Új privát üzeneted érkezett!

Edó!
Nem tudom , hogy írtam e már. Szóval szuper a cicifix!Imádjuk (a párom is Kép)!
Kööösziiii!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok!

Egy szörnyü hétvége áll mögöttünk. Kép Szombaton voltunk a Kikkóval a moziban, aztán mentünk a Vidámparkba (marha igénytelen), a kocsiban szegénykém hányt. Bemegyünk, megint hány. Eljövünk, a kocsiban ismét hányt. Hazajöttünk, már 38,6 volt a láza. Reggelre már semmi baja nem volt.Kép Délután már jól evett a dédiéknél. Viszont maradt egy csomó ticketünk, ezért újra megyünk. Ma meg Adri kapta meg a 15 havi oltásokat. Nem is tudtam, hogy kettöt kapnak?! Kikkó még egyet kapott.
Azt mondja az óvonénink, hogy szokott lenni minden szeptemberben egy nagy cipövásár a Népstadionban, mit tudtok róla?
Én kilógok a sorból esküvö ügyében, mert minnél nagyobb, annál jobb címén viszonylag nagy esküvönk volt, tüzijátékkal, emeletes tortával, hófehér uszályos ruhával, hét koszorúslánnyal, klf játékkal, mennyaszonyrablással és -tánccal, stb. Én imádtam.KépKép

Borcsa, Kata! Üdv közöttünk.Kép

MGabi! Gondold meg, jó társaság ez!Kép Azért szeretettel várunk!KépKép

PIldi! Én vagy hülye vagyok, vagy figyelmetlen, vagy lemaradtam, mi leszel, ha nagy leszel? Én azt sem tudtam, hogy tanulsz..Ilcsi hajKép

Verus! Neked pedig kifejezetten jól áll a vörös, miért nem hagytad? Tomidnak sürgös jobbulást kívánunk, Jancsinak is.KépBoltKép

Momo! Azért vigyázz magatokra!Kép Gyógyulgass!Kép

Márti! Én mindegyik receptet szeretném!Kép Köszi.

Cory! Az állandó szexelés nekem sem tetszik.(BB)

Barika! Persze, hogy ti is hiányoztatok, csak úgy láttam mostanában mindenkinek mindenféle dolga volt. Még szerencse, hogy nem lett baja a Dórikádnak. Lakás:Kép Köszi a mérnököt, úgy néz ki, hogy megoldódik a dolog.Kép

Anikó! Én is így vagyok a tisztasággal, utálom, ha a talpam alatt érzek "valamit". Ezért itt a kertes házban szerintem naponta 2* kellene felmosni, de én csak két naponta szoktam, télen mindennap.

Kanga! Kösz a gyógyszertippet.Kép Kikkó is utálta a hajmosást, így rákaptunk arra, hogy én is beülök és az ölembe hajtja a fejét és óvatosan megmosom. Barátnöm azt mondja, hogy ö nem szórakozik (ikrei vannak), kezdettöl fogva lezuhanyozta a fejüket, hiába ordítottak. Nekem ez olyan durvának tünikKép

Norcsi! Azt hiszem, mindent tökéletesen leírtatok a homeo gyógyszerekröl.Kép

Adri! Már vártunk nagyon!KépKép

Emese! Végre jelentkeztél! Meddig lesz ez a sok munka? Vagy már mindig ez lesz?

ldIldi! Küldök Neked:KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép hátha jobban leszel.Kép

Edókának, Feksinek, Máténak boldog névnapot, Zsóka Emeséének pedig boldog szülinapot kívánok!KépKép


Látjátok ízlések és pofonok: nekem az egyik legszimpibb nö a Liptay Claudia, annak ellenére, hogy sokan ilyen-olyannak tartják. Szerintem kifejezetten tehetséges, jó a humorérzéke (nem a BB nézés alatt döntöttem el) és nagyon szép nö.Kép


Puszi, Evey
evey
 
 


Sziasztok!
Evey!
A SAP csarnokban (ez ott van a Stadion mellett) minden tavasszal és õsszel van cipõ- és ruhavásár. Egyébként már tervben van , hogy rájuk csörgök , mikor lesz , majd megírom!
Többet holnap!
Jóéccakát!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 

 
 

Köszi a névnapi jókívánságokat!

Holnapra sok szurkolást kérek délelõtt, leendõ melóhelyre megyek, többek között a részleteket megbeszélni a vezetõvel!
Kép

Edóka
Edóka
 


Sziasztok!

Id! Hát én biztos agylobot kaptam volna egy ilyen orvostólKép

Gyerekelvivéssel ijesztgetõ szomszédokKépKépKépKép

Nekünk hálistennek remek szomszédaink vannak. Olyan jó velük beszélgetni, amikor Borikával(13hó) sétálunk. Van egy bácsi például, akitõl rendszeresen kapunk gyümölcsöt és virágot, amikor találkozunk séta közben. Nagyon finom a szõlõje isKép

Virág! DepiKép Rebeka csodaszép kis modell lehetettKép Rubent meg elképzelem ahogy mosogatKép

Elkezdõdött a sulim, szept.13 és 14. volt az elsõ két oktatási nap (havonta két nap). Fantasztikus!!! Azt hiszem tökéletesen eltaláltam, hogy hova kell mennem. Nagyon jó elõadások voltak, rengeteg csoportmunka, és még filmet is néztünk "érintõdési" célzattal. Ez annyit jelent, hogy csak az a célja, hogy hasson ránk, de nem kell tanulságokat levonni, stb. Ez nekem, aki több, mint egy éve nem volt moziban, kifejezetten felüdülés voltKép

Szile
Szile
 


Sziasztok!
Tegnap megint "szerencsénk" volt egy vénasszonyhoz séta közben! Ráadásul úgy nézett ki , mint egy boszorkány!Kép MEgkérdezte Gergõt , hogy viheti-e Blankát. Hát a fiam amennyire csak embert elmeháborodottnak lehet nézni úgy nézett a nyanyára , és közölte lenézõen és határozottan , hogy nem! Már azt hittem azt is hozzáteszi , hogy ez hülye! Kép Látni kellett volna a kis arcát!

Blankát meg próbálom tanítani , hogy teliszájjal nem beszélünk , de hiába! Kép Cici a szájában és dumál!
Különben nem semmi a csajszi , szopi közben , fekve is tud böfizni!!!Kép

Virág!
Gergõ is modelkedett , volt is az egyik Cora katalógusban.

Evey!
Az a furi , hogy soha nem ment se víz se sampon a szemébe. Sõt eddíg szeretett is hajat mosni , csak két hónapja megy ez a cirkusz.

PIldi!
Szeretném , ha majd az enyémek is ilyen lelkesek lennének!KépGratula hozzájuk!Kép

Most megyek. Majd jövök ha megtudtam a vásár idõpontját , de egyelõre nem veszik fel.

Puszka
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Ruha- és cipõvásár a SAP csarnokban :
október 4-13-ig.
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok!

Evey, most éppen nem tudom, mi leszek, ha nagy leszek. Amit tanultam, az fizika, és mivel fizikusként a diploma még csak ugródeszka, ezért a PhD-m van soron, az készül belõle. Viszont most éppen -közben- kifelé vagyok az egészbõl. Már másfél éve indult a dolog, amikor megkérdezték idebent, mégis mit akarok a phd után csinálni, merthogy drága fõnöknõm szerint engem túlontúl leterhel a család, nem vagyok erre annyira lelkes, hogy megérje az utazgatást stb stb. Na, mindegy, részben csak szöveg, de meggyõztem magam, hogy részben igaz, mert nem szándékozom az életemet a karrierre tenni fel. De ez másban is igaz. Szóval most befejezem az eddigieket, ha már tanultam meglegyen a papírom, aztán egy kicsit a családdal szeretnék inkább foglalkozni, csak annyi munkával, ami anyagilag feltétlen muszáj. HOgy aztán késõbb mi lesz, azt most még nem tudom.

