Új privát üzeneted érkezett!

jaj...csak kutyafuttában tudtam visszaolvasni és férjecske itt toporog kezében a kölökkel úgyhogy most nemtudok írni de úúúúgy szeretnék! :(


csak annyit

Jucus nagyon örülök!
Ha nincs baj akkor nincs baj!
A Down szindróma kromoszómarendellenesség amit kimutattak volna!
Amúgy a másik dokijelölt nekünk is a ti dokitok volt állítólag nagyon jó!...


a fene... mennem kell pedig ... :roll:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jucus,
nagy nagy hurrá!!! :D :D :D a hagyományos afp semmi másra nem jó csak arra, hogy megijesszen.
viszont így legalább már a nevén lehet nevezni a gyereket :)

Mindenkinek akit érint:
lettik kukac freemail.hu
szívesen fogadok
képeket (Julcsisat,meg néhányat úgy egybe mindenkiről, persze legjobban a homályosakat szeretném :oops:( nem tudok apró betűket írni, pedig ezt a szót úgy akartam, bocs, hogy megint ezt kellett olvasnotok...)
és mondókákat is.

Lehet h a képeket feltehetnétek a www.send2u.hu oldalra, nem ördöngösség, nekem is elsőre sikerült.

Keresztelés: azért nem történt meg gyerekkoromban, mert a szüleim nem tartották fontosnak. Én úgy gondolom, van valami felettünk lévő "hatalom", ami néha segít, néha leckéztet, de mindennek az alapja az egyén és az ő életvitele, életfelfogása. Én is ismerek olyat aki hithű kereszténynek vallja magát, tanult teológiát is és mégis olyan mocskos szája van, hogy ihaj. és egyáltalán nem toleráns másokkal.
Úgy érzem, rendben vagyok ezzel a feljebbvalóval (komolyan néha érzem, mintha vki segítene, pl azzal, hogy bizonyos helyzetekben, előkerülnek olyan emberek, régi és új ismerősök akikre éppen akkor és ott szükség van, akár csak egy beszélgetés erejéig.) Ehhez nem érzem magamnak feltétlenül szükségét az egyháznak (még a református egyébként az egyik legszimpibb), de ha a gyerekek miatt most kell, akkor legyen. Ha lesz időm és elmegyek az (utólagos) felkészítésre, akkor legalább a Bibliát megismerem tüzetesebben, viszont nem hiszem hogy ez az állapot változni fog.
Zsozsó már szeretett volna megkeresztelkedni maga is, hittanra is akar járni. Én is fontosnak tartom egyébként a kereszténység mellett az összes többit megmutatni a gyerekeknek, hogy majd ők dönthessék el, végül melyik utat járják.
jumam
 
 


Ja és a send2u-ról bárki letölthetné a képeket. és a videót (Dia)
jumam
 
 

 
 

Natasa!
Én se kaptam meg az emailt. :cry:

Gabi!
Tetszik???? :lol: Szerinted feltudod tenni ide a videót? :roll:

Jó éj!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jumam!
Most megpróbálom ezt a sendes izét de nem igérek semmit mert nem vagyok egy számítógép zseni. :lol: :roll: Pussssz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hajrá!
a saját email címedet írd be a címzetthez, azután ha megkaptad a linket, másold át ide.
jumam
 
 


Na,azt írta ki,hogy nem lehet fáljt feltölteni mert túl nagy a mérete. :evil:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jó estét mindenkinek!

Délután szuper volt, nagyot sétáltunk. Voltunk péknél, ahol én buta visszautasítottam az ajándék pogit, amit Beninek akartak adni, hogy még nem ehet. A cukiban a csokis tölcsért azé már elfogadtam. :D
Kapott végre kiflit, amit enni nem evett, viszont mérnöki precízitással kibelezte és a belsejét bors nagyságún a babakocsiban szétszorta. :lol:
Fagyimra viszont ma is teljesen rákattant, majdnem az egész fejét beledugta, mikor óvatosan a szájához tartottam a tölcsért. :D

Natasa,
Köszi, megkaptam.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam!
Email-ben küldtem 9 képet,remélem megkapod.Pussz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Na én is rakok fel videókat.
Ma délutáni torna:
http://www.send2u.hu/get/?f=PHLoIrt9U9U6RZ6bwFlK

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancs, sikkancs, hogy átment-e hozzád kép tőlem.....

