Új privát üzeneted érkezett!

Szia Árpi!!!Jó hogy jöttél!!!! 8)
Nekünk a 15 ch-s chamomilla van, azt hiszem azt mondta a Zsuzsi anno, de nem vagyok benne biztos!!!!
Barbi:a chamomilla nem= a kamillával!!!!
SZerintem este adhattál volna neki valamit, mert biztosan nem hobbiból kelt óránként, valami fájt neki!!!!!És a nyugodt alvásra nagy szükségük van a gyerekeknek!!!!!! :wink:
Zsombi most jól kibabrált velem:nem volt hajlandó az etetőszékben ülni, így az ölembe ültettem, de ez kész horror volt nem láttam a száját!!!!!Mindenhol a főzi díszeleg mintában!!!!! :shock: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


A legtöbb gyógyszertárban lehet kapni, vagy másnapra hozatnak. A 15CH a babócáknak a megfelelő. Pár száz forint és van benne 100 golyócska. 5 számít egy adagnak. Nyugodtan adható.
Vendég
 


Barbi:gyógysertárba lehet kapni, ha nincs másnapra meghozzák, ha nem annyira felkészültek, de szerintem ez szokott lenni!!!!
Én próbáltam ezt a Dentinoxot Szoninál:lósz@rt sem ért, és ha lenyeli(már pedig biztos nyel belőle), akkor a torkát nem zsibbasztja el????Vagy az nem gond???? :shock:
Szerintem ha a szuri volt az nem tart tovább pár napnál, kuki ügyben passz, de ha a foga akkor nyűglődni fog valameddig , amíg át nem töri és akkor inkább a chamomilla mint a nurofen.Nurofent inkább csak akkor ha belázasodik.
De persze nem akarok ám nagyon okos lenni, úgy csinálod ahogy nektek jó!!!!! :oops:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Márti, kapott kúpot! :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja igen, elfelejtettem: A Boiron gyártja, narancsszínű fiola (a kék a 9CH). A Boiron pár hete azt mondta nekem, hogy a korábbi prospektusuk elfogyott (nekünk van egy általános, de létezik gyerkőcöknek készített is), de október végén lesz új, akkor kell keresni a patikákban, kérni kell. De szerintem lehet, hogy küldenek postán is. A honalpjuk: http://www.boiron.hu/
Vendég
 


Közben Szoni szórakoztatja a tesókáját, homokozó játékokat(tisztákat!!!) szór elé!!!!!!Mi is lenne velem nélküle, na persze ki fogja elpakolni, tippeljetek!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Rengeteget írtatok még nem volt időm visszaolvasni. Sík ideg vagyok!
Képzeljétek, anyu sétáltatta a csajokat a babkocsiban. Jött hazafele, és egy parazst égő csikket dobott ki. Pont Livire! Szerencsére nem látunk égést a gyereken, pedig a jobb cicije fölé a ruhára esett, látszik a hamufolt. A gyerek visított, anyu szitkozódott. Egy nő lejött megkérdezni, hogy mi történt mert hallotta, hogy a gyerek nagyon sír anyu meg üvölt. Hogy lehet valaki ilyen hülye parasz!!!!!!!!! Szüljön az ember gyereket, adjon életet neki, más meg veszélyezteti! És ha a szemébe pattan a forró hamu? Vagy akármi! Rohadjon le a keze!!!! Veszélyeztette a bunkó a gyerekemet. MOST tudnék gyilkolni!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


És az miért baj ,a kúp????Lázas????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi:megértelek, én is majdnem megtéptem azt a nőt aki majdnem elénk gyakorletozta a kocsiját!!!!!Van sok nem normális sajnos!!!!! :evil: :cry: Szegény Livi , biztos jól megijedt!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Köszönöm a segítségeteket.
Ez a tegnapi inkább a szuritól lehetett. A foga nem hiszem, nem rág jobban semmit, mint eddig. A fütykösre sem gyanakszom, mert ha pelenkázom sem sír, nem piros, és nem is vérzett a dokinéninél.

