Új privát üzeneted érkezett!

Hali!
Mindenkinek jó munkát (az, hogy péntek van, talán segít túlélni a napot)! Meg jó tanulást, aki arra van kárhoztatva!
Babancs!
Ez a görbe-ügy tiszta káosz. Én is csak a tesztedet várom!+++ :lol: Ne aggódj, az LH teszt megbízható!

Tegnap úgy beájultam, hogy aptya nem bírt felébreszteni! De majd ma este...! :lol: (ha addig nem disszidál!)
Csavarogni megyek, este jövök!puszi
backa
 
 


Na hellóka csajok! Hazagyüttem:D Kavicska, kívánságod parancs, látod? :D
Babancs, nagyon szorítok, de ha csak az LH teszt volt + már az is haladás,nem??? Töööööök jó! :-)

Kandi, közben nekem megjött 30 napra , úgyhogy ma vagyok a 7. cn-on.

Már attól féltem hogy mire hazajövök megszül 2 kismamánk :-) Jó babák ők, nem kíváncsiskodnak ki idő elött, megvárják a doktorbácsikat meg az idejüket :-)

norka, a táblázattal nem is tudom mit kezdjek: jelenleg nincs nődokim,csak keresek, a PCO-t voltaképp én diagnosztizáltam magamon, doki nem - illetve Ács azt mondta a hormonjaimra hogy ezek nem PCO-ra utalnak, de spontán nem esek úgysem teherbe merthogy az PCO-nál fehér holló hogy legyen PÉ... szóval ezek szerint most ő diagnosztizálta vagy nem? Vagy a régi dokinőm aki Dianét írt fel, de nem mondta hogy miért??? Egyéb beavatkozásaim nem voltak, metformin no, szóval egyelnőre nem tudok túl informatív lenni... mit csináljak?Azért töltsem ki?

POZITÍV TESZTEKRŐL AKAROK OLVASNI!!!!!!!! Húzzatok bele! :D:D:D
felícia
 
 


Kép
kandi72
Budapest III. kerület
 
 

 
 

Felícia!

Üdv! Tök jó, hogy megjöttél! Nyaralás milyen volt? Kipihented magad?

Most jöttem haza a boltból..olyan rosszul voltam, már amikor bementem..már reggel is hasmenésem volt, ott meg elkezdtem émelyegni, meg izzadni, meg jó kis fejgörcseim voltak. Majdnem felhívtam anyósomat, jöjjön le fizetni, mert nem bírok állni. Csak tudnám, mi a fene okozza a reggeli hasmarsokat. :(

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!
Régen írtam. Schleffer mondta, hogy jöv. héten menjek, addigra lesz hormoneredmény. De amiért írok az az, hogy olvastam, valamelyikőtök írta, hogy a cickafarkfű-palástfű keveréke jó arra, hogy megjöjjön...vagy ilyesmi. Tényleg jó?? Iszom 2 napja. Ugyanis már 3 hónapja semmi. Babás nem vagyok, szerintem hullik a hajam (lehet már csak én látom, mert ettől parázok a legjobban), és a nyakamon, az állam alatt mindennap jönnek ki a hatamas "gümők". Az az érdekes, hogy máshol nem. Szóval, drukkoljatok nekem, hogy kiderüljön kedden, hogy mi a franc bajom van.
Én is olvasgatom folyamatosan amit írtok, csak csendestársként vagyok jelen:)
És én is várom a pozitív teszteket:))
dimet
 
 


Babancs!

Szerintem neked még küzd a hipertireózisod, majd, ha végre sikerül beállítani, a tüneteid is el fognak múlni!

B verzió: ha szeded a metformint, hogy az nem tolerálja a kajálásodat!

C verzió: hidegfront van!!!!!

Felícia!

Végre itthon!!! 30 napos ciklus??? Hmm??? :wink:
Ne hidd el feltétlenül, h. nem lehet PÉ-d!
Munkára fel! Irány Tűű doki! Ideje már, h. megtudd mi az igazság!!!! (Szerintem Ács csak le akart rázni!)
Korrekt diagnózis, korrekt kezelés, korrekt baba! :lol: :lol: :lol:
Jövő ilyenkorra átkereszteljük a topikot!!!!!
rambóka
 
 


Na mi ez a kihalás????????
rambóka
 
 


Sziasztok!

Jaj de jót aludtam..... :o

Rambóka!

Mai napod, hogy cseng?

