Új privát üzeneted érkezett!


Üdv. Anita

Kép
cs.anita
 
 


Sziasztok!

Még megvagyunk, csak sok a dolgom mostanában és kevés az időm, de este jövök írok bővebben.

Sziasztok, Hugi

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Csanita
nagyon aranyosak vagytok a képeken!
Látszik,hogy Petra örül a tortának,ajándékoknak és a lufinak :lol:
A ház vásárlást minél előbbre tervezzük,sztem idén biztos még nem ,egyenlőre csak a keresgélésnél tartunk.
Névnapom,köszi jól telt,kaptam felsőt,virágokat.
Mi a Vikinek csak azért vettünk benti cipőt,mert anyukáméknaál,de főleg anyósoméknál elég hideg a járólap és nehogy felfázzon.
Amikor még nem igazán tudott menni,meg fűtési szezon volt vagy jó idő a lakásban,akkor csak csúszásgátlós zokni volt rajta,itthon még mindig csak azt hordjuk,így jobban tud fejlődni a lábboltozata.


Most nem jut eszembe több,szép napot mindenkinek,sziaztok:Erika

cseriviola
 
 

 
 

Cs.Anita
Igazából csak ma kezdődik érdemben a tejci apasztása, mert eddig még evett a Máté éjjel. Nem akartam egyszerre elvenni Tőle mind a 3 szopizást. Mától már nem adok Neki éjjel sem :cry: Golyókat vettem és már elkezdtem szedni (én hiszek a homeopátiás szerekben, tejserkentésre is szedtem). Aztán remélem, hogy 2 hét elég lesz, hogy elapadjon.
Rajtam is van 20 kilót, de ez már nem szempont nálunk. Majd ha már meglesz a tesó, akkor mindent megtszek érte, hogy lemenjen. Én igazából még a terhesség elött szedtem fel a sok injekciótól, akkor meg úgymond mindegy volt, csak legyen baba. Terhesség alatt csak 4 és fél kilót híztam. Szóval én időleges fagyasztom ezt a problémát, inkább a tesó, aztán majd....
Az óraszerkezetet Bánhidán vettem. Ott a biztósítóval szembeni üzletsoron van egy ilyen kézművesbolt. Volt több méretben. Azért döntöttünk a maci mellett, mert az nem olyan hagyományos kerek. Na meg azt csak kinyomtattam volna és felragasztom, a macit viszont én akarom kifesteni. Az a lényege az egész órának, hogy mi csináljuk a Máténak. Bár már írtam korábban, hogy én azért nem vagyok az a nagyon kreatív típus....de próbálkozok :)
Megyek pakolászok, amég alszik a Máté, aztán megyünk a Máltaira délután.
Jó délutánt nektek is!

Kép
mázsa
 
 


Cs.Anita
Igazából csak ma kezdődik érdemben a tejci apasztása, mert eddig még evett a Máté éjjel. Nem akartam egyszerre elvenni Tőle mind a 3 szopizást. Mától már nem adok Neki éjjel sem :cry: Golyókat vettem és már elkezdtem szedni (én hiszek a homeopátiás szerekben, tejserkentésre is szedtem). Aztán remélem, hogy 2 hét elég lesz, hogy elapadjon.
Rajtam is van 20 kilót, de ez már nem szempont nálunk. Majd ha már meglesz a tesó, akkor mindent megtszek érte, hogy lemenjen. Én igazából még a terhesség elött szedtem fel a sok injekciótól, akkor meg úgymond mindegy volt, csak legyen baba. Terhesség alatt csak 4 és fél kilót híztam. Szóval én időleges fagyasztom ezt a problémát, inkább a tesó, aztán majd....
Az óraszerkezetet Bánhidán vettem. Ott a biztósítóval szembeni üzletsoron van egy ilyen kézművesbolt. Volt több méretben. Azért döntöttünk a maci mellett, mert az nem olyan hagyományos kerek. Na meg azt csak kinyomtattam volna és felragasztom, a macit viszont én akarom kifesteni. Az a lényege az egész órának, hogy mi csináljuk a Máténak. Bár már írtam korábban, hogy én azért nem vagyok az a nagyon kreatív típus....de próbálkozok :)
Megyek pakolászok, amég alszik a Máté, aztán megyünk a Máltaira délután.
Jó délutánt nektek is!

Kép
mázsa
 
 


Cs.Anita
Igazából csak ma kezdődik érdemben a tejci apasztása, mert eddig még evett a Máté éjjel. Nem akartam egyszerre elvenni Tőle mind a 3 szopizást. Mától már nem adok Neki éjjel sem :cry: Golyókat vettem és már elkezdtem szedni (én hiszek a homeopátiás szerekben, tejserkentésre is szedtem). Aztán remélem, hogy 2 hét elég lesz, hogy elapadjon.
Rajtam is van 20 kilót, de ez már nem szempont nálunk. Majd ha már meglesz a tesó, akkor mindent megtszek érte, hogy lemenjen. Én igazából még a terhesség elött szedtem fel a sok injekciótól, akkor meg úgymond mindegy volt, csak legyen baba. Terhesség alatt csak 4 és fél kilót híztam. Szóval én időleges fagyasztom ezt a problémát, inkább a tesó, aztán majd....
Az óraszerkezetet Bánhidán vettem. Ott a biztósítóval szembeni üzletsoron van egy ilyen kézművesbolt. Volt több méretben. Azért döntöttünk a maci mellett, mert az nem olyan hagyományos kerek. Na meg azt csak kinyomtattam volna és felragasztom, a macit viszont én akarom kifesteni. Az a lényege az egész órának, hogy mi csináljuk a Máténak. Bár már írtam korábban, hogy én azért nem vagyok az a nagyon kreatív típus....de próbálkozok :)
Megyek pakolászok, amég alszik a Máté, aztán megyünk a Máltaira délután.
Jó délutánt nektek is!

Kép
mázsa
 
 


Bocsi, hogy háromszor ment, de hibát írt ki mindig, közben meg elküldte....én meg csak probálkoztam.

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok!

Cirmike!
Holnap de 11 után megveszem a vitamint. Megadom a mobilszámom és ha itt vagy Tatabányán csörögj és akkor találkozhatunk és odaadom! Remélem Nektek is olyan jó lesz mint a Dórinak! 30/ 326-21-44

Zsanett!
Nekem is a léggömb tetszik a legjobban, de a képek is nagyon jók! Én már probálkoztam a gipszes kerettel, de valahogy nem igen tetszet és a betonba meg nem igazán lehet furni! Ha jol látom akkor Neked fakereted van. Azt esetleg gyurmaragasztóval is fel lehet tenni a falra? Nem nehéz a kép? Mert arra gondoltam, hogy a tapétán jobban ott marad mint a gipsz és ha mégis véletlenül leesne akkor sem törik rapigyára!

Mázsa!
Akkor talákozunk a Máltain! A Dóri ma az Enyém du. Apa Dunaharasztiban van továbbképzésen ( tesztlapot tölt). Mi már kicsit hamarabb szeretnénk indulni kb fél 5. Az Arankáék biztos jönnek!

Ma vagy holnap jönnek lemérni az ablakokat! Még max 4 hét és szép, új műanyag ablakunk lesz fehér redőnnyel! A konyhába meg szúnyogháló is lesz, mert ha főzők és kinyitom az ablakot jönnek a darazsak! Itt a ltp-en rengetteg van! Utálom őket!
Mi is benne vagyunk a találkozoban. Jo lenne itt a Máltain du.-án a dolgozok miatt is! Nekem a csütörtök nem jó, de a többi nap jó.
A de.-k jok!

Erika, Ági!
A törvények úgí megváltoztak, hogy ha nem tartják be a házirendben leirtakat akkor nyugodtan fel lehet jelenteni a hangos szomszédokat!
Csak az a kérdés, hogy a szomszéd mennyire " bunyek"?! :?

