Új privát üzeneted érkezett!

Szia Nolina,
gratulálok a kisfiúhoz. Miért is kell befeküdnöd ilyen hamar???

Beu,
inzulin miatt :(
Ha kérdésed van, fordulj Angyalhoz, ő nagy tollszakértő! :wink:
potter_76
 
 


Sziasztok!!

Okriszti!!!!
Hatalmas gratula a petezsákhoz!!!!
:D :D :D :D

Nolina!!

Gratulla a kisfiuhoz, az a lényeg h egészséges legyen!! Milyen rendes dokid van igy figyel rád :) !

Beuka!!

Drukk ,hogy jo legyen a eredményed!!!!!!Már nem sok van vissza,hisz pár hét és megszületik a babátok! :)

Pihi,
Gratula az új munkához!!!

A tickeren is lehet látni ma vagyok az 1cn ,délután megjött ,de elég gyenge holnapra ,biztos erössebb lesz!Ez az uj rekordom,ilyen még nem volt 28 napos,kivéve mikor gyogyit szedtem
:lol:
És nem vagyok letörve :D ,amin meglepödtem!!Ja holnap lesz "telehold" rám hatással van,,kezdek hinni benne!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Sajnos ritkán olvashatlak és akkor is csak gyorsan, gyorsan, de szívesen jövök ide :D . Főleg amikor jó hírt lehet hallani, látni... Kriszta nagy gratula, milyen jó érzés lehet!
Nolina, neked is a kisfiadhoz.

Vica, tudom már rég letárgyaltátok az almaecetes storyt, de jól értettem?Naponta ittad és az segített?Neked bejött?Mi benne a magyarázat?

Nálam még semmi újdonság, várakozom, nem akarom beleélni magam.
Vendég
 

 
 

Sziasztok!

Beuka!
O de sajnalom! :( Remelem elmulik ez a cukor dolog miutan meglesz a babocatok!!

Editke!
1cn :(
Gartulalok a keresztlanyodhoz!!!Nagyon edi!! :D En is olyan ritkan latok barna szemu babat!Pedig eltudok olvadni toluk! :oops: :D

Nolina!
Orulok hogy minden rendben volt! :D Kiskukishoz meg gratulalok!Ugy latom raereztel a tickerrel hogy kisfiu lesz!

Vica!
Hogy vagytok???

Angyal!
Miert csak oktober? :(

Agi!
Nem lehet konnyu apa nelkul! :(

Velem nincs semmi extra! :(
Mar 3napja ovodas a nagyfiam! :( Nagyon tetszik neki,mar elso nap ellettem kuldve! :shock: Nem is foglalkozott velem,ezert az ovoneni mondta hogy 'menjek el a boltba",elenged-e!-Persze,szia anyu! :shock: Masnap mar puszit sem akart adni ugy szoltak utana hogy nem koszonsz el? :shock: Szoval o nagyon jol viseli! :? En meg probalom szokni a helyzetet :roll: !De nagyon rossz nelkule! :cry:
Ha nem haragszotok meg erte mutatok egy par kepet!

Elso nap az oviban:
(az oltozoben)
Kép

Katica a jele
Kép

Ovoneni hintaztatja
Kép

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!

Nolina,
gratula a fütyihez! :lol:
Most akkor hogy lesz a fekvés?

PotterÁgi,
ki hitte volna, mi? Hogy valaha kicsit is érteni fogok a szúráshoz! :roll: :lol:
A ma du. még mindig függőben :roll: :( Hánykor lesztek ott a parton? Majd lehet, hogy meglepetésszerűen megjelenek! :wink:

Ancsa,
azért az jó, hogy így beszokott Marci! :)
Az oviban velem az első két nap minden oké volt, a 3. napon hisztiztem be, hogy ez nekem nem tetszik! :twisted:

Október, mert most 18-ára tudtak csak időpontot adni, meg asszem stimus hónap után kell is egy ciklus szünet. Olyan soknak tűnik!!! :roll:

Ti most hogyan tovább?

Zsanett,
az almaecet lúgosítja a vért, vmennyit ez tud közvetve segíteni. Én is iszogattam, de dugult petevezetőkre tökmindegy volt :roll: Ha más nem, segíti az emésztést! :wink:
angel37
 
 


Sziasztok!

Beuka :(
Nagyon sajnálom a cukrot, az inzulint meg főleg. Remélem miután megszületik Botond, visszaáll a normál értékre.

Nolina :D
Gratulálok a kisfiúhoz! Ezek szerint már az elejétől veszélyeztetett vagy?

Ancsa :D
Nagyon ügyes fiú Marci!

Okrisz! :D
Gratulálok neked is a babócához!

