Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Panelosok! Én is csak irigykedem! Nálunk semmi esély a panelprogramra.

Panka! Molli jobban van?

Ági! De jó nektek! Meddig maradtok?

Ovisok! Úgy látszik már túl vagytok a kezdeti nehézségeken. Biztos nagyon nehéz otthagyni a picúrokat.

Lányok! Ti gyűjtitek a gyerekeitek beszólásait? Én annyira imádom olvasni a gyerekszájat! Meg nagy élmény lehet pár év múlva visszaolvasni.

Megyek dolgozni. Legyetek jók!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!
Szívesen csatlakoznék a miskolci topichoz. Beának hívnak és Sajópetriben élek férjemmel és 3 és fél hónapos kislányunkkal, akit örökbefogadtunk. Az örökbefogadós topicra szoktam írogatni, de szívesen megismerkednék helyileg közelebbi gyermekes családokkal is. Én zenetanárnő vagyok, férjem pedig a közös építőipari vállalkozásunkat vezeti. Kislányunkat Grétának hívják.

Nem tudjátok véletlenül, hogy itt a környéken szokott-e lenni bababörze? És ha igen, mikor lesz a következő?

Lassan mennem kell, de rakok még fel képet a kis babócáról.
Kép

Kép

Kép

Kép


KépKép

Sziasztok!
obea
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a kedves névnapi köszöntést. Édesek vagytok, hogy megemlékeztek rólam :oops:

Bea!
Üdv közöttünk. Nagyon szép kislányotok van :D és a neve is nagyon tetszik. Ti választotttátok? Zenetanárnő. Az nagyon jó lehet. Majd Dorkát viszem hozzád :lol: főleg most hogy Ági kiment napozni Floridába :)

Ági!
Most nagyon irigy lettem. Meddig maradtok kint?

DITTA!
Nem feledkezetem ám meg rólad.
Nagyon boldog névnapot!!!
Jól vagytok? Attila elkezdte az ovit?

Panka!
Mi van Molli kezével? Ugye semmi gond és nem amiatt vagy nagy csendben? Tényleg ugye a rendelésem megkaptad, mert nem reagáltál rá semmit.

Mi is megvagyunk. Az éjszakák egyre rosszabbak. Eddig ha 9 körül leraktam 11-ig csend volt, csak utána jött át hozzánk. Most ott tartunk, hogy pl tegnap este 9-kor raktuk le, és 10.30-ig már kétszer kellett visszaalatatni. Rájöttem, hogy én szurtam el nagyon. Első mukkra felkaptam és rögtön vagy a fenekét ráztuk, vagy dugtam a cicit a szájába (mert így volt kényelmes). Már biztos vagyok benne, hogy ha felriad nem tud magától vissazaludni. Ő pedig mindenre felriad. Elég ha pukizik egyet :oops: Valakinek valami jó tanács?????

Pá, Marika

marika
 
 

 
 


Helló!

Szia Bea, üdv itt! A kislányotok nagyon szép baba és erős, hogy emeli a fejét! :)

Marika, Bence hányszor alszik napközben? És ha az esti alvás előtti fellét idejét próbálnád húzni? Egy alvás kimarad, vagy korábban teszed le aludni? Hogy jobban elfáradjon. (Esetleg hagyod sírni? :roll: ) Nekünk Lóránt egyévesen csinálta ezt, hogy éjszaka 4-6-szor kelt és csak anya volt jó, meg egy kis szopi. Aztán két - sírós - éjszaka után leszokott róla. :lol: Amúgy nagyon aranyosak, Bence is már olyan nagyocska!

Delice, akkor ti most a nyárban vagytok! :) De jó! Sokáig maradtok?

Hétvégén búcsú volt nálunk és ezt sütöttem:
Kép

Az egyik zebra torta, a másik pedig 3bit szelet.

Csá!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Panka!
Már annyian kérdezték, de csak megteszem én is.Molli jobban van már?

