Új privát üzeneted érkezett!

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


na, akkor szóróm az éterbe fotóremekeimet a nagyközönség örömére...

jaj, már megint jön itt coolasa a homályos fotóival, megint nem látszunk majd....
Kép

nem viccelsz? Én azt hittem direkt csinálja homályosra...
Kép

Gabus, jó így a hajam?
Nem mindegy? Úgyse látszunk majd, csak a homály..
Kép

Kislányom nyugodj meg, te sem látszol majd...
Kép

Jó, rendben, essünk túl a mai homályon...
Kép

Anya, biztos?
Kép

Ha koncentrálnék, akkor sem tudnék ennyire homályos fotókat gyártani..
Kép

Még szerencse, hogy a homályos fényképezés nem fertőző..
Kép

Anya, Vuk is homályos lesz?
Kép

Még szerencse, hogy a homályos fényképezés nem fertőző..
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 

 
 

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Látjátok, így kell nemhomályos fotót készíteni..
Kép

Homályo-hos-le-hett-a-fo-ho-to-hóóóó…..
Igen, tudom Livikém, semmi baj..
Kép

A kicsik is homályosak lesznek?
Kép

Megjöttünk!! Jé, nézd csak Bubek, ma is készül rólunk néhány homályos kép!
Kép

…és képzeljétek, akkor jól elbújtunk, és csak éles kép készült rólunk..
Kép

Nincs kockázat, úgysem látszom majd..
Kép

Anyu azt ígérte, valami homály is lesz itt…
Kép

Itt kell lennie valahol…
Kép

Mindegy, ne figyeljünk, úgyis homályos lesz…
Kép

A fiúk is homályosak lesznek? Kép

Kár volt megkérdezni… Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


Nagyon jók a képek!!!!!


Noki is, Szonja is, Petike is milyen vidámak voltak a végén!!
Meddig maradtatok?

Én fél hétre értem haza, az összes gyerekkel, bevásárlással. Kicsit kipurcantam. Vszínű ma már csak nézegetni és olvasgatni fogok, ha így lesz akkor jó pihenést mindenkinek!!
Jó volt találkozni veletek!! :lol: :lol: :lol:
jumam
 
 


A homály vajon vaníliás vagy csokis izű??
Kép

Anya, fotóznak…
Kislányom, edd tovább az ujjad, és ne beszélj bolondságokat...
Kép

Ahha. A néniről már hallottam egyetsmást….
Kép

De hát nem is csináltam semmit, mégis homályos… anyaaaaaaaa….
Kép

Szerencsére a kiadónál nem ilyen fotósunk van… Kép

Homályos homályos, de legalább az ebédünk finom..
Kép

Megnézhetem mért tetszik homályozódni?
Kép

Most ezt elhiszed? Ez a nő még képes alulmúlni magát…
Kép

Próbálok jellegzetes fényképezőgép-tartásommal beleolvadni a környezetbe, hátha akkor nem kerülök föl ennek a bigének az iszonytató képeire..
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
:D :D :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolasa,
a képeid nagyon cool-ok :lol:, de ha mégegyszer leírod azt, hogy HOMÁLYOS felülök a bkv+-ra, odamegyek és kupánváglak! :twisted: Légyszi a rólunk készült gyönyörűségeket küldd át rendes méretben! Köszke :wink:

Jumam,
nagyon fincsi volt a zakuszka! El tudod majd küldeni a receptjét? Nagyon örülök neki, hogy tudtunk találkozni! És amit elfelejtettem mondani: valahonnan nekem annyira ismerős vagy... :roll:

Novum,
köszönjük szépen a rucikat meg a zoknicskákat!

Bubek,
Neked meg a bébikajákért tartozunk hálával :wink:

Dia,
Mbával itthon együtt bontottuk ki az ajit. Legközelebb jól fenékbe foglak billenteni, ennyi mindent... Mbá nagyon örült a pici üvegeknek, énmeg a hűtőmágnesnek örvendeztem, ugyanis gyűjtöm őket. A nasinak meg úgy cuzámmen örültünk :P

Natasa,
Mbá rólatok csinálta a kedvenc fotómat: az előző hsz-em legelső képe, ahol nézel lefelé Szonjára, és együtt nevettek. Nagyon szépek vagytok!