Editke! :)
Szép kis keresztlányod van, biztosan ilyen tündérke lesz a tiétek is majd! Gondolom rokon kislány, mert nagyon hasonlítotok egymásra.

Angel :)
Bizony, ilyenkor lassabban megy az idő. De türelmesen várnak rád a fagyibabák!

Nálunk most a várakozó időszak van, 2 napja volt a pém. Mi mindent beleadtunk! :)

Mindenkinek mindent bele!

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Bocsánat, akkora hülye vagyok, kihagytam az előzőből egy csomó fontosat, pedig akartam írni, tényleg :oops:

Beu,
nagyon sajnálom, hogy ez lett a cukorral :(
De nem fog sokáig tartani! Jó csaj vagy, ügyes légy! :) :) NAGY PUSZI! :D

Tollat kapsz? Azt rém egyszerű használni, bár az lenne a legjobb, hogyha nem is kéne!

Az egyikfajta stimus szeremet én viszont inzulinos fecskendővel szúrtam! :D Olyat adtak hozzá! Ebből szúrta PotterÁgidoktornéni az elsőt! :wink:

Editke,
sajnálom, hogy 1cn., és hogy nem jött be a borkúra :(
De annak örülök, hogy nem vagy letörve! :)

Kemence :)
akkor mi most várakozunk! :D
Reméljük van mire! :wink:
angel37
 
 


Angyal!
Ja,igy mar ertem!
Szurikkal nagyon ugyi vagy!! :D En biztos hogy nem tudnam magamnak! :oops:

B.Agi!
Akkor drukk hogy ne jojjon meg 19nap mulva! :wink:

Zsanett!
Helyzet????


CSAJOK!!!HOL VAGYTOK??????????????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa,
ne keseredj el, Marci semmivel sem szeret kevésbé, mint vasárnap. Fog ő még hozzád szaladni, ha vmi bántja. Az talán sokal rosszabb lett volna, ha nem bírja az ovit. Ilyenkor már kell nekik a gyerektársaság, hogy megtalálják a helyüket. (Mondom én egy 3 hónapos gyerekkel. :shock: )

Angyal,
kb fél4-6ig leszünk lent. Egy nagyon jó barátnőm jön 7 felé, de sétára gyere, ha tudsz!
Peti megúszta a szurit. Rengetegen voltak a váróban, így kedden megyünk újra.
potter_76
 
 


Ancsa :)
dehogynem tudnád! :wink: Én is azt hittem! :D

De most ti hogyan tovább???

PotterÁgi,
jaaa, persze! Nem is akartam feltolakodni hozzátok! :D

5 körül meglehet, hogy tudok csatlakozni! Azért egy sms-t küldök, ha igen! :)

Milyen szurit kapna?
angel37
 
 


Angyal,
simán feljöhetsz, ne viccelj! Van bor! :wink: És fagyi.
Ok, akkor úgy intézzük, hogy 5 körül ott legyünk, ahol legutóbb randiztunk.
oltás: diperte (DIphteria- PErtussis (szamárköhögés)-TEtanus) és gyermekbénulás ellen
potter_76
 
 


Ancsa,
Marci nagyon huncut képet vág az első képen. Jól sikerült fiúcska!
Tényleg, hogyan tovább? Mit mondott a dokid a leletre?
potter_76
 
 


Köszi! :lol: Olyan sok időre nem is tudok most csatlakozni, sztem járok veletek egy fél órát, aztán továbbállok...

Akkor ha semmi nem jön közbe, akkor 5-kor a híd alatt! :mrgreen:

Ó, a jó öreg DI-PER-TE ? :wink:

Na tetanuszt azt kaptam első gimis koromban egyet, mikor ez első tornaórán bevágtam a fejem egy rozsdás szarba :shock: Hátrafelé futás volt a feladat! :roll:

Ha van a topicon volt osztálytárs, akkor most lebuktam! :mrgreen:
angel37
 
 


Lányok!
Az unokahúgom most írt, hogy megszületett a 2. fia!
Botond, 3250g, 54 cm! :D
Bement reggel 8-kor és 11.10-kor már meg is volt a bébi!
Neki a első is ilyen gyorsan ment, gátmetszés nélkül!
Ha tudok, hozok róla képet! Állítólag hajasbaba! :)
sonjus
 
 


Sziasztok!!!

Kriszti!!!

A bamba fejem,Hát gratulálok,nagyon örülök nektek!!!!

Angel!!!

Jaj már elékszem,Te voltál aki nem előre figyelt?? :lol: :lol:

Ági!!
Mázlija van Petinek!! :) Jó sétálást mára,nagyon szép idő van!!!

Sonjus!!