Dentinox nekünk is van már régóta, de kb. hetente 2x kenem, mikor nyűgösebb és a fogára gyanakszom. (nekem is az volt a véleményem, hogy nem igen használ)
Ez nem zsibbasztja el a torkát ellenben azzal a "csodaszerrel", amit a dokicsaj ír fel és úgy keverik ki a gyógyszertárban. Nekünk azt mondta a doki, hogy na azt nem ajánlja, mert lidokain van benne és bizony, ha lenyeli, a torkát vagy a nyelvét is elzsibbaszthatja. És nagyon veszélyes.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi: aláz az jó dolog, a testnek mert így küzd a betegségek ellen, vagy így jelzi hogy valami nem smakkol.38 alatt elvileg nincs teendő, 39-ig hűtőfürdő vagy priznicelés, 39 fölött gyógyszer.Vagyi s én így tudom és így csinálom.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Remélem a térfigyelőn látszódni fog, hogy honnan érkezett a csikk, mert akkor irány a rendőrség.
Vendég
 


Csak azért írtam, mert azt mondtad, adhattam volna valamit.
Éjjel az volt, akkor adtam. De a nyűgösség sajnos megmaradt.

Julcsi, nagyon sajnálom. Borzasztó sok hülye van! Szerencsére nem lett semmi baj, de elhiszem, hogy megijedhettetek. Meg a kiscsaj. Gondolom a szemétláda meg sem állt. :twisted:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Az tök jó hogy van térfigyelő rendszer!!!!!
Jaj, Julcsi nyugodj meg!!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


[quote="bmo"]A írta:bmoz tök jó hogy van térfigyelő rendszer!!!!!
Jaj, Julcsi nyugodj meg!!!!!!


Látnál engem... Ilyenkor nagyon be tudok pöccenni.

Majd most kiderül mit lát az a rendszer. A csapattársamék telepítették.
Vendég
 


Basszus, van egy égéses hólyagja a gyereknek. Szegénykém ezért zokogott, mert nem csak megijedt. Az arca és a nyaka közötti részen. Most mégjobban kibuktam ha lehet! Itt bőgök. Nagyon csúnyákat kívánok neki!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
kgiulia
 
 


Ne haragudjatok! Nem tudok mit kezdeni magammal. Most olyan ideges vagyok, hogy... nagyon

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi, Úr Isten.
Meg is égette? Szegénykém. Tegyél rá hidegvizes anyagot, hogy hűsítse.
nem tudom, szabad már őket Fenistillel kenni? :oops:
Ha igen, kend be, az nagyon jó.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na Márti, mit szólsz? Pörög a topic!

Julcsi, nagyon durva ez a cigis dolog! Kb. én is azt kívánom neki, mint te! Nem tudom, ő mit szólna, ha rajta akarná valaki elnyomni a cigijét! Barom!
Ezek szerint van rá esély, hogy látta a térfigyelő kamera? De jó lenne!!!!

Jó részletesen kitárgyaltuk ezeket a szereket. Én nem értek ám hozzájuk, és tapasztalatom sincs, csak a vény nélkülieket, meg a szóba hozottakat keresgéltem kicsit részletesebben. Aztán döntös jól az ember gyereke!
Mindenesetre Barbi, remélem hamar megoldódik ez a sírás dolog, és remélhetőleg csak a tegnapi oltás következménye a dolog, ami hamar elmúlik.
(A Dentinoxról én is hallottam olyat, hogy lenyelve is zsibbaszt, hát elég brutálul hangzik. Főleg ha amúgy meg nem ér semmit.)