Bea!
Nagyon aranyos a kis Gréta! Annyira hasonlít a barátnőm kislányára :D
Nekem egy régi középiskolai osztálytársam/barátnőm lakik Petriben.Úgy tudom, most nekik is picikéjük van.Talán ismered?!Hajkó Szabina a leánykori neve.

Megyek is aludni.
Sziasztok! Jó éjt, ébredésmentes éjszakát mindenkinek :P

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Csak még egy perc :oops:

Dodus!
A sütik reciét esetleg megosztanád velem?
tényleg mentem!
Jó éjt!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok!

Köszi a fogadtatást. :D

Marika: Igen, a nevét mi adtuk a kislánynak. Eredetileg Zsófia volt, de mivel a másik unokát is így hívják, nem tartottuk meg.
Sajnálom, hogy gondod van az éjszakával. :( Szerencsére Gréta már 2 hónapja végigalussza. Ma reggel fél 9-kor alig bírtam felkelteni. Kis lustaság :wink:
Egyébként én ismerek egy olyan anyukát, akinek van egy 3 éves kisfia és pár hónapos ikrei. Az első gyermek után elhatározta, hogy a következőt rá fogja szoktatni az elejétől kezdve az éjszakai alvásra. Amikor megszülettek az ikrek, külön szobába tette őket, és hagyta, hadd sírjanak éjszaka, nem vette fel őket :( Ez 3 hétig tartott és azóta szépen átalusszák az éjszakát.
Nem könnyű, mert nem tudom, hogy én meg tudnám-e tenni, hogy ha már nagyon sír, ne vegyem fel. De lehet, hogy megpróbálnám, mert egy idő után szerintem megszokják. Ez most lehet, hogy nagyon kegyetlennek tűnik, de lehet, hogy megér egy próbát.

dodus: a sütieid fantasztikusan néznek ki :lol: Csorog a nyálam...
A zebrásnak a receptje érdekelne, ha el tudnád esetleg küldeni. Előre is köszi.
Gréta mozgásáról annyit, hogy most voltunk a koraszülött ambulancián utógondozáson (mivel a babóca 35. hétre született, de semmi probléma nem volt vele, csak járni kell vizsgálatokra), szóval a doktornő szerint már forognia kéne, és szerinte túl sokat tartja a kezét ökölben (kb. 10 percig látta a gyereket) és most tornáztatnom kell. Egy kicsit megijedtem, de az örökbebabás lányok megnyugtattak, hogy ez butaság, még nem késtünk le semmiről, és szerintük nagyon szépen fejlődik a baba.

Most mennem kell, nem tud valaki börzét? Hmmm???

Marika: nagyon édesek a gyermekeid. És mennyire szeretik egymást... Bence miket tud már ennyi idősen?

Jó éjt!


KépKép
obea
 
 


Szia Bea!
Üdv a csapatban! Tényleg nagyon szép Gréta! Börzét sajnos most a közeljövőben nem tudok, csak turikat, ahol szép dolgokat ki lehet fogni (lutri), de ruhán kívűl mást nem igen.

Marika!
Nagyon édesek a testvérek!
Nekünk Zalán még 2 hós se volt és átaludta az éjszakát. Amikor nagyon kánikula volt, akkor időnként fel-fel ébredt, gondolom szomjas volt, melege volt, hisz nekünk is. Viszont kb. 1,5 hónpja már rendszeresen ébred éjjel, most beállt 4 óránként. Tegnap este 8-kor szopizott, majd éjjel 12-kor, majd hajnali 3/4 4-kor. Reggel 1/2 8-kor forgolódott, de most még alszik. Viszont az ínye alul nagyon meg van duzzadva, gondolom a foga is készülődik kibújni.
Én is úgy jártam, mint Te. Zalán régen mindig el/visszaaltatta magát, az ujját szopizva, csak miután időnként iszonyatos erővel szopizta/szívta az alkarját is, így odaadtam a cumit, és most ezzel alszik el.. Igaz, van hogy ki-be teszegeti a műanyag részt a szájába, azt rágicsálja, és úgy altatja magát :) Gondolom az ínye miatt.