Gratula az uncsitesónak!!REméljük Beu Botondja is ilyen hamar fog megszületni.

Ancsa!!
Hogyan tovább???Marci nagyon nagy fiú már!!! :) Büszke lehetsz rá.

Beu sajnos nem biztos hogy ma haza mehet.REggel még nem tudott semmit,még a cukorgondozóba se volt.Meg amíg kórházba van addig nem adnak neki tollat,de a korház meg nem csinált mág zárójelentést.Egy ördögi kör. :cry:
csanita
 
 


Bocsi a zavarásért!

Ági/Potter_76:
Tök aranyos vagy, hogy olvasod az őszit. Akartam is írni Neked, hogy az egyik CTG alkalmával meglátogattam Annát, aki éppen akkor volt bennt a kisfiával az osztályon és tudtam vele beszélni pár percet. kisfia nagyon szép gyerkőc, s ő is jókat mesélt a szülésről is.

Amúgy a zárt méhszájon azért annyira nem aggódom - igy is megindulhat a szülés pl. magzatviz elmegy.

És annak idején a korai (9. heti) UH az későbbre tette a terminust talán szept. 21., de MÁV-os dokim ezt nem veszi figyelembe.

CTG-t meg simán nem értem, hogy akár egyik napról a másikra is lapos lehet a görbe és akkor meg kell indítani, vagy mi?
Már elolvastam egy orvosi könyvet is erről, de ott a fájások függvényében nézik, meg a mozgás függvényében, eddig a MÁV-ban meg csak simán a pulzust mérték az idő függvényében, és ha 20 perc alatt legalább kétszer felment 160-ra akkor azt nondták OK.

És még azt sem értem, hogy miért nem csinálnak több UH-ot? Azon látszik a lepény érettsége nem? (nekem utoljára 36. héten I-es volt.)

Neked csináltak?
Végül hány nappal voltatok túl a terminuson, amikor meginditották?

Bocsesz, hogy ennyit kérdezek és itt, de a privi nem működik most Linux alól.

Köszi, és remélem jól vagytok kisfiaddal együtt!!!

Dorka

[url=https://lilypie.com]KépKép
boróka1973
 
 


Dorka,
én 11 nappal léptem túl, meg kellett indítani. Nekem doki figyelembe vette, hogy az UHn mindig kisebbnek látszott 5 nappal, ezért nem indította meg 7 nap múlva. (Na meg a 11-en volt ügyeletes :wink: )
CTG, megindítás: nemtom, kérdezd a dokid, én arra tippelnék, hogy igen.
Anna :D , hogy félt. Szuper!
Nekem a túllépés utáni kb 5-7. napon csinlt a doki lepény és kzsinór áramlásos UH-t. Az rendben volt. Sztem neked is lesz, ha nem indulna be.
Hajráhajrá.
potter_76
 
 


Na most kicsit megnyugodtak körülöttem a dolgok, így tudok többet is írni! Hogy örültök :) képzelem!

No akkor

Nolina!
Gratula a fütyishez, szuper lehetett! Irigyellek ám, látod be is sárgultam :)

Ancsa!
Szerintem is jobb, hogy örül a fiad az ovinak, és Ő ugyanúgy szeret téged mint eddig, csak most valami új, izgalmas dolog történik vele! Inkább örülj kicsit, hogy ilyen kis talpraesett és könnyen beilleszkedik! :)

Beu!
Ez a fránya cukor :evil:
Remélem azért minden ok!!!!!!!!!!!!!!!!!

B.Ági!
Drukk ++++++++++++++++++++++

Zsanett!
Neked szintén ++++++++++++++++

Angel!
Az az október hamar eljön ám! :) Ki ne számold hányat kell aludni addig! :)
Nekm mindig azt mondja anyukám, hogy ne siettessem az időt!
Na persze könnyű volt neki, én szerelemgyerek vagyok! :)

Kicsit rólam:
mindenféle boszorkányságot bevetettünk :)
mérem a hőm 1000-el, almaecet (brrr) és Jónás nap figyelés, sőt, Gynecav!
Csak ennyi :)
Meg ma reggel egy kis vérezgetés, ami nemtom mi, de rajtam nem foghat ki az sem! Jól vagyok és süt a nap :)

Mindenkinek csók, akinek nem írtam!
Babásodjuk, hurrá!
sonjus
 
 


Hű, lemaradt Krisztinek a gratula! :?
GRATULÁLOK :D
sonjus
 
 


Vica?
Kamilla?
merre arra?

eldugultam :roll:
sonjus
 
 


Sziasztok!

Ancsa!

Marci nagyon talpraesett! Milyen büszkén mutatja a kis szekrényét. :)

Vica! :D

16. hét! Nem semmi!! Vigyázz magatokra.