Gyerekek ez a nyálka idő... Rambóka nálatok is esik egyfolyt?

most megyek ,de jövök még.

sziasztok

mir
 
 


Felícia : üdv újra közöttünk :lol: Szerintem is irány mondjuk Tűű doki, az elérhetőségét korábban már megadtam :wink:

Babancs : iszonyat mennyiséget tudsz enni, én egész nap nem eszek ennyit. A hasmenésed simán lehet a metformintól, lehet, hogy ezt a mennyiséget nem tudja "átdolgozni", főleg a sok édesség kavarhat be..
Hmm, szóval 9-10 nap múlva izgulhatunk érted :wink: drukkdrukkdrukkk

Pogi : tegnap eszembe jutottál, amikor az uram hazaállított a sérült ujjával. Rácsukta a konténer ajtaját, tiszta kék a körme, nem bírja behajlítani azt az ujjpercét (vagy hogy hívjákot :lol:), szerintem meg kéne mutatni dokinak, de nem hajlandó..
Este alig bírt elaludni a fájdalomtól . Mondtam is neki, hogy belehalna, ha egy hétig nem vele foglalkoznék (múlt héten az alkoholizálása, most az ujja) :lol:

Csajok, képzeljétek megfejtettem az eltérő áron kapható metformin rejtélyt :wink:
Eddig az 500 mg-osból 120 db-ot kb. 1300 Ft-ért vettem.
Most a 850 mg 120 db-os Adimetért 493 :!: Ft-ot fizettem :shock:
Értetlenül álltam, de aztán felvilágosított a patikus, hogy az 500 mg-os készítményre (tök mindegy, hogy Adimet vagy Merckformin)
NINCS támogatás. :twisted:
Mondjátok meg, ez nem agyrém ? Ugyanaz a gyógyszer nagyobb hatóanyagtartalommal már támogatott ..
mniki
 
 


ja...
Rambóka!

Hasfogót nem hordasz? Az talán segít.

mir
 
 


Mniki!

Igen tudom én is megakadtam..... én 500 mg -at szedtem :-)) Támogattam magamat: :?

mir
 
 


Mir!

Itt már csak a talicska segítene!!!! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Metformin???

Én egyáltalán nem szedek metformint. Szeretném is kérni, hogy a tévedések elkerülése végett Kandika, vagy Felícia nemtom melyikőtök kezeli most/vagy majd a táblázatot, kérném a táblázat javítását. Propycilt szedek semmi mást a pm. túlműködésre. Nekem nem kell metformint szedni, így én is kakukkfióka vagyok itt bizonyos szempontból.
Néhány napja jellemző ez a reggeli hasmenés. Lehet Rambóka Neked van igazad, hogy ez még mindig a hipertireózis lesz..én is erre gyanaxom.

Dimet!

Igen a palástfű-cickafarkfű keverék beállítja a ciklust 28-30 naposra! De a palástfűből nem szabad napi 2 bögrénél többet inni, mert károsíthatja a májat. Amúgy tök jó teák. Úgy tudom a cickafarkfű tisztítja is a szervezetet, a palástfűnek meg sebgeneráló, méherősítő, összehúzó hatása is van.

Kép
babancs
 
 


Sziasztok!

Nem volt túl sok időm írni, most is csak gyors bekukk. Igazából a visszaolvasás is csak sordínósan ment.
Rambóka, küldj egy fényképet a hatalmas POCAKról?

Én most étmenetileg pocaknak hívom a babát.

Egyébként tegnap voltam Ácsnál, hihetetlen kedves, aranyos volt.
Abszolút de megnyugtató volt.

Olvastam, hogy lehet, hogy csődbe megy a sote2. Ez komolya csajok? Ugye februárig még nem szűnik meg? Hol fogok én szülni?

Espero mit szólsz a dologhoz?
csillagfény
 
 


Csajok!

Hogy ez a Siemens nem képes tirpák-álló villamost gyártani??????? Egy kis ajtórugdosás és máris leáll??? Nem értem???
Meg nem karcálló az üvege, és nem oldja le autómatikusan a festékszórósprayt?????
Most mi lesz? Ezentúl minden Combínón kalaúz helyett Siemens szerelő lesz alkalmazva, és be is kell kamerázni minden kocsit?
Én nem hiszem, h. ezért a Demszki lenne a hibás! Inkább a gyöngyöt a disznóknak effektus! Mikor növünk már fel??????
rambóka
 
 


Na, erre a rémhírre már előbújtam a csigaházamból. :shock: Én nem hallottam egyébként róla. Azért olyan nagyon nem aggódom, elég sok kórház van Budapesten, csak találok másikat......

Miújság egyébként veled, Csillagfény? Te tudod már, hogy kisfiú vagy kislány?

Kavics, egyébként én fiúra tippelek magamnál :D Remélem hétfőn kiderül......
espero
 
 


Rambóka, nyugiiiii, ne húzd fel magad a hülye villamosok miatt!

Ez egyébként ilyen magyar módi, semmi sem elég jó, ha viszont végre valami jó, azt elrontjuk.
espero
 
 


[quote="rambóka"]C írta:rambókasajok!

Hogy ez a Siemens nem képes tirpák-álló villamost gyártani??????? Egy kis ajtórugdosás és máris leáll??? Nem értem???
Meg nem karcálló az üvege, és nem oldja le autómatikusan a festékszórósprayt?????
Most mi lesz? Ezentúl minden Combínón kalaúz helyett Siemens szerelő lesz alkalmazva, és be is kell kamerázni minden kocsit?
Én nem hiszem, h. ezért a Demszki lenne a hibás! Inkább a gyöngyöt a disznóknak effektus! Mikor növünk már fel??????