Na megyek vasalni míg alszik a Dóri! Jönnek a szemfogai és nagyon nyügi tud lenni. Nagyon rágja a kezeit, de nem nyálzik!

Kép Sziasztok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok


Igen lesznek majd fennt uj képek,csak sajna annyi a munka hogy nem tudom őket gyorsabban felrakni.mert nagyon lassu itt a gép vagy a net.
most is dolgozom sajna a héten délutános vagyok.

Ati nagyon jól viselte a mai napot,pedig nagyon féltem tőle,bár ma még csak ismerkedni mentünk.úgy üvöltött mikor jöttünk volna haza hogy az összes ovónő összeszaladt hogy mi baja van.hazafelé mesélte hogy homokozott,csúszdázott.
Holnap már ugy viszem hogy kap reggelit ebédet,hát kiváncsi leszek.

Hanna most nagycsopis(igy hivja),majd jövőre megy suliba.

Anita azért nem tudtál velem a myvipen dumcsizni,mert itt melóba már azt is letiltották.freemail sincs meg semmi normál dolog,
kiváncsi vagyok a a babanetet mikor fogják.


na jól van egyenlőre többet nem irok,mert ezer a dolgom.

sziasztok

Rita
lrita
 
 


Na újra vagyok lányok!

Bocsi, de az új gép elhúzodott, melóban meg nem volt időm írni, még enni sem, ezek az új adótörvények+változások idegileg kicsit csináltak... De nem panaszkodom, holnaptól ennek vége, visszajönnek a kollégák szabiról! :lol:

Üdv az újaknak!
Csanita-Pannamanna!
Soma lurkóm 4 éves lesz dec-ben, Újvárosban lakunk a sárberki kereszteződésnél, az ovis életet jövő héten kezdjük a Kodály oviban.
Anita! Nagyon édes a Petra a képeken, utólag gratula az első évfordulóhoz, szép az a kutyus is a képen!
Pannamanna! Panna a lánykád neve talán? Mert akkor nagyon szép nevet választottak Ti is!
Mondjuk lehet én ritkábban tudok segíteni majd, de sose lehet tudni, ki milyen tapasztalatokkal rendelkezik! Itt a lányok nagyon segítőkészek!

Mázsa!
Azért a hozzászólásokból sikerült rájönnöm, hogy mit akartál írni Nekem. Mondjuk azért két sort pötyöghettél volna Nekem is, ha már mások szóltak, hogy miről is van szó... vagy egy sorry! :!:

Zsanka-Erika-Hugi-Lívi!
Ti tényleg ügyik vagytok a kreatívkodást illetően, én mindig 3-as voltam technikából, így neki se állok, de nálunk a férjem a fő kreátor, ő csinálja az ilyesmiket a lakásba, meg a gyereknek is ő rajzol Süsüt, Pom-pomot! :lol:

Ági!
Nagyon hasonlít a Dorka újszülöttként is mostani önmagára és Rád is! Szorítok, hogy ne kapja el tőled a bacikat!

Rita!
Azt nem írtad, hogy hol melózol! Itt Tbn, milyen cég? Hogy tíltják le a bizonyos oldalak használatát? Nézik az előzményeket, vagy mi? Gyerkőcökre anyudék szoktak vigyázni ilyenkor, ott alszanak?

Ja, Erika még beleférek a 8 napba: BOLDOG NÉVNAPOT! Akkor ilyentájt együtt tartjátok a férjed szülinapjával- gondolom!

Na egyelőre ennyi, ha eszembe jut valami még jövök!

Ja, már eszembe is jutott!
Szombaton megvolt a 6. ház. évfordulónk. Gyerkőcöstől "ünnepeltünk", mert anyuék is házon kívül voltak. Anyósoméknál meg a férjem nem engedte (!) hogy ott aludjon. Na ehhez mit szóltok.
Felmentünk az IKEÁ-ba du., Soma nagy örömére ő a játszóházba volt, mi pedig addig andalogtunk, majd utána közös vacsi az Étteremben. Hát ez van, majd bepótoljuk v.mikor elmegyünk 2-esben! Gyerekes szülőknek lemondani is tudni kell... :lol:

Most már tényleg bejezem, de olyan rég írtam... most bepótoltam!

lola77
 
 


Lola
Írtam Neked privibe, most néztem meg, hogy még mindig olvasatlan. Szántam - bántam "bűnöm"....mert ennyi azért van bennem!

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok! Köszönöm szépen az üdvözléseket, nagyon örültem hogy szóba álltatok velem. Annyit magunkról hogy a nagyobbik gyerkőcöm 4 éves lesz nov.-ben és Patriknal hívják a kicsi pedig 2 lesz szintén nov.-ben és nem Panna hanem Petra csak sokszor így becézem.

Egyébként dolgoztam a hétvégén azért nem tudtam tegnap válaszolni de azért mivel nagyon vártam hogy válaszoltok-e ezért mikor a férjem netezett megnéztem a válaszokat. Csak nagyon sok volt a teendő mivel a kisfiam ma kezdte az ovit, stb... De azért majd szeretnék folyamatosan beszélgetni mert ennyi nekem is jár kikapcsolódásnak. Egyelőre ennyi mert már megint este és reggel meló meg ovi.

Mindenkit üdvözlök!

Ui. gratulálok a kreatív anyukáknak bevallom irigyellek titeket mivel én is szerettem volna igyet a gyerekeknek, de fogalmam sincs hogyan lehetne nekikezdeni. Ha esetleg tudtok segíteni előre is köszönöm. Hello

Kriszti Kép
Kép
pannamanna
 
 


Sziasztok

Lola
Gratula a házassági évfordulótokhoz.Kiváncsi leszek Somának hogy fog tetszeni az ovi.Gondolom azért lesznek neki ott ismerős gyerekek.Vagy nem?Hú én tök nem tudom az ilyen dolgokat.De gondolom majd minden jön magától.Bár remélem még azért várat magára.Ha csak egy kicsit is.. :D .

Kriszti
Én ezeket a többiek ajánlásával csináltam.Az Interspar mellett van egy ilyen kreatív bolt.Ott lehet kapni tök sok dolgot,meg a csajszi is nagyon segítőkész.A szélforgók ilyen hungarocelhez hasonló anyagból vannak.A minta adott csak le kell festeni.Neked lehet "könnyebb" mert már nagyobbak a gyerkőceid,sőt még talán tudnak is segíteni.

Hú mostanában úgy nemtom követni ki mit írt.Jó sokan lettünk,ami persze nem baj,de nagyon keverem már a dolgokat. :oops: Öregszem..Bocsi ezért mindenkinek,de sajna nem mindig tudok reagálni. :( .De ígérem igyekszem.

cs.Anita
Milyen suliba jársz?Hogy tudod megoldani a gyerkőc mellett a tanulást?Én most fogok kezdeni fősulit,de már most előre parázok tőle.Rég volt az hogy tankönyv volt a kezemben.

Timinek úgy néz ki hamarosan kibújik a 3. foga.Már eléggé fel van repedve az ínye.Tök örülök. :) .

Na most mentem.
Jó éjt.Ja a taliban én is benne vagyok.
Lívia

Kép
slivia
 
 


Mázsa!

Akkor most én kérek elnézést! Bocsi, de én itt a neten a privijeimet - szinte - sose nézem meg. Tudom hogy van ilyen lehetőség, de mindig elfelejtem!
Mert csak gyors a legfrissebb hsz-eket olvasom el... aztán uzsgyi!

Szóval még a Lívi által küldött üzit is csak most olvastam el, meg a tiedet is!

Bocsi mégegyszer! Örülök hogy tisztáztuk!

Rena!
Képzeldd mégiscsak kell nekem is vennem Somának ruhákat. A hidegben elővettem a hosszú ujju ingeket, pulcsikat, persze kinőtte a legtöbbet (ujja rövid, szűk). Szóval most megvárom, hogy hűvösebb legyen és kell vennem neki kardigánt, pulcsit, vastagabbat is! Hát ez van, nőnek a lurkók!
És ma sikerült a varrónőhöz beadnom az ovis lepedőt, amit olyan zsákszerűre kell megvarratni, de tök tudta, miről van szó. Remélem tényleg jó lesz majd, jövő héten már kelleni fog.