Tegnap láttam a kis lurkót, crl-je 37 mm (ülõmagasság), láttam, ahogy kalimpált a kezével, ha nagyon akarom mondjuk rá, hogy integetett nekem. Még mindig egy héttel nagyobbnak néz ki mint a klasszikus számolás adná, eszerint ma 10 hét 4 napos vagyok.

Lányom hétfõn csinált megint egy oldal gyakorlást, tegnap meg apját nyúzta, írjon neki elõ (én ugye nem voltam otthon). Apja -aki abszolút nem ír szépen - nagy kínkeservvel elõírt 6 sort. Leányzó megírta, és közölte, ez neki nem elég, írja elõ az egész oldalt. Erre párom már nem volt hajlandó, így lányom magának írta elõ, és írta tele az egész oldalt! (mindezt egy nyamvadt kis pecsétért...) Fiam is teleírt idõközben egyet, de azért most egy oldallal le van maradva Ilcsihez képest.
Két napja reggel gyalog járunk a suliba, tökre élvezzük, sokkal kevésbé stresszes, mint a busz. Merthogy busszal rendre úgy vagyunk, hogy 10 perc várakozás után jön egy, amire 5-en nem férünk fel, újabb 10 perc, és arra muszáj alapon felnyomorgunk. Így meg a buszos utat 15-20 perc alatt lesétáljuk (plusz a buszig még 10 perc). Viszont mindannnyian élvezzük a félórás sétát, legalább mozgunk egy kicsit (reggeli torna).
Sziasztok:

Ildi

Ildi
pildi
 
 


SZiasztok!

Na, jól megkérdeztem, hogy melyik recepteket írjam meg, aztán nem írtam egyiket sem, bocs! De ha lesz végre receptírós-idõm Kép, akkor a mit fõzzek-be fogom feltenni, hogy itt ne terheljem vele annak a gyomrát is, aki nem kéri! KépKépKép Igyekszem hamarosan!

Virág! Írtam mailt, nem kaptad meg? Mi van veled????? felvidításként: KépKépKépKépKépKépKép

Lenne egy kérdésem: mennyibe kerül a babysitter? Az elkövetkezõ két hónapban kéne egy tanulmányt gyártanom, amihez némi nyugalomra van szükségem. Egy 2 háznyira lakó barátnõm, akinek 2 héttel idõsebb a kisfia, mint Ármin, vállalkozna rá, hogy néha náluk, néha nálunk (a másik szobában persze Kép) vigyázna Árminra is, mondjuk hetente 2x4 órában. Ha már muszáj valakire bíznom Ármint, akkor rá szívesen, mert ismerik egymást, szinte mindennap találkoznak. Csakhogy egyikünk sem tudja, mennyit szokás ilyenkor fizetni! SEgítsetek ebben, legyetek szívesek! Köszi elõre is!

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy kicsit puffogni Kép Bocs, ha valakit untatok.

Egyetem. Már nagyon vártam, hogy járhassak megint, hiányzik is a tanulás, de most jól lelomboztak.
Az elõzmények: 97-ben kezdtem matek-info szakon, tehát tavaly júniusban kellett volna államvizsgáznom, de nem tettem, mert szeptember szültem. Az info szakot 2 év után elhagytam, mert másod éven van egy tantárgy, amin nagyon összevitatkoztam az egyik tanárral, és minden évben õ tartja, nála tuti nem lesz jegyem, no de sebaj, megcsinálom a matekot, mint egyszakos, és majd valahol levelezõn elvégzem az infot. Legalábbis ez volt a terv. Az egyszakos matekhoz el kell végezni 36 óra specit. Ez volt eddig. Most jön a kitolás: idéntõl a 36 óra helyett 57 óra speci kell. Ezt most visszamenõleg ránk is alkalmazni akarják (merthogy az évfolyamnak csak a fele államvizsgázott nyáron, a többiek különbözõ okokból még nem végeztek). Az igazán durva az, hogy ez a más szakosokra nem vonatkozik, mert csak nálunk van egy olyan idióta tanár, akivel alá kell iratnunk a specis papírt, aki szerint ez így van. Nincs is annyi speci kiírva, mint amennyi nekünk kéne. Nem tudom mi lesz. Elegem van az egészbõl Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Nekem viszont jó híreim vannak! Voltam a melóhelyen, megyek november közepétõl dolgozni!!!!!!!Kép Kép Kép
Akkor lesz Eszter 3 éves. Abba is belementek, hogy egy ideig még csak délig legyek, ha nem szokik be 100%-osan az oviba addig.
Úgyhogy már nem is izgat az alvás közbeni bepiss. Kép
Találkoztam ma újabb nekem való gyerekekkel, egész lelkes lettem. Ugyankkor félek is, úgy érzem, mindent elfelejtettem a hosszú évek alatt, sürgõsen olvasnom, tanulnom kell...
Azért akkor 100%, ha már aláírtam a szerzõdést, most még 99,9 Kép

Edóka
Edóka
 


Márti,
nem kaptam meg. Kép 400 Ft/óra nem sok, de nem is kevés. Ha elfogadja, jó.

Virág
Fiore
 


Márti,

Én utánanézegettem a tarifának és az átlag 500 Ft/óra. Vannak olcsóbb és drágább babysitterek, ez a "mértani közép".

Pötyi
Pötyi
 


Virág, Pötyi!

KÖszönöm szépen! Akkor ilyesféleképp klalkulálok majd - bár még lehet, hogy felhívok egy babysitter-irodát is, hogy náluk mennyi lenne, mert nem akarom sem a lányt átvágni egy túl alacsony óradíjjal, sem én nem szeretnék sokkal többet fizetni, mint amit szokás.


Virág, a leveledet nem sikerült újra elküldenem, de emiatt ne légy szomorú! Csak az volt benne, hogy szívesen segítek, ha tudok. Kép


Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

Pár napja írtam egy szép hosszút, aztán amikor el akartam küldeni, elszállt az egész és nem volt energiám újra leírni. Kép

Most viszont megpróbálom! Kép

Ildi! Elõször is neked köszönöm a feloldást! Kép Vigyázz nagyon magadra!
Klassz gyerekeid vannak, komolyan! Dani nálunk szereti ugyan a sulit, meg is csinál mindent, amit kell, de azért ennyire nem viszi túlzásba a lelkesedést! Reménykedj, hogy a tieidnél sokáig fog tartani ez a hozzáállás! Kép

Nem tudom, mi az oka, de Gergõ mostanában megint nagyon nehezen viseli az ovit. Reggelente zokog, nem akar elengedni. Tisztára úgy viselkedik, mint a kiscsoport elején. Nem történt semmi különös sem az oviban, sem otthon, úgyhogy nem nagyon értem a dolgot. A múltkor azt kérte, hogy úgy rohanjak érte, mint egy párduc! Na, képzeljetek el engem párducként...Kép Azért rohantam, szegény gyerek nehogy csalódjon! Kép

Lilirõl meg vagy jót vagy semmit... Úgyhogy akkor most semmit. :o) Imádom, de teljesen kikészít idegileg. Már mindenkinek felajánlottam, hogy viheti, de senkinek nem kell. KépKépKép

Jókat mosolyogtam a névválasztós és a szomszédasszonyos történeteiteken! Kép Tényleg teljesen idiótának nézik sokszor a felnõttek a gyerekeket, csak azt nem értem, hogy miért... Amikor sokkal értelmesebbek náluk!

cory! Kitartás! Nehogymáááá feladd egy marék hülye tanár miatt! Meg tudod csinálni és kész! Kép

Edó! Munkához gratula! Menni fog, tudom! Kép

Szile! Arról viszont lemaradtam, hogy te hová jársz. Elárulnád nekem? A lényeg, hogy neked tetszik, csak tudod, a kíváncsiság... Kép

Évi! Neked is kitartás a sulihoz! Csongira ilyenkor ki vigyáz? (Bocs, ha megint olyanokat kérdezek, amit százszor leírtál, de én vagyok, aki nagyon lemaradt...)