Sonjus! :D

Most már te jössz a babaáldásban a családotokban!
Ha jól emlékszem ebben az évben nálatok ( úgy mint nálunk tavaj )ez a baba a 2. Jegyezd fel a határidőnaplódba, hogy te vagy a következő, én is feljegyeztem!! :lol: :lol: Most már nem előzhet be senki!

Kép
lara26
 
 


Lara!

Nálunk már az elmúlt években is én következtem volna :)

Az unokanővéremnek 3 gyereke van (1999, 2001, 2004),
utána jövök korban én a sorban, aztán az ő húga, aki ma hozta világra a 2-at! :) (2005, 2006)
Szóval igencsak le vagyok maradva!

Minden napra beírjam, hogy mostmár én jövök, vagy elég a mai? :lol:
sonjus
 
 


Elég a mai napra és amikor már a kezedben tartod a babádat (kizárásos alapon jövőre), előveszed a naplódat és beírod: küldetés teljesítve!!
xxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Ne érezd azt hogy le vagy maradva!! Akkor sokkal nehezebb!
Én kezdetben úgy gondoltam a babaáldást, hogy abbahagyom a fogigátlót kihagyok 3 hónapot (tisztulás érdekében) és jön a baba 9 hónap múlva. Á ez az élet mese része . Nekem egyébként ritkán jött össze bármi az életben ha frankón kiterveltem. Ezzel nem azt mondom, hogy élj a mának, hiszen ha tervek nélkül él az ember nem érzi azt hogy NA EZ SIKERÜLT! MEGCSINÁLTAM! :)

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Írtam neked és köszönöm az érdeklődést,nagyon jól esett!
Gyönyörű a fiad!!!

Minden jót!

Odry
odry
 
 


Lara!
Teljesen igazgad van, ha nincs terv, nincs eredmény! Én egyébként pont ugyanígy gondoltam, tavaly abbahagytam a gyogyit, kihagytuk amit ki kellett és azóta már eltelt 17 hónap!

DE beírtam mára, hogy én leszek a következő és ha neked is be van írva, akkor úgy legyen ahogy mondtad, jövőre szülünk :)


Kaptam képet a maszületett kiskrapekról, itt épp 3 órás!
Kép
sonjus
 
 


Én a telómba írtam, az eseményekhez! :lol:
Legalább azt nem dobom el.

Értem!
Épp feltetted a mintát. :lol:
Nagyon szép baba.

Kép
lara26
 
 



Sziasztok!
Szép jó reggelt!!!

Itthonról írok (na persze, honnan máshonnan, nem magánkórházban voltam :lol: :lol: )

Ági!!!
Bocsánat, nem voltam túl egyértelmű, nekem ahordozó nagyon praktikus dolognak tűnik, de azért kérdeztem, hogy nem nagy baj-e, ha mondjuk 1-2 órát abban ül a bébi még igen "fiatalon". De megnyugtattál, úgyhogy nem aggódom tovább :)
Ez a napirendes dolog nagyon érdekel engem is, már nagyon sokat olvastam róla, és szeretnám majd valahogy én is megvalósítani. Leírnád nekem priviben vagy e-mailben, hogy nálatok ez hogy néz ki?! Köszi előre is! Mikor jön haza apuka?

Sonja! :)
Köszönöm a bókot! :) Nagyon édes az unokahúgod babája, ráadásul Botond :) :wink:

Anegl! :)
Köszönöm szépen a drukkokat!!!
Akkor most október, vagy szeptember 18-án tudtok menni a Kaáliba? Így akkor csúszhat a beültetés? Jaj úgy drukkolok, hogy összejöjjön!!!!!

Reni! :)
Ok, kiveszem! Vérvételes hormonvizsgálatra mész? Izgulsz már? vagy még messze van?

Vica! :)
Köszönöm szépen!!!!!!!!!!!!!!! Megkaptam!!!

Móni! :)
Szegény Viki! Remélem jobban van!

Betti! :)
Tök jó, hogy van jó sok tejed!!! Lehet, hogy Kettő babára lett tervezve :lol: Olyan édes lehet Bendi, ahogy hallgatja a saját hangját!

Lara! :)
Köszi a drukkot!! Szerintem is nyugodtan vágjatok bele! Ahogy Anita és Haga modja (bár Ők sajnos ezerszer jobban tudják, mint én) 1 év múlva is épp úgy aggódna az ember lána! Drukk!!!

Haga! :)
Jó hallani, hogy rajta vagytok a témán!!!! Drukk!!!!!

Anita! :)
Köszönöm a tudósítást, olyan aranyos vagy!!! Írtam mélt. Örülök, hogy tetszik a munka!!!!