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba, lécci, múlt heti Julcsis képeket küggyé! köszi, várom
jumam
 
 


Jumam,
most küldöm!!!!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jumam,
11 kép megy.
És bocsi, hogy csak most. :oops:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Látom megy a nagy képcsere, mindenki kéri, küldi ... :lol:
Gabuska nagyon jó ez a Livi erőlködős videó 2. rész is, már az elsőn is jót röhögtünk. Petrát is fel kellene egyszer vennünk, mert hasonlót produkál, bár Ő még jobban belevörösödik.

Ilba nagyon ügyes már az úrfi!!! Lassacskán fagyifüggő lesz Beni. :P

Hova is kell dugni a PenDrive-ot
Kép

Aha megvan, már emlékszem
Kép

Na megyek bepakolom még a mosogatógépet, most legalább senki nem zavar.

Ja du. itt volt a barátnőm, mondta, hogy most szedi az utolsó levél tablettát és januártól nekiállnak a babaprojektnek. Erre apa is belelkesült, mondta mi lenne, ha mi is próbálkoznánk, akkor egykorúak lehetnének a gyerekek. Nálam még friss az élmény, közöltem ápr. előtt hallani sem akarok róla, én nem akarok őszi babát. Közölte legközelebb már ugyse jön össze elsőre, mondtam ezt nem veszem be mégegyszer. :x :wink:

Mindenkinek jó éjt!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Nincs nagy forgalom ma.
Akkor foglalom én a helyet még videókkal.
1. Az új játékom
2. "Na, csináljunk egy ütéstesztet vele. Hol is az irányítom?"
3. A teszt
http://www.send2u.hu/get/?f=Otuqy4RXfsrcWJ2z9pum

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
ügyes gyerek ez a Petra, ő is tudja működtetni a pendrive-ot!
Hajrá kistesó!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Csajszikák, én várok 1-2 napot a küldéssel, addigra mindenki üríccccsen. :wink: :lol:
Viszont Dia is piszok jó képeket csinált, nem bírom ki, hogy ne tegyek fel párat. :oops: Rólatok nem akarok önhatalmúlag, de Liviről merek. :twisted:

Libasor 2.
Kép

Távozzon mindenki, hagyjatok uralkodni!
Kép

Tündibündi, édibédi, vidám kislány
Kép
Kép

Valami elkezdődött?
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Jókat ettem a talin, először is Eszti féle bébikaját (meg az öklömet)...
Kép

... aztán Dia féle sültkumplit...
Kép

... aztán Dia féle mogyorós rudat...
Kép

... és anya féle pogácsát.
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
akkor várom a Petra-trotyis videót. :lol:

Májusi kistesót szeretnél?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nektek elsőre sikerült? :shock:
Nekünk 79839124251234-dikre... :oops: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Akkor ki is járt jobban??? :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Perverz!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Igen Gabuska elsőre sikerült, mi sem akartuk elhinni. Májusi babát szerettünk volna, mert mindkettőnknek akkor van a szülinapja és nagyon szeretjük a május hónapot. Gondoltuk nekiállunk nyáron és augusztusra csak sikerül, akkor pont májusi lesz a baba. Ha előbb összejön, akkor legalább tavaszi, mert még az OK. Erre már annyian cukkoltak, hogy ideje lenne nekiállni, mert úgyis mindig csak nagy sokára jön össze, hogy bebizonyítottuk van akinál elsőre sikerül. Pedig aztán nekem annyira rendszertelen a ciklusom, hogy számolgatni nem is tudtunk.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska válaszából rájöttem Ilba mit is akart tulajdonképpen mondani a ki is járt jól dologgal. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
enyém rendszeres, rendszeresen 40 napos...