Vuka,
Petra hogy van? Szegénykém, annyira megsajnáltalak, ahogy visszaolvastam és láttam, hogy magaddal levelezel a bneten... :cry:

Csajok én annyira jól érzetem magam! Jó lenne, ha még a jövő héten is kitartana ez a gyönyörű ősz, és akkor még talizhatnánk! Már előre fáj a szívem, hogy a télen hogy fogjuk megoldani a talikat... Mert ez a pokrócozás a legjobb, ennek van hangulata! Nincs annál jobb, amikor egymás gyerekének kezéből tépegetjük a fűszálakat "ne füvezzél" mondatok közepette :lol:
Most megyek, mert már kiég a szemem, meg a kontaktlencsém is kezd sztrájkolni :shock:

Puszi mindenkinek, jó éjt!

Kép
mancs
 
 


Nekünk is volt egyszer egy homályfotós ismerősünk, nyugodjék békében…
Kép

Vagy itt lehet a homály? Meg kell találnom..
Kép

És képzeljétek, állítólag még fotózni tud a legjobban…
Kép

El kéne dugni a gépét…
Kép

Anyu, a többiek nem akarnak velem fotózkodni, mért?? Kép

Lehunyom a szemem, majd ha értelmes fotós jön, esetleg tárgyalhatunk..
Kép

Kifogyott a filmje, hallod???? (Mellesleg sztem a Nap Fotója - a Szerk)
Kép

Natasa, tévedés, maradt még neki, de azért köszi a bíztatást…
Kép

Ha tudtuk volna, hogy ez lesz… inkább mentünk volna Hufnáger Pistihez vendégségbe, az legalább jól fotóz…
Kép

Anya, a fűben is homályos leszek? Kép

A te anyukád fotóz homályosan? Nesze, nesze!!
Kép

Kisfiam, nem szabad, Noki semmiről nem tehet, egyszerűen rossz társaságba keveredett..
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Azt akartam még, hogy én is gondoltam rá, hogy szellemes mondatokat fűzzek a képekhez, de ugye megbocsájtjátok nekem, elvégre több mint 100 képről lévén szó :P Hja kérem, aki fényképezik is, nemcsak mutogatja a gépét, és nem használja... :twisted: :wink:

Coolasa,
Csitt-csatt!!! Ez egy KUPÁNVÁGÁS!!!!! Ugye fáj?!?!?! :twisted: :twisted:

Kép
mancs
 
 


Coolasa,
nemááá, betojok a röhögéstől :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


…És boldogan éltek az éles képeikkel…
Kép

Megírom a férjemnek, hogy elvesztette a fogadást, mert megint HOMÁLYOSAK lettek… (sajnálom Mancs, bár megértem érzéseidet, visszautalnék itt finoman a szeptemberfesztes Gabus-féle "vonulunk" motívumra...)
Kép

Noki, minden rendben lesz, meglátod, hamar felnősz, és akkor te fogsz fotózni, jó?
Kép

Gabinéni, tényleg? Így lesz? Kép

Ezt adjuk oda Jucusnak az „és most mindenki nézzen ide” mellé az albumba…
Kép

Gyerekek, nem tud valaki egy olyan anyát Nokinak, aki tud fényképezni?
Kép

Most megmutatom szerencsétlen coolasanak, hogy is kell ezt…
Kép

Nem megy, mi?
Kép

Hidd el, vannak még olyan gyerekek, akiknek homályosan fotóz a mamája…. Konkrétan én egyet sem ismerek, de…. Kép

Tegyünk úgy, mintha elhinnénk, hogy tényleg látszani fogunk..
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


eddig sikerült a képeket néznem, és könnyesre röhögnöm magam.... mitegy folyamatosan....:lol: :lol: :lol: fel fogom ébreszteni Marcit....de lehet, az apját is... :lol: :lol: :lol:

Ká jó képek!!!
Kedve Homály-Kady, én arra bíztatlak, hogy ne hagyd abba!!! :lol: :lol: :lol:

Na majd mindjárt rakok fel én is...