Igen, Lívi lesz jó pár ismerőse a csoportból (25-26-an lesznek a csop-ban), ebből 5-6-ot legalább ismerős, játszóról, régi babaklubból, szomszédból.. stb. Ezért jó járni mindenféle babás körbe már korán... Legalább én is ismerem majd egynémely szülőt!
Ja és az unokahugával is egy csoportban lesz, de ő később kezdi.

Üdv.

lola77
 
 


Kriszti!

Az jó, akkor a fiaink majdnem egyidősek! Melyik oviba megy Patrik? Merre laktok? Petrád meg bölcsis akkor, ha már dolgozol Te is?
Most kezdte Patrik is az ovit? Hogy tetszik neki?
Szerintem én jobban várom, hogy ovis legyen, meg jobban is izgulok, hogy mi lesz... pedig a bölcsivel sincs semmi gond, remélem az ovival se lesz... hamar összebarátkozik majd az óvónénikkel is- mert ez fontos!

lola77
 
 


Sziasztok!

Livi:De jó nektek,hogy hamarosan kint lesz Timi 3. foga,Mi még mindig szenvedünk vele.Enni már legalább eszik :D .Dorkának is nagyon fehéredik már az inye,csak neki egyszerre 4 is.

Tök örültem ma egyedül felült a kiscsaj :lol: :lol: .És már tök emeli a popóját kúszáskor.Végre nem kommandózik :lol: .

Erika:
Jövőhét hétfőn visszük izotópos vizsgálatra.Ma felhívtuk dokit,hogy mi lesz pontosan(tud e enni ,elaltatják e stb..),és képzeld nem fogják elaltatni,hanem lekötözik!!!Hát amikor ezt meghallottam még idegesebb lettem.Közel 10hós babát hogy lehet lekötözni,és megértetni vele,hogy 1 óráig legyen nyugott,és mozdulatlan?????
Tegnap felment a férjem a fölöttünk lakókhoz.Azt mondja a srác,hogy ők csak beszélgettek,és a zenét is kikapcsolták 10 után.Az épp elég ha kb 10 fős kicsit részeg társaság "csak" beszélget,meg röhög!Azt mondta,hogy megpróbálnak odafigyelni.De képzeld valamelyik szomszéd most fúr,és kalapál :twisted: .Normális?

Zsanett:Tök jó lett Máté szobája.Nekm is a légballon tetszik a legjobban.Mi is most készülünk Dorka szobáját kicsinosítani.

Anita:
Milyen suliba jársz?Mennyi időd van még?

Lola:
Boldog 4. házassági évfordulót :D .Hát igen akinek gyerkőce van annak le kell mondania dolgokról.Férjed miért nem akarta anyosodra bízni Somát?Persze csak ha nem publikus.Valóban Dorka kiöpött én :lol: .Egyedül a füle hasonlít Balázséra,meg remélem a természete is.Bazsi olyan nyugodt határozott,én meg az ellenkezője,sajna.

Ezt még gyors elmesélem aztán tűzök.Tegnap voltunk kint a bányásznapon du-n.Sétálunk a tömegben,épp akarunk már hazafele menni a cigányok felé.Marha nagy tömeg volt.Hallom a távolból kiabálnak.Mondom is a Balinak,hogy bizti a cigók összeveszet az alkudozásban.Erre jön szembe egy nő és mondja,hogy a helyünkbe nem vinné oda a picit,mert összeverekedtek a cigók.Na gyors fordulás vissza,ez már kb 50méterre voltunk tőlük.Képsöbb hallom,hogy a vámosok elkapták őket.Szembe rohannak a rendőrbácsik,majd fellöknek.El is tűztünk onnan.Aztán halottam a viszhangot,hogy állítólag elő is került kés meg minden.A kis gyerekek meg rohannak oda,hogy jaj de jó balhé van!!!Hol volt ezeknek az anyjuk??Még sétáltunk kb fél órát és nagy ívben kikerültük őket,de azért a messziből odalestem és még mindig verekedtek.Mire hazaindultunk a hinták felé,ott látunk a rendőrkocsit és benne ült egy fiatal cigány srác.Tök megviselt ez az egész.Mi van ha kicsit elöbb érünk oda és pont belecsöppenünk.

Sajna még mindig lázas vagyok,és köhögök.Tök édi a Dorka ahogy köhögök megpróbál utánozni,és ő is köhécsel,és közben röhög :lol:

Na elég belőlem.Jó éjt!!

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!


Hű,jó sokan letettetek mióta nem jártam erre!
Üdv az újaknak!

Erika!
Boldog névnapot utólag is!

Rena!
Bocs,de nem voltam napok óta net közelben! Vettetek cipőt vagy még aktuális a kérdésed a boltot illetően?Máskor ha sűrgős van,inkább sms-ben kérdezz (tel.számom 30/972-9339)
Amúgy a dévényes a minap azt mondta,hogy a betétes cipőt ma már nem ajánlják.Helyette azt a típusút kell venni a piciknek,amelyiknél a belső talpélen vastagabb a cipő talpa.Ezáltal készteti a lábat arra,hogy a baba a külső talpélén járjon.Mindezt úgy,hogy a lábfej megfelelő izmait használja és ezzel erősíti is.
Hát még nem tudom!Szép "gondolat",csak mennyibe kerül?!Tatán a gyógyászati segédeszközös boltban árulnak ilyet (bár ez nem gyógycipő),majd megnézem az árat és még eldöntjük,hogy milyen bokacipőt veszünk a fiúknak.

Cirmike!
Én mindenképpen mondanám a dévényesnek,amit a Réka szemével kapcsolatban látsz.
Azt hogy a tb-i hölgy dévény módszerrel dolgozik-e,az alapítványtól meg tudod kérdezni.Náluk minden dévényes gyógytornász be van jegyezve!Tavaly augusztusban még nem volt Tb-án ilyen gyógytornász,mert én hely szerint kérdeztem rá.
A kancsalságot illetően nálunk mindhárom fiú 1évesen tiszta kancsal volt.A védőnő megjegyezte,hogy ugyan mikor viszem már őket szemészetre.Aztán kiderült,hogy semmi gond csak széles az orrnyergük és ezért tűnik úgy.Ma már (4hónappal később)teljesen párhuzamosan állnak a szemeik. Szóval ez még nem ok a szemüveg viselésére.Sajnos,az oxigénhiány okozhat különböző szemproblémákat. Nem is igazán értem,hogy nektek miért nem kellett többszöri kontrollra járni.
Szorítok, hogy ne legyen semmi gond!!!

Mindenkinek tündér babái vannak!
Most hirtelen ennyi jutott eszembe abból a rengeteg hsz-ból,amit olvastam!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Ági!
Jobbulást neked!Édes lehet a Dorka,ahogy köhécsel! :lol:

Lola!
Boldog házassági évfordulót!Ajándékot nem szoktatok egymásnak venni?

Cs.anita!
Azt mondják az "okosok",hogy ha a baba a nap nagy részét már talpon tölti és nem mászik,akkor kell a cipő a lábára a lakásban is. A lábboltozat csak egyenetlen talajon (fű,kavics) fejlődik megfelelően.Sem a lakás egyenes padozata,sem a beton vagy bármilyen egyenes felület nem jó neki.

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!


Húúú mennyit írtatok! Csak olvastam... csak olvastam.. :)

Mindenki a Máté léggömbjét dicséri. Szép... :cry:
Az OBIban vettük 1800ftért, még mikor meg sem volt picur :D .

