Új privát üzeneted érkezett!

DM
Én vettem végül pelust, mert már nem tudtam tovább várni, egy nagy dm-ezés felőlem ráér.

Hmmc
Na akkor a 20-i napra szervezünk hozzánk talit, és akkor bejöttök a ctg/uh előtt/után. Ha meg már nincs rá szükség, akkor mi megyünk babalátogatóba a kórházba! :)
Ja, és ha már a sört hiányolod Sebi kezéből, ezt az öcsém követte el még tavaly :)
Kép

Laga
Sebinek már rég 16 foga van. Szóval normális. (Remélem! És ha nem? Akkor kihúzatunk párat?! :lol: )
cas
 
 


Laga, valami kavar van, mert a gyes-t tudtommal az OEP-nél a Teve u-ban kell leadni, mármint az igénylőlapot. A Lőportárban nem az anyaságit kellett kérni?
aranyhold
 
 


Ja, és ha nem lesz egyéb baja Matyinak, akkor megyünk holnap! :)
aranyhold
 
 

 
 

DM :( :( :(
szilvamag
 
 


Aranyhold,
Vilmos után a gyest én 2003-ban igényeltem. Akkor még a Lôportárban kellett. Azóta sok minden megváltozhatott, ezért kérem, hogy ha ti már túl vagytok ezen, akkor referáljatok.

Szilvamag,
a Hipp kaját elôkészítsem?

Nikcsi,
ugye ti is jöttök holnap?

Meg mindenki,
ugye nem leszek egyedül a 2 gyerekkel a talin? :roll:
laga
 
 


Laga
Mi megyünk! Valszeg inkább csak 4 felé.
cas
 
 


Köszönöm valamikor megnézem az oldalakat, amiket ajánlottatok. Ebben a jó időben nincs időm semmire, mert állandóan lent vagyunk. Ha pedig itt fent - alszik Kori, akkor jön ezerrel a házimunka! :?

Cas
Mennyit változott Sebi? :shock:

Laga
Valahogy megyünk, mi egy kicsit más irányból közelítjük meg a lakhelyeteket, de azért reménykedem Saciékban. :D
Babatali még nem volt csak a házigazda szűk körében!
nikcsi
 
 


Laga
Ne haragudj, de nem hiszem, hogy tudunk menni a mai talira. Peti elvitte Sárát magával dolgozni, mert ki szeretném vasalni a törpi ruháit és elpakolni, azt pedig Sára mellett nem igazán lehet. A másik pedig, hogy - én hülye - jeges üdítőt ittam és elkezdett fájni a torkom, úgyhogy most nem tudom, hogy a náthától vagy az allergiámtól folyik az orrom és tüsszögök folyamatosan.

Cas
20-ig még sok minden történhet, de amint a családunk létszámában változás történik, akkor sms-ben jelentkezem.

Teljesen le vagyok maradva! Mi történt Myrá-ékkal????????

Gyes
Nekem mindent intéz a munkáltatóm, úgyhogy nem tudok ebben a kérdésben nyilatkozni. Annyit viszont tudok, hogy a gyes alanyi jogon jár és már teljes munkaidőben is lehet mellette dolgozni, tehát ki kell használni!
hmmc
 
 


ÉN sem tudom mi van Myráékkal, nekem is továbbítsátok a levelet légyszi.

Nikcsi
Időhiány nálam is a játszótér miatt van. De amikor Fanni alszik én csak kevés házimunkát csinálok, inkább alszom én is. :D Ki akarom használni, amíg még lehet a jó időt, elég lesz a négy fal között lenni télen. :cry:

Falakról jut eszembe, tegnap volt nálunk egy kivitelező. Ő is szép árakat mondott. Például egy 3 m*5,5 m szoba festése tapátázása 180 ezer :shock:, plussz a tapéta ára. A WC-ben 1 m*1 m padlólap felverése lerakása 20 ezer Ft. :shock: Na ennyiért inkább mi megcsináljuk. Esetleg még egy próbát teszünk és külön hívunk villanyszerelőt, Festőt, asztalost, vízszerelőt, hátha úgy olcsóbb.