Rambóka, én férfiasan bevallom hogy ebből a monológból egy büdös szót sem értettem! :shock: miaz a
"tirpák-álló" mi az a "Combínó"? a többi szót külön külön értem de akárhányszor is olvasom el, nem áll össze értelmes egésszé! pl hogy jön a képbe a festékszóró ? :shock:
krumplis pogácsa
 
 


Pogi, tessék egy kis hazai hír:
http://index.hu/politika/belfold/budapest/comb060908/

A Combino az új villamos neve, amit a Siemens gyárt, de folyton elromlik, és most már rongálják is a bunkó pestiek........
espero
 
 


Sziasztok!

espero, én nem tudom. Telán én is inkább fiúra tippelek, mert inkább a hasam nő, mint széltében. Én hétfőn kérek majd időpontot.

Nem tudom, én Ácsnál szertnék szülni. Mint szüészről csak jót hallottam róla és tényleg eddig őa legnormálisabb doki az életemben. Sajnálom, hogy néhányatoknak nem jött be, mondjuk állítólag egy doki inkább vagy szülész, vagy pedig nőgyógyász.

Ha viszont elmenne egy magánklinikára, azt nem tudnám kifizetni.

Újabb kórházakkal, és orvosokkal pedig nincs kedvem kísérletezni. Meg kérdés, hogy egy másik doki hogy fogad a 9. hónapban.

Azét hogy tönkretesszük a cuccokat, azért tényleg nem demszky a hibás. Viszont azért ő a felelős, a szakértői meg a hibásak, hogy képesek voltak ilyen villamosokat megvenni. 60 fok nyáron, se légkondi, se normális ablak, rengetek műszaki hiba, stb....
Nem tudom, miért nem képesek legalább normális méretű ablakokat csinálni. A légkondis bkv baromság, mert a belső levegőt kerengeti. legyen csak egy embernek valami komoly fertőzése....

Veszprémben olyan buszok járnak (csak ilyenek vannak, ki sem kerülheted), hogy minimális ablak, amit csak a buszvezető tud kinyitni, az egész üveg, motor az utastérben, hogy fűtsön. A svédeknek szupcsi jó volt, a magyarok meg rosszul lesznek.
csillagfény
 
 


babancs:
köszike. rááltam a gyógyteákra. napi 1 bögre. borsosmenta, cickafarkfű, palást..stb...fogyinak is jó:) ja, van egy tuti tea keverék receptem. fogyihoz. majd előkeresem, akit érdekel. sima, herbária patikás teákból (nem filteres!!) kell összeállítani. semmi adalékanyag. éhségcsökkentő, tisztító tea.
üdv mindekinek
jó hétvégét
d
dimet
 
 


Pogi!

Akkor fordítom:

-tirpák (eredetileg nyíregyháza környéki szlovák népcsoport ), pejoratív jelentése: bunkó, műveletlen

-Tirpák-álló: rongálást élvező károkozóknak ellenálló

-Combínó: Siemens cég által gyártott, modern villamos, melyet most állítottak üzembe Pesten. Azóta pártviták tárgyát képezi, mert folyamatosan elromlik, hol az áramellátást biztosító felsővezeték leszakadása miatt (nehezebb, mint a régieké volt és több helyen oszlopostul dőlt ki!), hol a kedves rongálásra hajlamos honfitársaink beavatkozása miatt! Persze mindezért általában a Demszky ( a főpolgármester) a hibás! Mintha ő rugdosná a villamosajtót, amikor az ellenőr jegy hiányában nem akarja engedni leszállni! :evil:
rambóka
 
 


Csillagfény!

Pécsen olyan buszokat vettek, melyeken csak picike felső csúszóablakok vannak, tetőablak egyáltalán nincs, jóval kevesebb és rosszabb elosztású ülés van rajtuk. Ráadásul nyáron kénytelenek fűteni, mert különben felforr a hűtővíz!!!!Borzalmas!!!! :evil:
Tudod olyan 3 ágú csillag van az elejükön karikában! Gondolom ilyen típusú személyautó luxuskategóriájából jutott a megfelelő személyeknek is, ezért esett ezekre a választás!!!!! :evil:
Hogy az Ikarus miért nem gyárt luxuslimuzint????? Akkor lenne esélye a magyar viszonyoknak megfelelő buszokat gyártani és eladni!!!!
rambóka
 
 


Sziasztok,

nem tudtam végig olvasni, annyit írtatok 2 nap alatt !!! Majd este, mikor leteszem Esztert aludni, utána mindent végig olvasok böcsülettel !

2 napot voltunk a Mátrában a horvát barátainkkal, a férjem még fent maradt velük, és csak holnap reggel jönnek le, nekem muszáj volt haza jönnöm, mert tengernyi a munkám, és Eszert is át kell vegyem Anyától, mert mától nem ér rá.