Tegnap végre megérkezett a 4 hós oltóanyag, végre megkapta az oltást. Nem sírt, csak szemlélődött az orvosirendelőben. Most 69 cm, 8550 gr (szopi után). Forog, 4 kézláb rugózik, hátrafelé kúszik. Vigyorog ezerrel, nagyon nyugodt baba egyébként. Ma 5 hós, 12 napos.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Dodus!

Mi végül Sopron mellett döntöttünk, jövő héten utazunk. Átmennénk Ausztriába is. Remélem az idő is kedvező lesz.

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok!

Bea! Én is üdvözöllek közöttünk! NAgyon édi a kislányod.
Marika! A Te gyerkőceid is!Nincs közöttük fééltékenység?

Dodus! Én is kíváncsi lennék a zebrás receptjére!

Üdv mindenkinek, szép napot!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Bea!
Üdvözöllek én is :) ! Gratulálok a kislányotokhoz! Sokat vártatok rá?

Fény!
Köszi a kérdésed, sajnos mi ugyanúgy állunk, mint márciusban. Egyedül nem nagyon merek semmit csinálni, mert utána meg hallgathatom, hogy nem tetszik. Ötleteim vannak, így legalább jobban át tudom gondolni. Meg aztán a villanyszereléshez hozzá se fogok :D. Neked viszont lassan letelik a két hét :) , mit akartok még csinálni? Fotó jöhetne az eredményekről :) !

Dodus!
Kérlek, tedd közkinccsé a recepteket :) ! Nagyon jól néznek ki a sütijeid!

Marika!
Idő kérdése az egész és megoldódik :) ! Csináld, amíg bírjátok! Én Matyival 16 hónapig, Gerdával 2 évig folytattam, viszont megérte. Most mind a két gyerek percek alatt alszik el és éjszaka nincs velük semmi gond. Pontosabban Gerdával még előtte állunk az éjszakai szobatisztaságnak, de ez nem alvásprobléma. Ébredés, járkálás, kiabálás nagyon ritka, Matyinál néhány havonta, Gerda pedig sokszor felébred 6 körül, ami tulajdonképpen normális. Ennyi.

Panka!
Molli hogy van? Nagyon régen nem írtál! Jövő héten már mindenképpen szeretnék MM-ra menni. Hozott nekünk Matyi az oviból betegséget, azért nem sikerült eddig.

Ági!
Én nagyon lemaradtam valamiről :) ! Ha ráérsz és van rá lehetőséged nem küldenél egy mailt? Hogy is jött ez a dolog? És az írásodból úgy tűnik, nem csak kiruccantatok pár hétre, hanem kicsit komolyabb!

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Sziasztok!

Íme a két recept, szerintem érdemes eltenni, mert finomak is és mutatósak is ezek a sütik. Egyébként a NLC egyik fórumáról valók.

*3 BIT* SZELET
Tészta:
6 tojásfehérje, 20 dkg cukor, fél sütőpor, 15 dkg darált dió, 2 dkg zsemlyemorzsa, 3 dkg liszt. Úgy
sütjük, mint a piskótát.
Krém:
6 tojássárgája, 20 dkg cukor, 2 csomag vaníliás pudingpor, 5 dl tej.
Ezekből krémet főzünk. Ha kihűlt 25 dkg margarint keverünk bele. Kétfelé vesszük, felébe kakaót keverünk.
Elkészítés: A diós lapra kenjük a sárga krémet, erre vaníliás tejbe áztatott kekszet, arra a kakaós krémet, majd újból kekszet. A tetejét csokimázzal vonjuk be.
Én így készítem a csokimázt: 16 dkg margarin, 16 dkg porcukor, 2 kanál víz, 2 kanál kakaó, kicsit
összefőzöm.