Editke!!! :)
Sajnálom!!! :( :( :(
Ilyen rövid lett a ciklusod? Dokit nem kérdezel meg?

Nolina!!! :)
GRATULÁLOK a kisfiúhoz!!!!!!
Be kell feküdnöd :( nyitott a méhszájad? kivűl, vagy belül? milyen az értéked (nekem szerncsére 2000-es). nem lehet még összevarni? Csak azért kérdezem, mert most találkoztam pár kiskamával ,akik nyitott méhszáj miatt vannak benn, és már ki sem engedik őket! NEm megijeszteni akarlak!!! Nekik belül is nyitva van. ilyen 2220, meg 2222-es értékekkel.

Kriszta! :)
Halkan gratulálok a 3mm-eshez!!!! Mikor mész megint? jövő hét elején?

Pihi!!! :)
De jó, hogy jöttél!!!!!!! Az új munkahely,m eg az új környezet biztos meghozza sikert!!! Nagyon drukkolok!!! Egy jobb légkör csak jót jelenthet!!!

Ancsa! :)
Nagyon édes Marci képeken!! és annyira látszik rajta, hogy jól érzi ott magát!!! Szerintem jó dolog (bár én tök nem szólhatok ilyen téren, hisz nincs még "nagy" gyerekem), hogy így be tud illeszkedni!!

B.Ági! :)
Remélem sikeres volt a próbálkozásotok!!! Drukk!!!
miért költöztetek?

Majd még jövök, csak reggel óta a Net előtt ülök, és ez nem olyan hasznos a teendpimre nézve :)
ja még mepróbálok felrakni egy mai táblát.

Bea


Kép
Kép
beuka
 
 


Kép


ZSU, KAMILLA????????????????
Mi újság?????


Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beu! Engem dobjál légyszi a tábla aljára. 5 cn. ma.
Bocsi, hogy nem szóltam előbb, de nem voltam/vagyok a helyzet magaslatán, meg beteg is voltam egy hétig. :(

Remélem sikerül a cukrodat kordában tartani. Örülök, hogy kiengedtek.

Kriszti! Neked szívből gratulálok!!!!!!!! :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Beu!
De jó, hogy már otthon vagy!
Azért írhatnál magadról, hogy most mi is a helyzet! :)
sonjus
 
 


Sziasztok!

Kamilla!
Mi a baj????? :(

Agi!
Persze tudom en is hogy jo ott neki! :D Pont tegnap volt ott egy ici-pici kislany,szegeny annyira sirt az anyukajaert! :( Majd megszakadt a szivem!En biztos hogy nem tudnam igy ott hagyni!

Agi,Angyal,Csanita!
A doki szerint a csaszar utan osszenovesek lettek nalam es ezt majd laparral akarja megnezni!Erre meg valamikor iden sor kerul!Most egyenlore pihi van orvos,gyogyszer meg vizsgalatok nelkul!!

Beuka!
De jo hogy kiengedtek!!! :D :D
Lett valami megoldas koorigalni a cukor szintedet?
A hordozo miatt ne aggodj!Valamelyik Kismama ujsagban olvastam hogy egy anyuka kerdezte a dokitol hogy mennenek nyaralni valahova messzire,es hogy nem-e baj hogy hosszu orakig hordozoban van a baba!Erre a doki irta vissza hogy ok sokkal messzebbre mentek hordozoval a babaval!Ezek ugy vannak kialakitva hogy biztonsaggal hasznalhato legyen!En annyit hozza fuznek hogy Marcinak mi egy 'olcso"(akkor 15eFt volt)markatlant vettunk ami igazabol nem adott nekem biztonsag erzetet!Legkozelebb biztos hogy valami markasat fogunk venni,meg ha igen csak belekell is nyulni a tarcaba!Foleg mi sokat megyunk autoval,tehat a biztonsag fontos nekem!!

Sonjus!
Gratulalok en is a kis Botondhoz!Nagyon aranyos!Es szep is,nem latszik megviseltnek! :D

Odry!
Irtam neked privat uzenetet,de valoszinu hogy nem ment el! :(
Orulok hogy minden rendben volt a HSG-en!Millio drukkot kuldok az inszemhez!!Mikor lesz?Hatad jobban van mar?
Magamrol megprobalom roviden:
2003.okt.ota probalkozunk!Egy eve van normalis dokim!Nem volt PE-m,de 8honapnyi Closty mellett lett!A pct teszt nekunk is rossz lett!A HSG eredmenyet meg olvashattad! :( Majd lapar lesz a kov.lepes! :(
En is koszonom hogy erdeklodsz! :) Meg a bokot is :D !