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Csak nehogy anyuhoz jöjjön dolgozni, csődbe megyünk… Kép

Tegyünk egy próbát. Ha az én szupersztár arcomat is homályosra fotózza, hálivúdban elásta magát..
Kép

Na?
Kép

Pfffffűűű
Semmi baj kicsim, majd Andy Warhol készít néhány jobbat..
Kép

Látod? Ezekért nem kár, ha homályosak lesznek..
Kép

Látod kislányom, van aki képtelen a saját hibáiból okulni…
Kép

Főúr! Egy rund éles képet, lesz szíves…
Kép

Nem baj Marci, majd a többiektől kérünk fotót..
Kép

Éles képekről álmodom…
Kép

Mire felébredek, anyu megtanul fényképezni…..hrrrr, pityipűűű
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Szivem, ne nézz oda…
Kép

Talán majd egyszer megtanul fotózni….
Kép

Aha, előbb fog Petike egyhuzamban 10 éjszakát átaludni…
Kép

Most azt hiszi, hogy ügyesen lefotóz egy fotóst, miközben a nejemnek a fél feje lemaradt…
Kép

Nem baj Petike, nem tart már sokáig.. Kép

Szonja, most nem néz ide, kicsit fellélegezhetnk…
Kép

Felébredhetek már? Megtanult már fotózni a néni?
Kép

Tennem kell valamit, anya miatt a társadalom perifériájára szorulok majd…
Kép

Csalhatatlan ösztöneim profi fotóst szimatolnak…
Kép

Hölgyem, szabad egy fotót a Vogue címlapjára?
Kép

Petike, nem minden nő ám ilyen homály, anyu pl teljesen normális..
Kép


Mindenki fellélegezhet, vége...

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok


Mancs
Nagyon jó képeket csináltatok! :)
ezek zseniálisak
Kép
KépKép
ez meg valami gyönyörű...
Kép




Tulajdonképpen azért ugrottam be mert legutóbb olvastam, hogy itt vannak nagy bio fun-ok... és találtam egy nagy bioboltot az Árkáddal szemben lévő Cédrus piacon. Vannak mindenféle tápok-pépek és mivel ez elég nagy üzlet gondolom olcsóbb is bár ebben nem vagyok járatos... (igaz a bio tökmag árán kiakadtam egy mini zacskóval volt majdnem ezer ft.... megnéztem az árcédulát... kilója valami négyezerakárhányszáz... :shock: )
Holle pempőt is láttam, de sokáig nem nézelődhettem mert férjecske kimenekült az üzletből... :lol:






Coolasa
...igen mi most sem mentünk, de nem-nem képeket pakoltam a szomszédnak, vendégeskedés volt nálunk, no meg aztán folyik az ügyintézés ezerrel! ...bár igaz ami igaz egy-két album még várat magára...
...és már csak halkan jegyzem meg, de olyan jó lenne elmenni a következő talira...



ALÁÍRTUK A SZERZŐDÉST!!!




Ilba
Szóval ilyen csélcsap vagyok??? :( jövök-megyek...

Én tudok egy nagyon jó atyát ajánlani, gyertek el a keresztelőre ott megleshetnétek! A Köviben lesz egy-két hévmegállóra tőletek.
...no mit szólsz??? úgyis szomszédok leszünk! :) most már nem menekültök :twisted: ...nem olyan szűk családi hepaj lesz nyugodtan jöhettek, nem lesz kínos meg miegymás...


Keresztelő.... katolikus merevség stb... témában
Nekem az a véleményem, hogy bár valóban sok rossz példával találkozhat az ember (ez alatt irgalmatlan papokat értek,de ugyebár ők ugyanolyan bűnös emberek mint akárki más ezt ne feledjük)
...a keresztelőnek csak akkor van értelme ha azt a megkeresztelt (vagy legalább a szülei,keresztszülei) komolyan gondolják. Ehhez pedig az kell, hogy legalább tudják miről is szól ez az egész.... ehhez pedig idő kell...no persze nem mindegy, hogy ezt milyen formában hallja az illető... de abban biztos vagyok, hogy egy olyan pap aki valóban éli is amiről prédikál az nem fog ledorongolni senkit.