Az élet apró örömei:
Tegnap végre találtam színes ruhákhoz való Clorox-ot! :lol:
Ma Mildi féle tejpépet bontottam a gyerekenek, és ez nekem is ízlett! :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Hűűűűűűű, ez nagyon durva, hogy még meg is égette!!!!
Nagyon-nagyon remélem, hogy ki tudjátok deríteni, ki volt az az állat!!!!
Szegény Livi! Próbáld borogatni neki!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Telefonálgattam az ügyben: a térfigyelő kamerák csak az alacsonyabban fekvő emeleteket látják - erre azért nem varrnék gombot, de hát ez a hivatalos verzió, - de ha bejelentést teszünk, akkor kivizsgálják az ügyet. Ezen ne múljon...

Eszem megáll, a főnököm most talált 1000 zlotyt! Az kb. 70000 forint! Hiába mondom neki, hogy tegye vissza, hogy én is megtalálhassam...
Vendég
 


Szonómat lenyomtam, nagyon hisztis lett, annyira sírt hogy be is pisilt!!!!Szegénykém, most meg Zsombi szórakoztat, még szerencse hogy ketten vannak!!!!!

Szegény Livi!!! :cry:

Igen ilyen pörgés még soha nem volt , én élvezem!!!!

Mondtam a lyánynak, hogy nem jöhet du-án vásárolni, erre ő zokogva: hogy ha rendet rak akkor jöhet????? :lol:
Tök ideg voltam erre ő:anya szeretlek, hát lehet rájuk haragudni?????

Én még sose találtam semmi értékeset, na jó a páromat!!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Égési sérüléseknél kerüljük a különböző szerek használatát. A sérült testrészre kenőcsöt, olajat, vajat ne kenjünk, mert az égés helyén felmelegedve további károsodást okozhat. Az égett bőrfelszínt ne jódozzuk be, és fertőtlenítőszert se használjunk.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szerintem csak hűtsd neki, bár azt egyből kell csinálni és legalább 10 percig!!!!!
Tartsál ki!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem tudom, hogy gáz-e, de van egy eladó fürdetőkarikám, gondoltam is is közhírré teszem.

Kb. 1,5 hónapja vettem egyet, gondoltam, majd beszerzek mégegyet, mert ha már ülnek, abban tök jó lesz fürdetni őket. Nost, ez addig rendben is volt, míg ki nem derült, hogy valszeg idén már nem lesz semmi a fürdőnk átalakításából (most nincs kádunk, csak zuhanyzó), jövőre viszont már gondolom nem lesz rá szükség, mire meglesz a kád.

Szóval, így néz ki (én is valakitől vettem, állítólag új, és valóban annak is látszik), 3000 Ft volt, nem akarok nyerészkedni rajta, úgyhogy ennyiért, vagy esetleg 2500 Ft-ért tovább is adnám.
Kép
Kép
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én átvenném, ha nem gond!!!!Hozd el októberben!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


De nyerészkedhetsz is rajtam :lol: , nehogy már olcsóbban add, mint ahogy vetted!!!!! :shock: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Drága Csajok és most már Árpi is!

Talán észrevettétek, hogy az utóbbi időben ritkultak a hozzászólásaim. Olvastalak Titeket naponta többször is, de flusztráltságom miatt nem reagáltam. Van valami, ami minden percemet és gondolatomat megkeseríti és nem találok megoldást rá. Nem szeretnék mélyebben belemenni a dologba, bár tudom, mindenki próbálna segíteni. Éppen ezt akarom elkerülni.

Nagyon jó volt Veletek, de egy időre elköszönök! Olvaslak majd Titeket minden nap, ígérem, és vissza is térek Közétek, de most szeretnék csendes megfigyelő lenni! Teszek fel képeket rólunk időnként.

Vigyázzatok nagyon a Babákra és Családotokra!

Szeretettel búcsúzom egy időre: Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:sajnálom, hogy nem írogatsz, de te tudod, hogy mi jó neked!!!! :wink: Remélem hamar megoldódik ez a probléma és újra jössz!!!!Meggyógyultatok már??????Remélem igen!!!!
Vigyázz magatokra TE is!!!!!Puszi nektek!!!!!