Laga
Mi is megyünk, Fanni alvásától függően, de valószínű 1/2 4-re odaérünk.
boglarka
 
 


Boglárka
Ma 9-ig aludtunk (sőt Kori 9.20-ig), szóval ilyenkor már nem is tudok aludni, de ha korán kelünk, akkor én is kihasználom! :P
10-kor kimentünk és 11.30-kor már nagyon fáradt volt Kori bár nem csodálom, mert az utcába autózott. Hihetetlen, hogy már ennyi idősen simán tudja magát felfelé is hajtani, szóval mozgott elég sokat, egyáltalán nem csodálom, hogy így elfáradt! :lol:
Eddig azt hittem, hogy alszik, de most hallottam egy kicsit a hangját. :?
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Laga, neked volt igazad, ha gyes, akkor lőportár u.! Nem kaptatok Margit kórházos hírlevelet? A honlapjukon összefoglalták a legújabb tudnivalókat gyes, gyed, anyasági, meg minden más idekapcsolódó dolog ügyében is. Olvassátok el ami érdekel, hasznos, és elég részletes! :)

Matyi elég jól van, szóval megyünk, és visszük Myráékat is. Mi fél 4 körül indulunk, de hamar ott leszünk! :)

Lányok! Ha valaki tud, vagy lát olyan csúszdát, mint amilyen Szilviéknek is van, és eladó, vagy boltban látja, akkor szóljon nekem azonnal, mert Matyiék csoportjának tavaly eltört a csúszdájuk, nincs szegénykéknek a bölcsiben, és nagyon vágyakozva nézik a szomszéd csoportban lévőt. Összefotunk, és szeretnénk venni nekik egyet, de most szezonvégén sehol nem lehet kapni! :( Szóval aki tud, help!!!
aranyhold
 
 


Laga
Megyünk amint tudunk, Nikcsiéket is viszem, de be kell ugranunk a dokinéninkhez, mert Sebinek csúnya a kukija, meg kell mutatnom neki. (Anyuéknál valszeg tegnap akkorát kakilt, hogy jutott bele is, jól fel van csípve belül a bőr... :()
cas
 
 


Sziasztok,

huh, akkor nem leszünk egyedül.

Aranyhold,
a címetekre kaptatok egy levelet a Margitból? Jééé... Mi valszeg nem fogunk kapni, mert a szülés óta kétszer költöztünk. :)

Boglárka,
jó kis árak. Na ezért tud már a férjem csempézni, festeni (hozzá kell tennem, hogy a lakótelepen létra nélkül simán :D ), parkettázni, lakkozni, stb. Meg különben is egy ezermester :D :D :D - ezt (is) imádom benne.

Na megyek palcsit sütni!
laga
 
 


Boglárka,
privi ment.
laga
 
 


15.10-re kaptunk időpontot a dokihoz.
A paliba meg csináltam körtekrémet. Nyamm... :)
cas
 
 


Laga! Emilcímre jött a margitos levél, és aki regisztrált a honlapjukon az kaphatott! :lol:
aranyhold
 
 


nemsokára mi is indulunk

Kinga diétán van :cry: , kérem a tejes és hashajtósabb dolgokat nem az orra előtt kirakni az asztalra :wink:
előre is köszi

Szilvi
szilvamag
 
 


:( :( :( :( :( :( :( :(
sajnos Kingára rájött a hasmars (valami kajától, most kísérletezük mitől)
ezért a mai bulit nagyonnagyonnagyon sajnálkozva lemondom

Laga!
én azért még ma valamikor elugrom a kajáért
szilvamag
 
 


Szuper volt a tali, köszönjük szépen!!! Hát igen, megint elkezdtem sajnálni kicsit, hogy nem vágtunk bele egy kertesbe, de sebaj! :) A képeket várom mielőbb a honlapra!!! Vagy 1-2-t ízelítőül legalább ide...
cas
 
 


Tegnapi tali nagyon jó volt, csak a többihez képest rövid.... :wink:
Köszi Cas a fuvart, Lagáéknak pedig a helyszín. Nagy csatatér maradt? Hát lehet, van annyi játék, amit nagyon szét lehet rámolni.

Laga
Nagyon szép, jó helyen laktok!
Hogy van a lelked? Ruhákat elcsomagoltad?
Egy ezermester férj nagyon sokat ér! Nálunk is kénytelen volt Laci ezeket "kitanulni". :lol:

Szilvi
A ruhákat elfelejtetted ám, szerintem még érdemes átnézni, ha más nem a hármaskának, bár Laga lelke eléggé megviselődött a sok emléktől ruhákkal kapcsolatban. :?
Kingának jobbulást!