Evey! Kikkónak jobbulást! Remélem, szombatra 100%-os lesz! Hiányozna! Kép

Virág! Édes lehetett a lányod, hogy ilyen jól bírta a "kiképzést" a divatbemutatón! Ja, és nem felejtettem ám el, hogy tartozom neked egy hosszú emillel. Kb. nyár eleje óta... De ami késik... Kép

Na, mára ennyit, úgyis "túlszárnyaltam" magam! Kép
Mindenkinek puszi, pocakosoknak külön is!

Emese

PM, hogy vagytok????? Kép
VERUS???
emese
 
 


Sziasztok!

És rám emlékeztek még?KépKépKép
Levlistán már írtam, hogy Zsókánál "üdültünk" másfél hétig. Kölkek jókat játszottak, mi meg még moziban is voltunk, amíg a párom vigyázott rájuk (persze alvó állapotukbanKép)

Ez a vacak idõ viszont nagyon lehangolKép Ráadásul ma a Duna Plaza parkolójában sikerült úgy meghúznia a páromnak a autót, hogy a jobb hátsó ajtaja tisztára behorpadtKépKép Hanna meg ennek örömére letört valami lécet benneKép

Ildikó!
TB-t én is emlegetem eléggé mostanság!!! 2 hónapja nem kaptam GYES-t, mivel a kedves hivatal nem bírt megbirkózni azzal az adatáradattal, hogy elköltöztünk ÉS született egy további gyerekem. Fölhívtuk a pestieket: õk elküldték a papírokat. Fölhívtuk a váciakat: õhozzájuk nem érkezett meg a papír. Na, itt volt, hogy már sírva leroskadtam a telefon mellé, mert eléggé hiányzik az a lóvé a családi költségvetésbõl (Hannus olyan édesen jött vigasztalni). Aztán a párom is rájuk csörgött, megsürgette kissé az ügymenetet. Így aztán tegnap kaptunk egy levelet, hogy a papírok megérkeztek, az utalásig további szíves türelmemet kérik (Ja, az ügyintézõ csaj, amikor telefonáltam, a fejemhez vágta, hogy mit ugrálok a két hónappal, van aki már fél éve vár, és mégis türelmes!!! Gondoltam, majd a néni vesz téli cipõt a gyerekeimnek!!).

Évi!
Hûha, ez aztán mozgalmas! Én azt gondolom, hogy Csongi nem csak simán a stresszedet, hanem a lelkifurdalásodat is megjeleníti a betegségeivel. Szerintem ülj le magaddal, és gondold át, hogy TÉNYLEG szeretnél-e tanulni. És ha igen, akkor viszont sziklaszilárd meggyõzõdéseddé kell váljon, hogy jól csinálod, amit csinálsz!!!(mert tényleg így van). Ezt Csongi is érezni fogja. A bizonytalanság a legrosszabb a gyerekek számára. Sok sikert!

Snoopy!
Nyarat nekeeeeem iiiiiis!!!!KépKép

Kanga!
Cipõvásárra mi is megyünk! Köszi, hogy megírtad az idõpontot!

Szile!
Örülök, hogy tetszik a suli! Tényleg jól hangzik!

Edó!
Ez nagyon izgi, hogy menni fogsz dolgozni! Szómolj majd be, hogy hogy sikerül megoldani a szervezést!

Cory!
EgyetemKép Mi anno azt mondogattuk, hogy minket már nem lehet meglepni semmilyen új h*lye szabállyal. De azért minden alkalommal újra sikerült.
Milyen tortája lett végül Balunak?

Ildi!
Irííííígy! Nagyon édes lehetett a lurkó!!!
NagyokKép

Puszi mindenkinek és jó éjszakát: Pele
Pele
 


Emese, Te párduc!!!!KépKépKép
Pele
 


Pele: beszámolok, elhiheted! Kép Kép
Egyelõre csak délelõtt leszek, akkor fogok 2-ig dolgozni (normál munkaidõ 8-2), ha már Eszter bírja az ottalvást, nemigen pisil be. Ezt elõre tisztáztuk, tök rendes fõnök szerintem Kép

Nagyon bízom benne, hogy bírható lesz idõben, energiában, és sikerül egyensúlyoznom munka-család-háztartás-pihenés egyebek kavalkádjában.
És szó mi szó, anyagilag is jót fog tenni!

Edóka
Edóka
 


Sziasztok!

Emesee: a vicc az, hogy a "kiszórós" tárgyakon már rég túl vagyok, megvan az összes szigorlatom stb, csak most még szivatnak egy kicsit Kép

Pele: túrótortája lett végül Kép A listára küldök linket a képekrõl Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Márti,
köszönöm. Kép

Emese,
várom! Kép

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok Lányok!

Emese! Köszi a hiányolást, jól megvagyunk. Már az elemzésed is kész, "csak" le kell gépelnem és elküldenem. De szegény Cs. Kati is fél éve vár erre a mozzanatra. Kép

Voltam kedden a 32. hetes UH-n és a doki szerint is minden OK. a Babóca olyan 1850 gramm és olyan édesen forgatta a kis buksiját a képen. Panka meg egyfolytában simizi a pocakom, puszit is ad neki, és olyan kis anyás lett. Pele?

Pele! AutóKép

Edóka! Ha nem titok, mit fogsz dolgozni? És gratula.

Virág! A kis manökennek is gratula.

Cory! Nagyon édik a szülinapi képek. SuliKép Kitartás!

Na megyek mert Panka felébredt és megyünk sétálni.

Puszi:Pankamama
PM
 


Sziasztok!
Liesel!
Máténak boldog névnapot!
Zsóka!
Emesének boldog szülinapot!
Edó!
Gratula a munkához!

Emese!
Szép párduc lennél!Kép

PM!
Imádtam amikor Gergõ szeretgette , etette és mesélt meg okította a pocakomat! KépMár akkor elmondta a huginak a szopizás szabályait , fõleg azt , hogy nem szabad harapni és õt is oda kell engedni!!!KépKépKép

Az én drágám még mindíg úúúútál hajat mosni. Valamelyik nap megkérdezte mikor mossuk meg , mire én mondtam , hogy holnapután.Mire õ - De ugye ma nincs holnapután?! Kép

TEgnap és egyorrunemnormális bácsi azt mondta a csemetémnek amikor az bohóckodott a kutyájának , hogy vigyázzon , mert bekapja a kezét és szöröstül-bõröstül meg is eszi! Hadd ne mondjam , hogy valami fél kilós állat volt!
Ráadásul Gergõ pont ezektõl a kicsiktõl fél!KépA nagyoktól egyáltalán nem tart.

Pele!
A moziért és a babyszitterért nagyon irigy vagyok!!!Kép
Az autóért már ne annyira!Kép

Különben nem panaszkodhatom , mert én meg minden héten egyszer aktivity-partyra járok!!! Ugyanis pár anyuka (baráti kör az oviból meg a játszóról) mindíg szervez valamelyiküknél.Amíg anyukák kellemesen kikpcsolódnak addíg az apukák otthon alszanak a csemetékkel!!!
Eltudjátok képzelni milyen jó ez?!?!KépKépKép

Na megyek!
Mindenkinek pusssancs!
Kanga
Kanga-Zsebibabák
 


Sziasztok!

Kanga!
Ez az activity parti nagyon naygon jól hangzik! Remélem a Hugica jól megtanulta a leckét! Kép

Emese!
A fiad meg volt elégedve a párducgyors anyukájával? Kép

PM!
Egy 32 hetes babóca már nagy baba! És hogyan kerülitek el, hogy kiderüljön, hogy fiú, avagy lány? Nem néztek oda, amikor azt a területet nézik?

Pele!
Minek ide téli cipõ?
Depresszió elleni orvosi javaslatra télire a trópusokra költözünk, nem? A skacokat meg csak nem hagyjuk itthon???!