Húúúúú, gondolom a férjed nem kicsit volt büszke magára. :lol: Joggal. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
:D :D :D

Jumam,
törölj lécci!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Na elmosogattam kézzel is, így jár, akinek útólag a konyhájába csak a kisebb, 9 terítékes mosogatógép fér el.

Gabuska a trotyis videóval az a baj, hogy a mi fényképezőnkön nincs hang, csak kép, de azért majd megpróbálom. Ezt meg kell örökíteni az utókornak, biztos jót fog majd Petra röhögni rajta, amikor az udvarlójának mutogatom. Nem is olyan rossz ötlet, hogyan rettentsük el a túl korai udvarlókat. :twisted:

Mire a kisasszony végignézi a róla készült képeket, meg is vénül. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hát igen büszke a lelkem nagyon. Az apukájának már bizonyított, mert megmutatta, hogyan kell lányt csinálni (ott 2 fiú van). Legközelebb kisfiút szeretnénk, mert még az apósának is bizonyítani akar (nálunk 2 lány van).

Petra felsírt, megyek.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


:D

UH-s doki aszongya Zolinak: kislány, de ha akarja elmondom, hogy kell másodikra fiút csinálni. :lol: Zoli meg csak büszkén vigyorgott, mert ő lányt akart. :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vuka,
ha fiút szeretnétek, akkor pedig számolgassatok és akkor nagyobb az esély rá! :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, ürítettem, köszi, 4 már átjött.
Nem szoktad Benedek iwiw-oldalát is megnézni néha????????

Apropó, kistestvér, csak az egy gyerekeseknek, körkérdés:

ki mikor szeretné a következő, ill. szeretne-e egyáltalán még?
jumam
 
 


Jaj, :D nem a felsírásra vonatkozik, hanem a fentiekre. :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba számolgattam és jövő tavasszal kell nekiállni. Egyébként csak koncetrálni kell és Ok, majd megint megfenyegetem apát, aztán remélem menni fog neki. Múltkor is mondtam, hogyha nem lányt csinál akkor örök harag. Most már kezdek megbékélni egy fiús dologgal, másodikra már talán jöhet, bár fiú névben még mindig nem tudtunk megegyezni.

Jumam szeretnénk 2. babát, mikor Petra 2 éves lesz, vagyis 2008 elejére.
Az igazság az, hogy én szülni nem nagyon szeretnék, mivel nagyon rettegek a tűtől és a vértől. Már most rosszul vagyok, ha a 4 vérvételre gondolok. Igazából nekem ez a bajom az egésszel.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam,
nálunk ha lesz ketteske, akkor kábé 3 év múlva. Volt már pár felállás, onnan, hogy elég nekünk 1 is, azon keresztül, hogy csak egyikünk akar, odáig, hogy mindketten akrunk. :roll: Jelen állás szerint 3 év múlva szeretnénk. Fő a határozottság! :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Egyébként elsőre mi is lányt akartunk, de nagyon későn a 32. hét táján mutatta csak meg magát a kisasszony. Addig a férjecském Pöcsösnek hívta, csak hogy engem irritáljon.

Gabi értettem a nevetős ikont. Petra visszaaludt, de ebből a korai ébredésből már tudom, hogy nem lesz túl jó éjszakám. A hajnali 2-től irtózom, mert akkor mindig annyira felébred, hogy alig tudom visszaaltatni, nem tudom mi lehet akkor vele.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabi ha 3 év múlva szeretnétek, akkor mikor kell nekiállni a kezeléseknek. Nálatok nem is olyan könnyű tervezni, hiszen problémátok volt az elsővel is, tök szar így, nem lehet jól kalkulálni. :(

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jumam,
szám szerint mi ment át? Nekem egy csomó visszajött, hogy megteltél.
Szeretnénk (nék?) kistesót mindenképp, én ugyanígy őszi babát jövőre.
Aztán majd meglátjuk.
Nézem. És cselekszem. :wink:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Kíváncsi vagyok a többiekre is.