ZEBRATORTA *MACISAJT*
5 db tojás
25 dkg porcukor
1 cs. van. cukor
125 ml langyos víz
250 ml étolaj
37,5 dkg liszt
1 cs. sütőpor
2 evőkanál cukrozatlan kakaópor
A tojások sárgáját a cukorral és a vaníliacukorral nagyon jól ikeverem, hozzáadom a vizet és az olajat kanalanként, közben kavarom.
A sütőporral elkevert lisztet kanalanként belekavarom, végül a keményre felvert fehérjét /én még ebbe is tettem 5 dkg cukrot/ óvatosan beleforgatom.
Megfelezem a tésztát, az egyik felébe szűrőn keresztül beleszitálom a kakaót.
Sötőpapirral kibélelek egy 26 cm-es tortaformát. aminek az aljába középre teszek a fehér tésztából először 2 kanál tésztát.
Nem kell elkenni! A világosra jön 2 kanál kakaós tészta. Nem mellé, rá!
Ezt a kanalazást addig kell folytatni, amíg a tésztából van, mindig középre, a tetejére.
Ha így csinálod, a tészta szabályos csíkosra teríti szét magát.
Úgy kell sütni, mint a piskótát, de nem tudom, hogy meddig, mert kisebb tortaformába tettem, és nagyon magas lett, így egy óra hosszáig kellett sütnöm, a végén a tetejét letakartam, hogy meg ne
égjen. Tűpróbával kell megnézni a közepét, ha ott jó, akkor meg van sülve.
A kihűlt tésztára lehet tenni egy cukormázat is, én nem tettem.
15 dkg cukor
3 evők. citromlé
3-4 evők víz.
Kuglófnak is jó abban a kuglófformában. , aminek a közepén nincs lyuk.

Amit még én tennék hozzá:
A 3bithez kevesebb cukor is elég lenne, mert egy kicsit édes. De van, aki így szereti :D Kekszből nekem elfogyott egy 25 dekás és még kb. 8-10 db, nagy tepsinél.
A zebrát én 26 centis formában sütöttem, kb. 200 fokon, majdnem 50 percig, így sült át rendesen, viszont az alja gyönyörű egyenletesen fekete lett. :lol: Viszont így könnyen le lehetett vágni. Ez a süti még 3 nap múlva is nagyon fini, puha, ha fóliával letakarjátok.

Nagyon sok receptet töltöttem le erről a fórumról, ha valakit érdekel...

Gyöngyöske, Sopron! Ó! Az is szép város. Mi ott vettük a karikagyűrűnket, egy nyaralás alatt... A bolond várat ki ne hagyjátok! :lol: Mi Szilvásváradra megyünk, egy hosszú hétvégére. Közel is van, szép is, van viszonylag olcsó szállás és látnivaló is.

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok

Panka
Nagyon aggasztó, hogy nem jelentkezel......Nagyon várjuk a megnyugtató jelenkezésed.

Dodus
istenien néznek ki a sütik, én is kipróbálom, meglepem vele a családot, amint lesz egy kis időm elkészíteni. Most én nagy fogyiba kezdtem, mert a megmaradt 25 kg-t le szeretném adni, csak legyen kitartásom!!!!! :lol:

Bea
Nagyon szép a kislányotok, gartulálunk hozzá.

Marika
Nekem Bogi most lesz 3 hónapos pénteken, eddig átaludta az éjszakát, most kb. 1 hete 4 óránként ébred, és enni akar állandóan. Nrm tudom, hogy már a foga fog-e jönni, mert állandóan dörzsöli a kezével az ínyét, állandóan a keze a szájában van.

Gyöngyöske
Bogi is nagy baba, 3 hónapos, 66 cm és kb. 6200 g. Jövő héten lesz megmérve, akkor pontosabb adatot tudok mondani.
Érezzétek jól magatokat, én is mennék Sopronba, nagyon szeretjük..!
A turi elérhetőségével megdobhatnál.