Virág!
És bárki, akit ilyesmi érdekel.
Valaha kérdezted, hogy fogászati kezeléshez altatok-e? A válasz az volt, hogy ha lenne engedélyem rá az ÁNTSZ-tõl, akkor tenném. Úgy tûnik, hogy a dolog nem lehetetlen, csak egy papír kellene a fogászati rendelõtõl, hogy igen, õk szeretnének altatásban fogászkodni.
Ha tudtok olyan rendelõt, akik nyitottak az ilyesmire, akkor szóljatok nekem, lécci! Akkor meglátogatom õket és megbeszéljük a lehetõségeket.

Ildi!
Hányinger esetén mennyit kell enned? Kép

Sziasztok!

Snoopy
snoopy
 


Szisztok!

Kissé le vagyok maradva... Bocsánat, de a gép nem volt jó és a levlistába be sem tudok lépni hetek óta. Vírusos, de nagyon. Lemaradtam. Pótolom, de nem fog sikerülni teljesen... Kép

Virág! Mi ez a depi? El sem tudom, képzelni, hogy a vidám természeteddel depi legyél. Pedig ezek szerint az vagy és már visszatérõ? Jobbulást és kitartást. És gratula a manökennek.

Snoopy! Ha mész a trópusokra (már, ha találtál szponzort) akkor megyek veled. De nekem is szponzor kellene. Lilinek még ingyenes KépKépKép

Pele! Õrület ami megy a TB-nél. Én is több, mint 2 hónapot vártam az elsõ Gyedemre. Katasztrófa. KépKépKép

Olyan jó lenne talizni veletek. Egy esti talit igazán megszervezhetnénk, züllést. Igaz, hogy nem vagyok bp-i.

PM! Vállalnád egy tali megszervezését? Nekem nagyon tetszett az a eszem-iszom hely. És a szomszédokat is meghallgatnám reggel 6-kor. Kép

Pildi! Még nem is gratuláltam. Hát most megteszem. GRATULÁLOK! Az Anikó szép név KépKépKépKép


Adri! Én itt megírnám a címemet, de az az igazság, hogy meg kéne beszélni, hogy hogyan küldi anyukád a cuccost, hogyan juttatom el a többieknek, mert ugye én nem bp-i vagyok. Célszerû lenne egy olyan embert keresni, aki találkozik azokkal, akik gyatyót rendeltek. Egyáltalán kik azok? A párom emil címe mûködik, az enyém nem, küldel oda ilyen infókkal egy levelet? cooljoe@westel900.net Megköszönném. És válaszolok hamar megígérem. Igazság szerint én már nagy hasznát tudnám venni a nadrágnak. KépKép

Évi! Kitartás és jobbulást Csonginak. ne add fel, ha már elkezdted.

És most rólunk. Lili egyfolytában beszél, 7-8 szavas mondatokat simáõn mond, helyesen ragozva. Rengeteg mondókát tud és az újakat is 3-4 hallás után próbálja elmondani. A mondókáskönyvében a kép alapján mondja, hogy melyik versike van ott. Reggel kinyitja a száját, este becsukja. És végtelenül kedves, huncut, imádom.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Sziasztok!
Tegnap benyelte a gép a megírott szép hosszú levelemet... Kép Kép

Akkor most röviden.
PM!
A helyi Habilitációs Központban fogok dolgozni, mint konduktor. Értelmileg sérült gyerekek és felnõttek vannak itt, napközis foglalkoztatásban. A felnõttek (fiatalok) dolgoznak, kerámiáznak, varrnak, járnak úszni, lovagolni - ezekben én is részt veszek majd. Továbbá torna foglalkozásokat tartok majd nekik.
A gyerekek korai fejlesztõsök, 0-7 évig, ott vannak kifejezetten mozgássérültek is, velük heti 1-2 alkalommal 1-1 órát foglalkozom majd egyénileg.
Röviden az egész habilitáció mozgásfejlesztési "felelõse" leszek. Az uszi és lovaglás csak kísérõ, segítõ szinten, annak nem vagyok szakembere.
Mindez 8-2-ig munkaidõben, illetve míg Eszter megszokja az ovit, addig csak délelõtt leszek. Nov közepén kezdek.
Nagggyon várom!Kép Kép

Küldöm, mielõtt elszáll!

Edó
Edóka
 


Sziasztok!

PM!
Nagyon édes lehet a babád!

Kanga!
Akkor Te sem panaszkodhatsz az activity-partyval! Jól hangzik!

Anikó!
Lili tündéri lehet.Kép

Bábi mostanában olyan nehezen alszik el, és nagyon nyugtalan is utánaKép Talán vmi fejlõdési ugrás van éppen.
Mindenesetre egy taliban vagy züllésben én is benne vagyok!!!!

Puszi mindenkinek: Pele
Pele
 


Sziasztok!
Igaz nem vagyok gyakori itt nalatok (idohiany miatt), de gondoltam azert kerhetek segitseget.
Szeretnem tudni mikor lesz bababorze Pesten es hol?
Az oktober 27-irol tudok, csak a helyszin ismeretlen.
Miket lehet talalni egy ilyen borzen?
Erdelybol irok es a ket kislanyomnak szeretnek vasarolgatni.
Elore is kosz.
nimfa
 
 


Sziasztok!

Anikó: köszi!
Snoopy, csak nem? Amúgy elvileg sok kicsit, egy zacskós szezámos bagettel járok dolgozni (85g), de kb. egy hétre (5 délelõtt-délután) elég. Mondjuk tényleg csak átvészelni ebédig, ill. hazafele hazáig.
Emese:köszi a gyerekdícséretet. Ilcsi a hétvégén inkább hullahopkarikázott, egy sort se gyakorolt... Gergõ igen. Bálint szegény, õt meg elõvettem, és elolvastam 3 heti összes alkotását, és kijavíttattam vele mindent, plusz a rosszakat leírattam újra.MIndig azt hiszem, hogy ez meggyõzõ arra nézve, hogy egyszerûbb, ha elolvassa amit leír (tipikusan ékezet, meg betûkihagyás, szóval többség figyelmetlenségi hiba). Bár a ronka külalakra meg a magyartannéni javallotta, hogy a ronda házikat írassul le újra a gyerekkel. Erre még nem vetemedtem, de gondoltam írásba adatom a tannénivel...
Gergõ elkezdte a nyafit, hogy jaj, ezen a héten már lesz úszás. Nesze nekem, ezért vittem nyáron úszótáborba, hogy ezt elkerüljem, erre nem. Pedig megy az egész osztály, szóval nem lenne jó kihagyni, ráadásul minél nagyobb, annál nagyobb lesz a különbség a többiekhez képest. Úgy látszik a Gergõk most ezt kezdik...
PM: öregszetek, már 32 hét...
Anikó: gratula Lilinek a sok szövegért. Nálunk 2 évig az volt, jaj csak már beszélne, azóta meg jaj, csak már abbahagyná... (Ilcsirõl van szó)Még szerencse, hogy legalább este kikapcsol Kép

SZiasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Nimfa!
Az expon lesz ahol a BNV is szokott lenni. Itt minden van ami gyreknek kell. Új is és használt is.

Pele!
A legapróbb fiadnak biztos a mi csajszink hiányzik!!!Kép
Hogy erre nem gondoltál!!!

Anikó!
Jó , hogy jelentkeztél!

Veeerus!
MErre jársz?????

Lányok!
Nincs valakinek egy felesleges járókája?

Most elosonok!
KAnga
Kanga-Zsebibabák
 


Nagylanyos/nagyfius Anyukak, segitsetek!

Tegnap, az esti furdetes utani testapolozaskor vettem eszre, hogy 3 es fel honapos lanykam combjaban egy csomo tapinthato. Ill. eddig is ereztem, hogy van ott valami, de azt gondoltam, izom. De tegnap az Apuka dogonyozte, es neki is feltunt, s beletette bogarat fulembe, hatha nem az. Arra gondoltam, lehet, hogy a 3 honapos oltas helye? Ti tapasztaltatok ilyet?
-Ildiko
afonya
 
 


Sziasztok Lányok!