Megyek aludni, bár nem tudom, hogy tudok majd, a barátnőm hét végén lovagolt és leesett a lóról, szerda óta fájt a feje szinte folyamatosan és hányt, és ma jutott odáig, hogy lehet, h agyrázkódása van. Bement ma a Balesetibe, ésmost ki van kapcsolva. aki vele ment annak a számát meg nem tudom. Izgulok érte.
jumam
 
 


Ilba lányt vagy fiút?
Mi ez a -nék?
Én az őszi hónaptól kicsit félek, hogy jön utána a tél, és teljesen begubózok, depis leszek. Olyan jó volt, hogy Petrával egyből mehettünk ki a kora tavaszi napsütésbe.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Én is most úgy érzem, mint aki bedobott pár kávét, pedig már le kellene feküdni, mert éjszaka és reggel nem leszek már ilyen vidám. Holnap de. meg nem is tudok úgy visszaaludni, fél 8-kor kelés. Jön a szokásos hétvégi mindenhova megyünk program. Most jut eszembe, még be se csomagoltam a hugom ajándékát. :roll:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Na most már tényleg megyek, megint ráveszem magam, hogy hozzáérjek a kikapcsoló gombhoz.
Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
András mindenképp kislányt szeretne, én is, de jöhet a fiú is. Illetve ha fiú lenne, akkor esetleg jöhetne egy harmadik is. :wink:
Ha kislány lesz, akkor már nem hiszem.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Vuka,
így már könnyebb, hogy Livinél kiderült a bibi, mert elment egy csomó idő azzal, hogy csak a gyógyszerket szedtem, de már tudjuk, hogy az nem elég, hanem a petesejtet is meg kell repeszteni a 12-14. napon. Szal van remény, hogy másodjára nem fogunk évekig árnyékra vetődni.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem meg nagyon bejött az ősz, most picivel korábbit szeretnék (ha ezt így előre meg lehet mondani :) ), egy októberi baba csúcs szuper lenne.
Karácsonyra már vihető, látogatható, élvezhető az ünnep, tavaszra meg már nagy, nyáron már lehet tök jól nyaralni. Eheti a gyümiket, zöldségeket.
Pocakosan nagy hassal nem kell 826 réteget felvenni, nyáron még tudsz mozogni, nyaralgatni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jelentkezett a baarátnőm, tényleg agyrázkódása van, simán lehet, hogy csak 2 nap múlva jelentkeztek a tünetek. Bent akarták tartani, de mivel úgysincs hétvégén ideggyógyász, hazament és ott fekszik. Már eddig is feküdnie kellett volna, állítólag maradandó nyomai lehetnek ennek. Holnap megy Újpestre a kórházba további vizsgálatokra.

Ezek után hogy engedjem a lóbolond nagylányomat lovagolni????????????

jó éjszakát.
jumam
 
 


Sziasztok!

Még élek, de épphogycsak, pocsék napunk volt. Lassan kilábalóban, közben anyám hívott, hogy ők meg most kezdik, szegény Csilla is merő takony és nagyon megviseli...
Ma azért én voltam a legszarabbul, a fiúk gyorsabban gyógyulnak.

Natasa,
apáméknál van kút a telken (benn a belvárosban nem is gondolná senki), s így a locsolásnál csak a szivattyú áramfelvételét kell fizetni, ami a vízdíj töredékére jön ki. Kút nélkül azért ők se lennének ilyen pázsitpártiak.

Köszönöm a gyógyszeres válaszokat, végülis igazatok van, csak amikor fizetni kell értük....