Nekem még mindig nem jött meg, ez már a 38. nap, mensinek még a nyomát sem látom. Ellenben a cickóim kezdenek rémisztő méreteket ölteni.... :roll: és rohadt érzékenyek, fájnak.
Ha hétfőig nem jön meg, akkor hétfő reggel tesztelek megint egyet. Azt olvastam clear blue használati útmutatóban, hogy ha az ember negatívat tesztel, akkor ki kell számolni, hogy az utolsó akció óta mikor telik el 19 nap, és akkor tesztelni újra. Ez lesz hétfőn. Vegyes érzéseim vannak, nem érzem magam terhesnek, de ez a cici ügy most gondolkodóba ejtett. Akkor nőttek ennyire rohamosan meg, amikor tavaly terhes lettem. Ha pedig nem vagyok terhes, akkor mehetek megint valamelyik nőgyógyászhoz, hogym i a fene van most meg már....

Orvos lányok, Rambóka, kérlek segíts, ha tudsz ! Adott esetben, ha terhes lennék, akkor az MR vizsgálat az embrió fognatatásának kb. 10. napján történt. Károsíthatja a magzatot ez a vizsgálat, vagy a kontraszt anyag ?
Előre is köszi !
zsizsik
 
 


köszi Rambóka meg a többiek, mosmá képbe vagyok :-) durva télleg! hát igen, ami északon megfelel az időjárásnak, az nem biztos hogy magyarországon is kivitelezhető. Én azokat akik ezeket megvették, beköltöztetném egy ilyen buszba meg villamosra egy évre.

Az meg hogy rongláják... hát no comment... nem látok más megoltádst csak azt amit londonban is alkalmaznak, mindenhová kamera. de azt meg nem lehet kifizetni, ugyhogy meg van lőve az ország...

tetszik ez a "tripák-álló" kifejezés beépítem szótáramba csak megpróbálom majd párszor mondatba foglalni :-)
krumplis pogácsa
 
 


Zsizsik!

Az MR nem rtg és nem radioaktív izotópokat, hanem pl. vasat használnak kontrasztanyagként!!!! Szerintem nem okoz gondot, de mindenképpen kérdezd meg a dokidat!!!!
Ezt találtam:
"Mai tudásunk szerint a vizsgálat során alkalmazott nagy sztatikus mágneses térnek (0.2 - 2 Tesla) és a rádiófrekvenciás sugárzásnak nincs káros biológiai hatása (Gangarosa, Minnis, Nobbe, Praschan, Genberg, 1987). "
rambóka
 
 


Rambóka, köszönöm !
zsizsik
 
 


Zsizsik, tesztelj már... :shock:

A rongáláshoz: erről írtam a tegnapi Figyelőbe. Van ám olyan is, hogy bűnmegelőzési program... külföldön néhány (sok) helyen... Magyarországon hallottatok ti akárcsak hasonlóról is???

Amikor a naplopó, frusztrált fiatalok garázdasága ellen(mert ők azok) úgy védekeznek, hogy éjszaka összefog az utca, a szórakoztatóiparosok, önkéntesek, szülők, és járőröznek? A fiatalokat pedig rehabilitálják? Ledolgoztatják velük az okozott kárt s egyben segítséget adnak nekik?
Hát pedig ez lenne a módja, nem feltélenül a kamera... ez egy komoly társadalmi probléma. Jellemző, hogy a legelső megrongált Combino talán egy hete sem közlekedett, mire megkapta az elsőt.
Vendég
 


Norka, teszteltem már szerda reggel ( 14. dpo ) egy negatívat. Ezért várok most egy kicsit.
zsizsik
 
 


Ja, képzeljétek, felhívtam Ácsot, már 2 hete hivogatom, de hol ilyen, hol olyan indokkal állandóan rámcsapja a telefont (műtök, hívjon később, mindjárt lemerülök, hívjon később,stb...), de tegnap végre legalább annyit sikerült elhadarnom neki, hogy a progrszteronom a kétszeri hétfői vérvételen 0,2 és utána 5,7 lett. Bizonyított pé után. Erre közölte, hogy ez még mindig édeskevés, menjek hozzá, mert ezen még alakítani kell. :shock: :shock:
Az 5,7 biztató, de nem jó eredmény.

Ti tudtok erről bővebben valamit ? Mennyi lenne a jó érték ? És mit tud csinálni, hogy ez magasabb legyen ?
zsizsik
 
 


Sziasztok!

Vége a hétnek !!!! Hurráááá!!!

Felicia!!!!
Végre itthon!!!
Remélem jól éreztétek magatokat! Kipihent vagy és üde!!! :) 30 napra ciklus, azért ez nem rossz :) Sőőőőőt!!!!
El kellene jutnod TŰŰ dokihoz, diagnosztizálna és rendbe tenne!!! Lásd tisztán a dolgokat! De addig is menjen a skufirc! Mérsz hőt ????

Zsizsik!
Szerintem te terhes vagy!
Azért elképzeltelek kétszer akkora mellekkel :lol:
Ha ez az érték nmol/l ben van, akkor már utal PÉre, de valóban nem sok. De az hétfőn volt. Azóta a szintje emelkedett!!!