Boglárka
Várjuk ám a képeket! :D
nikcsi
 
 


[quote="nikcsi"]S írta:nikcsizilvi
A ruhákat elfelejtetted ám, szerintem még érdemes átnézni,

hú tényleg az lemaradt
mikor pótolhatnám, Laga
szilvamag
 
 


Na voltunk a lakásban, végre kész a fürdő és a wc, nagggyon szép lett, még a wc elbénázott falát is sikerült vmennyire kijavítani. No azért nem tökéletes, de ennyiért ez van.
Viszont végre fent van az első szín a lakásban, kifestették a srácok az étkezőt, és GYÖNYÖRŰ lett!!!
Nagyon féltem, mert nehéz szülés volt a szín és az árnyalat is, de sikerült eltalálni és most boldog vagyok nagyon! :)
(Zsom meg tökhülye volt, ő tegnap este már látta, és kérdezte, hogy tényleg ilyen élénkre akartam-e? Egész éjjel nem hagyott nyugodni, hogy hátha vmi ordenáré szín kerekedett belőle, de NEM!)
Ja, és most büntiben vagyok, apa és fia is lelkibeteg, mert lezümmögtük Sebi haját. :)
cas
 
 


Cas
Akkor talán nem sokára jön a költözés is.... Én már :shock:
Nem baj fiúk lesz ez még jobb is! :lol:
nikcsi
 
 


Saci!
én már nagyon kíváncsi vagyok!!!!!
a srác, ha már tudja mikor jönne árat mondani, hívjon, hogy egyeztethessünk

ha meg ekkora lelki probléma Sebi haja, miért nem hagyod hosszabbra és fésülgesse Zsom reggel-este . . . :twisted:
szilvamag
 
 


Nikcsi
Amint elrendeződtünk rendezek majd talit, hogy ki ne lukadjon az oldalatok! :)

Szilvi
Oké, szólok a Lacinak.
Sebi haja: na ja, és utána átkereszteljük Rafaelnek vagy Krisztofernek! :) (A strandon az ilyen göndörke, de hosszú hajú kisfiúknak mind vmi ilyen "idióta" neve volt, a végén már előre tippeltünk Zsomborral röhögve, és volt, hogy bejött!!!) :lol:
cas
 
 


Sziasztok,

nekem is jó volt a tegnapi buli. Volt egy-két olyan pillanat, amikor vagy 5 gyerek ordított, az összes anyuka csipogott. A férjem a lépcsőn ült és nagyon összemosolygtunk, annyira jó feeling volt. Szóval gyertek máskor is!

Nikcsi,
mielőtt elfelejteném: megtaláltam a másik kis fehér cipőcskét és VAN HOZZÁ EGY SAPI IS! Vagyis az 4 részes, ezért emelnék az áron. Már nemtom mennyit írtam, légyszi nézzd meg. Köszi.
Miért volt ez a tali rövidebb? Még maradhattatok volna és egyáltalán nem volt kupi. Legalábbis teljesen kezelhető.

Szilvamag,
bármikor megnézheted a ruhákat, de most azt ajánlom, hogy várj egy kicsit, mert vissza is fogok kapni belőlük és nagyobb lesz a választék.
laga
 
 


Sziasztok,

ma voltunk a Gázgyárban
felnőtteknek érdekes, ha még nem járt ott valaki
a gyerekek nem élvezték annyira, kivéve a fényképezkedést :)
ha van kedvetek, menjetek ki holnap, 4-ig nyitva van, ingyenes a belépés és volt dolgozók mesélnek
szilvamag
 
 


Laga
1.500,-at írtál! Holnap visszük el a zsák "szajrét". Akkor ez mennyi legyen?

Szilvi
Hiányoztatok az úszásról, ezek szerint még nincs jobban Kinga?

Cas
Nem tudunk időpontot kitűzni? :lol:

Mi voltunk ma úszni, utána pedig a máltai játszón. Ma kisasszony 7-kor kelt, aludt 3-3,5 órát (nem tudom, mert ébredés után még az ágyban van, magához tér), úszáson már fáradt volt. De a játszón magához tért, aztán 7-kor már szunya... Reggel kíváncsi leszek meddig alszik???? De tovább már nem tudtuk volna húzni az időt! :?
nikcsi
 
 


Nikcsi,
így 1.900,-, mert ez vadi új, jó vastag. A sapit képzeljétek hozzá, áll alatt megkötős. Ugye az egyik lábbelije nálad van?