Jól eltûntem, pedig sok írnivalóm lenne, nem biztos, hogy most mindenrõl sikerül beszámolni. Egy hónapja volt Andiék bulija, amire nem mentem el végül, mert túl messze lett volna gyalog+babakocsival, és azóta azt hiszem, nem is jelentkeztem.

Most csak hirtelen, ami eszembe jut:

Kanga, köszi a homeo-bogyós infókat, annyit kérdeznék még, hogy hol lehet beszerezni? Nekünk van egy járókánk, tudnánk is addig nélkülözni, amíg Nektek kell, csak az az igazság, hogy elég ramaty állapotban van, kis mûanyag részek törtek le belõle, nem biztos, hogy ezzel jártok a legjobban. De szívesen. És köszi Bálint nevében is a szülinapi jókívánságot, már annak is 2 hete, hogy 2 évesek vagyunk!

Ildi, Neked nagy-nagy gratula! Kép

Babucival beléptünk a 37. hétbe, egyre izgibb... Közben még kórházban is voltam 2 napig, valami vírusos-hányós nyavalya.

Bálint csuda jó fej, rengeteget dumál mostmár, és már nemcsak szavakat, hanem rendes mondatokat is mond, mindenféle szófaj megy már. Pl "roppant vicces Bái", ha valami rosszaságot csinál. Vagy "elbújt Bái", amikor a takarója alá bújik, vagy "építõ bácsi dolgozik", vagy "szeretsz" és megsimogat, persze a hajamat is próbálja húzkodni. A múltkor a vonaton valaki újságot olvasott, Bálint rámutatott a címlapra, és közölte: "Kutya!", de a címlapon csak Zámbó Jimmy volt...

Építõ bácsi egyébként tényleg dolgozik, de a villanyszerelõ csak ígérget folyton, ezért nem akar haladni annyira a dolog, amennyire kellene. Szobánk, fürdõszobánk már van, de konyha az nincs (pedig egyelõre csak egy ideiglenessel beérnénk), így elég macerás a dolog. Védõnénim nincs, mert az elõzõ elküldte a XII. kerületi helyre az adataimat, de ott közölték, hogy márpedig ilyen cím nincs. Tényleg, errõl jut eszembe, nem tud valaki jó gyerekdokit a XII. kerületben, lehetõleg a Normafa környékén? Mert azt sem ártana mostmár választani. Mikor ideköltöztünk, Bálinttal maradtam még a réginél, hiszen nem kellett vele már annyit járni, de most már nem ártana itt a közelben egy.

Szóval rengeteg dolognak kell még utánajárni, mielõtt megszületik a baba, remélem hagy rá idõt, bár túl késõn se szülessen, mert akkor megint óriásbébim lesz. Sok bajom van, mi?

Befejezem, mert Bálint ébredezik, és gondolom ebédelni is szeretne.

Puszi Nektek, jó lenne még a szülés elõtt valahogy találkozni,

Ági
Ági
 
 


Sziasztok Lányok!

Vettem az adást. Szóval akkor még szülés elõtt zülljünk egyet? Mire gondoltatok? A multkoriban felvetett XVI.kerületi görög étteremben jó lenne? Vagy a Dunán egy kikötött hajón, ahol befizetsz és eszel- mondjuk én ott rendesen rosszul voltam az imbolygás miatt, -vagy valamelyik olyan helyre ahol már voltunk? Csak akkor gyorsan válaszoljatok, mert Ágival minket szorít az idõKép

Adri! Szerintem is valamelyik pesti csajszinak kellene küldened a gatyókat, mert innen jobban el tudjuk hozni. És lécci írd meg, hogy kiknek hoztál. Nekünk is elkelne már ebben az idõben.

Ági! Át tudom érezni a helyzetedet. Annyi mindent kell ilyenkor intézni. Ilyan papír, olyan papír, ruhákat összeszedni, lassan táskát pakolni és a gyerkõc felügyeletét is megoldani. És mivel én még nem szültem spontán, azon is izgulhatok, hogy honnan veszem majd észre, hogy menni kellKép Hogy bírod a sok rohangászást nagy pocival?

Snoopy! a mi fogorvosunk a férjem barátja és a XIII. kerületben dolgozik. Megkérdezzem?
A mostani UH volt az utolsó és nem nagyon mutatták a monitort felém, meg amúgy sem látnám a lényeget. A dokit meg megfenyegettem, hogy nehogy elmondja, mert kiherélem. Így most olyan izgiKép

Edóka! Ez aztán a felelõsségteljes és egyben csodálatos munka. El is hiszem, hogy várod.

Pele! Majd túl lesztek ezen is meglátod. Bár el sem tudom hinni a kis nyugodt babóról, hogy ilyeneket is tud csinálni.

Ildi! Én úúúúúgy várom, hogy folyamatosan beszéljen a lányom. Kép

Ma mentünk sétálni és ameddig én a babakocsival bíbelõdtem, Panka azt gondolta le tud menni egyedül is a 4 fokos betonlépcsõn. Csak az elsõn sikerültKép Akkora hátraszaltót csinált, hogy azt hittem megáll a szivem. Egész nap figyeltem de úgy tûnik jól van. Szóval átestünk a " tûzkeresztségen " mi is.

Többi kispocis, hol vagytok, mi van veletek?

Pussz:Pankamama
PM
 


Sziasztok!
Züllésben én is benne vagyok! Nem ragaszkodom extrább helyhez, szerintem a jó beszélgetés fontosabb Kép Az eddigiek közül is jöhet valamelyik, csak ne legyen mûsoros est, akkor nem értjük egymás szavát!
És ha lehet, péntek este, mert nekem nem egyszerû bárhonnan hazajönni (habár...már vezettem autót Bp-en...), és másnap jobb, ha nincs suli Kép

PM: igen, várom, bár most kezd rám törni a félsz.... Olyan rég volt, mindent elfelejtettem, hogy fogjuk ezt bírni....stb. stb. Szóval enyhe pánikhangulat, remélhetõleg elmúlik.

Edó
Edóka
 


Sziasztok lányok!

Én is írok már egy pár sort, amí Luca engedi.. Most éppen alszik, de már fél 6 óta itt kukorékolt nekem. A férjem kötözésre ment. Úgy néz ki, szépen javul a térde.

Edóka! Gratula a munkához, elhiszem, hogy várod, és azt is, hogy izgulsz. Amikor én visszamentem dolgozni tiszta lámpalázas voltam, mit fogok én ott csinálni. Pár nap alatt belejöttem. Most persze ugyanúgy félek, pedig még messze van. Meg azt sem tudom, mit is fogok csinálni. A régi munkahelyemre visszamehetnék, de messze is van, meg nem kifejezetten gyerekbarát munka. Persze van még idõm, de én folyamatosan töröm a fejem valami jó megoldáson.

PM! Tényleg izgalmas dolog, ha nem tudod a baba nemét. Mi sem kérdeztük meg egyik lánynál sem, bár Lucánál az utolsó uh-n a doki véletlenül elszólta magát (Az elsõ is lány..?) A rokonoknak nem mondtuk el, õriztük a titkot a szülésig.
A züllésben én is benne vagyok, jó lenne valami csendes hely, ahol tudunk beszélgenti, nem kell túlkiabálni a zenét. (A XVI. ker. nekem jó. Kép)

Emese, Anikó, Ági! Jó. hogy jelentkeztetek, már hiányoltalak benneteket! Kép

Adri! Írd meg légysz, kinek tudtál gatyót hozni!

Kanga! Ez az activity-parti tényleg jól hangzik!

Pele! Errõl a jó kis afterpartik jutottak az eszembe... Valamikor összehozhatnánk megint egyet, kihívlak egy visszavágóra Kép. Örülök, hogy tetszettek a képek.
Nyûgi Bálintnak küldög egy pár gyógypuszit, meg KépKépKép-t.

Ildikó! Lucának is volt oltás után kemény csomó a lábában, de szépen elmúlt. Biztonság kedvéért megmutattam a dokinéninknek is.