Juman
Jó a popsis kép! :)
Grafikust nem kerestek egész véletlenül? :wink:





... majd teszek fel egy-két képet...



addig is pá-pussz

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jumam,
nna, lecke feladva. :lol: Keress a múltadban valamit amibenl Manccsal résztvettünk. (Mancsnak :D : Mert már én is mondtam, hogy ismerős)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Coolasa,
homályosak a szemeim a könnyeimtől, ki is vonulok arcot mosni. :lol: :lol: :lol:

Lemosod simán Fábrysanyit!!!
(Az van most a tívííííbe.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


sziasztok

csak egy bekukk erejéig, amíg mancs zuhanyál.
Jók a képek nagyon!!!!

vuka
a germanwingses kérdés nincs ám elfelejtve, holnap mindere fényt derítek (legyen elég annyi, hogy a Columbós stílusomat veszem elő, Coolasa ma halhatta)

és megnyugtatásként...főleg Coolasa részére: a homály nem homály örökké!!!

lásd
Kép

és
Kép

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Coolasa, sztem lassan orvoshoz kéne menned :lol: :lol: :lol:
Én szerencsére nem keltek fel senkit a röhögésemmel.
Folytasd!!!!!!!!!!!!!!!!!

Pedig aludni akartam...

Mancs elküldöm majd, ha elfelejteném, szóljál még rám.
jumam
 
 


azaz Kedves Homály-Lady.... :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


amúgy el lehetne gondolkodni, a coolasa fedőnév lecserélhető - maradjunk az angolos dolgoknál - "how my"-ra :) :twisted:
na de neeeeem - és most komolyan beszélek...az előzmények ismeretében rosszabbra számítottam...ezek igazán jó képek, de tényleg (kivéve, amelyik egy icuri picurit éppenhogy...homályos)

Kép
Kép
mancsbá
 
 


joccakát

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Én sem tudtam még lefeküdni, pedig a család többi tagja kidőlt már, de ezeket a h.............. képeket nem tudtam itt hagyni, ez a legjobb orvosság a rossz kedvem ellen.
Bár most még jobban sárgulok az irigységtől, jó sokan voltatok és a hangulat is bizti nagyon jó volt. Jó lenne még jövő héten is talizni egyet.

Mancsbá már előre sajnálom holnap a kollégáidat, biztos idegesek lesznek, amikor visszafordulsz az ajtóból, hogy ezt még elfelejtetted megkérdezni.... Tényleg ballon kabátot is öltesz, csak hogy minél jobban átéld a szerepedet.
Egyébként miből írod a szakdolidat és mikorra kell leadni?

Jó éjt mindenkinek!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Coolasa VÉGE! Bepisiltem! Az uram hülyének nézett, de aztán megmutattam miért röhögök. Most ment ő is pisilni :wink:
Életveszély vagy!
De, most már én is tudom, hogy a homályt ly-vel írják :D

Mancs, ezért járunk talizni, hogy rólunk is legyenek képek, mert az én párom nem fotózz. Bezzeg róluk én már egy csomó jóóóót csináltam.

Mééég képeket!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


...no még visszább olvastam!