Zsandi:megkaptam a C&A kuponokat ,köszi :lol: !!!!Majd elugrunk keresztelő ruhát nézni, bár kaptunk 1 használtat, de az elveimmel nem egyezik a kis öltöny nyakkendővel, a gatyót talán ráadom.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!
Ok, akkor októberben viszem!
A kuponokat szívesen, megint kaptam egy tájékoztató füzetet a napokban a bababónusz keretében, ebben is vannak kuponok, de csak kajásak. Ha megint kapnék C&A-sat, akkor majd dobom neked.

Edit!
Nagyon sajnálom, hogy úgy döntöttél, hogy nem jössz egy ideig. Kívánom, hogy mielőbb meglegyen a számodra legjobb megoldás, és újból gyere, és mesélj magatokról.

Julcsi, Árpi!
Mi újság Livivel? Megnyugodott kicsit? Remélem nem fáj neki nagyon!

Na, mi lépünk sétálni, közben útba ejtük a postát meg a gyógyszertárat, legalábbis terveim szerint.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, mi meg hazaértünk a sétából.

Edit, nagyon sajnálom, hogy ennyire gyötör valami. Te tudod, hogy mi Neked a legjobb, de ha bármiben tudunk segíten... :wink:
Remélem már mindenki meggyógyult, vagy legalábbis kifelé jöttök a kórságból.

Árpi, Julcsi,
ja, hogy az emeletről dobta ki valaki? Én azt hittem kocsiból.
(Tényleg nagyon nem stimmelek ma. :lol: )

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Akkor ahogy igértem ismét írogatok egy kicsit!

Julcsi,
teljesen felháborít ami veletek történt.Hogy lehet vki ekkora paraszt,hogy égő cigit dobál kifelé az ablakából.Nem tudom,hogy ő mit szólna,ha valaki befelé dobálná,ami lehetőleg ráesne!
Remélem Livike bőre hamar megnyugodott,a hideg nagyon jó rá.Sajnos a hólyagnak kell pár nap mire elmúlik.Küldöm a gyógymanókat rá!

Rólunk:
Zsoltika elkezdte az ovit,még nem beszél,de jövő héttől járhatunk-végre!-foglalkozásokra!Kiváncsi vagyok már egy szakvéleményre,hogy mi lehet a baja,miért nem beszél.A foglalkozás előtt még el kell mennünk konduktorhoz és fejlesztő pedegógushoz is,majd ha meg van az ő véleményük utána kezdjük a foglalkozásokat a logopédussal.
Áki suliban,elkezdte az ötödiket.Hát elég nehéz,sokat kell tanulni,de majd belejön.Remélem nem igazán fog rontani-kitűnő volt eddig-és rájön,hogy itt már többet kell a leckével foglalkozni,hogy továbbra is ötös maradjon.Ezt nem csak én szeretném,de szerencsére ő is ilyen,bántja,ha nem úgy teljesít ahogy szokott!
Rebi még ovis,nagy csoportos,a Zsolival együtt jár.Eddig még jó,hogy vegyes csoportban vannak.Szerencsére az oviban nem veszekednek. :lol: :o Egyre nagyobb a szája :D nem egy vesztes tipus.Nagyon szeret uralkodni,remélem ez azért változni fog,mert már kezd átesni a ló túloldalára!
Hanna baba már kész kis hölgy.Már van fülbevalója is!Mászik ezerrel,felül-igaz ezt még nem mindig mutatja be-feltérdel,felállni még nem akar!Van alul 2 fogacskája ami egyszerre jött ki,2,5 hónappal ezelőtt.Most már egy hónapja nagyon duzzadt a felső négy fogínye,tegnap kibújt a jobb felső 2-es foga,de szerintem sorba követi őt a többi három is!Egyfolytába rág,és ömlik a nyála!
Hát röviden ennyi,dobok fel pár képet!