Moncsi,
a képkeretet natúrként vettem, aztán lepácoltam, hogy érdekesebb legyen. Majd beragasztottam a szalvétákat. A falat nem akartam megfúrkodni - mert ugye festés volt, meg minden - ezért vettem 2 oldalú ragasztószalagot (kis kockákból áll) és azzal ragasztottam. Akár a papírírószerboltban lehet kapni ragasztót, amivel pld. a foszforeszkáló csillagokat lehet felragasztani a plafonra. A képek nagyon könnyűek, elbírják őket a ragasztókszalagok, de a csillagok potyognak néha :).

KisMátémmal voltunk ma dokinál, aki közölte, hogy szegénykémnek
hólyagos a torka, begyulladt a füle. Azt hittem ...&@ÄĐ[verem, mert 1 hete voltunk nála, és akkor még nem volt semmi komoly baja. Nem értem, hogy miért nem lehet normálisan megvizsgálni?! Azóta csak rosszabbodott az állapota. Szerencsére a kedve jó, "csak" hőemelkedése van. Este kapott Panadolt. Szerdán megyek vissza és ha nem lesz jobb akkor keresek lassan másik dokit, mert marhára nem vagyok elégedett a jelenlegivel :evil: .
Ráadásul mintha jönnének a szemfogai is.. Ajaj :)
De mindezek ellenére, nincs vele gond, aranyos édes.

Lola,
boldog házassági évfordulót! Még sokat kívánunk!!

Anita,
megnéztem a képeket, nagyon aranyos a Petra. Látom ő is bővelkedik játékokban :D . Milyen suliba jársz? A pampers kódokat megköszönném.

Ja, még tudom mit akartam. Hallottatok a pneumococcus oltásról? Mit tudtok róla? Én gondolodom rajta hogy beoltatom a Mátét.

Jó éjt mindenkinek
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Annyira sokat írtatok,hogy holnap lesz mire mindenre válaszolok :lol:

A héten nem sokat leszek gépnél,férjem éjjeles,ezen kívűl 4 takarót készítek párnával,persze ezt akkor tudom nyugodtan csinálni,amikor Viki alszik.
Ha készen lesznek teszek fel róla képeket.

Csajok!
Mit szólnátok egy babanetes babatalihoz a Máltai játszón,mondjuk szerdán 17 után?

Lola
gratulálunk a házassági évfordulótokhoz!!!!!!!!!!
Kép Kép
Zsák amit varratsz,minek kell az oviba?
Már elég rég volt amikor oviba jártam,nem emlékszem,hogy mire kell? :oops:
Köszi a gratulációt!Igen a férjem szülinapja pont a névnapomon van/08.31-én/így együtt tartjuk.

Lívia
Milyen suliba fogsz járni,milyen szakra?Hány éves a fősuli,ki lesz addig Timivel?

Kriszti
szívesen segítünk a kreatív dolgok elkészítésében,mit szeretnél a gyermekeidnek csinálni van valami ötleted?
Ha megadod az e-mail címedet,akkor oda elküldöm,hogy én miket csináltam a lányomnak.
cseriviola@citromail.hu

Ági
gratulálunk Dorkának a felüléshez,ügyes kiscsaj!!!!!!!!!!
Le fogják kötözni??????????????
Jesszusom!Szegény Dorka és Te! :cry:

Most már megyek aludni,sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok,

Na, voltunk a Bánhidai ltp-n a gyógytornásznál: szimpi, teljes 1 órát foglalkozott velünk. Ő csinálja a Dévény-féle technikákat is (már régen végzett Dévény Panni néninél), de nem teljes egészben ért vele egyet: főként nem a technikai dolgokkal, hanem az adminisztrációjával, minden mozzanatot írni kell (a pátyi Ági nem tb-s hanem maszek ezért nem túlzottan adminisztrál), hogy mindig uaz a a személy masszírozhat csak, más módszert ne alkalmazzunk hozzá, szóval ezek miatt nincs regisztrálva a Dévény-központban, pedig Panni néni kérte már rá. De alig van így is szabad ideje.
Hetente megyünk, kár hogy többször nem, lehet eljárjak még Pátyra is?

Szeme: okt.2-re kaptunk időpontot egy pesti doki (Pálfia professzor) magánrendelőjébe a Várfok utácba. Dokinőnk is őt ajánlotta és egy ovis társunk anyukája is nagyon dícséri ezt a szemészetet. A fél Pálfia család itt dolgozik, mindenki szemész, és még külsősök is dolgoznak itt.

Lola,
Még sok szép évet kívánok nektek!!!

Ági,
Micsoda jó és micsoda rossz hírek.
Igazából azonban lehet rossz a lekötözés, de az altatásnak is megvannak a veszélyei, ha nem muszáj nem altatnak 1 év alatt.
Nálunk is nagy volt az izgalom az altatós team részéről mikor Rékát altatták még 3 hónaposan se, 4 kg alatt volt és 56 cm.
Reméljük minden rendben lesz és nem marad benne rossz emlékként a memóriájában.
Egyébként nagyon ügyes, hogy már felül! Annyira várom már én is ezeket a mozdulatokat. De még mindig nem tudja megemelni a popóját egyáltalán és így nem is kúszik...

Zsani,
Oltás ügyben passz...
Jobbulást!

Erika,
Nekünk okésnak tűnik még egyenlőre a szerda 17 óra!


Moncsi,
Megyek ma délután a vitaminért. Köszi.

Mennem kell, de jövök ha tudok..
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Móni
Tegnap nem értünk oda a játszóra - gondolom észrevetted :) Elmentünk apa elé az állomásra, aztán meg csónihoz megnézni a kacsákat. Merre voltatok délelött? Az Erikával találkoztam a sétibe. Arankával csavarogtatok? Ma még nemtom mi lesz. A Robi az ügyeletes ma?
Viszonylag jól zajlott az első tejci nélküli éjszaka. Igaz már 6-kor kezdődött a nap és most aludt el 12-kor. Na majd folyt.köv. msn, ha bejelentkezel.

Lívia
Még régebben kérdezted, hogy itt szoktunk e sétálni a Dózsába. Ma én voltam az Erikával, mikor taliztunk ott a lépcsőnél a séti elött. Bár lehet, hogy nem nagyon figyeltél. Nekem meg csak utána mondta az Erika, hogy Te voltál.

Zsani
Mi ellen van az oltás? Én nem tudok sajna semmit róla.
Ha dokit váltasz, akkor ajánlom a Rákoczit. Ő Sárberekben rendel. Nekünk Ő a dokink és tenyleg rendi. Na meg ami nálam sokat számít, hogy homeopátiás. Máté már 3-szor volt megfázva (bár szerencsére nem komolyan), de még nem kapott antibiotikumot, mindig valami homeopátiást adott neki. Szerintem szakmailag nagyon jó doki.

Cirmike
Ha netán aktuális lenne a bánhidai szemész, akkor 300-915 a telcsiszáma. Ezen tudsz időpontot kérni.
Majd megírom a mi tapasztalatainkat a dokinővel kapcsoltban.

Leszedem a teregetőt, aztán vissza nézek még....

Kép
mázsa
 
 


Kisfiús anyukák!

Nektek mit mondtak a dokik a kukac témával kapcsolatban? Van már akinek felhúzták?
A Máté már túl van rajta, kétszer is. De még mindig nem igazán tökéletes. Most nem tudom, hogy megint meglegyen e csinálva vagy inkább várjunk. Már csak nagyon minimális a letapadás neki.
Nálatok hogy áll ez a dolog?

Kép
mázsa
 
 


Sziasztok

Lehet hogy sokan tudjátok,de van a volt centrumban is ilyen kreatív bolt.Árban amiket csak úgy sebtiben megnéztem olcsóbbnak tűnt.Mondjuk olyan sokminden nincs.Van csodacsomag,meg faárúk natúran,festékek,meg ilyen ablakmatrica vagy mi a szösz :oops: .Ja meg nagyon sok szalvéta.Szóval egy sétát megér.Igaz nem vettem semmit,mivel hogy Timinek nincs szobája így sajna még nem tom dekorálni,de már nagyon szeretném. :D .