Lanyok!
Koszonom az ovis hozzaszolasokat! :D :D :D :D :D :D :D
Meg a bokokat is! :oops:

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok lányok!

mielőtt visszaolvasok a segítségeteket szeretném kérni.
tegnap behívott a főnököm a munkahelyemen és azt mondta, hogyha maradok, akkor kapok 60 bruttóval többet. Na nem is ez gondolkodtatott el. Mármint nem a pénz, hanem hogy az igazgató és ő is szeretnék, hogy maradjak és értékelik a munkámat. Ez hatalmas visszatartó erő. Azért mondom, hogy nem a pénz, mert a másik helyen is közel ennyivel kapnék többet. De abban annyi kockázat van. mivan, ha nem jön be, ha nem lesz jó a főnököm, ha ezer melóm lesz és ugye az első idpszak nagyon nehéz. Bizonyítani kell és van 3 hónap munkaidő is.
Tudnotok kell még, hogy most nyugis munkakörben dolgozom (back office) a másik helyen viszont ügyfeleznem kellene. Most bármikor kiszaladhatok egy órára ügyet intézni, vagy orvoshoz. Reggel később jöhetek, ha vérvételre megyek, mert akkor este tovább maradok stb...De egy fiókiroda nyitvatartásánál ezt nem tehetem meg. Ott nem mehetek később és túlórázhatok, mert konkrét nyitvatartás van. Ráadásul itt a főnököm tudja, hogy problémák vannak a babaprojecttel és megérti, és nagyon aranyosan állt hozzá. Az új helyen még fél év múlva sem mondhatom azt, hogy most kivizsgálásra fogok járni.
Itt sokkal könnyebb a szabadságomat is alakítani, mert nem függünk ügyfélforgalomtól. Szóval ez egy nyugis munkahely, ahová már beilleszkedtem, van egy-két jó barátom, a főnökömmel is jól kijövök és a munkámat is értékelik, nem karaják, hogy elmenjek. A másikban nagy a kockázat.

Az igaz, hogy azt a munka közelebb állt a szívemhez, de amilyen hülye vagyok, ha azt csinálnám, akkor meg biztosan ezt szeretném jobban.

A egyetlen ütős dolog, ami a másik mellett szól, hogy nem egy helyen dolgoznék a párommal. És higgyétek el, minden "felnőtt" azt mondja nekem, hogy a közös munkahely nem egészséges. Mert sokkal jobban aggódik a férj, hogy mi van veled napközben, nem ismeri a munkatársaidat, félt. Itt meg tök nyugiban van és nem is olyan mikor este hazaérünk. Mert tudjátok más közegben vannak, más élményekkel és alig várják az esti találkozást..... Lehet, hogy ez furi, de higgyétek el, aki benne van az ezt vallja.

Férjem azt mondta, hogy maradjak, mert az érvek ide hajlanak.

Segítsetek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Nemsoká válszt kell adnom!

Nagyon, nagyon köszönöm!
pihi
 
 


3 hónap próbaidő, nem munkaidő! :)
pihi
 
 


Sziasztok! :)

Beu :)
De jó, hogy otthon! :)
Kellett már szúrnod?
Szept. 18 csak konzultáció, az általam okt. elejére számolt fagyistranszfer remélem nem csúszik! :roll:

Kamilla,
5 cn+ betegség! :( Szegény... jobbulást!
Már hiányoltunk, hogy merre lehetsz, jó, hogy benéztél!

Ancsa,
sajnos nálad amiatt a császár miatt nem meglepő, hogy öszenőtt egy-két dolog, egy durvább hasi műtétnél ez szinte törvényszerű :roll:
SZóval most se gyogyi, se semmi egy darabig... De próbálkozni azért lehet, ugye? :)

Sonjus,
jaj de édi!!! :) :)

PotterÁgi,
fényezzem egy kicsit a világ legjobb pasiját? :lol:

Olyan kis tündér! :D :D És tegnap ultravidám volt! :lol:
angel37
 
 


Pihi,

maradj! :) Sztem egyértelmű!

Mi is egy helyen dolgozunk! Nem is tudom elképzelni, hogy máshogy legyen :lol: , pedig egyszer biztos eljön a napja! :roll:
angel37
 
 


Köszönöm Angel!!!!