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Na,most meg velem lett tele az oldal!Bocsi! :oops:

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:nagyon szépek vagytok!!!!

Kicsi fiam a mászási próbálkozásai közben, oldalra teszi a kezét és féloldalasan üldögél!!!!!Vicces pofa!!!! :lol:

Livi jobban van?????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szisztok! Na, itt aztán volt termés ma! :)

Márti: Elégedett lehetsz, mert lett írva! :) :) :) Köszi, hoyg leírtad, miket eszik Zsombi. Más beceneveket én is szoktam haználni Krisztának, és van, amit én sem tudok, hogy honnan szedtem, meg a férjem is mond egyet-egyet. Pl. Kicsi prüntyő vagy lürci-mürci. Mondom, ne kérdezd, mit jelentenek! :lol: :lol: :lol: Én nevezem kisbékának, mókusnak, mókusbogárnak, kicsi szívemnek, kincsemnek, békulinak, mókulinak, szóval, mikor mi jön a számra. Úgyis egy a lényeg: IMÁDOM ŐT!

Júlia: Még ilyesmi is létezhet? Jézus Mária! Szegény picike. Hogy fájhat neki! Szerintem is csak hideggel borogassad. Fenistillel én kentem krisztát szúnyogcsípés ellen, de hogy égésre jó-e, nem tudom.

Nurofen, Panadol (vagy Efferalgan) nekem mindkettő van otthon, használtam is, amikor Kriszta náthás volt, orvosi utasításra. De különben nem szoktam adni neki. Lázas még sosem volt, egyszer, szuri után, megelőzésképpen tettem egy kúpot neki. Az orvosnő azt mondta, ha magas aláza (39 fölött), akkor egy paracetamol és egy algocalmin kúpot jó adni, mert jobban kifejtik hatásukat. na, ilyen még nem volt, hál'istennek. Fogzásra és egy Calgel nevű gélt használok, az nem zsibbasztja a torkot, csak enyhén a fogyínyet. eddig bevált. Ha nem muszáj, én sem adok gyógyszert a babának. Amúgy a többiek szerintem kimerítően írtak minden eddig felvetett termékről! :)

Valamit biztos elfelejtettem, és ha igen, akkor még jövök! :) Addig kellemes délutánt!

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Árpi:tudom én hogy te is kiborultál!!!!! :(

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Annyit irtatok, hogy valami hihetetlen.

Mi ma elvoltunk mosógépet meg porszívót nézni. Aztán amikor haza értünk a Ferkó vállalta a gyerekfelügyeletet én meg vagy másfél órát ültem a kádba a legújabb könyvemmel.

Fogzással kapcsolatba: nekünk nagyon bejött a Dentinox gél. A Szandi imádja naponta többször is bekenem az ínyét. Én is ezt használtam, amikor jött a bölcsesség fogam és nagyon jól zsibbasztott. Viszont ha már nagyon nem segít jön a Chamomilla 15CH. 2x 5 db-ot lehet egy nap adni, de nálunk a 3 db is segíteni szokott.

Edit: nagyon sajnálom, hogy gondjaid vannak. Azért remélem hamarosan rendbe jön minden és újra közöttünk leszel.

Julcsi, Árpi: hihetetlen mennyire felelőtlenek az emberek. Nagyon sajnálom Livikét, remélem hamar rendbe jön.

Márti: Boldog fél éves szülinapot Zsombinak!!

Timi: nagyon szépek a gyerekeid!!

Na most megyek, mert már nagyon kajás a kiscsaj.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Livike jobban van, kicsit zaklatottnak látjuk, meg borult a napirendje is, kimarad egy alvás, de reméljük kialussza magát éjjel, és nem lesz semmi baj holnapra. A foltocska múlik, olyan 8 mm-es, de nem is piszkálja. A rendőrségre nem volt időnk elmenni, majd holnap. A dokinéni úgyis jön, megkérdezzük, hogy látleletet tud-e adni?
Vendég
 


Szép, jó estét!