Keddi tali: csak úgy negyed 7 felé tudok beugrani egy rövid időre - gyerekek nélkül :D . Ugye még áll ez a tali?
laga
 
 


Nikcsi!
tegnap is buliba mentünk volna, de nem akartam kínozni Kingát, hogy látja a sok finomságot és nem ehet belőle. Aztán Máté lett olyan rosszul, hogy végül sehova se mentünk :(

Laga!
várunk
szilvamag
 
 


Nikcsi: én szeretném a legjobban, ha tudnánk időpontot kitűzni!!! Most úgy néz ki, okt. 7-i hétvégén tudunk költözni, onnan még legalább 1 hetet kérek, aztán jöhettek! :)
cas
 
 


Mamabuli: na mi lesz?! Mozi? Biliárd? Vagy csak egy söröző? (A bowlingot egyelőre hanyagolnám, mert /fő-re lebontva az a legdrágább, és most nem biztos, hogy beleférne többünknek se... És különben is, most növesztem a körmöm a 2 hét múlva esedékes esküvőre! :lol: )
cas
 
 


[quote="cas"]M írta:casamabuli: na mi lesz?!
És különben is, most növesztem a körmöm a 2 hét múlva esedékes esküvőre! :lol: )

ösznépi manikűrös?? :twisted: :D :twisted: :D :twisted:
szilvamag
 
 


Szilvi
Tőlem! :lol:
1,5 év óta először kilakkoztam a körmeimet, míg Sebi aludt. Délután felkelt, bújt az ölembe, piszkálgatta a körmeimet (azt máskor is szokta, élvezi hogy olyan sima a felülete, és azt simizi). De most vmi nem stimmelt! Értetlenül nézte, forgatta, simizte, szagolta, és közölte:
ANYAA!! De olyan szemrehányó hangsúllyal?! :lol:
cas
 
 


Szilvamag,
Mátéval mi van? Ugyanaz mint Kinga?

Cas,
nekem a hétvége jobb a mamabulira, vagy legalábbis a péntek este, mert eléggé húzósak a hétköznapjaink. Van valami ötleted hová?

Nikcsi, Szilvamag,
sikerült ma új cuccokat elôbányásznom, pl téli overall (ez hány l?). Kedden megmutizom.
laga
 
 


Laga!
nem Máté az allergiájára beszedett egy alsó légcsőhurutot, de elég komolyan. Tegnap éjszaka be is fulladt :(
meséltem a bulin, hogy mit mondott a doki, úgyhogy most eléggé el is van kenődve :cry:
szilvamag
 
 


Laga
Én is vmi péntek-félét gondoltam. Hely? Gondolkodom... Itt a környéken kéne, nem?

Szilvi
Szegény Máté! A fulladásra kapott vmit?! Mert az iszonyú, egy időben nekem is voltak ilyen rohamaim... :(
Azért én akkor is keresnék egy másik dokit...
cas
 
 


hahó!
nézi valaki a HírTV-t???
mi lesz ebből??
szilvamag
 
 


Nemtom mindenki megkapta-e, ezért megírom ide:
Ma 4.20-kor megszületett Hmmc kislánya, Flóra Petra
Innen is sok-sok boldogságot kívánunk Nekik!!!

Peti
Beszámolót!!! Képeket!!! :)

Szilvi
Vihar egy pohár vízben. Semmi. Sok újat nem mondott. Aki tudta, eddig is tudta magától. A sok birka, aki meg eddig hitt nekik, eztán is fog. Majd kidumálják magukat úgyis! :(
cas
 
 


Sziasztok! Csipkay Flóra Petra ma hajnali 04:20-kor megérkezett. 3250 gr. és 52 cm. Mindketten jól vannak, szépek és egészségesek!

Üdv: a BÜSZKE APA Kép Kép Kép
hmmc
 
 


Saci!
én nem a hablatyról beszéltem, amit írtál, az úgy van,
hanem a rendőrkordonnal visszatartott Parlament előtti tüntetésről
bár eléggé dramatizáltak, de nagyon nem tetszett, ahogy a helyzetet kezel(tet)ték a rendőrséggel
ma még nem hallottam semmit a hírekben, remélem nem is lesz
szilvamag
 
 


Móni, Peti, Flóra, Dorina, Sára!
nagyon gratulálok!!!!!
sok boldogságot és egészséget Nektek!!!
szilvamag
 
 


Jajj de jó! Megint egy picuri! Graulálok Móniéknak!