Mázsa
Már messziről kíszúrtam hogy te lehetsz az akivel az Erika van :D .Csak sajna az a fránya mobil mindig rosszkor cs örög.Reméljük legközelebb tudunk pár szót is váltani.

Zsani
Én sem tudok hozzászólni oltás ügyben :( .
A Rákóczi dokit én is hallottam hogy szakmailag jó,én gyerekként hozzá jártam és baromira nem csíptem.De persze ez egyéntől is függ.Mondjuk én sűrün nem jártam,hál istennek.

Ági
Gratula Dorkának.A fogacska is bizti hamar ki fog jönni.Egyébként tényleg jobb elkerülni az altatást,de az hogy 1 órán át lekötözzék,hát nem is tom.Ez olyan durván hangzik. Azért kitartást nektek.

Edit
Ott a gyógyászatos boltban ahol mondtad hogy van cipő,nem tod lehet egészségkártyával fizetni?Meg milyen áron vannak?Ha tussz írj valamit róla.Előre is köszi.

Most mennem kell.Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Ja még annyi hogy szerda nem bizti hogy jó nekünk.Megyünk megnézni egy 6 hetes minimanót a barátnőmmel.

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


ERika!

A Zsanka jól megfogalmazta, hogy milyen is a Viki, ábrándos... ez tök jó szó, már annyiszor keresgéltem magamban a szavakat rá mikor tettél fel képeket, de sosem jött a nyelvemre.
Ő nem egyszerűen aranyos, vagy ilyesmi. Még a bájos szó jó rá! Hát nem tudok betelni Vele, fotogén a csajszi!

Az oviba az a zsákos valami az összecsukhatós (x-lábú) ágyakra kell lepedőnek, úgy húzzák rá-ha így érted! A bölcsiben is ilyen van, de oda nem kellett vinni.

Nekünk jó a holnap a Máltaira, val. szeg elmegyünk, aki ott lesz, azzal talizunk!

Cirmike!
Remélem beválik a vitamin Rékánál. Majd kíváncsi leszek mit mondanak Pesten a szemére, majd számolj be mindenképpen, légyszi!

Lívi!
Igen, a Centrumos kreatív bolt ugyanazé a lányé, mint a sárberki (Kreatív Kelléktár).

Zsanka!
Ez az influenza elleni védőoltás, amiről kérdezel, ugye? Tavaly kitárgyaltuk, akkor többen azt mondták (Erikára konkrétan emlékszem), hogy neki nem volt jó, mert jobban kihozta és az oltás után tök beteg lett. Az a baj vele, hogyha v.mi kis vírus van a szervezetedben és pont akkor adják be, akkor sokkal rosszabb lesz az oltás utáni betegség, erősebb lefolyású... stb. Ezt több embertől hallottam. Márpedig gyerekeknél elég gyakori, hogy lappang bennük valami, aztán lehet hogy ki sem jön, észre sem vesszük...
A Kodály téri rendelőben a K.T a dokinőtök?

Ági!
Én is csak bíztatni tudlak, bár elképzelni sem tudom, hogy hogy lesz ez a lekötözés... készülj fel Te is lelkileg, meg mesekönyvek, új játékok, háztartási eszközök, mindent vigyél, hátha lekötöd Dorkát. (Nekünk annak idején a fakanalak, műanyag edények nagyon bejöttek, hogy eltereljük a szemüveg-leszedésről a figyelmét Somának). Ha tudsz vegyél új játékokat, amit csak ekkor veszel elő neki, ami az újdonság erejével hat.

Edit!
Kicsit jobb már a lelkiállapotod, sikerült talán kicsit jobban kipihenned magad?
Én is több helyen ezt olvastam mostanában a cipőkről.
Van egy olyan, hogy www.supy. hu. Vannak rajta olyan megemelt belső talpazatú cipők (nem olcsón!!!), de az üzletek listája most nem elérhető.
Pedig télre bundásat nekünk is vennünk kell majd.

lola77
 
 


Sziasztok!


Csak egy gyors bejelentkezés, mert megyek aludni. A kistörpém nem aludt semmit tegnap éjjel, lázas volt szegénykém. Reggel futottunk vele a dokihoz - igen Lola K.T. aki elküldött a sunyiba, hogy mit izgulok én. Mikor a germicid 40 perc alatt nem vitte le a lázát!! A fene vigye el! Már bocsánat..

A pneumococcus oltás olyan, hogy a már garatban meglévő bacik egyszer bekerülnek a véráramba és ott bajt okoznak. Agyhártyagyuszi, középfülgyuszi stb. A mellékhatások rosszak inkább. Én ezeket az oldalakat találtam nézzétek meg-már ha érdekel valakit :wink: :
http://www.origoegeszseg.hu/cikk/0616/0 ... ccus_1.php
http://www.reggel.hu/index.php?apps=cikk&cikk=40352
Mostanában ez a sláger.

Nem hiszem hogy mi el tudunk menni holnap a máltaira.. :cry:


sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Mázsa, kukac ügyben.
A Máténak 8 hónaposan felrántották - emlékeztek épp utána volt talink :D .
Azóta állítólag OK. Nálunk apa a "kukacmester" ő csinálja és minden rendben van vele.
Állítólag jobb minél előbb, mert akkor "nem emlékszik" rá. Van olyan ismerősünk akiknél 2 évesen csinálták meg és azóta a szülők nem nyúlhatnak hozzá, a gyerkőcke nem engedi. :(

Na tényleg eldugulok.
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés!
Sajnos holnap mi sem megyünk. A Dóri tegnap este benáthásodott! Azóta tiszta nyüg, most volt egy kis hőemelkedése is. Az orrát nem engedi kiszivni, nagyon sír, utánna alig birom megvigasztalni!
Sétálni megyek vele, de játszóérre a többi gyerek közé nem viszem! Ott nehezebb figyelni rá, nehogy valakit megfogjon, megfertőzzön!
Na sziasztok! Megyek aludni! Jó éjt!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Kukac: orvosa illetve védőnője válogatja.Van aki azt mondja,csak akkor ha már szobatiszta,van aki 1éves kor előtt ajánlja.Mi 1évesen megcsináltattuk a védőnénivel.Bár Olinak nem kellett,mert az övét én fel tudtam húzni.Viszont ha egyszer jól megcsinálják és minden este mosod (mert azt kell),akkor többet nem kell megcsinálni.

Lívia!
Valamelyik nap megnézem és majd megírom,hogy mi mennyiért van.Meg megkérdezem az egészségkártyát is!

Lolla!
Hát talán valamivel jobban vagyok.Lesz segítségem ettől a héttől,így remélem hamarosan kicsit könnyebb lesz!
Supy nekünk nagyon drága.3havonta kb. 7pár cipőt (3benti+3kinti+min. 1 a Dávidnak) kell vennünk.És akkor magunkról nem is beszéltem.Szóval ennyit (8-10.000Ft/pár)nem hiszem,hogy megengedhetünk még akkor se,ha tudom,hogy hosszú távon kifizetődő megvenni a jó cipőt!

Zsanka!
Jobbulást a Máténak!Mit mondott a doki,mi baja?

Ági!
Csak kitartás kívánhatok ehhez a vizsgálathoz! Próbálj pozitívan gondolkodni (nehéz lesz),csak segíteni akarnak rajta és nem bántják!Dorka meg amint a karodba veheted elfelejt mindent!!!

Cirmike!
De jó hogy szimpatikus a gyógytornász!!! Szerintem beszéld meg vele,hogy ajánlja-e a többszöri tornát!Mondott valamit a Réka szemével kapcsolatban?

Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok!

Pannamanna:
Üdv. köztünk, majdnem egyidősek a gyerekeink, az enyémek márciusban lesznek 2 és 4 évesek. Mi is most kezdjük Bálinttal az ovit.