Ti mióta vagytok együtt? Ott ismertétek meg egymást? Soha nem volt ez kérdés Nálatok? Együtt mentek munkába és együtt haza?
pihi
 
 


3 és fél év! Még az előző m.helyen jöttünk össze! :lol:

Sokszor együtt megyünk befelé, hazafelé én gyakrabban eljövök előbb, de csak mert úgy van dolgom! :wink:

Remélem hamarosan lécelhetek a kismamaságba! :oops:
angel37
 
 


Pihi!
Én is egy helyen dolgozom a párommal, de nem egy területen. Együtt jövünk és megyünk többnyire, a kocsiban hazafelé pedig megbeszéljük, hogy kivel mi történt aznap, otthon pedig már csak közel szeretnénk lenni egymáshoz, mert azt ugye a melóhelyen nem lehet! Persze azért beszalad hozzám néha egy puszira :)!
Szerintem is maradnod kellene. Ha így megértik a dolgaidat (vizsgálatok, egyebek) és még a munkádat is elismerik (ez ritka!!!!) Mást lehet egyből kirugnák, ha megtudják, hogy babát tervez!
Szerintem pedig a pénz sem utolsó dolog! Főleg, hogy hivatalosan fizetnek többet! Azoknak nem lesz könnyű, akik minimálbér környékére vannak bejelentve és azután kap majd pénzt, ha a babával otthonmarad!
Lehet anyagias vagyok, de sajnos a vállveregetésért nem adnak kenyeret a boltban!
sonjus
 
 


Angel!
Mi is az előző munkahelyen jöttünk össze! (hű, már mindjárt 2 éve)
Ez nekünk bejött, most is egy helyen dolgozunk :)
sonjus
 
 


Az előző munkahelyem jobb volt, mint egy párkereső klub! :lol:
angel37
 
 


Sonjus! Neked is köszönöm!

a pénzt azért mondtam, hogy nem döntő, mert mindkét helyen közel ugyanannyit keresnék, tehát nem ez a vízválasztó!

Mi sem egy területen dolgozunk, de mi is befutunk néha egymáshoz! :) Mi is itt ismerkedtünk meg 2 és fél éve. :)
A párom azt mondja, hogy ez nem probléma, de én féleg, hogy hosszú távon igen! Na de miért is gondolkodok hosszú távon? :) 5-6 évig úgyis otthon fogok maradni a két gyerkőccel! Igazatok van lányok!
De a pénz annyiból számít, hogyha itt nem emelik meg, akkor biztos elmentem volna a másik helyre 50-nel többért!
pihi
 
 



Sziasztok!!

KAmilla!! :)
Úgy sajnálom!!! :( :( Pedig bíztam benne, hogy "azért" nem jelentkezel.. Mielőbbi jobbulást, és felépülést!!!!

Sonja! :)
Köszönöm kérdésedet, akkor nemsokára leírom, hogy mi van :)

Ancsa! :)
Húú ez most nagyon megrémít engem, hoyg a császár így tönkre tudja vágni a dolgokat :( Köszönöm a hordozós megnyugtatást :)
Bár ha azt mondod, hogy 15e. Ft-os olcsó hordozó nem nyújt akkora biztonságot, akkor lehet, hogy elcssztük :? :roll:
Nem vettünk túl márkásat :(

Pihi! :)
Már lehet, hogy döntöttél, de azért beledumálok! :lol:
Elhiszem, hogy nagyon nagy dilemma előtt voltál. Tényleg hatalmas lökés az, ha végre elismerik az ember munkáját, és még meg is dícsérik (kár, hogy ez csak ilyen helyzetekben jön elő) sőt, még marasztalják is (én is így kártam). Viszont ez a dilemma hozzásegített Téged ahhoz, hogy sorba vedd a jelenlegi munkahelyed előnyeit! És van is szép számmal!!!! Nincs is itt semmi gond! Ott kell maradni!!! Egyedül a távolság gondolom az, ami így marad a eégiben, de inkább legyél szabadabb, meg az nagyon jó, hoyg a főnököd kicsit képben van a "baba dolgokban". Én is azt erősítem viszont, hogy nem lehet túl jó, ha egy munkahelyed van pároddal, bár így, hoyg nm egy helyen dolgoztok, azért könyebb. Meg különben is!!! NEM KELL NEKED MÁR HOSSZÚ TÁVRA TERVEZNI!!!! :lol: :lol:
Szóval én is a maradás mellett szavazok :) (Maradjon a biztos a bizonytalan helyett :))

Angel! :)
Értem. akkor októberben lesz újra. De lehet, hoyg a konzin mást mondanak, és hamarabb is lehet :) Na de a léyneg, hoyg addig már csak 10 nap van.

Kép
Kép
beuka
 
 



Szóval én! :) :lol:
Tegnap úgy engedtek haza, hogy csak eltávra. Kedden visszamegyek és csinálnak még egy vércukorprofilt (az a bizonyos napi 6×-i vérvétel). Közben itthon méregetem a cukrot (egyik nap reggeli előtt, után, másnap ebédnél...) és ha egymás után mondjuk 2× 6,5-nél magasabb értéket kapok, akkor jöhet egy szuri (1-2 adag inzulin). Szerintem, vagyis bízom benne, hogy erre nem fog azért sor kerülni.