Árpi!
Örülök, hogy Livi jobban van, remélhetőleg holnapra tényleg nyoma sem marad a történteknek, max. egy kis folt, ami pár napon belül szintén eltűnik majd. Azért még mindig ki vagyok akadva, hogy ilyen hülye emberek vannak. Jó lenne, ha kiderülne, ki volt az, és legalább számon lehetne kérni.

Voltam a gyógyszertárban, és ha már ott voltam, megkérdeztem a chamomillát. Nos, nem néztek rám furán, csak most épp nincs, de péntekre hozatnak. Gondoltam, akkor veszek is, nem baj, ha van itthon. Volt mindenféle CH-s érték, 15-öst kértem okosan Árpi tanácsára.
Barbi, te hogy döntöttél?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sok gyógymanót küldök kicsi Livinek, és nyugodt éjszakát kívánok neki!!!!!! :wink:

Vettünk csuda édes kapucnis gombolós fehér kiskabátkát Zsombinak, meg 1 dögös micimackós melegítőt, azt majd nővéreméktől kapja!!!!Szerintetek az gáz ha nem veszek neki fehér sapót???Csak a kapucni lesz a fején a templomban????Így is úgy néz ki benne mint egy angyal!!!!! :shock: :lol:

Julcsi:megvettük a túrótortához a hozzávalókat, holnaptól ne egyetek!!!!!! :wink: :lol: Aki kimarad az lemarad róla!!!!!
Jó éjt mindenkinek!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Aztaaa, mennyit írtatok már megint :-)

Szegény Livi, annyira sajnálom. Ezek a dohányosok nem gondolnak senkires sem. Pont a héten voltak nálunk munkások, hogy az ablak ne csak nyíló legyen hanem bukó is, mondtam, hogy kisbaba van ezért próbáljanak meg csendben dolgozni. Kimentek az erkélyre és ott csináltak mindent, rá is gyújtottak és pont ez történt, hogy az egyik ledobta a csikket az erkélyről. Én persze rászóltam, hogy talán ezt nem kellene. Na de biztos nem Livi járt erre, mert nekünk ez a belső udvarunk felé történt.

Azon csodálkozom, hogy ti mind milyen korán keltek :shock: mi 7 és fél 8 között kelünk, de szerencsére ma 8 lett belőle:-)

Mi is a Chamomillát használjuk fogzásra, mert már nő alul 2 fog, de nem tudom mikor fogom már érezni is, nemcsak látni. Egyébként a homeós bogyókat akárhányszor lehet szedni, ebben pont ez a jó.

Én is vettem Dentinoxot, de teljesen másképp néz ki, mint azon a képen amit itt feltettetek.

Ma megkaptuk az utolsó oltást, végre, tehát nálunk is megy a nyűgösködés, na megyek is,

Gabi

Kép

Kép
gabek
 
 


Még eszembe jutott valami Edith írásán gondolkodva. A kaja kiváltós dolog nem úgy működik, hogy ha megvan egy étkezés teljes kiváltása akkor kell kezdeni a következőt? :shock:

Márti, azt mondod ha tele egy Avent pohár gyümivel az elég adag? Én múltkor lereszeltem egy almát, az tuti nem volt annyi, de nem kért utána már mást. No de ezentúl én is átpakolom a gyümölcsöt a pohárba és akkor fogom tudni mennyi az annyi. Köszi az ötletet, na látjátok ezért érdemes ide jönni! Ilyet tuti nem írnak egy "nagykönyvben" sem :)

Most már aludni megyek.

Kép

Kép
gabek
 
 


Hát, Livi eddig egyszer már felsírt, remélem nem lesz több! Olyan keservesen visított, mint akit ölnek. Az ebéd utáni alcsija is így alakult, felsírt és nem tudott visszaludni. Szerintem túlzottan nm fájhat neki a bibi, mert nem piszkálja. Nekem viszont egész nap sírógörcseim vannak, mert egy szemét veszélyeztette a gyerekemet.