Mázsa:
Mi is a Turul oviba megyünk, tiszta kiscsoportba, ezek szerint a tesód kisfiával egy csoportba.
Mi is, mielőtt Benedeket vállaltuk, beszéltünk a kilókról, rajtam 10 kiló volt, a férjem azt mondta, nem számít, majd a kettő után lefogyom. Aztán sikerült még 20-at híznom, pedig odafigyeltem, Bálintnál nem, és ott is 20 jött fel. Szóval 30 kiló felesleggel mentem szülni. :oops:
Szülés után csak 10 ment le. Most ott tartok, hogy 7 kilóval vagyok több, mint az induló. Engem zavart, de a gyerek a lényeg, az biztos. Főleg Nektek, hogy nehezen lett Máté is. Jó lesz neki a kistesó!

Lola:
Vettem ruhákat. A Corában van egy butik, lehet, hgoy ismeritek, Invázió a neve. Kínai ez is, de szerintem jobb minőségű. 790-ért vettem h.u.polót, 990-ért farmerszerű gatyót, 390-ért r.u polókat, 1290-ért pamut szabadidőruhát.... Meglátjuk, meddig tart. Sokmindent kellett venni, cipőket még nem is vettünk. Bálintnak kell 3, Benedeknek is egy, férjemnek is.

Moncsi:
Felvettelek az msn listámra, ha nem baj, szeretnék az urológusról kérdezni. Telefonszámot.
Jobbulást Dórinak. Rendes Tőled, hogy betegen nem hozod a többiek közé. Mi legtöbbször ott kaptuk el a betegségeket.

Zsanka:
Máténak is jobbulást! Nekem is a léggömb tetszik, jó lenne a repülős csillárunkhoz. Nekünk is vannak világító csillagok, bolygók is.

Ági:
Kitartás Nektek, próbáld lefoglalni sok érdekes dologgal.

Angika:
Múltkor csak a talis képekről akartam kérdezni, aztán elmentetek nyaralni. Ismerősek voltak a képek, utána írtad, hogy hol voltatok, mi is voltunk azon a strandon idén legalább 3x.

Rita:
Ha tudtok, gyertek el ma Ti is!

Máguska:
Dolgozol délután?


Mi megyünk ma a Máltaira, férjem úgyis tanfolyamon van, egyedül lennénk.
Hétvégén leugrottunk a Balatonra, még utoljára, hogy jó idő volt. Gyerekek nagyon élvezték, fogtak nekik kishalakat vödörbe, Bálint meg visszadobálta őket. Benedek csak kergette. :)
Vasárnap meg a szüleimnél voltunk Lábatlanon, halászlevet főzött a férjem bográcsban.

KépKép
renáta29
 
 


Edit!
De jó, hogy lesz segítséged!
Elhiszem, hogy drága a supy, én még egy gyereknél is meggondolom, hát még nektek 4-nél!

Rena!
Nekünk is repülős csillárunk van! :lol:
Igen, asszem tudom melyik butik az a Corában, talán felnőtt ruhát már vettem ott!

Mázsa!
Nekünk a doktornéni húzta fel a kukacot, már nem tudom hány éves korában. Azóta nincs semmi gondunk vele, de sokaktól hallom, hogy "zűrös" az ügy!

Moncsi-Zsanka!
Dórinak, Máténak jobbulást!

lola77
 
 


Sziasztok4
Csak egy gyors bejelentkezés,mennem kell dolgozni.

Szeretném megköszönni a dolgozók nevében, hogy du ra tettétek a talit, de mi ma nem fogunk tudni menni.Vendégek jönnek, és már nem tudom lemondani.Sajnálom, de majd gondolok rátok, hogy nektek milyen jó!

Szép napot mindenkinek!

Ági

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!

Köszi a bíztatást lányok.Kicsit rám is fért.
Lola:
Az új játék ötlet tök jó,csak nem tudom hogy fogja viselni,hogy nem nyúlhat hozzá.Kedvenc játszótársa a férjem meg van egy kb akkora garfild macskája,mint ő maga.Hát a férjemet visszük,a garfildon még gondolkodom.

Zsanett:
Jobbulást Máténak,csak túl lesz rajta minnél elöbb.Láza van még?Tök megéretm hogy kiakadtál a dokinőre....

Edit:
Jó hogy lesz,van megint segítséged.Gondolom most kicsit tudsz pihizni is.

Most csak gyors bejelentkeztem.Még elég pocsékul vagyok,ugyhogy alszik a pici,és én is fekszem le.Valahogy megérzi ,hogy nem okés velem minden és tök ari,mert reggel 9-30-ig hagy általában aludni :lol:

Szép napot,és jó szórakozást a játszón!!
Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Cirmike!

Boldog születésnapot kívánok! (a 7 napba még én is beleférek)

Edit!
Elmentettem a számodat, ha véletlenül Komáromban vennénk cipőt, hívlak, vagy üzenek. Köszi

Gangi!
Ti jöttök ma Lackóval?

Nagyon szép idő van, remélem nem romlik el.
Sziasztok

KépKép
renáta29
 
 


Szerintem mi megyünk ma délután!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok

Ma végigjártam tök sok helyet ,mert a Timinek akarok pár cuccot venni,de hát csalódnóm kellett.Még a Móciba is elmentem hátha,de olyan cuccok voltak,hogy ha ingyen adták volna akkor sem kellett volna.Állítólag a héten hoznak árút.De valahogy ezt már egy párszor hallottam ott ha valamit akartam venni és nem volt. Voltam a normálisabb turikban,ott azt mondták hogy szombat,a nem normális turiban meg még köszönni sem tudnak.Még a gézengúzba lehet elnézek holnap.De ha valaki tud mondani egy két helyet ami nem jutott eszembe azt szívesen veszem(.A dózsakert Interspar útvonalom benéztem nagyjából mindenhova.)

Jó talit ma mindenkinek.
aA betegeknek jobbulást.
Én meg úgy érzem hogy a torkommal nem stimmel valami.Lehet elkaptam a Timitől.Remélem nem fertőőzük egymást ide-oda.

Na most mentem.

Üdv Lívia

Ja találkoztam a Ritával,tudjátok akinek a félvér babája van.Nagyon aranyos a kisfiú.És nagyon nagy :D .PEdig ha jól emlékszem 3 hónapos.
MNa most már tényleg mentem Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Ma megint voltunk dokinál állítólag már javulgat. De mivel anyukának is fáj a torka - én holnap megyek dokihoz a változatosság kedvéért :? - ezért vagy nem ezért felírta a Zitrocin nevű gyógyszert. Kíváncsi leszek hat-e. Ideje volt már.... Amúgy hála istennek jó kedve van a kismanómnak.
Majd pénteken visszaviszem, hogy mi a helyzet vele.

Hogy sikerült a tali? Sokan voltatok? Sajnálom hogy nem tudtunk elmenni, de így nem akarom a Mátét közösségbe vinni. Valószínűleg vmi vírus - állítólag sok gyerek betegedett bele - nálunk is a házban az összes gyerkőc elkapta. Szerintem egymást fertőzték, mikor még nem volt látható jele :( . Na ez van..
Köszi a bíztatást!

Livi,
a városban tényleg nincs semmi normális cuccos. Úgy olvastam, hogy pénteken-szombaton gyerekruha vásár lesz a caraván turiban - a tululmozi mellett - valószínűleg benézek, mondjuk multkor sem volt semmi, mikor hírdették.. :cry: .

Csak beugrottam, megyek még varrnom kell - apa persze elment meccset nézni, ezért bevágok egy nagy adag fagyit!! :D he-he

sziasztok
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Gyerekcuccok ügyében azt mondom, hogy ha több mindent szeretnétek venni, menjetek fel Pestre H és M-be (Árkádban van) vagy ausztriai H és M-be.(hátha vki kijár, bár itthon jobban megéri mióta az euro 270 felett van)
Nagyon divatosak babáknak és gyerekeknek egyaránt. Olcsóbbak mint bármelyik helyi bababoltban... nagyon jó minőségűek.
Nagyon örülök hogy már nálunk is kapható ez a márka.
Mi augusztusban voltunk, már akkor őszi kollekció volt kint, van a plázában plüssmackó kiállítás (ingyenesen az üzletek mentén, mozgó mackók különféle városokban, szituációkban), ami jó hétvégi program...