Sajnos a keddi bulit mi lemondjuk. Egész hétvégén nyomtuk az ágyat, valami megfázásszerű izé, de a brutálisabb fajta. Szombaton én nem bírtam felkelni, vasárnap meg Dávid, ma ment is dokihoz, Szerádig itthon lesz. Imádom azokat a dokikat, akik nem közlik mi a baja a betegnek, csak írnak valami bogyót, és viszont látásra. Pláne ha férfi a páciens! :x
Szerencsére Matyinak kutya baja, az ő náthája 2 napig tartott csak szerencsére, mi meg még most is alig élünk! :(

Ja, és a tali szuper volt!
Nekem a péntek esték csak akkor jók, ha előre leszervezem, mert akkor van Dávidnak is kimenője, és meg kell kérnem, hogy kivételesen maradjon itthon. Egyébként a hétvégék jók, ha nem vagyunk éppen anyuéknál, de az mostanában ritkulni fog! :(
De szerintem is menjünk valami közeli helyre. Én egy helyet tudok, ahol lehet biliárdozni, az bent van a Kolosi térnél, de annyira nem tatszett.
aranyhold
 
 


Sziasztok,

jobbulást a betegeknek!

Nagy-nagy gratula Flórababához! Olyan jó hogy Flóra lett!!!

Mamabuli: ja, valami közeli kellene.
Cas,
ti annyit jártok el mulatni :D , hová szoktatok?

Az "off" témáról meg annyit, hogy totál egyet értek Cassal. Nem mondott semmi újat "apánk". De tegnap este már láttam, hogy ebbôl is kidumálja magát. Ebben nagy bajnok!
És minden csoda 3 napig tart: eltelik egy kis idô és minden megy tovább ugyanígy...
laga
 
 


Peti
Köszi a képeket!!! Nagyon aranyos a mütyürke!!! :)
Majd esetleg egy kicsit mesélj is, ha van egy szusszanásnyi időd, hogy mi volt! (De ezek szerint legalább nem kellett a dugóban araszolni... :))

Szilvi
Ja, arra gondoltál? Hát reggelre már (azt mondták a rádióban) csak 200-an voltak kb. Most nemtom mi van, még nem volt időm olvasni.
Utcai csetepaténak semmi értelme, ezt talán manapság már az emberek is felmérik ésszel. Remélhetőleg hamarosan elülnek az indulatok.
Nekem az a gyanúm, hogy ezt direkt szivárogtatták ki, és nem az ellenzék.
Na mindegy, ne politizáljunk...
cas
 
 


Gratulálok én is az egész "Hmmc" családnak a kis Flórához:)
mucus
Tm
 
 


Laga
Igen a fél lábbeli a zsákba volt! Holnap, holnap után már vissza is hozzák a zsákot kiválogatva. :)
Az overálok nagyon érdekelnének! :shock:

Szilvi
Jobbulást a családnak! Lesz így tali? :?:
Nem voltam itthon, nem tudom mi volt a tv-ben, de a rádió is zeng valami szörnyűségről! Cassal egyet értek, sőt itt az idős szomszédok büszkék is, hogy egy f@sza ember, mert vállalja. Ja Szilvi Te másra gondoltál, erről ma még nem hallottam, de erről belső körökből olyat hallottam, hogy bármit megcsinálhatnak a rendőrök, csak lővedékek ne legyenek. :?

Hmmc
Ismét gratulálok! Nem semmi méret és súlya van a legkisebbnek. :lol:

Aranyhold
Jobbulást Nektek is! A Kolossyn nagyon drága a billiárd, legalábbis 10-15 éve az volt, amúgy nincs hasonlítási alapom. :(
Ha kigyűjtitek a helyeket, és hozzá vonalas számokat, akkor vállalom, és végighívom a konkurenciát!
nikcsi
 
 


Most voltunk egy baráti vacsin, ők jártak kint a Kossuth téren. Egész szép embermennyiség jött össze, vannak lelkes aktivisták, akik hordják nekik a meleg teát, ásványvizet, harapnivalót.
Csak sajna provokátorokat is küldtek a tömegbe uszítgatni a jónépet. :( így már necces, hogy mi fog kisülni ebből...
cas
 
 


Sziasztok!

buli lesz!!!!
itt!!!
szilvamag
 
 


csajok, ki van még ébren?
itt is "Párizs" lesz? :? :( :(
szilvamag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?