Ági
Én is kíváncsi lennék, hogy most nyaralni mentetek, vagy hosszabb távra?

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok!

Jó régen jártam erre,de majd megpróbálok mostmár gyakrabban jönni,ugyanis hazajöttünk 3hónap nyaralás után anyukáméktól!!
Melinek 11-én volt az 1.szülinapja! :lol:
Hihetetlen hogy,hogy megy az idő! :?
Rakok fel pár képet a szülinapról:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a recepteket, amint lesz időm, kipróbálom. :)

Kbetti: nem vártunk sokat Grétára. Megkaptuk az alkalmassági határozatot és rá 3 hétre szólt egy ismerősünk, hogy van egy baba, akit örökbe szeretnének adni. Nagyon hirtelen jött, igazából fel sem voltunk rá készülve, de amikor megláttuk, rögtön "beleszerettünk" és már nem volt kérdés, hogy hazahozzuk-e. Biztos ti is tudjátok, hogy az örökbefogadás nem rövid idő, manapság minimum 2 évet várni újszülött babára, úgyhogy nagyon boldogok vagyunk, hogy ilyen hamar lehetett gyermekünk :D :D :D

Melittának utólag is boldog szülinapot!!! :D

És Matyinak is boldog szülinapot!!! :D

Sziasztok!

KépKép
obea
 
 


Sziasztok!

Úgy tudom, hogy október 8-án lesz a Bababörze, egyik turkabutikos mondta, mert ő is megy árulni.

Bea:)

Üdv, és gratula a kis Grétához! Legyen sok örömetek benne, tündéri kislány!

Betti!

Nálunk a konyhabútor úgy-ahogy kész, meg mi is. Semmi előrelépés nincs, ezer felé kéne szakadnunk, nekem a héten suliba kell mennem, szóval állunk. De a gardrób lesz a következő etapban.
Bár, közben több bútorunk lett, anyukámék nekünk adtak egy fenyő ülőgarnitúrát, és a nagymamámtól pedig kaptunk egy gyönyörű pamut gépi perzsa szőnyeget a nappaliba.

Lányok,

egy kérdés mindenkinek!
A szőnyegről van szó. Olyan 40 éves körül van és rojtos a két rövidebb széle. De foszlik, elért a fonal, és szeretnénk rendbehozatni. Javasolták, hogy szedessük le a rojtot, és szegessük be, de épp az adja a patináját, és szeretnénk megmenteni. Ismertek esetleg valakit, aki ilyesmiben tudna segíteni?
Megpróbálok egy képet idevarzsolni róla, de nem tudom mennyi látszik belőle majd...

Alvás. Mostanában napközben alig akar a kisasszony aludni, aztán fél 5 körül meg ott dől el, ahol éppen van. :)
Nekem viszont két napja szét megy a fejem...úgyhogy megyek is aludni, kivételesen éjfél előtt..
Jó éjt!

Szülinaposoknak fülük érjen bokáig :lol:
fény
 
 


És akkor a képek: az ominózus szőnyeg:

Kép


És közkívánatra a konyha, de ez még nem végleges, a hűtő bekerül a kamrába.

De ez nem akar most sikerülni, majd legközlebb :)
fény
 
 


Mégiscsak sikerült:

Kép Kép
fény
 
 


Ha már így belejöttem:)

Kép Kép

KépKép
fény
 
 


Sziasztok!

Írok gyorsan, hogy megnyugodjatok:) Aranyosak vagytok, hogy így aggódtok:)

Molli péntek óta megint használja a kezét:) Csütörtökön már látszott, hogy megy lefele a dagadás, pénteken de. pedig ült az ölemben, egyszercsak maga felé fordítja a tenyerét és elkezdte ki-be csukogatni azt a három ujját. Olyan édes volt. És azóta, mintha semmise történt volna, használja rendesen.:)

Megyek aludni, mert mindjárt leszédülök a székről.