Jó volt tegnap talizni a játszón, bár Rolinak már kevésbé tetszett mikor 4 után kezdett megtelni a játszó. Mi már 1/2 4-re kiértünk ugyanis. Réka jól viselkedett, 5-ig elvolt a babakocsiban magában!
Hazafelé elaludt az autóban, de mikor megérkeztünk haza és leállítottam az autót felébredt. Viszont így már este 7-kor leraktam éjszakai alvásra, még most is alszik...
Ha tudunk megyünk máskor is!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Sajnos csak arra van időm, hogy elküldjem a tegnapi találkozóról készült képeket :(

Virág most alszik, úgy látszik visszaszokunk a kétszeri alvásra. Párom elég későn jár mostanában haza, hajnal 5-kor megy el, és este 9 - fél 10-kor jön haza, így nem tudok este jönni a géphez :(

http://enerzsi.kotra.hu/index.php?album ... 2006_09_06

Jók legyetek, sziasztok!

hugodugo
 
 


Sziasztok

Jók lettek a képek.Sajnálom hogy nem tudtunk ott lenni.Látom jó sokan voltatok. Majd legközelebb.

Akit érdekel esetleg,megint van torna a dózsa suliban.Kedden és csütörtökön 18 30-tól 19 30-ig.Ha minden igaz 350ft.Nem tom az árat konkrétan mert még nem voltam :oops: ,de év elején ennyi volt.

Erika
Lesz baba mama klubb most pénteken?Múltkor még kérdezted hogy milyen sulit kezdek,hát államigazgatási főiskola igazgatásszervező szak.Nem tom hogy fog menni,meg egyáltalán semmit nem tudok,csak annyit hogy jövő hét szerdán megyek beiratkozni.Aztán majd kiderül.Egyenlőre nem érzem azt hogy az agyamnak hatalmas befogadóképessége lenne,de reméljük majd belejövök.

Na most mentem,üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Csanita
megvan már a másik vizsgád eredménye?

Lilla
régen jártál erre,tanulsz te is?

Cirmike
kár,hogy tegnap olyan későn tudtunk csak lemenni,alig tudtunk beszélgetni,majd legközelebb :wink:
Bocs,nem tudtam,hogy szülinapod volt :oops: Utólag is nagyon sok boldog szülinapot kívánunk!
Mikor is volt pontosan,hányadik? :wink:

Kriszti
hogy tetszik a kisfiadnak az ovi?A kislányod is talán most kezdte a bölcsit vagy valaki vigyázz rá amíg te dolgozol?
Tennél fel magatokról képet?Kíváncsiak vagyunk rátok :P


Máguska
légyszí csináljál Bálintnak egy másik szalagot,mert ezen még mindig 1 éves szülinapos :P
Etetőszék hogy vált be?

Ági
minél előbb gyógyulj meg!!!!!!!!!!!!!!

Zsanka
mit varrsz,megint kreatívkodsz? :lol:

Csajok!!!!!!!
A dózsakerti közösségi házban lévő baba-mama klub csak jövő héten indul,mert a védőnő szabin van.Igaz arról volt szó,hogy ezen a pénteken lesz mert ez a páros hét,de így alakult a dolog.

Jövő héten szombaton,16-án 10-16-ig a máltai játszón születésnapi buli lesz,6 éves a játszótér!!!!!!!!


Most egy kicsit magunkról :lol:
Viki tegnap a délutáni alváskor furán vette a levegőt,ma reggelre tiszta nátha lett :cry:
Remélem,hogy hamar meggyógyul.

Bocs,de a kisasszony a náthája miatt egészen lefoglalt,így a tegnapi taliról a képeket most teszem fel.

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Taliról képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Hugi,Reni,Lola
lesz egy kis időm,akkor az e-mail cínetekre is elküldöm azokat a képeket,amiken rajta vagytok,türelmeteket kérem,köszönöm.

Sziasztok:ERika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Mi is megérkeztünk ahogy Hugi képeiből is látszik :) ott voltunk a játszón csak már elígérkeztünk egyik rokonékhoz aztán mennünk kellett.
Az üdülés szuper volt reményeim szerint mai nap során rakok fel belőle párat. Lackó élvezte minden percét, nagyon sokat evett már azt néztük hogy hová fér bele ennyi (tiszta apja :D) sokat sétáltunk voltunk a szalajka vögyben a fátyolvízesésnél, a várat barangoltuk be az egy kis csalódás volt :(
A láz kedden (induláskor) még volt aztán utána már elmúlt de aztán kiderült miért is volt mindez nyaralás alatt kijött 1 metszőfog és 2 rágófogunk aztán tegnap észrevettem egy 3. rágófogat és mivel elég nagy az is akkor jött ki. Szóval nagy valószínűség szerint ezért voltunk lázasak, 4 fog nem semmi! De még mindig rosszak az éjszakáink szóval várhatóak a további fogacskák.
Kezd olyan dezsávű érzésem lenni, mint amikor a fenti metszőfogacskák miatt nem aludtunk :shock:
Ennyit rólunk!

Zsani!
Mivel képtelen vagyok visszaolvasni teljesen kérlek tedd fel azt a képet amit annyira dicsér mindenki én is szeretném látni. Köszi :)
Gyógyulást nektek!

Erika!
Vasárnap kéne menni templomba mit szólsz hozzá? Vagy nem tudom hogy mikor szeretnél menni, sőt az is megfordult a fejembe, hogy megnézhetnénk az alsógallai pap miséjét :roll:

Lívia!
Nem is tudtam hoyg suliba készülsz! Hát soksok erőt hozzá, nem akarlak megrettenteni, de csak rosszat hallottam róla :( A barátnőm is most kezdi, de Ő másoddiplomásként. Végre nekem is a kezemben van a diplomám amikor mentünk nyaralni beugrottunk érte :) habár én eddig is diplomásnak éreztem magam :D

Minden újnak HELLÓÓÓÓ!!!!!
Azt hogy kisfiam van és mennyi idős látjátok a vonalzón, amúgy Bánhidai ltp-n lakunk és a Varjúnál (a kis bociszemű)szültem :)

Lola!
Örülök, hoyg végre személyesen is taliztunk hacsak egy rövid időre is :) Nálunk is apa sokkal ügyesebb kretív ügyekben, de én nem adom meg magam és igenis próbálkozom :lol:

Lilla!
Tényleg merre vagy?? Mi lett veletek? Hová kerültél? Nem tudod, mi hová kerülünk januártól? JELENTKEZZ!!!!

Ági!
Egyszerűen nem tudom elkpépzelni hogy a Lackó kibirná mindezt! Sok-sok erőt hozzá és persze pusziljuk a hős kiscsajt is.

Angika!
Gondoltam rád Egerben láttam olyan sapit amilyen a Julcsinak is volt, de fehérbe és flitterek voltak rajta :D nagyon édes volt. A boltban a nő rögtön elkezdte mutogatni a csajos sapikat mert rögtön arrafelé irányultam utána mondtam, hoyg nekem fiam van csak mindig elcsábulok egy kicsit. :)

Mázsa!
Nekünk mindig megnézi a dokinéni a kukacot és még nem rántotta fel, de én minden este a fürdés előtt felhúzom és áttörlöm neki olajos vattával aztán az apa meg fürdésnél újra felhúzza éa megmossa. Az egy éves státuszvizsgálaton rá akarok kérdezni, majd mondom mi volt a válasz.