Gabek, mit izgulsz, az adagon, hogy hány gramm gyümit eszik Gergő? Ha nem kér és szépen gyarapszik akkor pont eleget. Te olyan kis izgulós vagy. :) Amikor ilyeneket írsz, mindig úgy érzem, hogy kicsit elbizonytalanodsz, hogy rosszul csinálsz valamit. Pedig amikor személyesen taliztunk, tökre magabiztos voltál. Sőt nagyon is! És egy "nem mindent úgy csinál ahogy msáok" anyuka gyerek nem vigyorog ilyen szélesen. Tényleg képet rakhatnál! Látod a fogat az íny tetjén? Kajakiváltásnál nem KELL. Ha kiváltasz egyet szép lassan továbbléphetsz. Én legalábbis így szoktam. Illetve már nem, nem tom tápot meddig fognak enni. Most 2X. Tök ügyik vagytok, már itt tartotok? Hiába öregszetek ti is. Mármint szerintem a felnőttek nem csak a gyerekek.

Kedves, drága drev. Üdv közöttünk! :)

Jó éjszakát mindenkinek.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Ma én ébresztek, úgy látom! :)
Nagyon nyugis volt az éjszakánk, valószínű annak köszönhető, hogy kibújt a második fogacska is, és egy időre megpihenhet Kriszta is. Eddig, ha nem is ébredt meg, de éjjelente egyszer-kétszer nyöszörgött azért és olyankor egy kis víz meg cumi után aludt tovább. Ma csak 5 óra 10 perckor ébredt meg, este 10-től aludt. Mivel nem ette meg az adagját rendesen az este, meg is etettem akkor korán, majd aludt még 7-ig.
MOst pedig fedezgeti fel a földön a tegnap vásárolt habtapit! :) De most kissé dilemmában vagyok, mert nem tudtam, hogy ennek ennyi apró pici darabja van, azt hittem, a forma egyben jön ki belőle. És utólag olvastam, hogy 3 éven felül ajánlott csak emiatt. Ti vettetek már a gyerkősöknek? Most nem tudom, hagyjam, hoyg játsszék rajta vagy pakoljam mégis el egy időre? Azért még nem olyan ügyes, hogy ki tudja piszkálgatni az elemeket, de ki tudja, hisz napról-napra produkál valami újat! :)

Juli: Hogyan telt a Livi éjszakája? Remélem, nem volt gondotok. Az ilyen hülyéket mind fel kellene akasztani. Elhiszem, hogy kibújt belőled az anyaoroszlán, én is ilyen lettem volna a helyedben. Puszi a babóknak.

Gabek: Mióta adsz a fiadnak mást is, mint tápit? Azért nem kell sietni a kajakiváltással, hagyd őt a maga ritmusában. Kriszta már majdnem 5 és fél hónapos és még nem tudok kiváltani egy evést sem! Miután gyümit vagy zöldséget eszik, sokkal hamarabb éhesebb lesz. Tegnap is így volt, pedig mandarinleves tejpépet adtam neki, és addig evett, amíg jólesett. Szerintem elég sokat is, kb. 150 ml-t. De nem izgulok. Van úgy, hogy ha megmarad belőle, még egyszer megkínálom vele. Szóval, még nem késtél el! :)

Kellemes napot mindenkinek! :)

Kép Vasárnap a Marosparton

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:Szonónak is volt olyan habtapija, amiben dinók voltak apró darabokból na azt össze sem raktam neki!!!!Zsombi már most úgy szétszedi, hogy kb. 2 percet van rajta aztán neki esik!!!! :shock: Mi most számosat vettünk, ez nem darabokból áll, de már 1-et szét is téptek a manóim!!!!! :lol:

Gabek:ha elég neki 1 alma, akkor elég=úgysem tudod megtömni!!!!! :lol:
Írigyellek a sok alvásért, és mikor fekszik le Gergő, hogy eddig szundizik?????A Szandi is jó alvó!!!!!