Köszönöm a névnapi köszöntőket! :)


Ilba
Gratula a szopihoz!
EZ NEM SEMMI



Eszti
Nekem is küldenél táblázatot?
Köszi


...az áfonyában vannak magok csak nagyon kicsik... valamivel szaporodni is kell ugyebár :wink:


békák
Én nagy szeneslapátot forrósítottam fel és azt élveztem, hogy ráragadnak a békák... :oops: unokabátyám meg addig cigiztette míg felfújódott.... de volt, hogy felpumpálta.... :roll:


...no megyek alukálni Fábryt sajna lecsúsztam... elfelejtettem.... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


én nem kommentálom, mert ezt nem lehet überelni.... :lol: :lol: :lol: még most is röhögök!!!! :lol: :lol: :lol:

Kép Kép [img][img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1158267270.41.jpg[/img] Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 247.69.jpg[/img] Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamacka,
tökéletesen igazad van, hogy a keresztelésnek akkor van értelme, ha azt komolyan gondoljuk és tisztában vagyunk vele, mit is jelent. Én még most is gondolkozom néha rajta, hogy mekkora értelmetlenség volt Livi megkeresztelése. Vagyis dehogyis. Nem a megkeresztelése, hanem az előzményei. Két variáció volt. Az egyik, hogy mivel Zoli és én nem vagyunk vallásosak, nem kereszteltettük volna meg. Szüleim szintén, viszont az ővéi ragaszkodtak hozzá. Persze nem erőszakosan, de azért határozottan. Átgondoltuk, és arra jutottunk, hogy nem akarjuk, hogy a következő 20 évre meglegyen a téma, ezért rábólintottunk. Kicsit szégyelltem is magam a pap előtt, mert ő többször invitált minket, hogy kapcsolódjunk be a gyülekezet életébe, ha szeretnénk, de nem mondhattam neki, hogy nem áll közel hozzánk az ilyesmi, pedig úgy lett volna a tisztességes, de mi mindig csak zavartan mosolyogtunk és kitérő választ adtunk.
És ami a leg"röhejesebb" az egészben, Zolimamáék sem meggyőződésből voltak odáig a keresztelőért, hanem mert az úgy szokás...
Szóval nehéz volt jó döntést hozni, inkább azt tartottuk szem előtt, hogy ilyesmin ne múljon a jó családi légkör, mert az fontosabb, minthogy dacból ne engedjük megkereszteltetni.
Ja, és nem mellesleg azért nagyon szép emlék marad. :wink:

Remélem sikerült érthetően fogalmaznom, az nem az erősségem... :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac, gratula!
Ezekért a szines betőkért most szerintem Gabus sem haragszik :)
Az aprókat viszont nagyítanom kellett a NAGY monitoron :evil:

Ja, köszi a piac infót. egyszer jártam ott amikor még nagyon új volt, meg vettünk ott egy rohadt sonkát,...De most, hogy olvastam a leveled, lehet ismét odamerészkedem,....

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Mostmár tényleg csak pár sort...

Coolasa,
ezek a feliratok... Tényleg majd besz...tam a röhögéstől! :lol: Mindig eltalálod, hogy mikor vágok "okos" fejet, és akkor kapsz le! Bár Mbáról is sikerült 1-2 réveteg arcú fotót csinálnod :twisted: Azt beszéltük egyébként, hogy a h......-tól eltekintve tök jó képeket csinálsz.

Mamacka,
köszi, ez jó esett! Ha egy ilyen szakértő bókol... :wink: Bár asszem azokat a képeket már Mbá csinálta. A Natasáéké a kedvencem! Cédrusba majd benézünk, ha arra járunk, köszi az infót. Én érdeklődtem a kölespép (vagy mi) után Esztinél meg Ilbánál. Ők azzal sűrítik a papit.

Jumam,
na akkor tényleg nekiállni és végiggondolni, hogy hol talákozhattunk mi már! :wink:

Az udvaron b.nak a szomszéd macskái :lol: Remélem, Petike nem ébred fel rájuk, olyan izé hangjuk van :roll:

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamac,
szívlapátra ragadt béka.... :roll: Ez naggggyonnn gááááz! :lol: Látom, mindegyikünknek volt valami állatkínzós defektje gyerekkorában :lol: Gratula a lakáshoz! Mikor költöztök?

Natasa,
rohadt sonka :evil: Remélem nem úgy jöttetek rá, hogy megkóstoltátok... Bár a szaga se rossz a rohadt húsnak... :?

Bubek,
látom, Te is az értelmes arckifejezéseimet örökítetted meg :lol: Jók a képek nagyon!