NAh ennyire tudtam visszaolvasni, mindenkinek gyógyúlást és kellemes napot habár a kinit idő nem kecsegtet semmi jóval :(
Puszi

Kép
Kép
gangi
 
 


Újra én! :)

Zsanka!
Visszaolvastam, már nem kell felraknod a képet, éppen én is csillárt keresek a Lackónak, mert most nálunk az autók és a lámpák a sláger :D

Elfelejtettem írni, hogy Egerben elmentünk egy ismerősékhez és képzeljétek el ott 2,5 éves a kisfiú 4 hónapos korától 2 éves koráig folyott a nyála, de úgy hogy ha nem raktak fel szakállkát akkor 1 nap 4-5x öltöztették át. A doki csak annyit mondott, hoyg ez normális a fogzás miatt, de amikor már 2 éves volt és még mindig jött a nyál elmentek orvoshoz és kiderült, hogy szájizmai vannak letapadva a kisifúnak. Úgyhogy járniuk kellett maszíroztatni 10 alkalommal, de gondoljatok bele a száját maszírozta kívül és belül. belül úgy hogy kipeckelték a száját és anyukának kellett leszorítani a gyereket. Mondták nekik, ha a doki elküldi őket 1 éves kora előtt akkor 2 alkalommal kellett volna csak csinálni :( Tök elszomorító nem? Állandóan azt stírölöm a Lackón, hogy mindig nyitva van e a szája, mert állítólag az a jele, hogy állandóan nyitva van a szája a gyereknek.
Bocsi, ha másra is átragasztottam a frászt, de inkább megosztom veletek, jobb félni, mint megijedni!

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!
Sajnos nem volt időm írni:(
Julcsi szerda délután lázas lett :cry: 39fokkal kezdte aztán tegnap reggel 38,5re sikerült levinni.Nagyon nyűgös is volt,egész nap kézben és még ott is sírt szegénykém. Dokinénink azt mondta,hogy megtámadta valami vírus. Piros a torka is. A pisiben nem volt semmi. Tegnap délután nem volt láza csak estére ment fel 38ra kapott egy kúpot és úgy tűnik most jól van. Cebion is kap,hogy hamar meggyógyuljon. Nem akar hamizni kanalasat,csak szopizik. Biztos a torka miatt.

Angi! :lol: biztos édi lehetett. Majd Lackó hugijának veszel :wink: ugyi?! Örülök,hogy jól éreeztétek magatokat. Mi baj volt a várral? Nekünk az volt baj,hogy a macskakövön nem lehetettt tolni a babakocsit :twisted: A Szalajkavölgy még mindig szép? Várjuk a képeket!

Ági! meggyógyultál már?

Tök jó lehetett a tali. Legközelebb mi is megyünk. Én még soha nemvoltam azon a játszón.
Megyek dologra:)

Szép napot mindenkinek!
angika
 
 


Sziasztok!

Olvastam,hogy nem igazán találtok a piciknek őszi,ill. téli rucikat.Én lehet ,hogy tudok segíteni.
Unokatesóm hivatásos varrónő és babaruhákat varr.Kőrnyén laknak,ott van egy kis "üzlete"és hozzá járnak nagyon sokan.Én is tőle veszem a Dorka ruháit.Áron alul adja a rucikat.3 bedolgozója van.Ha valakit érdekel írjon nekem.
Teszek fel fár képek,hogy mégis miket tud :wink:
Ha valakinek messze van kőrnye megbeszélhetünk nálunk egy babatalit és hozok tőle pár cuccot bemutatónak.

Gangi:
Tök jó,hogy Lackónak már ennyi fogacskája van.Mi még mindig szenvedünk,hogy kibújon már végre fennt az a 4 fogacska.Képeket várjuk :lol:

Angika:
Szegény Julcsi :cry: .Gyógyuljon meg mielöbb.Hát én még mindig elég szarul vagyok.Lázam már nincs,de köhögök,mint állat,és fáj a torkom :cry: .
Dorka is már tegnap óta nagyon nyügi.Nem marad meg egyedül.Jön utánnam minden hova.Láza nincs,de sokat tüsszög,és köhög.Remélem nem lesz beteg,mert akkor elmarad a hétfői izotóp :oops: Jövőhéten már remélem tudunk menni sétálni :lol:

Mindjárt rakom a képeket,csak alszik a kiscsaj és így nem tudom lefényképezni a rucikat :D

Ági

Kép

Kép
ági01
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi is, sajna egy kicsit betegen. De ahogy elnézem, nem csak mi. Náthás a Dávid, kis lázzal. Aznap jött ki rajta, mikor a babatali volt, ezért nem tudtunk sajnos menni.
Meg mostanában apára rájött az ötperc, és azt akarja, hogy a Dávid legyen itthon mindenképp, amikor ő hazajön 5 után. Megvárom míg elmúlik nála :D

Erika!
Jövő héten kezdődik/folytatódik a tanfolyamom, szerencsére vizsga majd csak novemberben lesz. Most nem is hiányozna, mert valahogy mi sem alszunk. Most éjjel negyed 3-kor tudtam lefeküdni, addig foglalkoztatott a Dávid. Mikor elaludt, visszamentem a helyemre, és mire elálmosodtam, újra felsírt. Így még talán rosszabb volt, mintha le sem feküdtem volna addig.

Gangi!
Keveset tudok én is, csak annyit, amit eddig beszéltünk. Illetve meséltek arról, hogy milyen lesz a szervezi felépítés a hivatalban, elég érdekes. Mostanában lesz igazgatói értekezlet a központban, akkor sok minden kiderül - de hogy rátok vonatkozóan mondanak-e valamit, azt nem tudom. Az osztály, ahol dolgoztam, megszűnik. Elvileg jan 1-től áthelyeznek máshova. Még a végén lehet, hogy revizor leszek. :?
Ha tudok valamit, majd mesélek.

Elkezdtük a bölcsit, de továbbra is klub jelleggel. Ez kedden volt, szerdára beteg lett a Dávid. Jól kezdődik.

Lányok, nem tudtok valakit, aki cipzárt javít? Valamikor volt a Mártírokon a tízemeletesnek az aljában, de azt nem tudom, ott van-e még. Van egy csini nadrágom, de csak párszor volt rajtam, és már szétjött a cipzár rajta.

Nem tudom, ki hozta fel a témát, de nekünk is a Rákóczi a dokink. Mi szeretjük. Van aki azt mondja, hogy érdekes stílusa van, de nekünk soha semmi gondunk nem volt vele. Felhúzta a Dávid kukiját, azóta minden nap felhúzzunk, működik rendesen :D

Anita, Kriszti!
Én is üdvözöllek titeket. Kertvárosban lakunk, Dávid tavaly januárban született, az azt hiszem 20 hónap.

Majd igyekszem gyakrabban jönni, és akkor nem leszek ennyire lemaradva. Kár, hogy nem jutottunk el a talira. Na majd legközelebb.
Azt hiszem Dávidnak is nő a foga, a leghátsó alsó két rágófog. Megpróbálom neki éjjelre bekenni, de ez egy külön műsor, mert mindig piszkosul össze-vissza harapdál, mire kihúzom az ujjam a szájából.

Álmos vagyok :cry: Remélem hamar meggyógyul a picur, mert ez így nem az igazi.

Sziasztok:

Lilla
lillaka
 
 


sziasztok

a képeket még mindig nem sikerült felraknom,de folyamatosan probálkozom vele csak sosincs annyi időm egyben.

Ági az Éva az unokatesód?én már évek óta hozzá járok gyerekruháér.tényleg elég olcsón ad mindent és elég jók is.

nálunk a fél óvoda tőle öltözteti a gyerekét.

Lola nem tudom irtam e már a multkor kérdezted hogy hol dolgozom a Sanmina Sci-be.elég szar hogy keveset látom a gyerekeket de egyenlőre ez van.
közben elment a főnököm,megpróbálok egy pár képet feltölteni ugyhogy itt most gyors be is fejezem.ha megvannak irok

sziasztok

Rita
lrita
 
 


Sziasztok!

Rita:
Aha ő az unokatesóm.Milyen kicsi a világ,mi? :lol:

Íme az igért rucik. Kép

következő egy halásznaci
Kép
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
ági01
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?