de tudom, hogy tovább kell lépnem, és mindent előről kezdeni. Most inkább az aggaszt, hogy ha 1 héten belül nem jön meg akkor ismét ultrahangra kell mennem, és akkor már beavatkozást fognak csinálni, mivel ez így a méhemnek nem tesz jót! Ezt a doki mondta.
Aranyosak voltatok, hogy szurkoltatok nekünk, de most így alakult.Most egy pár napig átgondolom amit kell, kissé helyre teszem magamban a dolgokat, és utána fogok jelentkezni!
Addig is puszi mindenkinek!
sapé
 
 


Sapé!
nagyon sajnálom!
nem tudok igazán mit mondani,majd az idő mindent megold.hasonló blődségekkel inkább nem traktállak
babszi!
elvesztél?vagy annyira spontán próbálkoztok, hogy nem érsz rá írni.
lola29
 
 


Sziasztok!
Sapé nagyon sajnálom ami történt:(
Lola melyik pénteken kell tesztelned? HOlnap vagy jövőhéten? Bocsi, ha írtad de akkor én nem olvastam figyelmesen. Drukk!!!
Kicsiboris köszönjük a dicséretet!!!
Odry neked is szorítok a köv. inszemhez. Harmadik lesz ugye?
Az nyerő nekem is az sikerült.
A derekadra vigyázz, azzal a takarításokkal pedig óvatosan.
Numato mi újság?
Babszi hol jársz? Sok a munka?
Gyöngyi (29+0)
bgyöngyi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?