Kép
mancs
 
 


jaj még Tücsimami...
Mi is ilyen beépített konyhát szeretnénk!
Állítólag nem túl jó mert a fugák könnyen koszolódnak de én ezt valahogy nem látom olyan tragikusan, viszont aránylag olcsón lehet szépet építeni... :) a fürdőnket is építettre szeretnénk...


Coolasa
A homályon jót mulattam :lol:


még akartam valamit de kiment a fejemből....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Uramisten!
Bubek fotói HOMÁLYOSABBAK, mint Coolasa fotói!
Azt hiszem, hogy most "megszakad a tér-idő kontinuum és megszűnik a világegyetem". (Vissza a jövőbe I. - a szerk.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ennyi kép talán még sosem készült egy taliról, de annyira jók és én még mindig a gép előtt ülök. Most már tényleg mennem kellene, hiszen már megint fáj a fejem is, de ilyen aranyos kölköket nem lehet csak úgy itthagyni.
Jó éjt mindenkinek (2x)

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Nna, ez is megvolt...és nincs erőm most írni, pedig de tudnék mit!!!!

de annyit csak:
Jucus,
mi az eredmény???????

Majd holnap du vagy este megpróbálok jönni és írni, de most még nem fürödtem, csak most vacsiztam, de muszáj mennem mert elalszom itt helyben!!!

Coolasa kedves H....-Lady... én még most is röhögök.... :lol:

Köszia jó éjszakát, mindenkinek szép álmokat.
Natasa, megyünk holnap mi is! :)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Vuka,
dettó :lol:

MOSTMÁR TÉNYLEG JÓ ÉJT!!!!

Kép
mancs
 
 


Gabi, csak a nagyon közeliek....sajna azok néha ilyen jó HOMÁLYOSAK lesznek.... na mostmár télleg megyek...ne írjatok annyit!!!! muszáj mennem!!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mamac,
én is elfelejtettem valamit írni:
GRATULÁLOK A SZERZŐDÉSHEZ!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Még vmit...
Az egyik képen a fa alatt lévő valami az MÁJLÓ, amint keresi a MASZKját :lol: (koránelmenőknek: egy kiskutya, aki közelebb mert jönni hozzánk.)
Éééés: mókust is láttunk, ott ugrándozott, Coolasa meg is próbálta lefotózni, de látom, nem jött neki össze :twisted:

Kép
mancs
 
 


Na csá!

Kép
mancs
 
 


Gabuska mit is mondtál, mit kell csinálni azokkal, akik színes betűkkel írnak. :twisted: :roll: :lol:

Jó éjt! (3x)

Viszont már eljutottam oda, hogy fogat mostam és hálóinget vettem, szóval már csak a gépet kell kikapcsolnom és átmennem az ágyikómhoz, de ez annyira nehéz. :P

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Mancs, de, összejött a mókus, már ne is haragudj, csak tudod milyen lett a kép? H.......... upszzzzzzzzzzzz, neeeeee, a nagymama herendijét neeeeeee.
(Na jó, nem is jött össze a mókus)

Kép Kép
coolasa
 
 


Ja,
Sajtine üzeni, hogy üdvözöl mindenkit...írt sms-t, mert de együtt voltunk, és én még próbáltam agitálni, hogy ha úgy alakulnak a szerelők, akkor jöjjenek azért, de írt sms-t, hogy nem tudnak jönni...amit én csak itthon este olvastam el....

Tehát, Sajtine, bocs, hogy csak így az éteren át adom át üdvözleted..... :oops:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Mancs Coolasa biztos le tudta fotózni a mókust, max. nem látod a h............ miatt. :shock:
Csá!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Bubek és milyen volt a délelőttötök?

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka,
:D :D :D

Azért írtam így, mert Natasa utalt rááája, hogy biztosan elnézem Mamacnak, hogy azt a jó hírt pirossal írta. Én meg annyira elnézem, hogy örömömben én is színessel írtam. :wink:

Jó éjt mindenkinek!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa pedig szép csendben beleveszett a homályba... :wink:
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?