Babancs!
Érdekesek a tüneteid!
Engem az egész a vizsga előtti, elnyomott izgalmat jutatja eszembe! De ott a pajzsmirigyed! A fosás Kép nem fér bele a kismamaság képébe! De lehet pluszba is :)

Rambóka!
Tegnap írtad az orvosokkal kapcsolatban a hszdat. És egyben magaddal kapcsolatban is!
Én csak azt tudom neked mondani, hogy egyáltalán nem égtél be egyszer sem!!!
Mert az aki ilyen nagy lelkesedéssel segít embertársainak, függetlenül attól, hogy utánna olvas a neten, vagy fejből nyomja (mert ugye "nekem ez is volt!"), csak dícséretet érdemel.
Ha véletlenül valamit hibázol, mindig kijavítod magad! ÉS soha nem beszélsz hülyeségeket!!!
Én egyszerűen csodállak téged, hogy ezt ilyen szinten műveled!!!

Dimet!
Esetleg egy kis helyzet jelentés az állapotodról :) Szívesen vesszük :)

Espero!
Az anyai megérzés az igazi!!! Az enyém csak olyan tippelgetés!!!

Csillagfény!
Hogy álltok lakásilag??? :)

Én éppen most csókoltam be néhány kocka Milka csokit!
Egészségemre! :lol:

Holnap megint esküvő! :shock: Már nagyon unom!
Vendég
 


Kavics : a fosás igenis belefér a kismamaság képébe :lol: májusban napokig hasmarsom volt és terhes voltam :lol: Jó, ez tuti nem függ össze, de én Babancsba bele akarom szuggerálni a babát, épp úgy mint Zsizsikbe, vagy beléd :wink: :lol:

Istenem, fél óra és húzok haza :lol:
mniki
 
 


Mniki!!!
Remélem erős szuggesztív erővel bírsz!!! :lol:
Hagyom magam!! :lol: :lol: :lol:
Tényleg, te is hasmarsoltál??? :shock: Lehet, h van valami összefüggése???

Backa!
Merre csavarogsz? :)
Bezzeg! :)
Vendég
 


Zsizsik, ezt az 5-ös progit mikor vették le tőled? Sajnos tényleg picurka egy kicsit az érték, de nem tudni, hogy a pé-hez képest hány nap múlva vették le! :!:
Az ng-es mértékegységben jó pé-kor és netán terhesség kezdetekor 15-20-nak illik lennie, nmol-osnál meg 40-60-nak. De azt tudni kell, ha terhesség kezdődik, iszonyú gyorsan felmegy a progi.
A proginövelésnek az a legjobb szere, hogy csinálnak egy jó pé-t, hogy legyen kövér sárgatest...

Kavicska, az Uh-s sztoridat olvasva az volt a benyomásom, hogy okosabb nem lettél, de szomorúbb igen. Ártott! Sajnos a nőgyógyik néha eléggé elnagyoltan néznek dolgokat és tudnak ártani az önbizalmunknak, mert valamiféle nagy idealizált átlaghoz viszonyítanak! Nekem az jutott eszembe, hogy egy Netes ismerősömnek még anno a Szabolcs u-ban nem csinálta meg a doki az inszemet, mert csak 6 mm-es volt az endoja. Azóta az elmaradt inszemből megszületett ikrek már szaladgálnak. Erről ennyit. :? Ja, és méhenkívüli terhességnél vajon hány mm-es puha ágyon tapadnak meg szegény elkallódott prücskök? :shock:

Csajok, felrobbanás szélén állok. A szoc.tanszéken ahol doktoris vagyok, intéznem kéne a halasztást. Van ott két nyanya, aki adminisztrátor, ráadásul az orruk előtt tologattam a hasamat a szigorlat napján, meg ismernek név szerint. Megkértem a kedvesebbet, ugyan halássza már elő az indexem, ami azóta is ott porosodik, írassa alá a konzulensemmel (vele már megbeszéltem), meg nyomtassa ki a halasztási kérelmem és írassa alá ezt is. Ennyit kértem, nem többet, a cuccokért majd beszambázom a babával, és átviszem a PhD irodába, de ne kelljen már többször menni (autóval is 40 perc, parkolás, tanszék emeleten, lift körülményes stb.stb.) Erre a kedvesebbik visszaír, hogy hát kérdezzem meg a másikat, írok a másiknak, nem válaszol, újból írok, hogy neki erre nincs ideje. :evil: Basszus, csajok!! Körülbelül 3 mozdulatot kértem tőlük, és képtelenek rá!!!
Teljesen kivagyok, hát ez a baj ezzel az országgal, a totális érdektelenség, nemtörődömség és közöny. Dögöljenek meg a kismamák! Eszembe jutott OKr trolis sztorija. Szégyen! :cry:
Vendég
 


Norka!
Ez borzasztó!

Papír toszogató - köröm reszelgető- pletyka lapokat olvasó banyák!
Döbbenet! Ugraniuk kellene. Sőt!!!!

A Kriszta esete borzasztó volt!

Babancska!
Most én is hasmarsolok. Asszem nem kellett volna megennem az egész milkát. 150grot :shock: Össze vesztek a Metforminnal :lol: :lol:

Megyek csajok fodrászhoz!
Összekapja a fejem.