Puszi mindenkinek.

panka
 
 


Sziasztok!

Panka!
Nagyon örülök, hogy már semmi baja Molli kezecskéjének!Végülis kiderült, hogy mi volt a gond?

Szép napot mindenkinek(bár itt nagyon borús az idő :evil: )

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok

Panka
Nagyon örülök, hogy semmi probléma nincs, azért írjál......

Bogikánkról teszek fel képet:

Kép

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Bocsika

Beniről is egy kép, ami nem régen készült. Hogy megy az idő....

Kép

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Sziasztok.

Megint nincs sok időm,de ezt mindenképpen megakarom nektek mutatni!
Melike szülinapi táncija: :lol:
http://s58.photobucket.com/albums/g249/ ... t=2006.flv

ancsi26
 
 


Zsuzsa! NAgyon szépek a gyermekeid! BOgika nagyon tündérien nevet.
NAgyon sok boldog szülinapot kivánok MElinek! Tündérien táncol, meg is könnyeztem. (ilyen érzékenyek a terhesek)
Panka! Voltunk kedden a tánciskolai MM-en vettem is egy bérletet. Igaz a csajszika elég bizonytalan, meg túl mélyen is énekelt, de aranyos a gyerekekkel és lehet, hogy csak bele kell jönnie, mert most csinálta először. Én majdnem mindegyik dalt ismerem, Hannával is énekeljük otthon, de nagyon jól érezte magát, és a közösség nem árt neki. Járunk Dió MAnó klubba is de az csak havonta egyszer van a védőnök csinálják.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok!


Melikének én is boldog szülinapot kívánok utólag is. Nagyon édi a tánc, még a párom is nagyokat mosolygott rajta.

Ovisok, mi újság? Minden megy már a maga medrében?

Zsuzsa! Bogika már nagyon tud vigyorogni. Már az én keresztgyerekem nak is megy ez a tudomány. Hihetetlen mennyit nőnek, és fejlődnek pár hónap alatt.
Már nagyon szeretném, ha nekem is lenne egy ilyen saját bejáratú manóm. Akkor majd biztos jobban hozzá tudok szólni a problémáitokhoz is, ha már engem is érintenek a kérdések.
De addig figyelek, és tanulok.

Fény! Hanna se semmi ahogy a hintába alszik!.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Helló!

Ancsi, Melittának boldog születésnapot! Én is majd megzabáltam, ahogy néztem. Hogy riszálta a fenekét és a kezecskéjét is olyan aranyosan rakosgatta! De úgy láttam, volt kitől tanulni, mert más is rázta ott! :D :wink:

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Hű, de nagy a csend! :)
Élvezitek a vénasszonyok nyarát? :)
fény
fény
 
 


Helló!

Panka, de jó, hogy Mollinak meggyógyult a keze! :)

Neva, már Miskolcon is nyílt Björn Borg butik. Te kerestél valamikor ilyen márkájú... melltartót talán? Ugye?

Lányok, tud valaki olyan kölcsönzőt (és esetleg árat is), ahol kondigépeket lehet kölcsönözni???

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok.

Nagyon szépen köszönjük a szülinapi jókivánságokat!! :D

A fényképek egytől-egyig csuda jók!!

Búzaszem!
Mit takar pontosan ez a tánciskolai MM??
Mikor és hol van?
Köszi!

ancsi26
 
 


ancsi26
Ez a Mazsola Muzsika az Adyban volt eddig de decemberig felújitás van ott, igy áttették a Diósgyőri Gépgyárhoz közel levő tánciskolába. Kedden és szerdán fél 10től van ott. A keddibe már 11gyerek volt, igy 2 átment a szerdaiba. Decembertől meg megint visszakerül az Adyba ami nekünk jobb lesz, mert közelebb lesz. Ma voltunk másodszor, Hannának nagyon tetszik.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Dodus!