Újabb körkérdésem: ki milyen lázmérőt használ (hiába, most ez a téma nálam). Az a bajom, hogy digitális lázmérőt használok popsiban, de ugye éjjel macerás vetkőztetés miatt, s ráadásul igen nehéz egy elszántan tiltakozó kétévesnél ez a módszer. A hóna alatt is próbáltam, nem ment. Most a fülhőmérő vásárláson gondolkodom, de anyám szerint használhatatlan. Vélemények?

Jumam,
és akinek már egynél több gyereke van, az már ne is akarjon kistestvért? :wink: Ez kb olyan, mint amikor utánnanéztünk a szocpolnak, hogy is működik a bevállalok még gyereket, csak adják a pénzt téma. Állambácsi támogatja, hogy ha nincs gyereked, akkor bevállalj egyet vagy kettőt, vagy ha van egy, akkor vállalj még egyet, de az a kategória már nem létezik, hogy van kettő, s még vállalnál. Az már nem támogatandó.
Így kétgyerekesként is válaszolok azért, mindenkinek azt szoktam mondani, hogy a köv. gyereket a köv. olimpiára időzítenénk. (Benedek az athéni, Levente a torinoi olimpia alatt jött világra, így a harmadikkal becélozzuk Pekinget :wink: ) Szeretnék egy kiscsajt. nagyon irígykedem időnként a kislányokra, főleg, hogy ilyen gyönyörűségeket látok, mint az itteni topikbabák, bár mostmégcsak fiús anyukaként tudom magam elképzelni.

Mondjuk Kecskeméten sokszor vigyáztam a három gyerekre egyszerre, s akkor azért elbizonytalanodtam, hogy tényleg ezt akarom-e. Az is eléggé kikészít, ha kettő beteg egyszerre, így most épp azon vacilállok, van-e erőm háromhoz.

Vuka,
mi a másodikkal voltunk így... Mivel Benedek majd egy év alatt jött össze, így azt gondoltuk, hogy a másodikhoz is kell legalább fél év. Két év különbséget szerettünk volna, s gondoltuk, elkezdjük időben a probálkozást. S elsőre összejött Levente. Legalább ebben a tekintetben nem gazdagodnak meg rajtam a gyógyszergyárak, nekem eddig még csak pozitív terhességi tesztem volt.

Kormi

Kormi


Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
kormi
 
 


Jumam,
egy csomó okosságot tudnék mondani, pl. hogy a villamos is elütheti stb., de én is összecsinálnám magam, ha a gyerekem valami ilyesmit szeretne csinálni. A Forma1-es pilóták szülei biztos nyugtatókon élnek. :roll:
Barátnőd bizti hamar rendbe jön!

Ilba,
nekem mázlim volt a terheséggel, mert ugye decemberben fogant Livi, mire elkezdett nőni a hasam, már nem kellett annyira melegen öltözni. Tavasszal már simán felvehettem bő ruhát, megkötős len gatyót, és mivel Brazília helyett véletlenül ide születtem, nagyon jól bírom a meleget, így nagy hassal sem volt gondom nyáron. Aug. közepén megszületett Livi, és még kb. 2 hónapig nem kellett agyon öltöztetni.
De ha választhatnék, én is májusban szülnék, a baba szempontjait nézve. A terhességet már nem annyira jó ősszel kezdeni, de talán elviselném. Esetleg. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kormi,
a digitális lázmérővel mért nem ment a hóna alatt?

Mi hagyományos lázmérőt használunk, hónaljban mérem 8 hónapos kora óta, mert utálja és én még emlékszem rá, hogy én is rettegtem kiskoromban, mikor a fenekembe dugták a lázmérőt. Piszkosul fájt. Egyébként nem is értem, hogy miért mérnek popsiban egyáltalán? Biztos, hogy van valami oka, de én nemtom. :roll: :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Kimaradt: kipróbáltuk a digitális lázmérőt is, de összehasonlítva a higyanyossal, mindig más volt a mért érték és inkább az öreg lázmérőnek hiszünk. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


higanyos :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?