Snoopy! Mi is mennénk a trópusokra, ha lehet. Kép

A gyerekek ijesztgetésérõl jut eszembe, hogy anyukám úgy akarta elérni, hogy Zsófi jól viselkedjen az utcán és szépen sétáljon mellette, hogy azt mondta neki (rámutatva a köztéri kamerákra), hogy a "kamerás ember" figyel a rossz gyerekeket....Kép Brrr.. Sajnos mûvel még ilyen cifra dolgokat, de inkább nem idegesítem most vele magam.
Úgyis vége a kisregénynek, Luca hív...

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok,

vasárnap végre gép közelébe jutottam, persze minden elszálltam, amit írtam nektek.
Ma viszont végre bekötötték a chello-t, így rögtön ráröpültem a gépre.
Teljesen elmaradtam tõletek, de már lementettem a leveleket és az elmúlt három hét termését, és átrágom magam rajta hamarosan.
Elmúlt héten anyuéknál voltunk Tomival, Gábor csak pénteken jött utánunk. Nagyon jó volt. Anyuék már tudnak az újabb unoka érkezésérõl, ennek megfelelõen nagyon meg voltam kímélve. És a kajahegyek... Ma du. megyek dokihoz, elõre szólni fogok, hogy nem ér a mérleg...
Szerencsére már sokkal jobban vagyok, néha esténként még elkap valami fura rosszullét, nem hányinger, de már nem olyan vészes.
Egyébként anyósomék még mindig nem tudják... Állítóla Gábor ma megmondja nekik, nem tudom, miért halogatja, ez már szerintem is túlzás, annál is inkább, mert anyósomnak is van szeme...
Tomi (16 hó) egyre okosabb, beszélni még nem beszzél, de már próbálgatja ismételni az álatalunk mondottakat. Már csak du. alszik, de akkor van, hogy 4 órát is.
Na, most már eldugulok, most már biztosan gyakrabban tudok majd jönni, így, hogy egész nap fenn leszünk a neten.

Puszi,

Erika
kerika
 
 


Sziasztok!

Látom, hogy más is züllene.Kép Akkor jelöljünk idõpontot. OKTÓBER 18 PÉNTEK, VAGY 19 SZOMBAT. Helyszínt nem igazán tudok ajánlani, azt rábízom PM-re. Nekem mindegy, hogy hajó vagy szárazföld, de én szeretném, ha kaja is lenne. Zene tényleg ne legyen, mert az zavaró tud lenni és nem tudunk úgy beszélgetni.

Pusz:

Anikó
Gerianikó
 


Igeeeen! Zülljünk! Kép Lehet az a görög étterem, de lehet kínai is. Remélem, nem bántó kérés, hogy olyan hely legyen, ahol van nemdohányzó részleg is. Az okt. 18. vagy 19. nekem tökéletes! Kép Alig várom.

Anikó,
köszi. Még én is lehetek depis. Kép De most úgy tûnik, minden OK. Még csak egyszer voltam a psziho...-nál, de ez is rengeteget segített.

Snoopy,
úgy néz ki, nem muszáj vésni, lehet, hogy egyszerûen kihúzzák. De azért érdekelne, mennyiért vállalnád, mert vannak lyukas fogaim is. Kép (Nemsokára kihúzzák az összeset, és jöhet a proti. Kép)

PM,
neked is köszi, átadom. Kép

Bocsi, hogy csak ennyire reagálok. Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Sziasztok Lányok!

Én is nagyon régen nem jártam erre, talán már nem is emlékeztek ki vagyok. Kép Mi jól vagyunk, csak mostanában a netezés kimerül nálam annyiban, hogy letöltöm a leveleket, és ha egy kis idõm akad, akkor elolvasom. Estére a párom mostanában megint kisajátította a gépet, napközben meg csemetéim nem hagynak rá idõt. Timi még mindig szeret óvodába járni, egyetlen alkalommal volt olyan, hogy sírt mikor érte mentem, mert azt hitte, hogy ott kell aludnia. Ugyanis egy hete bevezették az oviban, hogy 3/4 1 elõtt, nem lehet menni a gyerekekért, szabályosan ki vannak zárva a szülõk az udvarra. Szegény Timi pedig megszokta, hogy amikor ebéd után kijönnek a mosdóba én már ott várom. És aznap nem voltam ott, megijedt hogy nem is jönnek érte. Azóta elmagyaráztuk neki, hogy bármi történjen valaki mindig menni fog érte, most már nem gond ha késõbb engednek be.
Tomival jövõhéten kezdjük a bölcsit. Kicsit félek tõle hogy fogja bírni a bejárást is, meg a bölcsit is. Bár ahogy menne be Timivel a csoportba a játékok közé, talán menni fog a beszoktatás. Alvásügyileg már eljutottunk oda, hogy délután is, meg este is berakom az ágyába, és max. fél óra múlva alszik, de egyre rövidül ez az idõ. Az egyetlen amirõl még nem sikerült leszoktatni, hogy a közelben legyek, amíg elalszik. Errõl már csak a bölcsiben fog leszokni, szerintem.
Tomi is nagyon sok szót mond már, bár mondatokat még nem alkot. Viszont imád(na) öltözködni, csak a ruháival egyedül még nem boldogul, de a cipõ felhúzása már megy (fõleg az enyém). Kép Csak az akarata...! Iszonyatos, amikor valami nem úgy történik, ahogy Tomi elképzelte, máris kitör a hiszti. Ez jó napokon kétóránként történik csak meg, rosszabbokon akár óránként is. Pedig tényleg nincs megtiltva neki minden, csak ilyenek hogy a kutya, macska kajájába ne egyen bele, ne másszon ki az ablakon, ne másszon be a virágoskertbe. Dehát amit szabad, azt nem érdekes csinálni. Kép A másik amitõl kiakadok, hogy dobál. Ha feldühödött ami épp a kezében van elhajítja. Nem nézi hová, csak dobja és Timit jonéhányszor már eltalálta egy-egy keményebb játékkal. Hiába mondom neki, hogy nem szabad, mintha a falnak beszélnék. Elmagyarázom neki, hogyha megdobja a játékokkal az fáj a Timinek. Akkor odamegy, megpuszilgatja, de a következõ rohamnál újra hozzávágja. És egyszerûen nem tudom, hogy kéne ezt a helyzetet kezelni, hogy jobb legyen. Timinél ennyire nem volt kifejezett a dackorszak, bár az Õ természete alapban más, sokkal nyugodtabb. Félek tõle, hogy a bölcsiben nem fogják szeretni az agresszív viselkedése miatt. Vagy ne aggódjak, nem Õ lesz az elsõ ilyen vadóc kisgyerek akit a gondozónõk látnak? A többi hasonló korú gyerköc is ilyen, vagy én csinálok rosszul valamit? Na de be is fejezem a panaszkodást, mert különben egy tündéri, kis huncut, csibész. Kép

Kanga!
Nagyon szuper lehet az activity-party! Gondolom milyen jó kis kikapcsolódás! Kép

Anikó!
Lili imádnivaló lehet ahogy csacsog! Kép Züllés jó ötlet, én is szívesen csatlakoznék! Párod lába helyrejött már?

Edó!
Hogy neked milyen szép hivatásod van! Kép Munkával kapcsolatban bennem is hasonló érzések kavarognak.Kép Mi úgy beszéltük meg fönökömmel, hogy mikor második héten már Tomit ott lehet hagyni néhány órára a bölcsiben, akkor majd bemegyek hozzájuk és elmondják mi változott, hogyan müködnek az új dolgok. Igy legalább nem lesz teljesen ismeretlen a rendszer.

PIldi!
Én is gratulálok! KépKépKép

Ildikó (áfonya)!
Nálunk is volt ilyen csomó, oltás után. Kb. a harmadik héten szívódott fel.