Igen én, köszi. Még aktuális. A Déryné utcán láttam egyet (zárás után) és bekukucskálva csak táskákat láttam. Erre gondoltál? Vagy van máshol?
neva
 
 


Neva, igen, azt hiszem arra. :) Úgy emlékszem az újságban Déryné u. volt, de személyesen nem voltam ott. Akkor csak táskák vannak? Mi újság a tőzsdével? Levizsgáztál? :P

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Azért benézek majd nyitvatartási időben is :)
Tőzsde vizsgám sikerült, ezzel szabad az út az utolsó évhez. :D

Laura sajnos megint beteg, 1 héten belül kétszer szúrták fel a jobb fülét. :cry: Legutóbb tegnap éjszaka.
Nem akarok nyafogni, majd írok neked külön nyafogós levelet. :wink:
Azért totál kivagyok, gondolhatod. Nem tudom mi következik, újabb orrmandula műtét, esetleg tortok mandula műtét?
neva
 
 


Sziasztok!

Dodus! Ezt nézd meg: www.kolszerkft.hu

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Búzaszem.

Kérdezhetek még?
Hol van pontosan az Ady és a Diósgyőri gépgyárhoz közel lévő tánciskola?
Akkor ha megvan bizonyos létszám már nem is lehet menni?
Mennyibe kerül egy alkalom és mennyi a bérlet?

Bocsi a sok kérdéssel.

Egyébként októbertől indul TÜCSÖK ZENEKLUB nevezetű foglalkozás is a Szent István úton.
Ha valakit érdekel tudok tel.számot.

ancsi26
 
 


Ancsi26
Ha 1es busszal mész akkor a Papirgyári megállóban kell leszállni , átmész a másik oldalra és ott a sarkon van egy épület, abban van. Amúgy egy alkalomra 700ft de érdemes bérletet venni mert akkor 11alkalom 5500ftba kerül. Ha beteg a gyerek szólni kell telefonon és akkor nem úszik el a napod. Adok egy telcsiszámot és megkérdezheted hogy mikorra van még hely.
Eszter 06-30-743-16-24
Ő tartja a foglalkozást. Ahol én dolgoztam a Százszorszép oviban a Malomszög utcában is lesz október közepétől Csengő Bongó Cseperkék Ági óvónéni fogja tartani csütörtökön 9órától. NAgyon jó óvónéni, imádják a gyerekek, szuper hangja van . Régebben a Csiribiri együttesben is énekelt. Tudom ajánlani mindenkinek , mi is ott leszünk.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Neva!

Ki a gégészetek? Megfelelő szakember?Bízol benne?
Azért kérdezek ennyi hülyeséget, mert mi Kispál dr.nőhöz járunk(aki egyébként nekem nem szimpatikus, de aki jó szakember azt el kell ismerni) és ő annyira ellenzi a fülfelszúrást, szerinte van rá más mód is, meg a mandulakivételt is a végső esetre hagyja.


Melinda
adnilem
 
 


Adnilem!

Nem vitatom a fülészünk szakmai tudását bár ugye nem értek hozzá. Nem tudom mi más megoldása lehet - egy minden előzetes tünet nélküli - fülgyulladásnak. Ha magától fakad ki a genny miatt a dobhártya akkor sokkal nagyobb a szakadás. Én vagyok a legjobban ellene, mert ezt egy anyának átélni....húúú nagyon rossz. :(
De nem tudok jobbat, mint arra törekedni, hogy a gócot megszüntetni. Mert biztos vagyok benne, hogy valami okozza. A mandulája olyan hatalmas, hogy véleményem szerint az lehet a bűnös. Legutóbb augmentin szedése alatt gyulladt be újra a füle. Ez azért már durva. Valahol lappang valami. Jajj, bárcsak találnánk valami megoldást. Köszi
Éva
neva
 
 


Sziasztok.