Csók!
Vendég
 


Hű Zsizsik..még el sem olvastam, mit írtak Neked a többiek..már nyomult ki a számon, hogy Te terhes vagy! Ugye nem Clear Blue-val teszteltél? Az ugyanis 50es érzékenységű, úgy tudom csak később mutatja ki a terhességet. A One Step, amit vettem, az 25ös, az elmaradt menstruációt követő napon már lehet vele tesztelni. Persze olyan is van, akinek már a 12. DPO-n pozitív tesztje van, vagy még előtte :o
Még azért tesztelj! Mondjuk a progid elég alacsonynak tűnik, még nekem is volt ennyi, még a pm. betegségem előtt, mikor totál PCO-s voltam. Minimum 10-es érték kellene a peteérés megvoltához.

Figy és fáj is a melled, vagy csak megnőtt? Semmi más tüneted nincs?

...
Ja, megjött 2 nap alatt a kontaktlencsém, amit másfél(!) hónap múlva ígértek :lol: :D Kezdek rájönni, hogy a mai világban semmiért nem érdemes görcsölni..

Mniki!

Köszi, hogy belémszugerálod a babócát, de remélem, hogy a férjem már megtette :lol: Ugyan a férjemet még sosem vizsgálták, de ő tuti egy egész világháborúra elegendő hadsereggel van megáldva. :D
És meg Zsizsikbe próbálom szugerálni, hogy ne csak a melle nőjjön, hanem lejjebb is.. Na meg a drága kis Kavicsba.

Kavics!

A hasmars napi egy (reggel) és a rosszullét is akkor van. Ma tök jó minden amúgy, tanulok, mint a gép. Fasza így itthon..minden nap kaját rendelünk házhoz étkezési csekkből..a férjem meg 2 tanulás közt csempét mos, meg felmos, porszívóz. Kívánhatok még ennél többet? :lol: Erre vasárnap még étterembe
megyünk..apósomékkal külön terembe, anyósomat ünnepeljük..utána meg házassági évfordulónk (közben egy hülye vizsga :cry: ). Hát ez van most velem, azontúl hogy mindig itt panaszkodok Nektek :lol:

Kép
babancs
 
 


Kavicska :) ,Andika :)
Küldtem pü-t!
Vendég
 


Csajok!!!!!!

Lesz kiságyam!!!!!!!! :D :D :D
A pécsi topikon segített az egyik csaj!
Képzeljétek a barátnőjének pont olyan kiságya van eladó, amilyet én keresek!!!! :D :D :D
Ma voltunk anyuval megnézni, holnap reggel hozzuk el a párommal!!!!
Annyira tuti, fenyő, de már nem olyan világos nyersszínű, hanem az az igazi borovi fenyő szín, mint a többi bútorunk!
És leengedhető oldalú is!
És van hozzá kókusz matrac!!!!Magamtól sosem vettem volna ilyet, mert nagyon drága, de itt ez van hozzá, ráadásul rendes vastag huzattal, nem olyan kis vékony vászon vacakkal, mint amit pár helyen árulnak!!!!
És alig van megrágva! (Nem röhögni!!!! Egyes csemeték hódnak képzelik magukat!! :lol: ) Tök jó állapotú!!!!
Már alig várom, h. holnap legyen!!!!
Annyira örülök!!!! :D :D :D

Nem hiszem el, h. itt volt egy köpésre, miközben mi meg hónapok óta keressük mindenfelé!!!!!! :lol:
rambóka
 
 


Helló lányok,

olyan jó fejek vagytok, hogy belém szuggeráljátok a babát.... :lol: :lol:

Rambóka, Norka, Babancs, Kavics: köszönöm az érdemi segítséget a progeszteronnal kapcsolatban. Nem is gondoltam, hogy ennyire szar ez az értékem. :cry: Egyébként ng-ben van megadva, tehát kb 15-20 kellene legyen ez az én jónak tartott 5,7-em..... innen szép nyerni ! Egyébként 3.dpo-n volt levéve a vér.
De ez is annyira viszonylagos ! Tavaly februárban néztek progeszteront, 1,2 volt, és az akkori kissé tehetségtelen endokr. doki akihez jártam, csak annyit tudott mondani: hölgyem, önnek így nem lehet gyereke ! Rá két hónapra tehes lettem...
Kicsit azért izgulok, hogy most tényleg baba van-e dologban, de nem merek egyelőre hinni benne. Majd meglátjuk hétfőn, ha addig nincs mensi. Ha negatív, hivom Ácsot, hogy adjon időpontot, oszt felturbózzuk a progeszteronomat. És köszi a drukkokat mindenkinek !! :lol: :lol:

Kavics, te gyakorlott metforminos vagy, tudhatnád, hogy a csoki nagy mennyiségben megfosat.... én nem tudtam..... most már tudom... :roll: (még a diéta előtt volt szerencsém belakmározni )

Norka, ezek a szemét nőcik, azért megkérdezhetnéd őket, hogy mikor nekik volt kicsi a gyerekük, nem esett-e jól nekik, ha valaki segített a dolgaikat megoldani.... az ilyen emberek foglalják a helyet az agilis állás nélküli fiatalok elől, azért ez szégyen ám a tanszékre nézve... :twisted: :twisted:

Rambóka, szuper, hogy megtaláltátok a kiságyat ! Végre megnyugodhatsz ! Innentől annyira de annyira jó lesz neked, már csak készülgetned kell, vasalgatni, pakolászni, pihenni.... a legszebb időszak jön az életedben ! Ugye van valami féle riadó lánc, hogy mikor eljön a nagy nap, tudjunk majd rólad ? Természetesen Rejokáról is ugyanúgy szeretnénk hallani, de ti már túl vagytok egy "szülésen" (Norka és Bogi ), biztos valahogy értesítettétek egymást... igaz ?
zsizsik
 
 


Zsizsik!

3.dpo-n a közel 6-os progi az jó! :shock: Úgy tudom, a csúcsértékét, ha nincs baba, egy sima luteállis ciklusban a peteérés után 6-7-8 nappal éri el. Azért szokták ilyenkor levenni, klasszikusan a 21.napon.
Úgyhogy volt peteérés, ez már biztos, és innentől fogva megint minden bizonytalan nálad... mert akkor miért nem jön meg neked? :shock: Haha!

Most te hanyadik dpo-n vagy, már nem értem. Hiszen nem létezik 16 napos luteális ciklus csak úgy. Egy sárgatest, ha nincs baba, 14-15 naposat tud max. biztosítani.

Medilabbal tesztelj holnap!
Vendég
 


most hallottam egy durva sztorit: egy házaspár reggel lement az utcára és nem találták a kocsijukat mert ellopták, bementek a rendörségre bejelenteni meg minden ahogy kell, aztán elmentek munkába, és mikor hazamentek ott állt a kocsi. Az ülésen volt egy boríték, amiben volt egy bocsánatkérő levél, hogy életveszélyes helyzet miatt kellett hirtelen valamiért elvinni az autót, kórházba vinni vele valakit és sajnálják, és beleraktak két nagyon drága operajegyet szuper helyre némi fájdalomdíjul.

A történet csattanója pedig az, hogy a házaspár elment az operába, és mire hazamentek az egész lakásuk az utólsó szögig ki volt rabolva!!!!
:shock: :shock: :shock:
krumplis pogácsa
 
 


Pogi!

Ez egy klasszikus régi trükk, már én is hallottam!!!
De valszeg én is bedőlnék neki!
Vagy lehet, h. mégsem? Nem nagyon jön rám mostanában a nagyestélyim!!!!!! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Pogi :) Ez elég vicces.

Medilab-teszt? Én vagy 5 helyen rákérdeztem győrben..még a legnagyobb patikában sem tartanak ilyet. Nemtom a Rossmannban kapható Lily mennyire lehet jó..abban is 2 db. van ilyen vékony papír csík, hasonló lehet a medilabhoz.

Rambóka!

Nagyon örülök, hogy lett kiságy! És a minőség sem utolsó szempont! Főleg a babának, hogy természetes anyagok veszik körül. Nálunk is minden fából van, nem nagyon vagyok híve a műanyagnak, meg az üvegnek. Mondjuk a kókusz matrac télleg drága..főleg egy francia ágy méretű. Olyan nekünk is jó lenne.

Kép
babancs
 
 


Sehol senki??

Most beszéltem anyuval..teljesen ki van készülve, hogy elment a haja a kemo után 2 héttel..iszonyatosan fáj a fejbőre, hull az ételbe a maradék egy-két szál..azt mondja, ez kibírhatatlan érzés, hogy az ember reggel fölkel, és a kopasz feje néz vele szembe a tükörből!!..na bocs, csak most kicsit megzakkantam. :(

Kép
babancs
 
 


Babancs!

Hasmenés, hányás még nem jelentkezett???
A kemonak elég borzasztó következményei vannak! :cry:
Gondolom nem mondták el anyukádnak! :evil:
Már egyszer írtam egy hsz-t ezzel kapcsolatban, de aztán töröltem, mert nem akartalak elkeseríteni!
De azt azért szeretném most elmondani, h. nagyon fontos lenne, h. keress neki rákbeteg közösséget a lakóhelyén, mert, ha rájön, h. nincs egyedül a problémáival sokkal jobban fogja magát érezni!
A Csakegy által említett Rákbetegek Országos Szövetségét is meg kellene keresnetek, sokat tudnak segíteni!!!!!
Ja! Érdeklődj utána rákbeteg topikokon, h. melyik hányáscsillapító a leghatásosabb, mert nagyon nem mindegy!!!!!!
És nagyon fontos, h. most te tartsd benne a lelket!!!!!!!
Sok erőt kívánok!!!!!!!
rambóka
 
 