Nem olyan vészes ám nálam a dolog, sőt kezd már egy kicsit idegesíteni is.
Eddig 9 napot kórházban töltöttem (ami papíron 18! lesz), miközben igazán nagy bajom nincs. Nagyon fel van mán fújva ez az egész. Úgy néz ki bírják a pofámat a dokik odabenn, és látni szeretnének :lol: :lol:
Félre a tréfával, valóban jó azért, hoyg így odafigyelnek a cukorra, de erre én is oda tudnék itthon figyelni. Lenne néha 2-3 hetente 1-1 kontroll, és kész.
De már nem sok van hátra! Nagyon közeleg a vége! mondhatni rohamosan! :) De még annyi teendő van.
Egyébként nagyon hasznos volt kórházi ottlétem. Megszült "mellettem" (onnan vitték be Őket) két kismama, mindkettőnek láttam félnaposan a babáját, ott szoptatták mellettem, nagyon édesek voltak, hallottam "élménybeszámolót" 45 perces, és 24 órás szülésről (vajúdásról) is, meg nagyon sok hasznos "ismeretet" szedtem össze már megszült, vagy második gyerekét váró anyukáktól.

Na nem folytatom, mert már így is marha sokat írtam, és a NETIKETT nem örül az ilyen hozzásólásoknak :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Én 1 hónapja már bejelentkeztem hozzátok, csak aztán eltűntem, mert itthon elszállt a net, most megint van. Úgyhogy jövök közétek, ha befogadtok :wink: . Már van egy kicsi 23 hónapos fiam, és tavaly decemberben kezdtük a tesóprojektet.

Üdv: MiniLiza

miniliza
 
 
 


Beu,
Ügyesen méregessed, és reméljük nem lesz szükség szúrni! :wink: Ha mégis, akkor meglátod, sokkal könnyebb, mint gondolnád! :)
És igen, közeleg a vég! :lol:

Mi ez a 9-ből 18 nap??? :shock:

Előbb semmiképp, mert gyakorlatilag természetes ciklusban ültetik vissza, és a ciklus meghatározott napja kell hozzá! :) Ha tolódik, akkor sajna csak másik irányba, de akkor megkattanok!!! :roll: :lol:

Miniliza,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Beu!

Tudom, mit élsz át, már nem a cukorral, hanem a kórházi tartózkodással kapcsolatban. Én anno pont 32 hetesen kerültem be a kórházba 2222-es méhszájjal, és az utolsó 5 hetemet benn is töltöttem (szigorúan fejjel lefelé fekve) :( . Tapasztalatok gyűjtése szempontjából tényleg jó volt, de azért a második babámmal ezt nem szeretném megismételni. :lol:

miniliza
 
 
 


Beu, köszönöm, hogy ezt leírtad!Hasonlóak az érzéseim!

Ja és kitartás! Már tényleg nincs hátra, és jön a szép része a dolognak!
pihi
 
 


Beuka!
A csaszaros osszenoves nalam varhato volt mert nagyon sok a tulsuly rajtam!Te nem vagy kover,tehat neked nem is lesz ilyesmi problema!!! :D
A hordozot mi kb.4eve vettuk es akkor meg nagyon dragak voltak!Ugyan ezt most 5e-ert lattam!! :shock:

Kép
Kép
ancsa81
 
 



Sziasztok!

Pihi!
Biztos már döntöttél, és én csak csatlakozni tudnék az előttem szólokhoz. Biztosat a bizonytalanért fel ne add! Sz.tem nem rossz az egy m.hely. Nekem anno középsuliban több olyan tanárom volt, akinek férje, felesége is ott dolgozott. ÍGy kapásból 4 házaspárt is fel tudok soroni. Talán rekordszámba is megy.

moni
 
 


Sziasztok!

Ancsa!
Hallod le a kalappal elötted :shock:
Nem könnyű,de örülök,hogy van erőd hozzá! Gondolom a pici fiad is átsegít ezeken :wink:
Én is clostit szedek,de rengeteget hízok tőlle. Neked van ilyen problémád?
A hátam alakul,de elszomorít,hogy már ilyen bajaim vannak :(
Inszem e hó 27-28-29.-én lesz!! Rettentően bízok benne,mert végre tudom is ,hogy nincs gond. Ja és képzeld a szülinapom is akkor lesz. :wink: Remélem életem legszebb szülinapja lesz!!!!
Mikor lesz a lapar mütéted?

odry
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?