Búzaszem.
Nagyon köszi az infókat.Mi pont ma voltunk a védőnőnk által szervezett baba-mama klubban és pont az MM mutatkozott be.
És az Eszter tartotta a bulit! :D
A papigyár kicsit messze van tőlünk,de ez a Szászorszépes dolog érdekelne!!
Erről is tudnál bővebben irni??
Jöhet mélre is:siroki3@freemail.hu

Köszi!!

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Hová tűnt mindenki?

Lányok! Azt szeretném kérdezni, hogy ez az asztalos, aki mindenki konyháját csinálja, milyen árakkal dolgozik?
Kedvet kaptunk mi is a felújításhoz. Még a konyhánk a régi.
Ha valaki elküldené nekem az elérhetőségét nagyon megköszönném.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

A Belvárosi oviban a Vörösmartyn is indul valami kis zenés foglalkozás.Az ovi telefonszáma 412-870.

Képzeljétek a 4éves kisfiam megtanult kétkerekűn biciklizni.Nagyon büszke vagyok rá.

Melinda
adnilem
 
 


Sziasztok.

A belvárosi oviba mi már jártunk tavasszal,csak eddig nyáriszünet volt.Okt.3-án lesz a dúdoló 17 órakor.

Búzaszem.
Majd ha lesz időd a Szászorszépesről leirod a tudnivalókat?
Köszi.

Jó hétvégét mindenkinek! :D

ancsi26
 
 


Sziasztok!
Egy gyors kérdésem lenne: Nincs valakinek eladó babamérlege?

Üdv: Emese
mse173
 
 



Ancsi!
A Százszorszép oviban még nem tudom, hogy pontosan mikor fog indulni, de mindenképpen szólok előre ha indul. Elvileg október közepétől

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Sziasztok Lányok!
Már akartam máskor is kérdezni, de eddig mindig elfelejtettem: Tudtok Miskolcon egy jó nőgyógyászt? Nemrég óta lakom itt, azóta kettőnél voltam, de nem nagyon jöttek be. :( Nem mintha válogatós lennék, de úgy szeretnék egy olyan orvoshoz járni, aki nem úgy kezel, hogy, na jól van, ma maga a 120. beteg, mondja, mi a problémája. Jó lenne, ha végighallgatna és igazán szeretne segíteni. Biztos van itt is ilyen, csak én még nem találtam meg. Tudtok segíteni? Magánrendelés érdekelne inkább. Előre is köszi :)

Kép

Kép

KépKép
obea
 
 


Edina!
Te ügyesebb vagy mint én. Akkor találkozunk ott csütörtökön. Ágit már 15 éve ismerem, az óvónői szakközépiskolában osztálytársam volt, és mielőtt eljöttem gyedre a munkatársam. Nagyon jó óvónéni szuper hangja van és a zeneovit is ő tarjta, csak jót tudok róla mondani.
Amúgy hogy vagytok? Mikor mentek 4dre? Mi a 30.hét körül szeretnénk, ti biztosan hamarabb mivel még nem tudjátok a baba nemét. CSütörtök du megyek a 24hetes ultrahangra.
Gyorsan szalad az idő, de nem bánom. Tudom hogy nem lesz könnyű két kicsivel,de szivesen lennék már túl a szülésen.
Igaz az még kicsit odébb van, de ha igy repül az idő, mindjárt azt vesszük észre hogy 2007et irunk.
Lányok!
Október 8án lesz a bababörze a Hermannban?
Kép Hanna 19hónapos

Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Búzaszem:)

Igen lesz! Mármint bababörze:)

Emese:)
Küldtem mélt.

Lányok!
Hogy kell szakszerűen feltenni a falra egy viszonylag nagy szőnyeget? Nagymamám ágytakarónak használta, de faliszőnyegnek is szokták. Csak lövésem nincs, miként kell feloperálni, hogy ott is maradjon (elég nehéz), és ne szakadjon el.

tudtok esetleg weboldalt, ahol erről van infó? Én eddig nem sok használható dolgot találtam erről a témáról.-..:(

fény
fény
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?