Ági!
Te jó ég, már a 37. héten jártok! Nemsokára szülsz! Kép Bálint is édes lehet ahogy dumál. Én is úgy várom mikor kezd már Tomi mondatokban beszélni.
Tudom Kangától kérdezted, de homeos-bogyókat lehet venni pl. a Teréz krt.-i Teréz patikában, ez kifejezett homeopátiás gyógyszertár. Nyugatinál van, nem tudom elérhetõ közelségben-e nektek. De ha közelebbit keresel a [url=http://www.homeopata.hu" TARGET="_top]http://www.homeopata.hu[/url] oldalon minden bp-i és vidéki homeos gyógyszertárat megtalálsz.

PM!
Részemrõl szívesen visszamennék a Trófeába, ha másoknak is megfelel. Örs Vezér térrõl, mint kiderült remekül megközelíthetõ a 3-as villamossal. De akár a görög étterembe is szívesen elmegyek. És elõre is köszönet a szervezésért. Kép
Panka hátraszaltója Kép

Végül, de nem utolsósorban, minden mostanában születés- és névnaposnak, nagyon sok boldogságot kívánok!

Ancsa

Kép
Kép
Kép
anyanyanya
 
 


Sziasztok Lányok!

Emese, mi jól vagyunkKép Az AFP-m jó lett, holnapután megyek UH-ra, remélem megmutatja magát a kisbaba...
Azt hiszem a hányingeres idõszaknak vége van, itt volt mondjuk az ideje. A Picike sokat mozog, és szerintem szépen növekszikKép

ZSóka, úgy néz ki, hogy megyünk a Bababörzére (okt.27.), bolti és saját ruhákkal..Esetleg gyere ki, talán találsz Ábelre vmit. (farmergatyók, pulcsik, kabát, stopliscipõ, ...)

Rendszereztem a gyerekruháinkat és rájöttem, hogy így az 5.-nél is egy csomó mindent be kell (megint) szereznem...Egy csomó ruhánkat odaadtam egy barátnõnknek, aki elfelejtette visszaadni..Szeretem az ilyet.

Ez az idõ olyan nyomasztó!!KépKép Jó lenne Veletek megint találkozni, mert tul.képpen mi Sztendrén voltunk utoljára talin. Züllésen meg akkor, amikor PM. volt ici-pici terhes..és most meg már mindjárt szül!!!

Írni sincs nagyon kedvemKép, bocs, befejezem, majd máskor folytatom:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok!

Jaj, ez az idõ tényleg nyomasztó!Kép És még a párommal is jól összevesztünkKépKép

Kanga!
Nahát, tényleg! Bábi biztos Blanka után epedezik!Kép Most, hogy átadtam neki üdvözleteteket, el is aludt szépen, ahogy szokottKép

Züllés: igeeeeen!!!! 18. és 19 is jó nekünk, a hely mindegy, csak legyen fincsi kaja.Kép

Ildikó!
Oltás után nálunk is volt ilyen csomó. Egy idõ után felszívódik.

Ági!
Jó, hogy jelentkeztél! Nagyon helyesek ezek a Bálintok!Kép Zámbó JimmyKép

PM!
HátraszaltóKép
Szülést csak észreveszed majdKép Bár én beszélek, aki a harmadikkal ment be 2x?Kép

Andi!
Ez a "kamerás ember" elég szörnyû!!!!
Afterpartiban benne vagyok!!!!!KépKép

Ancsa!
Pont Zsókával beszéltük, hogy a 2. gyerkõcök mennyivel akaratosabbak és önállóbbak, mint az elsõk. Csak gyõzze az ember kibírni!Kép (Te jó ég, milyen lesz Bábi?KépKép)
Szóval nyugi, a bölcsis nénik is biztos láttak már ilyet!
Dobálás egyébként nálunk is megy ezerrel, fú, de utálom!!! Fõleg ha pl. a kajástányér repül!

Verus!
De jó, hogy jól vagytok! Gyere ám zülleni!!!! És ezek szerint a börzén is találkozunk?

Puszi és jó éjszakát: Pele
Pele
 


Sziasztok!

A züllõs idõpontok nekem is jók egyelõre!
Most jut eszembe, hogy én homárt fogok enni (Pele Kép Kép Kép )! Csak vicc ám!!!!!

Munka: igen, szerintem is szép és jó, azért mégse sokan tolonganak...

Képzeljétek, az este színházban voltunk Imrével, utána meg abban a görög étteremben, ahol veletek is. Csak most kongott , olyan kevesen voltak, viszont legalább lehetett beszélgetni, értettük egymás szavát. Kép
A színház is nagy élmény volt! Névnapi ajándékul kaptam, csak mostanra volt jegy. Most voltunk elõször kis kamaraszínházban, elsõ sorban ültem (Imre mögöttem, a forgalom miatt kezdésre értünk, és nem volt egymás melletti hely, mert a pici teremben nem helyre szóló jegyek vannak) tényleg szinte karnyújtásnyira tõlem játszottak a színészek, jó darab is volt, szóval különleges élmény!
Teljesen belelkesedtem kulturálódás terén!
Úgyis kérdezitek: Emberbarát volt a darab címe, a Budapesti Kamaraszínház Ericsson termében láttuk, Madách Kamarától egy köpésre van.
Akit több is érdekel: [url=http://www.budapestikamaraszinhaz.hu" TARGET="_top]http://www.budapestikamaraszinhaz.hu[/url]
Játsszák a Holle anyót is, tervezem, hogy megnézzük majd a gyerekekkel, biztos nekik is tetszeni fog. Egyszer voltam velük a Tháliában a Ludas Matyin, de az hodály ehhez képest, a szereplõk arcát alig látni...

Megyek is, az esti gyros tál és egy fránya szúnyog miatt nem nagyon tudtam aludni, most viszont már ébresztenem kell az iskolásaimat!

Edó
Edóka
 


Sziasztok!

Én is úúúútálom ezt az idõt, nem nagyon tudok kimozdulni itthonról. Ha el is kellene mennem, gyalog elég reménytelen, az utat elmosta az esõ.

Virág! Örülök, hogy jól vagy, már éppen akartam kérdezni, mi a baj. Az ígéretemet nem felejtettem el....
Múlt héten volt nálam egy régen látott ismerõsöm. Beszélgettünk, valahogy szóba került egy közös barátunk, aki kérte õt, hogy segítsen egy fiatal lánynak, aki enneagram-tréner akar lenni. Csak nem??? Lehet, hogy ilyen kicsi a világ?

Ancsa! Nem emlékszem, ki is vagy te?? KépKép Jó, hogy írtál.
Nem tudom, Lucával mi lesz késõbb, már most 1 évesen is elég akaratos. Már toporzékolni is tud, ha nem kap meg valamit.. A bölcsiben Tomi nem biztos, hogy ilyen lesz, Zsófi is egész "jókislányos" volt (többnyireKép).

Verus! A börzén majd én is megkereslek!

Pele! Összeveszés Kép Remélem, semmi komoly. Ebben a *** idõben én is ingerültebb vagyok, hiányzik a napsütés és a bezártságot sem szeretem.
Az afterpartyt akár a züllés után is megszervezhetjük, reggel legalább mi alhatunk, amíg a fiúk szórakoztatják a gyerekhadat Kép, és ágyba hozzák a forró teát... Vasárnap meg ráértek hazamenni.
Most megijedtem. Milyen lesz Luca, ha önállóbb és akaratosabb, mint az elsõ gyerek? Kép Lehet, hogy meggondolom még én azt a harmadikat? (Na azért azt nem hiszem. Kép)

Megyek dagasztani, aranygaluska lesz..

Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

Olvastalak benneteket folyamatosan, de csak most tudok írni pár szót. Mivel tényleg nagyon nagy lemaradásban lennék, ezért most csak rólunk írok, bocs.