Julcsi, Árpi:úgy sajnálom szegény Livit!!!!! :cry: Remélem szombatra már jobb kedve lesz!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Hááát, ma mi is jó korán keltünk, Flóra 5.10-kor, de visszaaludt, Marci meg 6-kor, de ő csak most aludt el. Szóval, Flóra meg mindjárt kel, jó kis váltásban lesznek ma megint, ez a rosszabb.

Remélem Livi nem ébredt meg többször éjszaka, és már el is felejtett mindent!

Márti!
Szerintem nem gáz a kapucni keresztelőn, bár én nem vagyok azoknak a habos-babos kislányruháknak és a csokornyakkendős fiúruháknak a híve, szóval lehet nem mérvadó a véleményem. Az én gyerekeim ugyan még csak 2,5 hónaposak voltak, amikor a keresztelő volt, de egy fehér rugi, egy kiskabát, és fehér satyi volt rajtuk. Szóval, nem az a tipikus kiöltözős ruha. De nem is volt lényeges, olyan picikék voltak, hogy nem is nagyon látszottak. :lol: És nekem így is tetszettek. :oops:
Kép

Edith!
Nekünk van habtapink, a miénk nagy számos. Ezeknek is több darabja kiszedhető, de talán nem olyan apró darabok, mint mondjuk az állatosé. Most még nem gond, mert szedik ki, meg foguk sincs, de mihelyt az első darab kivándorol a helyéről, vagy leragasztom őket hátul, vagy elteszem egy időre.

Andi
Kép
zsandi
 
 


És tegnap mikor hazaértünk,- kisbetyár itthon maradt anyóséknál- olyan nyálas csókokat kaptam, Szoni is 1-2őt.Apja fogta, odahajolt és jól összenyálazott!!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Köszönöm a dicséretet a gyerekeimről!
A ti babáitok is nagyon édik és gyönyörűek!:lol:

Julcsi,Árpi,
remélem Livike nyugodtan tudott aludni és már jobban van!
Kívánom,hogy sikerrel járjatok a rendőrségen és hamár van térfigyelő,talán az is látszott honnan repült az égő cigi!

Én a fogzásra gyógyszertári készítményt adok.amit a doki nénink ír fel.Már a Rebinél is ezt adtam,nekünk bevált,ez is zsibbasztja a fogínyt,Hannának nagyon ízlik! :lol: Nagyokat cuppog,amikor bekenem az ínyét.A kettes fogacska mégsem bújt ki,de már annyira ott van az íny alatt,hogy azt hittem tegnap,hogy át is törte!Talán ma,de a mellette lévő jobb egyes is kibújik,mert már azt is látom az íny alatt fehéredni! :roll:

Kép

Mindenkinek szép napot!

Timi
Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi!

Még nem is írtam, hogy nagyon szépek a csemetéid. És mindig ámulok, hogy 4 gyerekkel milyen jól boldogulsz! Gratulálok neked, azért ez nem semmi!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, mindig lemarad valami. :oops:
Ákosról nincs képed?
Rebeka arcán milyen alkalomból készült a festés? Nagyon aranyos!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Köszi szépen, ez a hátul leragasztás azt hiszem, jó ötlet. Én megteszem még mielőtt kibújna az első darabka.

Keresztelőruha: Szerintem is mindegy, mibe van öltöztetva a baba. Mi most másfél hete kereszteltük Krisztát, és neki olyan habos-babos féle ruhácskája volt, de én már valahogy úgy gondoltam, hogy nem találó erre az alkalomra az egyszerű rugi, mert kislány is, és már nem is egészen pici. De a lehető legegyszerűbbet vettem, és le is jártam a lábamat miatta. Szerintem azonban megérte, mert olyan kis angyalka lett belőle. :) Ilyen:


Kép Angyalka

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?