Köszi szépen Rambóka! Itt van az utcánkban a Rákbetegek Helyi Segytő Központja..de nem hinném, hogy anyu bejönne ide. Azt mondja, ő még nem őrült meg, meg pszichológushoz sem fog menni, de ő a többi kezelésre nem megy el..akkor még később nő vissza a haja. És nem is érti, hogy csont negatív leletek birtokában miért kellett ezt a kemot vele megcsinálni. Amúgy hányingerre kapott gyógyszert, de nincs hányingere..csak a kemotól szétzuhant. Okolja a testvéreimet, akik rábeszélték, hogy akarata ellenére menjen el, míg én azt mondtam ne menjen, mert csak tönkreteszik. Persze ez csak az én véleményem volt, nem vagyok orvos, és elhiszem, amit az orvosok mondanak, hogy maradhat a testben bárhol máshol még rákos sejt a műtét után is, ami kiújulhat..csak ezt olyan nehéz felfogni..na meg hogy mkit egységesen kemóznak. Az a legszarabb, ha a magát addig egészségesnek érző embernek kialakul a betegségtudata, és azzal kapcsolatosan össze-vissza olvas mindent..mindent magára vesz.
Én is átéltem ezt anno, mikor hazajöttem a szűkszavű nőgyógyásztól, aki közölte, hogy PCO-m van..nem mondta el mi az, csakhogy ez szörnyű és sürgősen lapar kell. Arra meg azt mondta, hogy bent fekvést igénylő hasi! műtét. Ezek hiányában szte soha! nem lehet gyerekem, mert peteérésem, meg mensim se lesz nélküle! És hogy garantálja a teherbeesést a lapart követő fél éven belül :roll: Hát baromira rácáfoltam a mensire meg a pé-re! És én ehhez a seggfejhez megyek vissza, ha babás leszek, mert nem ismerek mást, akinek van UH-ja, meg ilyen korszerű rendelője Győrben..na nem akarom tovább ragozni. Kicsit sok minden jött most össze hirtelen..és bocs az offért.

Kép
babancs
 
 


Babancs!

A kemo semmiképpen nem felesleges!!!! Sőt, életbevágóan fontos!!!!!! Megelőzi az áttétek kialakulását!!! Ne hagyd, h. anyud rögtön az elején feladja!!!!
Ha kell, tuszkold be abba a segítő kp-ba!!!! Hidd el segíteni fognak!!!!!
A kezeléssel nem fogják tönkretenni, csak átmenetileg lesz nagyon rossz, utána vissza fog nőni a haja és újra a régi lesz megint!!!!
Most ne hagyd, h. elhagyja magát, mert később magadat fogod okolni, h. nem álltál a sarkadra!!!!!!!!
Az egységes kemoról meg annyit, h. ezeknek a kezeléseknek ált. nemzetközi protokolljai vannak, melyek hatásosságát kikísérletezték! Az tény, h. le vagyunk maradva vastagbélrákból, de mellrákban ha jól tudom jók vagyunk!!!!!! Bízz benne, h. meg fog gyógyulni!!!!! És segíts neki, még, ha időnként akarata ellenére is kell tenned!!!!!! Most nem tudja megítélni, h. mi a legjobb neki!!!!!!!
rambóka
 
 


Sziasztok!
Eltűntem,mint szürke szamár a köden! :oops:
Iszonyú fáradt vagyok,és folyamatosan.Asszem ezek a hormonok lesznek. :wink:

Pár gondolat csak,ami már régóta érlelődik:

Kavicska
Mekkorát fog koppani az UH-s doki,ha mész két hét múlva. :!:
Nálam is volt már,ilyen összeesett tüsző szindróma, arra akkor azt mondták ovuláció,de nemrég történt. :roll:
Görbét szeretnék látni!!!!Nagyon kíváncsi vagyok!


Zsizsik
Ez nagyon bíztató tünet-mármint a mell növekedése.Drukkolok,hogy pozitívat tesztelj!!!!
Egyébként a clear blue mutatja ki legkésőbb a babát!Vegyél egy 25-t!

Ramóka
Grat az ágyhoz!

Norka
Holnap megkérdem az uram,és írok privit.


Rólunk pár szóban:
A gyerkőc már egész napos a bölcsiben,és imád menni.
Betörött az autó szélvédője.
2 év után átirattam végre a nevemet az adókártyámon.
Végezetül,tegnap jóanyám megkérdezte,hogy hova is járok suliba,Miskolcra.Nem? :?: Nyíregyháza messze van innen?Ja,és kellett volna hétfőn Adára vigyázni?No komment! :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Jó éjt Lányok csak beköszöntem! :)

mir
 
 


Én sem tudnám megítélni a helyében Rambóka..tudod, valahol, akárhogy is vesszük egy nőnek sérül ilyenkor az emberi méltósága. Elveszik a melledet, kigyomlálják a hajadat..ez számomra eléggé hátborzongató. Gyak. olyan, mintha kihypoznák az ember szervezetét. De hát ez a fránya rák, nincs tekintettel senkire és semmire. Sokat olvastam az őssejtkutatásról..én nagyon támogatnám, ha legalább néhány területen is sikereket tudnának vele elérni. A rákot is sztem akármilyen módszerrel, de gyógyítani kell. És semmi, de semmi nem állhat a tudomány fejlődésének útjába, amiben az emberek egészségén segíteni tudnak.

Kép
babancs
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?