Bánk nagyon fogzik, és egy torokgyuszit is elkapott, és azóta is már egy hete minden este 37,5-ös hõemelkedése van, ami engem azért kicsit nyugtalanít, a doki szerint tuti hogy a foga miatt van. Csináltattunk egyébként vizelet-vizsgálatot is, nem valami hugyúti fertõzés-e, de szerencsére nem. Egyébként ez a steril pisiszacsi feltétel, hááááát nem volt egy egyszerû mûvelet, de sikerült.
Julcsi nagyon megszerette az ovitKépKépKép, úgyhogy a kezdeti rossz indulás után már egy hete nem sír reggelente, ma meg már majdnem puszi nélkül rohant be, úgy sietett. Annyira aranyos, jó hogy végülis ilyen jól alakultak a dolgok.
Anna már nagylány, ismeri a betûket (olvasni még nem tudKép), nagyon ügyesen számol, úgyhogy vele biztos nem lesz gond majd a suliban, hacsak az nem hogy unatkozik, de remélem hogy jó tanítónénit sikerült majd kifognunk aki mellett nem fog unatkozni.

A tali engem is érdekelne, nagyon régen nem láttalak már Titeket, jó lenne megint egy züllés! Hol, mikor? Az a hétvége nekünk is jó elõreláthatólag.

Adri, ha olvasod, tényleg írd meg légyszi hogy kiknek is küldesz gatyót, mert bizony már nekünk is elkelne ilyen idõben!

Mindenkinek puszi, a betegeknek gyors gyógyulást, a szüli és névnaposoknak sok-sok boldogságot!

Norcsi(ék)
norcsi
Lenti
 
 


Sziasztok!
Adjatok tanácsot, hogy milyen hátrányai vannak, ha nem teszem ki a gyereket külön szobába csecsemõként. Most 4 és fél hónapos. És mikor érdemes átköltöztetni a félszobába. Tesó még nincs betervezve az elkövetkezõ 3 évben.

Köszi
Zsunya

zsunya
 
 


Zsunya,

Én nem tudok hátrányokról beszámolni, de ha még szoptatod, mindenképp jobb, ha bent alszik veled. Nem hiszek abban, hogy minél tovább alszik veled egy szobában, annál nehezebb lesz átszoktatni. Persze az átköltöztetés ideje gyerekfüggõ is. Mivel jött a köv. baba (aki szintén nem volt betervezve az elköv. 3 évben), a fiam 1,5 évesen került külön szobába, ami semmiféle problémát nem okozott nála. Sokkal tovább is alszik, mert nem ébred fel, mikor mi felkelünk.
Szóval csecsemõként megnyugtatóbb, ha veled van a baba, mert ha külön szobába rakod, annak inkább lehetnek hátrányai.
Legalábbis én ideges lennék, hogy jól van-e, lélegzik-e, nincs-e eldugulva az orra, nem rúgta-e le a takarót, meg ilyenek. De ismerek olyan anyukát is, aki kezdettõl fogva külön szobába tette a picit és úgy is mûködöt a dolog.

Pötyi
pötyi
 
 


Sziasztok,

nagyjából képben vagyok...

Napocska,
köszi a meghívót, remélem nem bénáztam el semmit, és kapom a leveleket ezután is.

Ancsa,
mi is dobálózunk... sõt, ha nem tetszik Tominak valami, akkor még csapkod is, van hogy mondja, hogy dá-dá. Pedig õ elsõszülött, mi lesz itt jövõre?!

Zsunya,
nálunk Tomi 5 hetes korától egyedül aludt, mondjuk hozzáteszem, hogy nem egy kastélyban lak(t)unk, így mindi meghallottunk mindent. Mi a kistesót is Tomival akarjuk altatni, ha nem is 5 naposan, de 2-3 hónaposan már biztosan.

Ági,
te jóóó ég, már itt tartasz? Remélem, sikerül elintézned mindent a nagy napig. Vigyázz magatokra!

Pankamama,
te is! Szegény Panka Kép remélem tényleg nincs semmi baj. Csodállak, hogy meg tudod állni, hogy nem kérdezel rá a babóca nemére. Mondjuk, mindegy is. Nekünk már most mondogatják, hogy de jó lenne, ha kislány lenne, és mikor mondjuk, hogy nekünk nincsenek ilyen "elvárásaink", néznek ránk nagy szemekkel. Nem is értem az embereket.

Tegnap végre megtörtént! Gábor szája szóra nyílt anyósék elõtt, már épp itt volt az ideje!
Züllésre jó lenne eljutni, de azt hiszem, hogy ez nem fog menni, mert azon a hétvégén Gábornak osztálytalálkozója lesz Sárospatakon, és mivel már sok családos van, ezért egész hétvégésre tervezik, babástól, anyástól, apástól. Kíváncsi vagyok...

Most ennyi, elküldöm gyorsan, mert az eleje már elszállt 1x, nem akarok megint így járni, sziasztok:

Erika
kerika
 
 


Zsunya,
én az elsõ hármat 6 hónapos korában tettem át másik szobába (hála Spocknak), Ráhelt nem rakom át addig, amíg nem alussza át az éjszakákat.

Andi,
ki az?????? Nem hiszem, hogy rólam beszélt, de kíváncsivá tettél. Kép Örülök, hogy te nem felejtetted el az ígéretedet, mert én igen. Mit is ígértél? (Bocsi. Kép) Puszi:

Virág
Virág (fiore)
 


Halihó!

Rövid leszek, bocsi!

Az a hétvége nagyon jónak tûnik, Ancsa felvetése is (Trófea, ott nem volt zene pl. , és a kaja is király volt), de én nagyon nem örülnék, ha kínaiba mennénk..(Te Kanga??KépKép)
Akkor holnap UH, tessék szorítani, hogy jól legyen a Picike!! Persze tudom, hogy jól vanKép

Judó?? TE nem nagyon írsz!!
Erika, végre!! És örültek az anyósék??

Ja, azt hiszem Jancsi kezd leszokni a szopiról: ui. többedszerre hagyja ott a "sziszi"-t egy pohár víz miatt...

Adri?? Betemetett a hó Titeket?? Írjámá!

Na,puszi mindenkinek, jó éjszakát, esõ mentes napot kívánok:

Verus

Kép
verus
 
 


Sziasztok Lányok!

Mi is megvagyunk! Kép Beindult az óvoda. Választhattunk, (szülõi nyomásra Kép) hogy marad nagy csoportba, de újra járja vagy visszamegy Doni középsõbe másik csoportba. Az utobbit választottuk. Eddig minden rendben nagyon kedvesek és segítõkészek az új óvonénik és a dadusok is. A gyereken sem látok semmi különöset, hogy megviselte-e dolog. Lehet, hogy még csak most fog majd lecsapódni.

A kicsi (Dominik) januárba fog menni. Mindennap amikor megyünk Doniért benézünk az õ csoportjába is megnézzük a pereces szekrényt (az lesz az õvé), sõt mind a két óvónéninek bemutattam, hogy szokja õket. Ehhez képest egyszer nagyon kedvesen barátságosan hívta az óvonéni, hogy nézzen körül a csoportszobába is és az én bátor kisfiamnak gyökeret eresztett a küszöbön a lába. Tök jó fej volt az ovónéni adott neki egy origami tulipánt oldva a feszültséget, be ugyan akkor se ment, de mindenkinek mutogatta az utcán, otthon, hogy azt azt óvonéni adta. Kép

Utálom ezt az idõt én is. Kép Ma meg bekapcsolták a fütést, ami jó, mert legalább elviselhetõbb idebent, száradnak a ruhák is eddig csak lógtak vizesen, de mi lesz a pénztárcánkkal így ha már szeptemberben fûteni kell? Jajjajjaj. Kép

bigacsiga Kata

bigacsiga
Budapest IV. kerület
 
 


Sziasztok

Irtam magamhoz kepest eleg sokat ere doggepem nem megadta magat Kép. Ugyhogy most mar csak legfontosabbat irom mar le megegyszer. Utalok ketszer irni mondani barmit.

Erika kuldtem ujra meghivot sajno snem kerultel be a tagokkoze. Iratam egy masik lehetoseget is ha nem sikerul igy akkor probaljuk meg majd ugy.

Minden szulinaposnak boldog szulinapot nevnaposoknak nevnapot.
Mindnekinek napso idot es meleget.

Napocska
Napocska
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?